به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيست و هفتم ليگ برتر انگليس/
نبرد همسايه‌ها در بولين‌گراند
خبرگزاري فارس: در ادامه مسابقات هفته بيست و هفتم ليگ برتر انگليس، وستهام و منچسترسيتي درورزشگاه بولين گراند به مصاف هم مي روند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم وستهام كه با 33 امتياز در مكان نهم جدول جاي گرفته است، به مصاف منچسترسيتي مي رود كه به خاطر يك امتياز كمتر، در رده دهم جدول جاي دارد.
در ساير ديدار هاي اين تاريخ هول سيتي با بلاكبرن در خانه ديدار مي كند و آستون ويلا حريف استوك سيتي مي شود.

جدول رده بندي:
1-منچستريونايتد 62امتياز
2-ليورپول 55 امتياز
3-چلسي 52 امتياز
4-آستون‌ويلا 51 امتياز
5-آرسنال 45 امتياز

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
حمايت از بازيكن تازه وارد
ونگر: آرشاوين خواهد درخشيد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم آرسنال انگليس گفت: تا چندي ديگر شاهد درخشش آندري آرشاوين در تيم خود خواهيم بود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌تلگراف، آرسن ونگر اظهار داشت: آرشاوين مراحل اوليه حضور در آرسنال را با موفقيت پشت سر گذاشته و در حال آماده شدن براي حضوري مطلوب و شايسته در آرسنال است.
اين مربي فرانسوي عنوان كرد: در مورد حضور آرشاوين در آرسنال به نكات مهمي بايد توجه كرد. از جمله اينكه او نه در تابستان، بلكه در فصل زمستان به آرسنال ملحق شد. بديهي است بايد به او فرصت داد تا خود را كاملا با شرايط و محيط انگليس به سرعت وفق دهد.
ونگر تاكيد كرد: در اين فرصت كوتاه،‌ آرشاوين قدم‌هاي اوليه براي ايجاد هماهنگي در تيم را خوب برداشته است. در سايه هماهنگي او با تيم، آرسنال بيشتر اوج خواهد گرفت.
آرشاوين در مسابقات يورو 2008 در سوئيس و اتريش، همراه تيم كشورش خوش درخشيد. پس از آن ماه‌ها مورد توجه تيم‌هاي بزرگي مانند آرسنال قرار داشت كه عاقبت در پايان فصل نقل و انتقالات زمستاني به آن پيوست.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
هيدينگ: آرشاوين براي چلسي مفيد است
خبرگزاري فارس:سرمربي تيم چلسي انگليس گفت: اگر مربي ثابت چلسي بودم، حتما آندري آرشاوين را به تيم لندني مي‌آورم.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه ديلي ميل، گاس هيدينگ اظهار داشت: آرشاوين كه مدت كوتاهي است از تيم زنيت سن پترزبورگ جدا شده و به آرسنال پيوسته، بازيكني بسيار موثر و با كارآيي بالاست. من از او در تيم ملي روسيه در پست‌هاي مختلفي بهره گرفتم كه در همه موارد، درست جواب داد. حتي در چلسي هم آرشاوين مي‌توانست بدرخشد.
اين مربي هلندي كه عهده‌دار مسئوليت موقت چلسي تا پايان فصل شده،گفت: اگر مربي تيم ملي روسيه نبودم و در چلسي مي‌ماندم، حتما به مسئولان باشگاه، آرشاوين را توسيه مي‌كردم. زيرا با حضورش تحرك زيادي در تيم بوجود مي آورد.
آرشاوين در مسابقات يورو 2008 در سوئيس و اتريش، همراه تيم كشورش خوش درخشيد. پس از آن ماه‌ها مورد توجه تيم‌هاي بزرگي همچون آرسنال قرار داشت كه در پايان فصل نقل و انتقالات زمستاني به آن پيوست.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گاس هیدینک شایعه تمدید قرارداد با چلسی را رد کرد.

" گاس هیدینک " سرمربی چلسی شایعات اخیر مبنی بر جدایی او از تیم ملی روسیه و امضای قرارداد دائمی با چلسی را رد کرد.

این سرمربی هلندی بعد از اخراج " لوئیز فیلیپه اسکولاری " هدایت تیم چلسی را به صورت موقتی و تا پایان فصل بر عهده گرفت. عملکرد خوب " هیدینک " در دو بازی گذشته تیم چلسی این شایعه را بر سر زبان ها انداخت که او قرارداد خود را با باشگاه چلسی دائمی می کند و " دیک ادووکات " سرمربی هلندی زنیت با حمایت " آبراموویچ " هدایت تیم ملی روسیه را برعهده می گیرد.

" هیدینک " در مورد شایعات اخیر گفت: « اگر اتفاق جدیدی بیفتد، آن را اعلام خواهم کرد. چیز جدیدی در اینجا نیست. اما از لیگ برتر انگلیس، فوتبال انگلیس و این باشگاه مقداری شناخت دارم و من از آن دسته آدم هایی هستم که تلاش می کنم هرچه زودتر با شرایط جدید وفق پیدا کنم. »

او افزود: « در اینجا فوتبال سطح بالایی انجام می شود و ما باید پاسخگوی درخواست ها باشیم. من مورد قبول هستم و از سایر همکارانم در تیم اول چلسی پشتیبانی می شوم. من همچنین از کار کردن با رای ویلکینس(دستیار اول) بسیار خوشحالم. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 28 فوریه

سرمربی آستون ویلا بعد از شکست برابر زسکامسکو و حذف از رقابت های جام یوفا مجبور شد به هواداران این تیم ناهار بدهد...

- رومن پاولیچنکو مهاجم تاتنهام در آستانه دیدار فینال جام اتحادیه انگلیس با اعلام اینکه دوست دارد برای منچستر یونایتد بازی کند همه را متعجب کرده است.

- رافائل بنیتز سرمربی لیورپول اعلام کرد هیچ نقشی در برکناری ریک پری از سمت مدیر اجرایی لیورپول نداشته است.

- همچنین بنیتز می خواهد قبل از تمدید قرارداد با لیورپول از آینده این باشگاه اطمینان پیدا کند.

- استوارت داونینگ وینگر میدلزبورو مورد توجه سران باشگاه یوونتوس قرار گرفته است. بیانکونری ها می خواهند او را جایگزین پاول ندود در پایان فصل کنند.

- دیوید بکام اعلام کرد از پایان رسیدن مذاکرات میلان و لس انجلس گالسی ناامید شده است.

- دو باشگاه آستون ویلا و تاتنهام به دنبال جذب رازوان رات مدافع چپ شاختار دوسنک هستند.

- سرالکس فرگوسن قصد دارد با استفاده از دنی ولبک 18 ساله و دارن گیسبون 21 ساله در فینال جام اتحادیه برابر تاتنهام صف آرایی کند.

- آرسن ونگر سرمربی آرسنال از هواداران و مالکان باشگاه خواست به جوانان او فرصت دهند و صبر داشته باشند.

- مارتین اونیل، سرمربی آستون ویلا برای آرام کردن هواداران این باشگاه که پول زیادی برای سفر به مسکو و تماشای حذف این تیم از رقابت های جام یوفا پرداخته بودند، مجبور شد به 300 نفز از آن ها ناهار بدهد.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
رد گفت‌وگوي سيتي با "كلينزمن" و "اسكولاري"

باشگاه منچسترسيتي شايعه‌ي گفت‌وگو با يورگن كلينزمن براي پذيرش مربيگري اين تيم را رد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سران منچسترسيتي تيم دهم جدول كنوني رقابت‌هاي ليگ برتر نوشته روزنامه‌ي انگليسي "ديل ميل" را رد كردند. اين روزنامه نوشته بود: «كلينزمن مربي مورد علاقه سيتي براي فصل آينده ميلادي است.»

اين باشگاه ليگ برتري اعلام كرد، سيتي نه با كلينزمن و نه با لوئيز فليپه اسكولاري، مربي برزيلي و بركنار شده‌ي چلسي كه 19 روز پيش از هدايت آبي‌هاي لندن اخراج شد، گفت‌وگو نداشته است. سيتي در حال حاضر زيرنظر مارك هيوز مربيگري مي‌كند ولي در پايان فصل از اين تيم جدا خواهد شد.

سرمربي حال حاضر بايرن مونيخ هم اين گونه خبرها را براي خودش نوعي "تمجيد و تعريف" برشمرد. او به روزنامه بيلد گفت: «به بازيكنانم همانند فرانك ريبري وقتي كه در ارتباط با ديگر باشگاه‌ها ازآنها ياد مي‌شود، اين موضوع را مي‌گويم. اين براي باشگاه و خود بازيكن افتخارآميز است. درمورد مربيان هم اوضاع همين طور است نه بيشتر.»

اين مربي 44 ساله ادامه داد: «من در شروع فصل با بايرن مونيخ قراردادي دو ساله را امضا كردم و بسيار خوشبين هستم كه با اين تيم به افتخاراتي دست خواهم يافت.»

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
شکست لیورپول و صعود چلسی به رده دوم

هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلستان با شکست لیورپول و پیروزی چلسی آغاز شد.

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلستان، تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه ریورساید مقابل میدلزبورو دومین شکست فصل خود را متحمل شد. در این دیدار، در دقیقه 32 توپ با برخورد به " ژابی آلونسو " وارد دروازه لیورپول شد و نیمه نخست با همین یک گل به پایان رسید. در نیمه دوم قرمزهای آنفیلد بازی را خوب آغاز کردند اما نتواستند دروازه ویگان را باز کنند و بر خلاف آنچه که تصور می شد، میدلزبورو در دقیقه 63 توسط " تونکای " گل دوم را به ثمر رساند تا شاگردان " بنیتز " با دومین شکست خود به رده سوم جدول رده بندی سقوط کنند.

ترکیب میدلزبورو: جونز، هویت، وتر، هوت، پوگاتز، اونیل، باتس، آرکا (88 والکر)، داونینگ، تونکای (79 جانسون)، آلیدایر (68 کینگ)
ترکیب لیورپول: رینا، کاراگر (71 بنایون)، هیپیا، اسکرتل، آورلیو، آلونسو، ماسچرانو، کویت، جرارد (76 لوکاس)، بابل، الزاهر (68 انگوگ)

در دیگر دیدار حساس شنبه، تیم فوتبال چلسی در استمفوردبریج در دقیقه 90 پیروز شد و رده دوم را از لیورپول گرفت. در این دیدار ویگان بازی را خوب آغاز کرده بود، اما در ادامه شاگردان " هیدینک " بازی را در اختیار گرفتند و در دقیقه 25 " جان تری " با یک ضربه تماشایی دروازه " کرکلند " را باز کرد و نیمه نخست با همین تک گل به پایان رسید. در نیمه دوم فشار ویگان بیشتر شد و بالاخره در دقیقه 82 " کاپو " دروازه تیم میزبان را باز کرد. در ادامه چلسی که دوست داشت بار دیگر به رده دوم باز گردد فشار را بیشتر کرد و " لمپارد " در دقیقه 90 گل پیروزی بخش آبی ها را به ثمر رساند و چلسی جای لیورپول را در رده دوم گرفت.

ترکیب چلسی: چک، مانسینه (81 کوارشما)، الکس، تری، کول، بالاک، میکل، لمپارد، کالو (75 بلتی)، آنلکا، دروگبا
ترکیب ویگان: کرکلند، ملچیوت، برامبی، بویس، فیگوروا، کاترمول (69 رودالگا)، براون، شارنر، کاپو، زاکی (89 سیبرسکی)، انزوگبیا

در دو دیدار دیگر شنبه، تیم آرسنال در ادامه تساوی های خود در خانه مقابل فولهام 0-0 متوقف شد و اورتون با 2-0 وست برمویچ را شکست داد. " کاهیل " و " ساها " گل های میزبان را به ثمر رساندند.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
ديونگ: سرعت بازي در انگليس از همه جا بيشتر است

خبرگزاري فارس: بازيكن ملي‌پوش و هلندي تيم منچسترسيتي گفت: سرعت فوتبال در انگليس از همه نقاط دنيا بيشتر است.

به گزارش خبرگزاري فارس نيگل ديونگ اظهار داشت: من قبلا در ليگ هلند و بوندس ليگاي آلمان بازي كرده‌ام. با توجه به تجربيات و شناخت نسبي كه از بازي در ايتاليا و اسپانيا دارم، مي‌توانم بگويم سرعت فوتبال در ليگ برتر انگليس از همه جا بيشتر است. با توجه به اين سرعت بالا، ‌من با مشكل مواجه هستم.
وي افزود: تلاش مي‌كنم بتوانم خودم را با شرايط موجود در انگليس وفق دهم. من تنها بازيكني نيستم كه در ليگ برتر با مشكل سرعت زياد روبرو است. مي‌بينم برخي از بازيكنان خارجي مشكلي شبيه به من دارند؛ بنابراين اگر ديده مي شود كه برخي از خارجي هاي ليگ برتر موفق نمي شوند، دليل عمده آن به خاطر سرعت بالا است.

منبع

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
بنیتز: رسیدن به منچستریونایتد مشکل تر شد

رافائل بنیتز " پذیرفت با شکست مقابل میدلزبورو شانس لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر کم شده است.

قرمزها در نیمه نخست با گل به خودی " ژابی آلونسو " عقب افتادند و در نیمه دوم " تونکای سانلی " مهاجم بورو گل دوم را به ثمر رساند و تیم میزبان بعد از 9 نوامبر اولین پیروزی خود در لیگ برتر را کسب کرد.
منچستریونایتد با یک بازی کمتر نسبت به لیورپول، هفت امتیاز بیشتر از قرمزها دارد و آن ها با این شکست به رده سوم سقوط کردند و جای خود را به چلسی دادند.
" بنیتز " که آینده اش در لیورپول در شک و تردید است، برای قرارداد جدید در حال مذاکره و از دست دادن قهرمانی لیگ برتر می تواند بر روی آینده او تاثیر بگذارد.
زمانی که در مورد شانس رسیدن به یونایتد پرسیده شد، سرمربی اسپانیایی به اسکای اسپورت گفت:« قبل از این بازی مشکل بود، حالا مشکل تر شده است.»

" بنیتز " به طور بحث برانگیزی " رابی کین " را در نقل و انتقالات زمستان در حالی که 6 ماه قبل از تاتنهام خریده بود، فروخت و " تورس " نیز این بازی را به علت آسیب دیدگی از دست داد.
" تورس " در تعداد زیادی از بازی های این فصل غایب بوده است و " بنیتز " اعتراف کرد در فصل 2008-09 تیم او مشکل گلزنی داشته است.
سرمربی سابق والنسیا گفت:« اگر شما می خواهید در این بازی ها پیروز شوید، مجبور هستید از شانس هایتان استفاده کنید. در 30 دقیقه اول ما پنج موقعیت گل داشتیم و یک گل هم نزدیم.»

« به وضوح در این فصل این مشکل وجود داشته است و امروز هم به همین ترتیب بود.»

منبع

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
زوج ريكارد - هيدينك از 2010 شكل مي‌گيرد
ريكارد تابستان آينده در استموفوردبريج

فرانك ريكارد از تابستان آينده مربي چلسي خواهد بود. دست كم روزنامه‌اي انگليسي چنين نظري دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روزنامه‌ي News of the World چاپ يكشنبه نوشت براساس اطلاعات يكي از نزديكان ريكارد، اين مربي هلندي تابستان آينده در لندن خواهد بود.

اين روزنامه نوشت: ريكارد از تابستان آينده در چلسي لندن مشغول به كار خواهد شد. او جانشين گاس هيدينك، هموطنش خواهد شد كه به خواست رومان آبراموويچ بار ديگر تيم ملي فوتبال روسيه را در پروژه راهيابي به جام جهاني 2010 رهبري خواهد كرد. البته قرار است هيدينك پس از پايان رقابت‌ها در آفريقاي جنوبي دوباره به لندن بازگردد و در كنار ريكارد گروه رهبري ورزشي آبي‌ها را شكل دهند.

اين روزنامه انگليسي در خبر خود از اين منبع آگاه نام نبرد ولي او را يكي از نزديكان ريكارد برشمرد و نوشت: «فرانك [ريكارد] در حال حاضر نمي‌خواهد حرفي در اين باره بزند. با اين حال گفت‌وگوهايي طولاني ميان گاس [هيدينك] و فرانك دوباره اين همكاري در هفته‌هاي اخير در جريان بود. در نهايت هم بر سر حضور ريكارد در نيمكت مربيگري از تابستان آينده توافق بدست آمد. همچنين بر اين اساس امكان بازگشت هيدينك وجود خواهد داشت. آبراموويچ دوست دارد، هيدينك روي جام جهاني متمركز باشد. اما، اين گزينه هم وجود دارد كه دوباره به لندن بازگشته و با فرانك همكاري كند.»

هيدينك از ابتداي فوريه در استمفوردبريج حاضر شد. او پس از بركناري لوئيس فليپه اسكولاري جانشين او شد. با اين حال حضور او در جمع آبي‌هاي لندن تنها تا پايان فصل جاري است.

اكنون به نظر مي‌رسد كه توافق بدست آمده كه همه طرف‌ها از آن راضي هستند.

منبع

۱۱ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۰۳۲ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۵۱ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۶۹۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۶۵۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۵۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۹۸ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۹۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!