به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پسرایی از جنس آبی اناری!
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خب قضیه ی من یکم با بقیه فرق میکنه.
من کلا خیلی زود شروع کردم به فوتبال دیدن.
دوم ابتدایی بودم خداوکیلی هیچ علاقه ای به هیچ تیمی نداشتم.فقط بازیا رو نیگا میکردم و البته اخبارشون هم دنبال میکردم.
تو اخبار یه بار گفت که فیگو از بارسا رفته به رئال و خیانت کرده و اینا.مردم هم خیلی اعصابشون خرابه.منم راست فکرم رفت سر قضیه ی هاشمی نسب.گفتم بابا کار خاصی نکرده که از این تیم رفته اون تیم.(نه که استقلالی بودم.از اون لحاظ)حالا قبلش هم یه بازی رو پخش کرده بودن بازی بارسلون،آرسنال بود.اون بازی رو بارسا 4-2 برد.
من خیلی خوشم اومد.بازی بعدی ای که دیدم از بارسا بازی بارسا و چلسی بود.اون بازی رو بارسا 3-1 باخت.
چلسی تو 8 دقیقه 3 تا گل زد.نیمه ی دوم هم بود که فیگو رو یه پاسکاری عالی گل زد.قشنگ یادمه که عادل فردوسی پور گفت یه گل کاملا بارسایی.روز بعدش ون خال مث این که مصاحبه کرده بود که ما میریم بالا.میگفت که بارسا همه تیما رو از لبه ی تیغ گذرونده و اینا.
تازه اون موقع بود که فهمیدم بازی رفت و برگشت هم هست.چون من به بابام گفتم اینو 3 تا گل خورده میگه میریم بالا.بابامم گفت گل تو خونه ی حریف تو اینجور بازیا 2 گله.حالا بابام هم طرفدار تیر رئال.(که هنوز باهاش بحث و کل کل داریم)میگف دوس دارم بیاد بخوره به رئال درست و حسابی ادب شه.(حالا بابام خودش این قضیه رو یادش نیست)
خلاصه از بحث منحرف نشیم.
من با شوق کامل بازی رو نیگا میکردم و دوس داشتم بارسا بیاد بالا و رئالو ببره که ادب نشه
خلاصه بارسا تو نیمه ی اول با دو تا گل ریوالدو و فیگو جلو افتاد(گل فیگو رو فک کنم نیمه اول بود)وسطای نیمه دوم بود که چلسی یه گل زد.یه بازیکن مو زرد خوشگلی بود اسمشو یادم نیست.این بهرام شفیع کثاط هم میگف استادیوم غرق در سکوته(این حرفاش ته خنده بود خداییش یه پا جواد خیابانی بود)که یوهو دنی گارسیا(که تعویضی اومده بود تو یه گل زد و رفت وخت اضافه و ریوالدو یه پنالتی زد بعدش هم کلایورت یه گل دیگه زد.و ما پنج تا به چلسی گل زدیم و رفتیم بالا.
این شد که من تقریبا از بارسا خوشم اومد.اما خب اونقدرا عاشقش نبودم.
رفت تا آخر سال بعد.بارسا اون سال شیشم بود.منم طرفدارش بودم.خیلی اوضاع بدی بود
که یوهو اومد آخرین بازیا.بارسا حتما باید والنسیا رو میبرد که به عنوان تیم چهارم صعود میکرد به لیگ قهرمانان.همون اولش ریوالدو گل زد.بعد باراخا گل زد.بعد دوباره ریوالدو،بعدش دوباره باراخا دیگه هیکشی گل نزد تااا اون دقایق آخر.یوهو ریوالدو یه برگردون خیلی خوشگل زد که هنوز که هنوزه مث اونو نمیتونن بزنن.خیلی قشنگ بود خداییش
دیگه از اون موقع به بعد طرفدار بارسا شدم.تو مدرسه همه طرفدار یووه بودن.خدایی یووه ی اون موقع مث بارسای الان بود.همه طرفدارش میشدن.
یه رفیقی داشتیم اسمش امین بود.میگفت خاک بر سرت بارسا هم تیمه.میگفتم بله که تیمه ندیدی سه تا گل زدن به والنسیا میگفت خاک بر سرت یوونتوس دیشب چهار تا گل زد به میلان.
خلاصه درد سرتون ندم من یه عاشق معمولی بودم که رسیدسال 2002 یا 2003. الکلاسیکو بود.اولین بازی فیگو تو نیوکمپ.سالای قبلش به یه بهونه ای نمیومد.
دیگه اون بازی وختی فیگو میرفت واسه کرنر من کیف میکردم
خیلی عجیب بود.واقعا خشم رو میشد تو چشماشون دید.ففیو دو سه بار حتی نرفت واسه کرنر.ولی واقعا شاید بهترین روز من تو بارسلونا همون روز بود. .این غیرتشون منو به یه عاشق سینه چاک تبدیل کرد.الان بارسا جزوی از زندگیمه.جزوری از خونوادمه.الان بارسا شرطی برای ازدواجمه که همسر آیندم نباید منو از دیدن بازیای بارسا منع کنه.که همسر آیندم باید خودش بارسایی تیر باشه. بارسا جزوی از وصیت نامه ی منه. بارسا زندگی منه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
خب داستان من

من خیلی کوچیک بودم فکر کنم کلاس اول بودم و 7 سالم بود که بابام برام پیراهن بارسای زمان ریوالدو که نصف آبی نصف قرمز بود رو خرید و من فقط میدونستم اسم این پیرهنه بارساست.
حتی نمیدونستم استقلال آبیه یا پرسپولیس یا خطای هَند و آفساید رو نمیدونستم

یه شب بابام داشت فوتبال نیگا میکرد و اون شب فینال جام باشگاه های اروپا 2001 بود. بازی بایرن لورکوزن و رئال مادرید.
به بابام گفتم تو میگی کدوم برنده ست
بابام گفت سفیدا بهتره سفیدا برنده ست.
منم گفتم پس من میگم قرمز ها برنده ست حالا ببین

خلاصه رئال بازی رو برد و من ضایع شدم و کلی بدم اومد از رئال
یعنی قبل از این که بازی بارسا رو ببینم و طرفدارش بشم بازی رئال رو دیدم و ازش متنفر شدم
چند وختی گذشت و شانسی دیدم شبکه 3 داره همین تیمی که پیراهنش تن منه رو نشون میده آخرای بازی بود منم دیدم پاتریک کلایورت هت ریک کرد و 3 تا گل زد اونجا دیگه خیلی خوشم اومد از بارسا.
تازه کلاس اول رو تموم کرده بود و به زور میتونستم نوشته ها رو بخونم. کار هر روزم این بود که میرفتم تو تلتکست و جدول لیگا رو نیگا میکردم. دیدم والنسیا اوله یا رئال یا لاکرونیا هم دومه و سومن اما بارسا نهم بود تو جدول خیلی ناراحت شدم.
دوران افت بارسا بود حتی یادمه که خیابانی داشت همه تیمای مطرح اروپا رو نام میبرد برای مدعی بودن تو قهرمانی اما گفت بارسلونا دیگه بارسای قدیم نیست و جا مونده: . یه بازی هم با یوونتوس داشت که ساویولا یه گل قشنگ زد و 1-1 شد که بارسا سعود میکرد اما یه سیاه پوسته آخرای بازی یه کله زد تو گل و بارسا حذف شد.

چند وخت بعد داییم که بارسایی دوآتیشه هست اومد خونمون و کلی از بارسا برای گفت قضیه ی لوئیس فیگو رو هم بهم گفت. اون شب ال کلاسیکو بود و کاپیتان فیلیپ کوکو بود که گل بارسا رو هم لون زد. دیدم بازی 1-1 مساوی شد. با خودم گفتم خاک بر سر این رئال که قهرمان اروپا شده و تو لیگ هم دومه و این همه ستاره داره ( آخه اون موقع ها همه رونالدو و زیدان و کارلوس رو میشناختن ) اما نمیتونه بارسا رو که تو اسپانیا هشتم نهم هست رو ببره و علاقه ام هر روز بیشتر میشد به بارسا تا این که سروکله ی رونالدینهو پیدا شد
بارسا اون وقع پایینای جدول بود و وقتی که فصل تموم شد دوم شد تو لیگ و تو ال کلاسیکو هم رئالو با پاس گل چیپ زیبای رونالدینیو و ضربه ی فوق العاده ژاوی (که شبیه یته پرنده زد) برد.

دیگه از اون به بعد جدی تر و بیشتر بازی هاش رو نیگا میکردم.

پ ن: اون موقع بچه بودم قبل از رونالدینهو خیلی عاشق مایکل اوون لیورپول و دل پیرو یووه هم شده بودم اما نه تیماشون.
پ ن: میدونم ربطی نداره و جاش اینجا نیست اما دلم نیومد که نگم
خیلی هم عاشق راجر فدرر شده بودم لامصب اون موقع ها 10 برابر الانش بود.

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب اولش باید بگم که من کلا خیلی احساسی هستم حالا بریم سر این که چطور عاشق بارسا شدم.من فوتبال دیدن رو از سال 2004 شروع کردم.با بازی های یورو.چون بابام بازی های ملی رو زیاد دنبال میکرد.اون موقع چک خیلی قشنگ بازی میکرد.راستی من از اولش از پرتغالی ها خوشم نمیومد از فیگو گرفته تا رونالوی بچه و نونو گومژ و ریکاردو.وقتی هم فهمیدم که فیگو به بارسا خیانت کرده بود و رفته بود رئال با فطرت انسانی طرفدار مظلوم شدم.بعدش در مورد رئال تحقیق کردم و تاریخشون رو که خوندم ازشون متنفر شدم.از ژنرال فرانکو متنفر شدم گفتم من طرفدار کاتالان هام.سوم ابتدایی بودم که دوستم طرفدار میلان بود و من بارسایی.اون از سن سیرو میگفت و من از نیوکمپ.یادمه حتی تا دوره ی راهنمایی وقتی میدیدم یکی طرفدار رئاله باورم نمیشد و خیلی تعجب میکردم.خلاصه عشقم روز به روز بیشتر شد تا الآن که میمیرم براشون.یادمه بچه که بودم بهم میگفتن یه روز به این کارات میخندی اما من نخندیدم.الآنم میگن!حالا دیگه روز و شبم شده آبی اناری.انقدر از بارسا میگم که همه خسته میشن.با رفتن رونالدینیو خیلی ناراحت شدم با این که میدیدم دیگه اون رونی همیشگی نیس.از اون به بعد بازی های میلان رو هم به عشق رونی دیدم تا وقتی که رفت برزیل.اما با رفتن پپ افسرده شدم.از شب پنجشنبه که گفتن احتمال جدایی پپ خیلی زیاد شده تا اعلام خبر رسمی فقط دعا کردم و وقتی که خبرش اعلام شد میخواستم گریه کنم ولی نتونستم تا این که همه خوابیدن و نشستم تا ساعت 2 شب فقط گریه.امتحان شیمی داشتم اما نشسته بودم واسه پپ نامه مینوشتم.نگران وضعیت تیم نبودم چون به تیتو اطمینان داشتم اما دلم برای پپ تنگ میشد.بارسا رو بدون پپ نمیتونم تصور کنم.اون هفته ی کابوس وار یه پایان کابوس وار داشت هنوزم رفتنشو فراموشش نکردم و نمیکنم.خلاصه خیلی دوسش دارم....هر از گاهی هم که بارسا میبازه عشقم زیادتر میشه و خودشو بیشتر نشون میده.گاهی وقتا میخوام خودمو کنترل کنم ام نمیتونم!

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mazaherxavi
پیام: ۲,۲۰۹
عضویت از: ۲۵ خرداد ۱۳۹۰
از: langeroud&tehran
طرفدار:
- xavi@messi@iniesta
- rivaldo&romario
- malavan
- arjantin
- mahdavikia@pezhman nori@khodadad
- goardiola@fergosen
- daie
گروه:
- کاربران عضو
من از بازیهای جام جهانی سال 94 عاشق روماریو شدم و وقتی جام جهانی تموم شد دیدم تو بارسا بازی میکنه و عاشق بارسا شدم اون موقع ها ما تو روستامون شبکه 3 نداشتیم و هر یکشنبه از برنامه ورزش و مردم بازیهای اروپارو به صورت خلاصه میدیدم بعد از اون هم که عاشق و دیوونه ریوالدو شدم من همیشه با رئالی ها کل کل داشتم یادمه تو دانشگاه یه دوستم رئالی تیر بود و من همیشه با هاش جرو بحث داشتم در ضمن من 7 سال تمام بازیهای فوتبال دنیارو نتایجشو مینوشتم و هنوزم دفترهاشو دارم.

در ضمن یه چیزی بگم که جاش اینجا نیست ولی باید بگم من علاوه بر بازیکنان بارسا از یه سری از بازیکنان تیمهای دیگرهم خوشم میاد مثل مالدینی و کاستا میلان اسکولز و گیگز منچستر پاول ندود و الکس یوونتوس داوور سوکر کرواسی و سالاس شیلی وچیلاورت بزرگ و پیرلو یوونتوس

عشق است لنگرود-سرزمين مادري
۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب ، شاید من از همه تون کوچیک تر بودم که بازی بارسا رو دیدم. 7 سالم بود و شاید تازه چندماه بود که دیدن فوتبال رو شروع کرده بودم. اولین فوتبالی که دیدم بازی ایران-عراق تو مقدماتی جام جهانی 2002 بود که ایران با گل های علی کریمی برد. چندتا از بازی های پرسپولیس تو دوره ی اول لیگ رو دیده بودم. اون روزها چیزی از فوتبال اروپا نمیدونستم تا اینکه یه شب خوابم نمیبرد اومدم tv رو روشن کردم دیدم فوتبال داره.

بازی بارسا - لیورپول بود تو ورزشگاه آنفیلند که بارسا 3-1 برد. اون شب محو بازی عالی بارسا و اون پاسکاری ها شدم. البته تا 2 ، 3 سال بعدش از جدول لالیگا و بازی های بارسا خیلی خبر نداشتم و به اون صورت دنبالش نمیکردم. تنها بازیکنی که از بارسا میشناختم ریوالدو بود و بعد ها از ساویولا و اورمارس و ... هم شناخت پیدا کردم.

واضح ترین صحنه ای که از جام جهانی 2002 به یاد دارم گل فوق العاده ی رونالدینیو از وسط زمین به دیوید سیمن بود. روزی که شنیدم بارسا رونالدینیو رو خرید خیلی خوشحال شدم و بیشتر نتایجشو دنبال کردم.

بازی بارسا - رئال فصل 2003-04 که بارسا بعد از مدت ها با گل چیپ ژاوی 2-1 برد اولین بازی بارسا بود که من با استرس نگاه میکردم و دوست داشتم بارسا ببره. تو اون بازی اول یه گل خوردیم بعد والدس 3 ، 4 تا موقعیت صددرصد رئال رو مهار کرد تا کلایورت بازی رو مساوی کنه و آخرای بازی هم پاس فوق العاده ی رونالدینیو و ضربه ی عالی ژاوی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
من داشتم با دوستم بازی میکردم تو پلیستیشن.بعدش اون همش با رونالدینیو گل مزد(با اینکه سال2009بود بازی من مال 2007بود)بعد من گفتم عجب چه تیم خوبیه این بارسلونا.بعد شروع کردم به بازی کردن با بارسا و هی بارسا رو برمیداشتم یه روز تو اخبار ورزشی بازی بارسا رو دیدم و تصمیم گرفتم که دنبالش کنم اولین بازی که کامل دیدم بازی بارسا با والنسیا بود2-2شدیم.ولی بازم رو صدر بودیم.قبل اونم بازی با بایرن که4-0بردیم رو دیده بودم ولی کامل نه.شایدم اول بازی با بایرن رو دیدم بعد والنسیا دقیق یادم نیماد ولی اولین بازی یکی از این دو بود. جالبه گذارشگر هی میگفت بارسا بارسا منم عصبانی شدم هی میگفتم بابا جان بارسا نه بارسلونا.اون اولا به ژاوی میگفتم ایکساوی چون با ایکس توشته میشه.از اون روز 5سال میگذره و من 13سالمه.با بارسا گریه کردم و خندیدم.مثلا موقع برد 5-0شاد شدم و موقع رفتن اتو گریه کردم چون خیلی دوسش داشتم.

FORCA BARCA
۲۶ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مقدماتی جام جهانی فرانسه و اتحاد همه ایران واسه آخرین بازی ایران و استرالیا باعث شده بود که بیشتر اخبار ورزشی ببینم
اون موقع شبکه 3 هم وجود نداشت و فقط اخبار ورزشی ساعت 9 شب یا 7 شب اون موقعای شبکه 1 رو که داشت نگاه میکردم از لیگ اسپانیا جدول رده بندی رو میداد و تیمای رئال-بارسا نزدیک آخرای لیگ بود که هر هفته جاشون عوض میشد و گلایی از بارسا که پخش میشد ازش خوشم اومد و تو همون سال یادمه که رئال فینال اروپا با یوونتوس بازی داشت که میاتوویچ گلشونو زده بود و قهرمان شده بودن که اخبار گفت این بازیکن اهل یوگسلاویه که تو جام جهانی هم گروه کشورمونه!!

ولی جام جهانی که شد من بخاطر اینکه از مارادونا زیاد شنیده بودم طرفدار آرژانتین بودم و موقع پنالتیاش با انگلیس تا 2 ونیم شب نشستم (برای اولین بار تو عمرم ) و همون موقع که هلند با اون گل استثنایی برگمپ(عوضی چه توسر توپی زد ) دقایق آخر حذفمون کرد از هلند متنفر شدم و واسه آرژلنتین گریه کردم و در ادامه جام ریوالدو با درخشش عالیی که داشت ، ازش خوشم اومد و طرفدارش شدم و فهمیدم تو تیم بارساست.

بعد سال بعد شبکه 3 اومد و شروع کرد به پخش مستقیم لیگ قهرمانان که بازی رفت با منچسترو نداد ولی خلاصه شو تو برنامه ورزشی اون موقع دیدم که منچستر بزور تو خونه ش ازش مساوی 3-3 تو دقایق آخر گرفت و مسلما من طرفدار تیم ریوالدو یعنی بارسا بودم و بازی برگشت پخش مستقیم شد و اوج هنر ریوالدو با اون گل برگردانشبه اشمایکل بود و عاشق بارسا شدم ولی متاسفانه حذف شدیم

و سال بعد که با چلسی افتادیم و باز پخش مستقیم شد و بدجوری تو لندن(3-1) باختیم و تو همون بازی 2 بازیکن با شماره های 32 و 26 به بازی اومدن کههیچوقت یادم نمیره که پویول موفرفری و ژاوی کوچولو بودن و تو برگشت هم تماشاگرا نوشته بودن 2-0 و نیمه اول 2-0 بردیم اما در نهایت بازم با درخشش ریوالدو و تو وقت اضافه 5-1 بردیم و سال بعد فیگو خائن به رئال رفت و باورم نمیشد و گریه کردم و عشقم به بارسا و نفرتم از رئال بیشتر شد و این داشتان ادامه دارد...

نقل قول
یه بازی هم با یوونتوس داشت که ساویولا یه گل قشنگ زد و 1-1 شد که بارسا سعود میکرد اما یه سیاه پوسته آخرای بازی یه کله زد تو گل و بارسا حذف شد.

مارچلو زالایتا بود

نقل قول
لاصه بارسا تو نیمه ی اول با دو تا گل ریوالدو و فیگو جلو افتاد(گل فیگو رو فک کنم نیمه اول بود)وسطای نیمه دوم بود که چلسی یه گل زد.یه بازیکن مو زرد خوشگلی بود اسمشو یادم نیست

فک کنم توره آندره فلو بود بازیکن نروژی بلند قامتی که شماره 9 اونوقت چلسی بود و 2 گل بازی رفتم اون رده بود و اون یکیشم جان فرانکو زولا بود!

نقل قول
در ضمن من 7 سال تمام بازیهای فوتبال دنیارو نتایجشو مینوشتم و هنوزم دفترهاشو دارم.

چه جالب!منم از سال 2000 تا الان همین کارو میکنم و هنوز ادامه میدم!
یعنی نتایج بازی بارسا با گلزنان /بازیکنان فصل با شماره پیراهنشون/مربی تیم/ نتایج لیگ قهرمانان،حذفی و... رو هم می نویسم.ولی دفترم داره پوسیده میشه،نمیدونم چکار کنم

عشقه دیگه بارسا

۲۶ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
راستش مال من داستان خاصی نداره...
کوچولو که بودم شاید توی سن های 6تا8 سالگی خیلی به فوتبال علاقه داشتم و حتی با خودم هم فوتبال بازی میکردم... نپرسید چطوری؟؟؟؟
یکی از دایی های من بارسایی بود و یکی دیگر از دایی های من هر رئالی به خاطر رائول گنزالز...
خلاصه من هم چون خیلی به فوتبال علاقه داشتم دنبال تیمها می گشتم...
ولی یادمه تیم محبوب قدیمی خودم یوونتوس بود با ندودو کاناوارو و کامبروزینی و دل پیرو و ...
ولی خوب وقتی بازیهای بارسا رو دیدم بیشتر به این تیم علاقه مند شدم...
راستش خودم هم درست کل قضیه رو نمی دونم ولی الان مهمه که طرفدار بارسا هستم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ayhan-10
پیام: ۶۰۰
عضویت از: ۷ بهمن ۱۳۹۱
از: ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
طرفدار:
- Messi
- Johan Cruyff
- تراختور
- آلمان,آرژانتین
- علی دایی
- پپ،ونگر،فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
از بچگی ورزشی وفوتبالیم... یادمه مامانم هی گیر میداد میگفت : "بچه برو درستو بخون ". منم که ماشاالله صدا سیما دستم بود ، یه جورایی معتاد تی وی بودم نمیتونستم خودمو نگه دارم . واسه همین با مامانم قول و قرار گذاشتیم که اگه تو درسام افت کردم تلوزیون بی تلوزیون ...
انصافا منم اون موقع بچه درسخون بودمو مطالبو زود یاد میگرفتمو فرصت برای تی وی فراوووون میشد.این شد که روز بروز بازیکنا و تیم های مختلف رو شناختم .البته مامانم نمیذاش دیر بخوابم ...ساعت 10 شب دیگه من خواب سفید برفی ، سیندرلا، حنا دختری در مزرعه ،آنشرلی رو میدیم.
این شد که تا سال 2004 اصلا نه بارسایی دیدم نه لیگ قهرمانانی.
طرفدار تیم خاصی نبودم ولی بازی های آرسنال و بوندس لیگا رو رد نمیکردم... بازیکنای ایرانی هم که آلمان بودن ... اون موقع تو آرسنال دنیس برکمپ،هنری،پیرس،پاتریک ویرا،سول کمپل،اشلی کول،سیمن فوق العاده بودن...
خلاصه سن رفت بالا و ساعت خواب یه نظمی به خودش گرفت.... دیگه از فصل 2004-2005 گاهی اوقات بازی های لیگ قهرمانانو هم میدیدم ... تو اون فصل بود که اولین بار بازی بارسا رو کامل دیدم 4-2 نتیجه رو به چلسی باخت، کامل یادمه .
رفته رفته بازی های زیادی از بارسا دیدم.بازیکنارو میشناختمو اسمشون رو حفط میکردم. فصل 2005-2006 دیگه فقط دنبال بازی های بارسا بودم.بهش تعصب پیدا کردم.بازی مقابل رئال که 3-0 برد خیلی حال داد همون بازی که رونالدینیو 2 باراز کناره حرکت کرد و هر دو بار کاسیاسو با حرکت بدن فریب داد.
موقعی فهمیدم عاشق بارسام که داشتیم به آرسنال تو فینال میباختیم...از استرس داشتم میمردم ...اما آخرش رویایی تموم شد ... منم تو خونه داشتم مثه بازیکنا گریه میکردم ...چه شبی بود...
وقتی شنیدم که چه ظلم هایی به مردم کاتالانو دیگر مناطق شده، بیشتر عاشقش شدمو از رئال متنفرم شدم.فهمیدم که چرا شعار باشگاهو "mes que un club" گذاشتن.
الان هنوزم که هنوزه طرفدار بارسامو فک نکنم ازش دس بکشم چون مثل بعضیا بی وفا نیستم...

زنده باد بارسای رویایی...

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
من از بچگی زیاد اهل فوتبال نگاه کردن نبودم. البته چون طرفدار پرسپولیس بودم گاهی اوقات بازیاشو نگاه میکردم.
الان حدود چهار ساله طرفدار بارسام.
یعد کم کم شروع کردم به تماشای فوتبال تیم های اروپایی. اون موقع حدودا 9سالم بود. وقتی بازیای اروپایی رو نگاه میکردم اصلا نمیدونستم تیمی به اسم بارسا وجود داره.
اول از همه طرفدار منچستر یونایتد بودم و بازیای این تیمو با ذوق و شوق نگاه میکردم. از بازی رونی کلی کیف میکردم.
فرگوسن رو بهترین مربی دنیا میدونستم.
ولی منچستر تو فینال لیگ قهرمانان فصل 9-2008 خورد به بارسا.
بابام طرفدار بارسا بود شدید
منم بهش میگفتم وقتی منچستر سوراختون کرد می فهمید فوتبال یعنی چی؟! ( نگو بارسا می خواست بگه فوتبال یعنی چی)
بازی شروع شد و منچستر تو 10 دقیقه اول فقط حمله کرد ولی بارسا رو اولین حمله اش توسط اتوئو گل زد و قیافه من دقیقا این شکلی شد :
بعدشم که مسی نیمه دوم گل بعدی رو زد و بارسا برد.
بعد از اون چند تا از بازیای بارسا رو نگاه کردم و گفتم اینا فرا زمینی ان.
بعد کم کم به بارسا و بازکناش مخصوصا شاه لئو علاقمند شدم و دیگه نمیتونم ازشون دل بکنم.
چون بارسا الان چزئی از زندگی منه و بدون اون زندگی برام بی معنیه.
بهترین خاطره م هم برد 5-0 تو ال کلاسیکوئه.
اون روز قبل از بازی رئالی ها میگفتن ما موریانه و کریس و دی ماریا و خدیرا رو خریدیم و جرتون میدیم غافل از این که خودشون جر خوردن

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۱۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۳,۸۰۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۹,۷۹۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۱۲۱ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۸۰۲ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۱۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!