به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی مادریدیستا
نام کاربری: MH_220
پیام: ۲,۵۰۷
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: خونمون !
طرفدار:
- لیـــونـل آنــدرس مــــــسی
- MESSI
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه _ پپ گواردیولا
- سرهنگ علیفر !!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Barca future نوشته:

عمرا توپ طلا بدن به پنالدو!
با کدام نمایش ماندگار و تاثیرگذارش؟! جلو ولفسبورگ که زنگ تفریح تیمهای بوندس لیگا بود؟! یا بازل و رایو و ختافه سقوط کرده!
کفش طلارو هم که سوارز گرفت!

لعنت بر سیمئونه هم بکنن که تو لیگ و کوپا رئال رو پشت هم میبره ولی تو لیگ قهرمانان و بازیای حساس هیچ غلطی نمیکنه!
خاک...

میدن برادر من میدن ...
یه مالمو کافیه تا توپ طلا با افتخار و شکوه تعلق بگیره به رونالدو خان
...............................
رئال با شایستگی تمام با برد تیم های فوق قوی نسبت به تیم های حاضر در قرعه به نام وولفسبورگ و منچستر سیتی به قهرمانی رسید و این نشون از بزرگیه کار زیدان هستش

بازیکنان اتلتیکو هم که اصلا شایستگی نداشتن مطمئنا چون بردن قهرمان لیگ دو کشور ( المان و اسپانیا ) اصلا کاری نداره

خدیا ... مالمو هم آرزوست !

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
به هر حال اتلتيكو تيميه كه تو بازياي رفت و برگشت از پوئن گل زده در خانه حريف خيلي خوب استفاده مي كنه و تو تك بازي چنين پوئني نداره

بازي واقعا بازي سطح پايين و اشغالي بود . هر دو تيم افتضاح بودن فقط يه لحظاتي اتلتيكو خوب بود .

زيدانم واقعا روي فرگوسنو كم كرده تو شانس . واقعا به چرت ترين شكل ممكن قهرمان شدن . ولي فصل بعد بد جور دهنشون سرويسه .

اميدوارم مسي ٦ماه رو مثل ادم با انگيزه كار كنه تا توپ طلا نرسه به اين حيووني كه امشب تو كل بازي يه حركت مفيد نداشت

۹ خرداد ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
توپ طلا امسال حق مسلم داوره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
مي كم چلسي دي متئو خيلي شامسي قهرمان شد ولي لا اقل به بارسا و بايرن خوردن
اخه اين چيييي بود ؟
واقعا من سيتي پاريسو حذف كرد و اتلتيكو هم بايرن و بارسارو . اوبلاك حيوون جلوي بايرن عالي بود امشب تو پنالتيا زير صفر

حييييف حيييف كه تو نيوكمپ بيشتر نزديم بهشون :(

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: mojtaba1101368
پیام: ۴
عضویت از: ۹ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- messi
- Xavi
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- پپ گورادیولا
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان
واقعا اعصابم خورده چی بود این بازی ؟ حالا شانسو ببین ، خداوکیلی این پنالدو چیکار کرد تو این بازی ؟؟؟ چرا گزارشگرا مسی اگه یه ذره ضعیف باشه هی میرن رو اعصاب ولی کسی کاری به ایان نداره . گلشون هم که آفساید بود

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
به پنالتی رفت رعال رو قهرمان دونستم. این اوبلاک جلو آیندهوون هم از 8 تا پنالتی حتی یکیش هم نگرفت و چند تا پنالتی هم همون وسط موند. فقط امیدم به وارکز و مارسلو و راموس بود تو پنالتیا ؛ که گل کردن.
ای کاش رعال با شایستگی قهرمان میشد. چلسی دی متئو هر مرحله شانس آورد ولی با تیم های قوی بازی کردن. این رعال هم با تیم های ضعیف بازی کرد هم شانس آورد.

۹ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
رونالدو گفته شايسته توپ طلا هستم
چقددددد عقده اي و اشغاله
از الان جوسازي رو شروع كرد

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
فصل تموم شد و رئال قهرمانی اروپا گرفت که قطعا ارزشمندتر از 2 تا جام داخلی بارساس. به هر حال خوش شانسی فاکتوریه که رئال همیشه داشته. توپ طلا رو هم قطعا میدن به کریس. موفقیت حریف هم جزئی از بازیه کسی که تحملشو نداره نباید وارد بازی بشه.

روزی که زیدان اومد گفتم رئال زیدان برای من منفورترین رئاله حتی منفورتر از رئال مورینیو. بعضی دوستان گفتن نه زیدان از نوابغ فوتباله.
کدوم نابغه بابا؟ الحمدلله خودم بودم و بازیاشو کامل دیدم. در کمال انصاف میگم زیدان فوتبالیست overrated ترین فوتبالیستی هست که به زندگیم دیدم. یعنی آدم به خوش شانسی زیدان من تو عمرم ندیدم حتی از کریس رونالدو هم خوش شانس تره. نقاط موفقیت زیدان رو بررسی کنید:
اوج کارش تو جام جهانی 98 بود. جام جهانی 98 رو مرور کنید:
بازی اول با آفریقای جنوبی: زیدان 0 گل و 0 پاس گل
بازی دوم با عربستان: زیدان 0 گل و 0 پاس گل و دریافت کارت قرمز و محرومیت از 2 بازی بعدی
بازی سوم با دانمارک: زیدان محروم بود
بازی یک هشتم با پاراگوئه: زیدان محروم بود و پیروزی 1-0 فرانسه با گل طلایی دقیقه 120
بازی یک چهارم با ایتالیا: بازی تو 120 دقیقه 0-0 شد و طبیعتا زیدان 0 گل و 0 پاس گل حاصل کارش بود که با پیروزی فرانسه تو ضربات پنالتی همراه شد که البته زیدان پنالتیش رو گل کرد
بازی نیمه نهایی با کرواسی: پیروزی 2-1 فرانسه و عملکرد زیدان 0 گل و 0 پاس گل
بازی فینال با بریل: برد 3-0 فرانسه جلوی برزیل با 2 گل زیدان و 0 پاس گل زیدان. هر دو گل از روی ضربه سر روی توپ ارسالی از کرنر.
همونطور که می بینید زیدان کل جام هیچ غلطی نکرد. فقط بازی فینال 2 تا کشیدن زیرش از شانس این افتاد رو سرش و رفت تو گل. صرفا به خاطر همین زیدان اون سال هم بهترین بازیکن جهان شد و هم بهترین بازیکن اروپا و هم قهرمانی جام جهانی به اسم زیدان تموم شد درحالیکه کل سال تو یوونتوس یه بازیکن کاملا معمولی بود مثل همه بازیکنا و کل جام جهانی رو هم محو بود.
یورو 2000 که فرانسه قهرمان شد رو به یاد بیارید. زیدان تو اون جام چیکار کرد؟ کل کاری که کرد این بود که بازی نیمه نهایی تو 30 دقیقه وقت اضافه جلوی پرتغال یه پنالتی برای فرانسه گرفتن و زیدان گلش کرد. غیر اون چیکار کرد واقعا تو یورو 2000 ؟ بازی فینال که واقعا هیچی. تا دقیقه 94 ایتالیا 1-0 جلو بود که آخرین ثانشه وقت تلف شده یه شوتی زدن کاناوارو بزرگترین حماقت زندگیشو کرد از روی توپ پرید و توپ رفت تو گل. آخر سر هم با گل طلایی ترزگه 2-1 بردن تو شبی که ایتالیا کاملا سر تر بود و دلپیرو به تنهایی 2 تا تک به تک 100% رو نزد.
جام جهانی 2006 رو به یاد بیارید:
بازی اول با سوئیس: 0-0 و طبیعتا زیدان هم 0 گل و 0 پاس گل
بازی دوم با کره جنوبی: 1-1 و زیدان 0 گل و 0 پاس گل و اخراج زیدان
بازی سوم با توگو: برد 2-0 فرانسه در روز محرومیت زیدان
یک هشتم با اسپانیا: برد 3-1 فرانسه و زیدان 1 گل و 0 پاس گل. اونایی که اون بازی رو دیدن حتما یادشونه اسپانیا اون بازی رو کاملا سوار بازی بود و حقش برد بود ولی طبق معمول تیم زیدان با خوش شانسی بازی رو برد و خودش هم توی دقایق پایانی روی یه ضدحمله گل زد که روی سوتی جناب راموس بود که یه تک به تک رو تقدیم زیدان کرد و پویول و کاسیاس هرچی به خودشون فشار آوردن نتونستن جمعش کنن.
یک چهارم با برزیل: برد 1-0 فرانسه که گل تیم رو آنری زد ولی یادم نیست پاسش رو زیدان داد یا نه. استثنائا زیدان این بازی رو خوب بازی کرد.
نیمه نهایی با پرتغال: برد 1-0 فرانسه با تک گل زیدان از روی نقطه پنالتی. زیدان این بازی رو غیر از پنالتی کلا محو بود. خود بازی هم کلا کسل کننده بود.
فینال: بازی 1-1 شد که همه میدونن. باز زیدان پنالتی زد که با خوش شانسی محض پنالتیش گل شد. تو وقت های اضافی هم که برای بار سوم تو جام های جهانی کارت قرمز گرفت و تیم رو به باد داد و فرانسه باخت.
لیگ قهرمانان 2002 رو بررسی کنید: زیدان واقعا کل اون سال رو محو بود. هم تو لیگ محو بود هم تو اروپا. به جان خودم یادمه اون سال زیدان رو تو برنابئو هو میکردن. بازی فینال دوباره یه توپی رفت هوا این رسید زد تو گل. کل اون سال رو به اسم زیدان ثبت کردن. بازیکنی که در طول سال تو ورزشگاه خودی هو میشد. حالا بماند که تو نیمه نهایی چقدر توپای بارسا نرفت تو گل و رئال با خوش شانسی رفت فینال. من اصلا موندم اون سال چطور لورکوزن رسید فینال. اوج خوش شانسی یعنی حریفت تو فینال اروپا لورکوزن باشه.
بقیه سال های زیدان هم که نیاز به بررسی نداره همش شکست و ناکامی بوده. این آدم 5 سال تو تیم پرمهره و کهکشانی رئال بازی کرد و فقط 1 لالیگا برد. تو اروپا هم 1 قهرمانی آورد و 4 سال حذف شد.

به خدا یقین داشتم اون خوش شانسی دوران بازیش رو با خودش به مربیگری هم میاره. بهترین قرعه های تاریخ لیگ قهرمانان به زیدان خورد و تو تنها بازی که قرعه کشی نبود گل آفساید زد و 2 تا پنالتی حریف هم با خوش شانسی خورد به تیر تا زیدان بشه مربی تیم قهرمان اروپا.
بازم تکرار میکنم رئال زیدان برای من منفورترین رئاله حتی منفورتر از خود مورینیو. خود زیدان هم برای من منفورترین فرد تو تاریخ فوتباله چون به چیزهایی رسیده که حتی لیاقت 10% اون رو هم نداشته. شما هم برید بزرگنمایی شده ترین شخصیت تاریخ فوتبال رو یه نابغه بدونید.

پ.ن: 6 حریف آخر رئال تو فینال تو قهرمانی اروپاشون به ترتیب:
1- اتلتیکو مادرید
2- اتلتیکو مادرید
3- بایر لورکوزن
4- والنسیا
5- یوونتوس
6 پارتیزان بلگراد
چه حریف های ترسناکی بهشون خورده تو فینال ها

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: viva-madrid
پیام: ۱۶
عضویت از: ۲ دی ۱۳۹۲
از: madrid
طرفدار:
- iker
- iker
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

فصل تموم شد و رئال قهرمانی اروپا گرفت که قطعا ارزشمندتر از 2 تا جام داخلی بارساس. به هر حال خوش شانسی فاکتوریه که رئال همیشه داشته. توپ طلا رو هم قطعا میدن به کریس. موفقیت حریف هم جزئی از بازیه کسی که تحملشو نداره نباید وارد بازی بشه.

روزی که زیدان اومد گفتم رئال زیدان برای من منفورترین رئاله حتی منفورتر از رئال مورینیو. بعضی دوستان گفتن نه زیدان از نوابغ فوتباله.
کدوم نابغه بابا؟ الحمدلله خودم بودم و بازیاشو کامل دیدم. در کمال انصاف میگم زیدان فوتبالیست overrated ترین فوتبالیستی هست که به زندگیم دیدم. یعنی آدم به خوش شانسی زیدان من تو عمرم ندیدم حتی ار کریس رونالدو هم خوش شانس تره. نقاط

سلام

همونطور که از نام کاربریم مشخصه طرفدار رئال هستم .

فقط خواستم این رو بگم که درسته تیم مورد علاقه شما قهرمان نشده ولی این دلیل نمیشه که شما زیدان رو زیر سوال ببرید .

ممنون . موفق باشید .

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
iker نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

کدوم نابغه بابا؟ الحمدلله خودم بودم و بازیاشو کامل دیدم. در کمال انصاف میگم زیدان فوتبالیست overrated ترین فوتبالیستی هست که به زندگیم دیدم. یعنی آدم به خوش شانسی زیدان من تو عمرم ندیدم حتی ار کریس رونالدو هم خوش شانس تره. نقاط

سلام

همونطور که از نام کاربریم مشخصه طرفدار رئال هستم .

فقط خواستم این رو بگم که درسته تیم مورد علاقه شما قهرمان نشده ولی این دلیل نمیشه که شما زیدان رو زیر سوال ببرید .

ممنون . موفق باشید .

همونطور که میبینی اول بحث هم گفتم قهرمانی رقیب جزئی از فوتباله و باید پذیرفت.
در مورد زیدان هم من فقط عملکردش رو گزارش کردم. چرا فکر میکنی نوشتن کارهای زیدان زیر سوال بردن زیدانه؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۳۳۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۹۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۹۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۱۶۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۴۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۲۷ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!