به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

لیست بازیکنان اینتر برای اردوی آمریکا
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

روبرتو مانچینی نام 23 بازیکن را برای حضور در اردوی آمریکا اعلام کرد.

سرمربی اینتر نام 23 بازیکن برای تور آمریکا که شامل بازی های تدارکاتی برابر سالت لیک سیتس، پاریسن ژرمن، استودیانتس و بایرن مونیخ می شود، را اعلام کرد.

نراتزوری برای سفر به آمریکا آماده می شود، آن ها طبق برنامه در تاریخ 19 جولای در برابر سالت لیک سیتی، در 24 جولای برابر پاریسن ژرمن، 27 جولای برابر استودیانتس و در 31 جولاری برابر بایرن مونیخ به میدان خواهند رفت.

تنها جانر ارکین و کریستین آنسالدی که جزء خرید های تازه اینتر هستند، نراتزوری را در تور آمریکا همراهی خواهند کرد و چندین بازیکن از تیم جوانان با تیم اعزام خواهند شد.

داویده سانتون نیز همراه تیم به این تور نخواهد رفت، چرا که مراحل پایانی انتقال خود به ناپولی را سپری می کند، دودو هم که احتمال می رود راهی سمپدوریا شود، تیم را همراهی نخواهد کرد.

لیست افراد اعزامی:

هاندانوویچ، کاریتزو، برنی، دی گرگوریو، رانوکیا، آنسالدی؛ ارکین، میراندا، دی آمبروزیو، ناگاتومو، ماینگه، دلا جیووانا، کوندوگبیا، بسا، نوکوری، ملو، زونتا، پالاسیو، ایکاردی، یووتیچ، بیابیانی، باکایوکو، پینامونتی

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۶ تیر ۱۳۹۵
وکیل باشگاه لاتزیو: به زودی مشخص می شود چه تیمی بیلسا را از ما دزدیده است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مارچلو بیلسا که در آستانه پیوستن به لاتزیو قرار داشت، طی اقدامی عجیب در لحظات پایانی از سرمربی گری در تیم پایتخت نشین انصراف داد.

مارچلو بیلسا که پس از انصراف از سرمربی گری لاتزیو، حالا به تیم هایی نظیر اینتر و تیم ملی آرژانتین لینک شده است، ممکن است به دلیل امتناع از قبول سرمربی گری لاتزیو، جریمه شود.

مارچلو بیلسا پس از امضای قرار داد با لاتزیو اعلام کرد به دلیل عدم تحقق قول های مدیران تیم، دیگر این قرار داد ارزش ندارد، باشگاه پس از این موضوع اعلام کرد که از مربی آرژانتینی شکایت خواهد کرد.

وکیل تیم لاتزیو، جیان میچل جنتیله به رادیو اینکونترو المپیا در این باره گفت:

"من در روزنامه ها خواندم که نام بیلسا پیرامون باشگاه های دیگر نظیر اینتر قرار گرفته، این اتفاق ممکن است با جدایی احتمالی روبرتو مانچینی به حقیقت بپیوندد. در حال حاضر من آماده ام کارهای دفتری لازم برای اقدام علیه بیلسا را انجام دهم. به زودی متوجه می شویم چه باشگاهی او را از لاتزیو دزدیده است."

۲۶ تیر ۱۳۹۵
بن عطیه پیراهن شماره ۴ یوونتوس را بر تن می کند (عکس)
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهدی بن عطیه، مدافع ۲۸ ساله و مراکشی که با قراردادی قرضی همراه با حق خرید به یوونتوس پیوست، با پیراهن شماره ۴ بیانکونری از فصل آینده در میادین حاضر می شود.

۲۶ تیر ۱۳۹۵
باکا: اولویت اول من میلان است اما می خواهم در لیگ قهرمانان بازی کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کارلوس باکا اعلام کرد اولویت اولش میلان است اما می خواهد در تیمی باشد که در لیگ قهرمانان حضور دارد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، این مهاجم کلمبیایی که در حال حاضر پس از مسابقات کوپا آمریکا در تعطیلات به سر می برد، چندی پیش گفته شد که او پیشنهاد 30 میلیون یورویی وستهام را رد کرده است.

باکا در مصاحبه با Win Sports کلمبیا درباره آینده اش گفت:

"من یک بازیکن بلند پروازم و این را می دانم. می خواهم در لیگ قهرمانان بازی کنم و برنده آن شوم. میلان در اروپا نیست و سایر تیم ها هستند. اهداف کوتاه مدت من باید به نفعم باشند. اگر باشگاه به آنچه که من می خواهم برسد می توانم در اینجا ادامه بدهم."

"باشگاه هایی به من علاقه دارند و این درست است. من یک قرارداد با میلان دارم و قطعا بهترین راه حل را برای خودم و خانواده میلان خواهم گرفت. اولویت و اولین انتخابم میلان است اما من باید تمام گزینه ها را ارزیابی کنم. من در ابتدا دو پیشنهاد از چین داشتم اما ذهن من در اروپاست. "

باشگاه های آرسنال و اتلتیکو مادرید تیم های خواهان این مهاجم 29 ساله هستند.

۲۷ تیر ۱۳۹۵
مونتلا: بسیار با روحیه بودیم؛ می توانیم بهتر شویم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

میلان شب گذشته موفق شد در دیداری دوستانه بوردو را شکست دهد و مونتلا سرمربی میلان از این برد بسیار راضی بود.

به گزارش میلان نیوز، تیم میلان که شب گذشته موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد بوردو فرانسه بگذرد و همچنین سوسو در این بازی ضمن دو گلی که به ثمر رساند عملکرد درخشانی نیز از خود ارائه کرد، به نظر می رسد مونتلا را از این مسابقه راضی نگه داشته است.

وینچنزو مونتلا سرمربی قرمز و مشکلی پوشان روسونری در مصاحبه با اسکای اسپورت پیرامون عملکرد بازیکنانش گفت:

"من قطعا خوشحال هستم و به عنوان یک مربی تلاش خود را برای منتقل کردن اصول به بازیکنانم کردم. ما می توانیم بهتر شویم. بچه ها به خوبی شرایط را برای خود تفسیر کردند و توانستیم با به دست گرفتن مالکیت توپ، بازی را نیز کنترل کنیم. کیفیت و استعداد بازیکنانمان بالاتر خواهد رفت."

مونتلا در خصوص اینکه آیا از بوناونتورا به عنوان بورخا والرو استفاده می کند توضیح داد:

"او بیشتر یک پلی میکر است تا یک هافبک داخلی. اما جک دارای خصوصیات بیشتر و کمتری هم نسبت به والرو نیز هست. "

"تنها مهمترین چیز این است که تیم شور و شوق زیادی از خود نشان داد و بسیار با روحیه بودیم و حالا احساس خوبی داریم. من فکر می کنم عملکردمان رضایت بخش بوده است."

۲۷ تیر ۱۳۹۵
لیست تیم میلان برای تور آمریکا مشخص شد؛ حضور باکا و غیبت لاپادولا
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

میلان لیست خود را برای تور آمریکا ارائه کرده و حضور باکا و غیبت لاپادولا در این لیست به چشم می خورد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، تیم میلان که خود را برای رویارویی در آمریکا با بایرن مونیخ در 28 جولای، لیورپول در 31 جولای و چلسی در 4 آگوست آماده می کند، لیست 28 نفره خود را برای این مسابقات مشخص کرده است.

لیست 28 نفره میلان برای تور آمریکا به شرح زیر است:

جانلوئیجی دوناروما، گابریل، لیویری، دیگو لوپز، ایگنازیو آباته، لوکا آنتونلی، داویده کالابریا، ماتیا دی شیلیو، دی سانتیس، رودریگو الی، گابریل پالتا، آلسیو رومانیولی، جرسون ورگارا، آندرا برتولاچی، ریکاردو مونتولیوو، جاکومو بوناونتورا، الهیلالی، یوراخ کوچکا، زانلاتو، آندرا پولی، کارلوس باکا، الساندرو ماتری، کیسوکه هوندا، لوئیز آدریانو، جرمی منز، سوسو، ام بایه نیانگ، ویدو

لاپادولا و خوزه مائوری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی روسونری در این تور نیستند.

۳۰ تیر ۱۳۹۵
ادعایی بی اساس؛ حذف تصویر پوگبا در توئیتر ارتباطی با جدایی او ندارد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بسیاری از رسانه ها مدعی شدند که باشگاه یوونتوس تصویر پائول پوگبا را از هدر اصلی سایت خود حذف کرده است.

شایعات جدایی پوگبا طی روزهای گذشته بیش از پیش مطرح شد، امّا هنوز هیچ اعلام توافقی میان دو طرف صورت نگرفته است و همه چیز در حد گمانه زنی باقی مانده است.

با این وجود بسیاری از رسانه ها مدعی شدند که باشگاه یوونتوس تصویر پوگبا را از صفحه اصلی توئیتر خود حذف کرده است، این در حالی است که این تصویر به بازیکنان حاضر در اردوی استرالیا اختصاص پیدا کرده و حتی تصویر دیگر ستارگان ملی پوش یوونتوس از جمله بوفون، کیه لینی، بونوچی و بارزالی، اورا نیز در آن دیده نمی شود.

۲ مرداد ۱۳۹۵
هندانوویچ: بازی در برابر تیم های قدرتمند به نفع اینتر است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هندانوویچ از برنامه پیش فصل اینتر راضی به نظر می رسد.

سمیر هندانوویچ دروازه بان تیم اینتر معتقد است بازی با تیم های قدرتمند به نفع این تیم است و از برنامه پیش فصل نراتزوی ابراز رضایت کرد.

اینتر طی روزهای آینده در پیش فصل خود باید با تیم های تاتنهام، پاریسن ژرمن و بایرن مونیخ بازی کند.

هندانوویچ در این باره به Inter channel گفت:

"همیشه ترجیح می دهم در مقابل تیم های قدرتمند بازی کنیم. در مقابل این تیم ها شما می تواند آمادگی خود را بسنجید و نقاط ضعف تیم را بهبود ببخشید. بازی در برابر تیم های قوی به نفع اینتر است. البته این موضوع که تمام بازیکنان را در اختیار نداریم کمی نا امید کننده است اما امیدوارم به زودی تیم کامل بشود. شروع مجدد فصل آسان نیست اما همین که شما شروع به کار می کنید همه چیز به حالت نرمال بر می گردد."

۲ مرداد ۱۳۹۵
اولین تلاش ناپولی برای خرید ایکاردی؛ 20 میلیون یورو به همراه گابیادینی
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ناپولی به سرعت برای به خدمت گرفتن مائورو ایکاردی، دست به کار شده است.

پس از امضای قرارداد شخصی هیگواین با یوونتوس، اگر بیانکونری رقم فسخ قرارداد ستاره ناپولی را پرداخت کند، ناپولی راهی به جز فروش هیگواین نخواهد داشت.پارتنوپی از هم اکنون به دنبال پیدا کردن جانشین برای هیگواین است.

توتومرکاتووب گزارش می دهد که ناپولی اولین پیشنهاد خود را برای ایکاردی به اینتر ارسال کرده است. این پیشنهاد شامل 20 میلیون یورو نقد و مانولو گابیادینی است. گابیادینی بازیکن مورد علاقه مانچینی به حساب می آید و حتی پیش از این اینتر برای جذب او علاقه مند بود.

با این حال گفته می شود نراتزوری این پیشنهاد را رد کرده است. به احتمال فراوان ناپولی پیشنهاد خود را افزایش خواهد داد و یا به سراغ کارلوس باکا از میلان خواهد رفت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
الگری: نمایش خوبی داشتیم؛ نظری در مورد هیگواین نمی دهم
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی یوونتوس پس از دیدار دوستانه مقابل ملبورن ویکتوری در جمع خبرنگاران حاضر شد.

یوونتوس در دیداری که امروز در چارچوب مسابقات چمپیونز کاپ برگزار شد، مقابل تیم ملبورن ویکتوری در ضربات پنالتی 5-4 مغلوب شد. آلگری پس از این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:

از تمرینات تیم در ملبورن راضی هستم. امروز در طول بازی کاملاً با سازماندهی بازی کردیم و می توانستیم خیلی بهتر از این بازی کنیم، به هر حال این نمایش خوبی از بازیکنان بود. در لحظات پایانی دروازه مان باز شد و شرایط برایمان مشکل شد. به نظرم با وجود اینکه در نیمه دوم از بیشتر بازیکنان جوانان استفاده کردیم نمایش خوبی داشتیم و بلانکو گل تماشایی به ثمر رساند.
سرمربی یوونتوس درباره نقل و انتقالات و انتقال هیگواین به یوونتوس گفت:

همانطور که قبلاً گفتم، نظری در مورد نقل و انتقالات نمی دهم. نمی دانم چه اتفاقاتی در نقل و انتقالات افتاده است و باشگاه در نقل و انتقالات کارش را انجام می دهد و من به تصمیمات آن ها ایمان دارم.
یوونتوس در ادامه این تورنومنت به مصاف تیم تاتنهام هاتسپر انگلیس خواهد رفت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۹۹۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۰۸۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۴۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۱۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۹۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۴۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!