به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم آرسنال دوباره مصدوم شد!

" ادواردو " امیدوار بود با آرسنال به رقابت های جام قهرمانان اروپا بازگردد اما مصدومیت همسترینگ پا او را از دیدار برابر رم محروم کرد.

بازگشت
روز دوشنبه این مهاجم 25 ساله تیم ملی کرواسی در پیروزی 4-0 آرسنال مقابل کاردیف اولین بازی خود را از تاریخ 23 فوریه 2008 که دچار شکستگی ساق پا شد انجام داد و در 67 دقیقه حضور در میدان دو گل به ثمر رساند. با اینحال " آرسن ونگر " سرمربی آرسنال اعلام کرد که مصدومیت این بازیکن برزیلی الاصل بازگشت او را به رقابت های لیگ برتر و جام قهرمانان اروپا به تاخیر انداخت.

شب غم انگیز
" ونگر " به Arsenal TV گفت: « ادواردو دو هفته دور از میادین خواهد بود. دو دقیقه قبل از اینکه او را تعویض کنم دچار مصدومیت همسترینگ شد. چه شب غم انگیزی بود. هیچ کس نمی دانست چه اتفاقی افتاده است اما من بعد از بازی فهمیدم که او دو هفته باید دور از میدان باشد. هیچ کس گذشته او را دوست نداشت اما من می دانستم موانع کوچک همانند این مصدومیت بعد از 9 ماه دوری از میدان اتفاق می افتد. بعد از مصدومیت طولانی مدت، هیچ کس 6 ماه پشت سر هم بازی نمی کند. غیرممکن است. اما در این زمان ناامید کننده بود زیرا او توانست گل بزند. او این موضوع را دوشنبه نشان داد. »

" ادواردو " تا 11 مارچ دوران نقاهت خود را پشت سر خواهد گذشت و احتمالاً به دیدار برگشت جام قهرمانان اروپا برابر رم می رسد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 19 فوریه

از فردا(20 فوریه) بلیت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در سایت فیفا به فروش خواهد رسید...

- خوانده راموس سرمربی رئال مادرید به رافا بنتیز گفت که در فروش رابی کین به تاتنهام مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

- لوئیز فیلیپ اسکولاری سرمربی اخراجی چلسی به دلیل درخواست مبلغ زیاد شانس حضور روی نیمکت تیم ملی عربستان را از دست داد.

- نخستین دسته از بلیت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی از روز جمعه به فروش خواهد رسید و هواداران می توانند تا 31 مارچ با مراجعه به وبسایت فیفا 470 هزار بلیت را خریداری کنند.

- اگر هیدینک فصل آینده در چلسی بماند، یوری ژیرکوف وینگر زسکامسکو به استمفوردبریج می پیوندد.

- اسون گوران اریکسون که کاندیدای مربیگری در پورتسموث است، اعلام کرد هنوز نمی داند چرا از منچستر سیتی اخراج شد.

- اتلتیکومادرید و والنسیا به دنبال جذب امر زاکی مهاجم قرضی ویگان هستند.

- آرسن ونگر سرمربی آرسنال با ارائه پیشنهاد 4 میلیون پوندی به دنبال مامادو ساخو مدافع 18 ساله پاریسن ژرمن فرانسه است.

- سرالکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد، آبراموویچ مالک باشگاه چلسی را بخاطر برکناری اسکولاری سرزنش کرد.

- باشگاه میلان به دنبال حداقل تمدید قرارداد قرضی بکام تا پایان این فصل فوتبال اروپا است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
كانتونا: فرگوسن به فوتبال انگليس خدمت كرده است
خبرگزاري فارس: مهاجم اسبق منچستريونايتد گفت: كار سر آلكس فرگوسن را تحسين مي كنم چرا كه او به فوتبال انگليس خدمت كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، اريك كانتونا اظهار داشت: بايد فرگوسن را تحسين كرد. او باعث پيشرفت و اعتبار براي فوتبال باشگاهي انگليس شد.
كانتوناي 42 ساله كه همراه منچستريونايتد، 4 عنوان قهرماني را كسب كرد، افزود: وقتي به تيم هايي همچون آرسنال يا ليورپول نگاه مي كنيم، مي بينيم اين تيم ها تحت سيطره بازيكنان غير انگليسي هستند اما در منچستريونايتد وضعيت فرق مي كند.
وي ادامه داد: فرگوسن موفق شده تعادل خوبي ميان بازيكنان خارجي و بومي ايجاد كند و در عين حال همواره موفق باشد.
فرگوسن در مدت بيش از 20 سال همكاري با تيم منچستريونايتد به عنوان سرمربي، ‌به كسب عناوين متعدد قهرماني ليگ برتر انگليس، ليگ قهرمانان اروپا، جام حذفي و... نائل شده است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بنيتس: بايد به روند پيروزي هاي خود ادامه دهيم .

سرمربي اسپانيايي ليورپول ديدار تيمش برابر منچستر سيتي را يکي از مهمترين مصاف هاي ليورپول توصيف کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، پس از ديدارهاي دوستانه هفته گذشته، رافائل بنيتس سرمربي ليورپول به بازيکنان تيمش استراحت داده و اميدوار است تا آنها روز يکشنبه بعداز ظهر بتوانند در ديدار بسيار حساس برابر منچستر سيتي در ليگ برتر انگليس عملکرد درخشاني از خود نشان دهند.

رافائل بنيتس در گفت و گو با پايگاه اينترنتي باشگاه ليورپول اظهار داشت: «استراحت براي ما لازم بود. بازي هاي پياپي بسياري را پشت سر گذاشته بوديم، در نتيجه بازيکنان تيم بايد استراحت کرده و کمي در کنار خانواده هاي خود بودند. ما بايد براي هفته هاي آينده خود را سخت آماده کنيم.»

وي افزود: «مي دانيم که ديدار برابر منچستر سيتي بازي بسيار حساسي براي ما است و به همين دليل بايد کاملاً روي اين ديدار تمرکز کرده و آماده باشيم. منچستر سيتي اين روزها خوب گل مي زند اما گل هم مي خورد بنابراين بي ترديد آنها تيم خطرناکي هستند. آنها بازيکنان خوبي همچون روبينيو و بلامي در اختيار دارند، بنابراين ما بايد در دفاع هوشيار باشيم.»

سرمربي اسپانيايي ليورپول در پايان خاطرنشان کرد: «هرگز نمي توان گفت که در ليگ برتر چه اتفاقي رخ خواهد داد. ممکن است شما در يک روز امتياز از دست بدهيد و چند هفته ديگر هم تيم هاي رقيب امتياز از دست بدهند. ما فقط بايد به روند پيروزي هاي خود ادامه داده و همواره در انديشه کسب 3 امتياز باشيم.»

منبع

۲ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيست و ششم ليگ برتر انگليس/
اولين تجربه ليگ برتري هيدينگ در خانه آستون ويلا
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال چلسي، ‌اولين حضور خود را در رقابت هاي ليگ برتر تجربه خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس گاس هيدينگ كه در پي عزل لوئيس فليپه اسكولاري ار كادر فني تيم لندني، هدايت آبي هاي استامفورد بريجي را برعهده گرفت، فردا(شنبه) تيمش را به مصاف آستون ويلا مي فرستد.
هيدينگ پيش از اين در جام حذفي روي نيمكت چلسي نشسته بود و فردا براي اولين بار حضور در ليگ برتر را تجربه خواهد كرد.
چلسي اكنون با در اختيار داشتن 49 امتياز در رده چهارم جدول در فاصله 10 امتيازي منچستريونايتد، تيم نخست جدول است.

برنامه ساير مسابقات به شرح زير است:

آرسنال - ساندرلند
بولتون - وستهام
ميدلزبرو - ويگان
استوك - پورتسموث
منچستريونايتد- بلاكبرن

جدول رده بندي:
1- منچستريونايتد 59 امتياز
2- ليورپول54 امتياز
3- آستون ويلا51 امتياز
4- چلسي 49امتياز
5- آرسنال44 امتياز

منبع

۲ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي نيوكاسل از بيمارستان مرخص مي شود
كينير تا دو ماه قادر به همراهي تيمش نيست .

سرمربي نيوکاسل در آستانه مرخص شدن از بيمارستان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "جو کينير" پس از عمل جراحي قلب و با نظر پزشکان معالج خود به زودي از بيمارستان مرخص مي شود.

اين در حالي است که کينير دست کم تا دو ماه قادر به هدايت تيمش نخواهد بود. او که از سپتامبر 2008 جايگزين "کوين کيگان" شد، به صورت موقت و تا پايان فصل، هدايت نيوکاسل را عهده دار است. كينير چندي پيش از پيشنهاد نيوكاسل براي تمديد قراردادش با اين تيم به مدت 2 سال خبر داد.

نيوکاسل روز يکشنبه در ديداري حساس ميزبان اورتون خواهد بود. كينير در آستانه اين ديدار گفت: «شك ندارم كه هواداران، روز يكشنبه كنار تيم خواهند بود. آنها يار دوازدهم ما هستند و روز يكشنبه هم همانند هر هفته، نقش عمده اي براي ما ايفا مي كنند.

منبع

۲ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
دروگبا: هيدينک همان چيزي است که چلسي نياز دارد
اگر مالك باشگاه بودم، مورينيو هنوز اينجا بود .

مهاجم ساحل عاجي چلسي به اتحاد دوباره آبي هاي لندن اميدوار است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در حالي که آبي هاي لندن اين روزها فراز و نشيب هاي بسياري را پشت سر مي گذارند، چشم اميد هواداران چلسي به سرمربي جديد اين تيم است.

پس از برکناري لوئيس فليپه اسکولاري، گاس هيدينک به عنوان سرمربي جديد چلسي برگزيده شد و مهاجم ساحل عاجي اين تيم اعتقاد دارد که هيدينک هلندي مي تواند اتحاد از دست رفته را به چلسي بازگرداند.

ديديه دروگبا در گفت و گو با روزنامه Sun اظهار داشت: «هيدينک دقيقاً همان چيزي است که چلسي در حال حاضر به آن نياز دارد. زماني که شما تيمي همچون چلسي را هدايت مي کنيد بايد در هنگام سختي به تيم اتحاد ببخشيد نه اينکه بازيکنان را از يکديگر جدا کنيد. چلسي يک خانواده است، و خانواده به باهم بودن نياز دارد.»

دروگبا همچنين گفت: «وقتي اسکولاري شروع به مقصر جلوه دادن بازيکنان کرد، اين کار او بسيار بد بود. عنوان کردن نام يک بازيکن به عنوان مقصر در آنچه براي يک تيم 24 نفره رخ داده، کار اشتباهي است.»

مهاجم ساحل عاجي چلسي که گفته مي شود در برکناري آورام گرانت سرمربي سابق چلسي نقش عمده اي داشته است، چندي پيش از سوي اسکولاري مورد اتهام قرار گرفت که سعي در تخريب وضعيت سرمربي برزيلي داشته است.

دروگبا دراين باره گفت: «از اينکه اسکولاري چنين حرفي زده بود حيرت زده شدم. يک بازيکن چگونه مي تواند پاسخگوي پيروزي ها در چند هفته و از دست دادن امتيازها باشد؟»

وي خاطرنشان کرد: «فوتبال يک ورزش تک نفره نيست. وقتي شما بازي ها را با پيروزي پشت سر مي گذاريد، همه خوشحال هستند و درکنار يکديگر از اين مساله لذت مي برند. اما از طرفي، در زمان شکست هم، تمامي اعضاي تيم در کنار يکديگر متحمل شکست مي شوند.»

وي در پايان خاطرنشان كرد: «اگر به اندازه مالك باشگاه قدرت داشتم، ژوزه مورينيو هنوز اينجا بود. من براي اسكولاري به عنوان يك انسان و يك مربي احترام قائل هستم، اما من در هيچ گفت و گويي با مالك باشگاه مبني بر بركناري او حضور نداشتم.»

منبع

۲ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: به خاطر كنار گذاشتن شايسته‌ها ‌معده درد مي‌گيرم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هر وقت بازيكني كه شايستگي دارد را از تركيب تيم بيرون مي گذارم دچار درد معده مي شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به روزنامه تايمز، سر آلكس فرگوسن اظهار داشت: براي من كنار گذاشتن بازيكني شايسته از تركيب تيم بسيار دردناك است. از اين بابت آنقدر ناراحت مي شوم كه معده ام درد مي گيرد. در اين گونه موارد خودم را بسيار مقصر و گناهكار مي بينم.
وي ادامه داد: بسياري كه از نزديك با من آشنا نيستند، تصور مي كنند من مربي بي احساسي هستم كه فقط برايم كسب افتخار اهميت دارد اما در كنار شور و شوقي كه به فوتبال و كسب افتخار دارم، از كنار گذاشتن شايسته ها نيز رنج مي برم. براي من بدترين كار در فوتبال ارنج كردن انتخابي تركيبي 11 نفره از بين 15 يا 16 بازيكن درجه اول تيم است.
اين مربي اسكاتلندي از سال 1986 تاكنون هدايت تيم منچستريونايتد بر عهده دارد و طي اين مدت به افتخارات بي شماري در سطح رقابت هاي باشگاهي انگليس و بين المللي رسيده است.

منبع

۳ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
هيدينگ: اگر مربي فوتبال نمي شدم به كشاورزي مي پرداختم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال چلسي گفت: در صورتي كه مربي فوتبال نمي شدم به كشاورزي مي پرداختم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي تلگراف، گاس هيدينگ اظهار داشت: هميشه شغل كشاورزي را دوست داشته ام. فكر مي كنم در صورتي كه سر از شغل مربيگري فوتبال در نمي آوردم، كشاورز مي شدم و در مزارع به كار مي پرداختم.
اين مربي افزود: علاقه من به حرفه كشاورزي به زمان كودكي برمي گردد. به طوري كه هر وقت كسي از من سئوال مي كرد دوست داري مهندس،‌ پزشك يا خلبان شوي، پاسخ مي دادم كشاورز خواهم شد.
وي ادامه داد: اين موضوعي بود كه هميشه در دوران كودكي ذهنم را به خود مشغول مي كرد. البته من به فوتبال نيز علاقه داشتم اما اصلا نمي توانستم تصور كنم بازيكن و مربي خواهم شد.
هيدينگ دو هفته قبل هنگامي كه باشگاه چلسي لوئيس فليپه اسكولاري را از كار بركنار كرد، با حفظ سمت به عنوان سرمربي تيم ملي روسيه، عهده دار هدايت تيم چلسي شد تا اين تيم را وضعيت بحراني كنوني خارج كند.
اين مربي براي تحقق روياي كودكي اش قصد دارد پس از وداع با كار مربيگري، در مزرعه خود فعاليت كند.

منبع

۳ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ديرك كوئيت: تيم فرگوسن قهرمان نمي شود
خبرگزاري فارس: مهاجم ملي پوش تيم ليورپول انگليس گفت: يقين دارم منچستريونايتد به مقام قهرماني ليگ برتر نخواهد رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، ديرك كوئيت اظهار داشت: من هميشه براي رقباي ليورپول در مسير قهرماني، احترام زيادي قائل هستم. منچستريونايتد همراه با فرگوسن، تيمي قابل احترام است اما معتقدم اين تيم قهرمان فصل جاري ليگ برتر نخواهد بود.
اين بازيكن افزود: ميان منچستريونايتد و ليورپول در بالاي جدول 5 امتياز وجود دارد كه اين فاصله مي تواند كم شده و حتي از بين برود. ما در تيم خود بازيكناني داريم كه بسيار با قابليت هستند و مي توانند تيم ليورپول را به سوي قهرماني هدايت كنند.
كوئيت عنوان كرد: استيوون جرارد از هر زمان ديگري در تيم آماده تر است اما تيم به او اتكا ندارد و اين يكي ديگر از قابليت هاي مهم تيم در راه رسيدن به مقام قهرماني فصل جاري است.
مهاجم ليورپول تصريح كرد: چند هفته آتي براي هر تيمي كه بخواهد قهرمان ليگ برتر شود، بسيار حائز اهميت و سرنوشت ساز است. فكر مي كنم سرنوشت قهرماني در همين مدت رقم بخورد.
در حال حاضر تيم منچستريونايتد با كسب 59 امتياز پيشتاز رقابت هاي ليگ برتر است و ليورپول نيز با 54 امتياز در مكان دوم جدول حضور دارد.

منبع

۳ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۲۰۰ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۵۴ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۸۰۷ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۶۹۴ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۶۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۰۳ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۹۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۶۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!