به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث و تبادل نظر در مورد مسائل روز دین
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اقا امير يه كتاب جالب بهتون معرفي ميكنم كه واقعا منحصر به فرده

النصوص

بیش از 500 دلیل روشن بر ولایت حضرت علی علیه السلام از کتب اهل سنت
کتابی جامع در باب اثبات حقانیت شیعه با 5 میلیارد تومان جایزه

مؤلف این کتاب نفیس "حجه الاسلام و المسلمین احمد رضا آقادادی"از محقیقن به نام ایران و صاحب کتابهای (طوبای هدایت پاسخی به شبهات وهابیت) و (مرآه الابرار) و ... در این کتاب سعی خود را مبذول ساخته است تا در راه رضای خدای سبحان کتابی را از بین روایات اهل سنت با موضوع احادیث ولایت و وصایت و خلافت مولی الموالی امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام جمع‌آوری نماید. پس در این راه قریب به هشتاد مصدر از منابع اهل سنت را که بعضاً تا بیست جلد و بیش از آن، مجلد شده بود مطالعه نموده و به صورت گلچین با حذف مکرّراتِ هر حدیث در آن کتاب، پانصد و دوازده روایت را که دلالت بر ولایت و وصایت و خلافت حضرت امیرالمومنین علیعلیه السلام می‌نمود نقل کرده و هدفش از این کار این است که شیعه و سنی بدانند نشیع برای اثبات مذهب حقه خویش هرگز محصور به استناد به کتب خویش نبوده بلکه کتب مخالفین شیعه مملوّ است از حقانیت شیعه.

قهراً برای اثبات حسن نیت خویش به اهل سنت تمام این روایات را از مصادر ایشان نقل کرده و از ذکر روایات منابع شیعه خودداری کرده‌اند. و در مواردی در احادیث درایه شده و توضیحاتی نیز داده شده است

اما هر کس با هر مذهبی از هر کتاب معتبری بتواند یک سوم روایاتی که در این کتاب از منابع اهل سنت در باب ولایت و خلافت و وصایت حضرت امیرالمومنین علیه السلام نقل شده درباره‌ی ولایت و خلافت دیگران بیاورد مبلغ پنج میلیون دلار از مولف به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد و این عهد ایست بین مولف و خدای سبحان که آنرا ادا کند و پروردگار را شاهد می‌گیرد که بر عهدش پایبند باشد و کفی بالله شهیداً.

باز تأکید می‌شود این کتاب بیش از پانصد روایت از منابع اهل سنت ذکر کرده که همگی دلالت و بلکه صراحت به ولایت امیرمؤمنان علی علیه السلام دارد البته این تعداد همه‌ی آنچه که در کتب ایشان است نیست بلکه منتخبی از آن روایات است. به عنوان مثال فقط در کتاب تاریخ دمشقِ ابن عساکر بیش از دویست و پنجاه مرتبه حدیث غدیر و ولایت با اسناد مختلف ذکر شده که مؤلف از این تعداد با در نظر گرفتن اختلاف نقلها نهایتاً کمتر از پنج حدیث را نقل کرده است.

حال هر کس که مرد این میدان است نه از کتب شیعه بلکه از هر کتابی که می‌خواهد یک سوم روایات مذکور در این کتاب را درباره‌ی خلافت و ولایت دیگران بیاورد که اینگونه هم در نزد خدای سبحان از اجر و ثواب معنوی برخوردار بوده و هم اینکه در این دنیا از جایزه‌ی پنج میلیون دلاری بهره‌مند خواهد شد.

جهت تهیه این کتاب نفیس با شماره 09133255449 تماس حاصل نمائید

منبع

ویرایش ناظر: کمیل جان دیگه به تو نباید تذکر بدم عکسارو با سایز بزرگ نذار.

۱۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: God-Of-Ps
پیام: ۱۹۹
عضویت از: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹
از: teh-baku
طرفدار:
- Leo meSsi
- Patrik kluyvert
- perpolise
- Argentina & spain
- ali karimi
- Pep guardiola
- afshin ghotbi
گروه:
- کاربران عضو
ضمن تشکر مجدد از جناب کمیل.
دوست بزرگوار در ابتدا پاسخی به مطلب اولتون بدم.
بنظر بنده متنی که نوشتید به غیر از اون آیه قرآن مغلطه بود و استدلال محکمی پشتش نبود و فقط شونه خالی کردن از واقعیت بود.حرفهای شما بیشتر شبیه سیاستمداران بود که برای متحد و منسجم نشان دادن مسلمین جلوی دشمنانشون استفاده میکنن.
عزیزم اصول دین شیعه رو یکبار که مرور کنیم به اصل امامت میرسیم.از نظر شیعه کسی که امامت رو قبول نداشته باشه مسلمون نیست.اما این اصل اصلا برای دوستان تسنن اصل نیست!
پس چطور منکر اینکه فرقه ای وجود نداره و همه یک دین واحد هستیم میشید؟

در رابطه با نقل قولی که از کاتولیک ها آوردید هم هیچ حرفی ندارم و زین بعد به هیچ نقل قولی جواب نمیدم و اونرو نمیخونم.

اما در رابطه با آیه ای که آوردید:
این آیه رو بسیار شنیده بودم و راجبش مطلب خونده بودم اما هیچوقت مثل این بار به فکر فرو نرفته بودم و مشتاق تحقیق درست و سالم نشده بودم شاید بخاطر ارادتیه که به شما و دوستان دیگه پیدا کردم.

مطالبی رو هم از اهل تسنن (البته مطمئن نیستم درست فهمیده باشم چون زبان عربی بود) خوندم که اونها نیز بسیاریشون اونطور که من فهمیدم حرف شما رو تایید میکردن اما به نحو دیگری.
حال بر آن شدم که تحقیقات گسترده تری در این زمینه انجام بدم.
و با تنی چند از دوستان تسنن صحبت کنم.

سپاس.

۱۹ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بنظر بنده متنی که نوشتید به غیر از اون آیه قرآن مغلطه بود و استدلال محکمی پشتش نبود و فقط شونه خالی کردن از واقعیت بود.حرفهای شما بیشتر شبیه سیاستمداران بود که برای متحد و منسجم نشان دادن مسلمین جلوی دشمنانشون استفاده میکنن.

ولي به نظر من اصلا اينگونه نيست يه سري حقايقي بود كه بايد مطرح ميشد سعي ميكنم به جاي اينكه از دلايل منطقي و تاريخي بگم از قران همين ادعا ها رو ثابت كنم

نقل قول
عزیزم اصول دین شیعه رو یکبار که مرور کنیم به اصل امامت میرسیم.از نظر شیعه کسی که امامت رو قبول نداشته باشه مسلمون نیست.اما این اصل اصلا برای دوستان تسنن اصل نیست!
پس چطور منکر اینکه فرقه ای وجود نداره و همه یک دین واحد هستیم میشید؟

برادر من من منكر اين نيستم كه فرق هستند كه خيلي هاشون هم منحرفن،من گفتم من خودم به شخصه فرقه ها رو به رسميت نميشناسم ملاك براي من اطاعت از خداست حالا بريم سر بحث اينكه چطور ادعاي من نسبت به يكي بودن همه اينا رو ثابت ميكنه

اسلام برخلاف اديان الهي ديگه يه قيد و حالته نه يه اسم
مسيحيت يه اسمه و يهوديت هم همينطور
وقتي خود حضرت عيسي و حضرت موسي وجود داشتن چنين كلماتي به گوششون نخورده و قطعا خودشون هم چنين اييني رو بين مردم رواج ندادن بلكه همشون يه پيام مشترك داشتن اونم گرويدن به خدا و دوري از شيطان و معاد بوده
تنها ديني كه به صورت قيد اومده اسلام بوده
اسلام يعني تسليم بودن در برابر خداوند و مطيع اوامر امر الهي بودن
و اين كلمه هم از زمان خود پيامبر و نزول خود قران وجود داشته و اين ايين مستقيم زير نظر پيامبر اداره شده!
اسلام حالتيه كه يه فرد عادي بايد داشته باشه يعني بايد دربرابر امر الهي تسليم باشه. وقتي موسي در بين يهوديان و مصريان ظهور كرد پيامش اين بود به خداي يكتا ايمان بياوريد و از محرمات(دروغ مشروب زنا و مال اندوزي و نزول) بپرهيزيد.
حضرت عيسي وقتي اومد بزرگترين كاري كه كرد جنگيدن با ربا خاري و زنا كاري بود و همچنين ترويج گرويدن و تسليم شدن در برابر خدا و مطيع اوامر الهي بودن و دوري از محرمات (دقيقا همون محرمات) بود

ظهور پيامبر هم به همين نحو بوده.
اين پيامبران همشون فرستاده يه خدا هستند و دين يكساني رو اوردن و هيچ كدوم از تفكراتشون متضاد نبود بلكه با سير تكامل عقل انسان نزول اوامر الهي بيشتر و بيشتر شده و پيامبران نو به نو احكام بيشتري رو بين مردم ترويج دادن تا بالاخره انسان به قدري از رشد فكري برسه كه نيازي به پيامبر نباشه.

حالا بريم سر اينكه همه پيامبران قيد اسلامو داشتن و مطيع خداوند بود و تسليم بودن و هيچ كدوم اييني به شيوه خاص نياوردن فقط راه تسليم بودن دربرابر خدا رو اوردن
مثال حضرت ابراهيم.اينم ايه مستقيم قران:

يا اهلِ الكتاب لِمَ تجاجّون فى ابراهيم و ما انزلت التوراة و الإنجيل اِلاّ من بعده أفلا تعقلون. ها اَنتم هؤلاء حاججتم فيما لكم به علم فلِمَ تحاجوّن فيما ليس لكم به علم واللَّه يعلم و انتم لاتعلمون. ما كان ابراهيم يهودياً ولا نصرانياً ولكن كان حنيفاً مسلماً وما كان من المشركينان اولى الناس بابراهيم للذين اتبعوه و هذا النّبى والذين آمنوا واللَّه ولىّ المؤمنين.ف - آل عمران: 68 - 65

يعني:
اى اهل كتاب! چرا درباره‏ى ابراهيم گفتگو و نزاع مى‏كنيد؟ (و هر كدام او را پيرو آيين خود مى‏دانيد،) در حالى كه تورات وانجيل، پس از او نازل شده است، چرا تعقّل نمى‏كنيد؟
هان (اى اهل كتاب!) شما همانان هستيد كه درباره (حضرت عيسى و) آنچه بدان علم داشتيد محاجّه و نزاع كرديد، پس چرا درباره (ابراهيم و) آنچه بدان علم نداريد نزاع مى‏كنيد؟ در حالى كه خداوند مى‏داند و شما نمى‏دانيد.
(برخلاف ادّعاى يهوديان و مسيحيان،) ابراهيم نه يهودى بود و نه نصرانى، بلكه او فردى حق‏گرا و تسليم خدا بود و هرگز از مشركان نبود.
همانا سزاوارترين افراد به ابراهيم، كسانى هستند كه از او پيروى كردند و (نيز) اين پيامبر و كسانى كه (به او) ايمان آورده‏اند، و خداوند سرور و سرپرست مؤمنان است.

ميتونيد تفاسيير اين ايات رو در اينجا بخونيد.

" دین در نزد خداوند اسلام است " و مسلمان کسی است که در مقابل دستورات و قوانین پروردگار تسلیم باشد و عمل نماید به این جهت خداوند در مورد انبیاء مثل حضرت ابراهیم ( علیه السلام ) و نوح ( علیه السلام ) می فرماید " کان حنیفا مسلما " یعنی موحدی خالص و مسلمان بودند و در آیه دیگر از زبان حضرت نوح ( علیه السلام ) می فرماید :

" و امرت ان اکون من المسلمین "( سوره یونس ، آیه 72 )

و همچنین هرکسی که در مقابل پروردگار تسلیم و منقاد باشد قرآن او را مسلمان معرفی می کند .

هو سماکم المسلمین من قبل ( سوره حج ، آیه 78 )

یعنی او شما را در گذشته مسلمان نامید

فما وجدنا فیها غیر بیت من المسلمین ( سوره ذاریات ، آیه 36 )

یعنی : ولی جز یک خانواده از مسلمانان در تمام آنها نیافتم .

و اشهد بان مسلمون ( سوره آل عمران ، آیه 52 )

(حواریون به عیسی ( علیه السلام ) گفتند ) تو گواه باش که ما مسلمانیم

یا قوم ان کنتم آمنتم بالله فعلیه توکلوا ان کنتم مسلمین ( سوره یونس ، آیه 84 )

( حضرت موسی ( علیه السلام ) به قوم خود گفت : ) ای قوم من اگر به خدا ایمان آورده اید بر او توکل کنید و اگر مسلمانید .

از آیاتی که برایتان ذکر کردم ، معنای اسلام کاملا روشن میشود و همچنین معنای مسلمان بودن حضرت ابراهیم که در آیه ذکر کرده اید روشن می گردد .

خدا هم تو قران گفته از من و فرستاده هايم تبعيت كن و حضرت محمد هم حضرت علي رو معرفي كرده و راز نسل 14 تن هم تو اين بخش بولد و هايلايت شده.
حالا من راه راستمو تو تبعيت از 14 معصوم با احترام گذاشتن به تمامي پيامبران و پيروان اين پيامبران يافتم و تمام پيامبران الهي رو مسلمون ميدونم.

وقَرْنَ فِي بُيُوتِكُنَّ وَلَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَى وَأَقِمْنَ الصَّلَاةَ وَآتِينَ الزَّكَاةَ وَأَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا ﴿۳۳﴾

و در خانه‏هايتان قرار گيريد و مانند روزگار جاهليت قديم زينتهاى خود را آشكار مكنيد و نماز برپا داريد و زكات بدهيد و خدا و فرستاده‏اش را فرمان بريد خدا فقط مى‏خواهد آلودگى را از شما خاندان [پيامبر] بزدايد و شما را پاك و پاكيزه گرداند (۳۳)

یطهرکم یعنی معصومند .هیچ کس نگفته یطهرکم مال ابو حنیفه و شافعی هست .نه شیعه گفته نه سنی .

دوما : اهل بیت قرن اول هجری بودند ، اما چهار تا عالم سنی یعنی ابوحنیفه و شافعی و مالکی و امام احمد حنبل مال قرن دوم هجری بودند .
اهل بیت یک قرن از اونها جلوتر بودند .
قرآن می فرماید "و السابقون السابقون اولئک المقربون " (واقعه 10)
وَالسَّابِقُونَ وپیشگامان السَّابِقُونَ که پیشگامانند ﴿10﴾

و سبقتگیرندگان مقدمند (10)

سوما : تمام اهل بیت شهید شدند ، یکی از علماء اهل سنت سیلی نخوردند .
قرآن می فرماید : "فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما " (نساء ۹۵)

لا يَسْتَوِي الْقاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنينَ غَيْرُ أُولِي الضَّرَرِ وَ الْمُجاهِدُونَ في‏ سَبيلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدينَ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ عَلَى الْقاعِدينَ دَرَجَةً وَ کُلاًّ وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنى‏ وَ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدينَ عَلَى الْقاعِدينَ أَجْراً عَظيماً95
مؤمنان نشسته از جهاد که نقصى ندارند با مجاهدین که با مالها و جانهاى خویش در راه خدا جهاد مى‏کنند، یکسان نیستند خدا مجاهدین با اموال و جانهاى خویش را بر نشستگان به مرتبه برترى داده و همه را وعده نیکو داده و مجاهدان را بر قاعدان به پاداش بزرگ فضیلت داده است

كما اينكه همين بلا رو سر انجيل و تورات اوردن و نام پيامبر رو در اين كتب تحريف كردن.
وجود حضرت محمد در انجيل پيشگويي شده و خود اين پيامبر بارها به حواريون گفته كه بعد از من احمد(نام پيامبر) مياد و شما بايد همراهيش كنيد.

ولي چي شد؟؟اون ايه كجاست؟؟
توي تورات هم بود ولي چي شد؟؟ كجاست؟؟
يه سرچ ساده درمورد پيامبر و ظهورش در تورات و انجيل بكنيد خيلي چيزا دستگيرتون ميشه
مثلا انجيل بارنابا مستقيما اسم احمد(محمد) رو اورده

حالا دور نشيم از بحث خواستم بگم اگه قران اسمي از امامان نبرده و فقط صفاتشون رو شرح داده واسه اين بوده كه از شر تحريف دور بشه

ولي توي صفاتي كه از ولي امر اورده شده و توصيف شده با يكم تحقيق ميتونيد متوجه بشيد كه حقانيت با كيست.
باز تحقيقات بيشتر پاي خودتون

۱۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
آقا امیر من یه درخواستی دارم!!
میشه شما لیست شبهات یا سوالاتون رو درمورد اسلام بنویسید تا من و دوستان اگه جوابی برای هرکدوم داشتیم بنویسیم!!!؟؟
ماشاالله انقدر مطالب طولانی شده از حوصله من خارجه که بشینم بخونم ببینم هدفتون چیه!!؟؟ و دقیقا منظورتون چیه؟؟
دقت کردید که خیلی مسائل رو باهم و درهم گفتید؟؟ چه شما و چه دوستان!!
بهتره واسه اینکه بحث به یه جای خوبی برسه منظمش کنیم و تا یه مساله حل نشده وارد بحث دیگه نشیم!!
البته اگه قراره بحث به این برسه که یه طرف متقاعدشه!! چون اینکه هر طرف هی حرف خودشو بزنه و دیگری قبول نداشته باشه به نظرم بحث فایده ای نداره!!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
میون بحث جالبتون

به نظر شما چرا نذاشتن تو فیلم مختارنامه چهره حضرت عباس نمایش داده بشه مشکلش چی بود؟

۲۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Devil my cry نوشته:

میون بحث جالبتون

به نظر شما چرا نذاشتن تو فیلم مختارنامه چهره حضرت عباس نمایش داده بشه مشکلش چی بود؟

به نظرم چون باعث ميشه سمبليك بشه ميدونيد كه ايراني ها استاد درست كردن سمبل هستند از فردا يهو چنين عكسي رواج پيدا ميكنه و پوستر ها و بنر ها و طراحي هاي از اين شكل بيرون مياد و اخرشم ميره سمت خرافه و بيراهه
همون جوري كه چهره حضرت يوسف رو الان همه مثل اين يارو بازيگره ميشناسن در حالي كه به نظرم بهتره تصوير سازي نكنن

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل نوشته:

نقل قول
Devil my cry نوشته:

میون بحث جالبتون

به نظرم چون باعث ميشه سمبليك بشه ميدونيد كه ايراني ها استاد درست كردن سمبل هستند از فردا يهو چنين عكسي رواج پيدا ميكنه و پوستر ها و بنر ها و طراحي هاي از اين شكل بيرون مياد و اخرشم ميره سمت خرافه و بيراهه
همون جوري كه چهره حضرت يوسف رو الان همه مثل اين يارو بازيگره ميشناسن در حالي كه به نظرم بهتره تصوير سازي نكنن

بله دقیقا هنوزم تاثیر اون مداحیه بوی سیب تو مردم هست تا اسم حضرت ابوالفظل میاد یاد قد رشید و چشم خوشگل و ابرو کمونوو اینجور چیزا میوفتند...
مداح ها هر جا قافیه کم میارند برا شعراشون شرو می کنند به وصف زیباییه ائمه درصورتی که تاثیر وجه ی شخصیتی اون ائمه رو هم می گیره !!!

ولی به نظر من می تونستند مثله سریال ولایت عشق صورت عباس(ع) رو نورانی کنند !!!
خیلی حیف شد که نذاشتن بذارن()

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کـــــــــــوثــــــــــــر نوشته:

ولی به نظر من می تونستند مثله سریال ولایت عشق صورت عباس(ع) رو نورانی کنند !!!
خیلی حیف شد که نذاشتن بذارن()

مثل اینکه میخواستن نورانی کنن میر باقری گفته اگر بخواید نورانیش کنید کلا حذفش میکنم.

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب یه جور می کردن نه سیخ بسوزه نه کباب!

باید با هم کنار میومدن!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
به خاطراينكه ممكن بود بازيگرش پس فردا بره تو اين فيلماي درپيت ايراني عكسش بيفته سردرسينما كنارامثال گلزارو حيايي و افشار و غيره! بعدملت همش ميگفتن إ حضرت عباسو نگا! استغفرالله!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۱ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۸۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۶,۱۰۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۱۳۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۶۷ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۵۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۳۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!