به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
مهمان_مهمان
نقل قول
Sawyer نوشته:

نقل قول
Junior نوشته:

نقل قول
Sawyer نوشته:

نقل قول
Junior نوشته:

نقل قول
J A C O B نوشته:

این فیلم تاریکی با بازی حسین یاری که امروز عضر شبکه 1 نشون داد، جالب بود. من به ندرت از فیلم ایرانی خوشم میاد، اما اونا که نگاه معنوی دارن و دنیای پس از مرگ رو به شیوه ای عینی به تصویر می کشن خوشم میاد. مثلا من دوست ندارم فیلمایی رو که تصویرشون از دنیای پس از مرگ، سیخ و میخ و آتیش و ... س، توی این فیلم خیلی جالب نشون دادن طرف وقتی روح از بدنش جدا شد، تو محیطی بود تاریک، سرد، و با تمام کسایی که بهشون بدی کرده بود روبرو شد.

من از این شبیه سازی خیلی خوشم اومد!

من هم یه تیکه هایی اش رو دیدم؛ با این که به نظرم جالب بود، به طرز عجیبی یه فیلم کپی شده به نظر میومد!

کاملا موافقم !
کارگردان های ایرانی بد جوری افتادن تو خط این جور فیلم ها هالیوود یه فیلمی با موضوعی شبیه این ساخته بود ، چند نفر بودن که بعد از تصادف کردن تو حالت کما بودن و همشون در حال مرگ بودن این نفرات با فرشته مرگ دست و پنجه نرم میکنن و بدی هایی که تو زندگیشون کردن روبرو میشن و در نهایت چند نفرشون میمیرن و چند نفرشون نجات میابن و توی بیمارستان به هوش میان!
من سریال لاست رو 2 سیزن دیدم امیدوارم موضوع این فیلم از این قرار نباشه !

اصلا نگران این نباشید که LOST کلیشه باشه! به جرات می گم از وقتی به وسط سیزن 2 رسیدم، میلم رو به تمام فیلم ها از دست دادم تا الان که سیزن 4 داره تموم می شه!
واقعا lost in L O S T شدم!

منم همینطور دیگه میلی به دیدن فیلم های دیگه ندارم من که روزی 6 قسمت میبینم الانم وسط های سیزن 3 هستم توی عمرم فیلم از این بهتر ندیده بودم شبها که میخوابم فقط لاست رو میبینم میبینم که توی جزیرم و از این جور چیزها دارویی سراغ ندارید ؟

معتادا در این جور مواقع مصرفشون رو زیاد می کنن!
دارو چرا؟ منم همین جوریم ولی از احساسی که دارم واقعا احساس رضایت می کنم.

۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
هنوزم واسه من زوده ؟

...
۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: sawyer
پیام: ۲۰۸
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اگر از نظر بچه ها و مدیران سایت اشکال نداشته باشه من در باره lost و نکات ظریف فیلم و اموزندش بنویسم
می خندی ! نخند بچه فیلم از اول تا اخر پر نکات اخلاقی مثلا
قضییه اعتیاد چارلی قضییه پدر جک قضییه aron و هزار تا قضییه دیگه البته
من باید پیش استاد sawyer ( loyal boy ) جواب پس بدیم
یک نکته را اول کار برای افرادی که می خواهند lost راببینند بگم اینکه
1 ترجمه م. ع جاوید قشنگ ترین ترجمه این فیلم است
2 این فیلم سراسر پر از ریشه فیلم های مدل فرانسوی دارد ( مثل یک پازل که جای تمام قطعات ان عوض شده ) پس با دقت ببینید
3 از فیلم لذت ببرید
4 سعی بکنید زبان خود را با فیلم قوی کنید چون فیلم پر از صحبت های روزمره انگلیسی و اصطلاحات ان است
من الان دارم برای بار دوم lost را میبینم ولی باز هم به یکسری نکات جالب پی می برم
می خواستم برای شروع کار یک عکس بزارم این عکس را گذاشتم تا اهنگ اول فیلم را بیادتون بیاره 4 +8+ 15+ 16+ 23+ 42 = 108

وبلاگ من
۲۵ آذر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
لطفا این بحث هت رو (اگه چیزی برای گفتن داشته باشه البته!) در تاپیک اختصاصی L O S T ادامه بدید. این جا برای فیلم هست و نه سریال!
متشکرم!

۲۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: sawyer
پیام: ۲۰۸
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
حتما junior از این به بعد در تا یپیک خودش می نویسم ( حرف برای گفتن خیلی داره . فکر کردم از طرفدارای lost هستی )

امروز می خواهم یک فیلم فوق العاده خنده دار را به شما معرفی بکنم
که خیلی ها حتما دیدند یک فیلم چهار قسمتی به نام ...
... وحشت نکنید ... scary movie ...
این سریال توسط این پسر با حاله نوشته و کار گردانی شد که جمله معروفش هم ....oh #OOPS# ... بود
پسر سمت راستی رو میگم

اگر از نظر سایرین اشکالی نداشته باشه فیلم را بیشتر معرفی کنم

وبلاگ من
۲۶ آذر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
sawyer نوشته:

حتما junior از این به بعد در تا یپیک خودش می نویسم ( حرف برای گفتن خیلی داره . فکر کردم از طرفدارای lost هستی )
کنم

معلومه که هستم! ولی هر نکته مکانی دارد.

۲۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
مجموعه فيلمهاي اره هم كه تا الان به شماره 5 خودش رسيده
توضيح كلي رو براتون ميزارم
فيلمي كه قيافه شما در هنگام ديدن اين فيلم ديدني تر است. اينكه ناگهان صبح از خواب بيدار شوي و خودت را در سردابه اي گرفتار غل و زنجير بيابي...

ديدن اين فيلم براي افراد زير پانزده سال اکيدا ممنوع مي باشد

SAW 1

تاریخ انتشار: ۲۹ اکتبر ۲۰۰۴
مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه
کمپانی: لیونز گیت
درجه بندی: R
کارگردان: James Wan
بازیگران: Leigh Wannell . Cary Elwes . Danny Glover . Ken Leing

داستان در رابطه با یک پیر مرد روانی است که به طرز فوق العاده عجیب و وحشیانه کسانی را که مرتکب اشتباهی می شوند را مجازات می کند به این صورت که مثلا فرد برای نجات جون خودش مجبوره چشمش را از حدقه در آورد و ...

داستان فوق العاده سنگین و پیچیده است و زیبا اما همینطور که گفتم این فیلم جزو اون فیلمهای کشت و کشتار است پوسترهای این فیلم در آمریکا ممنوع شده بود چون از اعضای بدن انسان بود. در کل فیلم از خشونت زیادی بر خوردار است ولی در عین حال داستان زیبایی دارد و فیلم خوش ساختی است.

SAW 2

تاریخ انتشار: ۲۸ اکتبر ۲۰۰۵
مدت زمان: ۹۱ دقیقه
کارگردان: Darren Lynn Bousman
بازیگران: Donnie Wahlberg . Shawnee Smith . Tobin Bell . Franky G

داستان ادامه ی روند کشتار های جیگساو (پیرمرد روانی) است.

اینبار داستان در یک اتاق از یک خانه ی عجیب شروع می شود و حدود ۵ یا ۶ نفر اثیر این خانه هستند و برای فرار باید از اتاقهای خطرناک این خانه که هر کدام مخصوص شکنجه ی یکی از آنهاست عبور کنند...
این فیلم همچنان خشونت فیلم اره ۱ را ادامه می دهد حتی در بعضی مواقع بطرز وحشیانه تری مثلا در آنجا که وسط یک اتاق را بصورت یک گودال کنند و آنجا را پر از آمپول کردند و قربانی باید برای فرار یک کلید را از زیر این سرنگها پیدا کند البته در اصل این مجازارت کسی بوده که دیگرانو معتاد می کرده اما یک زن به داخل گودال میره.
خلاصه به نظر من این فیلم خیلی بهتر از فیلم ۱ از آب در آمده.

SAW 3

تاریخ انتشار: ۲۷ اکتبر ۲۰۰۶
مدت زمان: ۱۰۷ دقیقه
کارگردان: Darren Lynn Bousman
بازیگران: Tobin Bell . Shawnee Smith . Bahar Soomekh . Angus Mc Fadyen

با دیدین این فیلم شما به خیلی از اتفاقات فیلمهای قبلی پی می برید.
جیگساو مریض شده و رو به مرگ است و راه او را اون دختر معتاد ادامه میده
او یک پرستار را از بیمارستان می دزده و یه دستگاه بهش وصل می کنه این دستگاه به این صورت است که اگه قلب جیگساو به ایستد این دستگاه منفجر می شود.
خلاصه پرستاره مجبوره بر هر قیمتی شده جیگساوو زنده نگه داره...
از طرفی شوهر این زن هم یکی از مهره های یک بازی خطرناک دیگر از از جیگساو است...
نظر من: من خیلی از این فیلم خوشم اومد به نظرم از هر سه سری این فیلمها این یکی بهترین است.
در ضمن همچنان خشونت هم در حد زیادی ادامه می دهد به طوری که تا نیم ساعت اول فیلم حدود ۴ یا ۵ تا از این به اصطلاح بازیهای جیگساو نمایش داده می شود.
خلاصه که این جیگساو عاشق بازی کردن با جون مردمه مثلا یک جا یه زن برای نجات جونش باید دستشو در یک شیشه ی پر از اسید قوی کند و کلید رو بیرون بکشه و گرنه تیکه تیکه می شود.
قوانین این بازیها خیلی جالبن ولی در ۵ دقیقه ی آخر فیلم چنان شوکی به بیننده وارد می کند که واقعا از کله ی آدم دود بلند می شود اونهایی که فیلمو دیدن می دونند من چی می گم !!!

SAW 4

داستان بعد از مرگ جيگساو مي باشد كه بسيار عجيب است !!!

SAW 5
شما در این فیلم خواهید دید که فرد حامل اره برقی قربانی های خود را علنا به قتل میرسونه و دوربین رو صحنه zoom میکنه و شما مثلا شاهد هستید که با اره برقی پاهای مرد رو کاملا قطع میکنه و در ان جا خون فواره میزنه و سفیدی استخوان کاملا معلوم است!!!یا مثلا فرد حامل اره برقی پوست سر قربانی رو جلوی دوربین می کنه و روی صورت خود قرار می دهد!!!

قوانین این بازیها خیلی جالبن ولی در ۵ دقیقه ی آخر فیلم چنان شوکی به بیننده وارد می کند که واقعا از کله ی آدم دود بلند می شود اونهایی که فیلمو دیدن می دونند من چی می گم!!!

فیلم اره 5 که به تازگی و با فروش بالا اکران شده است ديدن اين فيلم براي خانمها و آقايان زير پانزده سال شديدا ممنوع است

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
من تا saw 4 ديدم!واقعآ فوق العاده بود!
اين saw 5 را نديدم ام اين چيزايي كه ميگي خيلي شبيه به فيلم كشتار با اره برقي در تگزاس هستش! تو اونو نميگي؟؟؟؟؟
اون فيلم واقعآ مذخرف بود!!!!!
اين چند تا فيلم كه پيشنهاد ميكنم ببينين:
tears of the sun
shooter
saw1 saw 2 saw 3 saw 4
little man
hancock
cindrella man
meet the fockers
meet the parents
rattatoille
stock on you
hell boy
just friends
she is the man
take the lead

۲۸ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اين saw 5 را نديدم ام اين چيزايي كه ميگي خيلي شبيه به فيلم كشتار با اره برقي در تگزاس هستش! تو اونو نميگي؟؟؟؟؟

درست ميگي
اشتباه از من بود
اره 5 رو هم حتما ببين فوق العاده است
نمدونم تو ايران اومده يا نه؟؟؟
تمام فيلمهايي كه نام بردي ديدم بيشترشون قديمي بودن

فيلمي كه اين روزها تو سينماهاي اينجا مطرح شده ((twilight)) هست فكر نميكنم تو ايران اومده باشه واقعا فوق العاده است وقت كنم توضيحش رو هم براتون ميزارم موضوعش هم ترسناكه

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
زود باشيد يه فيلم رزمي با حال خارجي (غير چيني ژاپني) معرفي كنيد ببينم. يه چي تو مايه هاي UNISPUTED 2 .

❤ تا ابد بارسا ❤
۳۰ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۳۹۰ بازدید
۵۷ دقیقه قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۱۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۸,۲۹۸ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۴,۳۶۶ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۹۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۶۲۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۸۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!