به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: من و بارسا
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من شاید با همه شما فرق کنم من از همان ابتداییکه به دنیا امدم طرفداره بارسلونا ی کبیر بودم از همان موقه ای که فهمیدم که فوتبال چیست طرفداره بارسلونای کبیر بودم حتی یک لحظه هم به تیمی جز تییمون بارسلونای کبیر فکر نکردم تیمی که من طرفدارش هستم بهترین تیم فوتبال جهان بارسلونا ست تیممان بارسلونای کبیر از هر لحاظ بهترین است اخلاق " کارهای فرهنگی " احترام به هواداران وغیره و تنها تیمی است که به این زیبایی فوتبال بازی میکند که در تاریخ فوتبال سابقه نداشته که تیمی با این سبک یعنی زیبا"هجومی" تکنیکی" فکر" و اخلاق بازی میکند ومن میخواهم چیزی به شما دوستان بگویم از هر بازی تیممان بارسلونا ما میتوانیم همه چیز را یاد بگیریم میتوانیم فروتنی "عشق" ایمان" و غیره را یاد بگیریم ما همه طرفدار تیمی هستیم که جهان فوتبال به داشتن چنین تیمی افتخار میکند تیمی که با قدرت ایمان و عقل همه و حتی تجربه را به زانو در اورد بارسلونا بله ما طرفداره بارسلونای کبیر هستیم

۵ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی بچه هایی که واقعا لطف داشتن!
احساس کردم یک مطلب هست که باید دوباره توضیح بدم تا اشکالی پیش نیاد!
دوستان گرامی من!
منظور من از 10 سطر 10 خط توی این کادر کوچیکی که توش پیام رو مینویسید است!
که در واقع میشه 5 سطر!
با تشکرات فراوان از همه ی عزیزان!
من از همه معذرت میخوام چون تقصیر من بود!
در ضمن یکم چاشنی داستانی بودن رو بهش اضافه کنید!فقط برای جذاب شدنش ها!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۵ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: ramin256
پیام: ۴۳
عضویت از: ۲۶ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
سلام من اولین بار در سوکر با برادرم بازی کردم که موقع انتخاب تیم چون منم تیمی بلد نبودم چون اصلا فوتبال نگاه نمیکردم.
برادرم رفت تو اسپانیا و رئالو برداشت منم اومدم بردارم و رئالی بشم که برادرم گفت نمیشه این تیمو بردارم و بعد من بارسلونا رو برداشتم بعد برای شناخت بیشتر اولین بازیمو تماشا کردم که بارسا با 4گل برد شوت چکشی انیستا برگردون رونالدینیو و پاس های تک xavi منو شیفته بارسا کرد به همین سادگی به همین خوشمزگی
بعد تمام زندگینامه ها تاریخچه هارو خوندم و موندم

۶ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نشسته بودم پای تلوزیون که صدای مامانم دوباره دراومد:"پاشو بخواب، فردا خواب میمونی!" ولی من قصد بلند شدن نداشتم. این پویول لعنتی عجب بازی داشت! انگار مهاجم حریفو دستگیر کرده بود. همینطوری 90 دقیقه محو تماشای بازی بودم. نه صدای بابامو میشنیدم، نه نصایح مامانمو که هی می گفت بابات با توئه برو بخواب! چرا تو حرف گوش نمی کنی؟!
همینطور 90 دقیقه گذشت ولی من بازم پای تلوزیون میخکوب بودم. حرف های جاودانی هم تموم شد و شبکه سه سرود ملی رو برد روی آنتن ولی من بازم بلند نشدم. چون من این چیزا رو نمی دیدم. من فقط پویولو میدیدم نه چیز دیگه! و من بارسایی شدم...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
مارال جان، لطف کن چک کن این جا فقط همون داستانا نوشته شن، بحث در موردش تو تاپیک بحث انجام بشه.
مرسی

۶ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Lionel-Andres-messi
پیام: ۹۵
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سلام.واقعا موضوع جالب و هیجان انگیزی رو انتخاب کردید ولی من دوست نداشتم این موضوع روبرای هیچکس تعریف کنم وهر کسی این سوال از من می کنه یه جوری از زیرش در می رم چون خودم هم نمیدونم چه جوری عاشق یا در حقیقت دیوونه ی بارسلونا شدم شاید برای شما هم کمی خنده دار باشه ولی من هر وقت ازم سوال می شد طرفدار چه تیمی هستی می گفتم بارسلونا نمیدونم یه ذهنیت خوبی از بارسلونا داشتم ولی نمی فهمیدم عشق به بارسلونا یعنی چی وقتی برادرم تا نیمه های صبح فوتبال می دید وبا سروصداهاش منو عذاب می داد درکش نمی کردم.منی که همیشه سرم تو کتاب بود..... 2 فصل قبل یعنی فصل 2007-2008 بازی بارسلونا با اتلتیکو مادرید خیلی نظرمو به خودش جلب کرد با این که بارسلونا در اون بازی نتیجه رو فکر می کنم 4-3 به اتلتیکو واگذار کردولی من هنوز دیوونه ی بارسلنا نشده بودم! موضوع یکی از نگارش های کتابمون گزارش یک بازی بود ومن هم دوست داشتم گزارش این بازی رو رو بنویسم.رفتم در جستجو گر گوگل نوشتم :بارسلونا از قرار اولین سایت رسمی هواداران بارسلونایکی از یافته ها بود و من روی این لینک کلیک کردم با خوندن اون گزارش حس عجیبی به من دست داد اون گزارش یه سوز دردناکی داشت چون حق بارسلونا نبود در اون بازی ببازه. من اون گزارش رو به عنوان یه انشا نوشتم گزارشی که منو دیوونه ی بارسلوناکرد از اون به بعد من همه ی بازی های بارسلونا دنبال کردم با این که اون فصل فصل سیاه بارسلونا بود ولی من عاشق بارسلونا شده بودم عشقی که قابل توصیف نیست......... این بود راه طولانی عاشقی من.من در این سایت حس عجیبی دارم چون این سایت بود که منو عاشق رنگهاش وعاشق آبی واناری ها کرد . واگر انشایی در کار نبود.............

۶ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
منم یه خواهر دارم که خیلی رونالدینیو رو دوست داشت و داره همش به خودم میگفتم این رونالدینیو و این تیم چی داره که آبجیم به خواطرش این کارارو میکنه (منم اون موقع ها عاشق رونالدو بودم) تا اینکه یه شب خواهرم ازم پرسید مریم خودت بگو اینا بهترن یا رونالدو منم بدون فکر میگفتم معلومه دیگه رونالدو! انقدر آبجیم از بارسلونا تعریف میکرد که با خودم گفنم منم بشینم یه شب باهاش نگاه کنم همون شبم بازی داشتن نمیدونم چی شد که دیگه طرفدار بارسلونا شدم همش میگفتم چه قدر اینا مهربونن هم اخلاق دارن هم بازی ولی رونالدو چی؟حتی بازیشم به اینا نمیرسه با اینکه خیلی معروف تره (ولی الان نیست) پس چرا رونالدو اینطوری نیست؟ دیگه از اون موقع شد که همیشه با آبجیم نگاه میکردم و خوشحال بودم اون موقع دوست داشتن بارسا که عمرا به پای آبجیم میرسید الانو نمیدونم فقط میدونم که دیگه هیچ وقت نمیتونم طرفدار تیم دیگه ای باشم.الانم از رونالدو که بدم نمیاد هیچ حتی نمیخوام اسمشو بیارم.به هر حال از خواهرم ممنونم که منو با بارسا آشنا کرد و اجازه نداد که پیرن رونالدو رو بخرم انگار از یه چیزی خبر داشت خیلی زیاد ازش ممنونم اگه اون نبود...

۷ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: kingboy12
پیام: ۱
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
هی پسر این چه موضوعیه من اصلا نمیدونم چجوری کاتالونی شدم

ولی الان میدونم که بارسا رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم همین

تا بعد

۷ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
یادم میاد یه روز سرد بود. تا اون وقت فقط بازی های آرسنال رو میدیدم چون چیزی داشت که تو تیم های دیگه نمیدیدم ولی از اون شب به بعد به عشق واقعیم رسیدم بارسا
بازی بارسا با چلسی (خبیث) بود. اون زمان یادم میومد که پارسالش بازی رو چلسی با کثیف بودن برد
بازی شروع شد و یادم میاد که با اشتباه والدز و فکر کنم تیاگو یه گل خوردیم
تا اون زمان پیش نمیومده بود که به خاطر یه بازی حال بد بشه (نمیتونم اون حس رو توضیح بدم)
فکر کنم با شوت رونالدینیو بود که با اشتباه تری یه گل بارسا زد. اون زمان یادمه که قلبم به شدت میزد و وقتی بارسا گل دوم رو با سانتر مارکز و سر اتوو زد فهمیدم عشق اصلیم بارسا هست و ذات اصلیه فوتبال بر کثیفی پیروز میشه

۷ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: _BARCELONA_
پیام: ۴۵۱
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۸۸
از: كمپ نو
طرفدار:
- همه بازيكنای بارسا مخصوصا ژاوی و مسی و پويول
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایف
- هيچكدام
- فقط و فقط تيم ملي كاتالونيا
- هيچكدام
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایوف
- هيچكدام
گروه:
- کاربران عضو
من یه شب نشسته بودم رو مبل و داشتم درس میخوندم و کنترل تلویزیون هم دستم بود و کانال هارو عوض میکردم به شبکه 3 که رسیدم داشت بازی بارسا رو نشون میداد منم اصلا از فوتبال خوشم نمیومد ولی نمیدونم چی شد که یه دفعه با دیدن حرکات رونالدینیو به فوتبال علاقه مند شدم و از بارسا وسبک بازیش خوشم اومد.از اون موقع دیگه فوتبال هارو نگاه میکردم ولی بارسا رو بیشتر از همشون دوست داشتم. بازی فینال لیگ قهرمانان بین آرسنال و بارسا هیچوقت یادم نمیره که کم کم داشتم نا امید میشدم که با اومدن لارسن به زمین یه دفعه همه چی از این رو به اون رو شد و گلهای بلتی و اتوو هم هیچوقت از یادم نمیره که با جون و دل برای بارسا زدن.از اون موقع به بعد من عاشق بارسا شدم و هستم و خواهم بود.

تنها در نوکمپ اين گونه از رقيبان استقبال مي شود؛ «ورود سگ و مادريدی به نوکمپ ممنوع.»
۷ شهریور ۱۳۸۸
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ... ۳۷ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۸۱ بازدید
۱۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۸۱۱ بازدید
۱۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۸۶۴ بازدید
۱۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۷۷ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۶۴۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۶ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!