به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خدایی سانچز رو با 40 تا(38+2) به آرسنال میفروشیم خیلی پول خوبی هست!!
که البته این نتیجه درخشش خودش تو جام جهانی و فصل نسبتا خوبش تو بارساست!نه نتیجه کاربلدی مدیرای بارسا!!
ولی ازونطرف این مدیرای یووه خیلی احمق و خسیس هستن که حاضر نشدن 35 تا رو برای سانچز به بارسا بدن(بارسا با 35 تا راضی بود/شانس آوردیم آرسنال بیشتر داده) رفته موراتا یه بازیکن همیشه ذخیره/کم تجربه/بدون سابقه خاصی رو، با 22 تا خریده!!!
یعنی این بازیکن اینقدر ارزش داشت؟؟؟؟؟؟؟؟ 10 تا هم خیلی خیلی از سرش زیاد بود!!!

بعد مسولای بارسا،تییو که تکنیکی تر و سرعتی تر هست و تو دو سه فصل کلی تجربه تو لالیگا و لیگ قهرمانان داره رو خواستن با 12 تا بدن به پورتو،که اونم نتونستن و قراره قرضی بره اونجا!!قرضی!!!!
آخه اینا کی مدیریت بلدن!!بعد تو یکی دو سال آینده، تییو که قراردادش تموم شد و بازیش افت کرد و بارسا نخواستش مفت و بصورت آزاد میره یه تیم دیگه!!
یا همین جاناتان دوس سانتوس که ویارئال میگه مفت میخوامش(جاناتان هم از بارسا درخواست کرده اونو آزاد کنن ) و بارسا میگه نه 1 میلیون بدین!!! 1 میلیون شد پول!!
اگه بازیکن باقالی رئال بود با زیر 10 تا نمیدادن!!!الان اون کاسمیرو که نصف جاناتان استعداد نداره و فقط نیمکت و سکو گرم میکرد،رو میخوان با 15 تا بندازن به والنسیا!!!

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
مثل این که مانژو میخواد بره اتلتیکو
داوید که رفت نیویورک سیتی و این کاستا هم نشون داد که لاشخوره به تمام معناست ولی با اومدن مانژو خط حمله اتلتیکو یه کم ترسناک میشه ولی امیدوارم دفاع خوبی جذب کنیم تا بتونیم خنثی ـش کنیم.

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: 09369457193
پیام: ۱۳۷
عضویت از: ۳ دی ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس و ابومسلم
- آرژانتین و آلمان
- علی کریمی و انصاری فر
- گواردیولا و آرسن ونگر
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
داوید که رفت نیویورک سیتی و این کاستا هم نشون داد که لاشخوره به تمام معناست ولی با اومدن مانژو خط حمله اتلتیکو یه کم ترسناک میشه ولی امیدوارم دفاع خوبی جذب کنیم تا بتونیم خنثی ـش کنیم.

دیگو کاستا رفته چلسی و مانزوکیچ با اومدنش خط حمله ی اتلتیکو رو ترسناک نمیکنه.

نقل قول
ولی امیدوارم دفاع خوبی جذب کنیم تا بتونیم خنثی ـش کنیم.

ما برای مقابله با اتلتیکو باید دفاع بخریم؟فک کنم رئال و رقبای مدعی اروپا مثل بارین و سیتی و چلسی و خصوصا پی اس جی (که به نظر امسال تیمشون عالیه)خط حمله های قوی تری داشته باشن.

مثل اینکه منچستر یونایتد هم دنبال هوملسه.باید عجله کنیم و گرنه میپره.اونم با این قیمتی که دورتموند روش گذاشته.فقط30تا.فقط

دردا،عشقا همه غرق گناه،تو دلا همه نفرین و آه
۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
جاناتان دوس سانتوس رفته ویارئال؟؟؟

۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
نه من بارساییم.ولی فک کنم تو بارسایی نباشی.دیدین وقتی با یک رئالی بحث میکنی تا کم میاره شروع میکنه به توهین کردن.اگه من به بحث با شما ادامه ندادم برای اینه که احساس کردم شما هم از اون دست ادم هایی هستید که فکر میکنین عمیق ترین بینش رو دارین و بقیه هیچی نمیدونن

من ادعای چیزی نکردم شما واسه خدتون برداشت کردید!!!!!!

من از طرف بحثم توقع دارم حرفی بزنه که نشه زیر سوالش برد که فکر نکنم چیز زیادی باشه

نقل قول
حاضرم قسم بخورم اگه رئال میخواست سوارز رو بگیره خیلی ها از قضیه ی گاز گرفتن هاش و مسائل اخلاقیش میگفتن و مثلا خدا رو شکر میکردن که رفته رئال!!!!!یا حتی بعضیا از بعد تکنیکی و تاکتیکی هم بازی سوارز رو زیر سوال میبردن و میگفتن که ی بازیکن معمولیه!!!!

الان یعنی داری سوارز رو غیر مستقیم میبری زیر سوال ؟؟؟؟

نقل قول
توپ توی6قدم نه.قسمت اخرش رو هم برای این گفتم ک بگم نیمار واقعا خوبه و افراد روشنفکری مثل شما به انسان های بی ارزش و بی منطقی مثل من انگ رئالی بودن نزنن ک البته زدن

شایدم واقعا منظورت اونی که من متوجه شدم نبوده !!!!!

من نگفتم ریالی هستی گفتم منطقت شبیهه اوناست و تا حالا هم نشده حسم بهم بگه ی نفر ریالیه و اشتباه شده باشه ولی شاید تو این مورد اشتباه میکنم !!!!!!

نه من ادعای روشنفکری کردم و نه کسی رو بی ارزش خطاب کردم الکی توهم نزن واسه خودت

نقل قول
فکر میکنم این سبک صحبت بیشتر شبیه منطق رئالی هاست تا صحبت های من.اینطور نیس؟مطمئن باش یک خوکدونی11با قهرمان اروپا نمیشه(ک البته قبول دارم سه بارش توی دهه ی 60 واقعا ناعادلانه بود)

منظور من به ترتیب از اسب (دوندگی اسب) و از الاغ فهم پایین الاغ بوده من فقط ویژگی های دو تا از مخلوقات خدا رو به یکی از مخلوقاتش نسبت دادم که کاملا هم درسته

شک نکن ی خوکدونیه دقیقا جای ی مشت بازیکن پول پرست و تیم فروش

البته با پول ظاهرشو درست کردن تا افرادی مثل شما رو گول بزنه ولی اصلش هیچ فرقی نمیکنه

نقل قول
تازه اصلا قبول ندارم امسال رئال با بازی های دفاعی جام اروپا رو برده باشه

هه جلوی دورتموند ب و بایرن تو برنابئو حتما لوکوموتیو مسکو بود که دفاع اتوبوسی کاشته بود از ترس گل نخوردن

حتما میخوای جلوی شالکه و دورتموند c هم دفاع کنه نه؟؟؟؟

نقل قول
فقط توی بازی با بایرن تو برنابئو دفاع کرد که واقعا تاکتیک فوق العاده ای بود و باعث شد تا توی الیانز به بایرن روی ضد حمله ها و گاها حمله ها 5تابزنه

دقیقا چه حمله و ضد حمله ای بود که سه تا گل از ضربه آزاد زده شد؟؟؟!!!!!!!!

نقل قول
ر مورد فینال هم بعید میدونم تیمی که دفاعی بازی کنه بتونه 4تا بزنه

هی خدا چی بگم والله تیمی که 90 دقیقه نمیتونه گل بزنه و دقیقا مثل چلسی دی متئو با ی کرنر از باخت فرار میکنه رو میگه 4 تا زده واقعا نمیدونم چی بگم بعضی جملات ارزش نداره روش بحث کرد حتی

نقل قول
واقعا متاسفم که صحبت های برخی بارسایی ها باعث شده که من از رئال و نکات مثبتش تعریف کنم.امیدوارم هواداری هامون کاری نکنه که باعث تغییر نگرش برخی نسبت به باشگاه و هوادارای باشگاه بشه

میدونم بخاطر همینه که میگی

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: 09369457193
پیام: ۱۳۷
عضویت از: ۳ دی ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس و ابومسلم
- آرژانتین و آلمان
- علی کریمی و انصاری فر
- گواردیولا و آرسن ونگر
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
الان یعنی داری سوارز رو غیر مستقیم میبری زیر سوال ؟؟؟؟

اصلا مثل اینکه من و شما حرف همدیگه رو نمیگیریم.من برام فرقی نمیکنه یک بازیکن توی بارسا باشه یا توی رئال یا هر جای دیگه.هر وقت بخوام در موردش نظر بدم اصلا به تیمش نگاه نمیکنم که ببینم اگه بارساییه ازش تعریف کنم و اگه رئالیه بهش بدو بیراه بگم.سوارز از لحاظ فنی عالیه و توی پست خودش جزو 3نفر اوله بدون شک.
اما از لحاظ اخلاقی اصلا به تیم ما نمیاد.اینکه عذر خواهی کرده واسه کارهاش و گفته دیگه بی اخلاقی و کار های عجیب نمیکنه خوب جای امیدواریه ولی الان همه ی رسانه ها مدام بهش طعنه میزنن.بازیکنای حریف تحریکش میکنن.هوادارای حریف سعی میکنن پرونده ی بدش رو هر جوری شده تو بازی هاش به رخ بکشن و عصبانیش کنن.با سابقه ای که ازش میبینم بعید میدونم بتونه این همه تحریک و فشار رو تحمل کنه و خدایی نکرده اگه یکبار دیگه این کار ها رو بکنه آبروی باشگاه با اخلاقی مثل بارسلونا زیر سوال میره
.هنوزم گاهی رئالی ها بد اخلاقی های هریستو استویچکوف رو به رخمون میکشن.چرا؟چون باشگاهی اخلاق مداریم.در هر صورت به نظر میرسه اومدن سوارز قطعیه و من خیلی امیدوارم که سوارز بتونه به باشگاه کمک کنه و واقعا امیدوارم که بتونه به یک بازیکن با اخلاق تبدیل بشه.
نقل قول
نه من ادعای روشنفکری کردم و نه کسی رو بی ارزش خطاب کردم الکی توهم نزن واسه خودت

قطعا همینطوره

نقل قول
هی خدا چی بگم والله تیمی که 90 دقیقه نمیتونه گل بزنه و دقیقا مثل چلسی دی متئو با ی کرنر از باخت فرار میکنه رو میگه 4 تا زده واقعا نمیدونم چی بگم بعضی جملات ارزش نداره روش بحث کرد حتی

اینکه رئال90دقیقه نتونست گل بزنه بخاطر خط دفاعی خوب اتلتیکو بوده.
مگه خود ما بارها و بارها نشده بخاطر سبک دفاعی حریف هامون نتونیم گل بزنیم و حتی موقعیت گل ایجاد کنیم؟مثل بازی رفت با اتلتیکو یا حتی بازی با تیمی مثل وایادولید.اما ما هیچوقت دفاعی جلوی اونها بازی نکردیم.درسته؟

نقل قول
دقیقا چه حمله و ضد حمله ای بود که سه تا گل از ضربه آزاد زده شد؟؟؟!!!!!!!!

اخه حمله و ضد حمله ی که باعث میشه تیم ضربه ی شروع مجدد بدست بیاره.در ضمن جدا از همه ی اینها ازت میخوام یکبار دیگه اون بازیو نگاه کنی.مطمئنم نظرت عوض میشه.

در هر صورت شما یه نظر داری و من یه نظر دیگه.شما هم نظرت واسه خودت محترمه و دلایلی براش داری که از نظر خودت منطقیه و البته من هم همینطور.اما امیدوارم نظراتمون از رو تحجر و غرض ورزی نباشه و عشق به تیممون باعث نشه بعضی حقایق رو نبینیم.

دردا،عشقا همه غرق گناه،تو دلا همه نفرین و آه
۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: sinasina
پیام: ۱۳۸
عضویت از: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳
از: zanjan
طرفدار:
- لیونل مسی - نیمار - ژاوی
- یوهان کرویف
- استقلال
- آلمان
- گواردیولا - یورگن گلوپ -
گروه:
- کاربران عضو
یه خبری رسیده که زوبی زارتا میخواد فرتونگن مدافع تیم ملی بلژیک رو بیاره
به نظرم گزینه بدی نیست و سن و سال و قد خوبی هم داره و میشه به عنوان یکی از گزینه های پیش روی بارسا برای خط دفاع باشه
گفته شده برای دفاع چپ هم میتونه بازی کنه که در این صور با اومدنش جانشین برای آلبا هم هست

۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دیگو کاستا رفته چلسی و مانزوکیچ با اومدنش خط حمله ی اتلتیکو رو ترسناک نمیکنه.

منظورم اینه که خط حمله شون از اینی که الان هست خطرناک تر میشه.گرچه ما با همین مهاجمای اتلتیکو هم تو فصل پبش مشکل اساسی داشتیم که امیدوارم با خرید دفاع و تفکرات انریکه حل بشه.

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: ARminii
پیام: ۶۹۹
عضویت از: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
از: گرگانـ
گروه:
- کاربران عضو
رسمی : سوارز به بارسا پیوست !

ـــــــــــــ

تبریکـــ !

هـمه دوسـ دارنـ شبیهـِ تـو باشـن عالیجـنابِ پـاپ /
۱۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اینکه رئال90دقیقه نتونست گل بزنه بخاطر خط دفاعی خوب اتلتیکو بوده.
مگه خود ما بارها و بارها نشده بخاطر سبک دفاعی حریف هامون نتونیم گل بزنیم و حتی موقعیت گل ایجاد کنیم؟مثل بازی رفت با اتلتیکو یا حتی بازی با تیمی مثل وایادولید.اما ما هیچوقت دفاعی جلوی اونها بازی نکردیم.درسته؟

ما که کلا این فصل ضعف تاکتیکی داشتیم با مربی بی نظیرمون ولی واقعا اتلتیکو دفاعش خیلی خوب بوده

نقل قول
اخه حمله و ضد حمله ی که باعث میشه تیم ضربه ی شروع مجدد بدست بیاره.در ضمن جدا از همه ی اینها ازت میخوام یکبار دیگه اون بازیو نگاه کنی.مطمئنم نظرت عوض میشه.

من برد ریال رو بخاطر افت فاحش بایرن میدونم نه قوی بودن ریال

بایرن بعد از مسجل شدن قهرمانیش حتی تیمای ته جدولی هم نمیتونست ببره و آمار گل خوردشم تقریبا دوبرابر شده بود!!!!!

تیمی مثل ریال که حتی نمیتونه ی تیم بالای جدولی رو تو لالیگا ببره دقیقا فقط میتونست مثل چلسی دی متئو قهرمان اروپا شه که شد

نقل قول
اما امیدوارم نظراتمون از رو تحجر و غرض ورزی نباشه و عشق به تیممون باعث نشه بعضی حقایق رو نبینیم

مطمئن باش اینطوری نیست والا من بکامی رو که تو اون خوکدونی بازی میکرد رو عاشقش نمیشدم و ستایشش نمیکردم

بازیکنایی رو هم که میگم معمولی هستن چون واقعا فکر میکنم معمولی هستن میگم والا کلا اگه بخوام از دید تعصبی نگاه کنم بازیکنای ریال اصلا آدم نیستن چه برسه به فوتبالیست دلیلشم قبلا گفتم

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۹ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۱
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۵۵ بازدید
۶ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۲ بازدید
۷ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۵,۱۶۴ بازدید
۱۱ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۰۵۴ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۷۹ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۵۶ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۸۳۰ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۹۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۶۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۵ کاربر آنلاین است. (۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!