به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی مادریدیستا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من از ابقای زیدان با این برد کشکی راضیم. ابقای زیدان یعنی بازم حسرت رئال در لالیگا و امید بستنشون به امثال مالمو در لیگ قهرمانان!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: MH_220
پیام: ۲,۵۰۷
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: خونمون !
طرفدار:
- لیـــونـل آنــدرس مــــــسی
- MESSI
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه _ پپ گواردیولا
- سرهنگ علیفر !!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

رونالدو گفته شايسته توپ طلا هستم
چقددددد عقده اي و اشغاله
از الان جوسازي رو شروع كرد

ناموسا کجا گفته ؟ من ندیدم چرا !!
لینک بزارید بخندیم ما هم خوب ...
خنده تنهایی ؟ داشتیم ؟

رونالدو هم بازیکن خوبیه ولی هیچ گاه نتونستم بین 5 تای اول هر سال قرارش بدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان زیاد حرص نخورید مثله اینکه یادتون رفته این فوتباله نه والیبال... تو فوتبال ضعیف ترین تیم دنیا هم میتونه قهرمان دنیا بشه و عدالتی در کار نیست... ولی از اینا بگذریم من جای هوادارای ریال بودم با این قرعه ها و داوری ها شرمم میشد میگفتم تیمم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده ....
به هر حال قطعا بارسا امسال با وجود کم و کاستی بدون شک و بدون تعصب بهترین تیم دنیا بوده برای دو سال متوالی با لوچو....چون لالیگا رو برده -بهترین لیگ جهان- نه وولسبورگ یا رم..!.... امیدوارم امسال مدیرا دست به کار شن و با خرید های خوبشون بار دیگه بارسا با رهبری لوچو مثل همیشه نه تنها مدعی لالیگا و جم حذفی بلکه مدعی لیگ قهرمانان اروپا باشه نه لیگ قهرمانان محلات اروپا!...

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Amir نوشته:

فصل تموم شد و رئال قهرمانی اروپا گرفت که قطعا ارزشمندتر از 2 تا جام داخلی بارساس. به هر حال خوش شانسی فاکتوریه که رئال همیشه داشته. توپ طلا رو هم قطعا میدن به کریس. موفقیت حریف هم جزئی از بازیه کسی که تحملشو نداره نباید وارد بازی بشه.

روزی که زیدان اومد گفتم رئال زیدان برای من منفورترین رئاله حتی منفورتر از رئال مورینیو. بعضی دوستان گفتن نه زیدان از نوابغ فوتباله.
کدوم نابغه بابا؟ الحمدلله خودم بودم و بازیاشو کامل دیدم. در کمال انصاف میگم زیدان فوتبالیست overrated ترین فوتبالیستی هست که به زندگیم دیدم. یعنی آدم به خوش شانسی زیدان من تو عمرم ندیدم حتی از کریس رونالدو هم خوش شانس تره. نقاط موفقیت زیدان رو بررسی کنید:
اوج کارش تو جام جهانی 98 بود. جام جهانی 98 رو مرور کنید:
بازی اول با آفریقای جنوبی: زیدان 0 گل و 0 پاس گل
بازی دوم با عربستان: زیدان 0 گل و 0 پاس گل و دریافت کارت قرمز و محرومیت از 2 بازی بعدی
بازی سوم با دانمارک: زیدان محروم بود
بازی یک هشتم با پاراگوئه: زیدان محروم بود و پیروزی 1-0 فرانسه با گل طلایی دقیقه 120
بازی یک چهارم با ایتالیا: بازی تو 120 دقیقه 0-0 شد و طبیعتا زیدان 0 گل و 0 پاس گل حاصل کارش بود که با پیروزی فرانسه تو ضربات پنالتی همراه شد که البته زیدان پنالتیش رو گل کرد
بازی نیمه نهایی با کرواسی: پیروزی 2-1 فرانسه و عملکرد زیدان 0 گل و 0 پاس گل
بازی فینال با بریل: برد 3-0 فرانسه جلوی برزیل با 2 گل زیدان و 0 پاس گل زیدان. هر دو گل از روی ضربه سر روی توپ ارسالی از کرنر.
همونطور که می بینید زیدان کل جام هیچ غلطی نکرد. فقط بازی فینال 2 تا کشیدن زیرش از شانس این افتاد رو سرش و رفت تو گل. صرفا به خاطر همین زیدان اون سال هم بهترین بازیکن جهان شد و هم بهترین بازیکن اروپا و هم قهرمانی جام جهانی به اسم زیدان تموم شد درحالیکه کل سال تو یوونتوس یه بازیکن کاملا معمولی بود مثل همه بازیکنا و کل جام جهانی رو هم محو بود.
یورو 2000 که فرانسه قهرمان شد رو به یاد بیارید. زیدان تو اون جام چیکار کرد؟ کل کاری که کرد این بود که بازی نیمه نهایی تو 30 دقیقه وقت اضافه جلوی پرتغال یه پنالتی برای فرانسه گرفتن و زیدان گلش کرد. غیر اون چیکار کرد واقعا تو یورو 2000 ؟ بازی فینال که واقعا هیچی. تا دقیقه 94 ایتالیا 1-0 جلو بود که آخرین ثانشه وقت تلف شده یه شوتی زدن کاناوارو بزرگترین حماقت زندگیشو کرد از روی توپ پرید و توپ رفت تو گل. آخر سر هم با گل طلایی ترزگه 2-1 بردن تو شبی که ایتالیا کاملا سر تر بود و دلپیرو به تنهایی 2 تا تک به تک 100% رو نزد.
جام جهانی 2006 رو به یاد بیارید:
بازی اول با سوئیس: 0-0 و طبیعتا زیدان هم 0 گل و 0 پاس گل
بازی دوم با کره جنوبی: 1-1 و زیدان 0 گل و 0 پاس گل و اخراج زیدان
بازی سوم با توگو: برد 2-0 فرانسه در روز محرومیت زیدان
یک هشتم با اسپانیا: برد 3-1 فرانسه و زیدان 1 گل و 0 پاس گل. اونایی که اون بازی رو دیدن حتما یادشونه اسپانیا اون بازی رو کاملا سوار بازی بود و حقش برد بود ولی طبق معمول تیم زیدان با خوش شانسی بازی رو برد و خودش هم توی دقایق پایانی روی یه ضدحمله گل زد که روی سوتی جناب راموس بود که یه تک به تک رو تقدیم زیدان کرد و پویول و کاسیاس هرچی به خودشون فشار آوردن نتونستن جمعش کنن.
یک چهارم با برزیل: برد 1-0 فرانسه که گل تیم رو آنری زد ولی یادم نیست پاسش رو زیدان داد یا نه. استثنائا زیدان این بازی رو خوب بازی کرد.
نیمه نهایی با پرتغال: برد 1-0 فرانسه با تک گل زیدان از روی نقطه پنالتی. زیدان این بازی رو غیر از پنالتی کلا محو بود. خود بازی هم کلا کسل کننده بود.
فینال: بازی 1-1 شد که همه میدونن. باز زیدان پنالتی زد که با خوش شانسی محض پنالتیش گل شد. تو وقت های اضافی هم که برای بار سوم تو جام های جهانی کارت قرمز گرفت و تیم رو به باد داد و فرانسه باخت.
لیگ قهرمانان 2002 رو بررسی کنید: زیدان واقعا کل اون سال رو محو بود. هم تو لیگ محو بود هم تو اروپا. به جان خودم یادمه اون سال زیدان رو تو برنابئو هو میکردن. بازی فینال دوباره یه توپی رفت هوا این رسید زد تو گل. کل اون سال رو به اسم زیدان ثبت کردن. بازیکنی که در طول سال تو ورزشگاه خودی هو میشد. حالا بماند که تو نیمه نهایی چقدر توپای بارسا نرفت تو گل و رئال با خوش شانسی رفت فینال. من اصلا موندم اون سال چطور لورکوزن رسید فینال. اوج خوش شانسی یعنی حریفت تو فینال اروپا لورکوزن باشه.
بقیه سال های زیدان هم که نیاز به بررسی نداره همش شکست و ناکامی بوده. این آدم 5 سال تو تیم پرمهره و کهکشانی رئال بازی کرد و فقط 1 لالیگا برد. تو اروپا هم 1 قهرمانی آورد و 4 سال حذف شد.

به خدا یقین داشتم اون خوش شانسی دوران بازیش رو با خودش به مربیگری هم میاره. بهترین قرعه های تاریخ لیگ قهرمانان به زیدان خورد و تو تنها بازی که قرعه کشی نبود گل آفساید زد و 2 تا پنالتی حریف هم با خوش شانسی خورد به تیر تا زیدان بشه مربی تیم قهرمان اروپا.
بازم تکرار میکنم رئال زیدان برای من منفورترین رئاله حتی منفورتر از خود مورینیو. خود زیدان هم برای من منفورترین فرد تو تاریخ فوتباله چون به چیزهایی رسیده که حتی لیاقت 10% اون رو هم نداشته. شما هم برید بزرگنمایی شده ترین شخصیت تاریخ فوتبال رو یه نابغه بدونید.

پ.ن: 6 حریف آخر رئال تو فینال تو قهرمانی اروپاشون به ترتیب:
1- اتلتیکو مادرید
2- اتلتیکو مادرید
3- بایر لورکوزن
4- والنسیا
5- یوونتوس
6 پارتیزان بلگراد
چه حریف های ترسناکی بهشون خورده تو فینال ها

منم موافقم باهات
يني واقعا زيدان به شدت الكي بزرگ شده

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Pedram_lm10
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو : شایسته توپ طلا هستم
کفش طلا رو که نگرفته فصل چندان موفقیم نداشته
فقط یه لیگ قهرمانان برده که بسیار شبیه لیگ قهرمانان سال 2012 و قهرمانی چلسی بود پس اون سال باید تورس توپ طلا رو می گرفت!!
و یه نکته دیگه که هست وجود کوپا امریکا و یوروعه که اونجا ستاره های مختلفی می تونن بدرخشن و رونالدو رو ببرن تو حاشیه
امیدوارم با قهرمانی ارژانتین هم ارژانتین بعد 23 سال قهرمان شه هم مسی بتونه توپ طلا رو بگیره
واقعا قهرمانی مضحکی بود
از داور بگیر تا قرعه ها
ولی از حضور زیدان استقبال می کنم
چون از لحاظ تاکتیکی چیزی به رئال اضافه نکرده فقط شانسشو بیشتر کرده

۹ خرداد ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ببینید این واقعا کمبود داره! دارم جدی میگم از لحاظ روانشناسی هم ثابت میشه باور کنید. انقد ادم چجوری میتونه از خودش تعریف کنه اخه؟ کی میاد میگه من تنها کسیم که فلان رکورد رو زدم پس بهترینم؟! مسی نمیگه کلا بحثش جداست، تواضع اونو هیچ فوتبالیست یا بهتر بکیم هیچ شخصیت معروفی نداره ولی این از حد گذشته! من وظیفه انسان دوستیم بهم حکم میکنه که یه کاری براش بکنم باید مریض ها رو درمان کرد خب

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
حالا دور وریا شاشو میان میگن که شرم اوره فلانه رسواییه تا اخر توپ طلارو بدن بهش البته منکه میگم جا توپ طلا ت..م طلا بهش میدن!!!!

@esalatbarca
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ما با بردن چه تیمایی قهرمان شدیم، اینا با بردن چه تیمایی! من اگه طرفدار رئال بودم واقعا شرمم میشد بگم تیمم با بردن چه تیمایی قهرمان شد!
عملکرد اوبلاک رو تو ضربات پنالتی که دیدم یاد علیرضا حقیقی تو بازی ایران-عراق افتادم! حقیقی بخدا یکی از اینارو میگرفت لااقل! عمه ی اوبلاک دیشب خیلی مورد عنایت قرار گرفت!
البته این نتیجه کاملا قابل پیش بینی بود!! همونطور که تا آخر شانسی صعود کردن پس می شد قهرمان بشن قطعا.
توی شبی هم که رونالدو کاملا محو بود، توی ضربات پنالتی گل آخر رو زد و اسطوره ی بازی شد! ((:
امیدوارم سال دیگه مدافع بخره بارسا.. اگه همینطور ادامه بده تیم مطمئنا ضربات بیشتری میخوره تیم..

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: AMRZHD
پیام: ۶۲
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- ليونل مسى
- رونالدينيو
- استقلال تهران
- فرانسه،آلمان،اسپانیا
- وریا غفوری
- لوييز انريكه
- امير قلعه نويى
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Baran Toee نوشته:

ببینید این واقعا کمبود داره! دارم جدی میگم از لحاظ روانشناسی هم ثابت میشه باور کنید. انقد ادم چجوری میتونه از خودش تعریف کنه اخه؟ کی میاد میگه من تنها کسیم که فلان رکورد رو زدم پس بهترینم؟! مسی نمیگه کلا بحثش جداست، تواضع اونو هیچ فوتبالیست یا بهتر بکیم هیچ شخصیت معروفی نداره ولی این از حد گذشته! من وظیفه انسان دوستیم بهم حکم میکنه که یه کاری براش بکنم باید مریض ها رو درمان کرد خب

بر خلاف رونالدو مسى خيلى متواضعِ و همش منم منم نميكنه!

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: AMRZHD
پیام: ۶۲
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- ليونل مسى
- رونالدينيو
- استقلال تهران
- فرانسه،آلمان،اسپانیا
- وریا غفوری
- لوييز انريكه
- امير قلعه نويى
گروه:
- کاربران عضو
من دقيقاً نميدونم بر چه اساسى براى توپ طلا انتخاب ميشن بازيكنان
ولى به نظرم سوارز چيزى كم نداره برا توپ طلا
هم گل زنِ خوبى بوده و هم پاس هاى خيلى خوبى داده!!
مثه رونالدو هم اينقدر مغرور نيس.
فكر خوبيم هست كه بهش توپ طلا بدن،بعد اين همه مدت ،يكى به جز مسى ورونالدو توپ طلا بگيره!!!

۹ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۷۵۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۵۰ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۸۷۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۶۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۴۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!