به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
مهدي مهدوي‌كيا در گفت‌وگو با ايسنا:
از بركناري دايي ناراحتم؛ كل تيم مقصر بود
بايد هرچه زودتر سرمربي تيم ملي انتخاب شود
هنوز براي صعود به جام جهاني شانس داريم .

كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: هنوز همه چيز تمام نشده و ما براي صعود به جام جهاني شانس داريم.

مهدي مهدوي‌كيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره وضعيت تيم ملي پس از شكست برابر عربستان اظهار كرد: شرايط بسيار سخت شده است. متاسفانه بازي حساسي را واگذار كرديم، همه چيز در دست ما بود اما روي يك غافلگيري نتيجه را از دست داديم. عربستان تنها تعداد محدودي موقعيت گل داشت اما از روي همان موقعيت‌هاي محدود به دو گل رسيديم. با اين شكست كارمان براي صعود به جام جهاني مشكل شد اما، بايد بدانيم هنوز همه چيز تمام نشده و ما براي رسيدن به جام جهاني شانس داريم.

وي افزود: اتفاقي مانند آنچه كه در تهران رخ داد به ندرت در فوتبال مي‌افتد. اما، متاسفانه اين اتفاق براي ما افتاد. فوتبال همين است. وقتي شما از موقعيت‌هايت استفاده نكني بايد منتظر باشي تا حريف به گل برسد. عربستان مقابل ما و همچنين برابر امارات با همين شيوه پيروز شد. با نتايجي كه هفته قبل كسب شد، كارمان بسيار سخت شد و بايد چشم به بازي‌هاي آينده داشته باشيم. من بايد از تماشاگران هم تشكر كنم كه چنين حمايتي را انجام دادند اميدوارم كه آنها به حمايت‌شان از تيم ملي ادامه دهند.

مهدوي‌كيا درباره شرايط تيم ملي در جدول پس از اين باخت گفت: پيش از شروع مسابقات گفتم كه كره شمالي تيم سرسختي است و حالا اين تيم در رده دوم جدول است. با اين حال بايد كره شمالي را در پيونگ يانگ شكست دهيم. اين تنها راه براي زنده ماندن اميد‌هايمان است. پس از آن بايد امارات را هم در تهران از پيش‌رو برداريم و سپس منتظر هفته آخر و نتايجش باشيم.

كاپيتان تيم ملي درباره بركناري علي دايي از سمت سرمربيگري اين تيم گفت: قطعا به عنوان بازيكن از اين اتفاق ناراحت هستم. متاسفانه اين رسم است كه وقتي تيمي نتيجه نمي‌گيرد نخستين نفر اين سرمربي تيم است كه قرباني مي‌شود. اين در فوتبال حرفه‌اي به يك عادت تبديل شده است كه پس از نتايج ضعيف سرمربي بركنار مي‌شود. من به عنوان كاپيتان تيم ملي به خاطر نتايج كسب شده ناراحتم. دايي هم در يك سال اخير با تيم ملي نتايج خوبي گرفته بود اما، به هر حال باخت مقابل عربستان كه برخلاف جريان بازي ثبت شد، باعث تصميم فدراسيون فوتبال شد.

مهدوي‌كيا افزود: هدف همه از جمله علي دايي صعود تيم ملي به جام جهاني بود و حالا كه تيم نتيجه نگرفته كل تيم مقصر بوده اما، همان طور كه گفتم اين رسم است كه اول سرمربي بركنار مي‌شود. با اين حال دايي زحمات زيادي براي فوتبال ايران كشيده و من براي او در هر جايي كه هست آرزوي موفقيت مي‌كنم.

وي با تكرار اين جمله كه هنوز شانس ايران براي رسيدن به جام جهاني تمام نشده، افزود: در دوره قبل در رقابت‌هاي مقدماتي با چنين مشكلي مواجه شديم. در شرايطي به اردن باختيم كه تنها پيروزي مقابل قطر و اردن در كشورهايشان ما را به مرحله بعد مي‌رساند و اين كار انجام شد. فوتبال ايران ثابت كرده كه هميشه كارهاي سخت را انجام داده و اين بار هم من اميدوارم كه چنين اتفاقي بيفتد. در اين راه ما به حمايت مردم نياز داريم.

مهدوي‌كيا در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد فدراسيون فوتبال بايد به دنبال انتخاب سرمربي داخلي باشد يا سرمربي خارجي، به ايسنا گفت: من به عنوان بازيكن نمي‌توانم براي فدراسيون تكليف مشخص كنم اما، معتقدم كه بايد هرچه زودتر وضعيت مشخص شود. اگر فدراسيون مي‌خواهد مربي خارجي استخدام كند بايد مربي بزرگي جذب كند. كاري كه عربستان انجام داد و نتيجه داد. اما اگر مي‌خواهيم از مربي داخلي استفاده كنيم بايد از گزينه‌هايي استفاده كنيم كه شناخت خوبي داشته باشند. بايد زودتر سرمربي را مشخص كنيم تا او هم فرصت لازم را داشته باشد تا تفكراتش را پياده كند.

مهدوي‌كيا در ادامه گفت‌وگو با ايسنا درباره وضعيت اينتراخت پيش از ديدار با انرگي كوتبوس گفت: بازي با كوتبوس از جمله بازي‌هاي شش امتيازي است. بازي تيم‌هاي پاياني جدول بسيار مهم است. در پايين جدول شرايط بسيار سخت و فشرده شده و ما بايد براي زياد كردن فاصله امتيازهايمان در اين بازي‌ها به پيروزي برسيم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۴ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
علي كريمي در گفت‌وگوي تفصيلي با ايسنا:
غـرور و لجبـازي بـاعث بركناري "دايي" شد
دايي فكر مي‌كند بهترين بازيكن تيم ملي بوده است
تيم ملي به مربي خارجي نياز دارد .

علي كريمي بازيكن شماره‌ي هشت فوتبال ملي و تيم پرسپوليس شايد يكي از تاثيرگذارترين بازيكنان فوتبال ايران در مسايل اخير تيم ملي باشد. به گونه‌اي كه در طول ماه‌هاي گذشته بارها بحث وي براي حضور يا عدم حضور در تيم ملي جنجال‌هاي فراواني را به همراه داشته است.

دعوت او به تيم ملي و عدم پذيرش آن و همچنين آشتي او با سرمربي تيم ملي موضوعاتي بود كه حتي گاهي پررنگ‌تر از متن فوتبال ايران نيز به آن پرداخته ‌شد. شايد كسي فكر نمي‌كرد كه در آخرين نشست خبري علي دايي پس از ديدار به عربستان باز هم بحث علي كريمي يكي از جنجالي‌ترين موضوعات اين نشست باشد. در كل "كريمي" در دوران مربيگري علي دايي نامي بوده كه همواره سرمربي تيم ملي را به چالش كشيده است.

او در گفت‌وگويي مفصل با ايسنا پيرامون تمام اين اتفاقات اظهارنظر كرد و تاكيد كرد كه همچنان حاضر است در خدمت تيم ملي باشد.

علي كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اتفاقات اخير تيم ملي و اخراج علي دايي از سرمربي‌گري اين تيم اظهار كرد: هرچه كه اتفاق افتاده متعلق به گذشته است. در حال حاضر بايد براي آينده‌ي فوتبال فكر اساسي شود. فدراسيون فوتبال نيز بايد از اين اتفاقات درس بگيرد.

وي گفت: در حال حاضر صعود به جام جهاني به اما و اگر خورده است و تيمي كه مي‌توانست به راحتي به جام جهاني صعود كند در شرايط حدس و گمان قرار گرفته است. در اين شرايط فدراسيون بايد درست عمل كند تا افسوس‌هاي فوتبال بيشتر نشود. بايد از گذشته درس بگيريم و اين شكست‌ها را عبرت آينده كنيم.

كريمي خاطرنشان كرد: حرف و حديث‌هاي امروز دردي را براي تيم ملي دوا نمي‌كند. نظرات زيادي مطرح شده اما، معتقدم در اين شرايط ممكن است هر اتفاقي براي مربي تيم ملي مي‌افتاد. عربستان چند مربي عوض كرده است و اين يك روند طبيعي است. مهم اين است كه در انتخاب مربي بعدي دقت شود.

كريمي در پاسخ به اين سوال كه آيا علي دايي براي بازي با عربستان با شما صحبت كرد يا خير، گفت: نه، دايي براي اين بازي هيچ صحبتي با من نداشت. هر مربي حق دارد كه بازيكنانش را خودش انتخاب كند. در حال حاضر نيز ممكن است هر مربي كه انتخاب شود، دست به انتخاب بازيكنان متفاوت بزند و بازيكناني كه تاكنون در تيم ملي حضور داشتند را دعوت نكند. اين حق هر مربي است.

وي افزود: من حرفي ندارم. بهتر است درمورد گذشته بحث نكنيم. ولي چيزي كه مهم است اين است كه تيم ملي را آماده كنيم. تيم ملي براي سه بازي آينده‌ي خود زمان اندكي دارد و تمام سه بازي نيز در فاصله‌ي كمتر از يك هفته برگزار مي‌شود.

كريمي تاكيد كرد: اگر تيم ملي بخواهد در خدمت هستم ولي اگر مربيان من را نخواهند براي تيم ملي دعا مي‌كنم تا به جام جهاني صعود كند، چرا كه اين آرزوي هر ايراني است.

علي كريمي در پاسخ به ادعاي علي دايي مبني بر موثر ظاهر نشدن علي كريمي براي تيم ملي از بازي دوستانه‌ي ايران و كرواسي تاكنون، اظهار كرد: حرف دايي را قبول دارم؛ اما، ايشان فكر مي‌كنند كه تنها خودشان براي تيم ملي موثر بوده‌اند. من در مصاحبه‌هايم بارها گفته‌ام كه خيلي وقت‌ها براي تيم ملي بازي‌هاي خوبي نداشته‌ام. خودم شجاعت اين را دارم كه اعلام كنم هميشه خوب نبوده‌ام اما، دايي فكر مي‌كند كه از روزي كه به تيم ملي آمد تا آخرين بازي‌اش بازي‌هاي موثري انجام داد و بهترين بازيكن تمام دوران تيم ملي بوده است.

وي افزود: چه من باشم و چه نباشم تيم ملي مهم است. ممكن است من يك سال يا شش ماه ديگر نتوانم براي تيم ملي بازي كنم، قطعا بايد جوان‌هاي با استعدادي كه در فوتبال ايران نيز كم نيستند، بتوانند فرصت حضور در ميدان را بدست آورند.

كريمي در پاسخ به اين سوال ايسنا كه علت اصلي اختلافات شما با علي دايي چيست، گفت: من هميشه در خدمت تيم ملي بوده‌ام. شما بهتر است ماجراي برگشت من به تيم ملي را از خداداد عزيزي و حسين هدايتي بپرسيد. من دوست ندارم در اين موارد صحبت كنم. بازگشت من به تيم ملي دلايلي داشت كه تنها اين دو نفر مي‌دانند. من نمي‌خواهم در اين باره صحبت كنم، اگر واقعيت را مي‌خواهيد از اين دو نفر بپرسيد. هر چند كه معتقدم در برخي از اوقات مطبوعات نيز بيش از اندازه شلوغ كردند.

وي همچنين درباره‌ي سرمربي آينده‌ي تيم ملي و بحث‌هايي كه درخصوص مربيان داخلي و خارجي مطرح شده است، گفت: فدراسيون فوتبال بايد بداند كه چه كار مي‌خواهد بكند. مطمئن باشيد كه هيچ مربي نمي‌پذيرد كه براي سه بازي هدايت تيمي را برعهده بگيرد. در شرايط كنوني نيز تنها يك مربي خارجي خوب مي‌تواند روند فوتبال ايران را تغيير دهد. تا كي مي‌خواهيم سرمايه‌گذاري كوتاه مدت داشته باشيم. جام جهاني را كه داريم از دست مي‌دهيم، حداقل فدراسيون فوتبال براي موفقيت تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا برنامه‌ريزي كند. فكرمي‌كنم تنها با يك مربي خوب خارجي مي‌توان روند جاري فوتبال را تغيير داد.

كريمي درمورد افشين قطبي يكي از كانديداهاي سرمربيگري‌ تيم ملي گفت: اگر يك مربي خوب باشد هيچ گاه روي زمين نمي‌ماند. قطبي از زماني كه از پرسپوليس رفته هيچ جا مشغول به كار نشده است. واقعا نمي‌دانم كه چرا اين اتفاق درمورد او افتاده است. شايد او منتظر حضور در تيم ملي ايران بوده است! اگر مي‌خواهيم مربي ايراني انتخاب كنيم همان بهتر بود كه با علي دايي ادامه مي‌داديم.

كريمي با انتقاد از سياست جذب مربي داخلي فدراسيون فوتبال به ايسنا گفت: اگر مربي جديد ايراني باشد، بايد پنج، شش تغيير در تيم ملي بدهد، چرا كه هميشه مربي جديد سيستم مربي گذشته را با همان بازيكنان ادامه مي‌دهد. به نظر من اگر مربي ايراني انتخاب شود، بايد پيش از هر چيزي به دنبال اين باشد كه ثابت كند مربي قبلي اشتباه كرده است. فكر مي‌كنم با اين روند به جايي نمي‌رسيم. بايد مربي خارجي با قرارداد دو، سه ساله در فوتبال ايران حضور داشته باشد تا حداقل تيم ملي در سه بازي آينده بتواند با اطمينان بيشتري بازي كند يا حداقل در رقابت‌هاي پلي‌آف به جام جهاني صعود كند.

كريمي درمورد خداحافظي‌اش از تيم ملي گفت: من قبلا خداحافظي كرده بودم اما، بنا به دلايلي كه تنها آنها را عزيزي و هدايتي مي‌دانند، بار ديگر به فوتبال ملي بازگشتم. من نيز بايد روزي از فوتبال ملي خداحافظي كنم تا جا براي بازيكنان جديد باز شود. ولي باز هم تاكيد مي‌كنم كه در خدمت تيم ملي هستم و واقعا اگر مربي جديد احساس كند كه من مي توانم به تيم ملي كمك كنم، در خدمت تيم ملي خواهم بود.

كريمي در پاسخ به اين سوال كه چه عواملي باعث بركناري علي دايي شد، گفت: هر كسي نقطه ضعفي دارد. من هم در بازيگري ضعف‌هايي دارم. آقاي دايي هر چند براي تيم ملي زحمت كشيد اما، فكر مي‌كنم لجبازي بيش از اندازه بيشترين آسيب را به او زد. غرور و لجبازي دايي بيش از اندازه بود. فكر مي‌كنم هيچ كس به اندازه‌ي خود دايي باعث ايجاد اين شرايط نشد و او خودش بيشتر از همه به خودش آسيب زد.

كريمي همچنين درمورد آخرين وضعيت مصدوميت خود نيز گفت: خدا را شكر تمريناتم را شروع كرده‌ام. مشكل خاصي نيست. مي‌خواستم براي ادامه‌ي مداوا به آلمان بروم اما، در حال حاضر به دليل تغيير شرايط تمريناتم را در تهران پيگيري مي‌كنم، اگر درد كمرم بيشتر شود، شايد براي مداوا به آلمان رفتم.

وي همچنين درمورد ديدار آينده‌ي تيم پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گفت: الغرافه از تيم‌هاي بزرگ ليگ قطر است. آنها قهرمان فصل پيش قطر بوده‌اند اما، معتقدم كه تيم‌هاي قطري هيچ گاه در رقابت‌هاي آسيايي عملكرد خوبي نداشتند ولي نبايد اين بازي را دست كم گرفت. بايد بتوانيم بازي خوب همراه با كسب پيروزي انجام دهيم. اگر خوب عمل كنيم مي‌توانيم سه امتياز اين ديدار را كسب كنيم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۴ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
امپراطور سرخ؛ با فدراسیون فوتبال به توافق دست یافت

کانون هواداران پرسپولیس : سرانجام پس از مذاکرات با چند گزینه داخلی "افشین قطبی"بعنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران با فدراسیون فوتبال به توافق رسید.
تیم ملی ایران پس ازشکست خانگی مقابل عربستان دست به تغییرات درکادرفنی زد و علی دایی را بر کنار کرد تا فدراسیون فوتبال مذاکرات خود را با چند گزینه داخلی آغاز کرده و در نهایت با افشین قطبی به توافق برسد.
شنیده ها از آن حکایت دارد که با بررسی کلیه جوانب و برنامه های کوتاه مدت قطبی، روز یکشنبه او رسما به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

......................................
البته فعلا به صورت رسمی اعلام نشده اما با توجه به شرایط این چند روزه اخیر به نظرم درست باشه.
....................................

۱۴ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
باقري: شانس كمي براي صعود به جام جهاني داريم

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به شكست مقابل عربستان شانس كمي براي صعود به جام جهاني داريم.

كريم باقري در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: نبايد فراموش كرد با توجه به باخت مقابل عربستان شانس كمي براي صعود به جام جهاني داريم و ديدارهاي آينده ما به جز امارات بسيار سخت و حساس است اما در حال حاضر تيم ملي نياز به حمايت دارد.
وي افزود: اميدوارم هر چه سريعتر سرمربي تيم ملي انتخاب شود چون بلاتكليفي به فوتبال ما ضربه وارد مي‌كند.
باقري در خصوص بازي مقابل الغرافه قطر گفت: بازي در ليگ قهرمانان آسيا مقابل تمام تيم‌ها سخت است. اميدوارم هستم با يك بازي رو به جلو به 3 امتياز حساس برسيم تا نتيجه برابر صبا را فراموش كنيم.
باقري خاطرنشان كرد: بازي مقابل سپاهان در جام حذفي نيز براي ما بسيار حساس است و براي آن بازي نيز برنامه هاي خاصي داريم.

منبع

۱۶ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
در غياب اكبرپور و رضايي
2 ملي پوش در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال حاضر شدند

خبرگزاري فارس: 2 بازيكن از جمع 4 بازيكن ملي پوش متخلف امروز در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي رحمتي و حسين كعبي در جلسه انضباطي حضور پيدا كردند تا درباره رفتار خود بعد از ديدار با عربستان توضيحاتي ارائه كنند.
غلامرضا رضايي مهاجم تيم صبا در اين جلسه غايب بود و سياوش اكبرپور هم همراه تيم استقلال در قطر به سر مي برد.
اين 4 بازيكن بعد از اين ديدار با يكي از تماشاگران درگيري فيزيكي پيدا كردند.

منبع

۱۶ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
تيم اميد به برزيل نمي‌رود
قطعيت حضور تيم ملي بزرگسالان فوتسال در جام گرند پريكس

خبرگزاري فارس: رئيس كميته فوتسال از قطعيت حضور تيم بزرگسالان در جام گرند پريكس برزيل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه گفته مي شد احتمال دارد به دليل همزماني جام باشگاه هاي آسيا و جام گرند پريكس برزيل، تيم اميد به جاي تيم ملي بزرگسالان در اين تورنمنت معتبر شركت كند، عباس ترابيان اين مسئله را رد كرد.
رئيس كميته فوتسال در اين خصوص به خبرنگار فارس گفت: ما حتما با تيم ملي بزرگسالان خود در مسابقات گرند پريكس برزيل شركت خواهيم كرد و به دليل همزماني اين تورنمنت با جام باشگاه هاي فوتسال آسيا، تيم ملي بدون بازيكنان تيم فولاد ماهان اصفهان به برزيل مي رود.
وي تاكيد كرد: حضور تيم اميد در اين مسابقات را تكذيب مي كنم چون ما در هر پست 2 تا سه پشتوانه داريم. با توجه به اهميت جام باشگاه هاي آسيا، وحيد شمسايي و محمد هاشم زاده در اختيار فولاد قرار مي گيرند و بدون اين 2 بازيكن راهي برزيل مي شويم.
تيم فولاد ماهان اصفهان با قهرماني در ليگ 87، نماينده ايران در اولين دوره جام باشگاه هاي آسيا خواهد بود.

منبع

۱۶ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
مايلي‌كهن سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد

خبرگزاري فارس: در پي نشست‌هاي مختلف در فدراسيون فوتبال، محمد مايلي كهن به عنوان سرمربي تيم ملي ايران معرفي ‌شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ساعت 18 امروز جلسه كميته تيم‌هاي ملي در محل فدراسيون فوتبال برگزار خواهد شد تا جانشين علي دايي در تيم ملي به طور رسمي معرفي شود.
به گفته يك منبع آگاه، مسئولان فدراسيون بالاخره براي انتخاب سرمربي به جمع بندي رسيده و محمد مايلي‌كهن را برگزيده اند.
اين تصميم به احتمال فراوان پس از نشست امروز به طور رسمي اعلام خواهد شد.

منبع

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
مايلي كهن،سرمربي تيم ملي ایران

.مايلي كهن مربي باتجربه اي ست و حمايت مسئولان سياسي را پشت سر خود دارد اما از فقدان محبوبيت رنج مي برد.

محمد مايلي كهن، در تصميمي قابل انتظار سمت سرمربيگري تيم ملي ايران را به كارنامه مربيگري خود اضافه كرد.او كه براي دوم به اين سمت منصوب مي شود گزينه نهايي فدراسيون فوتبال ايران بعد از اخراج علي دايي است.

او در شرايطي به اين پست گمارده شده كه بعد از چند سال دوري از سطح اول ايران هدايت تيم بحران زده سايپا را دردست گرفت و در 5 هفته اول نتايج خوبي با اين تيم گرفت،اما در نهايت سايپا دوباره مثل قبل نتيجه مي گيرد.مايلي كهن مربي باتجربه اي ست و حمايت مسئولان سياسي را پشت سر خود دارد اما از فقدان محبوبيت رنج مي برد. آخرين بازي ملي او با تيم قطر بود كه ايران با دو گل مغلوب حريف خود شد....درست 12 سال پيش

منبع

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عمرا اگه با این نتیجه بگیریم . احتمال صعودمون کمتر از قبل هم شد .

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: barca1991
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
خب خدا رو شکر که ابر و باد و مه و خورشید و فلک به همراه مسئولین فدراسیون در کارند و شبانه روز زحمت می کشن و عرق می ریزن که به جام جهانی صعود نکنیم.

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۱۷ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۶۱۱ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۵ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۳۱۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۵۵۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۳ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۱۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۸۹ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۸۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۹۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!