به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
قطبی : تیم من 70 میلیون نفری است

افشین قطبی دوباره با همان کت سورمه ای ، همان موهای مرتب یک وری و همان شوروهیجان به ایران بازگشت و در شرایطی که پیش بینی شده بود که در یک مکان آرام به گفت وگو با هواداران بپردازد ، هجوم علاقه مندان این فرصت را از خبرنگاران گرفت.

اما قطبی در مصاحبه با دوربینهای تلویزیونی با صدایی بلند و امیدوار ، از احتیاجش به کمک تمام مربیان ایرانی و همه ایرانیان گفت:"تیم من 70 میلیون نفر جمعیت دارد."او با تکذیب چیزهایی مثل لیست سیاه ، از علی دایی بابت زحماتش در تیم ملی تقدیر کرد.جمله جالب دیگر او این بود که :"دوست دارم تا آخر عمر درایران بمانم ."این یک شروع احتیاط آمیز برای کسی است که بندبازی را در فضای پرسوء تفاهم فوتبال ایران آغاز کرد.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
گفت‌وگوي افشين قطبي با نيويورك تايمز

افشين قطبي سرمربي جديد تيم ملي ايران سه روز پيش از انتخابش به عنوان جانشين محمد مايلي‌كهن در گفت‌وگوي مفصلي با روزنامه‌ي نيويورك تايمز شركت كرد و مدعي شد كه پس از بركناري علي دايي 85 درصد مردم ايران به حضور او در تيم ملي راي دادند.

"جك بل" نويسنده‌ي روزنامه‌ي نيويورك تايمز در ابتداي گفت‌وگوي اين روزنامه با افشين قطبي مي‌نويسد: «گفت‌وگو با افشين قطبي يكشنبه‌ي پيش و سه روز پيش از آنكه قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شود، به وسيله‌ي تلفن انجام گرفت. براي ترتيب دادن اين مصاحبه چندين ايميل‌ ردوبدل شد كه در يكي از آنها قطبي گفت كه بار ديگر پيشنهاد حضورش در تيم ملي مطرح شده است.»

در ادامه نويسنده‌ي اين روزنامه به كارنامه‌ي افشين قطبي در فوتبال اشاره‌اي داشته است.

* چه اتفاقي براي شما در ايران افتاد؟

- خيلي ساده بود. پس از قهرماني در ماه مي سال گذشته من به خاطر انتظاراتي كه از تيم پس از قهرماني به وجود آمده بود، از تيم جدا شدم. مي‌دانستم كه انتظارات زيادي به وجود آمده است. در باشگاه ما و در فوتبال حرفه‌اي ايران انتظارات زيادي وجود دارد اما، حداقل در باشگاه ما امكانات براي رسيدن به موفقيت‌ها كم بود. من عاشق مردم ايران هستم. با آنها پس از قهرماني خاطرات زيادي دارم. هر جاي دنيا كه شما پاي بگذاريد جمعيت زيادي از ايرانيان وجود دارد و آنها به خوبي درباره‌ي فوتبال اطلاع دارند. حتي در دبي كه بودم، مردم من را مي‌شناختند و ازمن مي‌خواستند كه به كارم در پرسپوليس ادامه بدهم. مديريت باشگاه پس از قهرماني پرسپوليس تغيير كرد. مديري بر سر كار آمد كه به من گفت حمايت‌هاي مالي براي رسيدن به قهرماني در آسيا را از تيم انجام خواهد داد. تصميم گرفتم از اين فرصت بزرگ استفاده كنم. مي‌خواستم در باشگاه زيرساخت‌هاي اروپايي بسازم و فضاي فوتبال حرفه‌اي را بين بازيكنانم گسترش دهم. من با چالشي روبرو شده بودم اما، هر روز مي‌ديدم كه آن قول‌هايي كه داده شده بود، تنها وعده‌هاي توخالي بود. هم‌چنين متوجه شدم كه محبوبيت و موفقيت در ايران دشمنان زيادي ايجاد مي‌كند. در ايران فوتبال نقش بزرگي در جامعه‌ ايفا مي‌كند. زماني كه بازي داشتيم، صد هزار تماشاگر به ورزشگاه مي‌آمدند و از تلويزيون بيش از 20 ميليون نفر بازي‌هاي ما را تماشا مي‌كردند. موفقيت‌ها و اتفاقاتي كه رخ مي‌داد مردم را در تمامي رده‌هاي سني خوشحال مي‌كرد. از سال 2007 من متوجه شدم كه افراد زيادي وجود دارند كه دوست دارند سرمربي پرسپوليس (جانشين من) شوند. اين موفقيت را دشوارتر مي‌كرد. ليگ ايران با ليگ آمريكا متفاوت است. وقتي شما نتواني نتايج خوبي بگيري، بسيار دشوار است كه بتواني شغلت را حفظ كني. دو يا سه نتيجه‌ي بد كار شما را تمام مي‌كند اما، به نظر من يكي از تفاوت‌هاي بزرگ بين ليگ ايران و ليگ آمريكا اين است كه در ايران براي كار شما ارزش قائل مي‌شوند. ميليون‌ها نفر روزنامه‌ي نيويورك تايمز را مي‌خوانند و اين به كار ارزش مي‌دهد. اين دقيقا چيزي است كه در فوتبال ايران وجود دارد. همين كه براي كار شما ارزش قائلند باعث شد كه من به پرسپوليس برگردم.

* شما در نوامبر گذشته و زماني كه ايران مقابل عربستان باخت و سرمربي اخراج شد، به طور مشخص اعلام كرديد كه براي حضور در تيم ملي علاقه‌مند هستيد؟

- پس از شكست مقابل عربستان علي دايي از سرمربيگري تيم ملي اخراج شد. پس از آن تعداد زيادي افراد براي سرمربيگري تيم ملي ايران كانديد شدند. در نظرسنجي‌هايي كه در روزنامه‌ها و مسابقات SMS وجود داشت، 85 درصد از مردم مي‌خواستند كه من سرمربي تيم ملي ايران شوم. من با بهترين مربيان دنيا در جام جهاني كار كرده‌ بودم و با پرسپوليس هم موفق بودم. من بازيكنان را مي‌شناختم فكر مي‌كنم كه من بهترين كانديد هستم. من مربي ايراني - آمريكايي هستم و شايد اين مساله چندان جالب نبود. عشق من هميشه فوتبال است و مي‌خواهم هميشه آن را انجام دهم. هيچ چيزي مثل آن براي من در زندگي با ارزش نيست.

* شما مدتي را در گالكسي گذرانديد. آن دوران چطور گذشت؟

- استيو سمپ‌سون سرمربي تيم بود. زمان جذاب بود. در آن زمان گالكسي بازي‌هاي زيادي را با موفقيت پشت سر گذاشت و نتايج بسيار خوبي گرفت اما، متاسفانه اتفاق تاسف‌باري در لس‌آنجلس رخ داد و من از اين اتفاق بسيار ناراحت هستم.

* شما در بسياري از مناطق مختلف جهان كار كرده‌ايد. كدام نقطه از جهان بيشتر از جاهاي ديگر در شما تاثيرگذار بود؟

- سوال بسيار خوبي است. با هر كس كه كار كرده‌ام، او به من اعتماد داشته است. در سال 91 با "بورا ميليتونويچ" كار كرده‌ام. او همچنان براي من يك دوست بسيار خوب است. "استيو سمپ‌سون" زماني كه من در دانشگاه بازي مي‌كردم، سرمربي تيم من بود. من مفتخر بودم كه 18 ماه با گاس هيدينك كار كردم و با او به همراه كره جنوبي تيم چهارم جهان شديم. من تجربيات بسيار زيادي از كار كردن در كنار مربيان كره‌اي در سامسونگ داشته‌ام. نمي‌توانستم به زبان آنها صحبت كنم اما، "چابوم‌" با بازيكنان صحبت مي‌كرد. سپس آن را به زبان دست و پا شكسته‌ي آلماني براي من ترجمه مي‌كرد و من تلاش مي‌كردم كه حسم را با زبان انگليسي منتقل كنم اما، بعضي مواقع همه چيز در ترجمه‌ها گم مي‌شد. زماني كه در كره جنوبي بودم با "ديك ادووكات" كه شخصيت بسيار بزرگي دارد، كار كردم. سپس 9 ماه بسيار عالي را در كنار پيم‌فربيك كه هم اكنون در استراليا حضور دارد، گذراندم. ما در جام جهاني 94 در آمريكا بوديم و رابطه‌ي بسيار نزديكي از همان زمان برقرار شد. نفر بعدي كه من بايد از او نام ببرم "دوگ هميلتون" بود. زماني كه او درگذشت من انسان بسيار بزرگي را از دست دادم. او مربي بسيار بزرگي در ليگ آمريكا بود و من در زمينه مديريت چيزهاي زيادي از او ياد گرفتم.

* شما نتوانستيد سرمربي تيم ملي ايران شويد. حالا به چه فكر مي‌كنيد؟

- در اين لحظه من به دنبال كار در خارج از مرزهاي ايران هستم. مذاكراتي با تيم‌هاي سوئدي، بلژيكي، هلندي داشته‌ام و گفت‌وگوهايي را هم با منچسترسيتي انجام داده‌ام. فكر مي‌كنم كه اين هفته به اروپا سفر كنم. آنها برنامه‌ي بلندمدتي مي‌خواهند. همچنين از يكي از باشگاه‌هاي بزرگ آفريقاي جنوبي كه "سان‌داون" خوانده مي‌شود، پيشنهاد دارم. در خاورميانه در قطر و امارات هم پيشنهادهايي وجود دارد. هر چيزي ممكن است در فوتبال اتفاق بيفتد. بعضي مواقع شما فكر مي‌كنيد كه همه چيز تمام شده و توافق‌ها انجام شده اما، سرمربي يك تيم چند بازي را مي‌برد و آن موقع است كه تغييري در كادر فني صورت نمي‌گيرد.

* شما گفتيد كه دوستي طولاني مدتي را با "بورا" داريد. درمورد كار او در عراق چه نظري داريد؟

- داستان بسيار جالبي است. من در آمستردام بودم كه بورا با من تماس گرفت. او مي‌خواست بداند كه چه اتفاقي براي من در ايران افتاد. من به او گفتم كه عراق به دنبال سرمربي مي‌گردد و قرار شد با هم مفصل صحبت كنيم. عراق هم به من پيشنهاد داده بود اما، نمي‌توانستم تصور كنم كه يك ايراني - آمريكايي روي نيمكت عراق بنشيند. من به بورا شماره‌ي مدير برنامه‌هاي فدراسيون فوتبال عراق را دادم. در آن زمان عراق به دنبال فيليپ تروسيه بود اما، من اعتقاد داشتم كه بورا گزينه‌ي مناسب‌تري است. او تجربيات زيادي داشت و موفقيت‌هاي زيادي براي رساندن تيم‌ها به جام جهاني كسب كرده بود. 48 ساعت بعد بورا به عنوان سرمربي عراق انتخاب شد. اين نشان مي‌دهد كه دوستي و رفاقت در فوتبال مي‌تواند وجود داشته باشد. از اينكه او هم اكنون در عراق است، بسيار خوشحالم.

* آيا فكر مي‌كنيد كه ايران شانسي براي رسيدن به جام جهاني دارد؟

- فكر مي‌كنم كار بسيار مشكلي وجود دارد. ما تنها شش امتياز داريم و بايد در كره به پيروزي برسيم. فضاي اطراف تيم و وضعيت رواني تيم چندان مثبت نيست. بايد در تيم همكاري به وجود بيايد تا فضاي مثبتي در اطراف تيم ايجاد شود.

* خالي از لطف خواهد بود اگر من از شما درمورد تنش‌هايي كه بين دولت ايران و آمريكا وجود دارد، سوالي نپرسم. آيا شما ايران را يك مشكل يا نگراني مي‌دانيد؟

- به اعتقاد من مردم ايران با هيچ كس مشكلي ندارند. آنها مهربان‌ترين و دوستانه‌ترين مردمان هستند. آنها اخبار دنيا را مي‌دانند و مي‌خواهند كه بخشي از جامعه‌ي بين‌الملل باشند. تجربه‌اي كه از زمان حضورم در پرسپوليس بدست آورده‌ام، نشان مي‌دهد كه مردم ايران چقدر عشق و تعصب به كشورشان دارند. متاسفانه اين انرژي تا به حال پنهان باقي مانده و مانند يك راز بوده است.

«جك بل" روزنامه‌نگار روزنامه‌ي نيويورك تايمز در ادامه مي‌نويسد: «يكشنبه‌ي گذشته من ايميلي براي قطبي ارسال كردم و از او خواستم كه نقشش را در تيم ملي آمريكا در جام جهاني 1998 و زماني كه آمريكا در جام جهاني فرانسه حضور داشت و مقابل ايران با نتيجه‌ي دو بر يك شكست خورد را برايم توضيح دهد. او نوشت؛ من در آن زمان در كادر فني تيم ملي آمريكا بودم. من نقشم در آن زمان اين بود كه مدل‌هاي تاكتيكي و كارهاي آناليزي را براي تيم استيو سمپ‌سون انجام دهم. بازي ايران و آمريكا بازي ويژه‌اي براي همه بود اين ديدار بار ديگر تاثير و معجزه‌ي فوتبال را نشان داد و ملت‌ها را كنار هم قرار داد و مردم دو كشور را فارغ از مسايل سياسي در كنار هم قرار داد. از نظر شخصي از اينكه در آن بازي حضور داشتم، بسيار خوشحالم.

سپس سه‌شنبه "قطبي" ايميلي براي من ارسال كرد و در آن از من خواست كه خيلي سريع با او در دبي تماس بگيرم و مصاحبه را براي او بخوانم. من با او تماس گرفتم. اين زمان دقيقا وقتي بود كه قطبي به من گفت كه فدراسيون فوتبال ايران جانشين علي دايي را بركنار كرده و او در صدر فهرست فدراسيون فوتبال ايران براي حضور در تيم ملي است. داستان داشت جالب‌تر مي‌شد و من منتظر بودم تا ببينم چه اتفاقي مي‌افتد. چهارشنبه من ايميل ديگري از قطبي دريافت كردم كه در آن نوشته شده بود؛ مي‌خواهم همان طور كه به تو قول داده بودم، اعلام كنم كه من به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شدم.

و سرانجام چهارشنبه اين پيام از سوي قطبي براي من ارسال شد: از اينكه به عنوان سرمربي تيم ملي ايران در راه رقابت‌هاي جام جهاني 2010 انتخاب شدم، هيجان زده‌ام. روياي هميشگي، آرزوي ديرينه و داستاني كه از پيش نوشته شده بود، در حال محقق شدن است. من بايد از تمامي مردم جهان كه با من شاد شدند، از من حمايت كردند و من را براي رسيدن به اين فرصت تهييج كردند، تشكر كنم. ايران در مرحله‌ي مقدماتي جام جهاني وضعيت دشواري دارد اما، با بازيكنان با كيفيت و حمايت 70 ميليون ايراني در سراسر جهان همه چيز ممكن است.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
قطبي دست به كار شد
درخواست ليست بازيكنان و فيلم ديدارهاي تيم ملي

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ايران صبح امروز ليست بازيكنان و فيلم‌ ديدارهاي تيم ملي را از فدراسيون درخواست كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس افشين قطبي از فدراسيون فوتبال درخواست كرد ليست بازيكناني كه علي دايي در يك سال گذشته به تيم ملي دعوت كرده بود در اختيار او بگذارد.
قطبي همچنين فيلم بازي‌هاي تيم ملي در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2010 افريقاي جنوبي و بازي‌هاي دوستانه تيم ملي را درخواست كرد.
وي قرار است به تدريج با لژيونرهاي خارج از كشور گفت و گو كند.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

سريعترين قرارداد جهان را بستم
قطبي: آفريقاي جنوبي منتظر شيرهاي ايراني‌ باشد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: با پتانسيل و انگيزه‌اي كه داريم شيرهاي آفريقاي جنوبي از هم اكنون بايد منتظر شيرهاي ايراني باشند.

افشين قطبي پس از ورد به ايران در گفت و گو با خبرنگاران عنوان كرد: مثل اينكه قسمت است تمام عمر در خدمت فوتبال ايران باشم. مي‌توانم بگويم خدا باعث شد كه اين اتفاق بيفتد و دوباره لطف او شامل حال من شد.
وي افزود: با اين پتانسيل و بازيكنان و مردم بايد بگويم كه شيرهاي افريقاي جنوبي بايد منتظر شيرهاي ايران باشند تا بتوانيم حتي در جام جهاني حادثه‌ساز باشيم.
قطبي ادامه داد: من در ايران براي موفقيت يك هدف بزرگ و يك نياز قلبي دارم. من نياز به كمك 70 ميليون ايراني دارم تا افتخار بزرگ براي فوتبال ايران كسب كنم. البته اين كار سختي نيست چون پتانسيل فوتبال ايران بالا است و در آسيا مي‌تواند حرف اول را بزند.
سرمربي تيم ملي تاكيد كرد: مي‌دانم زمان كم است و از طرفي كار ما بسيار سخت است اما وقتي كه مي‌دانم قوت قلب من 70 ميليون ايراني، بازيكنان و مسئولان دلسوز هستند نبايد دست به كار بزرگي بزنيم. آرزوي من اين است كه ايران به جام جهاني برود. در اين راه خانواده فوتبال ايران بايد انگيزه لازم را داشته باشد. بايد همه دست به دست هم دهيم تا راه را براي رسيدن به افريقاي جنوبي هموار كنيم و موانع را با كمك همديگر مخصوصا رسانه‌ها برداريم.
قطبي در جواب اين سئوال كه براي حضور در ايران و سرمربيگري تيم ملي لحظه‌شماري مي كرديد، گفت:‌ به هيچ عنوان مهم نيست كه من مربي تيم ملي هستم يا فرد ديگري. مي‌دانم افرادي مثل علي دايي كه چارچوب تيم ملي را ساختند و زحمات زيادي كشيدند هميشه دلشان با اين تيم است. من از او و همچنين محمد مايلي كهن كه يكي از پيشكسوتان فوتبال ايران است تشكر مي‌كنم.
سرمربي تيم ملي اظهار داشت: خوشحالم مسئولان بلندپايه‌اي مثل علي‌آبادي، كفاشيان و تاج اين مسئوليت بزرگ را به من واگذار كردند. دنبال شعار دادن نيستم اما جواب دادن به زحمات آنها آرزوي قلبي من است. مي‌توانم با كمك همه و بازيكناني كه معتقدم مي‌توانند بهترين‌هاي آسيا باشند جواب آنها را بدهم و با كار شبانه‌روزي به هدفم برسم.
قطبي در خصوص دعوت از بازيكنان يادآور شد: تيم ملي كه من در آن هستم 11 نفر نيست بلكه تمام بازيكنان ايران جزئيي از فوتبال ايران و تيم ملي هستند و من به كمك همه نياز دارم.
اين مربي اضافه كرد: سرلوحه كارم اين است كه با كمك بازيكنان، با غيرت و تلاش براي رفتن به جام جهاني تلاش كنيم. درهاي تيم ملي روي همه باز است و بازيكناني به تيم ملي مي‌آيند كه بزرگ و سختكوش باشند.
قطبي ادامه داد: در حال حاضر رنگ‌ها براي من فرقي ندارند و فقط به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوري اسلامي ايران با بهترين نفرات در آفريقاي جنوبي فكر مي‌كنم.
اين مربي تاكيد كرد: از تمام كساني كه براي فوتبال ايران زحمت مي كشند مي‌خواهم به من كمك كنند چون مي‌دانم آنها نيز دلشان با تيم ملي است. مي دانم و خوشحالم كه در حال حاضر با وفاق ملي همه به دنبال يك هدف هستيم.
وي در جواب اين سئوال كه براي آشتي دادن مردم با فوتبال برنامه‌اي داريد ؛ عنوان كرد: مردم ايران با فوتبال قهر نكردند. مطمئن باشيد در اولين بازي حمايت آنها را خواهيد ديد؛ مثل امروز كه در مراسم استقبال من، ‌شرمنده آنها شدم. وقتي از امارات مي‌آمدم در دلم مي‌گفتم آيا مردم اين بار اين طور از من استقبال خواهند كرد يا نه. هواداران تيم ملي هميشه اين تيم را ياري خواهند كرد و اميدوارم هديه من به آنها رفتن به جام جهاني باشد.
قطبي در خصوص سه بازي آينده تيم ملي گفت: تمام بازي‌ها سخت است. همه فكر مي‌كنند بازي با كره شمالي كه در اين مسابقات با انگيزه و با بازيكنان جنگجوي خود حاضر شده تا پس از سال ها به جام جهاني برود دشوار است و اين تيم را حريف اصلي ما مي دانند، اما من با اين موضوع مخالفم. با وجود اينكه مي ‌دانم در پيونگ يانگ كار ما مشكل است اما امارات را حريف اصلي تيم ملي مي‌دانم.
وي اظهار داشت:‌ هر بازي‌ شرايط خودش را دارد اما ما اگر مي‌خواهيم به جام جهاني برويم بايد با كمك بزرگاني كه در فوتبال ايران هستند و جوانان جوياي نام فقط به فكر گرفتن 9 امتياز باشيم.
قطبي ادامه داد: شايد كره‌اي ها از حضورم در ايران شوكه شده باشند چون آنها مي‌دانند كه من فوتبالي كه در آن زندگي كرده‌ام را مي‌شناسم.
سرمربي تيم ملي در خصوص دستياران خود تصريح كرد: در دو ساعت پس از تماس مسئولان فدراسيون فوتبال تصميم گرفتم و به نظرم سريع‌ترين قرارداد جهان را امضا كردم. اين به خاطر اين بود كه حتي دوست نداشتم يك دقيقه از وقتي كه براي تيم ملي مي‌گذارم از بين برود. با فدراسيون فوتبال نشستي خواهم گذاشت و سپس دستيارانم را معرفي خواهم كرد.
وي در جواب اين سئوال كه آيا روته مولر و محصص با شما همكاري خواهند كرد يا خير گفت: در اين مورد حرفي نمي‌زنم و همه چيز را به بعد موكول مي‌كنم.
قطبي در جواب اين سئوال كه يار دوازدهم شما چه كساني هستند؛ خاطرنشان كرد: يار دوازدهم به جز رسانه ملي و رسانه هاي نوشتاري، 70 ميليون ايراني هستند كه مي توانند با صداهاي دلنشينشان كار سخت را براي من آسان كنند.
وي تاكيد كرد: هواداران بدانند اگر مرا تنها بگذارند دچار مشكل خواهم شد. از كساني كه به ورزشگاه آزادي مي‌آيند و تيم ملي را تشويق مي‌كنند صميمانه تشكر مي‌كنم. از كساني هم كه درخانه آرزوي موفقيت مي كنند تشكر مي‌كنم. مطمئنم اگر ورزشگاه‌هاي ما در ايران 70 ميليوني بود مردم باز هم از تيم ملي كشورشان و پرچم مقدس ايران براي رسيدن به جام جهاني حمايت مي كردند.
قطبي درباره تاريخ آغاز فعاليتش گفت: ساعت 2 بعدازظهر روز چهارشنبه قرارداد خودم را با فدراسيون فوتبال امضا كردم و تاج به اطلاع من رساند كه سرمربي تيم ملي هستم. از همان دقيقه كارم شروع شد. سعي كردم ابتدا كارهاي اوليه را انجام دهم؛ پس كار رسما با تيم ملي شروع شده و تمام وقت در اختيار اين تيم خواهم بود آرزوي قلبي من بود كه يك روز وسيله‌اي شوم كه تيم ملي ايران موفق شود.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

در صورت مهيا شدن شرايط انجام مي‌شود
سفر به اروپا در برنامه قطبي

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران قصد دارد براي ديدار با لژيونرها به اروپا سفر ‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي قصد دارد پس از مذاكره با مسئولان فدراسيون فوتبال براي ديدار با لژيونرها براي بررسي آخرين وضعيت آنها در ليگ‌هاي مختلف به اروپا سفر كند. البته هنوز مشخص نيست اين مربي به سفر اروپايي برود ولي آنچه بديهي است اينكه قطبي اين مورد را مدنظر دارد.

* قطبي همچنين از مسئولان فدراسيون فوتبال خواسته است زمينه مصاحبه‌ مطبوعاتي‌ را در اولين فرصت و هرچند وقت يك بار با رسانه‌هاي گروهي فراهم كند.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

سايت فيفا:
قطبي سوار چرخ و فلك فوتبال ايران شد

خبرگزاري فارس: سايت فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) اعلام كرد: افشين قطبي سوار بر چرخ و فلك فوتبال ايران شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سايت فيفا سرمربيگري افشين قطبي در تيم ملي ايران را با اين عنوان اعلام كرد: قطبي سوار بر چرخ و فلك فوتبال ايران شد. وي سومين مربي تيم فوتبال ايران در يك ماه اخير است.
در اين گزارش با اشاره به اتفاقات رخ داده در ديدار سايپا و استقلال اعلام شده محمد مايلي كهن بعد از دو هفته به طور ناگهاني از سرمربيگري تيم ملي استعفا كرد تا افشين قطبي جانشين او شود. پيش از اين هم علي دايي سرمربي تيم ملي ايران بود.
فيفا افشين قطبي را دستيار گاس هيدينك، پيم وربيك و اددوكات در تيم ملي كره جنوبي معرفي كرده است.
در سايت فيفا عكسي از نشست خبري امروز قطبي هم ديده مي شود.

منبع

۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
ديدار قطبي با كفاشيان و تحويل گرفتن فيلم ديدارهاي تيم‌ ملي

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي پس از نشست مطبوعاتي امروز، به دفتر كفاشيان رفت و با رئيس و نايب رئيس فدراسيون فوتبال ديدار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، وي علاوه بر گرفتن تقويم تيم ملي هماهنگي‌هاي لازم را با مسئولان فدراسيون انجام داد.

*افشين قطبي در بازگشت دوباره به ايران در هتل آپارتمان گلشهر مستقر شده، اما از مسئولان خواسته محل اقامتش را تغيير دهند. آنها نيز پيگير اين مسئله هستند. گفته مي شود چنانچه قطبي از اقامت در هتل آكادمي فوتبال رضايت داشته باشد مي‌تواند در اين مكان اقامت كند.

*قطبي پس از نشست امروز فيلم تمام بازي‌هاي تيم ملي در مقدماتي جام جهاني 2010 را از فدراسيون تحويل گرفت. علاوه بر آن فيلم بازي‌هاي كره‌جنوبي، شمالي و امارات را دريافت كرد تا با شناخت بيشتر به ديدار آنها برود.
قطبي فيلم بازي هاي دوستانه تيم ملي در زمان سرمربيگري علي دايي را هم از فدراسيون تحويل گرفت.

منبع

۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
تماس قطبي با لژيونرهاي اروپايي و جلسه با مربيان ليگ

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران با برخي از بازيكنان شاغل در اروپا به صورت تلفني گفت و گو كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي يكشنبه شب راهي دبي شد تا ضمن ديدن بازي هاي لژيونرهاي ايراني شاغل در امارات با آنها گفت و گو كند. وي هنگام ورود به امارات مورد استقبال هواداران ايراني قرار گرفت. قطبي قرار است نشستي با مربيان و بازيكنان ايراني حاضر در امارات داشته باشد و با آنها در خصوص تيم ملي گفت و گو كند.

*قطبي همچنين فيلم‌ بازي هاي تيم ملي و حريفان را به امارات برده و همراه سه تن از دوستان خود كه در اين رشته فعاليت مي كنند به نقد و بررسي اين بازي ها مي پردازد.

* اين مربي پس از حضور در امارات با بازيكنان شاغل در اروپا به صورت تلفني به گفت و گو پرداخت و آخرين وضعيت آنها را جويا شد. اين در حالي است كه كنوپ و بيوتر دو دستيار هلندي قطبي هم اكنون در انگليس و قبرس به سر مي برند تا از آخرين وضعيت تيموريان در تيم بانزلي و زندي در تيم آلكي قبرس با خبر شوند.

* قطبي بامداد پنجشنبه به تهران مي آيد و روز پنجشنبه بازي پرسپوليس و سپاهان در جام حذفي را از نزديك تماشا خواهد كرد. وي همچنين قصد دارد ديدار دو تيم استقلال و الاتحاد عربستان در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا كه هفته آينده برگزار مي شود را از نزديك تماشا كند.

* قطبي قرار است پس از بازي پرسپوليس و سپاهان روز جمعه يا شنبه راهي اروپا شود و با بازيكنان شاغل ايراني در اروپا ديدار كند. سرمربي تيم ملي قرار است به اسپانيا، انگليس، قبرس و آلمان سفر كند.

*سرمربي تيم ملي قصد دارد قبل از ديدار حساس مقابل كره شمالي با مربيان ليگ برتري جلسه‌اي برگزار كند.
قطبي تصميم دارد در صورت عدم مهيا شدن شرايط برگزاري اين جلسه به صورت تلفني با مربيان به گفت و گو بپردازد. تيم ملي 16 خرداد ميهمان كره شمالي است.

منبع

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: Mohsen.mvc
پیام: ۱۲۸
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: شیراز
گروه:
- کاربران عضو
می گم اگر ایران رفت جام جهانی و خورد به آرژانتین یا اسپانیا، به نظر شما چند گل می خوره؟
من که می گم با این وضعیت، نریم جام جهانی بهتره!

۳ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Mohsen.mvc نوشته:

می گم اگر ایران رفت جام جهانی و خورد به آرژانتین یا اسپانیا، به نظر شما چند گل می خوره؟
من که می گم با این وضعیت، نریم جام جهانی بهتره!

چرا نریم؟
مهم اینه که بتونیم بریم و این یه افتخار بزرگ برای کشورمونه البته رفتن به جام جهانی با این همه ادعا باید کاره اسونی برای ما باشه اشتباه نکنید منظورم حرف های قطبی نیست منظورم حرف های قبل جام جهانی آلمان که قرار بود مکزیک رو ببریم و جلوی پرتغال مساوی کنیم و آنگولا رو ببریم تا این دوره که گروه آسونی به پستمون خورده!
من موندم چرا اون هایی که تو فوتبال ما هستند کلشونو کردن زیر برف!

۴ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۸۵۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۲۶۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۸۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۹۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!