به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
روس‌ها جانشين آمريكايي‌ها مي‌شوند
"عثمانف" بزرگترين سهامدار آرسنال

بحران مالي فراگير حال حاضر دنيا باعث نمي‌شود تا علي شير عثمانف از خريد سهام جديد آرسنال انصراف بدهد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين ميلياردر روس هم اكنون بزرگترين سهامدار توپچي‌هاي لندن شمرده مي‌شود. او در حال حاضر 25 درصد سهام آرسنال را در اختيار خود گرفته است.

براساس ارزيابي روزنامه‌ي "ودوموتسي" عثمانف با سه ميليارد يورو ثروت بزرگترين سهامدار اين تيم ليگ برتري است.

تاكنون دانيل فيژمان آمريكايي بيشترين سهام آرسنال را در اختيار داشت.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیگو: رئال، یوونتوس و منچستر سیتی مرا می خواهند.

" دیگو " ستاره برزیلی وردربرمن اعلام کرد سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و منچستر سیتی به دنبال او هستند و در پایان فصل تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

" دیگو " به Sportmediaset گفت: « یوونتوس، رئال مادرید و منچستر سیتی به دنبال من هستند. در ماه می تصمیم گیری خواهم کرد. اکنون فقط به بازی های آینده وردربرمن فکر می کنم. در فرصت مناسب با این باشگاه ها صحبت خواهم کرد. »

او در آستانه دیدار با میلان در رقابت های جام یوفا افزود: « پدرم به این چیزها توجه می کند در حالی که تمرکز من روی بازی های وردربرمن است. اگر باشگاهی به من علاقه دارد باید ابتدا با باشگاه وردربرمن صحبت کند. در حال حاضر می دانم پیشنهاداتی نمی پذیرند و من فقط به بازی در وردربرمن توجه می کنم. »
بازیکن تیم ملی برزیل تصریح کرد: « من در اینجا بسیار خوشحالم و پدرم نیز می تواند این را ببیند. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"دانیل اگر" در یک قدمی پیوستن به میلان

بعد از حضور مدافع تیم ملی دانمارک در تست پزشکی، گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که " روسونری " می تواند اینتر و یوونتوس را برای امضای قرارداد با " اگر " شکست دهد.

" Tuttosport " گزارش داده است میلان به امضای قرارداد با " دانیل اگر " مدافع لیورپول خیلی نزدیک شده است.

به نظر می رسد این مدافع 24 ساله در تست پزشکی میلان شرکت کرده است و آن ها اطمینان می دهند در فصل آینده او را جذب می کنند.

" اگر " تا سال 2010 با قرمزها قرارداد دارد و در این فصل معمولا نیمکت نشین بوده است و از وضعیت خود در این هفته ها دلسرد شده است.

گفته می شود اینتر و یوونتوس هم به دنبال این مدافع هستند اما " Tuttosport " ادعا می کند که او یکشنبه یا دوشنبه به صورت پنهانی در تست پزشکی میلان شرکت کرده است.

" روسونری " حالا می تواند برای فصل آینده با وجود " اگر " و " تیاگو سیلوا " یک زوج دفاعی جدید داشته باشد.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 18 فوریه

باشگاه منچستر سیتی بعد از ناکامی در متقاعد کردن دیوید ویا، حالا به دنبال ساموئل اتوئو است...

- باشگاه مارسی به دنبال دیدیر دروگبا مهاج سابق خود است و آن ها اعلام کردند برای بدست آوردن مهاجم چلسی دست به هر کاری خواهند زد.

- باشگاه لیورپول با ارائه پیشنهاد 2 میلیون پوندی به دنبال جذب اسکار سیلوا هافبک اسپانیول است.

- خوانده راموس سرمربی سابق تاتنهام که اکنون سرمربی رئال مادرید است، اعلام کرد از سوی باشگاه نیوکاسل برای قبول هدایت این تیم با وی تماس گرفته شده است.

- استیلیان پتروف بازیکن آستون ویلا معتقد است اگر این تیم به رقابت های جام قهرمانان اروپا صعود کند، می توانند گرت بری را حفظ کنند.

- آرسن ونگر سرمربی آرسنال با قبول ناتوانی تیمش در کسب عنوان قهرمانی اعلام کرد، منچستر یونایتد قهرمان لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

- به گفته آدریانو گالیانی تکلیف دیوید بکام روز جمعه مشخص خواهد شد.

- گاس هیدینک سرمربی چلسی که به جوانگرایی مشهور است در نظر دارد در بازی هفته آینده تیمش برابر آستون ویلا برای نخستین بار به میشائیل مانسینه مدافع 21 ساله بازی دهد.

- باشگاه منچستر سیتی در نظر دارد با با پرداخت 20 میلیون پوند به ساموئل اتوئو این مهاجم کامرونی را از بارسلونا به خدمت بگیرد.

- توانایی های شگفت انگیز پسر بچه 6 ساله در سایت یوتویوب باعث شده تا او را زیدان جدید خطاب کنند. «مادین محمد» متولد الجزایر که در حال حاضر در فرانسه زندگی می کند، مورد توجه چند باشگاه مطرح جهان از جمله رئال مادرید و چلسی قرار گرفته است.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"ویا" به حضور در انگلستان علاقمند نیست.

مدیر برنامه " دیوید ویا " اعلام کرد بعید است او به انگلستان بیاید و از مذاکره با منچسترسیتی نیز اجتناب کرده است.

مرد کلیدی والنسیا یکی از ترسناک ترین مهاجمان جهان است و همواره یکی از اهداف باشگاه ها بوده است اما تا به حال در این تیم مانده است.

لیورپول، چلسی، اینترمیلان و در لالیگا رئال مادرید و بارسلونا علاقمند به جذب او هستند، اما منچسترسیتی با بودجه مالی خوب نگاه ویژه ای به این بازیکن دارد.

اما مدیر برنامه " ویا " پافشاری می کند او به انگلستان نمی رود و هیچ علاقه ای به منچسترسیتی ندارد.

" خوزه تارمارگو " به میرور گفت:« دیوید شانس حضور در انگلستان را رد کرده است.»

« مذاکره با منچسترسیتی بی معنی است و چلسی نیز علاقمند نیست. اگر والنسیا تصمیم به فروش او بگیرد، در اسپانیا می ماند.»

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آلکس فرگوسن: با اين همه ستاره چه کنم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "الکس فرگوسن"سرمربي باشگاه منچستريونايتد انگليس اعتراف کرد تيمش آنقدر پرستاره و قدرتمند است که نمي داند 11 نفر اصلي را چطور انتخاب کند.

به گزارش یوفا: فرگوسن ضمن ابراز خوشحالي از حضور اين همه ستاره، اظهار داشت توانمندي تيمش آنقدر بالاست که انتخاب ترکيب اصلي، بازي به بازي سخت تر مي شود.

وي به روزنامه سان گفت: عملکرد تک تک بازيکنان چنان خوب بوده که کم کم از انتخاب ترکيب اصلي مي ترسم. وقتي مي خواهم يکي را بيرون بگذارم که هيچ کار غلطي نکرده و حتي بسيار خوب بوده، احساس گناه مي کنم.

به اعتقاد فرگوسن، اين شرايط باشگاه را در موضع قدرت قرار مي دهد اما کار سرمربي را راحت نمي کند.

وي ادامه داد: گاهي از من مي پرسند که بهترين ترکيب تيم کدام است و پاسخ من اين است که بهترين نداريم، ولي مي توانم 14 يا 15 نفر برتر را معرفي کنم، پاسخ بهتر اين است که بگويم ما يک تيم برتر داريم، تيمي که بطور وحشتناک خوب است و شايد بهترين تيم دنياست.

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هيدينگ: پايان فصل چلسي دل انگيز است
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي جديد تيم چلسي انگليس گفت: به بازيكنان گفتم به كمك آنها نياز دارم تا پايان فصل دل انگيزي را براي تيم رقم زنيم.

به گزارش یوفا‌ گاس هيدينگ اظهار داشت: در اولين جلسه حضورم در تمرين تيم چلسي پي به نكات متفاوتي بردم. نكاتي كه به طور دقيق جهت پيشبرد كار، مورد توجه قرار مي دهم.

وي كه روز گذشته در اولين جلسه تمرين چلسي حاضر شد، بيان كرد: بازيكنان چلسي در شرايط آمادگي صدرصد نيستند. اينجا هستم كه با تلاش گروهي بتوانيم چلسي را به جايگاه واقعي اش برسانيم.

اين مربي آنگاه بيان كرد:فكر مي كنم مهمترين بخش از اولين جلسه تمرين، آن قسمتي بود كه براي بازيكنان حرف زدم. به آنها گفتم با كمك تك تك نفرات تيم مي خواهم كاري كنم چلسي، پايان فصل دل انگيزي داشته باشد. براي اين منظور به كمك بازيكنان نياز دارم. خواهان افزايش كيفيت كار گروهي تيم هستم و از همه نفراتم حمايت مي كنم.

هيدينگ هفته قبل در پي عزل لوئيس فليپه اسكولاري، به عنوان سرمربي جديد و البته موقت اين تيم برگزيده شد.

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ادواردو: تايلور هرگز حاضر به عذرخواهي از من نشد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن برزيلي الاصل تيم آرسنال گفت: پس از مصدوميت 25 هزار نامه الكترونيكي براي كسب سلامتي مجدد دريافت كردم؛ ولي كسي كه مرا مصدوم كرد، هرگز پوزش نخواست.

به گزارش یوفا ادواردو اظهار داشت: وقتي يك سال قبل درحين بازي با بيرمنگام درسنت آنرو، مارتين تايلور بازيكن تيم حريف روي من خطا كرد و باعث شكستگي ساق پايم شد، هيچگاه از من عذر خواهي نكرد؛ اما از طرف حاميانم پيام هاي محبت آميز بسيار زيادي دريافت كردم.

وي افزود: حدود 25 هزار نفر با ارسال نامه هاي الكترونيكي از كرواسي، برزيل و انگليس مرا مورد حمايت قرار داده و برايم آرزوي سلامتي و شفا كردند؛ اما كسي كه مسبب مصدوميت بود، هيچگاه عذرخواهي نكرد.

اين بازيكن كه در ديدار جام حذفي روز دوشنبه با كارديف سيتي و در كسب برد 4 بر صفر آرسنال ، پس از 12 ماه دوري از ميدان به بازي رفت و 2 گل نيز به ثمر رساند، ادامه داد: سال گذشته در حين آن بازي تلخ و فراموش نشدني، چيزي به اسم تكل نديدم. حتي حالت جنگ تن به تن نيز نبود. حركت تايلور فوق العاده خشن بود. فقط صداي شكستگي استخوانم را به خاطر دارم.

تيم آرسنال با كسب برد 4 بر صفر مقابل كارديف سيتي به مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي انگليس صعود كرد.

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
لمپارد منزل 8 ميليون پوندي اش را مي فروشد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: ستاره ملي پوش تيم چلسي انگليس به خاطر پرداخت هزينه طلاق (مهريه) به همسرش،‌ منزل گران قيمت خود را مي فروشد.

به گزارش یوفا: يك روز پس از انتشار خبر جدايي فرانك لمپارد از الن ريويس، همسر اسپانيايي اش، در جرايد اين كشور، از سوي فرانك لمپارد عنوان شد وي ويلاي مجلل خود را در حومه لندن مي فروشد.

هافبك تيم چلسي، اين منزل را در سال 2008 در ازاي 5/8 ميليون پوند خريداري كرد. اين خانه مساحتي بالغ بر 2200 متر مربع دارد و ساختمان آن داراي 6 اتاق بزرگ و مدرن ترين تجهيزات است.

اين بازيكن 30 ساله كه در تيم چلسي هفته اي بالغ بر 160 هزارپوند دستمزد مي گيرد، از زندگي 7 ساله خود با همسرش دو دختر دارد و براي پرداخت نيمي از ثروت 25 ميليون پوندي اش به عنوان خسارت به همسرش جهت طلاق، به چند آژانس مسكن مهم شهر لندن، اعلام فروش منزلش راكرده است.

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
جدایی لمپارد از همسرش و پرداخت مهریه 12 ملیون پوندی

یوفا:
بازيكن ملي پوش تيم چلسي انگليس با طلاق از نامزدش و پرداخت 12 ميليون پوند مهريه جنجال و هياهو به پا كرد.

فرانك لمپارد پس از 7 سال زندگي با الن ريويس؛ همسر اسپانيايي و داشتن دو دختر،‌ از او طلاق گرفت. ريويس بابت اين اتفاق، به 12 ميليون پوند يعني نزديك به نيمي از 25 ميليون پوند ثروت اين بازيكن به عنوان تاوان (مهريه) دست يافت.

انتشار گسترده خبر طلاق هافبك تيم ملي انگليس و عضو باسابقه چلسي از همسرش، در رسانه هاي اين كشور جنجال و هياهوي زيادي به پا كرد. رسانه هاي بريتانيا سعي و تلاش زيادي در تهيه گزارش از اين اتفاق ناخوشايند در زندگي لمپارد كردند.

لمپارد و همسر طلاق گرفته اش سعي و تلاش زيادي براي مسكوت گذاشتن اين ماجرا كردند و حتي در اين ميان يكي از نزديكان لمپارد در اين باره اظهار داشت؛ اين بازيكن و همسر سابقش به خاطر حفظ آرامش خانواده،‌ به ويژه دو فرزند خود،‌ از گفت و گو در اين زمينه خودداري كردند.

۱ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۳۶ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۸,۶۳۰ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۸,۴۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۶۱۱ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۰۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۲۲ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۹,۷۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۷۱ کاربر آنلاین است. (۲۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!