به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: لیونل مسی
نام کاربری: barca1991
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امیدوارم به بازیش و درسش لطمه نخوره

مسی چی می خونه؟

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
رشته تربیت بدنی مگه نمیدونستی البته زیاد بازیگوشی میکنه اهنگ زیاد گوش میده

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
zhaleh نوشته:

اسمش هم قشنگ بود ایول لئو ولی امیدوارم به بازیش و درسش لطمه نخوره ولی گفته بود زن نمیگیرم خیلی شیطونه

تو واقعا الان انقدر relax برخورد کردی؟ باورم نمی شه! اگه واقعا می تونی این جوری برخورد کنی که خب هم جای تعجب داره، هم یه جورایی تشویق، هم یه جورایی تنبیه!
یه سر بیا این جا همشو خودم برات توضیح می دم.
البته هنوز که نمی شه روی چیزی حساب کرد! ممکنه یه هوادار محبوب بوده.

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

توی سایت youtube یه مصاحبه ازش هست که توی یه برنامه تلویزیونی یه پسربچه مچش رو می گیره و ازش می پرسه که دوست دختر داره یا نه ؟ بیچاره مسی هم مجبور می شه مقر بیاد که دوست دختر داره و توی آرژانتین هم زندگی می کنه!!! آخی... وقتی داشت اعتراف می کرد کمی تا قسمتی این جوری شده بود!

نقل قول
رشته تربیت بدنی مگه نمیدونستی البته زیاد بازیگوشی میکنه اهنگ زیاد گوش میده

نه نمی دونستم ، ولی می شد حدس زد ، آخه ورزشکارا یا تربیت بدنی می خونن یا اصلا وقت درس خوندن ندارن . بازیگوشی به جای خود ، همین که درس می خونه خودش کلی هنره!

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۱۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Aclima نوشته:

نقل قول
zhaleh نوشته:

اسمش هم قشنگ بود ایول لئو ولی امیدوارم به بازیش و درسش لطمه نخوره ولی گفته بود زن نمیگیرم خیلی شیطونه

تو واقعا الان انقدر relax برخورد کردی؟ باورم نمی شه! اگه واقعا می تونی این جوری برخورد کنی که خب هم جای تعجب داره، هم یه جورایی تشویق، هم یه جورایی تنبیه!

من خیلی ناراحت شدم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم امیدوارم دوستیشو قطع کنه چون دوس ندارم کسی جز من با لئو باشه

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: El.Zurdito
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
-
-
-
- _
-
- _
گروه:
- کاربران عضو
بابا یکی منو دلداری بده شما تازه سر این یکی دارید کل کل می کنید من که سر شایعه دوست دختر قبلیش داشتم می مردم تا یه هفته یه چشم اشک بود و یه چشم خون دلم به این خوش بود اونم تنها منم تنها ...تا این که فهمیدم دروغه ونفس راحت کشیدم
اما حالا این دیگه از کجا پیداش شده نه نمی خوام باور کنم دوست دارم همون مسی خودم باشه
من 4 سال تمومه که لحظه لحظه زندگیمو با مسی میگذرونم با خندش میخندم و با گریش گریم میگیره ولی حالا نمی دونم چی کار کنم
دختره چند روز اومده اسپانیا و تو خونه مسی مونده و با خونوادش رفتن تو خیابون که بالاخره رونمایی شد
اینا به درک با دل شکستم چی کار کنم ...

ارزوم اینه فقط یه بار از نزدیک ببینمش (البته قبل از زن گرفتن اینجوری راحت ترم )

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: El.Zurdito
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
-
-
-
- _
-
- _
گروه:
- کاربران عضو
وای خدای من رفتم اون برنامه رو دیدم خیلی باحال بود قیافه ی مسی دیدن داشت یعنی وقتی این سوال رو شنید خودش اول کف کرد بعد... اخی انقدر اروم با خجالت جواب مجری رو میداد حالا اینا به کنار مجری بعد از این که مسی گفت دختره اهل ارژانتینه چنان اوفی گفت که ته خنده بود کپ کرد

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
نقل قول
BARCA_LIONEL نوشته:

بابا یکی منو دلداری بده شما تازه سر این یکی دارید کل کل می کنید من که سر شایعه دوست دختر قبلیش داشتم می مردم تا یه هفته یه چشم اشک بود و یه چشم خون دلم به این خوش بود اونم تنها منم تنها ...تا این که فهمیدم دروغه ونفس راحت کشیدم
اما حالا این دیگه از کجا پیداش شده نه نمی خوام باور کنم دوست دارم همون مسی خودم باشه
من 4 سال تمومه که لحظه لحظه زندگیمو با مسی میگذرونم با خندش میخندم و با گریش گریم میگیره ولی حالا نمی دونم چی کار کنم
دختره چند روز اومده اسپانیا و تو خونه مسی مونده و با خونوادش رفتن تو خیابون که بالاخره رونمایی شد

نقل قول
Xale نوشته:

نقل قول
Aclima نوشته:

نقل قول
zhaleh نوشته:

من خیلی ناراحت شدم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم امیدوارم دوستیشو قطع کنه چون دوس ندارم کسی جز من با لئو باشه

مسی فقط مال خودمه
چه با اون دختره چه بی اون دختره
دیگه نبینما

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
Judy Abbott نوشته:

نقل قول
BARCA_LIONEL نوشته:

نقل قول
Xale نوشته:

نقل قول
Aclima نوشته:

نقل قول
zhaleh نوشته:

مسی فقط مال خودمه
چه با اون دختره چه بی اون دختره
دیگه نبینما

بچه ها انقدر سخت نگیرید.

۱۱ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بچه ها انقدر سخت نگیرید.

موافقم ، فعلا بیاین همه دعا کنیم مسی دوباره مثل قبلا بترکونه ، چند وقته گل نزده و من می ترسم اگه زبونم لال همین طوری پیش بره اون رونالدوی غاز دوباره حقشو ازش بگیره!

۱۱ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۴۴۳ بازدید
۱۶ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۲۵ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۷۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۲۲۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۳۲ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۴۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۲۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!