به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان به صورت غيرقانوني با پاپادوپولوس مذاکره کرد

سران باشگاه آلماني معتقدند که ميلاني ها بدون اجازه شالکه ، با ستاره يوناني اين تيم سر ميز مذاکره نشسته اند .

هورست هلدت، مدير داخلي باشگاه شالکه در صحبتهايي اعلام کرد که سران ميلان به صورت غيرقانوني با کرياگس پاپادوپولوس، مدافع يوناني شالکه مذاکره کرده اند.

گل دات کام در روز جمعه و در گزارشي اختصاصي به اين نکته اشاره کرد که روسونري، پاپادوپولوس يوناني را به عنوان جانشين ايده آلي براي تياگو سيلوا که به پاري سن ژرمن پيوست، يافته اند.

اکنون هلدت در صحبتهايي اعلام کرد که او از تمايل ميلان براي جذب اين مدافع يوناني مطلع بوده ولي الان مسئولان باشگاه ايتاليايي را به اين متهم کرده که بدون اطلاع دادن به سران شالکه، با پاپادوپولوس به مذاکره پرداخته اند.

مدير داخلي شالکه دراين باره گفت:« ما هفته آينده در ديداري دوستانه در ولتينز آرنا مقابل ميلان قرار خواهيم گرفت و من همان موقع به مديران باشگاه مي گويم که بهتر است که دفعه بعد ، قبل از آنکه مذاکرات را بايکي از بازيکنان ما آغاز کنند، به ما هم خبر بدهند.»

او ادامه داد:« مي توانم تائيد کنم که سران ميلان با مشاوران پاپادوپولوس مذاکره کرده اند. آنها براي جذب مدافع يوناني ما تمايل زيادي دارند ولي اين بازيکن، تمايلي براي رفتن به ميلان ندارد. پاپا مي خواهد همين جا بماند.»

پاپادوپولوس 20 ساله يکي از بازيکنان يونان در رقابتهاي يورو2012 بود و در سال 2010 از المپياکوس به گلزنکرشن منتقل شد.

۲۹ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالياني: ستاره ها ديگر به سري آ نمي آيند

ميلاني ها به تازگي زلاتان ابراهيموويچ و تياگو سيلوا را به پاري سن ژرمن واگذار کرد تا بتوانند به اوضاع نابسامان اقتصادي شان سرو سامان بدهند.

آدريانو گالياني، نايب رئيس باشگاه ميلان، تاييد کرد که سري آ ديگر براي ستاره هاي دنياي فوتبال ليگ جذابي نيست.

ميلاني ها به تازگي زلاتان ابراهيموويچ و تياگو سيلوا را به پاري سن ژرمن واگذار کرد تا بتوانند به اوضاع نابسامان اقتصادي شان سرو سامان بدهند.

مينو رايولا، مدير برنامه هاي زلاتان، اعلام کرد که بازيکنان بزرگ دنياي فوتبال ديگر به سري آ نمي آيند و به همين دليل باشگاه هاي ايتاليايي بايد ذهنيت شان را تغيير بدهند؛ گالياني نيز اکنون اين نظر را تاييد کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من با اين نظر رايولا که بازيکنان بزرگ ديگر به ايتاليا نمي آيند، موافقم.

بازيکنان بزرگ ديگر به اينجا نمي آيند اما ما مي توانيم يک تيم تشکيل دهيم. ما درک مي کنيم که آنها نمي آيند اما بايد هر کاري مي توانيم انجام دهيم."

ميلاني ها در بازار نقل و انتقالات تابستاني تنها 4 ميليون يورو هزينه کرده اند و کوين کنستانت، فرانسيسکو آچربي، گابريل، ريکاردو مونتوليوو و باکايه ترائوره را به خدمت گرفته اند.

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر به دنبال معاوضه مايکون با نوري شاهين

اينتر ميلان به دنبال يک هافبک خلاق است و آن ها نوري شاهين،هافبک ترک تبار رئال مادريد را براي اين پست در نظر گرفته اند.

سايت گل - به گزارش شبکه ي ايتاليايي مدياست، مسئولان اينتر ميلان که چند روزي است به دنبال جذب نوري شاهين هستند، قصد دارند تا او را به عنوان بخشي از قرارداد مايکون به خدمت بگيرند.

اينتر ميلان به دنبال يک هافبک خلاق است و آن ها نوري شاهين،هافبک ترک تبار رئال مادريد را براي اين پست در نظر گرفته اند.

به نظر مي رسد شرط ورود مايکون به تيم رئال مادريد پيوستن شاهين به اينتر ميلان باشد.مسئولان باشگاه اينتر ميلان قبلا براي فروش مايکون مبلغ 8 ميليون يورو را درخواست کرده بودند.

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر گابي مودينگايي را به خدمت گرفت

اينتري ها به دنبال به خدمت يک هافبک جديد براي تقويت خط مياني شان بودند و اکنون استراماچوني به گزينه مورد نظرش دست پيدا کرده است.

باشگاه اينتر اعلام کرد که گابي مودينگايي، هافبک بولونيا را به با قراردادي يک ساله و قرضي به خدمت گرفته است.

اينتري ها به دنبال به خدمت يک هافبک جديد براي تقويت خط مياني شان بودند و اکنون استراماچوني به گزينه مورد نظرش دست پيدا کرده است.

مودينگايي دوران حرفه اي اش را در تيم يونيون سنت ژيلو آغاز کرد و پيش از پيوستن به بولونيا در سال 2008 در تيم هاي ژانک، تورينو و لاتزيو بازي کرد.

اين ملي پوش بلژيکي که در جمهوري دموکراتيک کنگو متولد شده، يکي از بازيکنان کليدي بولونيا در فصل گذشته بود و تاکنون بيش از 100 بازي در سري آ انجام داده است.

اين بازيکن 30ساله از امروز در تمرينات اينتر حضور پيدا کرد.

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ماتزاري: از پيروزي ناپولي لذت بردم

سرمربي ناپولي تاکيد کرد از پيروزي 3 بر 2 برابر بايرن مونيخ در ديداري دوستانه لذت برده است.

تيم‌هاي ناپولي ايتاليا و بايرن مونيخ آلمان در ديداري دوستانه که در خاک ايتاليا برگزار شد با يکديگر روبه‌رو شدند که در پايان ناپولي توانست با نتيجه 3 بر 2 حريف خود را شکست دهد. در اين ديدار پائولو کاناوارو، گوران پاندف و لورنزو اينساين براي ناپولي گل زدند.

به گزارش فارس،والتر ماتزاري در اين خصوص گفت: اين يک ديدار دوستانه بود ولي بسيار راضي هستم. از پيروزي برابر نايب قهرمان فصل پيش اروپا لذت بردم. تيمم دوندگي خوبي در زمين داشته و توانايي بسياري در تغيير تاکتيک از خودمان به نمايش گذاشتيم. به عقيده من اينساين خيلي خوب کار کرد ولي بايد آرامش خود را نيز حفظ کند.

وي افزود: از نمايش وارگاس راضي هستم. او مي‌توانست کار خود را با زدن يک گل تکميل کند. او ارزش‌هاي خود را در ديدارهاي پيش فصل به ما ثابت کرده است. گوران پاندف نيز همانند گذشته نشان داد مهاجمي بسيار عالي است.

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شکست بايرن مقابل ناپولي

بعد از ناکامي در فينال ليگ قهرمانان اروپا، بايرن مونيخ بار ديگر و اين بار در ديداري دوستانه مقابل ناپولي شکست خورد .

جمعه شب بايرن مونيخ در ديداري دوستانه مقابل ناپولي قرار گرفت و با نتيجه 2-3 مغلوب حريف شد. در جريان اين بازي هر دو تيم فرصتهاي متعددي را خلق مي کردند ولي اين داويد آلابا بود که در دقيقه 17 بازي، تيمش را از حريف پيش انداخت و درادامه و در جريان نيمه اول بازي به خاطر مصدوميت از ناحيه قوزک پا مجبوربه ترک زمين مسابقه شد.

به نقل از گل ،از سوي ديگر ناپولي هم توانست با گل پائولو کاناوارو در نيمه اول، بازي را به تساوي بکشاند و در نيمه دوم با گل دقيقه 66 گوران پاندف از حريف پيش افتاد.

سردان شکيري در دقيقه 74 براي بايرن به گل رسيد تا بازي دوباره مساوي شود ولي گل دقيقه 83 لونزو ايسين، باعث شد تا ناپولي تيم پيروز اين ديدار لقب بگيرد.

اين دو تيم فصل گذشته و در مرحله گروهي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا هم بايکديگر همگروه بودند و دوبار در آن مرحله مقابل هم قرار گرفته بودند .

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر فاتح جام تيم شد

اينتر با برد مقابل يوونتوس و ميلان توانست فاتح جام تيم شود.

اين جام هر سال بين اين سه تيم برگزار مي‌شود و هر دو تيم با يکديگر ديداري 45 دقيقه‌اي برگزار مي‌کنند.

اينتر در اولين ديدار امشب توانست با گلي که فيليپه کوتينيو در دقيقه 12 زد يوونتوس را شکست دهد. کوتينيو در بازگشت از دوران حضور قرضي در اسپانيول عملکرد خوبي در اينتر داشته است. او روي اشتباه لوسيو دروازه مارکو استوراري را گشود.

يوونتوس و ميلان برگزارکننده 45 دقيقه دوم بودند. اين بازي با گل دقيقه 31 ميرکو ووچينيچ که از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد به سود يووه خاتمه يافت. پنالتي به دليل خطاي ترائوره گرفته شده بود و اما بازي سوم گل‌هاي بيشتري داشت. اينتر توانست دو بر يک ميلان را شکست دهد. استفان الشعراوي در دقيقه 16 روي اشتباه چيوو توپ را گرفت و با ضربه‌اي خوب گل اول را براي ميلان زد، اما فردي گوارين (25) و رودريگو پالاسيو (33) براي اينتر گل‌زني کردند و اينتر اين بازي را هم برد. گوارين سانتر پالاسيو را به گل تبديل کرد و پالاسيو پس از پشت سر گذاشتن آچربي گل زد.

در نهايت اينتر با 6 امتياز فاتح جام شد. يوونتوس با 3 امتياز دوم شد و ميلان بدون امتياز و با دو باخت در قعر جدول قرار گرفت.

به اين ترتيب در 12 دوره‌اي که اين جام برگزار مي‌شود، اينتر هشت قهرماني کسب کرده است. ميلان سه قهرماني دارد و يوونتوس تنها يک بار فاتح اين ميني-تورنمنت شده است.

۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري شرايط تيم ميلان را خوب نمي داند

ميلان پس از فروش تياگو سيلوا و زلاتان ايبراهيمويچ به PSG در بازار نقل وانتقالات به دنبال يک مهاجم و يک مدافع جديد است. با جدايي اين دو بازيکن دست کم 65 ميليون يورو به حساب ميلاني ها واريز شده و آنها مي توانند با منابع مالي خوبي به خريد بازيکن بپردازند.

به نظر مي رسد ميلان بخشي از اين پول را هزينه کند و البته سرمربي ميلاني ها بر اين باور است که براي تکميل تيمش به سه ستاره در هر پست زمين نياز دارد.

ماسيميليانو الگري، مربي ميلان در صحبتهايي دراين باره گفت:" اين درست است که 12 قهرمان مارا ترک کرده اند و البته کاملا مشخص است که آن ها بازيکنان مهمي هستند . اين طور نيست که ما بتوانيم فردا 10 بازيکن به خوبي آن ها به تيم اضافه کنيم چرا که بازيکنان بزرگ هر روز متولد نمي شوند."

الگري ادامه داد:" من دوست ندارم برخي بازيکنان را از تيم خارج کنم. من قدرت اين کار را ندارم. اين مسئله را با باشگاه در ميان مي گذارم. ما بايد بازيکناني را پيدا کنيم که در حد و اندازه هاي ميلان باشند. بازيکناني که بتوانند خط حمله، خط مياني و خط دفاعي ما را پوشش دهند. ما در حال ارزيابي بازيکنان هستيم و تا 31 آگوست نيز زمان کافي براي انتخاب بازيکنان وجود دارد. هنوز بيش از يک ماه زمان باقي مانده است. من به خوبي بياد مي آورم که دو روز پيش از پايان نقل و انتقالات روبينيو را به خدمت گرفتيم."

او درمورد جدايي ايبرا و تياگو هم گفت:"ايبرا و تياگو؟! اين کار سختي است که بتوانيد باشگاهي در جهان پيدا کنيد که بتواند به اندازه ي PSG براي اين دو بازيکن هزينه کند.بخاطر همه ي بازيکناني که از ما جدا شده اند، بايد به شدت تلاش کنيم و نقاط ضعف را پوشش دهيم؛ البته نبايد فراموش کرد که بازيکنان زيادي از فصل قبل باقي مانده اند. هدف ما اين است که در سري آ بتوانيم خوب عمل کنيم."

مربي روسونري ادامه داد:" بدون حضور در سوپر کاپ ايتاليا ما مي توانيم خودمان را به بهترين شرايط برسانيم و بازيکنان جوان را در ترکيب ميلان امتحان کنيم؛ چرا که در بازي هاي دوستانه به مصاف قدرت هاي برتر دنيا خواهيم رفت و مي توانيم ببينيم که ميلان چه کيفيتي دارد."

هنوز پرونده ي خروجي هاي ميلان بسته نشده است به نظر مي رسد سران ميلان خواهان فروش تايه تايوو و مصباح هستند والبته هنوز شايعاتي در رابطه با کاسانو و روبينيو به گوش مي رسد.

۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بدهي 8 ميليون يورويي ميلان به بارسا

خاوير فائوس، نايب رئيس باشگاه بارسا، اعلام کرد که باشگاه ميلان همچنان به خاطر خريد زلاتان ابراهيموويچ، 8 ميليون يورو به اين باشگاه بدهکار است.

روز گذشته عملکرد مالي يک ساله باشگاه بارسلونا منتشر شد و فائوس در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که علي رغم انتقال زلاتان از ميلان به پاري سن ژرمن، اين باشگاه همچنان 8 ميليون يورو به خاطر اين بازيکن به آبي و اناري ها بدهکار است.

اين ستاره سوئدي در سال 2010 با انتقالي قرضي راهي ميلان شد و يک سال بعد، قراردادش را با ميلان دائمي کرد.

نايب رئيس باشگاه بارسلونا همچنين اعلام کرد که اين باشگاه به خاطر انتقال تياگو موتا از اينتر به پاري سن ژرمن،يک ميليون يورو دريافت کرد.

فائوس همچنين گفت که باشگاه کاتالاني به خاطر انتقال الکسيس سانچس، 4 ميليون يورو به اودينزه بدهکار هستند. براساس بندهاي از قرارداد اين بازيکن، در صورت رسيدن تعداد بازي هاي اين ملي پوش شيليايي به اندازه اي معين و همچنين با رسيدن بارسا به مرحله يک هشتم نهايي چمپيونزليگ، باشگاه اودينزه بايد براي هر کدام دو ميليون يورو دريافت کند.

۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
قيمت ام بيوا با تياگو سيلوا برابر است

لوئي نيکولين، رئيس باشگاه مون پليه، اعلام کرد باشگاه ميلان تنها در صورتي مي تواند ماپو يانگا ام بيوا، کاپيتان اين تيم، را به خدمت بگيرد که مبلغي برابر با پولي که از پاري سن ژرمن براي فروش تياگو سيلوا دريافت کرده اند را بپردازند.

تياگو سيلوا هفته گذشته با انتقالي 42 ميليون يورويي راهي پاري سن ژرمن شد تا به دومين مدافع گران قيمت تاريخ فوتبال تبديل شود.

اکنون رئيس باشگاه مون پليه انتظار دارد مديران روسونري تمام پولي که از اين انتقال به دست آورده اند را باري خريد ام بيوا هزينه کنند؛ اين در حالي است که اين مدافع جوان آخرين سال قراردادش را با قهرمان فصل قبل ليگ فرانسه سپري مي کند.

او در گفتگو با فرانس فوتبال گفت:" من اهميت به پول هاي پي اس جي نمي دهم. ميلان بايد همان اندازه اي که براي فروش تياگو سيلوا دريافت کرده ، براي خريد ام بيوا بدهد. اين واضح است.

مذاکرات اين بازيکن با ميلان در مراحل نهايي است اما براي انجام انتقال، موافقت من نياز است. تا زماني که من موافقت نکنم، هيچ انتقالي صورت نمي گيرد. او اينجا خواهم ماند.

من به دنبال بازيکني براي جانشيني او نيستم. به همين دليل، او يک سال ديگر اينجا خواهد ماند؛ حتي اگر قرارداد او با ما به پايان برسد."

۲ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۶,۸۹۸ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۷۳ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۵,۹۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۰۶ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۶ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۷۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۸۸ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۹۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۵ کاربر آنلاین است. (۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!