به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
سرمربی والنسیا: زلاتان می تواند کارهای فوق العاده ای انجام بدهد

والورده با ستایش از ستاره سوئدی پاریسی ها، تاکید کرد که مدافعان تیمش برای مهار زلاتان باید بهترین بازی شان را به نمایش بگذارند.

سایت گل- ارنستو والورده، سرمربی والنسیا، در آستانه دیدار تیمش مقابل پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ، زلاتان ابراهیموویچ را خطرناک ترین بازیکن حریف دانست.

والورده با ستایش از ستاره سوئدی پاریسی ها، تاکید کرد که مدافعان تیمش برای مهار زلاتان باید بهترین بازی شان را به نمایش بگذارند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" زلاتان بازیکن بزرگی است و ما باید کاملا مراقب او باشیم؛ نه فقط عادل رامی، که همه مدافعان ما باید از او مراقبت کنند.

او کارهای فوق العاده ای انجام م دهد و یک گلزن خوب است. حتی زمانی که تیمش نیاز داشته باشد، در کارهای دفاعی شرکت می کند. متوقف کردن او کار رامی نیست بلکه همه تیم باید تلاش کنند."

او همچنین در مورد دیدار امشب گفت:" ما در حال حاضر خوب بازی می کنیم. ما اعتماد به نفس بالایی داریم و این دیدار فرصتی در اختیار ما قرار می دهد که ما باید بیشترین استفاده را از آن ببریم.

ما می خواهیم به مرحله بعد صعود کنیم. می خواهیم پیروز شویم و به مرحله بعد برسیم. ما برای پیروزی اینجا هستیم؛ این هدف ماست."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
گری نویل: رونالدو فقط برای مدافعان ضعیف، گردن کلفتی می کند

نویل که 6 فصل در کنار رونالدو در الدترافورد بازی کرد، معتقد است که این ستاره پرتغالی تنها برای مدافعان ضعیف حریف، گردن کلفتی می کند.

سایت گل- گری نویل، مدافع سابق منچستریونایتد، در آستانه دیدار شیاطین سرخ مقابل رئال مادرید در چمپیونزلیگ، کریس رونالدو، هم تیمی سابقش را مورد ستایش قرار داد.

نویل که 6 فصل در کنار رونالدو در الدترافورد بازی کرد، معتقد است که این ستاره پرتغالی تنها برای مدافعان ضعیف حریف، گردن کلفتی می کند.

او در گفتگو با نشربه اکسپرس گفت:" رونالدو قلدر است. او برای ضعیف ترین مدافع حریف گردن کلفتی می کند. او همیشه این کار را انجام می دهد. در دیدار با منچسترسیتی، او مقابل مایکون این کار را انجام می داد. او در سمت چپ خط میانی بازی خواد کرد. اگر توپ به او نرسد، به مرکز زمین، بال راست یا سنتر فوروارد هم خواهد رفت.

او درک من را تغییر داد. ما چهار هافبک داشتیم؛ بکام، کین، اسکولز و گیگز. من 7 سال با بکام بازی کردم. آنها هرگز این آزادی را نداشتند که در زمین پست شان را تغییر بدهند.

اما ناگهان مجبور شدم با بازیکنی بازی کنم که می توانست به عقب برود یا به بال چپ. کم کم عادت کردم که از این موضوع متعجب نشوم.

سر الکس به او گفته بود که در سمت راست بازی کند و به سمت چپ هم برود. این بی سابقه بود. در آخرین روزهای حضور رونالدو در الدترافورد، دوست نداشتم او زیاد به عقب برگردد. او خودش در مورد پست بازی اش تصمیم می گرفت؛ بر این اساس که در کجای زمین فضا وجود دارد و کجا مدافعان ضعیف تری حضور دارد.

این به من یاد داد که نیاز نیست همیشه در بهترین شرایط باید. ما بازیکنی داشتیم که به زمین می رفت و برای من در هر بازی پیروزی کسب می کرد. فکر می کنم این مهمتر بود."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
اشمایکل: مورینیو جانشین فرگوسن نخواهد بود

با توجه به نتایج ضعیف رئال در رقابت های این فصل، شایعات زیادی در مورد آینده مورینیو منتشر شده و گفته می شود که ممکن است جای فرگوسن را در الدترافورد بگیرد

سایت گل- پیتر اشمایکل، دروازه بان سابق منچستریونایتد، معتقد است که ژوزه مورینیو هرگز جای فرگوسن روی نیمکت شیاطین سرخ را نخواهد گرفت.

فرگوسن دو ماه قبل وارد هفتاد و دومین سال زندگی اش شد و بحث های زیادی در مورد جانشین او به گوش می رسد. با توجه به نتایج ضعیف رئال در رقابت های این فصل، شایعات زیادی در مورد آینده مورینیو منتشر شده و گفته می شود که ممکن است جای فرگوسن را در الدترافورد بگیرد.

اما اشمایکل با اشاره به دوران کوتاه حضور مورینیو در باشگاه های مختلف، معتقد است که "آقای خاص، نمی تواند مانند سرمربی باتجربه اسکاتلندی، ثبات را در منچستریونایتد حاکم کند.

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت:" مورینیو جانشین فرگوسن نخواهد بود. فکر نمی کنم مدیران باشگاه از همه چیزهایی که او با خود به الدترافورد خواهند آورد، راضی باشند.

به خاطر کیفیتش به عنوان یک مربی، گزینه فوق العاده ای است اما آنها با همه چیزهایی که همراه او به باشگاه خواهد آمد، راضی نیستند. چلسی، اینتر و حالا در رئال، او در هیچ باشگاهی بیش از سه سال نمانده است."

منچستریونایتد فرداشب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل رئال قرار خواهد گرفت و اشمایکل از اینکه بسیاری شانس رئال را بیشتر می دانند، متعجب است.

" تقریبا همه شانس رئال را بیشتر می دانند و این خیلی عجیب است. ما باید آنها را شکست بدهیم زیرا ما فصل خوبی را پشت سر می گذاریم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازگشت مصدومان منچستریونایتد در آستانه دیدار با رئال

فیل جونز و جانی اونز همراه با سایر بازیکنان منچستر تمرین کردند

سایت گل- فیل جونز و جانی اونز، دو مدافع مصدوم منچستریونایتد، در آستانه دیدار حساس تیم شان مقابل رئال مادرید، در لیگ قهرمانان اروپا، به تمرینات شیاطین سرخ برگشتند.

این دو به دلیل مصدومیت، در فهرست فرگوسن برای دیدار مقابل اورتون قرار نداشتند و حضورشان در دیدار مقابل رئال هم در هاله ای از ابهام قرار داشت. فرگوسن بعد از دیدار با اورتون گفته بود باید وضعیت این دو برای دیدار چهارشنبه شب مورد ارزیابی قرار بگیرد.

فرگوسن روز یکشنبه به خبرنگاران گفت:" فیل جونز از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دچار آسیب شد و باید شرایط او را بررسی کنیم. جانی اونز هم مصدومیتی جزئی دارد و فکر می کنم چند بازی را از دست بدهد. او در دیدار چند روز قبل ایرلند شمالی فقط 45 دقیقه بازی کرد. او این همه راه تا مالت رفت تا فقط 45 دقیقه بازی کند. باید ببینیم شرای طاو چگونه خواهد بود."

اشلی یانگ و پل اسکولز هم که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بودند، پس از سفر تیم به مادرید، جدا از بقیه تمرین کردند.
اما در اردوی رئال، ژابی آلونسو به دلیل مصدومیت از ناحیه لگن خاصره، نتوانست در تمرینات دیروز به طور کامل حضور پیدا کند اما انتظار می رود در دیدار فردا شب حضور داشته باشد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آریگو ساکی: زلاتان به کمک هم تیمی هایش نیاز دارد

ساکی معتقد است با توجه به دشواری رقابت ها چمپیونزلیگ، زلاتان نمی تواند به تنهایی تیمش را به مرحله بعد ببرد

سایت گل- آریگو ساکی، سرمربی سابق میلان، معتقد است اگر پاری سن ژرمن بخواهد به مرحله بعدی چمپیونزلیگ راه پیدا کند، سایر بازیکنان این تیم باید به زلاتان کمک کنند.

پاریسی ها امشب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ، میهمان والنسیا خواهند بود و ساکی معتقد است با توجه به دشواری این رقابت ها، زلاتان نمی تواند به تنهایی تیمش را به مرحله بعد ببرد و به کمک هم تیمی هایش نیاز دارد.

او در گفتگو با فرانس فوتبال گفت:" با افزایش سطح رقابت ها، واضح است که او به کمک هم تیمی هایش نیاز دارد.

به طور فردی، در مورد توانایی های زلاتان تردیدی وجود ندارد. البته من با ستاره های زیادی کار کردم و او به خوبی بعضی از آنها نیست.

تنها باید هماهنگی ای بین او و هم تیمی هایش به وجود بیاید."

زلاتان بهترین گلزن پاریسی ها در رقابت های این فصل بوده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
رافائل: من می توانم جلوی رونالدو را بگیرم

مدافع راست منچستریونایتد معتقد است با توجه به روزهایی که در کنار رونالدو تمرین می کرده، شیوه متوقف کردن او را بلد است

سایت گل- رافائل داسیلوا، مدافع راست منچستریونایتد، معتقد است که کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست اما تاکید کرد که می داند چگونه این ستاره پرتغالی را متوقف کند.

رونالدو که در 35 بازی این فصل برای رئال، 36 گل به ثمر رسانده، در سال 2009 با انتقالی 92 میلیون یورویی از منچستریونایتد به رئال پیوست و در این مدت در 179 بازی، 182 بار گلزنی کرده است.

اما رافائل معتقد است با توجه به روزهایی که در کنار رونالدو تمرین می کرده، شیوه متوقف کردن او را بلد است.

او در گفتگو با نشریه سان گفت:" از نظر من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. فکر می کنم او بازیکن کاملی است و من واقعا او را دوست دارم. فکر می کنم او بهترین است.

می دانم که او چه توانایی های دارد زیرا بارها در کنار او تمرین و بازی کردم. به همین دلیل او از آن دست حریفانی نیست که در مورد آنها می گویند او بازیکن خوبی است اما نمی دانم او چه کارهایی می تواند انجام بدهد. من می دانم که او چه کارهایی می تواند بکند."

رافائل که در دیدار اخیر منچستریونایتد مقابل تاتنهام، نمایش خوبی مقابل گرت بیل داشت، تمرکز را نکته کلیدی در مقابل بازیکنان بزرگ دانست.

" اگر تمرکز داشته باشید، می توانید به خوبی بازی خوانی کنید. رونالدو و بیل هر دو بسیار سریع هستند اما اندکی با هم فرق دارند. رونالدو راست پاست و به سبک دیگری بازی می کند.

او می تواند به سمت مرکز زمین بازی کند و شوت های قدرتمندی بزند اما بازی کردن مقابل هر دو دشوار است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: King4Leo
پیام: ۱,۳۹۸
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۱
از: qom
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- گواردیولا-تیتو- تاتا مارتینو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

بايرن و بارسا شانس‌هاي قهرماني در اروپا هستند

هافبک اسپانيايي آرسنال پيش از ديدار با بايرن در ليگ قهرمانان اروپا، باواريايي‌ها را يکي از شانس‌هاي قهرماني در فصل جاري دانست.

به نقل از مارکا، آرسنال در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه خانگي خود ميزبان بايرن مونيخ آلمان خواهد بود.

سانتي کازورلا که تابستان گذشته از مالاگا راهي آرسنال شده است در اين مورد گفت: بايرن تيم خيلي خيلي سختي است. به هر حال تنها کاري که برابر بازيکنان بزرگ اين تيم مي‌توانيم انجام دهيم اين است که روي بازي خودمان تمرکز کنيم.

کازورلا از فرم بسيار خوبي که بايرن دارد آگاه است ولي مي‌گويد همواره تيم‌هاي بهتر نمي‌توانند در پايان بازي برنده ميدان باشند. وي با اشاره به رويارويي بايرن مونيخ و چلسي در فينال سال گذشته و شکست باواريايي‌ها گفت: آن فينال همواره يادآور اين خواهد بود که همواره تيم بهتر و برتر ميدان نمي‌تواند پيروز باشد. بايرن در آن ديدار عملکرد فوق العاده‌اي داشت ولي چلسي با توجه به نقاط قوت خود عنوان قهرماني را به دست آورد. اکنون نيز بايرن به همان روند خوب خود ادامه مي‌دهد. آنها را به همراه بارسلونا از شانس‌هاي نخست قهرماني در اين فصل مي‌دانم.

14 صلوات برای ظهور و سلامتی امام زمان(عج)
ولادت های پیش رو همگی مبارک
TNX GOD
۱ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

کرکیچ: بازی با بارسا برای من بیشتر از یک بازی است

مهاجم اسپانیایی میلان اعتراف کرد، دیدار با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا برای او "فراتر از یک بازی" است.

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه با انجام دو دیدار به پایان می‌رسد که در حساس‌ترین آنها میلان در سن سیرو از بارسلونا پذیرایی می‌کند.

بویان کرکیچ، مهاجم میلان که سابقه حضور در ترکیب آبی‌-اناری‌ها را دارد، اعتراف کرد که این دیدار برای او فراتر از یک بازی است. کرکیچ در سال 2011 به خاطر اختلاف با گوآردیولا از جمع آبی‌-اناری‌ها جدا شد و رم را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد. این مهاجم اسپانیایی که در حال حاضر به صورت قرضی در ترکیب میلان بازی می‌کند، گفت: این برای نخستین بار است که برابر بارسلونا به میدان می‌روم. بله، این یک دیدار خاص برای من است اما نمی‌خواهم به احساساتم فکر کنم بلکه می‌خواهم فقط روی 90 دقیقه بازی تمرکز کنم.

او افزود: طبیعی است که به مصلحت تیم خودم فکر کنم. تنها به پیروزی و موفقیت میلان فکر می‌کنم و نه چیز دیگر. باید با اعتماد به نفس بالا به میدان برویم و برای ارائه بازی زیبا از جان مایه بگذاریم. اتحاد و یکپارچگی بازیکنان رمز پیروزی ما در این دیدار است. زدن گل در سن‌سیرو و بسته نگه داشتن دروازه‌ بسیار مهم خواهد بود. باید در طول دو بازی رفت و برگشت یکپارچه و متحد باشیم.

میلان در رقابت‌های سری A ناامید کننده ظاهر شده بود اما رفته‌رفته نتایج این تیم بهتر شد و در حال حاضر با 44 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است. این در حالی است که بارسلونا با 65 امتیاز یکه تاز جدول رده‌بندی لیگاست.

TNX GOD
۲ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

مونتولیوو : بی صبرانه در انتظار بازی برابر بارسلونا هستیم

ریکاردو مونتولیوو هافبک بازیساز روسونری در صحبت های با حضور در کنار ماکس آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال حساس چهارشنبه شب برابر بارسلونا گفت که کاملا آماده این بازی هستند.

میلان چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در سن سیرو به میزبانی بارسلونا صدرنشین لالیگا خواهد رفت و ریکاردو مونتولیوو 28 ساله بی صبرانه در انتظار بازی برابر یکی از بهترین تیم های حال حاضر اروپا می باشد.

مونتولیوو در کنفرانس مطبوعاتی که به همراه ماکس آلگری حضور داشت در صحبت هایی کوتاه گفت "به خوبی از مشکلات بازی برابر بارسلونا با خبریم اما بی صبرانه در انتظار این بازی هستیم"

او در ادامه گفت " از اینکه برابر بهترین تیم حال حاضر اروپا می توانیم عملکرد خودمان را ارزیابی کنیم بسیار هیجان زده هستیم"

مونتولیوو در پایان چنین گفت "از سختی های این بازی آگاه هستیم اما تنها باید بر روی بازی خودمان تمرکز کنیم،چع کسی می دانید چه اتفاقی می افتد..."

میلان چهارشنبه شب راس ساعت 20:45 به وقت محلی ایتالیا در سن سیرو به میزبانی بارسلونا می رود و این در حالیست که تمامی بلیط های سن سیرو چند روز مانده به بازی سولداوت شده و ظرفیت سن سیرو برای این بازی تکمیل شده.

TNX GOD
۲ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

ژاوی: هدف فعلی ما، رسیدن به فینال کوپا دل ری و دور بعد چمپیونزلیگ است

بارسا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل رئال به تساوی 1-1 رسید و فردا شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ میهمان میلان خواهد بود.

سایت گل- ژاوی، هافبک بارسا، معتقد است بعد از فاصله ای که تیمش در لالیگا با حریفان ایجاد کرده، اکنون رسیدن به فینال کوپا دل ری و یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، مهمترین هدف آبی و اناری هاست.

بارسا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل رئال به تساوی 1-1 رسید و فردا شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ میهمان میلان خواهد بود.

ژاوی در گفتگو با نشریه اسپورت گفت:" در چند روز آینده ما در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری بازی خواهیم کرد.

ما 8-7 بازی دشوار در پیش داریم. امید زیادی داریم تا عملکرد خوبی ارائه بدهیم و به فینال کوپا دل ری و یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ برسیم.

ما در فرم خوبی هستیم اما در مورد اینکه چه دیدارهای دشواری در پیش داریم، تردیدی نداریم. اهمیتی نمی دهیم که بعضی از ضعف میلان می گویند. آنها یک تیم ایتالیایی هستند، با قهرمانی هایی بیشتر از ما در لیگ قهرمانان و از نظر تاریخی، شکست دادن آنها بسیار دشوار است. ما مبارزه خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که در زمین مسابقه بهترین هستیم."

این هافبک باتجربه حاضر نشد نام بازیکنی که دوست دارد به بارسا بیاید، اعلام کند اما اعلام رئال بازیکنانی زیادی دارد که او ترجیح می دهد در نوکمپ بازی کنند.

" به عنوان یک "بیمار فلسفه بارسا"، همیشه بازیکنانی را انتخاب می کنم که بتوانند با سبک بازی ما کنار بیایند. بازیکنانی زیادی در رئال، لالیگا و بقیه اروپا و جهان هستند که می توانند این کار را انجام بدهند.

مسئله نام بردن از بازیکن خاصی نیست؛ اما رئال بازیکنان خوبی دارد که می توانند به سبک ما سازگار شوند."

TNX GOD
۲ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۸,۶۳۳ بازدید
۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۸۲ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۷,۷۷۰ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۶۲۰ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۸ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
۲۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۸۶۹ بازدید
۲۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۵۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۵۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۶۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۸۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۹ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!