به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظر شما بزر گترین اشتباه بارسا در فروش کدام بازیکن بود؟

اتوئو
همين كه معلوم نيست بارسا بايد چگونه خودش را به لندن برسونه تمركز بچه ها و كادرفني را به هم ميريزه چرا يوفا بازي را به تاخير نميندازه چرا الآن بايد اين كوه لعنتي فوران كند فشارم بالا رفته از دست اين كوه.

۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: eh_barca
پیام: ۳
عضویت از: ۱۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- یکی از یکی بهترن
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرزانتین و اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
رئالی ها بازیکن می خرن باهاش ترشی می ندازن آخرش هم ترشیه کپک می زنه می ریزنش دور.

E$I
۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
مشاهده لینک
کسی میدونه این دقیقا یعنی چی؟

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام-پنتراگون هستم با معرفی بخش دوم اهدای جوایز
من از اقایان حاتم طلایی,بوچ کسیدی,بابالنگ دراز,کفاشیان و جناب دکتر برزو خواهش میکنم به روی سن تشریف بیاورند و ما رو در اهدای جوایز کمک کنند.
جایزه ی گاو باز قرن را تقدیم میکنیم به مسیح به خاطر اجرای بسیار زیبایشون در 4 الکلاسیکو و بازی دادن تعداد زیادی گاومیش وحشی
(البته اسم مسیح در کتاب رکورد های گینس هم ثبت خواهد شد-چراکه تا به حال سابقه نداشته یه فرشته هم زمان با 11 تا گاو وحشی مبارزه کنه)
بله جایزه ی ویژه ی اسایشگاه روانی به همرا تندیس حاتم طلایی رو تقدیم میکنیم به اقای راسل به خاطر سود زیادی که از قرض دادن زلاتان نصیب باشگاه شد.
جایزه ی حس پویولی به همراه تندیس بلورین جان-دبلیو- کریسی (محافظی که جون خودش رو فدای کارش کرد) رو تقدیم میکنیم به سرورم-بزرگ کشور کاتالونیا- پویول به خاطر یه عمر وفاداری به بارسا
جایزه ی دکتر حسابی به همراه تندیس طلایی ارسطو رو تقدیم میکنیم به اقای راسل به خاطر پیش بینی ایشون از الکلاسیکوی فینال
جایزه ی مانور سال به همراه عکس فابرگاس رو باز هم تقدیم میکنیم به جناب راسل به خاطر تلاش خارق العاده ی ایشون در فصل نقل و انتقالات و مانورشون روی سسک
اما جایزه ی ارسطوی سال(ارسطو ی چهار چرخ رو میگم) رو تقدیم میکنیم به جناب اقای پدرو به خاطر حضور پررنگ (شما بخونید بی رنگ)ایشون در تک تک دقایق بازی
جایزه ی فولسفه ی بارسا به همراه تندیس هدف مندی یارانه ها رو تقدیم میکنیم به جناب گواردیولا به خطر هدف مندی بارسا در حمله و پاپ بندیک ایشون به فولسفه ی بلارسا !!!
جایزه ی خان دایی سال به همراه تندیس طلایی بابا پنجلی(بابای نقی) و چند سکه ی تقلبی رو تقدیم میکنیم به جناب اقای گواردیولا به خاطر تعویض های فوق متفکرانه ی ایشون در بهترین زمان ممکن
خرس صورتی هفته به همراه تندیس طلایی تام کروز و قسمت هایی از هواپیمای توپولف را تقدیم میکنیم به اقایان پدرو,بوسکول و ماسکرانو به خاطر دایوینگ بی نقصشون
جایزه ی بلوف سال به همراه تندیس بهروز خالی بند رو تقدیم میکنیم به جناب کرویف بابت تعریف ایشون از بازی بارسا
جایزه ی بابا ایول رو تقدیم میکنیم به اقای پیکه به خاطر ازدواجشون با شکیرا
در همین راستا جایزه ی الگوئر سال به همراه تندیس مارسلو رو تقدیم میکنیم به اقای پیکه به خاطر بازیهای نه چندان خوب ایشون در قسمت هایی از فصل
جایزه ی پت و مت سال به همراه تعدادی پاس گل و عکس برنارد رو هم تقدیم میکنیم به جناب اقای دنی الوز به خاطر اشتیاق شدید ایشون به دادن پاس گل و نزدن گل از 1 متری دروازه
از اون جا که جناب دکتر کاتالانی هستند و تو بارسا پارتی بازی اصلا نیست(مثلا حضور بوسکول به جای توره) و ما هم دلمون نمیاد یه جایزه بهش ندیم دوباره جایزه ی زامورا رو به همراه مابقی خاک ایشون که اضافه بشه به عمر دکتر رو تقدیم میکنیم به جناب والدز
و اما جایزه ی ویژه ی هیئت دیوانگان به همراه تندیس بلورین پیرپکاجکی و مدال بزرگترین دارنده ی اعتماد به نفس کاذب رو تقدیم میکنیم به جناب دکتر,پروفسور ادریانو به خاطر شوت های مسخرشون و ... .
جایزه ی بهترین بازیکن جهان به همراه عکس رونالدینهو و تندیس بلورین کرویف رو تقدیم میکنیم به مسیح به خاطر بازی های زیبای این اعجوبه ی ارژانتینی
و در پایان پوتین طلا ی سال به همراه تندیس دی کارمو و قسمت هایی از تلسکوپ هابل رو تقدیم میکنیم به جناب ویا به خاطر دید وسیعشون در هنگام زدن ضربات اخر که اکثرا تو سر یکی از تماشاچی ها یا اسکوربورد بد بخت میخوره.
دوستان در بخش بعدی ما جوایز خارجی ها رو اعلام خواهیم کرد.
منتظر جوایز ریالی ها ,ختافه ای ها,اینتری ها و ... باشید- ما رو هم در دادن جوایز کمک کنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
احسان نوشته:

رئالی ها بازیکن می خرن باهاش ترشی می ندازن آخرش هم ترشیه کپک می زنه می ریزنش دور.

دمت گرم عجب حرفی زدی دقیق مثل مامان من عمل میکنن(قرمزه رو میگم)

۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام-از نظرتون توهین یعنی چی ؟

سعید اقا خودش بهتر میدونه کی دلش برای بارسا میسوزه-همتون رو دوست دارم-من نمیتونم از تعصبم از بارسا برای دفاع از همه ی اعضای استفاده کنم.

من بارسای خودم رو میخوام.

اصلا شما فکر کنید من ادم نیستم-از این بالاتر نیست که-اصلا من خرم و شما به صحبت هام توجه نکنید.

ولی لازمه که من خر دوباره یه تصویر درست از بارسا ارائه بدم-

پس دوستان گلم من خر هستم و به حرف هایی که میزنم خرده نگیرید.
با تشکر

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
وای خدا همین الان سایت رسمی زده که بارسا امروز به لندن میره!!
لعنت به این شانس.
چرا باید زودتر از موعد بریم و با آرامش و راحتی کامل تو زمین خودمون تمرین نکنیم!!
میترسم زودتر بریم برامون بد بشه! و مثله اون سال بشه که ایران با بحرین بازی داشت و زودتر رفتیم و اونجا معلوم نشد چه بر سرمون آوردن و اومد که نتیجه افتضاح 3-1 رو گرفتیم.
همه از ته دل صلوات بفرستیم و برای موفقیت تیم محبوبمون دعا کنیم.

۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
من میدونم که شما با بارسلون رایکارد و خوان موافقی .........

اما این مطالبت بی انصافی هستن ...........

خیلی ها هم اینجا با بارسلون الان موافق هستن ...........

حالا آقای راسل به کنار اما به بازیکنا و مربی چشکار داری دوست خوبم ؟..................

فکر میکنم شما با این مطلب طنزت و البته زیبا به خیلی های ما توهین کردی ..................

به افکار من توهین کردی ...............

به دوستداران پدرو توهین کردی ..............

به عشق بنده کاپیتان آلبی سلسته توهین کردی ..............

و فقط میتونم بهت بگم : شما با این کار رایکارد رو برنمیگردونی ، راسل رو برکنار نمیکنی ، عقاید دوستداران پدرو رو عوض نمیکنی ، اونایی که عاشق پپ هستن رو از پپ دورنمیکنی ، فقط وقت عزیز خودت رو به هدر میدی که این همه تایپ میکنی ............

۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب ظاهرا بارسا امروز میره لندن ، وضعیت مشابه پارسال پیش امده که این وضعیت برای تماشاگر ها هم بد میشه چون ممکنه خیلی از طرفدارای بارسا نتونن برن لندن
فقط امیدوارم به یاری خدا این وضعیت به خوبی و خوشی تمام بشه

۳ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پنتراگون نوشته:

سلام-پنتراگون هستم با معرفی بخش دوم اهدای جوایز
من از اقایان حاتم طلایی,بوچ کسیدی,بابالنگ دراز,کفاشیان و جناب دکتر برزو خواهش میکنم به روی سن تشریف بیاورند و ما رو در اهدای جوایز کمک کنند.
جایزه ی گاو باز قرن را تقدیم میکنیم به مسیح به خاطر اجرای بسیار زیبایشون در 4 الکلاسیکو و بازی دادن تعداد زیادی گاومیش وحشی
(البته اسم مسیح در کتاب رکورد های گینس هم ثبت خواهد شد-چراکه تا به حال سابقه نداشته یه فرشته هم زمان با 11 تا گاو وحشی مبارزه کنه)
بله جایزه ی ویژه ی اسایشگاه روانی به همرا تندیس حاتم طلایی رو تقدیم میکنیم به اقای راسل به خاطر سود زیادی که از قرض دادن زلاتان نصیب باشگاه شد.
جایزه ی حس پویولی به همراه تندیس بلورین جان-دبلیو- کریسی (محافظی که جون خودش رو فدای کارش کرد) رو تقدیم میکنیم به سرورم-بزرگ کشور کاتالونیا- پویول به خاطر یه عمر وفاداری به بارسا
جایزه ی دکتر حسابی به همراه تندیس طلایی ارسطو رو تقدیم میکنیم به اقای راسل به خاطر پیش بینی ایشون از الکلاسیکوی فینال
جایزه ی مانور سال به همراه عکس فابرگاس رو باز هم تقدیم میکنیم به جناب راسل به خاطر تلاش خارق العاده ی ایشون در فصل نقل و انتقالات و مانورشون روی سسک
اما جایزه ی ارسطوی سال(ارسطو ی چهار چرخ رو میگم) رو تقدیم میکنیم به جناب اقای پدرو به خاطر حضور پررنگ (شما بخونید بی رنگ)ایشون در تک تک دقایق بازی
جایزه ی فولسفه ی بارسا به همراه تندیس هدف مندی یارانه ها رو تقدیم میکنیم به جناب گواردیولا به خطر هدف مندی بارسا در حمله و پاپ بندیک ایشون به فولسفه ی بلارسا !!!
جایزه ی خان دایی سال به همراه تندیس طلایی بابا پنجلی(بابای نقی) و چند سکه ی تقلبی رو تقدیم میکنیم به جناب اقای گواردیولا به خاطر تعویض های فوق متفکرانه ی ایشون در بهترین زمان ممکن
خرس صورتی هفته به همراه تندیس طلایی تام کروز و قسمت هایی از هواپیمای توپولف را تقدیم میکنیم به اقایان پدرو,بوسکول و ماسکرانو به خاطر دایوینگ بی نقصشون
جایزه ی بلوف سال به همراه تندیس بهروز خالی بند رو تقدیم میکنیم به جناب کرویف بابت تعریف ایشون از بازی بارسا
جایزه ی بابا ایول رو تقدیم میکنیم به اقای پیکه به خاطر ازدواجشون با شکیرا
در همین راستا جایزه ی الگوئر سال به همراه تندیس مارسلو رو تقدیم میکنیم به اقای پیکه به خاطر بازیهای نه چندان خوب ایشون در قسمت هایی از فصل
جایزه ی پت و مت سال به همراه تعدادی پاس گل و عکس برنارد رو هم تقدیم میکنیم به جناب اقای دنی الوز به خاطر اشتیاق شدید ایشون به دادن پاس گل و نزدن گل از 1 متری دروازه
از اون جا که جناب دکتر کاتالانی هستند و تو بارسا پارتی بازی اصلا نیست(مثلا حضور بوسکول به جای توره) و ما هم دلمون نمیاد یه جایزه بهش ندیم دوباره جایزه ی زامورا رو به همراه مابقی خاک ایشون که اضافه بشه به عمر دکتر رو تقدیم میکنیم به جناب والدز
و اما جایزه ی ویژه ی هیئت دیوانگان به همراه تندیس بلورین پیرپکاجکی و مدال بزرگترین دارنده ی اعتماد به نفس کاذب رو تقدیم میکنیم به جناب دکتر,پروفسور ادریانو به خاطر شوت های مسخرشون و ... .
جایزه ی بهترین بازیکن جهان به همراه عکس رونالدینهو و تندیس بلورین کرویف رو تقدیم میکنیم به مسیح به خاطر بازی های زیبای این اعجوبه ی ارژانتینی
و در پایان پوتین طلا ی سال به همراه تندیس دی کارمو و قسمت هایی از تلسکوپ هابل رو تقدیم میکنیم به جناب ویا به خاطر دید وسیعشون در هنگام زدن ضربات اخر که اکثرا تو سر یکی از تماشاچی ها یا اسکوربورد بد بخت میخوره.
دوستان در بخش بعدی ما جوایز خارجی ها رو اعلام خواهیم کرد.
منتظر جوایز ریالی ها ,ختافه ای ها,اینتری ها و ... باشید- ما رو هم در دادن جوایز کمک کنید.

امید جان از اون جایی که حرفات نظر کاملا شخصی بوده ولی سعی کن بهتر در مورد بازیکن ها و کادر فنی تیم حرف بزنی ، ما امسال خدارو شکر اینقدر خوب بودیم که جای حرف و حدیثی باقی نمیمونه بهتره جای این حرف ها بحث های فنی بکنی

۳ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۵۳۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۰۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۳۱۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۶۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۶۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۳۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!