به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی مادریدیستا
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
این انتخاب بر اساس رای هواداران بوده که یوفا تو سایتش گذاشته بود.
من خودم به گل مسی جلو بایرن رای دادم.
معلومه رونالدو میبره.چون هواداراش رفتن بهش رای دادن ولی بیشتر هوادارای بارسا امثال شما حتی نمی دونستید!
یه علت دیگه هم داره که بارساییا بین گلهای راکیتیچ و مسی تقسیم شدن و رآیها شکسته شده ولی رئالیا فقط یه گزینه داشتن!!
ضمنا گل راکیتیچ تو فینال واقعا قشنگ بود!!یه همکاری تیمی عالی با چندین و چند پاس و بعدش گلللللل!

تازه از همین الان باید منتظر برنده شدن گلهای خامس تو لالیگا جلو آلمریا/گرانادا بعنوان گل فصل تو لالیگای پارسال باشیم!!بالاتر از گلهای سوارز به لوانته و ختافه/ پدرو به سوسیداد/مسی به سویا و رایو و چندتا گل دیگه از بازیکنان تیمای دیگه باشیم!
چون هیچی نمیبرن و فقط همینو مجبورن بهشون بدن!!

۲۰ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یعنی 10 گل از این خنده دارتر وجود نداره!اصلا هم در انتخاب گل برتر جانبداری نکردن وسمت و سویی نداشتن کاملا معلومه(ارواح ..شون)....بدبختی اینجاست یه بقل پای ساده زیبایی هم نداره خیر سرش البته در مقابل دروازه خالی آی مثل بازی با یووه و پنالتی هاش این گل سوپرگل محسوب میشه!
گل راکیتیچ ارزشمند بود ولی اینجا زیبایی گل ملاکه!که گل راکی در کنار هزاران گل معمول دیگه قرار میگیره فقط ارزشش فرق میکنه همین!از طرفی گل نیمار به پی اس جی نیست از اون فاصله به زاویه مخالف شوت زد!و خنده دار گل رمزی که یه والی با پای غیر تخصصی زد نیست!
آیا این لیست چیزی جز جوک و بالابردن یه بچه گریه کن هست؟
انتخاب نشدن گل مسی هم تاثیرات سوزشه!چیزی نیست...

پ ن:البته قبول دارم گل راکیتیچ از لحاظ کار تیمی فوق العاده بود!(بعد از بررسی دوباره)...بر اساس رای هوادارا بوده؟!.من فکر کردم از طرف خود یوفا انتخاب شده...پس ولش همون قضیه جدی نگیرید صدق میکنه اینجا!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
نگاهی به 61 گل کریستیانو در فصل 2014-2015 که تازه به اتمام رسیده نشان می دهد که این فوق ستاره، 64 درصد گل هایش یعنی 39 گل از 61 گل خود را از درون محوطه جریمه و مثل یک شماره 9 به ثمر رسانده است. تنها 11 درصد گل های او از بیرون محوطه جریمه (متمایل به سمت چپ) حاصل شده.

بچه ها هرجا رفتید این آمار رو بزارید خخخ

۲۰ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: david_villa11
پیام: ۱۶۳
عضویت از: ۴ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- داوید ویا - لیونل مسی - ژاوی - اینیستا - پویول
- ریوالدو - رونالدینهو - روماریو - استویچکوف
- پرسپولیس
- تیم ملی ایران - تیم ملی برزیل
- مهدی مهدوی کیا - کریم باقری - علی کریمی
- الکس فرگوسن
- برانکو ایوانکوویچ - حسین فرکی - یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
منم اولش فکر کردم واقعا کارشناسها گلها رو انتخاب کردن ولی خب وقتی دیدم جماعت بیکار رفتن رای دادن فهمیدم بی خودی بوده آخه گل پنالدو به لیورشوت که فوق مضحک بود...
این چند روزه این رئالی ها خیلی اعصابم رو ریختن بهم...کلا کارشون شده توهین به ما...اینا به کنار ، من طاقت توهین به اسطوره هامون رو ندارم مثل کاپیتان پویول و ژاوی و...
توی سایت مضخرفشون همش از ژاوی به عنوان فردی ریاکار و دورو و مکار یاد میکنن...من توی این همه سالی که فوتبال میبینم و طرفدار بارسام اصلا یادم نمیاد ژاوی دوپهلو حرف زده باشه و حتی مصاحبه ی تندی علیه این خوک ها کرده باشه...
این اواخر هم که حسابی از خجالت پیکه و آلوز و نیمار در اومدن...
من بر خلاف حرف و ظاهر ، به شخصه یه آنتی مادریدیستای واقعی هستم و حالم از باشگاه لجن و تاریخ نکبت بارشون بهم میخوره ، کاری به گذشته و فرانکو این برنامه ها ندارم ، اون چیزی که خودم درک کردم باعث تنفر شدیدم شده...
الانم که اسطوره سوراخشون رو دارن مثل یه سگ پرت میکنن بیرون و من واقعا از این اتفاق خوشحالم...
یه موجود اضافی که فوتبال رو به گند کشیده ؛ در عجبم از بعضی بارسایی هایی که از این موجود آشغال خوششون میاد...واقعا کسی توی این سایت از این بشر خوشش میاد؟؟؟!!!!

دوستان ببخشید زیاده گویی کردم ، خواستم یه درد دلی با رفیقای بارساییم کرده باشم تا کمی سبک بشم

۲۱ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بیخیال بابا بذار بسوزن برای دومین بار تو این سه فصل بی جام بودن. سه گانه ما رو هم باز تماشا کردن. داغ دارن آقا داغ

به جایی که بری سایتشون بشین دوباره جشن قهرمانی رو ببین حال کن

۲۱ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: ElMaestro6
پیام: ۱۸۵
عضویت از: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- ریوالدو
- اسپانیا-آرژانتین
- پپ کبیر-ارسن ونگر-بیلسا
- فوتبال داخلی نگاه کردن داره اخه :إ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohammad_puyii5 نوشته:

الانم که اسطوره سوراخشون رو دارن مثل یه سگ پرت میکنن بیرون و من واقعا از این اتفاق خوشحالم...
یه موجود اضافی که فوتبال رو به گند کشیده ؛ در عجبم از بعضی بارسایی هایی که از این موجود آشغال خوششون میاد...واقعا کسی توی این سایت از این بشر خوشش میاد؟؟؟!!!!

بنظرم دوتا بازیکن تو تاریخ رئال بودن ک میشه واسشون تا حدودی احترام قائل شد یکی رائول اون یکی هم کاسیاس
واقعا یادم نمیاد ک این دوتا به اونصورت مصاحبه ی بر علیه بارسا کرده باشن یا حرفی پشت سر بازیکنامون بزنن از معدود موجودات با شخصیتی بودن ک تو رئال دیدم رابطشون هم با هم تیمی های ملی پوش مثل ژاوی پویول اینیستا همیشه خوب بوده بویژه کاسیاس ک تو دوره مورینیو خیلی بخاطر همین رابطه خوبش با بارسایی ها متضرر شد و به کل فوتبالش هم از اون دوره به بعد نابود شد
تنها گناهشم اینه ک ب تیمش تعصب داره دوست داره فوتبالشو همونجا تموم کنه اما از اونجایی ک نوادگان فرانکو بویی از شعور نبردن اینطوری برخورد میکنن با اسطوره هاشون
در کل موافق ادبیات توهین در قبال این دو بازیکن رئال نیستم همونطور ک خیلی از رئالیارو میشناسم ک علاقه و احترام زیادی واسه ژاوی اینیستا قائلن

۲۱ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
منتظر برنامه ی قدردانی از کاسیلاس کبیر هستیم

@esalatbarca
۲۱ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول

من خیلی خوشم نمیاد ازش چون رئالیه ولی مستحق فحش هم نیست فقط تنها آرزویی که داشتم واسه ی دروازه اسپانیا این بود که فصل قبل که والدز خیلی خوب بود مصدوم نمیشد و جام جهانی میرفت و جای کاسیاس بازی میکرد مطمئنم خیلی بهتر بود در فصل قبل نسبت به کاسیاس(با اختلاف بهتر بود)
از فصل قبل هم که دیدم با اینکه افت کرده ولی همیشه انگار با دیگو لوپز مشکل داره حس کردم زیادی مغروره و عمرا به ژاوی برسه چون ژاوی وقتی دید نمیتونه مثل قبل باشه قبول کرد ولی این قبول نکرد و اینجوری شد که طرفدار های به ادب رئال خیلی راحت شخصیتش رو پایین آوردن البته من مطمئنم اگه ژاوی حتی با کیفیت کم هم بازی میکرد (در طول نود دقیقه نمیتونست مثل قبل باشه) بارسایی ها عمرا چیزی میکفتن خب کلا احترام دو طرفست که یک تیم و شخص رو قابل ستایش میکنه چیزی که در رئال وجود نداره

۲۲ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
در واکنش به فرضیه تبانی؛ بارسلونا متهم میکند!

نشریه موندودپورتیوو که اولین بار خبر مربوط به تحقیق کمیته برگزاری لالیگا در مورد فرضیه تبانی در بازی بارسلونا و دپورتیوو را منتشر کرد، در گزارشی،کمیته برگزاری لالیگا را به خصومت علیه بارسلونا متهم کرد.
در واکنش به فرضیه تبانی؛ بارسلونا متهم میکند!
به گزارش "ورزش سه"، همه چیز از آخرین هفته لالیگا و بازی بین بارسلونا و دپورتیوو در نوکمپ شروع شد. زمانیکه بارسا ابتدا با دو گل پیش افتاد و سپس در عین ناباوری، دپورتیوو که تا آن لحظه تیم سقوط کرده بود با جبران دو گل خورده، بازی را به تساوی کشاند و بدین ترتیب در لالیگا ماندنی شد. بازی برای بارسلونا که قهرمانی خود را مسجل کرده بود اهمیت آنچنانی نداشت.

دو روز پیش، فاش شد که اواخر بازی، لوپو بازیکن دپورتیوو به ژاوی گفته است که مسابقه را جدی نگیرند تا دپور در لالیگا بماند. ادعایی که ژاوی به شدت آن را تکذیب کرد اما کمیته برگزاری لالیگا به رهبری خاویر تباس، گروهی را برای تحقیق در مورد این بازی مامور کرده تا در مورد فرضیه تبانی بین دو تیم بررسی های لازم را به عمل بیاورند.

نشریه موندو دپورتیوو، امروز با چاپ گزارشی، کمیته برگزاری رقابت های لالیگا را با ذکر دلایلی، به خصومت علیه بارسا متهم کرده است. در بخشی از این گزارش آمده است:" عجیب نیست در طول دو فصل گذشته هیچ مربی و هیچ بازیکنی از بارسلونا از سوی این کمیته به عنوان مربی و بازیکن ماه اسپانیا برگزیده نشده اند؟
چگونه می شود که نونو (مربی والنسیا) سه بار، والورده و آنچلوتی (مربیان اتلتیک و رئال) دو بار به عنوان مربی ماه برگزیده می شوند ولی تاتا مارتینو، مربی بارسا در فصل 2013-2014 با وجود کسب 8 برد متوالی در هفته های ابتدایی حضورش و نیز لوئیس انریکه با وجود کسب 5 برد متوالی همراه بارسلونا در ماه آوریل گذشته، به عنوان مربی ماه برگزیده نمی شوند.

چگونه می شود که لئو مسی در 18 انتخاب گذشته، هرگز به عنوان بازیکن ماه برگزیده نشده است؟ او ماه مارس 2014 با زدن 9 گل پشت سر کیلور ناواس، دروازه بان وقت لوانته قرار گرفت.
این کمیته در جوایز سالانه خود در 4 دسامبر 2013، برای رونالدو یک جایزه اختراع کرد. جایزه باارزش ترین بازیکن سال. در حالیکه مسی از سوی فوتبالیست های شاغل در لالیگا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و جایزه خود را نیز دریافت کرد. آیا این کمیته دوست داشت به رونالدو هم جایزه ای برسد؟
جالب اینجاست که سال بعد یعنی دسامبر 2014، جایزه باارزش ترین بازیکن حذف شد. دقیقا سالی که رونالدو عنوان بهترین بازیکن سال را از آن خود کرد. در مراسمی که به هیچ یک از اعضای اتلتیکو، تیم قهرمان لالیگا، جایزه ای تعلق نگرفت."

۲۲ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ملت الکی خوش به اینا میگن !

طرف یه توپ باد آورده رو روی یه اشتباه تخیلی بازیکن حریف گرفته و با یه بقل پا زده تو گل ، اسمش گل فوق العاده ـس !

لیگ خودمون از این فوق العاده ها فراوونه !

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۲۰ بازدید
۷ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۳۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۱,۴۱۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۵,۲۹۰ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۷۲۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۷۳۷ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۰۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۵ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!