به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 26 فوریه

قهرمان لیگ روسیه خواهان به خدمت گرفتن هافبک اورتون شده است...

- جولین فوبرت بعد از کنار گذاشته شدن از فهرست رئال مادرید برای جام قهرمانان اروپا، آروزی انتقال به رئال مادرید را در خطر می بیند. او در ژانویه با انتقال قرضی از وستهام تا پایان فصل به سانتیاگوبرنابئو آمد.

- رافائل بنتیز، سرمربی لیورپول بعد از شکست رئال در مادرید در جمع خبرنگاران اعلام کرد به فکر خروج از آنفیلد نیست.

- گاس هیدینک، سرمربی چلسی معتقد است تیم او توانایی قهرمانی در جام قهرمانان اروپا را ندارد.

- جانی ایوانس، مدافع جوان منچستر یونایتد امیدوار است سرالکس فرگوسن به او اجازه دهد تا در دیدار فینال جام اتحادیه فوتبال انگلیس مقابل تاتنهام به میدان برود. این دیدار روز یکشنبه در ورزشگاه ویمبلی لندن برگزار خواهد شد.

- اگر بلکبرن سقوط کند باز هم سام آلردایس این تیم را ترک نخواهد کرد.

- مایک اشلی مالک باشگاه نیوکاسل با پرداخت 4.5 میلیون پوند برای قرارداد قرضی کوین نولان از بولتون و 4 میلیون پوند برای قرارداد گوتیرز به باشگاه مایورکا جمع پرداختی های خود را به 258 میلیون پوند رساند.

- هواداران آستون ویلا وقتی متوجه شدند مارتین اونیل قصد دارد در دیدار جام یوفا برابر زسکامسکو از بازیکنان ذخیره استفاده کنند، از اینکه با پرداخت بیش از 1000 پوند راهی مسکو شده اند، پشیمان هستند.

- هری ردنپ برای حفظ آمادگی دیوید بنتلی برای دیدار فینال جام اتحادیه، او را از لیست تاتنهام برای دیدار امشب تیمش برابر شاختار دونسک خط زد.

- باشگاه رابین کازان قهرمان لیگ روسیه به دنبال جذب استفان پینیار هافبک اورتون است و پیشنهاد 6.25 میلیون پوندی خود را رسماً تقدیم مسئولان اورتون کرده اند. پیش از این نیز پیشنهاد 4 میلیون این باشگاه روسی رد شده بود.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
توره می خواهد در آرسنال بماند.

بعد از چند ماه جنجالی، دفاع مرکزی ساحل عاجی توپچی ها اعلام کرد قصد ترک این تیم را ندارد.

به نظر می رسید " کولو توره " در نقل و انتقالات ژانویه به منچسترسیتی بپیوندد، اما هیچ کدام از پیشنهادهای آن ها توپچی ها را راضی نکرد.

در حال حاضر، او به فرم ایده آل بازگشته و در نقش کاپیتان ظاهر شده، " توره " از حضور در " امارات " راضی است و ادعا کرده دیگر مشکلی با " گالاس " ندارد.

ستاره ساحل عاج به " Daily Mail " گفت:« همه چیز در حال حاضر تمام شده است. آن تمام شده و گذشته است. در این باشگاه خرسند هستم، من آرسنال را دوست دارم. هفت سال در اینجا حضور دارم و این باشگاه در قلب من است.»

« من و ویلیام به در کنار هم بازی کردن عادت کرده ایم و در آخرین فصل، زمانی که ما هر دو در تیم بودیم، بازی های کمی را باختیم. ما همدیگر را واقعا خوب می شناسیم و خوشحالیم که با همدیگر بازی می کنیم.»

" توره " در سال 2002 به آرسنال پیوست و هم اکنون یکی از قدیمی ترین بازیکنان این تیم به شمار می رود.

منبع

۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
صعود میدلزبورو و فولام به دور بعد جام حذفی انگلیس

تیم فوتبال مدلزبورو با شکست وستهام به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های FA Cup صعود کرد.

در دیدار تکراری دور پنجم جام حذفی انگلیس، تیم فوتبال میدلزبورو در ورزشگاه " ریورساید " با دو گل وستهام را مغلوب کرد تا شاگردان " گرت ساوتگیت " در مرحله یک چهارم نهایی به بندر لیورپول سفر کنند و مقابل اورتون قرار بگیرند. در این دیدار " داونینگ " و " تونجای سانیل " برای تیم میزبان گلزنی کردند.
میدلزبورو که در 5 بازی از 7 بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده بود در این دیدار دو بار دروازه حریف را باز کردند تا شاگردان " زولا " از این پس تمام انرژی خود را برای رقابت های لیگ برتر انگلیس بگذارند.

در دیدار دو تکراری جام حذفی انگلیس، فولام و کاونتری با شکست رقبای خود به مرحله بعد صعود کردند.

منبع

۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نمانیا ویدیچ: ما یک خانواده بزرگ هستیم.

" نمانیا ویدیچ " مدافع صرب منچستر یونایتد از سال 2005 که به لیگ انگلیس آمد بازی های تاثیرگذار و قابل ستایشی به نمایش گذاشت. او در مصاحبه اختصاصی با سایت فیفادر مورد زندگی در منچستر و آرزوی حضور در جام جهانی 2010 سخن می گوید...

زمانی که برای اولین بار در دوران کودکی به همراه برادرت " دوسان " فوتبال را آغاز کردی، به عنوان مدافع بازی می کردی؟
نمانیا ویدیچ: نه، من هم مثل هر جوانی دوست داشتم در سایر مناطق زمین بازی کنم، اما من همیشه داست داشتم در سمت راست بازی کنم. تا 13 ساگی به عنوان مهاجم بازی می کردم، سپس مدافع راست شدم و بلافاصله بعد از آن مدافع میانی شدم.

زمانی که باشگاه ستاره سرخ بلگراد خواهان امضای قرارداد با تو شد، چه احساسی داشتی؟
نمانیا ویدیچ: طبیعتاً خوشحال شدم. من از کودکی طرفدار ستاره سرخ بودم. در آن روزها، ستاره سرخ قهرمان اروپا بود، بنابراین پوشیدن پیراهن این تیم آرزوی هر جوان فوتبالیستی بود.

چه درس های مهمی در آنجا آموختی؟
نمانیا ویدیچ: رسیدن به روحیه پیروزی را آموختم. قبل از آن، برای باشگاه های کوچکی بازی کرده بودم و انتظارات بسیار پائین بود، اما در ستاره سرخ همه چیز فرق می کرد، در آنجا فشار زیادی بر ما بود که همه بازی ها را باید ببریم. من این رقابت را پذیرفتم و هنوز این روحیه را حفظ کرده ام، یک چیز جزئی است که اهمیت زیادی دارد، مخصوصاً در تیمی همچون منچستر یونایتد.

در سال 2000 به صورت قرضی به اسپارتاک سوبوتیکا رفتی. این دوره از حرفه ات چه اهمیتی برای تو داشت؟
نمانیا ویدیچ: رقابت جدیدی بود. بازی برای یک باشگاه کوچک مرا حرفه ای تر کرد و مرا برای انجام بازی های بیشتر در ستاره سرخ آماده تر کرد. این یک درس جدید بود که من آموختم و زمانی که بازگشتم کمک کرد تا به عنوان یک بازیکن و یک مرد پیشرفت کنم.

ترک صربستان برای رفتن به مسکو سخت بود؟
نمانیا ویدیج: در واقع، نه. زمانی که من رفتم، تعدادی بازیکن صرب در اسپارتاک بازی می کردند، بنابراین آن ها به خو گرفتن من به آنجا کمک کردند. خاطرات خوبی از حضور در مسکو دارم.

فکر می کنی چه خصوصیاتی داشتی که منچستر یونایتد به تو علاقمند شد؟
نمانیا ویدیچ: مدافع خوبی بودم. من خوب بازی می کردم در سال هایی که در اسپارتاک بودم و مخصوصاً برای تیم ملی صربستان، زمانی که در مرحله مقدماتی یورو 2004 در 10 دیدار فقط یک گل دریافت کردیم. آن ها پیشرفت مرا در طی یک مدت طولانی زیر نظر داشتند و سپس با من قرارداد امضا کردند. شما می توانید توانایی که در من دیدند را از مسئولان منچستر یونایتد سوال کنید، من فقط خوشحالم که فرصت بازی در چنین تیم بزرگی را پیدا کرده ام.

آیا زمانی که اولین قرارداد را با منچستر یونایتد امضا کردی، مضطرب بودی؟
نمانیا ویدیچ: باید بگم زمانی که آن ها با من قرارداد بستند، شگفت زده بودم، اما من واقعاً خوشحال بودم. قبل از اینکه به اینجا بیایم، می دانستم یونایتد چه باشگاه بزرگی است و آن ها بازیکنان فوق العاده ای دارند. من فقط کار خودم را انجام می دادم و سخت تمرین می کردم. شتابزده نبودم اما هرکس می تواند احساس اضطراب را داشته باشد.

سایر بازیکنان منچستر چگونه با تو کمک کردند تا به شرایط زندگی در انگلیس عادت کنی؟
نمانیا ویدیچ: هم تیمی های من فوق العاده اند، آن ها واقعاً کمک زیادی به من کردند. در ابتدا جا افتادن من در انگلیس دشوار بود اما همه افراد در باشگاه به شدت از من استقبال کردند. اکنون می توانم از همه افراد باشگاه منچستر یونایتد یک تشکر ویژه بکنم.

تو ارتباط دوستانه و نزدیکی با ریو فردیناند در داخل زمین داری، آیا این ارتباط در خارج از میدان نیز برقرار است؟
نمانیا ویدیچ: بله، ما در طول مسابقات، مسافرت ها، وعده های عذایی یا سایر فعالیت ها زمان زیادی را در کنار هم سپری می کنیم، بنابراین طبیعی است که رابطه دوستانه ای هم در خارج از میدان داشته باشیم.

به نظر می رسد بازیکنان منچستر یونایتد خیلی به هم نزدیک هستند، این موضوع در داخل زمین به شما کمک می کند؟
نمانیا ویدیچ: شما بدون ایجاد جو خوب در اردوی تیم نمی توانید نتایج خوبی کسب کنید. این واقعیتی است که هر باشگاهی به آن نیاز دارد. اما، مهمترین چیز این است که این جو ساختگی نباشد، باید واقعی و از روی فطرت خوب باشد. ما روحیه تیمی خوبی داریم. بعد از آن، زمانی که شما بازیکنان با کیفیتی مثل ما در یونایتد داشته باشید، نتایج خوب طبیعی است.

در پشت رکورد دفاعی شما در این فصل چه رازی نهفته است؟
نمانیا ویدیچ: هیچ رازی وجود ندارد، یک واقعیت است. طی هفته های اخیر، بازیکنانی که پیش از این فرصت بازی پیدا نکرده بودند، به ترکیب تیم آمدند و عالی کار کردند که نشان دهنده تیم قدرتمندی است که ما داریم. آن ها واقعا عملکرد خوبی داشتند.

به عنوان یک مدافع، با پیروزی 1-0 بیش از پیروزی 3-1 خوشحال می شوی؟
نمانیا ویدیچ: نه، تفاوتی ندارد، در پایان روز سه امتیاز، سه امتیاز خواهد بود. البته دریافت نکردن گل همیشه برای مدافعان و دروازه بان یک امتیاز خوب محسوب می شود. از اینکه مدت طولانی می بریم، خوشحال هستم.

از اینکه بخشی از تیم قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستی، چه احساسی داری؟
نمانیا ویدیچ: خارق العاده است و خیلی احساس غرور می کنم که بخشی از یک تیم بزرگ هستم. ما جام هایی کسب کردیم که یک شادی بزرگ در خانواده یونایتد بوجود آمد. اما ما زمان کافی برای فکر کردن به جشن نداریم، هدف های جدیدی داریم و هواداران می خواهند تا به هدف های آن ها برسیم.

بازمی گردیم به صربستان، زمانی که اولین بازی ملی خود را برابر ایتالیا انجام دادی، چه احساسی داشتی؟
نمانیا ویدیچ: خاطره بسیار خوبی از آن بازی دارم. یک تحول در حرفه من بود. آن زمان آغاز شناخت مردم از من بود. گل پدراگ میاتوویچ را بخاطر می آورم و این حقیقت که بازی 1-1 شد که در آن زمان برای ما یک نتیجه خوب محسوب می شد.

آیا بدین معنا بود که شما نماینده کشورتان هستید؟
نمانیا ویدیچ: در گذشته از کشور ما تصویر بدی ارائه شده بود و ورزشکاران تلاش می کردند آن را تغییر دهند. ما در میان مسابقات اعمال خیرخواهانه انجام می دادیم و تمرکز خود را حفظ می کردیم. معتقدم ذهنیت مردم نسبت به صربستان را تغییر دادیم.

زمانی که جام جهانی 2006 آلمان را از دست دادی، احساس بدی داشتی؟ آیا این موضوع انگیزه تو را برای رسیدن به جام جهانی آفریقای جنوبی بیشتر می کند؟
نمانیا ویدیچ: زمانی که در مرحله مقدماتی جام جهانی گذشته مقابل بوسنی و هرزگوین اخراج شدم همه چیز بد پیش رفت. بعد از آن دچار مصدومیت بدی شدم و جام جهانی را از دست دادم. اکنون تیم بهتر و شانس بیشتری برای صعود داریم، و برای حضور در آفریقای جنوبی دست به هر کاری می زنم. این آرزوی من است.

با حضور تیم های فرانسه، اتریش و رومانی گروه سختی دارید، آیا از شروع خوبتان اینقدر خوش بینی؟
نمانیا ویدیچ: شما می گوید شروع و من با شما موافقم. ما شروع نوید بخشی داشتیم اما نه بیش از آن. این مهم است که برای بازی های آینده آمادگی خود را حفظ کنیم. در 28 مارچ یک بازی حیاتی در «کونستانتا» با رومانی داریم و این یکی از بازی های است که برای صعود باید با پیروزی پشت سر بگذاریم. من نسبت به آینده خوش بینم و معتقدم صربستان می تواند به جام جهانی صعود کند.

قدرت تیم صربستان در چیست؟
نمانیا ویدیچ: در جوانی. با این نیرو می توانیم حداقل تا 5 سال آینده در کنار هم بازی کنیم و این خیلی مهم خواهد بود. معتقدم توانایی و هدف لازم برای رسیدن به موفقیت را داریم اما ما هنوز می توانیم پیشرفت کنیم و اگر به جام جهانی صعود کنیم، بهتر بازی خواهیم کرد. من به تیم صربستان اعتقاد دارم.

آیا شباهتی میان صربستان و منچستر یونایتد می بینی؟
نمانیا ویدیچ: مقایسه آن سخت است. برای من، نمی توان دو تیم یا باشگاه ها قابل قیاس باشند، این تقریبا نا ممکن است. ما در تیم ملی صربستان می خواهیم یک روش مخصوص و منحصر به فرد داشته باشیم. ما زیبا، جذاب و تهاجمی بازی می کنیم و امیدوارم در آفریقای جنوبی آن را به دید عموم بگذاریم.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کارلوس ته وز: می خواهم زمان بیشتری بازی کنم.

" کارلوس ته وز " مهاجم منچستریونایتد، با نزدیک شدن به مراحل آخر و حساس فصل، می خواهد بیشتر برای این تیم بازی کند.

بهرحال، این مهاجم آرژانتینی در این فصل زمان زیادی را بر روی نیمکت بوده است امیدوار است شرایطش بهتر شود.

آینده او در ابهام است و ممکن است اولدترافورد را در تابستان ترک کند.

در رسانه های انگلیسی به نقل از او آمده است:« در حال رسیدن به بهترین قسمت از فصل هستیم.»

« ما در مرحله یک هشتم نهایی جام قهرمانان، صدرنشین لیگ و در فینال جام اتحادیه هستیم. ما می خواهیم همه چیز را پیروز شویم و قهرمانی هایمان را تکرار کنیم. امیدواریم آن ها را انجام دهیم.»

« شخصا، زمانی می توانم گلزنی کنم که دقایق بیشتری در میدان باشم.»

منچستریونایتد یکشنبه در فینال جام اتحادیه به مصاف تاتنهام می رود.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
ليورپول ميهمان ميدلزبرو است
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال ليورپول پس از كسب پيروزي در ليگ قهرمانان اروپا در خانه رئال مادريد، به مصاف ميدلزبرو مي رود.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم ليورپول كه چهارشنبه شب در ورزشگاه سانتياگو برنابئو مادريد با يك گل بر رئال غلبه كرد، فردا شب (شنبه) در ابتداي مسابقات اين هفته ليگ برتر در ورزشگاه سلنت ريورسايد ميدلزبرو حاضر خواهد شد.
ليورپول كه با 55 امتياز در رتبه دوم جدول و در فاصله 7 امتيازي منچستريونايتد در مكان دوم است، ‌براي كم كردن فاصله خود با پيشتاز، براي غلبه بر ميدلزبرو تلاش مي كنند.

برنامه ساير مسابقات فردا به اين شرح است:
اورتون - وست برمويچ آلبيون
آرسنال - فولام
چلسي - ويگان

جدول رده بندي:
1-منچستريونايتد 62 امتياز
2-ليورپول 55 امتياز
3-چلسي 52 امتياز
4-آستون ويلا51امتياز
5-آرسنال 45 امتياز

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۹ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
گيگز: اينترميلان را شكست خواهيم داد
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: متاسفم در بازي رفت با اينترميلان برنده نشديم اما در ديدار برگشت حريف را شكست مي دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه استانداردايونينگ، ريان گيگز اظهار داشت: وقتي بازي خوبي همانند آنچه در زمين اينترميلان انجام داديم،‌ ارائه كنيم؛ ولي برنده نشويم، ‌باعث تاسف مي شود اما من به بازي برگشت خيلي خوشبين هستم.
وي افزود: بر اين باورم اگر همانند بازي رفت،‌ در اولدترافورد مقابل اينترميلان ظاهر شويم،‌ حتما برنده بازي ما خواهيم بود.
گيگز تاكيد كرد: ما ازهمه جهات از حريف برتر بوديم. حتي تجربه بيشتري هم نسبت به اينتري ها داريم. با اين روند برنده بازي برگشت ما هستيم.
ديدار رفت تيم هاي اينترميلان و منچستريونايتد سه شنبه شب با تساوي بدون گل دو تيم در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به پايان رسيد.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه sun مدعي شد:
ليورپول مايل به جذب "مورينيو"

روزنامه sun از علاقه باشگاه ليورپول براي جذب ژوزه مورينيو خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روزنامه انگليسي sun مدعي شد كه مسوولان ليورپول با توجه به زمزمه‌هاي جدايي رافائل بنيتس در پايان فصل از اين تيم، قصد روي كار آوردن مورينيوي پرتغالي را دارند.

ليورپول چهارشنبه شب در خانه رئال مادريد برابر اين تيم اسپانيايي به برتري يك بر صفر دست يافت تا كار آسان‌تري در ديدار برگشت مقابل كهكشاني‌ها پيش‌رو داشته باشد. با اين حال، تام هيكز و جورج جيلت مالكان آمريكايي باشگاه ليورپول اعلام كردند كه مايل به حضور ژوزه مورينيو در آنفيلد هستند.

يك منبع آگاه كه خواست نامش فاش نشود پيرامون اين مساله گفت: هيكز و جيلت از علاقه مورينيو براي بازگشت به فوتبال انگليس مطلع شده و در صورت جدي بودن اين مساله مايل به جذب او هستند. البته اين مساله تنها در صورت تصميم نهايي شخص بنيتس مبني بر جدايي از ليورپول تحقق مي‌يابد.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اعتراف بهترين بازيكن فوتبال جهان
رونالدو: اينتر در 17 سالگي خواهان من بود .

بهترين بازيكن فوتبال جهان در سال 2008 اعتراف كرد كه در سنين پايين تر باشگاه اينتر خواهان به خدمت گرفتن وي بوده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كريستيانو رونالدو دو روز پس از تساوي منچستر يونايتد برابر اينتر در دور رفت مرحله يك هشتم نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا كه در خانه تيم ايتاليايي رقم خورد در گفت و گو با روزنامه كوريره دلو اسپورت اظهار داشت:‌ «خوليو سزار واكنش هاي فوق العاده اي در اين ديدار از خود نشان داد.»

رونالدو ادامه داد: «عملكرد داويده سانتون نيز مرا شگفت زده كرد، او بازيكن جالب و بزرگي است. ابراهيموويچ هم مهاجمي بزرگ و الگويي براي اينتر است. مدافعان ما بايد در ديدار برگشت در اولدترافورد به شدت مراقب او باشند.»

در حالي كه لوئيس سوارز هافبك پيشين باشگاه اينتر چندي پيش اعتراف كرد كه اين باشگاه پيش از آنكه مسئولان منچستر يونايتد رونالدو را به خدمت بگيرند،‌ مايل به جذب وي بوده است؛ هافبك پرتغالي خود، اين مساله را تاييد كرد.

كريستيانو رونالدو گفت: «سال ها پيش بود كه اينتر قصد به خدمت گرفتن مرا داشت و آن زمان را به خوبي به خاطر ندارم. در آن زمان، 17 يا 18 ساله بودم و يك نفر از احتمال انتقال من به اينتر خبر داد.»

رونالدو خاطرنشان كرد: «واقعاً نمي توانم به طور دقيق به خاطر بياورم، اما صحبت هايي با سران اينتر داشتم. سپس مسئولان منچستر يونايتد از راه رسيدند و من به اين تيم پيوستم.»

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
به دنبال بحران اقتصادي، بهاي بليت مسابقات ليگ برتر انگليس کاهش يافت
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه‌هاي فوتبال انگليس قصد دارند براي کمک به افرادي که گرفتار بحران اقتصادي جهاني شده‌اند، بهاي بليت مسابقات خود را در فصل 10- 2009 کاهش دهند.

به گزارش یوفا از لندن: با توجه به قرار گرفتن اقتصاد در بدترين دوره رکورد خود طي چند دهه اخير، باشگاه‌هاي مطرحي چون نيوکاسل، منچسترسيتي و پورتسموث اقدام به کاهش تا 16 درصدي بهاي بليت مسابقات خود کرده‌اند.

"درک لامبياس" مدير باشگاه نيوکاسل در اين باره گفت: زماني که هواداران در تنگناي مالي قرار مي‌گيرند، باشگاه‌ها بايد تلاش آنها را براي حمايت از تيمشان درک کنند و هر کمکي مي‌توانند براي حضور آنها در ورزشگاه‌ها انجام دهند.

باشگاه نيوکاسل اعلام کرده است که بهاي بليت خود را براي مسابقات فصل آينده حدود 9 درصد کاهش خواهد داد به اين مفهوم که قيمت بليت 543 پوندي در اين فصل، براي فصل بعد 494 پوند خواهد شد.

منچسترسيتي ثروتمندترين باشگاه جهان نيز ماه گذشته از کاهش هفت درصدي بهاي بليت مسابقات خود خبر داد در حاليکه پورتسموث نزديک به 16 درصد بليت خود را ارزان کرده است.
اين در حاليست که چند هفته پيش شرکت حسابرسي جهاني "دلويته" اعلام کرد، ليگ برتر انگليس رکورد 160 ميليون پوند را در فصل نقل و انتقالات ژانويه پرداخت کرده است.

۱۰ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۸۸۵ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۸ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۵۲۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۶۰۹ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۴۳ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۹۴ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۹۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۵ کاربر آنلاین است. (۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!