به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: دوست دارم مثل سرالکس تا 70 سالگی مربیگری کنم

سرمربی اسکاتلندی شیاطین سرخ که از سال 1986 هدایت این تیم را برعهده دارد، اکنون 70 ساله است در حالی که مورینیو در ژانویه آینده 50 ساله خواهد شد.

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، اظهار امیدواری کرد که بتواند مانند فرگوسن تا 70 سالگی در بالاترین سطح مربیگری کند.

سرمربی اسکاتلندی شیاطین سرخ که از سال 1986 هدایت این تیم را برعهده دارد، اکنون 70 ساله است در حالی که مورینیو در ژانویه آینده 50 ساله خواهد شد.

مورینیو تاکید کرد که عشق به فوتبال او را در عرصه مربیگری نگه خواهد داشت و امیدوار است مانند فرگوسن برای سال ها در بالاترین سطح بماند.

او در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت:" می توانم بفهمم که چرا فرگوسن تا این سن همچنان مشغول به کار است. فکر می کنم من هم همین شرایط را خواهم داشت. من عاشق فوتبال هستم و مربیگری را خیلی دوست دارم. با رسیدن به 50 سالگی هم هنوز خیلی جوان هستم و فکر می کنم سال های زیادی در پیش خواهم داشت.

فکر می کنم 50 عددی است که تاثیر ویژه ای دارد. فکر می کنم این عدد تاثیر منفی روی بعضی ها دارد زیرا فکر می کنند زندگی خیلی کوتاه است و دنیا خیلی سریع می گذرد.

اما این عدد باعث می شود من به گذشته نگه کنم و همین طور به آینده. من آدم بسیار خوشحالی هستم زیرا فکر می کنم کارهایی که تا به حال انجام داده ام، فوق العاده بوده است."

مورینیو در حال حاضر تنها مربی است که توانسته در لیگ های ایتالیا، اسپانیا و انگلیس به قهرمانی برسد.

" من به گذشته نگاه می کنم و از خدا به خاطر چیزهایی که به من داده تشکر می کنم.

اما در عین حال، منتظر چیزهای بهتری در آینده هستم و می خواهم بهتر و قوی تر از همیشه باشم. فکر می کنم دوران حرفه ای ام تازه شروع شده است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
روبن: جدایی آفلای از بارسا تصمیم درستی بود

روبن از اینکه هم تیمی اش در تیم ملی هلند در دو دیدار اخیر شالکه روی نیمکت نشسته، متعجب شده اما معتقد است که این انتقال در نهایت به سود آفلای خواهد بود.

سایت گل- آرین روبن، ستاره هلندی بایرن، معتقد است تصمیم آفلای برای انتقال قرضی یک ساله از بارسا به شالکه درست بود.

روبن از اینکه هم تیمی اش در تیم ملی هلند در دو دیدار اخیر شالکه روی نیمکت نشسته، متعجب شده اما معتقد است که این انتقال در نهایت به سود آفلای خواهد بود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" از نیمکت نشینی آفلای در دیدار مقابل المپیاکوس و بایرن اندکی تعجب کردم اما معتقدم تصمیم ابراهیم برای پیوستن به شالکه درست بود.

شاید او هنوز به اندکی زمان نیاز دارد تا با شرایط جدید سازگار شود یا سرمربی به او زمان بیشتری برای تطبیق با تیم بدهد.

او به باشگاه بزرگی پیوست که در رقابت های هیجان انگیزی حضور دارد. برای بازی در بوندس لیگا به آمادگی بالایی نیاز است. سرمربی تیم ملی هم به آمادگی اهمیت زیادی می دهد. آمدن او به بوندس لیگا برای تیم ملی هلند هم خوب است."

آفلای تاکنون سه بازی در بوندس لیگا برای شالکه انجام داد اما هنوز هیچ گلی برای این تیم به ثمر نرساند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ونگر:غرور رونالدو را به کیفیتش ببخشید / تیتو بارسای خود را خواهد ساخت

تیتو ویلانووا شخصی مبتکر است.او میخواهد سبک خود را براین تیم تحمیل کند.گواردیولا تاثیر زیادی بر روی او داشته است اما در حال حاضر او مسئول تیم است

سایت گل - آرسن ونگر در مصاحبه ای مفصل با یورو اسپورت در مورد مسائل گوناگونی صحبت کرد. این مربی مشهور فرانسوی که با آرسنال روزهای خوبی را پشت سر می گذارد نقطه نظرات بسیار جذابی دارد که نشان دهنده فلسفه اوست مثلا اینکه ونگر معتقد است حس خود پسندی(برتر بودن نسبت به دیگران در زمین)که در رونالدو وجود دارد،باید به دلیل کیفیت این بازیکن پذیرفته شود... این مصاحبه را به نقل از آرسنال دات ای آر بخوانید:

رونالدو؟ کیفیتش را ببینید نه غرور

ونگر به یورو اسپورت میگوید:"کریستیانو بازیکن فوق العاده ای است و این نوع بازیکنان اغلب دارای آرزوهای بزرگ و حس خودپسندی قوی(حس برتری نسبت به دیگران)هستند.زیرا آنها از اینکه فقط بازیکن متوسطی باشند خشنود نیستند.آنها میخواهند بهترین در جهان باشند و باید قیمت سنگینی برای این موضوع بپردازند.آنها در اطرافشان فضای خاصی دارند و این در زمان باعث گرفتن تمرکز آنها بر روی تیم میشود.در هر صورت وقتی شما در مورد رونالدو صحبت میکنید،بدون توجه به جایی که برای بازی کردن میرود او برنده میشود و در پایان موفق به زدن 50 گل میشود."

بازیکنان دیگر به ستاره ها حسودی می کنند
ونگر همچنین میگوید که او فکر میکند در واقع دیدن شدن یک بازیکن به عنوان ستاره تا حد زیادی به مطبوعات مربوط است.
"همه بازیکنان بزرگ دوست دارند در کانون توجه قرار گیرند،و زمانی که کانون توجهات تنها روی یک بازیکن باشد،بازیکنان دیگر خوشحال نخواهند بود.این رسانه ها هستند که انتخاب میکنند چه کسانی در کانون توجهات باشند و بازیکنان دیگر از این موضوع رنج میبرند.این تنها مربوط به بازیکنان تیم،مربی و یا کادر فنی نیست،این همچنین تقصیر رسانه ها نیز هست زیرا آنها همیشه مراقب یک ستاره هستند."

مورینیو در مورد راموس اشتباه نکرد
ونگر همچنین از همتای خود مورینیو در مورد بازی ندادن به راموس مقابل سیتی دفاع کرد.
"به خوبی نمی دانم چه وضعیتی در مادرید رخ داده است بنابراین باید درک کنیم مورینیو ممکن است در مورد عملکرد راموس قضاوت کرده که او سزاوار بازی کردن نیست.ما نباید فراموش کنیم که او رافائل واران را جایگزین کرد که این بازیکن استعدادی استثنایی است.گاهی اوقات شما بازیکنی را انتخاب نمی کنید تا انگیزه بیشتری به او برگردانید.زیرا هیچ چیز بدتر از بازی نکردن برای یک بازیکن نیست."

باسایی ها باستعداد و متواضعند
همچنین ونگر مربی جدید بارسلونا،ویلانووا را مورد ستایش قرار داد.
"تیتو ویلانووا شخصی مبتکر است.او میخواهد سبک خود را براین تیم تحمیل کند.گواردیولا تاثیر زیادی بر روی او داشته است اما در حال حاضر او مسئول تیم است و میخواهدسبک و شخصیت خود را در تیم تحمیل کند.آنها شروع بسیار خوبی داشتند اما فکر نمیکنم بازیکنان جدید هنوز سطح بالایی از کیفیت را در ترکیب از خود نشان داده باشند.برای چند سال گذشته بارسلونا بازیکنانی بسیار با استعداد،باهوش و متواضع داشته که میل زیادی برای پیروزی داشته اند."
ونگر فکر میکند بارسلونا در لیگ قهرمانان بازی آسانی در برابر بنفیکا نخواهد داشت.
"این یک بازی دشوار برای بارسلونا در ورزشگاه بنفیکا میتواند باشد.پرتغالی ها میتوانند برای آنها مشکل ساز شوند،اما فکر میکنم که بعد از فروش اکسل ویتسل و خاوی گارسیا آنها قلب خط میانی خود را از دست داده اند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاریکاتور: مورینیو، فرگوسن رئال می شود

آقای خاص قصد دارد تا 70 سالگی مربیگری کند

سایت گل- ژوزه مورینیو که سه ماه دیگر 50 ساله می شود، در سال های مربیگری اش به افتخارات زیادی دست پیدا کرده اما به تازگی اعلام کرد که قصد دارد مانند سر الکس فرگوسن، برای سال ها در سطح اول فوتبال دنیا مربیگری کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نيمار تابستان آينده به بارسلونا خواهد پيوست

يک روزنامه اسپانيايي گزارش داد که بازيکن 20 ساله سانتوس برزيل تابستان آينده راهي بارسلونا خواهد شد.

به نقل از روزنامه اسپورت کاتالونيا، نيمار که در حال حاضر يکي از پرطرفدارترين ستاره‌هاي فوتبال جهان به شمار مي‌رود، مورد توجه باشگاه‌هاي بزرگي مثل رئال مادريد، منچستريونايتد، چلسي، پاري‌سن‌ژرمن و يوونتوس قرار گرفته است.

اين بازيکن 20 ساله اخيرا تأييد کرده است که تمايل دارد پس از پايان قراردادش در تابستان 2014 به اروپا برود، اما بر اساس گزارش اسپورت، ملي‌پوش برزيلي تابستان به بارسلونا خواهد پيوست.

روزنامه اسپانيايي مدعي شد که ساندرو روسل، رئيس باشگاه بارسلونا با سانتوس مذاکراتي داشته است که به موجب آن باشگاه برزيلي مجبور خواهد شد در صورت پيوستن نيمار به يک باشگاه ديگر جريمه‌اي به مبلغ 40 ميليون يورو پرداخت کند.

روبينيو، هم‌تيمي و دوست نزديک مهاجم با استعداد سانتوس که در حال حاضر در ميلان بازي مي‌کند، به او توصيه کرده است که اگر مي‌خواهد بهترين بازيکن دنيا شود، به بارسا بپيوندد.

روبينيو در اين باره اظهار داشت: براي نيمار بسيار مشکل خواهد بود که در ليگ برزيل به بهترين بازيکن دنيا تبديل شود. به همين دليل است که او بايد به لاليگا برود.

وي ادامه داد: اگر او تصميم به ترک سانتوس دارد و نمي‌تواند از بين بارسلونا و رئال مادريد يکي را انتخاب کند، به او پيشنهاد مي‌کنم بارسا را انتخاب کند.

روبينيو خاطرنشان کرد: بارسلونا باشگاه بزرگي است و برزيلي‌ها هميشه در اين تيم عالي کار مي‌کنند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اوزیل: شایعه رفتن من به کلوپ های شبانه دروغ است

مدتی پیش یک برنامه تلویزیونی ادعا کرد که مورینیو از زندگی شبانه این ستاره آلمانی ناراضی است و این مسئله را دلیل نیمکت نشینی این اوزیل معرفی کرد.

سایت گل- مسوت اوزیل، ستاره خط میانی رئال، شایعات اخیر در مورد زندگی خصوصی اش که او را به غیرحرفه ای بودن متهم می کرد، را تکذیب کرد.

مدتی پیش یک برنامه تلویزیونی ادعا کرد که مورینیو از زندگی شبانه این ستاره آلمانی ناراضی است و این مسئله را دلیل نیمکت نشینی این اوزیل معرفی کرد.

اما این بازیکن از صفحه فیس بوکش استفاده کرد تا این شایعات را رد کند.

" این شایعات که می گویند من هر شب در کلوپ های شبانه هستم درست نیست. از زمانی که فصل جدید شروع شده، اصلا به کلوپ شبانه نرفته ام. من مثل یک حرفه ای تمرین و کار می کنم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مرگ بازیکن رئال در تصادف

آلونسو اسکرا که در این تابستان به تیم جوانان رئال پیوست، در حالی که قصد داشت یک توپ را از وسط یک خیابان شلوغ بردارد، دچار این حادثه شد

سایت گل- بنجامین آلونسو اسکرا، بازیکن تیم جوانان باشگاه رئال مادرید، روز دوشنبه در اثر تصادف با یک وسیله نقلیه درگذشت.

به گزارش نشریه آ.اس، اسکرا که در این تابستان به تیم زیر 10 ساله های رئال پیوست، در حالی که قصد داشت یک توپ را از وسط یک خیابان شلوغ بردارد، دچار این حادثه شد.

باشگاه رئال با انتشار بیانیه ای، این اتفاق تراژیک را باورنکردنی توصیف کرد.

" باشگاه رئال اندوه عمیقش را از مرگ آلونسو اسکرا، بازیکن جوان باشگاه، اعلام کرده و با خانواده و دوستانش در این لحظات سخت ابراز همدردی می کند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دنی آلوس: منتظر دیدن نیمار در کنار مسی هستم

ستاره جوان برزیلی مورد توجه باشگاه های بزرگی مانند بارسا، رئال، چلسی، منچستریونایتد و یوونتوس قرار دارد اما اعلام کرده تا پیش ازجام جهانی 2014، راهی تیم دیگری نخواهد شد.

سایت گل- دنی آلوس، مدافع بارسا، امیدوار است نیمار در صورت جدایی از سانتوس، به بارسا بپیوندد.

ستاره جوان برزیلی مورد توجه باشگاه های بزرگی مانند بارسا، رئال، چلسی، منچستریونایتد و یوونتوس قرار دارد اما اعلام کرده تا پیش ازجام جهانی 2014، راهی تیم دیگری نخواهد شد.

آلوس در گفتگو با خبرنگاران گفت:" امیدوارم شایعات در مورد نیمار خیلی زود به پایان برسد و نتیجه نهایی همه را راضی کند.

منتظرم تا نیمار را در کنار مسی ببینم. او می تواند در بارسا خیلی خوب جا بیفتد. با داشتن او، بارسا صاحب دو نفر از بهترین مهاجمان دنیا می شود."

این مدافع برزیلی همچنان فاش کرد که بازیکنان بارسا نگران جدایی پپ گواردیولا بودند اما اکنون از اینکه تیتو ویلانووا با همان فلسفه هدایت تیم را برعهده دارد، خوشحال است.

" گواردیولا تیم را به فرد خوبی سپرد. ما اندکی نگران بودیم تیتو با فلسفه متفاوتی کار کند اما چیز زیادی تغییر نکرده است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: شروع طلایی تیتو- 4 بارقهرمانی بارسا در شروعی 15 امتیازی

این هفتمین باری است که بارسلونا رقابت های لالیگا را با کسب 5 برد متوالی آغاز می کند. در 4 بار قبلی از این شش بار، بارسلونا فصل را با عنوان قهرمانی به پایان برده.

سایت گل- بعد از رفتن پپ گواردیولا از بارسلونا و انتصاب تیتو به عنوان جانشین او، اما و اگرها و تردیدهای فراوانی در تیم کاتالان به وجود آمد و خیلی ها نگران بی تجربگی تیتو بودند؛ اما شروع بارسلونا با تیتو رویایی بود و با نتایجی که او به دست آورد، تمام این تردیدها از میان رفت. او در 5 حضورش برروی نیمکت مربیگری بارسا، این تیم را به 5 برد رسانده. و کسب این نتایج مطلوب از یک سو و لغزش های پی در پی رئال مادرید از سوی دیگر، شانس قهرمانی بارسا در رقابت های این فصل لالیگار اافزایش خواهد داد.

از دست ندهید
کریس و په په ، دو رقیب در مسابقه کارتینگالشراووی : میلان با اعتماد به نفس،پیشرفت خواهد کرد
تیاگو :در ورزشگاهی که 90 هزار تماشاگر هست، باید هم داد بزنیتجلیل و تشویق دل بوسکه در جلسه سرمربیان یوفا
فرناندو ایئرو : برد در ژن رئال مادرید است
طبق آمار و ارقام موجود، در میان فصولی که بارسلونا، فصل را با کسب 5 برد متوالی آغاز کرده، این تیم 4 بار به قهرمانی لالیگا رسیده.

بامروری برتاریخ، متوجه می شویم که تا به اینجا 24 باردر تاریخ رقابت های لالیگا ، یک تیم توانسته در 5 بازی ابتدایی اش به پیروزی برسد ؛ درمیان تیم هایی که در تاریخ رقابت های لالیگا، 5بازی اولشان را با بردآغاز کرده اند ، ده بار قهرمانی نصیب آن تیم ها شده و 7 نایب قهرمانی به ثبت رسیده، پنج رده سومی و دوبار هم قرار گرفتن تیم در رده چهارم ثبت شده.

به گزارش سایت گل ، این هفتمین باری است که بارسلونا رقابت های لالیگا را با کسب 5 برد متوالی آغاز می کند. در 4 بار قبلی از این شش بار، بارسلونا فصل را با عنوان قهرمانی به پایان برده. حالا تیتو ویلانووا با کسب 15 امتیاز از 15 امتیاز ممکن ( و با تفاضل گل +11) ، دومین مربی برتر این تیم است که بهترین شروع را در تاریخ باشگاه کاتالان داشته و فقط بلیمی را بالای خود می بیند که در 5 بازی ابتدایی تیمش 15 امتیاز گرفته و تفاضل گل 13+ داشته.

تیتوویلانووا به علاوه چهارمین مربی تاریخ باشگاه بارسلوناست که توانسته با شاگردانش در 5 بازی اول تیم در لالیگا به 15 امتیاز برسد. پیش از او بلیمی، ونبلز و فان خال توانسته بودند این افتخار را به دست بیاورند.

ابهام درمورد نام ورزشگاه جدید بارسلونا

امسال ورزشگاه نو کمپ پنجاه و پنجمین سال تاسیسش را جشن می گیرد.این ورزشگاه در 24 سپتامبر سال 1957 احداث شد و البته سران باشگاه بارسلونا در فکر آن هستند تا ورزشگاه جدیدی را احداث کنند. در این میان ابهامات زیادی درمورد نام ورزشگاه جدید مطرح شده . برخی ها معتقدند که باید اسم این ورزشگاه را نیز نوکمپ بگذارند و یا اینکه نام یکی از اسطوره های این باشگاه را روی ورزشگاه جدید بگذارند تا نام این فرد در تاریخ و برای آیندگان جاودانه شود. دراین میان نام افرادی چون خوان گامپر و جوزپ لوئیس نونیس یکی از روسای ماندگار باشگاه بارسلونا، اوریول تورت، پدر مدرسه فوتبالی بارسونا و ریکارد ماسنچس، مدیر داخلی سابق باشگاه بارسا مطرح شده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دانی آلوس: خوششان نمی آید که از 8 امتیاز فاصله حرف زده شود؛برای همین بحث ویا و مسی را پیش می کشند

مدافع برزیلی بارسا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که در ابتدای فصل حتی تصورش را هم نمی کرده که رئال تا این حد از بارسا عقب بیفتند

سایت گل- دانی آلوس ، مدافع باتجربه و برزیلی باشگاه بارسلونا، گویا از اینکه خیلی ها بیش از حد به ماجرای جر و بحث مسی و ویا در جریان بازی بارسا با گرانادا می پردازند، ناراحت شده است.

از دست ندهید
هاجسون: انگلیس برای موفقیت، باید سبک کاری اش را عوض کندگزارش روز: شروع طلایی تیتو- 4 بارقهرمانی در شروعی 15 امتیازی
کریس و په په ، دو رقیب در مسابقه کارتینگ
او در گفتگو با رک 1 دراین باره گفته:« برخی ها خوششان نمی آید که راجع به 8 امتیاز فاصله (رئال با بارسلونای صدرنشین ) صحبت کنند و دوست دارند درمورد مسی و ویا حرف بزنند. ما می دانیم که فیلم چه طور پیش می رود و حالا دیگر در مقابل این مسائل ضد ضربه شده ایم.»

مدافع برزیلی بارسا در ادامه گفت:« کاملا روشن است که تمام امتیازات مهم هستند؛ ولی در حال حاضر توجه بیش از حد به جدول، نامربوط است. تازه 5 هفته از شروع فصل جدید گذشته. در ابتدای فصل حتی تصورش را هم نمی کردیم که رئال در پایان هفته پنجم، هشت امتیاز عقب بیفتد. ولی فوتبال همین است. همیشه سختی های زیادی در راه است؛هرچند که در ابتدا این طور به نظر نمی رسد.»

او همچنین درمورد صدرنشینی بارسلونا در جدول لالیگا به این نکته اشاره کرد که جو حاکم بر رختکن بارسا خوب است و تحول این تیم بعد از کنار رفتن پپ و روی کار آمدن تیتو خوب بوده:« گواردیولا ما را در دستان ایمنی سپرد و رفت. با آرامش تمام می توانم بگویم که پروژه بارسلونا و فلسفه فوتبالی ما مثل قبل ادامه دارد. ما نگران آن بودیم که مربی دیگری با ایده ها و عقاید جدیدی روی کار بیاید ولی با تیتو چیزی تغییر نکرده است.»

این روزها سران بارسا درتلاشند تا قراردادی ابدی را به چابی ارناندس پیشنهاد دهند. آلوس در این باره گفت:« اگر چیزی غیر از این بگویم ، تزویر است. من دوست دارم فوتبالم را در باهیا به پایان ببرم؛ همان جایی که فوتبالم را شروع کردم .ولی قبل از هر چیزی می خواهم به اوج دوران فوتبالی ام برسم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۶ پاسخ
۱۱,۷۹۲,۲۶۰ بازدید
۹ ساعت قبل
armanshah
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۷,۵۴۴ بازدید
۱۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۱۷۴ بازدید
۲۱ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۷,۸۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۷۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۰۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۰۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۱۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۹۴۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!