به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ San.Andres | سید سجاد زرگر نتاج | معاون اخبار ]
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
ریحانه نوشته:

سلام
سوالام! خوبه؟

سلام. آره، خیلی.

نقل قول
1. اگه بخوای دو تا Passion تو زندگیت انتخاب کنی و اولویت رو توشون مشخص کنی، اونا چی خواهند بود ؟! (هیچ محدودیتی وجود نداره)

فوتبال و سینما.

-وقتی این سؤال رو از حسین پرسیدم و جوابش رو دیدم، یکم بیشتر بهش فکر کردم. دیدم اگه بخوام یه چیزی که واقعا دوست دارم لحظاتمو باهاش بگذرونم انتخاب کنم، "خواب دیدن" هم می تونه از گزینه های اصلی باشه، به هرحال-

نقل قول
2. دو تا از دیالوگ هایی که خیلی دوستشون داری رو بنویس. (سریال نه!)

1. یه مرد می تونه همه چیزش رو تغییر بده. صورتش، خونه ش، خانواده ش، دوست دخترش، مذهبش، خداش. اما یک چیز هست که اون نمی تونه تغییرش بده. اون نمی تونه علاقه و هوس -passion-ــش رو تغییر بده. (The Secret In Their Eyes - 2009)

2. The greatest trick the devil ever pulled, was convincing the world that he didn't exist. and like that... (pooov). he's gone. (The Usual Suspects - 1995)

دومی رو فارسی می گفتم ارزشش رو از دست می داد.

یه جمله فوق العاده هم هست که واقعا دلم نمیاد نذارمش:

“The one you love and the one who loves you are never, ever the same person.”

نقل قول
3. دو تا از بهترین کارکترهای تاریخ سینما، به نظر تو ؟! (می تونن یک بازیگر باشن)

1. -با اختلاف- ویتو کورلئونه، "گادفادر 1" (مارلون براندو)
2. جسی جیمز، "قتل جسی جیمز توسط رابرت فورد بزدل" (برد پیت)

نقل قول
4. بهترین بارسایی که طرفدارش بودی ؟! (می تونی به تفکیک فصل یا سرمربی بگی)

رویایی ترین بارسا برای من، بارسای 2011 بود. با سه تا بازیکن دست نیافتنی، تو بهترین روزهاشون و یه سرمربی باهوش و البته حرفه ای کنارشون. اون مسی، اون اینیستا، اون ژاوی و اون بارسا، تکرار نمیشه.

نقل قول
5. اتفاقی افتاده که زندگیت رو به قبل از اون اتفاق، و بعد از اون اتفاق تقسیم کنه ؟ منظورم اتفاق های تعیین کننده ست. (اگه اشاره به اتفاق برات مقدور نیست، به آره یا نه بسنده کن)

آره.

نقل قول
6. بهترین خوابی که دیدی ؟ شخصیتی که تو اون خواب دیدی، همون شخصیتیه که دوست داری هر شب تو خوابت ببینی ؟

قابل بازگویی نیست. ضمن اینکه خصوصیه، همیشه تعریف کردن خواب ها، ارزششون رو از بین می بره. چون هر چی بیشتر به کلمات برای تعریفشون فکر می کنی، می فهمی که کمتر یادته، و حس خوبی نیست، از یاد بردن بهترین خواب زندگیت.

نقل قول
7. فکر می کنی زندگیت چقدر تحت تأثیر حضورت در اینجا بوده ؟! یعنی اگه با اینجا آشنا نمی شدی، به نظرت شخصیت متفاوتی داشتی ؟! (منظورم باترفلای افکته)

می تونم بگم حضورم در اینجا، اولین حضور رسمیم تو یه "جامعه" بود. اولین ها همیشه مهمن.

نقل قول
8. فکر می کنی تجربه عشق در یک نگاه (اینکه تو یه لحظه همه چی عوض میشه) جذابه ؟ (دیدگاه کلی)

آره خیلی جذابه. فکر می کنم عشق باید اون شور و حرارت و passionate بودن رو داشته باشه. و چیزی مثل عشق، باید خیلی خاص تر از بقیه چیزها باشه و فکر می کنم "عشق در یک نگاه" این خاصیت رو داشته باشه.

نقل قول
9. فوتبال بازی می کنی ؟! سطح بازیت، تخصصت و تعداد دفعاتی که تو هفته میری فوتبال ؟! (صداقت، اجباری ست)

آره. اگه سطح افرادی که باهاشون بازی می کنم متوسط باشه، بازیکن خوبی محسوب میشم! ما فوتسال بازی می کنیم معمولا و من نقش پخش کنندگی توپ رو دوست دارم. هفته ای حداقل یه بار رو میرم و به نظرم کمه. البته الان ماه رمضونه و تقریبا هر شب میرم فوتبال.

نقل قول
سوالای فلسفیتون رو پیدا نکردم ایشالا دفعه بعد

یعنی بدتر از این نمی شد کپی رایت رو نقض کرد.

منتظرم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
خوب نیست به جای این کلمه های غریبه انگلیسی که طاق میزنی با زبان شیرین فارسی از همون کلمات معادلشون تو فارسی استفاده کنی..؟
passionate-passion-butterfly effect

دو تا امضاء قبلیت رو بگو و اینکه با موسیقی چقدر ارتباط داری..؟

نظرت در مورد شخصیت کوین اسپیسی تو فیلم The Usual Suspects..؟دوست داری جای چه شخصیتی از فیلم یا سریال های که دیدی باشی..؟ یعنی در حقیقت کدوماشون به شخصیتت نزدیکترن..؟

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
MESSIDONA نوشته:

خوب نیست به جای این کلمه های غریبه انگلیسی که طاق میزنی با زبان شیرین فارسی از همون کلمات معادلشون تو فارسی استفاده کنی..؟
passionate-passion-butterfly effect

تا اونجایی که معنی و مقصود منو تحت شعاع قرار نده، از کلمات فارسی استفاده می کنم.

نقل قول
دو تا امضاء قبلیت رو بگو و اینکه با موسیقی چقدر ارتباط داری..؟

فکر کنم اینا بودن:
"من سوختم اما درونم یک لحظه خاموشت نکردم،
یک عمر مردم هر دقیقه، از بس فراموشت نکردم"

"صفایی بود دیشب با خیالت خلوت ما را،
ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم"

موسیقی گوش دادن، مثل بیدار شدن، یکی از کارهاییه که حتما هر روز انجامش میدم.

نقل قول
نظرت در مورد شخصیت کوین اسپیسی تو فیلم The Usual Suspects..؟دوست داری جای چه شخصیتی از فیلم یا سریال های که دیدی باشی..؟ یعنی در حقیقت کدوماشون به شخصیتت نزدیکترن..؟

زیاد در موردش توضیح نمیدم تا اسپویل نشه فیلم. ولی تو مظنونین همیشگی شخصیت مورد علاقه من، کیتون بوده.

شخصیت بن تو فیلم cashback رو خیلی دوست دارم. و فکر می کنم اگه یه آدم انگلیسی بودم، اینطوری می شدم.

اما اگه بخوام کلی بگم، دوست دارم یه نقش تو فیلم های وس اندرسون -کارگردان مورد علاقه م- داشته باشم. این احتمالا فانتزی ترین فانتزی ایه که دارم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
سلام. من چون چند روزی نیومدم سوال بپرسم، سوالات روی هم مونده زیاد شده.

از اونجایی که نسبت به سوالات من انتقاد شد، با رویکرد متفاوتی ظاهر شدم.

نظرت در مورد من؟
منو یه نقد درست درمون بکن. من چه جوری (تر) باشم بهتره؟
حرصی و جوشی هستی یا آروم و بی خیال؟ بیشتر برای چه چیزایی استرس می گیری و نگران میشی؟
دوستات با چه ویژگیایی می شناسنت؟ خانواده چی؟
تا حالاعاشق شدی؟ (بارسا و مامان و بابا و اینا قبول نیست)
به نظر خودت اطلاعاتت در مورد اسلام نسبت به سنت چه قدره؟ (درصد بده) راضی هستی؟
به سیاست علاقه داری؟ وقت زیادی می ذاری برای خوندن نقل قول سیاستمدارهای مختلف و اظهار نظر در موردشون؟
فکر می کنی چه قدر قضاوت هات در مورد بقیه درسته؟
اگه بفهمی یه عمر اشتباه از یه نفر (گروه٬ تیم یا هر چیز دیگه) طرفداری می کردی چه حسی بهت دست میده؟
اگه دوران مدرسه ت تکرار بشه از قبلا بیشتر درس می خونی؟
دنبال هیجانی یا ارامش؟ چرا؟
چی آزارت میده؟
دوست داری چند سالگی ازدواج کنی؟
دفتر چه خاطرات داری؟ چند تا؟
کدوم بازیکن بارسا به درد بارسا نمیخوره؟
دوست داشتی کریس رونالدو تو بارسا بود؟
اگه جای مدیر بارسا بودی به انتخاب خودت کدوم بازیکن رو میگرفتی؟
یک سوال توپ از خودت بپرس
تا حالا به کسی سیلی زدی؟
تا حالا بعد از دعوا و کتک کاری با کسی شده دلت واسش بسوزه بری آشتی؟
نهایت آرزوت؟
کسی رو میشناسی که عاشق واقعی باشه؟
جالب ترین چیزی که تا حالا دیدی؟
جالب ترین فردی که باهاش برخورد داشتی؟
جالب ترین حرفی که زدی؟
جالب ترین روزی که داشتی؟
جالب ترین چیزی که الان به ذهنت میرسه؟
از نظر تو ارزش آدما به چه چیزشونه ؟
زیباترین آواتار از دیدگاه تو مال کدوم یک از کاربراست؟(3مورد)
بیشتر دوست داری کدوم کاربرها رو واقعا بشناسی؟(3مورد)
اگه دلت تنگ بشه چیکار میکنی؟
دوست داشتی چه سوالی رو ازت بپرسیم که نپرسیدیم؟
اگه قرار بود تو نفر بعدی رو که میخواد رو صندلی بشینه انتخاب کنی کی رو انتخاب میکردی؟
یه نصیحت یا یه حرفی یادگاری بنویس برای تمام کاربران سایت؟

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
نحن الصامدون نوشته:

سلام. من چون چند روزی نیومدم سوال بپرسم، سوالات روی هم مونده زیاد شده.

از اونجایی که نسبت به سوالات من انتقاد شد، با رویکرد متفاوتی ظاهر شدم.

سلام. حضورت با ارزشه.

نقل قول
نظرت در مورد من؟

نکته مثبتی که من در تو دیدم، خونسرد بودن و اعتدالت تو برخورد با مسائله.

نقل قول
منو یه نقد درست درمون بکن. من چه جوری (تر) باشم بهتره؟

فکر می کنم در جایگاهی نباشم که بتونم نقدت کنم (از لحاظ شناخت)، نکته منفی ازت ندیدم هنوز.

نقل قول
حرصی و جوشی هستی یا آروم و بی خیال؟ بیشتر برای چه چیزایی استرس می گیری و نگران میشی؟

نمی تونم مطلقا بگم یکیشون هستم. بسته به شرایط ممکنه هر کدوم باشم، ولی معمولا بروز عصبانیتم زیاد نیست. برای چیزهایی که ازشون می ترسم و اعتماد به نفس کافی توشون ندارم.

نقل قول
دوستات با چه ویژگیایی می شناسنت؟ خانواده چی؟

دوستان با شوخ بودنم. خانواده با بچه خوبی بودنم.

نقل قول
تا حالاعاشق شدی؟ (بارسا و مامان و بابا و اینا قبول نیست)

فکر می کنم آره.

نقل قول
به نظر خودت اطلاعاتت در مورد اسلام نسبت به سنت چه قدره؟ (درصد بده) راضی هستی؟

اوکیه. راضی ام.

نقل قول
به سیاست علاقه داری؟ وقت زیادی می ذاری برای خوندن نقل قول سیاستمدارهای مختلف و اظهار نظر در موردشون؟

راستش سیاست دقیقا اون چیزی نیست که برام جذاب باشه. معمولا نمی خونم.

نقل قول
فکر می کنی چه قدر قضاوت هات در مورد بقیه درسته؟

نمیگم رد خور نداره، ولی اکثرا می تونم فضاها رو درست حدس بزنم. نکته ش اینه که اگه اشتباه کرده باشم، زود می فهمم (خیلی اون ذهنیت اولیه رو ترتیب اثر نمیدم).

نقل قول
اگه بفهمی یه عمر اشتباه از یه نفر (گروه٬ تیم یا هر چیز دیگه) طرفداری می کردی چه حسی بهت دست میده؟

این از اون حس هاست که باید تجربه ش کرد. نمی دونم.

نقل قول
اگه دوران مدرسه ت تکرار بشه از قبلا بیشتر درس می خونی؟

مطمئن نیستم. ولی دوست داشتم بیشتر درس می خوندم و کمتر وقت هدر می دادم. چون لیاقت دانشگاه بهتری رو داشتم.

نقل قول
دنبال هیجانی یا ارامش؟ چرا؟

آرامش. با روحیاتم سازگار تره.

نقل قول
چی آزارت میده؟

کم شعوری افراد.

نقل قول
دوست داری چند سالگی ازدواج کنی؟

قبل از سی سالگی.

نقل قول
دفتر چه خاطرات داری؟ چند تا؟

نه.

نقل قول
کدوم بازیکن بارسا به درد بارسا نمیخوره؟

داگلاس.

نقل قول
دوست داشتی کریس رونالدو تو بارسا بود؟

نه.

نقل قول
اگه جای مدیر بارسا بودی به انتخاب خودت کدوم بازیکن رو میگرفتی؟

گوندوغان. البته واقعا دوست داشتم آندر هررا رو تو بارسا می دیدم. خیلی ازش خوشم میاد. من احتمالا اگه فوتبالیست می شدم، آندر هررا می شدم.

نقل قول
یک سوال توپ از خودت بپرس

ریحانه خانم لطف کردن این موقعیت رو فراهم کردن. از خودم 9 تا سؤال پرسیدم.

نقل قول
تا حالا به کسی سیلی زدی؟

آره.

نقل قول
تا حالا بعد از دعوا و کتک کاری با کسی شده دلت واسش بسوزه بری آشتی؟

بعد از دعوای لفظی آره. کتک کاری هام واسه دوران راهنمایی و دبستانه.

نقل قول
نهایت آرزوت؟

اون نغمه ای باشم که مردم بسپارند به یاد...

نقل قول
کسی رو میشناسی که عاشق واقعی باشه؟

عاشق واقعی یعنی چی ؟! عاشق دیدم.

نقل قول
جالب ترین چیزی که تا حالا دیدی؟

فیلم.

نقل قول
جالب ترین فردی که باهاش برخورد داشتی؟

داشتم جالب ترین. منتها بگم نمی شناسی.

نقل قول
جالب ترین حرفی که زدی؟

شاید این جمله ای که گفتم خوب باشه: "آدم برای اینکه بتونه متفاوت باشه، باید اول بتونه معمولی باشه. وگرنه مشکل داره، نه تفاوت!"

نقل قول
جالب ترین روزی که داشتی؟

نمی تونم انتخاب کنم.

نقل قول
جالب ترین چیزی که الان به ذهنت میرسه؟

امشب بعد افطار می خوام برم فوتبال.

نقل قول
از نظر تو ارزش آدما به چه چیزشونه ؟

به چیزی که تو نامه شون نوشته، نه چیزی که تو جیبشونه. -گیم آو ترونز -

نقل قول
زیباترین آواتار از دیدگاه تو مال کدوم یک از کاربراست؟(3مورد)

الان خیلی حضور ذهن ندارم. ولی آواتار مصطفی -جوکر- و خودم رو دوست دارم (اگه آواتار خودم زیبا نبود به نظر خودم، نمی ذاشتمش ).

نقل قول
بیشتر دوست داری کدوم کاربرها رو واقعا بشناسی؟(3مورد)

شخص خاصی وجود نداره. ولی دلم می خواد یه بیوگرافی از بهزاد بخونم.

نقل قول
اگه دلت تنگ بشه چیکار میکنی؟

احتمالا تصمیم می گیرم برم بیرون قدم بزنم.

نقل قول
دوست داشتی چه سوالی رو ازت بپرسیم که نپرسیدیم؟

سؤال خاصی مد نظرم نبوده.

نقل قول
اگه قرار بود تو نفر بعدی رو که میخواد رو صندلی بشینه انتخاب کنی کی رو انتخاب میکردی؟

قراره مدیر مسائل فرهنگی سایت بعد من بشینن. اینم یه رسمه تقریبا.

نقل قول
یه نصیحت یا یه حرفی یادگاری بنویس برای تمام کاربران سایت؟

یه نکته ای که من یاد گرفتم از برخوردم با بقیه اینه که شاید خیلی ها آدمای خاصی نباشن و یه سری روتین باشن، اما هیچوقت هیچکس "هیچی" نیست.

۱ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
از اونجایی که دوست دارم و میدونی که این کار دل، گناه من نیست، با یک سری سوالات چالشی تر برگشتم. قبل از شروع سوالات بگم که نقدت درباره من رو درست جواب ندادی، اون سوال رو دوباره و کامل و با دقت جواب بده

1. به نظرت چی میشه که دل آدم میگیره ؟ واسه خودت چی ممکنه باعث دلگیری بشه ؟
2. معنی " کانون گرم خانواده " رو درک کردی ؟ کِی و چجوری ؟
3. به نظرت ماه تولد میتونه تو نگرش و شخصیت فرد مؤثر باشه ؟
4. شب رو بیشتر دوست داری یا روز ؟ دلیل این انتخابت چیه ؟ آرامش یا ... ؟!
5. چقدر دنبال چراهای زندگیت رفتی ؟ آیا بعد هر اتفاقی که واسه ـت افتاد گفتی چرا ؟ یا اینکه گذاشتی پای تقدیرت ؟
6. اگه مسلمون نبودی، حاضر بودی که دینت رو عوض کنی و مسلمون بشی ؟ چرا ؟ ( شعار گونه نباشه جوابت، لطفاً )
7. اگه میتونستی یه شغل تو این دنیا به انتخاب خودت داشته باشی، اون چی بود ؟ و دلیلِ این انتخاب ؟
8. دیکتاتوری چیه ؟ آیا میشه دیکتاتوری پنهان رو اجرا کرد ؟ یعنی به یه اسم دیگه ..
9. نظرت راجع به جبر و اختیار چیه ؟ به نظرت ما اختیار کامل داریم ؟ اگه اینطوره پس چرا خدا میدونه که ما قراره چه کاری انجام بدیم ؟ آیا این جبر نیست ؟ خیلی دوست دارم قانعم کنی با جواب کاملت.
10. به نظر تو هدف خدا از آفرینش ما چی بوده ؟
11. تا حالا شده در مورد اسلام شُبهه واسه ـت ایجاد شه ؟
12. تا حالا شده با کسی برخورد کنی که وجود خدا رو کتمان کنه ؟ چجوری قانعش میکنی ؟
13. به نظرت این بَده که ما واسه جهنم و بهشت اعمالمون رو انجام میدیم ؟ از اصل دور نمیشیم ؟
14. خدا رو چجوری حس کردی ؟ رابطه ـت با خدا چجوری ـه ؟ به نظرت خدا از 10 - تا همین لحظه - بهت چند میده ؟ ( اینو میتونی جواب ندی )
15. شده بعضی وقتا بخوای نباشی ؟ این حس چه وقتایی بهت دست میده ؟ ( مختار در پاسخ یا عدم پاسخ )
16. بین پدر و مادرت کدومشون رو بیشتر دوست داری ؟ کدومشون رو بیشتر قبول داری ؟ شده حتی واسه یه آن به بودنشون افتخار نکنی ؟
17. بین آهنگ های داخلی کدومشون رو بیشتر دوست داری ؟ باهاش خاطره داری یا اینکه فقط از خود آهنگ خوشت میاد ؟ میدونی نوستالژیِ آهنگ چیه ؟
18. شده بخوای گریه کنی اما نتونی ؟ گریه رو چجوری میبینی ؟ مثل یک ضعف یا یک موهبت ؟ مرد برای هضم دلتنگیاش گریه نمیکنه قدم میزنه ؟
19. تا حالا تنهایی رو درک کردی ؟ تا حالا از تنهایی حس خوب گرفتی ؟ حست رو در صورت امکان، وصف کن.
20. تا حالا بین دل و عقلت موندی ؟ کدومشون پیروز بودن ؟ شده دلت بخواد ولی تو بدونی که نباید بخواد ؟ نظر کلیت رو بگو.
21. تا حالا شده بری حرم یا امام زاده و از اون امام معصوم یا امام زاده چیزی بخوای؟ یعنی به عبارتی توسل داشته باشی بهش؟ اگه جوابت مثبت ه؛ پس این آیه قران چی میشه؟

إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللّهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ

آنهايی که جز الله به خدايی می خوانيد ، بندگانی چون شمايند اگر راست می گوييد ، آنها را بخوانيد تا شما را اجابت کنند

194/ الاعراف

۱ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: MESSI_1389
پیام: ۱,۱۹۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۸۹
از: بوشهر
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- مارچلو بیلسا و خوزه پکرمن
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
یا الله یا الله
سلام علیکم. کیف حالک؟
شرمنده زودتر نیومدما سجاد جان، امتحانا بدجور کمرم رو شکونده الان که اومدمم صرفاً میخوام چندتا سوال در باره passion های هر جفتمون بنویسم و برم بیفتم به جون همینگوی نامرد

از سولاتهای کلیشه ای شروع میکنیم بعد میریم سراغ سوالات جزئی تر:

بهترین فیلم های تاریخ از نظرت؟ (هرچنتا میخوای نام ببر )
بازیگر مورد علاقت؟ (اینو فقط سه تا جا داری بگی )
کاراکترهای مورد علاقت؟ (اینم سه تا)
سوند ترک مورد علاقت؟ (سه مورد )
ژانر مورد علاقت؟ (با ذکر دلیل)
نظرت راجع به GoT؟
راستی چه خبر از راب استارک(
نظرت راجع به لیتل فینگر؟
طولانی ترین فیلمی که دیدی؟
سریالی که 20 ساعت در روز نشستی نگاه کردی ؟
نظرت رو راجع به این فیلما بگو؟ there will be blood- the gangs of new york- my left foot- in the name of father
حالا نظرت رو راجع به نقطه مشترک فیلمهای بالایی بگو؟
مضخرفترین فیلمی که دیدی؟
ترسناکترین فیلمی که دیدی؟
راستی دوست داری بازیگر شی؟ چرا؟
خواننده چی؟

خب بسته دیگه از فیلم و موسیقی پرسیدن بریم سراغ پشن نامبر 2 :

فوتبال رو حرفه ای میزنی یا تفننی ؟
پستت چیه؟
بازیت خوبه؟
لایی خوردی؟
جاییت شکسته تو فوتبال؟
چپ پایی یا راست پا؟
تا حالا قهرمان بازیهای کلاسی شدی؟ (جزئیات)
چه مدل گلی رو بیشتر دوس داری؟
چقدر در راستای تحقق بخشیدن به رویای یه دست فوتبال زدن با بچه های سایت می کوشی(

در آخر:

یه نقد ازم بکن دور هم بخندیم

فی امان الله پ

۱ تیر ۱۳۹۴
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
نحن الصامدون نوشته:

از اونجایی که دوست دارم و میدونی که این کار دل، گناه من نیست، با یک سری سوالات چالشی تر برگشتم. قبل از شروع سوالات بگم که نقدت درباره من رو درست جواب ندادی، اون سوال رو دوباره و کامل و با دقت جواب بده

ای بابا.

من معمولا چیزی رو نمی پیچونم. تو برخورد هایی که باهات داشتم، خصوصا تو کارای بخش اخبار، همیشه دیدم که منعطف بودی و اولین حرفت، اون چیزی نبوده که اجرا کردی. این یعنی قابلیت تجدید نظر رو داری و این نکته خیلی مهمیه. شاید تنها نقدی که بهت وارد باشه، همین افعال آخر جمله هاته که اونم به نظرم یه استایله.

نقل قول
1. به نظرت چی میشه که دل آدم میگیره ؟ واسه خودت چی ممکنه باعث دلگیری بشه ؟

فکر می کنم نا امیدی از اطرافیان یکی از مهمترین دلایل باشه. وقتی می بینی افراد اون طور که می خوای -یا نشون دادن که هستن- نیستن،

نقل قول
2. معنی " کانون گرم خانواده " رو درک کردی ؟ کِی و چجوری ؟

یه اصلی وجود داره. میگه وقتی یکی بیش از حد بهت نزدیک بشه، کمتر می بینیش. گاهی در قِبال خانواده م همچین وضعیتی رو داشتم اما همیشه تو لحظاتی که حس کردم بیشتر از همیشه تنهام، یادم اومده که چقدر می تونن دوست داشتنی باشن این افراد.

نقل قول
3. به نظرت ماه تولد میتونه تو نگرش و شخصیت فرد مؤثر باشه ؟

به هیچ وجه. فقط یه آدم خرافاتی می تونه همچین عقیده ای داشته باشه.

نقل قول
4. شب رو بیشتر دوست داری یا روز ؟ دلیل این انتخابت چیه ؟ آرامش یا ... ؟!

شب. فکر می کنم شب ها دنیای بهتری اطرافم وجود داره.

نقل قول
5. چقدر دنبال چراهای زندگیت رفتی ؟ آیا بعد هر اتفاقی که واسه ـت افتاد گفتی چرا ؟ یا اینکه گذاشتی پای تقدیرت ؟

منظورت رو از چراهای زندگی متوجه نشدم. یعنی "خدایا چرا من ؟! چرا باید اینا برای من اتفاق بیفته ؟" معمولا اینجوری به قضایا نگاه نمی کنم.

نقل قول
6. اگه مسلمون نبودی، حاضر بودی که دینت رو عوض کنی و مسلمون بشی ؟ چرا ؟ ( شعار گونه نباشه جوابت، لطفاً )

فکر نمی کنم.

نقل قول
7. اگه میتونستی یه شغل تو این دنیا به انتخاب خودت داشته باشی، اون چی بود ؟ و دلیلِ این انتخاب ؟

پزشکی. همیشه شغل جذابی بوده برام. دوست داشتم تجربه ش کنم. و البته آرزوی قلبی من از بچگی فوتبالیست شدن بوده.

نقل قول
8. دیکتاتوری چیه ؟ آیا میشه دیکتاتوری پنهان رو اجرا کرد ؟ یعنی به یه اسم دیگه ..

از بین بردن هر چیزی که بر خلاف توــه از بیخ و بُن، می شه دیکتاتوری.

یه جمله معروف هست که میگه: تو می تونی همه مردم رو بعضی وقت ها گول بزنی و می تونی بعضی مردم رو همه وقت ها گول بزنی. اما نمی تونی همه مردم رو برای همیشه گول بزنی.

دیکتاتوری هر چقدر هم پنهان باشه، دیکتاتوریه و خیلی نمی تونه دووم بیاره، چون بالاخره اون "بعضی وقت ها" به پایان می رسه.

نقل قول
9. نظرت راجع به جبر و اختیار چیه ؟ به نظرت ما اختیار کامل داریم ؟ اگه اینطوره پس چرا خدا میدونه که ما قراره چه کاری انجام بدیم ؟ آیا این جبر نیست ؟ خیلی دوست دارم قانعم کنی با جواب کاملت.

نکته اول اینه که به قضیه صفر و یک نگاه نکنی. یعنی جبر کامل و اختیار کامل احتمالا هیچکدوم جواب نمیدن. چون همونطور که می بینی ما جبر کامل نداریم (چون می تونیم انتخاب کنیم) و اختیار کامل نداریم (چون معتقدیم خدا از همه چیز ما با خبره). حدیث معروفی هم از امام صادق هست که من این حرفم رو از روی اون حدیث برداشت کردم. مضمونی تقریبا این چنینی داره.

نقل قول
10. به نظر تو هدف خدا از آفرینش ما چی بوده ؟

رسیدن به کمال (مثل سوال های آخر کتاب دین و زندگی بود، ترسیدم چیز دیگه ای بنویسم نمره رو از دست بدم ).

نقل قول
11. تا حالا شده در مورد اسلام شُبهه واسه ـت ایجاد شه ؟

آره زیاد شده.

نقل قول
12. تا حالا شده با کسی برخورد کنی که وجود خدا رو کتمان کنه ؟ چجوری قانعش میکنی ؟

آره نسبتا زیاد. خصوصا اخیرا که خیلی بیشتر شدن.

کسی که چنین عقیده ای داره رو خدا زده. نباید باهاش کاری داشت اصلا.

نقل قول
13. به نظرت این بَده که ما واسه جهنم و بهشت اعمالمون رو انجام میدیم ؟ از اصل دور نمیشیم ؟

تقریبا چیزی تو این دنیا وجود نداره که بدون چشم داشت کاری رو انجام بده. حتی ما از دوست داشتن مهمترین افراد زندگیمون هم چشم داشتِ دوست داشته شدن توسط اون ها رو داریم. این یه خصوصیت فطریه و نمیشه به هیچ وجه کتمانش کرد. با این اوصاف فکر می کنم میشه به بهشت به عنوان خودِ خدا، و به جهنم به عنوانِ چیزی غیر از خدا نگاه کرد.

نقل قول
14. خدا رو چجوری حس کردی ؟ رابطه ـت با خدا چجوری ـه ؟ به نظرت خدا از 10 - تا همین لحظه - بهت چند میده ؟ ( اینو میتونی جواب ندی )

خدا واسه من اون چیزیه که همیشه می تونم صداش کنم و همیشه می تونم انتظار داشته باشم به کمک من بیاد. چیزی فراتر از غرور.

نقل قول
15. شده بعضی وقتا بخوای نباشی ؟ این حس چه وقتایی بهت دست میده ؟ ( مختار در پاسخ یا عدم پاسخ )

آره زیاد. بسنده می کنم.

نقل قول
16. بین پدر و مادرت کدومشون رو بیشتر دوست داری ؟ کدومشون رو بیشتر قبول داری ؟ شده حتی واسه یه آن به بودنشون افتخار نکنی ؟

نمی تونم بگم کدومشون رو بیشتر دوست دارم، ولی کلا بابامو بیشتر قبول دارم. شده.

نقل قول
17. بین آهنگ های داخلی کدومشون رو بیشتر دوست داری ؟ باهاش خاطره داری یا اینکه فقط از خود آهنگ خوشت میاد ؟ میدونی نوستالژیِ آهنگ چیه ؟

انتخاب بهترین همیشه سخت بوده. ولی فکر می کنم آهنگ "خواب" محسن چاووشی رو بتونم از بقیه جدا کنم. همذات پنداری می کنم با آهنگ.

نقل قول
18. شده بخوای گریه کنی اما نتونی ؟ گریه رو چجوری میبینی ؟ مثل یک ضعف یا یک موهبت ؟ مرد برای هضم دلتنگیاش گریه نمیکنه قدم میزنه ؟

آره زیاد. گریه در واقع نکته ایه که آدم می تونه باهاش خودش رو خالی کنه. خیلی مهمه که هروقت بخوای بتونی گریه کنی؛ نه در این حد مهم که هر وقت بخوای بتونی بخوابی، ولی خب مهمه.

آدم تو تنهاییاش، غروری نداره که با گریه بشکنه.

نقل قول
19. تا حالا تنهایی رو درک کردی ؟ تا حالا از تنهایی حس خوب گرفتی ؟ حست رو در صورت امکان، وصف کن.

تنهایی حس خوبی داره، اما نه همیشه. نقطه ای وجود داره که دیگه نمی تونی تحملش کنی. اما با این وجود، من یه طوری ام که همیشه تو شلوغ ترین جمع ها هم یهو نیاز پیدا می کنم که تنها شم چند دقیقه ای! و این خیلی برای بقیه قابل درک نیست. واسه همین سعی می کنم زیاد تو جمع هایی که می دونم درک نمی کنن منو -تا مجبور نشم- حاضر نشم.

در مجموع تنهایی نکات مثبتش از نکات منفیش بیشتره، اما نمی شه نکات منفی رو کاملا ایگنور کرد.

نقل قول
20. تا حالا بین دل و عقلت موندی ؟ کدومشون پیروز بودن ؟ شده دلت بخواد ولی تو بدونی که نباید بخواد ؟ نظر کلیت رو بگو.

زندگی عرصه جنگیدن بین این دو تاست. منطق و احساس. شاید قبلا می تونستیم بگیم که من آدم احساساتی ـی هستم و از روی احساساتم تصمیم می گیرم. اما دو سه سالی میشه که هر چی می گذره، بیشتر به سمت منطقی بودن متمایل میشم و تقریبا تصمیم های احساسی رو حذف کردم از زندگیم.

تصمیم های احساسی گاهاً حتی در لحظه هم خوب نیستن. اما نکته ای که در مورد من وجود داره اینه که شاید آدم منطقی ـی باشم، ولی آدم بی احساسی نیستم. این نکته مهمیه.

نقل قول
21. تا حالا شده بری حرم یا امام زاده و از اون امام معصوم یا امام زاده چیزی بخوای؟ یعنی به عبارتی توسل داشته باشی بهش؟ اگه جوابت مثبت ه؛ پس این آیه قران چی میشه؟

إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللّهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ

آنهايی که جز الله به خدايی می خوانيد ، بندگانی چون شمايند اگر راست می گوييد ، آنها را بخوانيد تا شما را اجابت کنند

194/ الاعراف

آره شده. نکته خاصی تو سؤالت وجود نداشت. واضحه که اگه توسلی هم صورت می گیره به صورت واسطه ایه و هیچوقت کسی که داره دخیل می بنده، منکر این قضیه که خدا فقط یکیه نمیشه.

نکته این حرکت هم می تونه این باشه که این افراد قرب بیشتری پیش خدا دارن و ما ازشون به نوعی به عنوان پارتی استفاده می کنیم.

۲ تیر ۱۳۹۴
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
?Why so serious نوشته:

یا الله یا الله
سلام علیکم. کیف حالک؟
شرمنده زودتر نیومدما سجاد جان، امتحانا بدجور کمرم رو شکونده الان که اومدمم صرفاً میخوام چندتا سوال در باره passion های هر جفتمون بنویسم و برم بیفتم به جون همینگوی نامرد

سلام. از قدرت درک من که با خبری ؟ درک شدی الان.

نقل قول
بهترین فیلم های تاریخ از نظرت؟ (هرچنتا میخوای نام ببر )

خیلی فیلم خوب وجود داره که من ندیدم پس نمی تونم قاطع نظر بدم. اما بین اونایی که دیدم و بعد از دیدنشون حس فوق العاده ای بهم دست داد:
گادفادر 1 - گادفادر 2 - مظنونین همیشگی - سون - اینسپشن - ممنتو - بتمن ها و ... The secret in their eyes

نقل قول
بازیگر مورد علاقت؟ (اینو فقط سه تا جا داری بگی )

تام هاردی - مارلون براندو - رابرت دنیرو (و برد پیت )

نقل قول
کاراکترهای مورد علاقت؟ (اینم سه تا)

ویتو کرلئونه - مایکل کرلئونه و بن (cashback)...

نقل قول
سوند ترک مورد علاقت؟ (سه مورد )

Time (inception)
Le moulin (amelie)
godfather speaks softly (godfather)

نقل قول
ژانر مورد علاقت؟ (با ذکر دلیل)

معمایی | درام. اکثر شاهکارهای دنیا از این ژانرها هستن.

نقل قول
نظرت راجع به GoT؟

سریال های زیادی ندیدم، ولی بی شک بهترین سریالیه که دیدم. شخصیت پردازی ها فوق العاده، فیلنامه بی نقص و غیر قابل پیش بینی، کیفیت کارگردانی بسیار بالا. مگه آدم از یه سریال چه انتظاری داره ؟

نقل قول
راستی چه خبر از راب استارک(

هنوز زنده ست. the king in the north :(

نقل قول
نظرت راجع به لیتل فینگر؟

یعنی pimp تر از این آدم وجود نداره. نمی تونم ازش خوشم بیاد و نمی تونم درک کنم که تو ازش خوشت میاد. ند استارک... :(

نقل قول
طولانی ترین فیلمی که دیدی؟

فکر کنم گادفاد 2، با 3:22 مُک.

نقل قول
سریالی که 20 ساعت در روز نشستی نگاه کردی ؟

بیست ساعت نه. ولی یه بار 6 قسمت GoT رو تو یه روز دیدم.

نقل قول
نظرت رو راجع به این فیلما بگو؟ there will be blood- the gangs of new york- my left foot- in the name of father

گنگز و خون به پا خواهد شد رو دیدم. پای چپ من رو خیلی وقت پیش از تلویزیون دیدم و چیز خاصی یادم نیست. به نام پدر رو هم ندیدم.

گنگز شروع خیلی طوفانی ای داشت و انتظارم رو خیلی بالا برد. اما کم کم افت کرد و تنها جذابیت فیلم، شخص بیل کاتینگ بود. حتی دیکاپریو هم نقشش در نیومده بود همچین.

خون به پا خواهد شد که از مغز یه دیوانه به نام پل توماس اندرسون بیرون اومده و جای بحثی نداره. شخصیت تماشایی دنیل پلانیو به فیلم حال و هوای دیگه ای بخشیده. در مجموع از اون فیلم هایی بود که وقتی تموم شد حس کردم فیلم خیلی خوبی دیدم.

نقل قول
حالا نظرت رو راجع به نقطه مشترک فیلمهای بالایی بگو؟

daniel fucking day-lewis

نقل قول
مضخرفترین فیلمی که دیدی؟

یه فیلمی بود به اسم همسر مسافر زمان. خیلی چرت بود. نتونستم تا آخرش ببینم.

نقل قول
ترسناکترین فیلمی که دیدی؟

تگِ ترسناک، می تونه اون تگی باشه که منو از دیدن یه فیلم منصرف کنه.

نقل قول
راستی دوست داری بازیگر شی؟ چرا؟

بازیگری رو دوست دارم. اما فیلنامه نویسی و کارگردانی رو بیشتر. چون فکر می کنم این همون حرفه ایه که من ازش خسته نمیشم.

نقل قول
خواننده چی؟

نه.

نقل قول
خب بسته دیگه از فیلم و موسیقی پرسیدن بریم سراغ پشن نامبر 2 :

that's my life :)

نقل قول
فوتبال رو حرفه ای میزنی یا تفننی ؟

تفننی ِ جدی.

نقل قول
پستت چیه؟

اگه بخوایم به صورت فوتبالی بهش نگاه کنیم، هافبک.

نقل قول
بازیت خوبه؟

جواب دادم قبلا. اگه سطح بازیکنا متوسط باشه، بازیکن خوبی محسوب میشم.

نقل قول
لایی خوردی؟

حتما! ولی اونقدر لایی زدم که لایی خوردنام رو یادم نیاد.

نقل قول
جاییت شکسته تو فوتبال؟

دستم یه بار. و همونطور که حدس می زنی با همون دست رفتم فوتبال.

نقل قول
چپ پایی یا راست پا؟

راست.

نقل قول
تا حالا قهرمان بازیهای کلاسی شدی؟ (جزئیات)

من جزء اون دسته ای هستم که هیچ توفیقی توی بازی های مدرسه کسب نکرد. همیشه بازیکن بدی محسوب میشدم و اونی بودم که آخر می گیرنش. خیلی مهمه تو فوتبال که هم تیمی هات به بازی تو اعتماد داشته باشن. اگه نداشته باشن، نمی تونی خودت باشی.

نقل قول
چه مدل گلی رو بیشتر دوس داری؟

تیکی تاکایی. کمتر دیدم هم بازی هام مثل من به بازی گروهی و همکاری های سالنی اعتقاد داشته باشن، متاسفانه.

نقل قول
چقدر در راستای تحقق بخشیدن به رویای یه دست فوتبال زدن با بچه های سایت می کوشی(

فقط می تونم این فانتزی رو یکی از جذاب ترین فانتزی هایی که مشترکا داریم بدونم. فکر نمی کنم مخقق بشه.

نقل قول
در آخر:

یه نقد ازم بکن دور هم بخندیم

تو این مدتی که آشنا شدم باهات، کمتر دیدم اشتباه کنی. واسه همین نمی تونم نقد درستی بهت وارد بدونم (اینو برای من یه نکته مثبت به حساب بیار). تنها چیزی که هست این قضیه غیبت های کبراته. وقتی هستی خیلی هستی، ولی وقتی تیستی هم خیلی نیستی! این قطعیت خیلی خوب نیست.

نقل قول
فی امان الله پ

پ رو فهمیدم.

منتظرم.

۲ تیر ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
سلام
خوبيد؟
يه چندتا سوال
ماه رمضان امسالتون با پارسال تفاوتي داره؟
چجوري ميشه تو اين ماه كلا آدم بهتري شد؟
دوست داريد سجاد زرگر آينده چطوري باشه؟يني مثلا شغل وضع زندگي محل زندگي خانواده و...
تا حالا كسي در حقتون نامردي كرده؟ آگه آره چجوري باش رفتار كرديد؟
دوس داريد آدماي دور و برتون چ تغييرايي بكنن؟ مثلا چه ويژگي هايي داشته باشن چيا نداشته باشن
واسه چي ب فيلم نگاه كردن انقد علاقه داريد؟ يني چيه اون شما رو جذب خودش ميكنه؟
دوس داريد زودتر از اين دنيا بريد يا هنوز كلي كار داريد؟
دوس داشتيد چشم برزخي داشته باشيد باطن آدما رو مي ديديد؟
تو زندگيتون از چي خيلي مي ترسيد؟
چي شما رو خيلي خشمگين ميكنه؟
در آخر ي فضايي رو ترسيم كنيد ك الان دوس داريد اونجا باشيد و برامون بگيد. مثلا تو طبيعت آب و هواي خاص كنار ي فرد خاص از همينا ديگه.
موفق باشيد.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۵ تیر ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۴۱۵ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۳ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۷۹۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۰۶۷ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۱ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۴۲ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۳۸ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۵۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!