به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

میلان و فیورنتینا وضعیت انتقال میگل ولوسو را بررسی می کنند
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک پرتغالی می تواند راهی سن سیرو شود.

در ایتالیا دو تیم خواهان میگل ولوسو، هافبک ۲۹ ساله تیم ملی پرتغال و باشگاه دینامو کیف هستند. این بازیکن با تجربه که پیش از این سابقه حضور در سری آ را با بازی در جنوا در کارنامه دارد، در تابستان آینده قراردادش با تیم اوکراینی به پایان می رسد.

آزاد اعلام شدن ولوسو برای بسیاری از باشگاه های اروپایی می تواند نکته قابل توجهی باشد. در سری آ دو باشگاه میلان و فیورنتینا به دنبال انتقال این بازیکن هستند و به گزارش fichajes، اونای امری برای سویا، او را می خواهد شد.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
دیبالا: دوست دارم برای 20 سال در یوونتوس بمانم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم جوان یوونتوس از تمایل خود برای حضور طولانی در این تیم گفت.

به گزارش footballitalia پائولو دیبالا از شرایط خود در یوونتوس راضی به نظر می رسد.

وی در خصوص آِینده خود در این تیم گفت:

"مانند دل پیرو و بوفون شدن؟ بله چرا که نه. تصور این اتفاق را می کنم. این یک اتفاق فوق العاده خواهد بود. این که 20 سال با پیراهن یوونتوس بازی کنم. البته من هیچ تضمینی در این باره نمی دهم چون همه چیز به من مربوط نیست اما اگر این اتفاق رخ دهد فوق العاده خواهد بود."

دیبالا در خصوص حذف از لیگ قهرمانان اروپا گفت:

"بازی با بایرن بدترین مقطع فصل بود. نمی توانستم در آن بازی باشم و به خاطر مصدومیت از خانه بازی را تماشا می کردم. بسیار نزدیک به هدف خود بودیم و تا لحظات پایانی پیروز بازی بودیم."

ستاره آرژانتینی یوونتوس درباره هم تیمی هایش در یووه نیز گفت:

"مارکیزیو بهترین هم تیمی من است. از روز اول حضورم در تورین بسیار با من برخورد نزدیکی داشت. همینطور بوفون و پاتریس اورا. آنها به جا افتادن من در تیم بسیار کمک کردند. مانند یک مرجع. اکنون من در یوونتوس هستم و وقتی پا به زمین مسابقه می گذارم احساسی فوق العاده دارم. شما در هیچ ورزشگاه دیگری در ایتالیا این موضوع را احساس نمی کنید. در ایتالیا مردم دو دسته هستند. یا عاشق یوونتوس هستند یا از آن نفرت دارند."

دیبالا درباره پوگبا و شماره 10 یوونتوس گفت:

"دوست داشتم شماره 10 را بپوشم اما این شماره بر تن پوگبا بود. و امیدوارم تا مدت زیادی در اختیار او باشد و او در یوونتوس بماند."

دیبلا همچنین درباره مقاسیه شدن با مسی و همچنین شرایط فوتبال در ایتالیا گفت:

"این بسیار زیبا است که با مسی مقایسه می شوم. نمی دانم بتوانم روزی مانند او بشوم یا نه ولی هدف من بردن توپ طلا است. البته فوتبال در ایتالیا بسیار متفاوت تر است. در اینجا کارهای دفاعی بسیار بهتر انجام می شود. مسی و رونالدو نمی توانند در ایتالیا 80 یا 90 گل بزنند
."

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
رسمی: لوکا تونی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم ایتالیایی تیم هلاس ورونا در پایان فصل از رقابت های فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

مهاجم تیم هلاس ورونا، لوکا تونی که سابقه بازی در بایرن مونیخ و تیم یوونتوس را نیز در کارنامه دارد. امروز خداحافظی اش از دنیای فوتبال را در پایان فصل به طور رسمی تأیید کرد.

لوکا تونی فصل گذشته به همراه مائورو ایکاردی با 22 گل، مشترکاً آقای گل رقابت های سری آ شد و لقب مسن ترین آقای گل سری آ را نیز از آن خود کرد. لوکا تونی با ایتالیا قهرمان جام جهانی 2006 شده و دو عنوان بوندسلیگا را با تیم بایرن مونیخ تصاحب کرده است. تونی همچنین کفش طلای اروپا در سال 2006 را نیز تصاحب کرده است.

تونی در نشست مطبوعاتی امروز خود این خبر را رسمی اعلام کرد و بدین ترتیب پس از 22 سال حضور در دنیای فوتبال، با 545 بازی و 272 گل زده برای 15 باشگاه مختلف به پرونده خود در دوران ورزشی اش پایان داد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
ویلنا به اینتر نزدیک شد؛ میلان کنار کشیده است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره جوان باشگاه فاینورد می تواند به زودی راهی تیم آبی پوش شهر میلان شود.

تونی ویلنیا شاید تنها بیست و یک سال سن داشته باشد اما تجربه بیش از ۱۰۰ بازی در فاینورد در کارنامه او به چشم می خورد. این هافبک با استعداد در فصل تابستان قراردادش به پایان می رسد و انتقال رایگان ویلنیا، تیم های زیادی را به وی علاقه مند کرده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، تیم های ایتالیایی هم وارد رقابت شده اند. میلان قصد داشت با وی قرارداد امضا کند اما درخواست حقوق بالایی که پدر وی به عنوان مدیر برنامه طلب کرد باعث شد روسونری از ادامه مذاکرات انصراف دهد. در روزهای اخیر این بازیکن به اینتر نزدیک شده و نراتزوری می خواهد وی را به ترکیب اضافه کند. البته اینتری ها همچنین نیم نگاهی به مارلوس، استعداد برزیلی شاختار دونتسک دارند.

پیرو آسیلیو وضعیت مارلوس را دقیقا بررسی کرده و به شدت علاقه مند است با وجود هزینه زیاد، او را به میلان بیاور.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
یوونتوس هم به جمع مشتریان پیانیچ اضافه شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بیانکونری قصد دارد شانسش را برای خرید هافبک ارزشمند رم امتحان کند.

فصل هنوز به پایان نرسیده اما شایعات نقل و انتقالات روز به روز بیشتر می شوند. یوونتوس برای تقویت خط هافبک خود رو به گزینه های جدیدی آورده است.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس اخیرا وضعیت پیانیچ را دنبال می کند و این هافبک بوسنیایی نیز به لیست خرید یوونتوس راه پیدا کرده است. بند فسخ قرارداد پیانیچ ۳۸ میلیون یورو می باشد و بیانکونری مشکل چندانی با این رقم ندارد. البته یوونتوس در این راه رقیب سرسختی چون بایرن مونیخ دارد و در روز های پیش حتی رسانه های آلمانی نیز خبر از توافق میان بایرن و این هافبک خلاق داده بودند

همچنین بر اساس ادعای رسانه های انگلیسی، یوونتوس نمانیا ماتیچ از چلسی را مد نظر دارد.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
رسمی؛ ناپولی از اولین خرید رونمایی کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

باشگاه ناپولی از اولین خرید این باشگاه رونمایی کرد.

پس از نهایی شدن صعود مستقیم ناپولی به لیگ قهرمانان اروپا، اورلیو دی لورنتیس، اخبار خوبی برای هواداران این تیم داشت. وی در ابتدا گفت که قرارداد مائوریتزیو ساری تمدید می شود.

دی لورنتیس در مصاحبه با اسکای اعلام کرد که از هفته ها قبل، مذاکرات نقل و انتقالاتی را شروع کرده است و لورنتزو تونلی، مدافع ایتالیایی باشگاه امپولی، اولین خرید پارتنوپی خواهد بود. این مدافع بیست و شش ساله، فصل درخشانی را در سری آ سپری کرد و علاقه مندان زیادی را به خود می دید اما در نهایت این ناپولی بود که قبل از آغاز رسمی نقل و انتقالات، یک ایتالیایی دیگر به ترکیبش اضافه کرد.

باشگاه امپولی هم دقایقی قبل توافق با ناپولی را بر سر خرید تونلی، تایید کرد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
ال شعراوی: شب فراموش نشدنی برای من رقم خورد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

استفان ال شعراوی پس از گلزنی در برابر میلان در شب گذشته، از هواداران این تیم تشکر کرد.

استفان ال شعراوی می گوید از دوران کودکی باشگاه میلان را تحسین می کرده است و همچنان این باشگاه در قلب او جا دارد. این بازیکن 23 ساله در جریان بازی دیشب در برابر تیم سابقش موفق به باز کردن دروازه میلانی ها شد. با وجود اینکه بازیکنان میلان توسط هواداران خودی مورد سرزنش قرار می گیرند، استفان ال شعراوی با وجود گلزنی در برابر میلانی ها از سوی هواداران این تیم مورد تحسین قرار گرفت.

به گزارش Gazzetta World، ال شعراوی پس از گلزنی در برابر میلان از انجام هر گونه شادی پس از گل امتناع کرد و از سوی هواداران این تیم تحسین شد. پس از انتقال این بازیکن به رم، ال شعراوی موفق شده است 8 گل به ثمر برساند. این بازیکن معتقد است شب گذشته، یک شب احساسی برای او بوده است.

این بازیکن پس از بازی به Premium Sport، گفت:

"آنجا احساسات بسیار قوی بود. بازی کردن در سن سیرو و تحسین از سوی تماشاگران، شب فراموش نشدنی برای من رقم خورد، می خواهم از همه هواداران میلان بابت تشویق کردن من در حین تعویض، تشکر کنم. من همیشه به توانایی هایم اعتماد داشتم. با اینکه یورو پیش روی ما است، بگذارید ببینیم باشگاه چه تصمیمی می گیرد. آنها طی چند سال گذشته خوب نتیجه نگرفته اند ولی این فرصت را دارند که در آخرین بازی، فصل را به خوبی به پایان برسانند. البته بازی در برابر یوونتوس آسان نخواهد بود. از زمانی که یک کودک بودم، این باشگاه را تشویق می کردم و همچنان رنگ آنها در قلب من است. "

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
یوونتوس با رکورد کلین شیت تاریخ سری آ مساوی کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

یوونتوس در جریان پیروزی 5-0 مقابل سمپدوریا برای 22مین بار در فصل جاری کلین شیت کرد تا با رکورد کلین شیت در تاریخ سری آ مساوی کند.

در جریان پیروزی 5-0 یوونتوس مقابل سمپدوریا، بیانکونری بار دیگر موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد تا تعداد کلین شیت این تیم در فصل جاری سری آ به عدد 22 برسد.

بدین ترتیب یوونتوس در فصل جاری موفق شد با رکورد کلین شیت تاریخ سری آ که توسط آث میلان (فصل 1993/94) و یوونتوس (فصل 2013/14) ثبت شده بود، مساوی کند.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
دیبالا: آینده من قطعا در یوونتوس رقم خواهد خورد؛ سال بعد می خواهیم فاتح اروپا شویم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره آرژانتینی باشگاه یوونتوس از اهدافش می گوید.

در حالی که روز گذشته رسانه ای محلی مدعی شده بود رئال مادرید خواهان دیبالا شده و یوونتوس با رد پیشنهاد، اعلام کرده بر سر این بازیکن مذاکره هم نخواهد کرد، صبح امروز خبرنگاران در این باره از دیبالا پرسیدند.

پائولو به اسکای گفت:

"من اصلا از چنین چیزی خبر ندارم و نمی توانم در مورد این ادعاها صحبت کنم. آینده من قطعا در یوونتوس خواهد بود. به شدت به خودم ایمان دارم. هیچ کس انتظار نداشت سال اول این چنین باشد. سال آینده می خواهیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم."

فینال کوپا ایتالیا؟

"سال را با فتح سوپرکاپ ایتالیا در شانگهای آغاز کردیم و خیلی زیبا خواهد بود که آن را با فتح کوپا ایتالیا به پایان برسانیم. نمی توانیم تیمی را دست کم بگیریم یا فضا به رقیب بدهیم زیرا فینال یک تک بازی است. نمی توان بیخیال بود، باید ثابت کنیم که تیم بهتر هستیم. "

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
پیانیچ: اگر پیشنهادی دریافت کنم، آنرا بررسی می کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک بوسنیایی تیم رم، می گوید در صورت دریافت پیشنهاد از باشگاه یوونتوس آن را بررسی می کند.

طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور میرالم پیانیچ در تیم یوونتوس شنیده می شود، علی رغم اینکه مدیر باشگاه رم اعلام کرده بود که هر تیمی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است، باید بند جدایی او را که 38 میلیون یوروست پرداخت کند.

پیانیچ در حاشیه دیدار دوستانه دیروز مقابل الاهلی در گفتگو با Sada El Balad درباره پیشنهاد باشگاه یوونتوس گفت:

"من هنوز دو فصل دیگر با رم قرار داد دارم، امّا اگر پیشنهاد رسمی به باشگاه ارسال شود، آن را بررسی می کنم."

گفتنی است باشگاه یوونتوس پیش از این اعلام کرده بود که هنوز برای پیانیچ پیشنهادی ارائه نداده است و به گفته رسانه های ایتالیایی، پرداخت بند فسخ 38 میلیون یورویی برای یک بازیکن 25 ساله می تواند کاملاً معقولانه در نظر گرفته شود.

۱ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۰,۳۵۱ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۶۸ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۶۹۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۲۲۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۱۹ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۸۳ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۹۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!