به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرمرو با يووه به توافق رسيد

براساس گزارشاتي از کشور کلمبيا اين بازيکن با قراردادي قرضي با يوونتوس به توافق رسيده است و به زودي راهي يوونتوس خواهد شد .

طبق گزارش منتشره دررسانه هاي مختلف خبري، آرمرو، بازيکن کلمبيايي دنياي فوتبال با سران تورين به توافق رسيده و به اين تيم خواهد پيوست.

جزئيات بيشتر از اين انتقال فردا در روزنامه صبح چاپ تورين منتشر خواهد شد . اما مدافع کلمبيايي تيم اودينزه با يووه به توافق رسد و او سومين خريد يووه از اودينزه خواهد بود .

به گزارش يوونتوس اف سي دات آي آر جوزپه ماروتا پس از خريد ايسلا و آساموائه از باشگاه فريولي (اودينزه ) اکنون موفق شد با سران باشگاه اودينزه بر سر خريد پابلو آرمرو به توافق برسد

براساس گزارشاتي از کشور کلمبيا اين بازيکن با قراردادي قرضي با يوونتوس به توافق رسيده است و به زودي راهي يوونتوس خواهد شد .

قرارداد او با حق خريد در پايان فصل خواهد بود .

اين بازيکن 25 ساله در پست مدافع چپ قراردارد و يوونتوسي ها در پايان فصل مي توانند او را با 7 ميليون يورو به مالکيت دائم خود در آورند .

۲۴ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آساموائه: يووه بزرگترين باشگاه ايتالياست

هواداران يوونتوس به خوبي از من استقبال کردند و به من خوش آمد گفتند و حضور در اينجا برايم غرور انگيز است .

کوادا آساموائه، هافبک غنايي تيم يوونتوس که تابستان امسال از تيم اودينزه به يووه پيوست، در مصاحبه اي با اسکاي اسپرت ايتاليا رضايتش را از پيوستن به يووه ابراز کرد

کوادو آساموائه در اين باره گفت :” يوونتوس بزرگترين باشگاه من، در پنجمين سال از حضورم در ايتاليا است . اکنون زمان خودنمايي و درخشش رسيده است. براي من اين يک قدم بزرگي است ، يوونتوس تيم بزرگي است و من آماده ام هر چه را که در اختيار دارم، درکنار همبازي هاي خودم به نمايش بگذارم . من پس ازسال اول حضوردر اودينزه، شخصيت خود م را به عنوان يک بازيکن خوب ، شکل دادم . اما اکنون در يووه بايد چيزي فراتر از يک بازيکن باشي ، يوونتوس بزرگترين باشگاه ايتاليايي است . هواداران يوونتوس به خوبي از من استقبال کردند و به من خوش آمد گفتند و حضور در اينجا برايم غرور انگيز است . ”

هافبک غنايي به همراه ، ويدال ، مارکيزيو ، پيرلو و ايسلا بهترين خط مياني اروپا را تشکيل مي دهد . او در اين باره مي گويد :” ويدال بسيار قدرتمند است ، بسياري از بازي هاي فصل قبل او را دنبال کردم ، و بازي او را دوست دارم ، و اما پيرلو ، بازي در کنار او افتخار بزرگي است ، او در بهترين سطح فوتبالي خود در اروپا بازي مي کند . نمي خواهم روي نيمکت باشم ، چرا که همانطور گفتم اينجا هستم تا به تيم کمک کنم ، در اودينزه اين گونه بود؛ اما اکنون يوونتوس شخصيت ديگري دارد، آنها جزو مهم ترين باشگاه هاي اروپا و جهان هستند و در ايتاليا زبان زد خاص و عام هستند ، خدا را شکر مي کنم که اکنون اينجا هستم . “

۲۴ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زلاتان، دومين بازيکن پردرآمد دنيا

گفته مي شود پاريسي ها حاضرند دستمزدي 14.5 ميليون يورويي براي هر فصل به زلاتان بپردازند .

به گزارش رسانه هاي فرانسوي، باشگاه پاري سن ژرمن آماده است تا زلاتان ابراهيموويچ را به دومين بازيکن پردرآمد دنيا تبديل کند.

براساس گزارش ها، باشگاه هاي ميلان و پاري سن ژرمن براي انتقال تياگو سيلوا و زلاتان ابراهيموويچ به مبلغ 60 ميليون يورو به توافق رسيدند و در حال حاضر مذاکرات بر سر جزئيات شخصي قرارداد اين دو ستاره در جريان است.

امروز صبح لئوناردو، مدير ورزشي پي اس جي، اعلام کرد ممکن است اين انتقال ها به اين زودي نهايي نشود و بايد کار بيشتري در رابطه با آنها صورت بگيرد.

گفته مي شود پاريسي ها حاضرند دستمزدي 14.5 ميليون يورويي براي هر فصل به زلاتان بپردازند؛ دستمزدي که مي تواند زلاتان را در رده بندي دستمزدها بعد از اتوئو قرار دهد که براي هر فصل 20 ميليون يورو از آنژي ماخاچ قلعه دريافت مي کند. بعد از اين دو، وين روني و يحيي توره قرار دارند که از منچستريونايتد و منچسترسيتي در هر فصل 13.8 ميليون يورو دستمزد مي گيرند.

۲۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اميدوار به حضور روسي در ناپولي هستيم

مدير اجراي برنامه هاي جوزپه روسي بازيکن تيم فوتبال ويارئال گفت: احتمال حضور اين بازيکن در رم وجود ندارد اما مي‌توان به حضور وي در تيم ناپولي اميدوار بود.

مدير اجرايي برنامه‌هاي جوزپه روسي بازيکن تيم فوتبال ويارئال گفت: پيرامون حضور اين بازيکن در تيم‌هاي ايتاليايي اخبار و شايعات فراواني منتشر شده است در اين مورد بايد بگويم که احتمال حضور روسي در تيم آس رم تحت هيچ شرايطي وجود نداشته ولي مي‌توان به حضور وي در تيم فوتبال ناپولي اميدوار بود.

دلارنتيس رئيس باشگاه ناپولي هميشه علاقمند به جذب اين بازيکن بوده است و ما اميدوار هستيم که هر چه سريعتر موفق به دريافت پيشنهادي از طرف وي شويم.

۲۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زلاتان به پاري سن ژرمن پيوست

زلاتان ايبراهيموويچ، مهاجم سابق ميلان به پاري سن ژرمن پيوست. لئوناردو، مدير ورزشي اين باشگاه اين خبر را تاييد کرده است.

مينو رايولا، مدير برنامه‌هاي اين بازيکن سوئدي چند روز گذشته را در پاريس به سر برد تا کارهاي انتقال اين بازيکن 30 ساله را انجام دهد. ميلان پذيرفته بود او و تياگو سيلوا را به پاريسي‌ها بفروشد و سيلوا چند روز پيش به اين تيم پيوست.

زلاتان قرار است در پاري سن ژرمن سالانه 13 ميليون يورو دستمزد بگيرد و گفته مي‌شود قيمت انتقال او هم 23 ميليون يورو بوده است.

لئوناردو به گاتزتا دلو اسپورت گفت: «ما به توافق رسيده‌ايم و قرارداد بسته شده. زلاتان ايبراهيموويچ بازيکن پاري سن ژرمن است و مي‌تواند براي ما تاريخ‌ساز شود.»

پاري سن ژرمن قرار است چهارشنبه نشستي خبري با حضور لئوناردو، و ناصر الخليفي، رييس باشگاه داشته باشد.

گفته مي‌شود در اين جلسه خبر خريد مارکو وراتي از پسکارا هم اعلام مي‌شود.

رايولا هم امروز عصر گفت: «همه خوشحالند، از جمله زلاتان. پاريس با آمدن ايبرا دليلي ديگر يافته تا شهري پر از زيبايي خوانده شود.»

زلاتان در تمامي رقابت‌ها براي ميلان 56 گل زده است.

۲۸ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تصميم سران ميلان:روبينيو فروشي نيست

گزارشات رسيده از ايتاليا حاکي از آن است که سران ميلان به پيشنهاد سانتوس جواب منفي داده اند و روبينيو را غير قابل فروش اعلام کرده اند.

بازيکن 28 ساله ميلان مورد توجه باشگاه سابقش قرار گرفته است و سران سانتوس قصد تا با پيشنهاد انتقال رافائل کابرال به ميلان، آن ها را متقاعد کنند تا با 15 ميليون يورو مجوز خروج روبينيو را صادر کنند.

با وجود تکذيب سران سانتوس نسبت به تمايلشان براي جذب روبينيو و نيز اعلام مدير برنامه هاي او مبني بر تمايل ادامه ي حضور در سن سيرو، گزارشات رسيده از ايتاليا حاکي از ان است که ديروز جلسه ي يک ساعته ميان اي سران سانتوس، آريدو برايدا و آدريانو گالياني برگزار شد.

با اين حال به نظر مي رسد آخرين نتيجه ي حاصله آن بود که سران سانتوس بايد آرزوي حضور روبينيو را با خود نگه دارند و سران ميلان نيز اين بازيکن خود را غير قابل فروش اعلام کرده اند.

۲۸ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برباتف جانشين احتمالي ايبراهيموويچ در ميلان

رسانه‌هاي انگليسي احتمال مي‌دهند مهاجم بلغاري منچستريونايتد جانشين زلاتان ايبراهيموويچ در آ.ث‌.ميلان شود.

سه‌شنبه شب هنوز لحظاتي از مصاحبه لئوناردو، مدير ورزشي پاري‌سن‌ژرمن در مورد تاييد خبر جذب مهاجم سوئدي روسونري‌ها به تيمش نگذشته بود که مطبوعات بريتانيايي شروع به گمانه‌زني در مورد مهاجم آينده تيم ايتاليايي کردند.

در همين ارتباط روزنامه‌هايي همچون ديلي‌ميل، سان و گاردين عنوان کردند در روزهاي آينده مسئولان ميلان باب مذاکره را با ديميتار برباتف خواهند گشود تا وي را جايگزين «ايبرا» کنند.

روزنامه گاردين حتي به کنايه نوشت: روسونري‌ها مهاجم 30 ساله من‌يونايتد (برباتف) را جانشين مهاجم 30 ساله و فروخته‌شده خود به سن‌ژرمن (زلاتان) خواهند کرد.

اين نشريه همچنين عنوان کرد: ميلان 6 ميليون يورو از 23 ميليوني که از راه فروش لژيونر سوئدي‌اش به پاريسي‌ها کسب کرده، براي برباتف خرج خواهند کرد.

گلزن بلغاري که سابقه حضور در تيم‌هاي بايرلورکوزن آلمان و تاتنهام انگليس را دارد، از سال 2008 عضو شياطين سرخ است.

۲۸ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
افزايش احتمال جدايي کاسانو از ميلان !

به نظر مي رسد کاسانوي سي ساله از شرايط فعلي ميلان راضي نيست و ممکن است از جمع مردان روسونري خارج شود.

کاسانو پس از حضور نا موفق در تيم رئال مادريد در سال 2007 به سمپدوريا پيوست و تا سال 2011 در اين تيم درخشيد و به روز هاي اوجش بازگشت. ولي به نظر مي رسد او دوست دارد به شهر سابقش بازگردد.

البته بازگشت او به سمپدوريا بعيد به نظر مي رسد چرا که کاسانو به دليل برخي مشکلات با مدير اين تيم از سمپدوريا جدا شد و به ميلان پيوست . اما همسرش علاقه ي زيادي به بازگشت به آن شهر دارد.

انريکو پرزيوسي روابط خوبي با سران ميلان دارد و به نظر مي رسد که قصد دارد با اضافه کردن يک نام بزرگ به تيمش به آن ارزش بيشتري ببخشد و کاسانو را جانشين پالاشيو کند.

به نظر مي رسد ميلان از شرايط جسماني و دستمزد بالاي کاسانو راضي نيست و امکان دارد از فروش او براي بدست آوردن دستروي جوان استفاده کند.

آنتونيو کاسانو در حالي که در اردوي تيم ملي ايتاليا بود ،انتقادات شديدي نسبت به فروش سيلوا داشت او اين انتقال را يک شکست بزرگ دانست و اعلام کرده بود که ميلان با از دست دادن سيلوا نيمي از تيمش را از دست خواهد داد.

۲۸ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
احتمال پيوستن ژکو به ميلان 70درصد است

مدير برنامه هاي ادين ژکو، مهاجم منچسترسيتي، تاييد کرد که ميلاني ها به دنبال به خدمت گرفتن اين ملي پوش بوسنيايي هستند.

براساس گزارش ها، بعد از جدايي زلاتان و پيوستن او به پاري سن ژرمن، اکنون ژکو گزينه اصلي روسونري براي پر کردن جاي خالي اين ستاره سوئدي است.

اين مهاجم بلند قامت بعد از بازي هاي خوبي که براي وولفسبورگ انجام داد، در تابستان گذشته به منچسترسيتي پيوست اما گفته مي شود ترافيک خط حمله سيتي موجب شده تا مانچيني به دنبال فروش او باشد.

سي آد سوسيچ، مدير برنامه هاي ژکو به خبرنگاران گفت:" احتمال زيادي وجود دارد که ژکو که به ميلان برود. صحبت هايي انجام شده و مذاکرات ادامه دارد. بايد ببينيم در چند روز آينده چه رخ خواهد داد.

او به سري آ و ميلان علاقه زيادي دارد؛ حضور در اين باشگاه تجربه بزرگي براي او خواهد بود.

واضج است که ميلان به دنبال جانشيني براي زلاتان است. مي توانم بگويم 70 درصد احتمال انجام اين انتقال وجود دارد."

۲۹ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زلاتان: کسي مرا مجبور نکرد که ميلان را ترک کنم

زلاتان ايبراهيموويچ، خريد تابستاني و جديد پاري سن ژرمن ،عصر ديروزدر يک کنفرانس خبري حاضر شد و امضاي خود را بر قراردادش ثبت کرد تا با قراردادي سه ساله در PSG باشد.

او پس از وقفه ي چند روزه در امضاي قراردادش گفت :" براي اين موضوع معذرت مي خواهم. من مي خواهم از PSG براي اين کار بزرگي که انجام داده اند تشکر کنم. آن ها غير ممکن را ممکن کردند.از اين که اينجا هستم خوشحالم. براي باشگاه و اين هواداران خوشحالم. اين پروژه ي بزرگي است که من نيز در آن حضور دارم و اين مسئله باعث خوشحالي من است. حالا مي خواهم با اين تيم تاريخ سازي کنم. من به يک تيم رويايي آمده ام . آن ها بازيکنان بزرگ ديگري نيز دارند. آن ها بهترين مدافع جهان را خريده اند. ديگر نيازي نيست به عقب برگردم و نگران باشم.چه کسي نمي خواهد در PSG باشد؟! آن ها جام هاي زيادي در آينده خواهند برد."

اين اولين بار بود که ايبرا بدون بروز هرگونه مشکلي تيمش را ترک کرده؛او در اين رابطه گفت :" از بودن در ميلان به شدت خوشحالم. آن ها باعث شدند تا لبخند به لبانم بازگردد. هميشه خاطرات عالي حضور در ميلان را با خود خواهم داشت. آن ها در قلب من خواهند ماند."

ايبرا ادامه داد:" براي ميلان آرزوي بهترين ها را دارم. آن ها پيش از پيوستن من پيروز بودند و بعد از من نيز موفق خواهند بود. من همه ي توانم را در اختيار ميلان گذاشتم و هيچ چيز منفي در رابطه با ميلان براي گفتن ندارم. تمام احساس من از ميلان مثبت است.من گفته بودم که اين آخرين قرارداد ورزشي من خواهد بود اما شما هرگز نمي دانيد که در آينده چه اتفاقي در زندگيتان رخ مي دهد. من نمي خواهم درباره ي گذشته فکر کنم."

زلاتان در بخش پاياني صحبتهايش گفت:" هيچ کس مرا مجبور نکرد ميلان را ترک کنم. اين تصميم شخصي من بود.وقتي آن ها به سراغ من آمدند مي دانستم که بزودي در اين تيم خواهم بود.اين براي من به منزله يک ماجراجويي جديد است.."

۲۹ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۱,۴۹۰ بازدید
۱۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۹۳۵ بازدید
۲۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۵,۶۶۴ بازدید
۲۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۶,۱۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۱۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۶۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۷۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۸۳۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!