به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
كارلس پويول: آرسنال نبايد مانع پيوستن سسك به بارسلونا شود

سايت گل- كارلس پويول، كاپيتان تيم بارسلونا معتقد است كه آرسنالي ها اشتباه مي كننند كه به فابرگاس اجازه نمي دهند به بارسلونا بپيوندد.

توپچي ها پيشنهاد كاتالان ها براي خريد اين ملي پوش اسپانيايي را رد كردند و اعلام كردند كه اين بازيكن در اين تابستان ورزشگاه امارات را ترك نخواهد كرد.

پويول در مصاحبه با نشريه ديلي استار ساندي گفت:" من فكر مي كنم كه آرسنالي ها بايد به كلاس كاري شان احترام بگذارند و اجازه بدهند كه بازيكني كه كارهاي زيادي براي آنها انجام داد، به تيمي برود كه خودش و خانواده اش مي خواهند.

او نمي تواند پيشنهاد پيوستن به بهترين باشگاه دنيا و بازگشت به خانه را رد كند. او تلاش زيادي كرد تا با آرسنال به جام دست پيدا كند و وقتي ديد كه هم تيمي هايش در تيم ملي اسپانيا با بارسلونا به موفقيت هاي زيادي دست پيدا مي كنند، طبيعي است كه او نيز بخواهد براي اين تيم بازي كند.

سسك آينده بارسلونا است و آرسنال نمي تواند جلوي اين موضوع را بگيرد. من شش هفته با او بودم و مي دانم كه او تنها مي خواهد براي يك تيم بازي كند."

۲۸ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
رئال مادرید هیچی نیست و با خرید بازیکن های جدید هم هیچی نمی شه .
زنده باد پویول

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال آماده مبادله فان در فارت با شواین اشتایگر

مربی هلندی بایرن مونیخ تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن فان در فارت دارد

سایت گل- پس از انکه تابستان گذشته سران باشگاه مادریدی در به فروش رساندن رافا فان در فارت، ستاره هلندی تیمشان ناکام ماندند،اکنون لوئیس فان خال تمایل زیادی دارد تا این ستاره هلندی را به رختکن تیمش بیاورد؛ از سوی دیگر ژوزه مورینیو نیز چشم امیدی به جذب باستین شواین اشتایگر بسته اند.

سال گذشته مشخص شد که فان در فارت برای یک فصل دیگر دررئال ماندنی است ولی امسال سران بایرن عزم خود را برای خرید این بازیکن توانا جزم کرده اند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس فان خال،مربی هلندی بایرن تمایل زیادی دارد تا هموطنش را به رختکن تیمش ببرد و امیدوار است تا بتواند فان در فارت را به عنوان بخشی از قرارداد شواین اشتایگر در آلیانس آرنا ببیند. این در حالی است که از سوی دیگر ژوزه مورینیو نیز به جذب شواینی فکر می کند.

آقای خاص خواهان آن است تا شواین اشتایگر و کاکا را در کنار هم به کار بگیرد و از همین رو این احتمال می رود که فان درفارت به آرین روبن در رختکن باواریایی ها ملحق شود و بدین ترتیب حضور نه چندان پررنگ او در برنابئو به پایان برسد.

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کریس رونالدو در یک قدمی دامادی

ایرینا شایک، نامزد کریس رونالدو در صحبتهایی از ازدواج قریب الوقوعش با ستاره پرتغالی می گوید

سایت گل- ایرینا شایک، نامزد روس کریستیانو رونالدو در صحبتهایی اعلام کرد که به زودی با این ستاره پرتغالی ازدواج خواهد کرد.

شایک در صفحه فیس بوک خود نوشت:« من و کریس به هم متعهد هستیم و تا قبل از آغاز سال جدید میلادی با هم ازدواج خواهیم کرد»

این در حالی است که پس از انتشار خبر تولد فرزند کریستیانو رونالدو، رابطه شایک و کریس تیره و تار شده بود ولی در سفری که کریس به آمریکا داشت، او و نامزدش با هم آشتی کردند

شایک در ادامه اعلام کرد:« به زودی اخبار جدیدی در این رابطه خواهید شنید.رابطه من و کریس خوب است. از زندگی ام راضی ام و زندگی در پرتغال را دوست دارم. مطمئن باشید که فرزند کریس را هم بزرگ خواهم کرد.هرچند که در ابتدا از شنیدن خبر تولد این نوزاد واقعا متعجب شدم.»

کریس رونالدو پس از نمایش ضعیفش در رقابتهای جام جهانی اعلام کرد که پدر نوزادی شده است و البته هویت مادر این نوزاد را فاش نکرد.

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ویا: خریدهای والنسیا عالی بوده است

سایت گل – داوید ویا، مهاجم سابق والنسیا که با 40 میلیون یورو به بارسلونا پیوست، با باشگاهی که پنج سال برایش بازی کرد وداع کرد.

او درباره پیوستن روبرتو سولدادو، آرتیس آدوریس، سفیانه فگولی، آلبرتو کاستا، مهمت توپال و ریکاردو کاستا به والنسیا گفته: «اقدامات والنسیا در بازار کامل بود و آنها بازیکنانی خریدند که جوان و مشتاق هستند.»

او درباره رفتن خود هم گفت: «باشگاهی مانند والنسیا بسیار بزرگ‌تر از یک بازیکن است. در تاریخ آنها بازیکنانی داشته‌اند که ترکشان کرده‌اند، اما باشگاه موقعیت خود را حفظ کرده است.»

ویا همچنین گفت پنج سال شاد را در والنسیا گذراند و قول داد که از تماشای بازی والنسیا از دور لذت ببرد، البته به جز دیدارهای والنسیا مقابل بارسلونا!

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال دروگبای جدید را از لیورپول خرید

سایت گل – رئال مادرید توانست خوان لسکانو، دیدیه دروگبای جدید را از لیورپول بخرد. این بازیکن 17 ساله آرژانتینی در چهار ماه گذشته با جوانان لیورپول تمرین می‌کرد و رافائل بنیتس او را به این تیم برده بود. او بسیار بااستعداد نشان داده است، اما لیورپول نتوانست مجوز کار برای او بگیرد.

مادرید به سرعت وارد عمل شد و این بازیکن جوان را خرید و او را به تیم‌های رده‌های پایین‌تر خود منتقل کرد. لسکانو منتظر شروعی نو در مادرید است: «در لیورپول افرادی مانند خاویر ماسچرانو و امیلیانو اینسوا بسیار به من کمک کردند، اما برای من مشکلات قانونی به وجود آمد. اکنون این فرصتی عالی است که نصیب من شده است.»

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آلبیول: امسال رئال باید قهرمانی به دست آورد

سایت گل – رائول آلبیول، مدافع رئال مادرید فعلا تعطیلات پس از جام جهانی‌اش را می‌گذراند. او گفته رئال تحت هدایت ژوزه مورینیو باید یک قهرمانی به دست آورد، به هر ترتیب که شده: «باشگاهی مانند رئال مادرید نمی‌تواند این طور ادامه دهد.» رئال دو فصل است که قهرمانی به دست نیاورده است.

آلبیول درباره اهداف خودش هم گفت: «می‌خواهم پیشرفت کنم، به بازیکنان کمک کنم و توانایی خود برای بازی در این پروژه جدید را نشان دهم. این چالشی دشوار است، اما حقیقت این است که دورنمای جذابی دارد.»

رئال به دنبال یک مدافع میانی است و آلبیول فکر نمی‌کند مدافع جدید جای او را می‌گیرد: «طبیعی است که دفاع را تقویت کنیم، چون دیگر مناطق زمین هم تقویت شده. مهم این است که آنهایی که آمده‌اند سخت تلاش کنند تا جایگاهی به دست آورند.»

آلبیول تعطیلاتش را در میانه راه رها می‌کند تا در 2 آگوست به رئال بپیوندد. او گفته با هم‌تیمی هایش صحبت کرده تا از روش‌های جدید مورینیو باخبر شود: «حقیقت این است که خیلی خوشحالیم که مربی جدیدی یافته‌ایم. می‌دانم او روحیه کاری بالایی دارد و بسیار به انضباط احترام می‌گذارد. بی‌صبرانه منتظر دیدار با او و پذیرش دستورهایش هستم.»

آلبیول درباره آمادگی‌اش پس از مصدومیت در تمرینات اسپانیا در جام جهانی گفت: «به نقطه بهبود نزدیک شده‌ام و فرصتی برای استراحت دارم تا تمرینات پیش‌فصل را با آمادگی 100 درصد شروع کنم.»

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
انتشار برنامه کامل لالیگا، یک روز پیش از قرعه‌کشی!

آنها اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اند.

سایت گل – فدراسیون فوتبال اسپانیا پس از انتشار تقویم کامل فصل 11-2010 لالیگا روی وب‌سایتش به شدت عصبانی است.

در حالی که یک روز به قرعه‌کشی مانده بود، تقویم هفته اول که 29 آگوست برگزار می‌شود روی وب‌سایت منتشر شد. طبق این تقویم، برنامه هفته اول به این ترتیب بود:

بارسلونا – والنسیا

مایورکا – سوسیه‌داد

ویارئال – راسینگ سانتاندر

ساراگوسا – اتلتیک بیلبائو

اسپانیول – اوساسونا

دپورتیوو –آلمریا

اتلتیکو مادرید – اسپورتینگ خیخون

ختافه – مالاگا

سویا – ارکولس

لوانته – رئال مادرید

همچنین ال‌کلاسیکو در 7 نوامبر در سانتیاگو برنابئو و 20 مارس در نوکمپ برگزار می‌شود. حتی در پانویس تقویم نوشته شده بود بازی اتلتیکو مادرید در بیسنته کالدرون در روز یکشنبه، 30 آگوست برگزار می‌شود.

فدراسیون فوتبال اسپانیا از اظهار نظر در این باره سر باز زده است.

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مایکون: مورینیو برای خرید من سریع اقدام کند!

سایت گل – مایکون، مدافع اینتر به رئال مادرید گفته امیدوار است به برنابئو برود و توافقی همه‌جانبه حاصل شود.

غول‌های اسپانیایی 25 میلیون یورو برای او در نظر گرفته‌اند و گفته‌اند این مبلغ کافی است، اما اینتر مبلغ را کم می‌داند.

در هر حال، مایکون شخصا تمایل دارد قهرمان اروپا را ترک کند. او بسیار مشتاق حضور در رئال مادرید است و به ژوزه مورینیو، مربی رئال گفته که برای خریدش عجله کند.

اینتر قصد دارد 35 میلیون یورو از فروش او به دست آورد. گفته می‌شود 30 میلیون یورو دو طرف را راضی خواهد کرد، اما زمان دارد به زیان مایکون سپری می‌شود.

گفته می‌شود این انتقال باید در 48 ساعت آینده صورت گیرد، وگرنه ژوزه مورینیو به دنبال دیگر گزینه‌های خود خواهد بود، هر چند که دوست دارد مایکون را بخرد.

تیاگو سیلوا دیگر گزینه مورینیو است، اما پائولو تونیتو، مدیر برنامه‌های او گفته که او قصد پیوستن به رئال را ندارد: «می‌دانیم مورینیو به تیاگو علاقه دارد. اما او گزینه دوم هیچ تیمی نیست، حتی رئال!»

۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مارکس در آستانه پیوستن به نیویورک ردبولز

این مدافع چندپسته به لیگ آمریکا می‌رود.

سایت گل – رافائل مارکس، مدافع بارسلونا در آستانه پیوستن به نیویورک ردبولز است.

اریک سولر، مدیر ورزشی ردبولز در هفته‌های گذشته گفته که تیری آنری، مهاجم سابق بارسلونا تنها خرید بزرگ آنها نخواهد بود. هانس بکه، مربی تیم پیش از این در دوران کوتاه‌مدت سون گوران اریکسون در تیم ملی مکزیک دستیار او بود و با مارکس کار کرده است.

گفته می‌شود این بازیکن 31 ساله به زودی به لیگ آمریکا خواهد رفت. او تایید کرده که قصد ترک بارسلونا را دارد تا در ترکیب ثابت قرار بگیرد: «می‌خواهم بارسلونا را به روش خوبی ترک کنم. امیدوارم به زودی آینده‌ام مشخص شود، چه به آمریکا بروم و چه به خارج از آمریکا. می‌خواهم مرتبا بازی کنم، حالا در آمریکا، مکزیک یا هر جای دیگری که فرصت پیدا کنم.»

۲۹ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۷,۰۳۷ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۸۴ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۱۱۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۱۸ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۷ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۸۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۰۸ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۰۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!