به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: صندلی داغ [غزاله | beautiful queen ]
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

نقل قول
beautiful queen نوشته:

دوستان سوال نمیپرسید اشکال نداره، حداقل جواب سوالایی که پرسیدم رو بدید ، بدونم جوابارو خوندین

بنده کلی سوال دارما
اگه تا یک هفته دیگه بمونین اینجا میام میپرسم
منتهی این قدر زیادن، در حال حاضر نه حوصله تایپ کردن و نوشتنشون رو دارم نه وقتش رو
اگر بودین تا یک هفته دیگه با انبوهی از سوالات مصدع اوقات میشیم ایشالله
فلن سرمون ی کم شلوغه
فعلا
در پناه حق

فعلا که کسی طالب نشستن نیست. ما هم همچنان هستیم.
به امید خدا اگر بودیم، پاسخگو هستیم، نبودیم هم باز هم پاسخگو هستیم.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
سلام غزاله جان خوبی؟
ببخشید دیر اومدم و سوال زیادیم ندارم چون امتحاناته و خیلی سرم شلوغه متاسفانه
بریم سراغ سوالا:
1- بدترین گناهی که کردی؟
2-آخرین گناهت؟
3-تعداد نماز های قضات؟
4-روزه میگیری؟اگر آره با چه اعتقادی این کارو میکنی؟
5-به خودت تو رفتار از 1 تا 10 چه نمره ای میدی؟
6- موقع خواب دیشب به چی دقیقا فکر کردی؟
7-عاشق شدی؟اگر اره یه مختصری توضیح بده برامون (اگر مایلی)
8-اگر دوباره به دنیا بیای کجاهای این مسیرو که تا اینجا اومدی رو تکرار نمیکنی؟
9-اگر یه پاک کن داشتی کدوم خصوصیت اخلاقی منو پاک میکردی؟
10-اگر 3تا بلیط خوشبختی داشتی اونارو به کی میدادی؟

فعلا همینا
بازم میام با سوالای بهتر

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۱ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

سلام غزاله جان خوبی؟

سلام عزیزم. ممنووون – تو خوبی؟

ببخشید دیر اومدم و سوال زیادیم ندارم چون امتحاناته و خیلی سرم شلوغه متاسفانه

همین که با اینهمه امتحان اومدی خیلیی لطف کردی

بریم سراغ سوالا:

1- بدترین گناهی که کردی؟

بنظرم بدترین گناه همه ماها غیبت و تهمت و دروغه. که خیلی راحت از کنارش رد میشیم.
حدیث از پیامبره که گناه غیبت از هفتاد بار زنا با محارم بین رکن و مقام توی خونه ی خدا بدتره.
حالا چقدر نامه عملمون از این گناه پره خدا عالمه

2-آخرین گناهت؟

نمیدونم، شاید با داداش کوچیکم بد حرف زدم، شاید با مامانم بحثم شده.
واقعا نمیدونم. نیاز دارم محاسبه روزانه کنم اعمالم رو

3-تعداد نماز های قضات؟

این رو هم کاش میدونستم.
بچه که بودم، شبا خیلی زود خوابم میبرد و نماز عشا قضا گردنم زیاد دارم.
به غیر از نمازهایی که خوندم و احتمالا اشتباه بوده- بحث حضور قلب سر نماز رو کلا فاکتور گرفتم و الا کل 9الی 26 سالگیم رو باید نماز قضا کنم -

4-روزه میگیری؟اگر آره با چه اعتقادی این کارو میکنی؟

خداروشکر نعمت گرفتن روزه نصیبم شده-
کلا حال و هوای روزه گرفتن و ماه رمضون رو خیلی دوست دارم. واقعا حس میکنی شیطان توی غل و زنجیره. خیلی از کارهای خوبی که توی وقت های دیگه حوصله اش رو نداری و شیطون زیرگوشت میخونه بیخیالش شو، تو این ماه انجام میدی. و حواست به خیلی از کارهای بدی هست که قبلا میکردی و سعی میکنی توی این ماه انجامشون ندی.
کلا که به نظرم روزه گرفتن واقعی واقعا نعمته. نگرفتنش هم بدبختیه

5-به خودت تو رفتار از 1 تا 10 چه نمره ای میدی؟

خودم بخوام نمره بدم 0 هم نمیدم - همیشه به همه التماس دعا دارم، دعا کنن آدم بشم -
از بقیه باید پرسید.

6- موقع خواب دیشب به چی دقیقا فکر کردی؟

دیشب که نخوابیدم، صبح بعد خوندن کل اون داستانی که دنباله داره و میزنم تو قسمت داستانک، به این فکر میکردم که چیکارا رو میشه شروع کنم، بعدشم دیدم خوابم نمیبره، نشستم باقی رمان ملت عشق رو که تو دست دارم خوندم.

7-عاشق شدی؟اگر اره یه مختصری توضیح بده برامون (اگر مایلی) ؟

این رو مهسا پرسیده بودا.
اعتقادم رو به عشق از دست دادم- یعنی اینکه یه نفر بیاد بگه عاشق فلان آدم شدم، میدونم حرف الکیه. مگه اینکه کسی عاشق خدا بشه.عاشق شدن لیاقت میخواد.

8-اگر دوباره به دنیا بیای کجاهای این مسیرو که تا اینجا اومدی رو تکرار نمیکنی؟؟

خیلیییییی جاهاش رو. من توی زندگیم خیلی دل شکوندم، خیلی شیطنت ها کردم که حق بقیه گردنمه.
اگه دوباره با همین تجربه ها به دنیا میومدم، سعی میکردم کلا حرف نزنم، خوش اخلاق تر باشم، کمتر اعتماد کنم به بقیه(حتی کمتر از الان)

9-اگر یه پاک کن داشتی کدوم خصوصیت اخلاقی منو پاک میکردی؟؟

خخخخ من فقط از تو اخلاق خوب دیدم. ولی قبلانا زیاد تو گذشته سیر میکردی، اون رو پاک میکردم
اما از خودم، اینکه گاهی زود از کوره در میرم رو پاک میکردم.

10-اگر 3تا بلیط خوشبختی داشتی اونارو به کی میدادی؟؟

به 3 تا از دوستام که میدونم خیلی مشکل توی زندگیشون دارند و کم کم داره صبرشون ته میکشه

بازهم ممنوون که وقت گذاشتی

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۱ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
به به
خاله غزاله
خوب هستین ؟؟ با زحمت های ما
1. چه خبر ؟؟؟؟
2. نظرت درمورد اینکه قراره چهارشنبه کارنامه م رو بگیرم چیه ؟
3. آیا دلت برایم تنگ شده است ؟
4. رنگ مورد علاقه ؟
5. رنگ پرده اتاق ؟
6. اگه یه روز وسط خیابون ببینی مردم جمع شدن و بعد از پرس و جو بفهمی که یکی میخواد (زبونم لال ل ل ل ل ل !!!!)منو با هفت تیر بکشه واکنشت چه خواهد بود ؟؟؟
7. چه جور کتابی بیشتر میخونی ؟
8. چه جور آهنگ هایی گوش میدی ؟ آخرین آهنگی که گوش دادی چی بود ؟
9. یه خاطره بگو که باعث شدی یه نفر کلی بخنده
شاید با سوالاتی دیگر برگشتم
ببینم چه میکنی

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

به به
خاله غزاله
خوب هستین ؟؟ با زحمت های ما

سلام عزیزم. ممنوون تو خوبی؟ نیستی اصن.
1. چه خبر ؟؟؟؟
سلامتی. ولی امیدوارم در هفته اینده خبر های خووب برام در راه باشه
اگه در راه بود میگم چه خبر بوده

2. نظرت درمورد اینکه قراره چهارشنبه کارنامه م رو بگیرم چیه ؟
خیلی خوبه. راحت میشی هرچه زودتر بهتر.

3. آیا دلت برایم تنگ شده است ؟
بسیاار. اتفاقاا برام سوال بود که کجایی. ولی بعدش حدس زدم امتحان داری که نیستی.

3. رنگ مورد علاقه ؟
زرد خورشیدی.

4. رنگ پرده اتاق ؟
سفید، با گل های لاله برجسته ی صورتی و زرشکی

5. اگه یه روز وسط خیابون ببینی مردم جمع شدن و بعد از پرس و جو بفهمی که یکی میخواد (زبونم لالل ل ل ل ل !!!!)منو با هفت تیر بکشه واکنشت چه خواهد بود ؟؟
؟
حس میکنم فیلم پلیسی داری بازی میکنی
جدی باشه سعی میکنم نجاتت بدم

6. چه جور کتابی بیشتر میخونی ؟
همه جور. اما رمان های پر محتوا بیشتر. جدیدا هم دارم آثار دفاع مقدس رو میخونم. و خیلی خوبه آثارشون.توصیه میکنم همه بخونن.

7. چه جور آهنگ هایی گوش میدی ؟ آخرین آهنگی که گوش دادی چی بود ؟
اینم چندبار گفتما.
اصلا آهنگ گوش نمیدم. اصلااا.
آخرین چیز آهنگینی که گوش دادم صوت استاد پرهیزگار بوده

8. یه خاطره بگو که باعث شدی یه نفر کلی بخنده
کلا من چون بدبختیام رو با خنده وقهقه تعریف میکنم، همه میخندن، انگار آغو همساده ام
دو تا از اون خاطره هارو هم توی قسمت خاطره نویسی گذاشته ام. و برای اون کسایی که مستقیم تعریف کردم، حسابی خنده دار بوده.

شاید با سوالاتی دیگر برگشتم
ببینم چه میکنی

حتما برگرد عزیزم. خوشحال شدم

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
خب با اجازتون بنده برگشتم و کلی سوال به حول و قوه الهی تو ذهنم دارم که امشب می نویسم
فقط لازمه در ابتدا سوالای دیگه رو بخونم علی الحساب تا نه وقت شما رو بگیرم نه جوهر اضافی از لپ تاپم (وقت خودمونم که مهم نیست بالکل )

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

خب با اجازتون بنده برگشتم و کلی سوال به حول و قوه الهی تو ذهنم دارم که امشب می نویسم
فقط لازمه در ابتدا سوالای دیگه رو بخونم علی الحساب تا نه وقت شما رو بگیرم نه جوهر اضافی از لپ تاپم (وقت خودمونم که مهم نیست بالکل )

خوش اومدین
منتظریم

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
سلام علیکم
خوبین؟
خوشین؟
ایام به کام بوده همچنان و روزگار بر وفق مراد؟
خب محض دست گرمی یه چند تا سوال بدون مطالعه سوالها و پاسخهای قبلیتون می پرسم و هر کدومش که تکراری بود ارجاع بدید:
1)بزرگترین مشکل زندگیتون؟
2)بزرگترین رویا و بزرگترین آرزوی زندگیتون؟
3)بزرگترین حسرت زندگیتون؟
4)به نظرتون آیا بانکداری ما اسلامیه؟ چند درصد؟
5) به نظرتون آیا دانشگاه آزاد واقعا اسلامیه ؟ چند درصد؟
6)به نظرتون حکومت ما چنددرصد اسلامیه؟
7) رشته دانشگاهیتون چی بود و کدوم دانشگاه وبا چه معدلی؟
8)اگه ماشین شخصی داشته باشین و تو یه جاده خلوت و صاف و بدون دست انداز و بدون پلیس باشین و ماشینتون هم برو باشه اصطلاحا؛ چند تا سرعت می رین؟
9) سود بانکی که الان تو کشور داریم به نظرتون مصداق بارز ربا نیست؟
10) اگه می تونستین یه پست سیاسی با رده بالا داشته باشین ؛ دوست می داشتین چکاره باشین؟
11) به نظرتون آیا در جوامع امروزی دوران برده داری تموم شده یا این که همین الانشم همه ما برده دولتهاییم؟
12)به نظرتون کمونیسم اگر مالکیت رو محترم بشماره ؛ مکتب یا روش و شیوه مناسبی برای برقراری عدالت اقتصادی و اجتماعی در جامعه نیست؟
13) تا چه حد افکار فمنیستی دارین یا باهاشون موافین یا مخالف؟
14) اگر می تونسیتن مربی یک تیم فوتبال نامی و پر مهره باشین؛ کدوم تیم رو انتخاب می کردین؟
15)اگر می تونستین مربی یک باشگاه فوتبال خارجی باشین؛ کدوم تیم رو انتخاب می کردین؟ البته سوال قبلی بجز ایران و این سوال بجز بارسا
16) منفورترین و محبوب ترین بازیگر یا چهره هنری ؟
17)منفورترین و محبوب ترین چهره ورزشی؟(که 99 درصد مسی و رونالدو خواهد بود پاسخهاتون . بنابراین بجز اینها)
18)منفورترین و محبوب ترین چهره سیاسی؟ ( صرفا برای ارسال به گزینش برای تاثیر گذاری در انتخابتون در کارشناس محتوایی)
19) راستی کارشناس محتوایی کارش چیه؟
حدودا یه ماه پیش ی کتاب گذاشته بودین و بعدا توضیح داده بودین که به لهجه مشهدیه ؛ همون موقع میخواستم بگم منتهی نشد که بشه . محض اطلاعتون اون لهجه بجنوردی بود و زمین تا آسمون با لهجه مششهدی تفاوت داره) اگر لهجه مشهدی خواستین بگین بذارم و اون رو هم بذارین کنارش وببینین که حتی 1 درصد به هم شبیه نیستن . چون خودم اهل بجنوردم تا خوندم سریع متوجه شدم . فقط برای این که جایی این اشتباه رو مرتکب نشین ، متذکر شدم و الا خدایی ناکرده قصد جسارت و بی حرمتی و بی احترامی نداشته و نخواهیم داشت
20)قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ندارین؟چرا؟
21)برای آینده کاری رشتتون چشم انداز روشنی رو متصور می شین یا این رشته هم همچون رشته های دیگه فاتحه؟
22)در مواقع بحرانی و سرنوشت ساز آیا بخوبی قادر هستین اوجب رو از واجب و اهم رو از مهم تشخیص بدین؟
23)به نظرتون خانممای ایرانی لجباز و لج درآر نیستن؟ مثلا دوره قاجار دولت و حکومت وقت بزور با حجاب کامل زنان مخالفت میکرد و کشف حجاب میکرد اما الان ................
یا اینکه این بی حجابی فاجعه بار بانوان ما رو نتیجه هجوم فرهنگ غربی و مدگرایی های بی تدبیر و بی تفکر و بدون پشتوانه فکری منسجم و مستحکم میدونین؟
24*کلا رابطتون با تی وی چطوره؟؟
مثلا بطور میانگین چند ساعت در روز تی وی می بینین؟
بیشتر سریال یا سینمایی؟ ایرانی با خارجی؟
25)اخبار روز رو از چه طریقی دریافت می کنین؟
فضای مجازی یا روزنامه یا اخبار تی وی یا ترکیبی از هر سه؟
26)مطالعه زیاد دارید. (جملم خبریه نه سوالی ؛ یعنی میدونم مطالعتون زیاده) بیشتر کتب دینی میخونین یا داستان یا تاریخی|؟
27) فیلمها رو در چه ژانری بیشتر دوست دارین و دنبال می کنین؟؟؟مثلا درام یا اکشن یا ...........؟
28)چرا؟؟؟؟
خودتون برای این چرا ؛ مهمترین موضوعی که فی البداهه به ذهنتون خطور میکنه؛ یه سوال بسازین و بهش پاسخ بدین

29) مسافرت داخلی یا خارجی چقدر رفتین و به کدوم شهرها یا کشورها؟؟ و بهترین و بدترین خاطره ای که در این مسافرت ها تجربه کردین؟(اگر دوست دارین جواب بدین)
30)ا ولین کلمه ای که با دیدن اسمای زیر به ذهنتون میرسه چیه
مادر
پدر
خواهر
گل
روز
فصل
رنگ
ماه
رادیو
قتل
جهاد
ازدواج
31) شاعر مورد علاقتون کیه؟وچرا شعرهاش رو دوس دارین؟
32). اگه برین بالای یه کوه بلند که صداتون به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنین چیه؟
33) به نظرت صداهایی که ما انسان ها می شنویم ؛ از نظر دسی بل مشترکه . یعنی منظورم اینه که یک صدای واحد با دسی بل مشخص رو در نظر بگیرین ؛ آیا این صدا رو هممون مثل هم می شنویم؟؟؟ شاید نتونسته باشم منظورمو بدرستی برسونم
34) آخرین هدیه ای که دادین به چه کسی بوده (البته اگر احساس کردین پا رو از خطوط قرمز فراتر گذاشتم ؛ مختارید جواب ندید به هر سوالی که خودتون صلاح دونستین)
35)آخرین هدیه ای که گرفتین از جانب چه کسی بوده؟(ضمنا بازم میگم اگر سوالات تکراری بودین کافیه فقط ارجاع بدین؛ بنده سوالهای قبلی رو خیلی وقت پیش خوندم هیچی یادم نیس از اون موقع)
36) به نظرتون اتاق درسته یا اطاق؟؟؟ همچنین بلیط درسته یا بلیت ؟
ََ
فعلا برای دست گرمی همینا رو لطفا جواب بدین تا انشاالله کاملترش کنم
و در انتها ممنون که وقت میذارین و پاسخ میدین
موفق و موید باشین

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۷ تیر ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

سلام علیکم
خوبین؟
خوشین؟

سلام بر شما.
متاسفانه یا خوشبختانه زمانی شما سوال هاتون رو مطرح کردین که من به شددددددددت درگیییرم و حتی وقت نمیکنم به تلگرام سر بزنم چه برسه به اینکه بیام توی سایت.
لذا، پاسخ سوالاتون با عرض معذرت می مونه برای چند وقت دیگه که ان شاالله وقتم آزادتر میشه.
بازهم شرمنده که بی جواب گذاشتم سوالات رو. اما مطمعن باشید میام
فعلا... یاعلی...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۰ تیر ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
سلام علیکم
خوبین؟
خوشین؟
ایام به کام بوده همچنان و روزگار بر وفق مراد؟

علیکم السلام و رحمه الله و برکاته

خب محض دست گرمی یه چند تا سوال بدون مطالعه سوالها و پاسخهای قبلیتون می پرسم و هر کدومش که تکراری بود ارجاع بدید:

1)بزرگترین مشکل زندگیتون؟

الحمدلله اونقدر خدا بهم لطف داشته و نعمت بهم داده که در حال حاضر مشکل بزرگی یادم نمیاد

2)بزرگترین رویا و بزرگترین آرزوی زندگیتون؟

بزرگترین آرزوم فرج صاحب الزمانه. آرزوی دیگه ای ندارم خداروشکر

3)بزرگترین حسرت زندگیتون؟

اینکه درک و عقل نصفه نیمه الانم رو کاش یه 8-9 سال زودتر داشتم.

4)به نظرتون آیا بانکداری ما اسلامیه؟ چند درصد؟
خیر
[size=17px]
5) به نظرتون آیا دانشگاه آزاد واقعا اسلامیه ؟ چند درصد؟
خیر
[size=17px]
6)به نظرتون حکومت ما چنددرصد اسلامیه؟
50درصد، اونم با ارفاق
[size=17px]
7) رشته دانشگاهیتون چی بود و کدوم دانشگاه وبا چه معدلی؟
مکانیک جامدات- دانشگاه جندی شاپور –معدل هم 14
[size=17px]
8)اگه ماشین شخصی داشته باشین و تو یه جاده خلوت و صاف و بدون دست انداز و بدون پلیس باشین و ماشینتون هم برو باشه اصطلاحا؛ چند تا سرعت می رین؟
تا ته سرعتش رو میرم بنده به شدت عق هیجان و سرعتم
[size=17px]
9) سود بانکی که الان تو کشور داریم به نظرتون مصداق بارز ربا نیست؟
من ترجیح میدم این سوالا رو به مرجع تقلیدم رجوع کنم. متخصص نیستم برای اظهار نظر در موردش.
[size=17px]
10) اگه می تونستین یه پست سیاسی با رده بالا داشته باشین ؛ دوست می داشتین چکاره باشین؟
هیچ کاره- هرگز به درد سیاست نمیخورم
[size=17px]
11) به نظرتون آیا در جوامع امروزی دوران برده داری تموم شده یا این که همین الانشم همه ما برده دولتهاییم؟
خخخخ- از این سوالا نپرسید. من عاخه چه بدونم
[size=17px]
12)به نظرتون کمونیسم اگر مالکیت رو محترم بشماره ؛ مکتب یا روش و شیوه مناسبی برای برقراری عدالت اقتصادی و اجتماعی در جامعه نیست؟
خیر
[size=17px]
13) تا چه حد افکار فمنیستی دارین یا باهاشون موافین یا مخالف؟
قبلا خیلی- الان زیر10 درصد. بنظرم فمنیست مزخرفه- الانا ترجیح میدم ببینم دین چی میگه برای برخوردها و رفتارهام و خودم رو باهاش تطبیق بدم.
[size=17px]
14) اگر می تونسیتن مربی یک تیم فوتبال نامی و پر مهره باشین؛ کدوم تیم رو انتخاب می کردین؟
از فوتبال سر در نمیارم. تیم ها رو هم نمیشناسم
[size=17px]
15)اگر می تونستین مربی یک باشگاه فوتبال خارجی باشین؛ کدوم تیم رو انتخاب می کردین؟ البته سوال قبلی بجز ایران و این سوال بجز بارسا
رجوع شود به سوال قبل
[size=17px]
16) منفورترین و محبوب ترین بازیگر یا چهره هنری ؟
محبوب: حمید فرخ نژاد و پرویز پرستویی
منفور: گلزار
[size=17px]
17)منفورترین و محبوب ترین چهره ورزشی؟(که 99 درصد مسی و رونالدو خواهد بود پاسخهاتون . بنابراین بجز اینها)
رجوع شود به سوال14 حقیقتا از فوتبال ر در نمیارم
[size=17px]
18)منفورترین و محبوب ترین چهره سیاسی؟ ( صرفا برای ارسال به گزینش برای تاثیر گذاری در انتخابتون در کارشناس محتوایی)
محبوب ترین که آقای خامنه ای. منفورترین هم شاید دکتر حسن
[size=17px]
19) راستی کارشناس محتوایی کارش چیه؟
حدودا یه ماه پیش ی کتاب گذاشته بودین و بعدا توضیح داده بودین که به لهجه مشهدیه ؛ همون موقع میخواستم بگم منتهی نشد که بشه . محض اطلاعتون اون لهجه بجنوردی بود و زمین تا آسمون با لهجه مششهدی تفاوت داره) اگر لهجه مشهدی خواستین بگین بذارم و اون رو هم بذارین کنارش وببینین که حتی 1 درصد به هم شبیه نیستن . چون خودم اهل بجنوردم تا خوندم سریع متوجه شدم . فقط برای این که جایی این اشتباه رو مرتکب نشین ، متذکر شدم و الا خدایی ناکرده قصد جسارت و بی حرمتی و بی احترامی نداشته و نخواهیم داشت

ممنوون بابت تذکرتون.
کارشناس محتوایی کارش اینه که متن کتاب های جدید رو میخونه و یه متن خلاصه ازش مینویسه برای خواننده که جذب بشه برای خرید کتاب .

20)قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ندارین؟چرا؟

هرگزززززز- حتی نرفتم مدرک لیسانسم رو تحویل بگیرم.
کلا از وقتی یادم میاد علاقه به درس نداشتم

21)برای آینده کاری رشتتون چشم انداز روشنی رو متصور می شین یا این رشته هم همچون رشته های دیگه فاتحه؟

فاتحه مع الصلوات

22)در مواقع بحرانی و سرنوشت ساز آیا بخوبی قادر هستین اوجب رو از واجب و اهم رو از مهم تشخیص بدین؟

تقریبا تا الان اینطور بودم. البته مواقع خیلی بحرانی پیش نیومده برام. اما اغلب آرامشم رو حفظ میکنم.کلا آرامشم به لطف خدا زیاده. 

23)به نظرتون خانممای ایرانی لجباز و لج درآر نیستن؟ مثلا دوره قاجار دولت و حکومت وقت بزور با حجاب کامل زنان مخالفت میکرد و کشف حجاب میکرد اما الان ................
یا اینکه این بی حجابی فاجعه بار بانوان ما رو نتیجه هجوم فرهنگ غربی و مدگرایی های بی تدبیر و بی تفکر و بدون پشتوانه فکری منسجم و مستحکم میدونین؟

لجباز نیستن، ببینید کلا هرکاری که با زور باشه فاتحه اش خوندس. هرچیزی باید با زبون خوش باشه تا مورد قبول واقع بشه. برای همینم خداوند توی قرآن میگه که پیامبر ما زبان تو رو نرم قرار دادیم که از اطرافت پراکنده نشن.
برای حجاب هم باید فرهنگ سازی بشه.

24*کلا رابطتون با تی وی چطوره؟؟

کلا نمیبینم.

مثلا بطور میانگین چند ساعت در روز تی وی می بینین؟

زیر15 دقیقه (اونم حین گذر از اتاقم به آشپزخانه )

بیشتر سریال یا سینمایی؟ ایرانی با خارجی؟

سینمایی –خارجی

25)اخبار روز رو از چه طریقی دریافت می کنین؟

هیچ طریقی – اونایی که مهم هستن رو خب بقیه میان میگن دیگه

فضای مجازی یا روزنامه یا اخبار تی وی یا ترکیبی از هر سه؟

هیشکدام

26)مطالعه زیاد دارید. (جملم خبریه نه سوالی ؛ یعنی میدونم مطالعتون زیاده) بیشتر کتب دینی میخونین یا داستان یا تاریخی|؟

دینی- دفاع مقدس- داستانی- شعر

27) فیلمها رو در چه ژانری بیشتر دوست دارین و دنبال می کنین؟؟؟مثلا درام یا اکشن یا ...........؟

تخیلی- درام-هیجانی

28)چرا؟؟؟؟
خودتون برای این چرا ؛ مهمترین موضوعی که فی البداهه به ذهنتون خطور میکنه؛ یه سوال بسازین و بهش پاسخ بدین

چرا دوستش دارم؟
چون اون کسی است که سال ها منتظرش بودم

29) مسافرت داخلی یا خارجی چقدر رفتین و به کدوم شهرها یا کشورها؟؟ و بهترین و بدترین خاطره ای که در این مسافرت ها تجربه کردین؟(اگر دوست دارین جواب بدین)

خارجی کربلا و نجف
داخلی هم شهرهای مختلف رفتم. حس نام بردنشون رو ندارم
حال خاطره نوشتن رو هم ندارم

30)ا ولین کلمه ای که با دیدن اسمای زیر به ذهنتون میرسه چیه

مادر -مهربونی
پدر-تکیه گاه
خواهر- همیشه غمخوار و نگران
گل – بهترین هدیه
روز- 21 مهر
فصل-زمستان
رنگ -زرد
ماه-دی
رادیو –چیز خوبی عست
قتل- قاتل
جهاد- خوب عست اما سخت عست
ازدواج- دین و دنیا توامان

31) شاعر مورد علاقتون کیه؟وچرا شعرهاش رو دوس دارین؟

فریدون مشیری- نمیدونم چرا ، ولی کلا اغلب شعراش خیلی قشنگن.

32). اگه برین بالای یه کوه بلند که صداتون به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنین چیه؟

سلااااام

33) به نظرت صداهایی که ما انسان ها می شنویم ؛ از نظر دسی بل مشترکه . یعنی منظورم اینه که یک صدای واحد با دسی بل مشخص رو در نظر بگیرین ؛ آیا این صدا رو هممون مثل هم می شنویم؟؟؟ شاید نتونسته باشم منظورمو بدرستی برسونم

فکر میکنم همه مثل هم میشنویم

34) آخرین هدیه ای که دادین به چه کسی بوده (البته اگر احساس کردین پا رو از خطوط قرمز فراتر گذاشتم ؛ مختارید جواب ندید به هر سوالی که خودتون صلاح دونستین)

به خاله ام- برای تولدش

35)آخرین هدیه ای که گرفتین از جانب چه کسی بوده؟(ضمنا بازم میگم اگر سوالات تکراری بودین کافیه فقط ارجاع بدین؛ بنده سوالهای قبلی رو خیلی وقت پیش خوندم هیچی یادم نیس از اون موقع)

آخرین هدیه ای که گرفتم از همسرم بوده

36) به نظرتون اتاق درسته یا اطاق؟؟؟ همچنین بلیط درسته یا بلیت ؟

هردوشون درسته- تا جایی که یادمه توی زبان فارسی میخوندیم که نوشتن هر دو حالتشون درسته

فعلا برای دست گرمی همینا رو لطفا جواب بدین تا انشاالله کاملترش کنم
و در انتها ممنون که وقت میذارین و پاسخ میدین
موفق و موید باشین

دست شما درد نکنه که اومدین. شرمنده دیر پاسخ دادم.
یا علی...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۳ تیر ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۳۰ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۹۹۲ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۷۲۶ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۴۷۴ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۹۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۸۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!