به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

باشگاه فیورنتینا به دنبال فروش ماریو گومز به تیم فوتبال سوانزی سیتی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

باشگاه فیورنتینا به دنبال فروش ماریو گومز به تیم فوتبال سوانزی سیتی

به نظر می رسد مهاجم سابق باشگاه بایرن مونیخ به درهای خروجی باشگاه فیورنتینا نزدیک شده است.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا و به نقل از وب سایت Calciomercato باشگاه فیورنتینا ایتالیا قصد دارد به علت ناکامی های اخیر ماریو گومز و گلزنی تنها در یک مسابقه در نه ماه اخیر و همچنین دستمزد بالا و 4.5 میلیون یوروئی وی، این مهاجم 30 ساله را به باشگاه سوانزی سیتی انگلستان واگذار کند

گفتنی است این صحبت ها در حالی مطرح شده که شاگردان گری مونک در تیم فوتبال سوانزی با جدایی قریب الوقوع ویلفرد بونی برترین مهاجم خود و پیوستنش به باشگاه منچسترسیتی به دنبال یافتن جانشین برای این مهاجم ساحل عاجی هستند.

۲۵ دی ۱۳۹۳
پوگبا: منچستریونایتد را دوست دارم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پوگبا: منچستریونایتد را دوست دارم

پائول پوگبا، جواهر فرانسوی باشگاه یوونتوس، که بارها به انتقاد از سیاست های باشگاه منچستریونایتد که باعث جدایی او از این تیم شد پرداخته، اکنون در تازه ترین مصاحبه خود عنوان می کند که او این باشگاه را دوست دارد.

طرفداری- در حالی که مینو رایولا مدیربرنامه های پوگبا در مصاحبه ای عنوان کرده بود که موکلش دیر یا زود یوونتوس را ترک خواهد کرد، صحبت های امروز پوگبا به شایعات دامن زده است. پائول پوگبا در گفتگو با فورفور تو می گوید:

"من آدم صبوری نیستم. احساس بدی در منچستریونایتد داشتم. مربی به من اعتماد داشت، امّا از من استفاده نمی کرد، او می گفت تو هنوز جوان هستی و وقت بازی رسیدن تو هم می رسد. امّا هیچ وقت به من فرصت بازی نرسید، امّا این مسئله باعث نمی شود که من در خصوص باشگاه منچستریونایتد، با لفظ بد صحبت کنم، من این باشگاه را دوست دارم."

گزارشات در رسانه های کشور ایتالیا حاکی از آن است که باشگاه یوونتوس درصدد است پوگبا را در تابستان پیش رو با مبلغی 90-100 میلیون یورویی به فروش برساند.

۲۵ دی ۱۳۹۳
شکـیری: پیشنهاد یوونتوس را برای پیوستن به اینتر رد کردم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

شکـیری: پیشنهاد یوونتوس را برای پیوستن به اینتر رد کردم

وینگر سوئیسی باشگاه اینترمیلان، می گوید پیشنهاد دیگر باشگاه ایتالیایی، یعنی یوونتوس را برای پیوستن به نراتزوری رد کرده است.

طرفداری- ژردان شکیری که در مقطعی از فصل نقل و انتقالات به باشگاه یوونتوس نزدیک شده بود، در نهایت به تیم اینترمیلان تحت هدایت روبرتو مانچینی پیوست.

ژردان شکیری که به همراه مانچینی در نشست مطبوعاتی حضور پیدا کرد، در این خصوص گفت:

"پیشنهادات دیگری هم داشتم. امّا تصمیم واضح بود. مربی برای من پروژه باشگاه را تشریح کرد و من هم با صحبت های او متقاعد شدم که به اینتر بپیوندم و تمام تلاشم این است که کمک کنم باشگاه به سطح اول دنیا برگرد. همیشه می خواستم به اینتر ملحق شوم، اینجا هواداران در فرودگاه استقبال خوبی از من به عمل آوردند و تجربه فوق العاده خاصی بود که هیچ گاه فراموش نخواهم کرد."

شکیری افزود: "در بایرن مونیخ، در کنار ستارگان زیادی بازی کردم و درس های زیادی یاد گرفته ام که می توانم با آن ها به اینتر کمک کنم و امیدوارم که بتوانیم تیم را به مسیر موفقیت بازگردانیم. شرایط مشخصاً برای من در بایرن خوب نبود، من می خواستم بازی کنم و این تنها دلیلی است که می توان از فوتبال لذت برد."

ستاره سوئیسی اینتر درباره پیشنهاد یووه نیز گفت: "در روزنامه ها صحبت های زیادی از تیم های مورد علاقه به من نوشته شده است، برادرم با باشگاه یوونتوس مذاکراتی داشت و می توانستم به این تیم ملحق شوم، امّا فقط اینتر را می خواستم. نمی توانم بیش از این برای بازی کردن صبر کنم. من برای پیوستن به اینتر با هیچ کسی صحبت نکرده ام، اینتر باشگاهی شناخته شده است و تاریخچه آن‌ها گویای همه چیز است."

شکیری به صورت قرضی با حق خرید در پایان فصل به تیم اینتر ملحق شده است.

۲۵ دی ۱۳۹۳
مانچینی: بالوتلی دارد همه چیز را خراب می کند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مانچینی: بالوتلی دارد همه چیز را خراب می کند

مربی نرازوری ها درباره آینده تیمش خوشبین است و می ترسد که بالوتلی مانند آدریانو حرفه خود را به خطر بیندازد.

به نقل از سایت گل، روبرتو مانچینی هشدار داده است که تمام زندگی حرفه ای ماریو بالوتلی در معرض اتلاف است مگر اینکه او به طور قابل توجهی نگرش خود را تغییر دهد. مهاجم لیورپول زندگی پر سر وصدایی داشته است، زمانی که در اینتر بود با خوزه مورینیو جدال داشت و با مانچینی موقعی که هر دو در منچستر سیتی کار می کردند مشاجره داشت. بالوتلی در لیورپول هیچ گونه نشانی از موثر بودن نداشته است. مانچینی از سقوط این بازیکن 24 ساله متعجب شده است و احساس می کند او در خطر سقوط بیشتری قرار دارد.

او به Corriere della Sera گفت:" از زمانی که در منچستر سیتی با بالوتلی کار کرده ام چیزی از او نشنیده ام. موقعی که با هم در اینتر بودیم او هنوز کودک بود. هر چیزی که از او می خواستم انجام می داد، در سیتی هم رفتار خوبی داشت. موقعی که از سیتی رفت مقداری سقوط کرده بود. فکر می کردم در میلان بهتر می شود اما نشد. ماریو در خطر قرار گرفتن در سرنوشت آدریانو است. امیدوارم از خواب بیدار شود و ببیند که دارد همه چیز را خراب می کند."

مانچینی به بحث درباره وضعیت این فصل اینتر پرداخت. او گفت:" اینتر برای بازگشت به دوران اوج به زمان احتیاج دارد. ما دو بازی اول را از دست دادیم اما به سرعت پیشرفت خواهیم کرد. ما گام های درستی برمی داریم. من اینجا در اینتر هستیم چون می دانم این باشگاه دوباره می تواند تیم بزرگی باشد. می خواهیم این فصل سوم باشیم اما فصل بعد مدعی عنوان قهرمانی خواهیم بود."

۲۵ دی ۱۳۹۳
نستا می خواهد مربی شود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

نستا می خواهد مربی شود

الساندرو نستا مدافع سابق تیم ملی ایتالیا اذعان کرد که دوست دارد مربی شود و معتقد است که تیم ها باید با 11 بازیکن دفاع کنند.

ستاره سابق تیم های لاتزیو و میلان در مصاحبه با Chievo channel گفت: "من می خواهم مربیگری یک تیم را بر عهده گیرم. برای مربیگری نیاز به دریافت مجوز لازم است، که آن را خواهم گرفت."

الساندرو نستا در مورد عوامل لازم برای تشکیل یک دفاع بسیار خوب گفت: "همه و نه فقط مدافعین باید به دفاع بپردازند. همه باید در هر قسمت و بخش از بازی سهمی داشته باشند. نتایج بزرگ وقتی حاصل می شود که 11 بازیکن با یکدیگر دفاع کنند و با یکدیگر حمله کنند."

در پایان نستا در مورد هم تیمی سابقش آلبرتو پالوسچی که در کیه وو عضویت دارد، گفت: "پالوسچی باید گل های بیشتری به ثمر رساند. من اولین بازی او برای میلان را بیاد می آورم به ویژه که اولین گلش را نیز در همان بازی در مقابل سیه نا به ثمر رساند. او باید بیشتر تلاش کند. بازیکنی شبیه او می تواند در هر فصل 15 گل به ثمر رساند."

۲۵ دی ۱۳۹۳
شبکه میلان: پاتزینی می ماند؛ با دسترو مذاکره ای نداشته ایم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

شبکه میلان: پاتزینی می ماند؛ با دسترو مذاکره ای نداشته ایم

شبکه تلویزیونی میلان گزارش داد که این باشگاه هیچ مذاکره ای برای جذب ماتیا دسترو مهاجم تیم رم نداشته است و اعلام کرد که جیامپائولو پاتزینی در این باشگاه خواهد ماند.

طرفداری - طی هفته های اخیر گزارشات متعددی مبنی بر مذاکرات میلان برای جذب ماتیا دسترو و خروج پاتزینی از این باشگاه در ژانویه به گوش می رسید.

علی رغم اینکه قرارداد پاتزینی با میلان تا ژوئن 2015 اعتبار دارد، این باشگاه قصد فروش وی را ندارد و وی تا پایان قراردادش در میلان خواهد ماند. گفته می شد یوونتوس قصد دارد این مهاجم 30 ساله را جانشین سباستین جووینکو نماید که قرار است راهی فیورنتینا شود.

Milan Channel همچنین گزارش داد که روسونری هیچ مذاکره ای برای جذب ماتیا دسترو مهاجم جوان و ملی پوش رم نداشته است.

۲۵ دی ۱۳۹۳
میلان به دنبال ستاره خط دفاعیِ اتلتیکومادرید
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

میلان به دنبال ستاره خط دفاعیِ اتلتیکومادرید

یکی از غول های افول کرده سری آ، باشگاه میلان قصد دارد مدافع چپ اتلتیکو مادرید را به خدمت بگیرد.

طرفداری - به گزارش فوتبال اسپانیا، فرم فوق العاده اتلیتکو مادرید در سال جاری باعث شده است تا چشم بسیاری از باشگاه های اروپایی به ستاره های آن ها باشد و این بازیکن برزیلی آخرین بازیکنی بوده است که از ویسنته کالدرون به تیم دیگری لینک شده است.

بنابر گزارشی که گازترا دلو اسپرت داده است، پس از انتقال فرناندو تورس به مادرید و آلسیو چرچی به میلان ، روابط میان روسونری و روخی بلانکوس فوق العاده خوب شده است. بنابراین، باشگاه ایتالیایی قصد دارد تا مدافع 28 ساله اتلتیکو مادرید، سیکوئرا را به خدمت بگیرد. کسی که در تابستان گذشته تنها با مبلغ 10 میلیون یورو به این باشگاه مادریدی پیوسته بود. سیکوئرا پیش تر نیز تجربه بازی در لیگ ایتالیا را داشته است و با تیم های لاتزیو، ادینزه و آنکونا همکاری داشته است.

۲۵ دی ۱۳۹۳
آلگری: بازی دادن به جووینکو مشکل است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آلگری: بازی دادن به جووینکو مشکل است

مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با هلاس ورونا در جام حذفی ایتالیا، اشاره ای به وضعیت جووینکو، مهاجم نیمکت نشین تیمش دارد.

طرفداری- سرمربی یوونتوس، معتقد است با وجود درخشش توز و یورنته در خط حمله تیمش، مشکل است که به سباستین جووینکو بازی برسد.

یوونتوس فرداشب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف هلاس ورونایی خواهد رفت که هفته آینده نیز در سری‌آ باید به مصاف این تیم رود. آلگری در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

"خریدهای جدیدمان در این فصل عملکرد خوبی داشته اند، پریرا بیشترین بازی را در تیم انجام داده و به نظرم عملکرد بهتری نسبت به بقیه بازیکنان داشته است. اورا مصدومیت جزئی داشت، امّا به خوبی ریکاوری کرده و به خوبی تیم را کمک کرده است. موراتا هم با وجود تعداد بازی کمی که انجام داده عملکرد خوبی داشته است، پاس گلی که او مقابل ناپولی به ویدال داد، پاس ساده ای نبود. او از رئال مادرید آمده و این نشان می دهد بازیکن بزرگی است. خوشحالم که او را در تیمم دارم."

آلگری در خصوص جووینکو و شایعات جدایی اش از این تیم گفت:

"البته که این شایعات به وجود می آید، توز عملکرد فوق العاده ای دارد و یورنته هم در خط حمله نمایش خوبی داشته است، مشخصاً جووینکو هم می داند که ساده نیست او در ترکیب تیم قرار بگیرد. او مهاجم است و اگر می توانستم او را به عنوان بازیکن پشت مهاجم استفاده می کردم، امّا تکنیک و کیفیت او برای خط حمله مناسب است. مشخصاٌ وقتی پنج مهاجم در تیم وجود دارد، شاید به همه بازی نرسد."

سرمربی یووه همچنین در باره پائول پوگبا نیز گفت:

"این مسئله طبیعی است که همه دیوانه پوگبا هستند. او بازیکن فوق العاده با کیفیتی است و می تواند بهتر از این هم باشد. او هنوز به بهترین سطح خود نرسیده است."

۲۵ دی ۱۳۹۳
باشگاه میلان مصدومیت زاپاتا را تأیید کرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

باشگاه میلان مصدومیت زاپاتا را تأیید کرد

باشگاه میلان ایتالیا، با انتشار بیانیه ای مصدومیت کریستین زاپاتا، مدافع کلمبیایی خود را در جریان دیدار مقابل ساسولو تأیید کرد.

کریستین زاپاتا که در برتری 2-1 دیشب میلان مقابل ساسولو، در جام حذفی ایتالیا 90 دقیقه در ترکیب حضور داشت، از ناحیه استخوان پای راست دچار شکستگی شده است.

باشگاه میلان در بیانیه خود نوشت:

"باشگاه میلان اعلام می دارد که در اواخر بازی میلان-ساسولو، کریستین زاپاتا در برخورد با بازیکن تیم مقابل، از ناحیه استخوان دوم پای راست دچار شکستگی شده است."

هنوز مدت دوری این بازیکن از میادین مشخص نشده است.

۲۵ دی ۱۳۹۳
عکس روز: تتوی سلفی توتی بر روی دست هوادار رم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: تتوی سلفی توتی بر روی دست هوادار رم

یکی از هواداران تیم رم پس از اینکه فرانچسکو توتی با عکسی سلفی گل دوم خود در مقابل لاتزیو را جشن گرفت، تصمیم گرفت که حرکت فوق را بر روی دستش تتو کند.

۲۵ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۱۷۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۱۹۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۸۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!