به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ مدیر سایت | سعید ایمنی ]
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
عشق تنـــها بـود نوشته:

سلام حضرت معظم له

دوستان به قدر کافی سوالات متعدد پرسیدن من فقط یک سوال دارم. امیدوارم تکراری نباشه.

اگه برگردی به گذشته کدوم کار اشتباهت انجام نمیدی؟

به یک نفر و دروغهای قشنگش اعتماد نمی کنم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
سیاه پوش نوشته:

نقل قول
نظرتون راجع به اینکه میگن'دختر به فوتبال چه/دخترا هیچی از فوتبال هالیشون نیست'چیه؟!

درود بر گوینده ش.
دخترها قطعا اون حسی که پسرا به فوتبال دارن رو ندارن چون خودشون اغلب بازی نمی کنن و هیجان فوق العاده بازی کردن تو یه بازی ساده سالنی رو نمی شناسن.

فک میکردم شما بواسطه اینکه اینجا با نظراتشون آشنایی دارید،نظر دیگه ای داشته باشید!!!
زدین تو ذوق همه دخترای اینجا!!
خصوصا اونایی که تخصصی فعالیت دارن!

البته بیشترشو موافق شما هستم!
ولی جون خودم شاید اطلاعات و درک سطح بالایی تو فوتبال دارمفک می کنم همه اینجوری هستن!
چون برادرام با وجودی از من بزرگترن و زودتر از من فوتبالی شدن و هنوزم بازی میکنن(سالنی-تفریحی)معمولا با من بحث فنی میکنن

نقل قول

نقل قول
شناخت از من؟!

ندارم.

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم شناخت کلی بود!
یعنی با توجه به نظراتم و پستهایی که ارسال می کنم،و یکی دو مقاله هم نوشتم باز هیچی!
فک میکردم معروفم تو سایت
ولی انگار قاطی بقیه م!
البته خوب بجز یکی دو قسمت فعال نیستم تو بقیه جاها و همینم دلیله احتمالا!

۲۳ آبان ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول

ضمنا هالی درسته!

حالی؟.؟ من دیگ هیچ حرفی ندارم

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۳ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تا من در میان شما هستم بپرسید هرچه را که دوست دارید.

۲۵ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو

خبر فوت مرتضی پاشایی رو شنیدین چه احساسی بهتون دست داد؟
کلا فوت کدوم یکی از افراد مشهور بیشتر از همه ناراحتتون کرد؟
بین خوانندگان ایرانی کیا رو گوش میدین؟از این قدیمیا مثل ابی و داریوش اینا بیشتر خوشتون میاد یا جدیدا مثل یگانه اینا؟
فیس بوک وایبر لاین...چیا دارین؟
نظرتون درباره ی روابط مجازی؟چه خوبی هایی داره چه بدی هایی؟
چرا از تغییر بدتون میاد؟مثلا همه بچه ها یه قرنه دارن میگن دکمه ی تشکر بذارین ولی فایده نداره
به شعر و شاعری علاقه دارین؟بیشتر شعرای کدوم شعرا رو میخونین؟
به نظرتون زیادی به ظاهر اهمیت نمیدین؟
به خودکشی فکر کردین تا حالا؟
کدوم تاپیکای سایتو بیشتر از همه دوست دارین؟
سایت کی قراره رسمی بشه؟رسمی بشه چی میشه دقیقا؟
اگه یه روز بشه که از بارسا بدتون بیاد(مثلا بفهمین بارسا و اسرائیل با هم همکاری میکنن) در سایتو نمیبندین؟
آداب و رسومای ایرانی کدوما رو میپسندین کدوما نه؟

۲۵ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
سلام.

1- گفتید مهندسی مثل آب راکده و مدیریت (MBA) جوی روان. با این تفکر چرا از دوره دبیرستان علوم انسانی رو انتخاب نکردید؟

2- به نظر شما دلایل عدم توجه به رشته علوم انسانی چیه؟ (تا جایی که تا چند سال پیش میگفتن هر کی تنبله میره انسانی!)

3- فکر نمی کنید علل خیلی از مشکلات جامعه ما در همین عدم توجه به علوم انسانی باشه؟ مثلا کلی دکتر و مهندس پرورش دادیم ولی مدیری تربیت نکردیم که به خوبی از اینا استفاده کنه. یا جامعه شناس خوب نداریم که آسیب شناسی کنه مسائل جامعه رو.

4- چقدر اهل مطالعه هستید؟ چه نوعی از کتب رو بیشتر میخونید و نویسنده مورد علاقتون کیه؟

5- به ادبیات داستانی معاصر ایران علاقه مندید؟ چه نویسنده هایی؟

6- یکم پیرامون لرد سیاه و ماجراش با شما واضح توضیح میدید؟ فکر کنم یه بار به خاطر عدم اطلاع من از احساسات خاص شما در این باره سوتفاهم ایجاد شد. از همین تریبون مراتب تاسف خود را اعلام میدارم.

7- فکر نمی کنید وجود این همه نقاط حساس در شخصیت شما یه نوع نقطه ضعف در تعامل با دیگران باشه؟

8- چرا انقدر علاقه مند به تماشای فیلم ها و سریال های آمریکایی هستید با این که اونا رو ابزار دشمن می دونید؟

9- در حال حاضر به جز تحصیل، به شغلی هم مشغول هستید؟ چه کاری دقیقا؟

10- این سایت تا حالا برای خودتون درآمد زا هم بوده یا همش خرج داشته؟

11- قصد اینو دارید که اینجا رو به یه بنگاه اقتصادی قوی و درآمد زا تبدیل کنید یا اصلا در رسالت خودتون نمی دونید این کار رو؟

12- قبول دارید که در برخی بحث ها بسیار خشمگین وارد میشید و از بالا به پایین به کاربر نگاه می کنید؟ لطفا تعدیلش کنید

13- فکر نمی کنید دافعه شما بیشتر از جاذبه تون باشه؟

14- چقدر درباره شاهنامه فردوسی مطالعه داشتید؟ نظر خاصی دارید؟

15- قبول دارید پپ با اون کله کچلش بسیار تو دل برو و خوشتیپ و دوست داشتنیه؟

16- چه آهنگایی تو پلی لیست موبایلتون هست؟

17- به نظرتون موسیقی پاپ ایران صرفا تبدیل نشده به یه سری اشعار بی معنی و لیلی مجنونی؟

18- خواننده های مورد علاقتون کیان؟

19- چه جور توانایی های هنری دارید؟

20- چرا مدال پورتو رو ندادید؟

ایام به کام باد

۲۵ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
*SepideH* نوشته:

خبر فوت مرتضی پاشایی رو شنیدین چه احساسی بهتون دست داد؟

به همون قدری ناراحت شدم که از خبر مرگ هر غریبه ای ناراحت می شدم. واقعیت اینه که اصلا نمی شناختمش.

نقل قول
کلا فوت کدوم یکی از افراد مشهور بیشتر از همه ناراحتتون کرد؟

مرگ ناصر عبداللهی خیلی دردناک بود، گرچه در واقع شهید شد. اما اون زمانم با اینکه به شدت ناراحت شدم اما جزع و فرع راه ننداختم. البته از مرگ استیو جابز هم خیلی ناراحت شدم چون همیشه به عنوان یه کارآفرین عالی و یه انسان تاثیرگذار تحسینش می کردم.

نقل قول
بین خوانندگان ایرانی کیا رو گوش میدین؟از این قدیمیا مثل ابی و داریوش اینا بیشتر خوشتون میاد یا جدیدا مثل یگانه اینا؟

هیچ کدوم. من از نوجوانی اهل موسیقی سنتی بودم. هیچ نوایی توان رقابت با موسیقی سنتی ایرانی رو نداره. از موسیقی مدرن نهایت محمد اصفهانی و زنده یاد عبداللهی و آخرش دیگه احسان خواجه امیری. از این سیل رشد کننده مثل قارچ سمی که هر روز یکی از یه جا سر بلند می کنه و عربده ای می کشه کلا بدم میاد.

البته یه چند تا از آهنگای ابی رو هم دوست دارم.

نقل قول
فیس بوک وایبر لاین...چیا دارین؟

هیچی ندارن. واقعا مزایاشون در برابر مضراتشون هیچه. فقط به قدری که بتونی نیازهای ارتباطی ضروری زندگیت رو رفع کنی فایده دارن، بقیه ش فقط وقت تلف کردن و خوردن ریشه های فرهنگ جوامع اغلب جهان سومه. مسلما حرکات وحشیانه ای مثل حمله به پیج مسی و دهها مورد دیگه تا قبل ظهور این پدیده های شوم تو فرهنگ ایرانی نبود.

نقل قول
نظرتون درباره ی روابط مجازی؟چه خوبی هایی داره چه بدی هایی؟

چه جور روابطی دقیقا؟

نقل قول
چرا از تغییر بدتون میاد؟مثلا همه بچه ها یه قرنه دارن میگن دکمه ی تشکر بذارین ولی فایده نداره

من مشکلی با تغییر ندارم، اما هر تغییر شرایطی داره که باید مهیا بشه. در مورد تشکر هم قبلا گفته بودم که چون تو ورژن بعدی هسته CMS سایت داره روش کار میشه من خودم براش وقت نمی ذارم.

نقل قول
به شعر و شاعری علاقه دارین؟بیشتر شعرای کدوم شعرا رو میخونین؟

به شدت. مدرسه که می رفتم کل دیوان حافظ و غزلیات سعدی و بخشای زیادی از غزلیات مولانا رو خونده بودم. انقدر که برای هر موقعیتی شعری داشتم که درجا بگم. غزل کلاسیک رو کلا خیلی دوست دارم اما بعضی شعرهای نو هم قابل تحسینن، مثل شعرهای امثال اخوان یا فریدون مشیری.

نقل قول
به نظرتون زیادی به ظاهر اهمیت نمیدین؟

من "اصلا" به ظاهر اهمیت نمیدم.

نقل قول
به خودکشی فکر کردین تا حالا؟

فکر کردم آره ولی بلافاصله دیدم چه کار احمقانه و بزدلانه ایه.

نقل قول
کدوم تاپیکای سایتو بیشتر از همه دوست دارین؟

آدم همه بچه هاشو یه اندازه دوست داره.

نقل قول
سایت کی قراره رسمی بشه؟رسمی بشه چی میشه دقیقا؟

هنوز مشخص نیست.

نقل قول
اگه یه روز بشه که از بارسا بدتون بیاد(مثلا بفهمین بارسا و اسرائیل با هم همکاری میکنن) در سایتو نمیبندین؟

اینکه فرض محاله و برای فرض محالم از الان نمی تونم قولی بدم.

نقل قول
آداب و رسومای ایرانی کدوما رو میپسندین کدوما نه؟

اونها که در باب احترام هستن بسیار عالین و اونها که به تجملات و تشریفات پر هزینه منجر شدن باید اصلاح بشن.

۲۵ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
علی نوشته:

سلام.

سلام

نقل قول
1- گفتید مهندسی مثل آب راکده و مدیریت (MBA) جوی روان. با این تفکر چرا از دوره دبیرستان علوم انسانی رو انتخاب نکردید؟

چون اون زمان این نگاه رو نداشتم. سیستم آموزشی ما متاسفانه انقدر معیوبه که دانش آموزا وقتی می خوان وارد دانشگاه بشن هیچ ایده درستی نسبت به علائق و توانایی های خودشون و مسیری که می تونن در اون موفق تر باشن ندارن.

نقل قول
2- به نظر شما دلایل عدم توجه به رشته علوم انسانی چیه؟ (تا جایی که تا چند سال پیش میگفتن هر کی تنبله میره انسانی!)

نیاز بهش و اهمیتش درک نشده که یه بخشیش به مرحله ای که جامعه در اون قرار داره مربوطه. تا زمانی که هنوز فعالیتهای عمرانی نیاز اصلی یه کشور باشن کسی به اهمیت علوم انسانی فکر نمی کنه. الان تو ایران در حال گذر از اون دوران هستیم.

نقل قول
3- فکر نمی کنید علل خیلی از مشکلات جامعه ما در همین عدم توجه به علوم انسانی باشه؟ مثلا کلی دکتر و مهندس پرورش دادیم ولی مدیری تربیت نکردیم که به خوبی از اینا استفاده کنه. یا جامعه شناس خوب نداریم که آسیب شناسی کنه مسائل جامعه رو.

همین طوره. به نظر میاد اما الان اهمیتش شناخته شده و در دهه های آینده اوضاع بهتر خواهد شد. البته اصل اساسی رو نباید فراموش کرد که ما باید اوضاع رو تغییر بدیم، نه اینکه منتظر موسی و عصاش بشینیم.

نقل قول
4- چقدر اهل مطالعه هستید؟ چه نوعی از کتب رو بیشتر میخونید و نویسنده مورد علاقتون کیه؟

به حدی که وقت کنم. چون محیط کارم هم ارتباط تنگاتنگ با مباحث درسی داره، مطالعاتم رو از رمانهای فانتزی انتخاب می کنم. دوران مدرسه کتابهای علمی تخیلی ایزاک آسیموف و آرتور سی کلارک رو به شدت دوست داشتم و تقریبا همه ش رو خونده بودم. الان شاهکارهایی مثل سیلماریلیون (ارباب حلقه ها) و نغمه یخ و آتش (بازی تاج و تخت) رو می پسندم.

نقل قول
5- به ادبیات داستانی معاصر ایران علاقه مندید؟ چه نویسنده هایی؟

زیاد از نویسنده های معاصر ایران چیزی نخوندم. شناخت چندانی از قوت و ضعفش ندارم.

نقل قول
6- یکم پیرامون لرد سیاه و ماجراش با شما واضح توضیح میدید؟ فکر کنم یه بار به خاطر عدم اطلاع من از احساسات خاص شما در این باره سوتفاهم ایجاد شد. از همین تریبون مراتب تاسف خود را اعلام میدارم.

توضیحش مفصله و نه در این مقال که در هیچ مقال عمومی نمی گنجه. خلاصه ش اینه که شخصیت لرد سیاه الگویی بود که من برای پیشرفت و محافظ از درون آسیب پذیرم بهش نیاز داشتم. برای همین هم از حدود 10 سال پیش شد یه نقاب برای من تا کسی اونچه واقعا هستم رو نبینه.

نقل قول
7- فکر نمی کنید وجود این همه نقاط حساس در شخصیت شما یه نوع نقطه ضعف در تعامل با دیگران باشه؟

تعامل با دیگران چندان دغدغه مهمی برای من نیست که بخوام به چنین چیزی فکر کنم. من چیزی که هستم رو دوست دارم، حتی اگر عده بسیار بسیار کمی قادر به درکش باشن. کمیت برام مهم نیست، هیچ جا.

نقل قول
8- چرا انقدر علاقه مند به تماشای فیلم ها و سریال های آمریکایی هستید با این که اونا رو ابزار دشمن می دونید؟

چون اولا اثری ازشون نمی گیرم، ثانیا از چیزایی که هزینه کردن و ساختن مفت استفاده می کنم و به ریششون می خندم.

نقل قول
9- در حال حاضر به جز تحصیل، به شغلی هم مشغول هستید؟ چه کاری دقیقا؟

تحصیل تموم شده فعلا. با چند تا از دوستان یه شرکت مطالعات بازار راه انداختیم.

نقل قول
10- این سایت تا حالا برای خودتون درآمد زا هم بوده یا همش خرج داشته؟

نه چیز خاصی ازش نمونده. الان که ماهی 106 هزار تومن هزینه متغیر سروره و عمرا انقدر درآمد نداره سایت.

نقل قول
11- قصد اینو دارید که اینجا رو به یه بنگاه اقتصادی قوی و درآمد زا تبدیل کنید یا اصلا در رسالت خودتون نمی دونید این کار رو؟

نه نگاه اقتصادی ندارم به اینجا. البته هر ایده ای برای درآمدزایی رو استقبال می کنم چون با پول بیشتر میشه سایت رو بیشتر توسعه داد.

نقل قول
12- قبول دارید که در برخی بحث ها بسیار خشمگین وارد میشید و از بالا به پایین به کاربر نگاه می کنید؟ لطفا تعدیلش کنید

گاهی لازمه. خوف و رجا باید با هم باشه.

نقل قول
13- فکر نمی کنید دافعه شما بیشتر از جاذبه تون باشه؟

جاذبه برام مهم نیست. چرا باید باشه؟ من هیچ وقت از این آدما نبودم که بخوام یه طوری حرف بزنم همه خوششون بیاد. محبوب بودن اصلا مسئله دارای اهمیتی نیست برای من. ترجیح میدم ترسناک باشم تا محبوب.

نقل قول
14- چقدر درباره شاهنامه فردوسی مطالعه داشتید؟ نظر خاصی دارید؟

خیلی زیاد. زمان مدرسه به شدت می خوندم و به شدت دوست داشتم. الانم فرصت کنم می خونم. به نظرم شاهکاریه که می تونه شونه به شونه ارباب حلقه ها و بازی تاج و تخت بزنه.

نقل قول
15- قبول دارید پپ با اون کله کچلش بسیار تو دل برو و خوشتیپ و دوست داشتنیه؟

متاسفانه.

نقل قول
16- چه آهنگایی تو پلی لیست موبایلتون هست؟

مجموعه ای از غمناکترین آهنگای تاریخ موسیقی ایران، از زمان استاد بنان تا به امروز.

نقل قول
17- به نظرتون موسیقی پاپ ایران صرفا تبدیل نشده به یه سری اشعار بی معنی و لیلی مجنونی؟

شعر لیلی مجنونی که وزن بالایی داره، الان دیگه یافت نمیشه. موسیقی مدرن ایران شده یه مشت خزعبل محض. نه موسیقی داره و نه شعر و نه صدا.

نقل قول
18- خواننده های مورد علاقتون کیان؟

استاد شهرام ناظری، نااستاد شجریان ، همایون شجریان، محمد اصفهانی، علیرضا قربانی، سالار عقیلی و افراد دیگه ای در این ردیف.

نقل قول
19- چه جور توانایی های هنری دارید؟

دوران مدرسه طراحی و نقاشیم خیلی خوب بود. کلا ذوق هنری بسیار بالایی داشتم همیشه ولی خب گذر زمان تو این دنیای بی ذوق بیشترش رو کور کرد.

نقل قول
20- چرا مدال پورتو رو ندادید؟

تو زرگریه.

نقل قول
ایام به کام باد

بد نبود بعضی از سوالاتت.

۲۵ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
سلام مجدد سوالات رو متفاوت تر دنبال میکنیم

1- میگن لاپورتا میخواد مورینیو و رونالدو رو بیاره. حکم ما امت بارسایی چیست یا شیخ؟

2- به نظر شما اگه رونالدو بیاد پوز مادریدی ها به خاک مالیده نمیشه؟ از این جهات بد هم نیستا

3- اون دفعه مشخصات گرفتید برای کارت هواداری باشگاه. میشه امید داشت؟

4- به نظر شما کاتالونیا بالاخره میتونه مستقل شه یا نه؟

5- به طور کلی، به نظر شما اصلا شهروندان یه منطقه حق اینو دارن که تصمیم بگیرن مستقل بشن یا به کشور دیگه ای بپیوندن؟

6- چقدر درباره تاریخ ایران مطالعه داشتید؟

7- به نظر شما اگه ساسانیان از سپاه عمر در نبرد نهاوند شکست نمیخوردن سرنوشت ایران به چه شکلی رقم میخورد؟

8- چی شد که در سالهای گذشته غرب پیشرفت کرد و جوامع شرقی - اعم از ما - عقب موندن؟

9- به نظر شما خیلی مضحک نبوده که در گذشته کشورگشایی ارزش بوده، در حالی که 2 سال هم نمی تونستن سرزمین های خودشون رو حفظ کنن؟

10- فیلم 300 رو دیدید؟ اِنی آی دی آ؟

11- استنباط شخصیم این بود که با سریال BrB ارتباط زیادی برقرار نکردید. چرا؟

12- موسیقی سنتی کار کردید؟ ساز و آواز و اینا.

13- استاد شهرام ناظری اخیرا حاضر به مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما نشد و گفت صدا و سیما فرهنگ رو تخریب میکنه. نظری در این رابطه دارید؟

14- تا حالا کنسرت رفتید؟ کدوم خواننده؟

15- اهل تماشای تئاتر هستید؟

16- چند تا از بهترین فیلمایی رو که تا به حال تماشا کردید نام ببرید.

17- گفتید در دوره دبیرستان این نگرش رو نداشتید. یعنی اگه زمان به عقب بر میگشت، دیگه ریاضی فیزیک در دبیرستان، و مهندسی در دانشگاه رو نمی خوندید؟

18- قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی رو دارید؟ تا حالا دعوتی از شما به عمل اومده؟

19- اگر حق انتخاب داشتید، همین زمان رو برای زیست انتخاب می کردید یا به گذشته یا آینده میرفتید؟

20- در جدال اخیر صدا و سیما و فدراسون فوتبال، به نظر شما مقصر چه کسی بود؟

از حجم سوالات چالشی کم کردیم و من الله توفیق...

۲۵ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
علی نوشته:

سلام مجدد سوالات رو متفاوت تر دنبال میکنیم

سلام.

نقل قول
1- میگن لاپورتا میخواد مورینیو و رونالدو رو بیاره. حکم ما امت بارسایی چیست یا شیخ؟

ارتکاب برخی اعمال قبیحه موجب ارتداد خواص می شود. امیدوارم این در مورد خوان عزیز واقع نشه.

نقل قول
2- به نظر شما اگه رونالدو بیاد پوز مادریدی ها به خاک مالیده نمیشه؟ از این جهات بد هم نیستا

نمی ارزه خودت رو نجس کنی تا طرفت رو بیازاری.

نقل قول
3- اون دفعه مشخصات گرفتید برای کارت هواداری باشگاه. میشه امید داشت؟

همیشه باید امید داشت.

نقل قول
4- به نظر شما کاتالونیا بالاخره میتونه مستقل شه یا نه؟

خیلی ملاحظات پیچیده سیاسی و اقتصادی توش دخیله، اما اگر مردمش حاضر باشن هزینه ش رو بپردازن دیر یا زود می تونن.

نقل قول
5- به طور کلی، به نظر شما اصلا شهروندان یه منطقه حق اینو دارن که تصمیم بگیرن مستقل بشن یا به کشور دیگه ای بپیوندن؟

بستگی به سابقه تاریخیشون داره. مثلا مردم کاتالونیا به وضوح این حق رو دارن چون کشورشون سال 1714 اشغال شده عملا. اما مثلا یه قومی تو ایران بخواد چنین حرفی بزنه مسلما حرف مفته.

نقل قول
6- چقدر درباره تاریخ ایران مطالعه داشتید؟

در حد کتابهای مدرسه. ولی کلا تاریخ رو دوست دارم و وقت کنم می خونم. چه ایران چه جاهای دیگه.

نقل قول
7- به نظر شما اگه ساسانیان از سپاه عمر در نبرد نهاوند شکست نمیخوردن سرنوشت ایران به چه شکلی رقم میخورد؟

هیچ نظری ندارم که می تونست بهتر باشه یا بدتر.

نقل قول
8- چی شد که در سالهای گذشته غرب پیشرفت کرد و جوامع شرقی - اعم از ما - عقب موندن؟

همین چیزی که امروز هم می بینیم. چون مفهوم تلاش برای مردم ما مفهوم آزار دهنده ایه!

نقل قول
9- به نظر شما خیلی مضحک نبوده که در گذشته کشورگشایی ارزش بوده، در حالی که 2 سال هم نمی تونستن سرزمین های خودشون رو حفظ کنن؟

خیلی چیزا در گذشته آدمیزاد مضحکه، من جمله خود مفهوم مرزبندی و وجود چیزی به نام کشور!

نقل قول
10- فیلم 300 رو دیدید؟ اِنی آی دی آ؟

نه ندیدم. ارزش 2 ساعت وقت تلف کردن نداره چنین مزخرفاتی.

نقل قول
11- استنباط شخصیم این بود که با سریال BrB ارتباط زیادی برقرار نکردید. چرا؟

خوب بود اما نه اونقدر که بعضیا میگن. شاید اینطوری بگم بهتر باشه، برای یکبار دیدن خوب بود، اما سریالی نبود که مثل لاست یا بازی تاج و تخت بشه 4-5 بار دیدش و لذت برد.

نقل قول
12- موسیقی سنتی کار کردید؟ ساز و آواز و اینا.

انواع و اقسام سازهای موسیقی سنتی رو با انواع گوشه های آواز ایرانی بلدم گوش بدم.

نقل قول
13- استاد شهرام ناظری اخیرا حاضر به مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما نشد و گفت صدا و سیما فرهنگ رو تخریب میکنه. نظری در این رابطه دارید؟

علاقه داشتن به یک نفر به معنی این نیست که با تمام نظراتش موافقم. مثل علاقه داشتن به مسی می مونه. به این معنی نیست که فکر می کنم لزوما آدم خوبیم هست.

نقل قول
14- تا حالا کنسرت رفتید؟ کدوم خواننده؟

کنسرت شهرام ناظری رفتم فقط که اونم چون تو خود دانشگاه بود.

نقل قول
15- اهل تماشای تئاتر هستید؟

نه. فقط 3 تا تئاتر رفتیم که داداش کوچیکم توش یا بازی می کرد یا جزو عوامل بود.

نقل قول
16- چند تا از بهترین فیلمایی رو که تا به حال تماشا کردید نام ببرید.

زیاده و چون زیاده فکر کردن بهش سخته. اولین چیزی که به ذهنم رسید «گاهی به آسمان نگاه کن» کمال تبریزی بود که 3 بار بلیط سینما خریدم و با 3 گروه مختلف رفتم دیدم.

نقل قول
17- گفتید در دوره دبیرستان این نگرش رو نداشتید. یعنی اگه زمان به عقب بر میگشت، دیگه ریاضی فیزیک در دبیرستان، و مهندسی در دانشگاه رو نمی خوندید؟

شاید همین مسیر رو می رفتم، چون سیستم آموزشی ما طوریه که علوم انسانی تو مقطع لیسانس قوی نیستن و به خصوص برای یه MBA خوب، دید مهندسی به شدت سودمنده.

نقل قول
18- قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی رو دارید؟ تا حالا دعوتی از شما به عمل اومده؟

شاید. فعلا اقدامی نکردم. یه تجربه جدید خوب همیشه ارزشمنده.

نقل قول
19- اگر حق انتخاب داشتید، همین زمان رو برای زیست انتخاب می کردید یا به گذشته یا آینده میرفتید؟

اگر حق انتخاب داشتم به زمان ظهور حضرت می رفتم. اگر باید حتما عدد سال مشخص می کردم می رفتم به گذشته و مدل زندگی سنتی ایرانی که لبریز از صفا و دور از مدرنیته دست و پا شکسته امروز بود.

نقل قول
20- در جدال اخیر صدا و سیما و فدراسون فوتبال، به نظر شما مقصر چه کسی بود؟

به نظرم حق با فدراسیونه. روال منطقی اینه که حق پخش باید عدد معقولی باشه نه 20-30 میلیارد.

۲۵ آبان ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۲
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۶۶ بازدید
۱۱ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۶ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۵,۸۱۹ بازدید
۱۶ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۰۸ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۰۶ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۷۲ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۹,۱۷۵ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۰۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۶۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۶۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۵ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!