به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پالوتا: پیانیچ و استروتمن می مانند
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پالوتا: پیانیچ و استروتمن می مانند

جیمز پالوتا، رییس باشگاه آ اس رم به دیگر باشگاه ها هشدار داد که فکر خرید میرالم پیانیچ و کوین استروتمن را از سر بیرون کنند.

طرفداری - به گزارش فوتبال ایتالیا، پالوتا در مصاحبه اختصاصی با بلیچر ریپورت به موضوعات زیادی اشاره کرد که برخی از آن ها را در زیر خواهیم خواند.

او در خصوص شایعات و گمانه زنی های روزنامه ها برای تلاش یونایتد برای جذب استروتمن گفت: "من آزار می بینم. من فکر می کردمکه روزنامه های بالاخره از موضوع استروتمن دست برداشته اند، زیرا کوین مصاحبه کرد و به موضوع فیصله داد و گفت که می خواهد در ایتالیا باقی بماند. او قرارداد پنج ساله دارد. همچنین در هر حال من قرار نیست او را به فروش برسانم!

"داستان لیورپول با پیانیچ نیز به همین منوال است. ما چهار سال دیگر با او قرارداد داریم و عاشق او هستیم."

او در ادامه سخنانش اما، همه درها را نبست: "اگر کسی با رقمی بسیار بالا برای یک بازیکن پا پیش بگذارد، باید به پیشنهادش گوش کنید. نمی توانید فارغ از همه چیزبه او بگویید نه."

۲۵ دی ۱۳۹۳
رسمی: پونسه به رم پیوست
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رسمی: پونسه به رم پیوست

ازکویل پونسه مهاجم تیم نیو ولز اولد بویز به صورت رسمی به رم پیوست، اما تا آخر سال 2015 در آرژانتین باقی خواهد ماند.

طرفداری - باشگاه نیو ولز اولد بویز به صورت رسمی در اکانت توییترش اعلام کرد که ازکویل پونسه را به رم فروخته است.

این مهاجم 17 ساله که باشگاه های زیادی از جمله تاتنهام علاقه مند به جذبش بودند به صورت قرضی و تا پایان سال 2015 در نیو ولز اولد بویز باقی خواهد ماند.

گفته می شود رم برای 60 درصد از قرارداد وی 5 میلیون یورو پرداخت کرده است.

۲۵ دی ۱۳۹۳
احتمال دوری شش هفته ای دی شیلیو از میادین
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

احتمال دوری شش هفته ای دی شیلیو از میادین

گزارش ها حاکی از این است که پس از دوری یک ماهه کریستین زاپاتا از میادین، ممکن است دی شیلیو نیز به مدت شش هفته قادر به همراهی میلان نباشد.

طرفداری - میلان موفق شد با نتیجه 2-1 از سد ساسولو در کوپا ایتالیا عبور کند، اما علی رغم این برد تاوان سنگینی پرداخت کرد.

ابتدا باشگاه به صورت رسمی دوری یک ماهه زاپاتا را تایید کرد و اکنون Sky Sport Italia گزارش می دهد که ماتیا دی شیلیو به دلیل مصدومیت احتمالا 40 روز از میادین دور خواهد بود.

۲۵ دی ۱۳۹۳
برنامه یوونتوس برای جذب چند بازیکن در ژانویه
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

برنامه یوونتوس برای جذب چند بازیکن در ژانویه

ماسیمیلیانو آلگری تاکید کرد که باشگاه یوونتوس در تلاش است تا چند بازیکن را در این ماه جذب کند

طرفداری - به گزارش ساکروی قهرمان فصل گذشته سری آ در اولین فصل حضور آلگری به عنوان سرمربی با 3 امتیاز اختلاف صدر نشین رقابت ها است و در جام حذفی و لیگ قهرمانان نیز رقابت می کند.یوونتوس در ابتدای فصل آلوارو موراتا و پاتریس اورا را به خدمت گرفت اما سرمربی این تیم در تلاش است تا در ژانویه نیز تیم را تقویت کند.

آلگری در مصاحبه خود گفت: "باشگاه برای جذب بازیکنان جدید تلاش می کند.ما بی دلیل بازیکنی را جذب نمی کنیم و تمام بازیکنان برای حضور در ترکیب رقابت می کنند. داشتن بازیکنان آماده برای داشتن تیمی ایده آل ضروری است.

یوونتوس در جام حذفی ایتالیا روز پنج شنبه به مصاف هلاس ورونا می رود و آلگری تاکید کرد که در این دیدار تغییراتی در تیم ایجاد خواهد کرد.توز و پیرلو استراحت خواهند کرد تا در دیدار وسط هفته آینده آماده باشند.

۲۵ دی ۱۳۹۳
پیولی: لاتزیو در شرایط بسیار خوبی قرار دارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پیولی: لاتزیو در شرایط بسیار خوبی قرار دارد

استفانو پیولی سرمربی لاتزیو پس از پیروزی 3-1 در برابر تورینو در کوپا ایتالیا روح تیمش را ستایش کرد.

طرفداری - تیم لاتزیو موفق شد با گل های بالده کیتا دیائو، میروسلاو کلوزه و کریستین لدسما با نتیجه 3-1 از سد میزبانش تورینو عبور کند و راهی دور بعدی کوپا ایتالیا شود.

استفانو پیولی سرمربی لاتزیو پس از این دیدار به Rai Sport گفت: "ما می دانستیم که ژانویه ماه مهمی در لیست رقابت ها است و دوره زمانی خوبی را چه در لیگ و چه در کوپا ایتالیا سپری کردیم."

"همه بازیکنان و کادر فنی سهم مهمی در این موفقیت دارند و خیلی مهم است که تنها رقابت سالم در تیم وجود دارد. هر بازیکنی که شایسته بازی باشد می تواند بازی کند."

"اکنون در انتظار بازی با ناپولی هستیم که یک دیدار دشوار خواهد بود."

۲۵ دی ۱۳۹۳
علاقه باشگاه آ اس رم برای به خدمت گیری امانوئل آدبایور
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

علاقه باشگاه آ اس رم برای به خدمت گیری امانوئل آدبایور

رودی گارسیا سرمربی موفق تیم فوتبال رم ایتالیا همچنان به دنبال تقویت خط حمله خود برای رقابت های آتی است.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا روزنامه گازتا دلو اسپورت در تازه ترین گزارش خود از علاقه باشگاه رم به امانوئل آدبایور مهاجم سابق تیم های رئال مادرید و آرسنال که هم اکنون در تیم فوتبال تاتنهام انگلستان حضور دارد، خبر داد.

بر اساس این گزارش خبری قرارداد شاگردان پوچتینو با این مهاجم 30 ساله و آفریقایی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و از این رو باشگاه رم ایتالیا می تواند وی را با قراردادی آزاد و بدون پرداخت مبلغی به رقابت های سری آ بیاورد.

شایان ذکر است که آخرین بازی آدبایور در رقابت های لیگ برتر انگلستان به دیدار ماه اکتبر تیم و برابر استوک سیتی باز می گردد و پس از آن وی نتوانسته که جایی را در ترکیب شاگردان پوچتینو پیدا کند.

۲۶ دی ۱۳۹۳
مدیر برنامه های اسین: او از میلان جدا خواهد شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مدیر برنامه های اسین: او از میلان جدا خواهد شد

مدیر برنامه های مایکل اسین تأیید کرد که به احتمال زیاد این بازیکن در تابستان امسال و پس از اتمام قراردادش با باشگاه میلان، از این تیم جدا خواهد شد.

طرفداری- این بازیکن غنایی در ژانویه سال گذشته به میلان پیوست اما در این فصل فرصت چندانی برای بازی کردن به دست نیاورده است. مدیر برنامه های این بازیکن قبلاً اعلام کرده بود که بعید است موکلش قرارداد جدیدی امضاء کند و امروز آن صحبتها را تکرار کرد.

فابریتزیو فراری در گفتگو با Gazzetta dello Sport اظهار داشت: "فکر نمی کنم او [اسین] قراردادش را تمدید کند. او در میلان خوشحال است، و ممکن است در این تیم بماند اما من شک دارم که چنین اتفاقی رخ دهد. پیش بینی اتفاقاتی که در ژوئن رخ خواهد داد سخت است."

۲۶ دی ۱۳۹۳
شکیری: در بایرن خوشحال نبودم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

شکیری: در بایرن خوشحال نبودم

مهاجم چند منظوره به دلیل نقش پائینش در بایرن ناچار به ترک باشگاه بود و حالا حاضر است در هرجایی که روبرتو مانچینی لازم می داند بازی کند.

طرفداری- به نقل از سایت گل، بازیکن تازه وارد اینتر میلان، ژردان شکیری اظهار داشته است که در بایرن به دلیل نداشتن بازی های مداوم غمگین بوده است، اما بوندس لیگا از او بازیکن بهتری ساخته است. بازیکن تیم ملی سوئیس، سال 2012 از بازل به بایرن پیوست و در نخستین فصل حضورش در آلیانز آرنا موثر بود اما در این فصل پپ گواردیولا او را بازیکنی مازاد تلقی کرد.

شقیری در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:" در بایرن غمگین بودم. احتیاج دارم بازی کنم چون تنها راهی است که می توانم نشان دهم چه ارزش هایی دارم. چیزهای زیادی در بایرن یاد گرفتم و امکان بازی با بازیکنان بزرگی را داشتم. سعی میکنم از تجربیات کسب شده در بایرن برای کسب پیروزی در اینتر استفاده کنم."

شکیری سپس عنوان کرد که دوست ندارد با بازیکنان دیگر مقایسه شود. او گفت:" فکر می کنم همه بازیکنان متفاوت هستند و من یک تماشاگر نیستم تا خودم را با دیگران مقایسه کنم. هر کسی مشخصات خودش را دارد. در بایرن نشان دادم که می توانم در مکان های مختلف بازی کنم اما این تصمیم بر عهده مانچینی است که من کجا بازی کنم. بسیار احساس آرامش می کنم اگر بتوانم در این طرف و آن طرف خط حمله پرسه بزنم چون می توانم هم شوت بزنم هم پاس دهم. اما واضح است که هرچه مربی از من بخواهد انجام می دهم."

۲۶ دی ۱۳۹۳
فیلیپه اندرسون سه هفته دور از میادین
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

فیلیپه اندرسون سه هفته دور از میادین

لاتزیو سه هفته آینده را بدون ستاره خود فیلیپه اندرسون خواهد بود، چرا که این هافبک هجومی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده است.

طرفداری- این هافبک برزیلی در فرم بسیار خوبی به سر می برد و عملکرد های درخشانی برای بیانکوچلستی به نمایش می گذاشت و در پنج بازی اخیر این تیم 5 گل و 5 پاس گل در رقابت های سری آ ثبت کرده بود.

با اینحال، امروز باشگاه لاتزیو اعلام کرد که بازیکن سابق تیم سانتوس بعد از مصدومیت در تمرینات تا سه هفته دور از میادین خواهد بود.

"صبح امروز، در جریان تمرینات در فورملو، فیلیپه اندرسون دچار پیچ خوردگی زانوی چپ شد و از ناحیه رباط جانبی داخلی آسیب دید. ارزیابی های عصر امروز در کلینیک پایدیا رم احتمال پارگی مینیسک را رد کرد. بنابراین این بازیکن باید دوره استراحت و مراقبت های پزشکی را پشت سر بگذارد و در صورتی که عوارض جانبی پیش نیاید، او سه هفته دور از میادین خواهد بود."

۲۶ دی ۱۳۹۳
کلودیو مارکیزیو: قابل مقایسه با الکس دل پیرو نیستم؛ پوگبا از این هم بهتر خواهد شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کلودیو مارکیزیو: قابل مقایسه با الکس دل پیرو نیستم؛ پوگبا از این هم بهتر خواهد شد

هافبک با تجربه و ایتالیایی باشگاه یوونتوس به تمجید از هم تیمی فرانسوی خود پرداخت.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا کلودیو مارکیزیو هافبک با تجربه و ایتالیایی باشگاه یوونتوس ایتالیا در صحبت هایی به تمجید از پل پوگبا ستاره جوان و آماده این روزهای بیانکونری ها پرداخت.

"در مورد یک استعداد خالص صحبت می کنیم که هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. از نظر من او خوش شانس بود که به محیطی آمد که شرایط برای پیشرفتش کاملا مهیا است، زیرا که یوونتوس همواره باشگاهی ایده آل برای رشد و پرورش بازیکنان جوان بوده است."

وی سپس پیرامون مقایسه خودش با اسطوره های بیانکونری ها نظیر آلساندرو دل پیرو و جیامپیرو بونی پرتی نیز گفت: "وقتی بازیکنی را با نماد های باشگاه مقایسه می کنید بدین معنی است که وی به آخر دوران بازیگری اش نزدیک شده است، اما من گمان می کنم که هنوز سال های زیادی از دوران فوتبالی ام باقی مانده و تبدیل شدن به اسطوره و نماد چنین باشگاهی همچنان رویای من به شمار می آید. من اعتقاد دارم که رسیدن به چنین جایگاهی تنها با حضور چند ساله و دراز مدت در باشگاه به دست نخواهد آمد و بیشتر به اشتیاق و علاقه ای وابسته است که هواداران از حضور شما در تیم دریافت می کنند. من به خوبی بازیکنانی را به یاد دارم که سال های کمی را در یووه پشت سر گذاشتند، اما توانستند که خیلی زود قلب هواداران را به دست آورند."

۲۶ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۴,۰۶۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۱۵۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۴۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۲۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۶۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!