به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
این تحلیل شخص خودم بود نه حرف سخنگوی دولت.

من الان دارم با دلار 3000 تومنی یک دستگاه چاپ وارد می کنم با هزار جور گمرک و عوارض و کفت و زهر مار.

چه معنی داره یک سال دیگه دلار بشه 1000 تومن؟

مرد باشن دلار رو همین 3000 تومن نگه دارند.

120 میلیون پول زحمت کشیده و وام من ارزشش بشه 40 میلیون؟
اونوقت من تا چند سال باید سود 120 میلیون رو به بانک بدم؟

اگر قیمت ثبات داشته باشه من با خیال راحت بدون ترس از اینکه فردا قیمت فلام دستنگاه پایین میاد و تو بازار پر میشه سرمایه گزاری می کنم و هم به خودم هم به چرخه اقتصاد کمک می کنم.

چرا مردم باید بلاتکلیف باشن!
مردم تکلیفشون روشن باشه دلار 3000 تومنه، یا 1000 تومنه.
قیمت باید ثبات داشته باشه.

بعدشم، دکتر روحانی روز اول یک چیزی گفت که شما توجه نکردی!

وعده 100 روزه با توجه به آمار دولت قبلی بود. اون موقع آقایون خبر نداشتند دوستان چه بلایی سر اقتصاد آوردند.
ایشون هم قول دادند طی 100 روز یه تکونی به بازار بدن. والا بلایی که آقای دکتر و دوستانش سر اقتصاد آوردن رو کل اقتصاد دان های دنیا نمیتونند جمعش کنند.

کوچیک ترین عملشون هم حذف سازمان مدیریت و برنامه ریزی.
واقعا جایی برای صحبت میمونه؟

پ.ن:علی تو سال به دوازده ماه عکس العمل نشون نمیدی، هر وقت ما صحبت می کنیم میگی حرف سیاسی ممنوعه؟
یه بحث کاملا معمولی و اقتصادیه!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۲ مهر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تحلیلی که ارائه دادی که سر تا پا غلطه و هیچ پشتوانه علمی نداره و اصلا در موردش صحبت نمی کنم. یه مثال زدی و یه نتیجه بی ربط گرفتی که هیچ ربطی به اصل موضوع نداشت! تنها توجیه پایین نگه داشتن ارزش پول ملی همونه که گفتم که فعلا شامل حال ما نمیشه! اینکه آقایون میان چنین چرندی میگن فقط بهونه جور کردن برای محقق نشدن احتمالی وعده وعیدهای سرخرمنشونه!

نقل قول
وعده 100 روزه با توجه به آمار دولت قبلی بود. اون موقع آقایون خبر نداشتند دوستان چه بلایی سر اقتصاد آوردند.

اگر اینطور باشه نشون میده چقدر احمقند که در مورد چیزی که نمی دونن وعده میدن! که البته اینطور نیست و اون حرفا هم فقط از سر عوام فریبی بود، و گرنه چرا همون موقع نیومدند بگن دلار نباید ارزون شه؟!

بعدم این جملات عوامانه «چه بلایی سر اقتصاد آوردن» حرفای دوزاریه که نقل مجالس درون تاکسی و توی بقالیه و ارزش بیشتری هم نداره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بعدم این جملات عوامانه «چه بلایی سر اقتصاد آوردن» حرفای دوزاریه که نقل مجالس درون تاکسی و توی بقالیه و ارزش بیشتری هم نداره!

اولین باره که از کسی شنیدم روند اقتصادی دوست عزیز رو مورد تایید قرار داد.

دوستان قضاوت کنند خوشدون.

۱۲ مهر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من حرف رو بر اساس سند و مدرک می زنم. اقتصاد یه علمه، شاهنامه نیست که همه در گوش هم تعریف کنن. اصلا چیزی به نام روند اقتصادی نداریم که بشه تایید یا ردش کرد. هزار شاخص مختلف در هزار حوزه مختلف داریم که هر کدوم باید جداگونه و علمی بررسی بشن.

این حرفای خاله زنکی و عوامانه که تو کف جامعه و از جماعت بیسواد آدم می شنوه، هیچی جز بی سوادی و فرهنگ حرف مفت و بی اساس زدن رو توصیف نمی کنه. اصلا کسی که چیزی از اقتصاد سر در نمیاره، حق اظهار نظر کردن نداره.

بله تو می تونی بیای بگی گوشت گرون شده، بده، لبنیات گرون شده، بده، دلار گرون شده، بده و یا چیزایی مثل این که fact محسوب میشن و نیاز به تحلیل ندارن، اما نظر دادن در مورد جزئیات اقتصاد، یه حداقل دانشی رو نیاز داره. همون طور که سر این قضیه دلار ملتی که فقط حرف می زنن حتی نمی فهمن قیمتش بر چه اساسی بالا پایین میشه، بالا یا پایین بودنش چه محسنات یا معایبی داره، اصلا کی و چی بیشترین نقش رو تو تغییر قیمتش داره... اون وقت همین طوری دهن ها رو باز می کنن و پژواک مغز خالی رو بیرون میدن!

این بدبختی تو همه زمینه ها گریبان گیر ما هست که همه در مورد همه چی کارشناسن! من مشکلم با این حرفای عوامانه و بی فکر و خالی از تعقل و دانش ه، و گرنه جمله م نه له کسی بود و نه علیه کسی! یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که روزگاری این فرهنگ وراجی از این مملکت بره و مردم یاد بگیرن در مورد چیزی که صلاحیت اظهار نظر کردن ندارن، دهنشون رو ببندن و استفاده از واژه «نمی دونم» رو یاد بگیرن!

۱۲ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من که سند و مدرکی ندیدم!

بعدشم!
ما بی سواد!
اما اقتصاد اولین چیزیه که رو مردم تاثیر میزاره.
امام صادق میفرمایند فقر که از در بیاد داخل، ایمان از پنجره میره. یعنی اقتصاد از فرهنگ هم مهم تره!

من به چشم دیدم ماشین 23 میلیون تو دو ماه شد 75 میلیون!
من به چشم دیدم ماشین 7 میلیون تا مرز 20 میلیون رسید.
من به چشم دیدم داروی شیمی درمانی از 70 هزار تومن رسید به 12 میلیون تومن.(و این کسی که میشناسم مرد؛ احتمالا الان گرونتره.)

اینا رو من اون زمان دیدم.
من ثبات و بی تحرکی اقتصاد دولت روحانی رو ترجیه میدم تا یه آدم لوده بیاد با حرفاش با زندگی مردم بازی کنه و هیچ چیز ثبات نداشته باشه!

منه شهروند دوست دارم اگر 2 میلیون تومن پول گذاشتم تو گاوصندوقم، شک نداشته باشم سال دیگه میشه باهاش یه جعبه سیب خرید یا نه.

من برعکس شما اقتصاد دان نیستم. من شهروندم و این ها دغدغه منه.

۱۲ مهر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خب باز جای شکرش باقیه 4 تا fact گفتی (که از قضا همشون یکین و همون گرون شدن دلارن).

یه چیز رو قبلا هم گفتم. دست از این استفاده ابزاری کردن از ائمه و احادیث بردار تا چوبشو نخوردی! برای دفاع کردن از یه مشت آدم ... هی پای ائمه رو نکش وسط. اون فقری که حضرات گفتن، تعریف داره. کسی اومد محضر پیامبر (صلی الله) و درخواست کمک کرد. حضرت فرمود از مال دنیا چی داری؟ گفت فقط یه کوزه. گفت بفروش امروزت رو بگذرون، فردا خدا بزرگه! یعنی حتی این آدم هم از نظر حضرت فقیر و مستحق محسوب نمی شد! اون فقری که گفتن دین رو می بره، اینه، نه اینکه ملت نمی تونن دیگه لباس مارک دار بخرن یا ماشینشون رو عوض کنن، اسم خودشون رو می ذارن فقیر و مشمول این حدیث!

بعدم همون فقر هم دین کسی رو می بره که فرهنگ و شعور و معرفتش پایینه، و گرنه بزرگترین علما همیشه در سختترین شرایط مادی زندگی کردن و از قضا یاوران پیامبر و ائمه همین مردم فقیر بودن و دشمنانشون مردم مرفه، کما اینکه امروز هم اینطوره! اون ایمانی که با قیمت ماشین و دلار کم و زیاد شه رو باید تف انداخت روش!

نقل قول
من ثبات و بی تحرکی اقتصاد دولت روحانی رو ترجیه میدم تا یه آدم لوده بیاد با حرفاش با زندگی مردم بازی کنه و هیچ چیز ثبات نداشته باشه!

قبلا هم گفتم، این کلمات فقط سطح شعور و ادب گوینده ش رو نشون میده، و آسیبی به مخاطبش نمی زنه. گرچه یه موی گندیده آدمی که سر اراده ش محکمه و حتی اشتباه هم می کنه، هزار بار شرف داره به کسایی که اعتقادات و ارزشها رو برا یه لقمه نون می فروشن و اسم خودشونم می ذارن مسلمون و شیعه!

۱۲ مهر ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
کسی اومد محضر پیامبر (صلی الله) و درخواست کمک کرد. حضرت فرمود از مال دنیا چی داری؟ گفت فقط یه کوزه. گفت بفروش امروزت رو بگذرون، فردا خدا بزرگه! یعنی حتی این آدم هم از نظر حضرت فقیر و مستحق محسوب نمی شد! اون فقری که گفتن دین رو می بره، اینه، نه اینکه ملت نمی تونن دیگه لباس مارک دار بخرن یا ماشینشون رو عوض کنن، اسم خودشون رو می ذارن فقیر و مشمول این حدیث!

نقل قول
من به چشم دیدم داروی شیمی درمانی از 70 هزار تومن رسید به 12 میلیون تومن.

داستان، داستانه سر کوچه ما گوشت و گوجه کیلویی 2000 تومن و 200 تومنه است!

فقر اینه!

۱۲ مهر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اونا که مسلم و امام حسین و مابقی رو فروختن هم فقیر بودن (قطعا خیلی فقیرتر از ملت ناشکر و پر ادعای امروز ما) و به خاطر 4 تا سکه و سیر کردن شکم زن و بچه شون اون کارا رو کردن. فکر نکن اینایی که الان تفکرشون اینه فرقی با اونا دارن!

حکایت امثال تو منو یاد اون جوکه می اندازه که میگن طرف خورد زمین، خواست ضایع نشه، تا خونه سینه خیز رفت!

حالا شماها هم حالا حالاها باید سینه خیز برین!

۱۲ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۴
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
این بحث ها خیلی هم خوبه اما باید منطقی باهاش برخورد کرد.

محمد جان. تو قضیه دلار حق با سعیده. چطور زمان محمود دلار اگه 1000 تومن میشد، دنیا گلستان میشد؟ اما الان رییس بانک مرکزی صاف صاف تو چمای ملت نگاه میکنه و میگه کاهش قیمت دلار منطقی نیست و با کاهش قیمت دلار نابسامانی بوجود میاد!!!
رو پیشونی مام حتما چیزی نوشته نیست!! پس زمانی که دلار زیر 1000 بود حتما ما خیلی بدبخت بودیم!!!

به نظرم این اینتقاد کاملا به این دولت وارده. البته همه ما میدونستیم که این وعده عملی نیست. فقط منتظر بازخوردش بودیم

ولی در کل این دولت فعلا داره در مسیر خوبی حرکت میکنه که در مجموع مورد تاییده. ما با کسی کینه ای نداریم که. مام مثل بقیه دوست داریم کشورمون سربلند و موفق باشه. مثل حضرت آقا، ما هم برای این دولت از ته دل آرزوی موفقیت میکنیم.

مستان سلامت می کنند
۱۲ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
صحبت هایی که دوستان انجام دادن رو خوندم و چیزی از علمی حرف زدن ندیدم و حرف ها همشون کوچه بازاری بود من هم اگه بخوام حرف بزنم کوچه بازاریحرف میزنم چون من خودم در سطح همین دوستان هستم و به هیچ وجه خودم رو بالاتر از کسی نمیدونم
اینکه ما میام هر دولت رو میکوبیم تا دولت محبوب خودمون رو توجیح کنیم کاره واقعا زشتیه چون همه ی دولت ها ضعف هایی دارن و دولت بی ضعف دولت امام عصر هست
باید قبول کنیم تو دوره قبل دولت کار هایه زیادی انجام داد ولی متاسفانه با نگاه سطحی که داشت بیشتر زحمات خودش رو به باد دادن درسته ما تحریم بودیم ولی بی قانونی و بی ثباتی تو بازار اصلا ربطی به تحریم نداره
ما با چند مشکل مواجه بودیم
1_ تحریم 2_ برنامه هایه کوتاه مدت و کم کارشناسی شده 3_ دخالت تعصبات شخص تو کار های کلان جامعه 4_ عدم نظارت درست رویه بازار 5_ کارشکنی سرمایه دار های بزرگ و لج کردن با دولت(که بیشترین لطمه رو به اقتصاد زد)
اقایون و خانم های محترم سبک اقتصادی دنیا با شکست مواجه شده و این مخصوص ایران نیست
ما تو کل دنیا دو تا سبک اقتصادی بیشتر نداریم : 1_ فریدمنی 2_ کینزی(اگه کسی سبک دیگه ایه دیده بیاد معرفی کنه)
که هر دوتاش با شکست مواجه شده چون تو اون معیار سنجش پوله و این معیار سنجش خودش خرید و فروش میشه که دلیل اصلی بی ثباتی نرخ ارض و بازار های جهانی همینه
شما فرض کنید برا قد کردن معیاری به نام متر رو در نظر میگیریم اگه بخواد این معیار سنجش هر روز عوض بشه چه اتفاقی میوفته ؟؟ ایا کسی میتونه واقعا بفهمه قده واقعیش چنده؟؟
اقتصاد فریدمنی رو آمریکا مو به مو اجرا کرد نتیجش این شد که الان چیزی بالغ بر 16 تلریون دلار بدهی داره یعنی یک چهارم کل بدهی جهان
آمریکا برا اینکه بودجه ی خودش رو تامین کنه اقدام به چاپ پول کرد و 32 تیلیارد دلار پول بدون پشتوانه(طلا) وارد بازار جهانی کرد که این خودش نظم بازار جهانی رو بر هم زد و نتیجش این شد که ارزش دلار هر روز داره میاد پایین و ارزش پول کشوری مثل چین روز به روز میره بالا
اقتصادی کینزی رو هم انگلستان اجرا کرد و هر سال با این که بیشترین حجم اسلحه تو جهان رو میفروشه دچار کسری بودجه و مشکلات ازین دست میشه
پس یه سوال پیش میاد این وسط با این همه مشکلات چرا بازار هاشون بی ثبات نیست؟؟ با اینکه اجناس اونجا خیلی گرونه ولی مراقبت و کنترل بازار باعث شده که این کشور ها اقتصادشون متلاشی نشه
مشکل کشوره ما اینه که ما باید به سمتی بریم که یه سبک اقتصادی جدیدی ارائه بدیم سبکی خارج از کینز و فریدمن
تو همین دانشگاه تهران برا دفاعیه دکترا طرحی با همین مضمون ارائه شد و اتفاقا دفاع هم شد ولی مسئولین وقت کشوره ما نخواشتن ریسک کنن و به جاش رفتن سراغ تشخیص مصلحت نظام و تو کارگروهه تخصصی اقتصادی اونجا قرار شد طرحی جدید ارائه بشه
نتیجش این شد با صرف کلی هزینه و بودجه یه سندی آماده کردن که اگه اشتباه نکنم هفتصدو خوردی صفحه بود و در آخر با کلی صغری ،کبری چیدن تو صحفات آخره این سند رسیدن به سبک اقتصادی فریدمنی
نتیجه اینکه ما باید با ارائه ی طرحی جدید کاری کنیم که پول که معیاره سنجشه خودش خرید و فروش نشه

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۲ مهر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۹,۵۸۲ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۱۴ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۷۲۰ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۲۴ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۷ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۲۳ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۴۴ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۱۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!