به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دروازبان فرانوسوی، یوهان پله اعلام کرد که آرسنال و بوردو به او پیشنهاد داده اند تا در تابستان آینده او را به خدمت بگیرند.

یوهان پله ستاره 26 ساله تیم له مانز (دسته اول فرانسه) یکی از بهترین دروازبانان این نسل دروازبانان است و در آخر این فصل بازیکن آزاد اعلام خواهد شد !! او تصمیم دارد که به باشگاه بزرگتری برود که بتواند در آن به پیشرفت های بزرگتری برسد !! او می داند آرسن ونگر هم مانند لورنت بلانک (مربی بوردو) می تواند او را به اهدافش برساند ! به همین دلیل اظهار داشته است که رفتن به یک تیم خارجی و بازی کردن در کشوری جدید خیلی بهتر از ماندن در لیگ دسته یک فرانسه است !!

پله در مصاحبه خود گفت : بلانک بازیکن نیز بوده است و می داند بازی کردن یعنی چه ! ونگر نیز سال های در فوتبال بوده است ولی من هنوز باید افکارم را آرایش بدهم ! بازی کردن برای بوردو به این معنی است که باید هنوز در لیگ فرانسه بمانم !! ولی من دوست دارم به کشورهای اروپایی دیگر بروم و آنجا را ترجیح می دهم !! به هر حال من همه انتخاب ها را بررسی می کنم ! قرارداد من در پایان فصل جاری تمام خواهد شد و من قرارداد جدیدی هم نمی خواهم امضا کنم ! کار کردن با بلانک و ونگر خیلی خوشحال کننده است !!

منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرشاوین به زمان نیاز دارد

حبیب کلوتوره ، کاپیتان این روزهای آرسنال باور دارد آندری آرشاوین برای جا افتادن در ترکیب آرسنال به زمان نیاز دارد.

توره اعتقاد دارد آرشاوین میتواند به یکی از ستارگان آرسنال تبدیل شود.

بعد از اینکه نام او در لیست ذخیره های بازی با تاتنهام قرار گرفت، او به علت قوانین انگلیس نتوانست در دیدار تکراری جام حذفی به میدان برود و همه منتظرند تا هفته آینده بازی او را برابر ساندرلند در استادیوم امارات تماشا کنند.

کاپیتان آرسنال از عملکرد آرشاوین در تیم قبلی خود به وجد آمده و اعتقاد دارد که او برای اینکه با محیط جدید سازگار شود به زمان احتیاج دارد.

توره در برنامه تلویزیونی آرسنال گفت، مردم در مورد او باید صبور باشند. وقتی شما به مکان جدیدی وارد میشوید تنها گذر زمان میتواند به شما کمک کند تا با آنجا سازگار گردید. برای مثال اگر من بخواهم در ژاپن بازی کنم، در مرحله اول از لحاظ بدنی باید خود را در آنجا سازگار کنم. برای اینکه ما برای آن محیط ساخته نشده ایم. بنابراین نیاز داریم در مورد آرشاوین صبور باشیم و برای رسیدنش به ترکیب تیم، به او کمک کنیم.

اکنون او به صورت جدی به تمرینات گروهی تیم پیوسته است. مطمئنم او به راحتی به یکی از بازیکنان برجسته تیم تبدیل خواهد شد. او بازیکن باکیفیتی است.

توره اطمینان دارد او بر روی تمرینات آرسنال تاثیر مثبت خواهد گذاشت و برای هماهنگی با تیم به مشکلی بر نخواهد خورد.

توره میگوید، فکر میکنم او الگوی بسیار خوبی برای بازیکنان آرسنال خواهد بود. او باهوش و سریع است و همچنین یک پاسور متبحر است که میتواند برای تیم گل هم بزند. مطمئنم که او میخواهد به تیم کمک کند. در اولین جلسه تمرینی او با تیم ، آشکارا میتوانستید ببینید که چه کیفیت بی مانندی دارد.
منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پست کناری باعث پیشرفت من شده !!!

اعتقاد دارد پست جدید او در سمت راست به عنوان مهاجم باعث شده در فوتبال خود بیشتر پیشرفت کند.

بازیکن ملی پوش دانمارکی آرسنال که در هفته های قبل در پست مهاجم نوک بازی می کرد، در هفته های اخیر در پست های کناری بازی کرده است ! او در این پست مقابل بولتون وقتی به جای ابوئه به میدان آمد گل زد ! همچنین گلی دیگر در این پست مقابل هال سیتی به ثمر رساند !! به هر حال پست اصلی بنتنر پیستون نیست ! ولی بازی کردن در سمت راست باعث شده است که سانتر هایی که از سمت چپ برای او فرستاده می شود را به گل تبدیل کند !! همچنین از یک موقعیت عمیق تری به سمت دفاع حریف حرکت کند !! به هر حال بنتنر از این پست جدید خود خیلی راضی است !

او در مصاحبه خود گقت : من تا کنون در این پست بازی نکرده بودم ! واضح است که این پست مورد علاقه من نیست ولی من خوشحال می شوم اگر رئیس از من بخواهد در این پست بازی کنم !! این پست به من کمک می کند که به عنوان بازیکن پیشرفت های زیادی بکنم. بازیکن خوب همیشه کسی است که در هر پستی بتواند بازی قابل قبولی ارائه دهد !! این پست مثل این است که به عنوان مهاجم دوم باشی ولی کمی وسیعتر !!

بنتنر در بازی مقابل کاردیف نیز توانست گل زیبایی به ثمر برساند و منتظر است تا دوباره به مصاف تیم بارنلی در جام حذفی برود ! در حالی که آرسنال مقابل بارنلی در جام اتحادیه نیز بازی کرده بود و حذف شده بود. بنتنر اضافه کرد : اگر صادقانه بخواهیم بگوییم اتفاقی که در جام اتحادیه مقابل بارنلی افتاد خیلی بد بود !! من بعد از آن بازی خیلی ناامید و ناراحت بودم ! من سه موقعیت خوب گلزنی داشتم و حداقل باید دو موقعیت را گل می کردم !! وقتی تمام کنندگی شما خوب نباشد، شما را خیلی اذیت می کند ! مخصوصا وقتی که شش یا هفت موقعیت گل داشته باشید و نتوانید هیچ کدام را گل کنید !! ولی ما می دانیم که اگر دوباره با آنها بازی کنیم، شرایط فرق خواهد کرد ! این یک بازی جدید است و اگر دوباره آن موقعیت ها را بدست بیاوریم مطمئنم که انها را گل خواهیم کرد.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آدبایور راضی است!

امانوئل آدبایور , مهاجم توگویی آرسنال که به دلیل مصدومیت , دور از میادین به سر میبرد در مصاحبه با تلویزیون آرسنال گفت

من می دانم وقتی در یک فصل 30 گل به ثمر می رسانید , مردم انتظار دارند که در فصل بعد گل های بیشتری بزنید ولی به نظر من مهم اینه که ادامه بدید و پیشرفت کنید"

"من تا اینجا 12 گل زده ام و زدن 18 تای بعدی راحت نخواهد بود! ولی من ناراحت نمی شوم اگر من در همین 12 گل باقی مانده ولی تیم قهرمانی کسب کند!"

"کسب موفقیت تیم مهم تر از گل زنی است ولی برای دست یابی به آن باید گل زد.باشگاه باید قهرمانی کسب کنه و این همون چیزیه که ما برایش می جنگیم."

در حالی که در تابستان گذشته صحبت هایی مبنی بر خروج امانوئل از لندن و پیوستنش به میلان یا بارسا به گوش می رسید , اصرار دارد که در آرسنال خوشحال است!
"من در این فصل پاس گل های بیشتری داده ام و در حال تبدیل به یک فوتبالیست کامل هستم. من می توانم با پای راست, چپ و سر گل بزنم , پیزی که برای یک مهاجم عالی است ولی در پایان فصل , طرفداران نگاه نمی کنند که ما از چه پیزی لذت می بریم , آن ها به افتخارات ما توجه می کنند."

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس و چندین مورد قابل ذکر ...

در مصاحبه ای که دیروز کاپیتان مصدوم آرسنال انجام داد, وی نظرات خود را درمورد بعضی مسائل باشگاه ابراز کرد!

در مورد پیوستن آندری آرشاوین به آرسنال:

"اگر بخواهم باصداقت بگویم من درباره ی او بسیار کم می دانم! اما پیش از بازی با تاتنهام من با او تماس گرفتم تا ورودش به باشگاه را به او خوش آمد بگویم.همه به من می گویند که او شخصی مودب و نجیب است که از بودن در تیم ما خوشحال است!"

درباره ی پیشرفت آرون رمسی:

او (رمسی)در اینجا بسیار خوب کار می کند.او یک بازیکن ساکت است که خود را کاملا وقف تمرینات و یادگیری از دیگر بازیکنان کرده است.او یک بازیکن بسیار صادق است!"

درباره ی مصدومیتش:

سه مرحله در بازسازی و توان بخشی وجود دارد:مرحله ی اول عمل جراحی است, مرحله ی دوم قوی کردن ماهیچه ها و مرحله ی سوم دویدن و پا به توپ شدن.در حال حاضر من مرحله ی سوم را آغاز کرده ام!

"تا ده روز دیگر من پا به توپ شده و زودتر از انتظارات حتی خودم به زمین بازخواهم گشت!"

درباره ی دوری ات از فوتبال:

اگر خوشبینانه نگاه کنیم , این دوری برای من خوب بود.من با کولین لوین(پزشک آرسنال) صحبت می کردم.او می گفت من از ابتدای فصل در آمادگی کامل قرار نداشتم , چون کمی در پایم مصدومیت وجود داشت!من فکر می کنم این زمان , زمان خوبی برای من برای دوری از لندن بود. کولین به بارسلونا آمد تا من را ببیند.ما کمی درباره ی آرسنال صحبت کردیم و بعد در دریا ماهیگیری کردیم. این واقعا عالی و جذاب بود!"

دربارهی بازگشت به باشگاه:

"دیگر صبر من برای بازگشت و پا به توپ شدن تمام شده! 8 هفته پیش بود که من به توپ ضربه زدم و فکر می کنم این طولانی ترین زمان در زندگی من بوده است!

از این هفته من به باشگاه باز خواهم گشت و با هم تیمی هایم در رختکن خواهم بود! می بینم که آن ها به تمرین میروند و شاهد سفر اون ها برای بازی ها خواهم بود.من به اون ها حسودی خواهم کرد! این باعث می شود من بیشتر برای بازگشت به ترکیب لحظه شماری کنم و در حداقل زمان ممکن به تیم بازگردم!
در چند هفته ی اخیر من فقط به مصدومیتم فکر می کنم , اما حالا زمان بازگشت من فرارسیده! من کاپیتان تیم هستم و باید به هم تیمی هایم نزدیک باشم, حتی وقتی نمی توانم بازی کنم!"

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ناراحتی وکیل توره، رد شایعات نه نه !!

خبر هایی از ناراحتی وکیل یایا توره و رد شایعات اشتیاق آرسنال برای جذب بازیکن برزیلی تیم ناسیونال.

وکیل یایا توره، دیمیتری سلوک از اینکه عوامل بارسلونا برای نگه داشتن یایا توره و ساموئل اتوو هیچ تلاشی نمی کنند ناراضی است و معتقد است اگر بارسا اجازه دهد این دو بازیکن تیم را ترک کنند، ترکیب آنها ضعیف خواهد شد و به مشکل بر خواهند خورد و معتقد است الکساندر هلب نمی تواند جای خالی توره را پر کند.

او در این باره گفت : آنها منتظرند که قرارداد توره و اتوو را تمدید کنند ولی هنوز این کار انجام نشده است !! چه پیش خواهد آمد ؟ بازیکنان تیم را ترک می کنند پس چه کسی به جای آنها بازی خواهد کرد ؟ هلب ؟!!! هر چه دیرتر تیم را ترک کنند قیمت بیشتری خواهند داشت ! این واضح است که به اتوو پیشنهاد بهتری داده می شود ! پس او بهترین راه را انتخاب می کند ! با این چیزها تنها دو راه برای این معامله وجود دارد ! توره آدم آرامی است و ترجیح می دهد که صبر کند. اتوو انتخاب کرد که در مصاحبه شرکت کند ولی توره نه !! اتوو استراتژی خوبی دارد ولی در حال حاضر به هیچ کدام از آنها پیشنهاد قرارداد جدید داده نشده است.

گفتنی است توره با پیشنهادی از سوی مسئولین آرسنال روبرو شده است که به برادر خود در آرسنال بپیوندد ! همچنین آث میلان هم به دنبال جذب اتوو در تابستان است.

خبر دیگری که در خبرگزاری های معتبر درج شده است، مربوط به شایعات انتقال نه نه بازیکن برزیلی ناسیونال به آرسنال است. او در مصاحبه ای تمام شایعات مربوط به پیوستنش به آرسنال را رد کرد و گفت در حال حاضر قصد دارد همه تمرکز خود را بر روی ناسیونال قرار دهد !!

خبرگزاری های مختلف از اشتیاق آرسنال برای به خدمت گرفتن این بازیکن 25 ساله خبر دادند که هم اکنون در تیم ناسیونال بازی می کند. ولی این مهاجم اظهار داشت که هیچ پیشنهاد رسمی دریافت نشده است و خبر پیوستن او شایعه است !!

او در مصاحبه خود گفت : من فقط می دانم روزنامه ها شایعه درست کرده اند ! من با وکیلم صحبت کرده ام و ما هنوز هیچ پیشنهاد خاصی دریافت نکرده ایم !! من بر روی کمک کردن به تیمم ناسیونال تمرکز دارم و به موفقیت در این فصل فکر می کنم !! رویای من پیشرفت در فوتبال است و خیلی طبیعی است که آرزوی آینده ای درخشانی داشته باشم.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هافبک جدید نیاز نیست، آرشاوین را داریم !

سمیر نصری هافبک جوان آرسنال معتقد است آرسنال به هافبک دیگری نیاز ندارد و با بازگشت مصدومان و بازی کردن آرشاوین دیگر مشکلی نخواهد بود.

از وقتی که گیلبرتو سیلوا، لاسانا دیارا و متیو فلامینی آرسنال را ترک کردند، ونگر مجبور شد جای خالی این بازیکنان باتجربه را با بازیکنان جوان در میانه میدان پر کند ! ولی بالاخره ونگر در این فصل در زمستان هافبک جدید به تیم اضافه کرد ! به هرحال نصری معتقد است ونگر حرکت درستی انجام داده است.

نصری در مصاحبه با ایندیپندنت گفت : من فکر می کنم کمبود آرسنال در هافبک میانی نیست !! چیزی که ما واقعا از دست داده ایم، بازیکنان مصدوم ما هستند !! وقتی آنها برگردند شما روی دیگر تیم آرسنال را خواهید دید. من مقابل آرشاوین وقتی در زنیت بود، بازی کرده ام ! من در تیم مارسی بودم و او در زنیت ! او واقعا بازیکن خوبی است ! با آمدن او، تیم بینش و استحکام بیشتری پیدا می کند که در حال حاضر این مسئله کمی کمرنگ شده است !!

نصری همچنین در مورد تیم صحبتهایی کرد : آرسنال دوست دارد فوتبال واقعی بازی کند ! بنابراین وقتی مقابل تیم باتکنیک بازی می کنیم که آنها هم دوست دارند فوتبال بازی کنند، راحت تر بازی می کنیم زیرا فضای بیشتری برای نفوذ وجود دارد !! وقتی منچستر به امارات آمد ما فرصت این را داشتیم که بازی خوبی انجام دهیم ! ولی وقتی ما در خانه هستیم و تیمی بیاید و بازی فشرده ای انجام دهد ما کار مشکل تری خواهیم داشت !!
منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
او هنوز گذشته را به ياد دارد
ديلي ميل: اتوئو تابستان آينده در انگليس

منچسترسيتي همچنان در پي به خدمت گرفتن مهاجم كامروني بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سران سيتي قصد دارند، تابستان آينده تلاش خود را براي به خدمت گرفتن ساموئل اتوئو از سر بگيرند.

كمتر از يك سال پيش منچستر سيتي از موقعيت مناسبي براي به خدمت گرفتن مهاجم تيم ملي كامرون برخوردار بود. پپ گوارديولا، سرمربي تازه وارد آبي - اناري ها علاقه اي به اين بازيكن نداشت و در پي واگذاري او به تيم ديگري بود. اما اين بازيكن 27 ساله در نو كمپ ماند، سخت تمرين كرد و در فصل جاري تاكنون در 22 بازي براي تيمش 23 بار گلزني كرده است.

باشگاه بارسلونا هم اعلام كرده است، خواهان تمديد قرارداد كنوني مهاجمش است كه در پايان فصل جاري به پايان مي رسد. هر چند به نظر مي رسد،‌ اتوئو رخداد هاي تابستان گذشته را از ياد نبرده است. به نوشته ي روزنامه ي انگليسي "ديلي ميل" او در تابستان 2009 راهي يكي از تيم هاي ليگ برتر انگليس خواهد شد. در اين ميان منچستر سيتي سخت خواهان بردن اتوئو به تيمش است. اين تيم قصد دارد با ارائه ي پيشنهادي درخور توجه تمام رقيبانش را از دور خارج كند. اين رقم در حال حاضر 23 ميليون يورو است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
«هيدينك» خواهان حضور "ژيركف" در چلسي است.

با آن كه هنوز به درستي روشن نيست،‌ گاس هيدينك تا چه مدت هدايت چلسي را بر عهده خواهد داشت، ‌اما اين مربي هلندي از مالك باشگاه چلسي خواست، "يوري ژيركف" را به استمفورد بريج ببرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تازه و البته موقت آبي هاي لندن خواستار حضوراين بازيكن تيم ملي روسيه درچلسي شده است.

به نوشته ي روزنامه ي انگليسي "ديلي ميل"،‌ ژيركف با علاقمندي شديد هيدينك رو به روست. اين مربي هلندي قرار است تا تابستان آينده روي نيمكت چلسي بنشيند، اما اين گونه تقاضاها كه البته هنوز به صورت رسمي تاييد نشده اند، از ماندن طولاني مدت او در لندن و همكاري بلند مدت او با چلسي حكايت دارند. او چند روز پيش اعلام كرده بود،‌ در پايان جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي به دوران مربيگري اش پايان خواهد داد.

در كنار چلسي، باشگاه هاي يوونتوس تورين و بارسلونا هم به اين بازيكن 25 ساله علاقمند نشان مي دهند.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بنيتس از بازگشت كاپيتان ليورپول خبر داد .

استيون جرارد، ليورپول را در بازي عصر يكشنبه ي ليگ برتر برابر منچسترسيتي همراهي مي‌كند. بازگشت كاپيتان ليورپول براي اين باشگاه از اهميت زيادي برخوردار است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جرارد، دو هفته پيش در رقابت هاي جام حذفي انگليس و در بازي تيمش برابر اورتون، رقيب همشهري دچار آسيب ديدگي شد.

اكنون رافائل بنيتس، سرمربي قرمزها از بازگشت قريب الوقوع سرگروه تيمش خبر مي‌دهد. اين مربي اسپانيايي گفت:"استيو با بخش پزشكي سخت مشغول كار است و مراحل درمان و بهبود او به سرعت پيش مي‌رود. ‌او روي هم رفته بازيكني است كه به سرعت از دست آسيب ديدگي ها رهايي پيدا مي‌كند."

برهمين اساس، احتمال زيادي مي‌رود كه جرارد بتواند تيمش را در بازي برابر منچستر سيتي از رقابت هاي ليگ برتر دوباره همراهي كند. او اگر چه شايد نتواند از ابتدا در تركيب تيمش باشد، ولي در ادامه ي كار مي‌تواند براي تيمش پا به توپ شود.

بنيتس ادامه داد: "بديهي است كه استيون مي‌خواهد در هر بازي به ميدان برود و تمام بازي هايي كه از راه مي‌رسند، نيز بي‌اندازه با اهميت هستند. فكر مي‌كنم او در بازي با سيتي دوباره روي نيمكت حاضر خواهد شد."

ليورپول چهارشنبه ي آينده هم بازي حساسي را در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا پيش رو دارد و بايد با رئال مادريد روبرو شود. شايد در اين بازي جرارد بازيكن تركيب اصلي تيمش باشد و از همان ابتدا در ميدان ديده شود.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۶۳ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۵۴۵ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۶۱۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۸۳۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۶۷ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۶۵ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۱۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!