به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: (-: اتوپرتره :-)
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
Strong forever نوشته:

نقل قول
مسعود نوشته:

از نظر من حالت داستانى تر داشته باشه جذاب تره
بيشتر از اينكه مستند باشه ميتونه نوعى داستان زندگى و ... باشه
البته اينم يه مشكلات خاصى ميتونه داشته باشه

شما بنویسید بذارید هرطور باشه مشکلی نیست

شايد افتخار دادم
ميترسم تلفات بديم تو سايت

نگران نباشید حواسم بهشون هست

سقف داره چکه میکنه من فقط نگران همینم

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
چه تاپیک خوبی داریم اینجا

پ.ن: اعتماد به نفس بعضیا شگفت زده میکنه آدمو

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
سیدارتا رشیدی
در شهر گرم و زیبای اصفهان و در روز چهارشنبه سوری به دنیا اومدم . اون سال چهرشنبه سوری افتاده بود 22 اسفند ...
قدم کوتاهه ولی نه خیلی کوتاه ، حداقل میتونم از بارفیکس اتاقم آویزون بشم ( البته با زور !!!) چشمای سبز و پوست خیلی سفید و رنگ پریده و موهای قهوه ای رو از مادر بزرگ روسَم به ارث بردم . کارتون و انیمیشن زیاد نگاه میکنم . کلا وقتی بیکارم دوست دارم یا تلویزیون نگاه کنم یا کتاب بخونم . کتاب هایی که میخونم اکثرا ترسناکن . البته نه از اون ترسناکهایی که نشه خوند ، در حد نوجوانان . نمیدونم چرا اینقدر از این کتابا خوشم میاد . چون من خیلی ترسو هستم . از ارتفاع ، تنهایی ، تاریکی ، آب ، خون و هرچیزی که فکرشو بکنین وحشت دارم . از حیوانات خزنده و دریایی بیش از حد میترسم ، حتی اگه کرم خاکی باشه . از بچگی دوست داشتم گرگنما باشم . برای همین فیلم و کتاب درمورد گرگنماها زیاد دارم . چند وقت پیش رفتم پیش یه روانشناس فهمیدم "بیماری قرینه " هم دارم . از همون بیماری که زن دکتر نیما افشار داشت !
آهنگ خیلی گوش میدم . توی جامدادیم حداقل باید 20 تا خودکار آبی ، 2 تا پاک کن ، 4 تا مداد و گونیا و خط کش و نقاله و 2 تا پرگار باشه . برای همین جامدادی جواب نمیده و مجبورا از کیف لوازم آرایشی مامانم استفاده میکنم .
اگه همه کتونی های دنیا رو داشته باشم باز هم به ویترین کفش فروشی ها خیره میشم . از زیورآلات و جواهرات متنفرم . از دستبندهای اسپورت استفاده میکنم . عاشق موهای کوتاه هستم ولی چون موهای خودم فره نمیتونم بیشتر از یه اندازه ای کوتاهش کنم .
اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم . خجالتی ام . خیلی تو خودم میریزم . خیلی سخت بتونم حقم رو بگیرم . نوشتن رو دوست دارم . با نوشتن خالی میشم . همیشه سرزنشم میکنن و میگن احساسات ندارم و یک روبات به تمام معنا هستم . ولی با این حال اشکم دم مشکمه و واسه هر چیزی زود گریه میکنم .
به کتابام خیلی حساسم . مخصوصا اگه کتاب مدرسه باشه . یادم میاد دو سال پیش یه بار دستم خورد یه خط کوچولو با خودکار روی آخرین صفحه کتاب فارسیم کشیدم ( آخرین صفحه یعنی فهرست منابع ! ) هر بار که کتاب رو باز میکردم گریه م میگرفت برا همین یه کتاب دیگه گرفتم و تو نوروز تکمیلش کردم .
این بود اتوپرتره من

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۵ اسفند ۱۳۹۵
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
هر بار که کتاب رو باز میکردم گریه م میگرفت برا همین یه کتاب دیگه گرفتم و تو نوروز تکمیلش کردم .

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

هرچیزی که فکرشو بکنین وحشت دارم

از سوسک چی؟!

نقل قول

توی جامدادیم حداقل باید 20 تا خودکار آبی ، 2 تا پاک کن ، 4 تا مداد و گونیا و خط کش و نقاله و 2 تا پرگار باشه . برای همین جامدادی جواب نمیده و مجبورا از کیف لوازم آرایشی مامانم استفاده میکنم .

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۵ اسفند ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

نقل قول

هرچیزی که فکرشو بکنین وحشت دارم

از سوسک چی؟!

سوسک که جای خود دارد

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
به به تاپیک نو مبارک .. شیرینیش کو ؟

نقل قول

سیدارتا رشیدی
در شهر گرم و زیبای اصفهان و در روز چهارشنبه سوری به دنیا اومدم . اون سال چهرشنبه سوری افتاده بود 22 اسفند ...
قدم کوتاهه ولی نه خیلی کوتاه ، حداقل میتونم از بارفیکس اتاقم آویزون بشم ( البته با زور !!!) چشمای سبز و پوست خیلی سفید و رنگ پریده و موهای قهوه ای رو از مادر بزرگ روسَم به ارث بردم . کارتون و انیمیشن زیاد نگاه میکنم . کلا وقتی بیکارم دوست دارم یا تلویزیون نگاه کنم یا کتاب بخونم . کتاب هایی که میخونم اکثرا ترسناکن . البته نه از اون ترسناکهایی که نشه خوند ، در حد نوجوانان . نمیدونم چرا اینقدر از این کتابا خوشم میاد . چون من خیلی ترسو هستم . از ارتفاع ، تنهایی ، تاریکی ، آب ، خون و هرچیزی که فکرشو بکنین وحشت دارم . از حیوانات خزنده و دریایی بیش از حد میترسم ، حتی اگه کرم خاکی باشه . از بچگی دوست داشتم گرگنما باشم . برای همین فیلم و کتاب درمورد گرگنماها زیاد دارم . چند وقت پیش رفتم پیش یه روانشناس فهمیدم "بیماری قرینه " هم دارم . از همون بیماری که زن دکتر نیما افشار داشت !
آهنگ خیلی گوش میدم . توی جامدادیم حداقل باید 20 تا خودکار آبی ، 2 تا پاک کن ، 4 تا مداد و گونیا و خط کش و نقاله و 2 تا پرگار باشه . برای همین جامدادی جواب نمیده و مجبورا از کیف لوازم آرایشی مامانم استفاده میکنم .
اگه همه کتونی های دنیا رو داشته باشم باز هم به ویترین کفش فروشی ها خیره میشم . از زیورآلات و جواهرات متنفرم . از دستبندهای اسپورت استفاده میکنم . عاشق موهای کوتاه هستم ولی چون موهای خودم فره نمیتونم بیشتر از یه اندازه ای کوتاهش کنم .
اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم . خجالتی ام . خیلی تو خودم میریزم . خیلی سخت بتونم حقم رو بگیرم . نوشتن رو دوست دارم . با نوشتن خالی میشم . همیشه سرزنشم میکنن و میگن احساسات ندارم و یک روبات به تمام معنا هستم . ولی با این حال اشکم دم مشکمه و واسه هر چیزی زود گریه میکنم .
به کتابام خیلی حساسم . مخصوصا اگه کتاب مدرسه باشه . یادم میاد دو سال پیش یه بار دستم خورد یه خط کوچولو با خودکار روی آخرین صفحه کتاب فارسیم کشیدم ( آخرین صفحه یعنی فهرست منابع ! ) هر بار که کتاب رو باز میکردم گریه م میگرفت برا همین یه کتاب دیگه گرفتم و تو نوروز تکمیلش کردم .
این بود اتوپرتره من

اتوپرتره بود یا بیوگرافی؟

خوب بود.

۵ اسفند ۱۳۹۵
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
دوستان فرق اتوپرتره و بیوگرافی چیه؟
توی اتوپرتره از هر دری سخنی عست عایا؟

پ.ن: من الان این تاپیک رو دیدم. که تاپیک جدید مبارک :)
خوشمان آمد. سعی مینماییم ما هم بنویسیم

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۷ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سید شایان (علیرضا) ابراهیمی
توی شهر جنوبی و گرم کرمان،4 روز بعد از سالگرد به آتش کشیدن مسجد جامع کرمان که میشه 28 مهر به دنیا اومدم.
موهای بور و پوست سفیدم به علت آب و هوا و آفتاب اینجا به موهای مشکی و پوست سبزه تبدیل شده...چشم هام قهوه ای سوخته ست...قدم متوسطه نه خیلی بلند نه خیلی کوتاه...از راهنمایی موهای سرم شروع کردن به سفید شدن...الان دیگه خیلی زیاد شدن.اوایل فقط موهای سرم بود جدیدا محاسنم هم اضافه شده.به شدت آدم منضبطی هستم...تقریبا وسواسیم سر این موضوع...اگه کسی از توی اتاق من چیزی برداره یا جابجا کنه و سر جاش نذاره عصبانی میشم...وقتی عصبانی میشم اتفاق خاصی نمی افته فقط صدام بلند میشه...نه از الفاظ رکیک استفاده میکنم نه چیز میز پرت میکنم.اگه ببینم تقصیر من بوده برای آشتی پیش قدم میشم...از دعوا بدم میاد منظور زد و خورده و سعی میکنم مشکل رو دوستانه حل کنم ولی اگه دیگه پاش بیوفته دعوا هم میکنم. از چیز خاصی نمیترسم الا مرگ.کتاب میخونم البته بیشتر رمان...برام فرقی نمیکنه که یه نویسنده مشهور نوشته باشدش یا یه آدم معمولی مثل خودم.قوه تخیل به شدت قوی دارم به طوری که میتونم سر یه موضوع چندین ساعت فکر کنم و بهش پر و بال بدم.فیلم و انیمیشن هم زیاد نگاه میکنم.
زیاد اهل مد و اینجور چیزا نیستم که حتما باید یه مارک خاصی بپوشم با داشته باشم ولی همون چیزایی که انتخاب میکنم شیک ان...به ظاهر اهمیت میدم...کفش هم اسپرت میپوشم هم مردونه....شلوار فقط کتونی...هم پیراهن هم تی شرت میپوشم...اغلب مواقع اسپرت میپوشم ولی اگه جای باشه که تیپ رسمی بخواد رسمی میپوشم.به شدت به کلاه شاپو علاقه دارم و اگه رنگی ازش ببینم که من نداشته باشم میرم میگیرمش البته اگه بهم بیاد.رنگ هم آبی و مشکی دوست دارم.
به شدت از دو رویی بدم میاد...از آدمایی که از پشت خنجر میزنن هم همینطور...همیشه سعی میکنم که کسی ازم ناراحت نشه یعنی جزو خط قرمز هامه البته نه هرکسی...کسی که برام ارزش داره.
اعتماد به نفسم متوسطه ولی بعضی مواقق به شدت افت میکنه و باعث میشه من از اون موقعیتی که توش هستم فرار کنم...آدم تنبلی نیستم ولی بعضی مواقع این هم اوت میکنه و تنبل میشم.آدم احساسی ای هستم...احساساتم از 100%، 200%...یعنی اگه قرار باشه بخندم حتی سر یه موضعو الکی از ته دل میخندم برای گریه هم همینطوره البته این خاصیت اغلب مهر ماهی هاست.
اگه کار خاصی نداشتم باشم که بکنم قدم میزنم...کلا قدم زدن بهم آرامش میده.وقتی ناراحتم یا آهنگ گوش میدم یا مداحی یا میرم قدم میزنم...
توی فامیل من رو به عنوان یه پسر مظلوم ساکت میشناسن...دلیلش هم اینه که هم سن و سال من اصلا نیست و نزدیک ترین کس به من 3 سال از من بزرگتره...آدم گوشه گیری نیستم ولی بیشتر سعی میکنم بشنوم تا حرف بزنم ولی بعضی مواقع فقط حرف میزنم و حرف میزنم.
همین

پ.ن:بیشتر شبیه انشاء شد تا اتوپرتره...امیدوارم قابل قبول باشه

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۳ اسفند ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

سید شایان (علیرضا) ابراهیمی
توی شهر جنوبی و گرم کرمان،4 روز بعد از سالگرد به آتش کشیدن مسجد جامع کرمان که میشه 28 مهر به دنیا اومدم.
موهای بور و پوست سفیدم به علت آب و هوا و آفتاب اینجا به موهای مشکی و پوست سبزه تبدیل شده...چشم هام قهوه ای سوخته ست...قدم متوسطه نه خیلی بلند نه خیلی کوتاه...از راهنمایی موهای سرم شروع کردن به سفید شدن...الان دیگه خیلی زیاد شدن.اوایل فقط موهای سرم بود جدیدا محاسنم هم اضافه شده.به شدت آدم منضبطی هستم...تقریبا وسواسیم سر این موضوع...اگه کسی از توی اتاق من چیزی برداره یا جابجا کنه و سر جاش نذاره عصبانی میشم...وقتی عصبانی میشم اتفاق خاصی نمی افته فقط صدام بلند میشه...نه از الفاظ رکیک استفاده میکنم نه چیز میز پرت میکنم.اگه ببینم تقصیر من بوده برای آشتی پیش قدم میشم...از دعوا بدم میاد منظور زد و خورده و سعی میکنم مشکل رو دوستانه حل کنم ولی اگه دیگه پاش بیوفته دعوا هم میکنم. از چیز خاصی نمیترسم الا مرگ.کتاب میخونم البته بیشتر رمان...برام فرقی نمیکنه که یه نویسنده مشهور نوشته باشدش یا یه آدم معمولی مثل خودم.قوه تخیل به شدت قوی دارم به طوری که میتونم سر یه موضوع چندین ساعت فکر کنم و بهش پر و بال بدم.فیلم و انیمیشن هم زیاد نگاه میکنم.
زیاد اهل مد و اینجور چیزا نیستم که حتما باید یه مارک خاصی بپوشم با داشته باشم ولی همون چیزایی که انتخاب میکنم شیک ان...به ظاهر اهمیت میدم...کفش هم اسپرت میپوشم هم مردونه....شلوار فقط کتونی...هم پیراهن هم تی شرت میپوشم...اغلب مواقع اسپرت میپوشم ولی اگه جای باشه که تیپ رسمی بخواد رسمی میپوشم.به شدت به کلاه شاپو علاقه دارم و اگه رنگی ازش ببینم که من نداشته باشم میرم میگیرمش البته اگه بهم بیاد.رنگ هم آبی و مشکی دوست دارم.
به شدت از دو رویی بدم میاد...از آدمایی که از پشت خنجر میزنن هم همینطور...همیشه سعی میکنم که کسی ازم ناراحت نشه یعنی جزو خط قرمز هامه البته نه هرکسی...کسی که برام ارزش داره.
اعتماد به نفسم متوسطه ولی بعضی مواقق به شدت افت میکنه و باعث میشه من از اون موقعیتی که توش هستم فرار کنم...آدم تنبلی نیستم ولی بعضی مواقع این هم اوت میکنه و تنبل میشم.آدم احساسی ای هستم...احساساتم از 100%، 200%...یعنی اگه قرار باشه بخندم حتی سر یه موضعو الکی از ته دل میخندم برای گریه هم همینطوره البته این خاصیت اغلب مهر ماهی هاست.
اگه کار خاصی نداشتم باشم که بکنم قدم میزنم...کلا قدم زدن بهم آرامش میده.وقتی ناراحتم یا آهنگ گوش میدم یا مداحی یا میرم قدم میزنم...
توی فامیل من رو به عنوان یه پسر مظلوم ساکت میشناسن...دلیلش هم اینه که هم سن و سال من اصلا نیست و نزدیک ترین کس به من 3 سال از من بزرگتره...آدم گوشه گیری نیستم ولی بیشتر سعی میکنم بشنوم تا حرف بزنم ولی بعضی مواقع فقط حرف میزنم و حرف میزنم.
همین

پ.ن:بیشتر شبیه انشاء شد تا اتوپرتره...امیدوارم قابل قبول باشه

من و تو فقط یه فرق داریم
اونم اینه که من وقتی عصبانی میشم فقط وسایل پرتاب میکنم

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۱۳ اسفند ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۳,۶۱۵ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۵۲ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۴,۵۰۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۶۵۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۳۲ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۱۳۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۰۲ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!