به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
راجرز: در لیورپول باید خودم را به همه ثابت کنم

واداران لیورپول و سوانسی را دوست دارم زیرا فوتبال را درک می کنند . این موضوع را خیلی وقت پیش گفتم و حالا همین موضوع یک امتیاز مثبت برای من است

سایت گل- به گزارش سایت گل و به نقل از سایت اختصاصی طرفداری، برندن راجرز در اولین مصاحبه به عنوان سرمربی جدید باشگاه لیورپول از شباهت های چالش او به عنوان سرمربی لیورپول و سوانسی حرف زد .

راجرز به روزنامه عصر سوانسی گفت : " کار در لیورپول برای من مثل یک مبارزه است . درست مثل وقتی که به باشگاه سوانسی آمدم . باید خودم را به افراد داخل و خارج از زمین فوتبال ثابت کنم . "

این مصاحبه در وب سایت رسمی ولز جنوبی در حالی منتشر شد که او گفت پس از این مصاحبه به سوی آنفیلد به راه می ‌افتد .

او گفت : " من کاری که همیشه کرده ام را انجام خواهم داد ، آن هم تلاش برای پیشرفت باشگاه است . موفقیت باشگاه مهمترین مسئله است و ما خواهیم دید که در چند سال آینده کجا هستیم.وظیفه من پیشرفت مجموعه است . فکر می کنم این مجموعه بعد از چند سال به صورت مستمر در بالاترین درجات حضور خواهد داشت ولی من باید مقداری پول خرج کنم و نیاز به زمان دارم تا فلسفه مربی گری ام را به باشگاه تزریق کنم . این شیوه و نوع فوتبال نیاز به حمایت هواداران برای رسیدن به موفقیت دارد و هوادارهای لیورپول در این مورد مشهورند . "

این مربی باتجربه ادامه داد:" من قبلا هم گفته ام . هواداران لیورپول و سوانسی را دوست دارم زیرا فوتبال را درک می کنند . این موضوع را خیلی وقت پیش گفتم و حالا همین موضوع یک امتیاز مثبت برای من است . هر دو باشگاه شباهت ها و کلاس بالایی دارند . هواداران هر دو باشگاه فوق العاده اند. آ نها به تیم محبوبشان عشق می ورزند ، آنها شهرشان را دوست دارند و فوتبال را به صورت علمی و تخصصی می فهمند . من فکر میکنم حسی که وقتی به سوانسی پیوستم را حالا هم که سرمربی لیورپول شده ام دارم . "

ساعت 10 صبح امروز به وقت انگلستان معرفی رسمی این مربی در باشگاه و معرفی او به رسانه ها برگزار می شود .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
معارفه رسمی برندان راجرز به عنوان سرمربی لیورپول؛ زندگی ام را وقف مبارزه برای این باشگاه خواهم کرد

در این مراسم، راجرز از جان هنری و تام ورنر، مالک و رئیس باشگاه لیورپول، به خاطر فرصتی که به او برای کار کردن در این پیروژه شگفت انگیز را دادند، تشکر کرد

سایت گل- برندان راجرز، سرمربی سابق سوانسی، امروز به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید لیورپول، معرفی شد. او جانشین کنی دالگلیش شد که علی رغم رساندن قرمزها به فینال دو جام اتحادیه و حذفی، به دلیل کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر اخراج شد.

در این مراسم، راجرز از جان هنری و تام ورنر، مالک و رئیس باشگاه لیورپول، به خاطر فرصتی که به او برای کار کردن در این پیروژه شگفت انگیز را دادند، تشکر کرد و اعلام کرد قصد دارد زندگی اش را وقف مبارزه برای این باشگاه کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" از اینکه این فرصت به من داده شده، بسیار خوشحالم. می خواهم از جان هنری و تام ورنر که فرصت مربیگری در چنین باشگاه بزرگی را به من دادند، تشکر کنم. بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم برای آغاز این پروژه شگفت انگیز صبر کنم.

قول می دهم زندگی ام را وقف مبارزه برای این باشگاه کنم و از اهداف بزرگ باشگاه در داخل و خارج از زمین دفاع کنم.

این یک پروژه طولانی مدت است که اهمیت زیادی برای من دارد. اولین هدف من دفاع از ارزش های این باشگاه بزرگ که ارائه یک فوتبال تهاجمی و خلاقانه است، خواهد بود؛ البته با انظباط تاکتیکی و بازگرداندن شکوه دوباره به این باشگاه.

این باشگاه نزدیک به 20 سال است که قهرمان لیگ نشده و اگر بخواهیم واقع گرا باشیم، نباید در حال حاضر به قهرمانی در این رقابت ها فکر کنیم اما این چیزی است که ما در سال های پیش رو به دنبال آن خواهیم بود."

تام ورنر، رئیس باشگاه لیورپول، اعلام کرد برندان راجرز تنها مربی ای بود که پیشنهاد رسمی از سوی این باشگاه دریافت کرد.

" برندان هجدهمین نفری است که در تاریخ پرافتخار 120 ساله باشگاه عنوان سرمربی لیورپول را به دست می آورد و ما بی صبرانه در انتظار دیدن او روی نیمکت تیم هستیم.

ما یک مربی جوان و با استعداد را به خدمت گرفتیم. او یکی از پیشگامان نسل جدید مربیان است و می تواند سبکی هجومی و جسورانه از فوتبال را به لیورپول بیاورد.

او یک تکنیسین فوق العاده است که می تواند به بازیکنانش انگیزه زیادی بدهد و فردی است که مطمئنا بازیکنان بلافاصله نسبت به او احساس احترام خواهند کرد.

ما با چندین نفردر چند هفته اخیر صحبت کردیم اما برندان تنها کسی بود که به او پیشنهاد رسمی دادیم. او گزینه اول ما و انتخاب درستی بود.

مالکان و هواداران لیورپول اهداف مشترکی دارند و آن، حضور لیورپول در جمع بهترین تیم های اروپاست و تبدیل شدن به بهترین تیم انگلیس.

ما معتقدیم که انتخاب برندان راجرز ما را در مسیر رسیدن به اهداف مان قرار خواهد داد."

ورنر همچنین از کنی دالگلیش تشکر کرد و گفت:" او در زمانی که ما نیاز داشتیم، توازن زیادی به تیم داد و ما همواره از او متشکر هستیم. او روح و جان باشگاه لیورپول است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
په په رینا: خیلی ها دوست داشتند بنیتس به لیورپول برگردد

این مربی اسپانیایی در پایان فصل 10-2009 به دلیل کسب رتبه نازل هفتم و عدم راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا، با توافق دو جانبه از باشگاه مرسی سایدی جدا شد.

سایت گل- په په رینا، دروازه بان لیورپول، اعلام کرد که او و بسیاری از بازیکنان این تیم دوست داشتند رافا بنتیس بار دیگر به آنفیلد برگردد.

این مربی اسپانیایی در پایان فصل 10-2009 به دلیل کسب رتبه نازل هفتم و عدم راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا، با توافق دو جانبه از باشگاه مرسی سایدی جدا شد.

امروز مدیران لیورپول به طور رسمی برندان راجرز را به عنوان سرمربی جدید این باشگاه معرفی کردند و شنیدن این خبر می تواند برای سرمربی جوان قرمزها ناامید کننده باشد.

او در گفتگو با رادیو مارکا گفت:" برای من و بسیاری از هم تیمی هایم، رافا بنیتس بهترین گزینه بود. او مربی است که بیش از همه روی شکل گرفتن من نقش داشت. او بهترین است."

رابی فاولر، اسطوره باشگاه لیورپول، نیز از بازگشت بنیتس استقبال کرده بود:" بنیتس یکی از بهترین گزینه ها برای نشستن روی نیمکت لیورپول بود. او باید از اشتباهاتش درس می گرفت و بار دیگر نتایج فوق العاده ای با قرمزها کسب می کرد."

بنتیس در اولین فصل حضورش در لیورپول، این تیم را در چمپیونزلیگ به قهرمانی رساند و محبوبیت زیادی در بین هواداران باشگاه به دست آورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مانچینی: اگر یکی از مهاجمان مان برود، فن پرسی را می خریم

این ستاره هلندی هنوز قراردادش را با توپچی ها تمدید نکرده و از سوی دیگر،باشگاه آرسنال تمایلی به از دست دادن او ندارد؛به همین دلیل آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است

سایت گل- روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد این باشگاه در تابستان برای خرید رابین فن پرسی، ستاره آرسنال دست به کار خواهد شد.

این ستاره هلندی هنوز قراردادش را با توپچی ها تمدید نکرده و از سوی دیگر، باشگاه آرسنال تمایلی به از دست دادن او ندارد؛ به همین دلیل آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

مانچینی در گفتگو با توتو اسپورت گفت:" اگر یکی از مهاجمان مان برود، یک مهاجم به خدمت خواهیم گرفت. ما می خواهیم همه مهاجمان مان را حفظ کنیم.

فن پرسی مهاجمی در کلاس جهانی است. شرایط او با کلیشی و سمیر نصری، وقتی ما آنها را به خدمت گرفتیم، متفاوت است. نگه داشتن آنها در لندن برای ونگر دشوار بود.

خرید کاوانی با قیمتی که ناپولی برای او درخواست کرده، غیرممکن است. شرایط فن پرسی متفاوت است. البته کاوانی همه ویژگی های لازم برای یک مهاجم را دارد. من وقتی در اینتر بودم، او را می خواستم. در آن زمان او این همه گل به ثمر نمی رساند."

مانچینی همچینن در مورد تبس و بالوتلی، دو مهاجم باتجربه تیمش صحبت کرد و اعلام کرد هر دو در سیتی خواهند ماند.

" من تبس را بخشیدم؛ گل های او برای رسیدن ما به قهرمانی کارساز بود. اگر خودش نخواهد که برود، ما او را نگه می داریم. بالوتلی هم مطمئما می ماند.

آگوئرو هنوز از همه پتانسیلش استفاده نکرده است. اگر او به حرف های من گوش دهد، می تواند به سطح مسی برسد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
جرارد: دوست دارم هرچه زودتر با برندان راجرز کار کنم

سرمربی سابق سوانسی امروز به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید لیورپول معرفی شد و جرارد که همراه با تیم ملی انگلیس، برای رقابت های یورو 2012 آماده می شود، از این انتخاب ابراز رضایت کرد

سایت گل- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول و تیم ملی انگلیس، معتقد است برندان راجرز گزینه مناسبی برای نشستن روی نیمکت لیورپول است و اعلام کرد از دورنمای کارکردن با این مربی هیجان زده است.

سرمربی سابق سوانسی امروز به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید لیورپول معرفی شد و جرارد که همراه با تیم ملی انگلیس، برای رقابت های یورو 2012 آماده می شود، از این انتخاب ابراز رضایت کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من هیجان زده هستم. واقعا برای کار کردن با برندان انتظار می کشم. ما شب گذشته تلفنی با هم صحبت کردیم و من واقعا منتظرم تا با او جلسه ای داشته باشم و هرچه زودتر با هم کار کنیم."

راجرز زمانی در چلسی به عنوان تیم ذخیره ها کار می کرد و جرارد از طریق بازیکنان چلسی که در اردوی تیم ملی حضور دارند، از توانایی های این مربی آگاه شده است.

" وقتی صحبت از حضور او در لیورپول بود، من با بازیکنان چلسی صحبت کردم و کسانی که تجربه کار با او داشتند، از او بسیار تعریف کردند.

آنها گفتند برندان مربی خوبی است، یک انسان خوب و صادق که از بازیکنانش به خوبی حمایت می کند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حضور آرسنال در جام یادبود رئیس باشگاه ساوتهمپتون

توپچی ها قرار است در جام یادبود مارکوس لیبر، رئیس سابق باشگاه ساوتهمپتون، که در ورزشگاه سنت مری، ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

سایت گل- باشگاه آرسنال برنامه چند دیدار تدارکاتی پیش فصل علاوه بر تورهای آسیا و آفریقا را اعلام کرد.

توپچی ها قرار است در جام یادبود مارکوس لیبر، رئیس سابق باشگاه ساوتهمپتون، که در ورزشگاه سنت مری، ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

لیبر در سال 2009 مانع از ورشکستگی باشگاه شد و ساوتهمپتون را در رقابت های دسته اول نگه داشت. او در سال 2010 بر اثر حمله قلبی درگذشت و نتوانست شاهد صعود تیمش به رقابت های لیگ برتر باشد.

در این رقابت های خیریه تیم گلاسکو رنجرز، نایب قهرمانی لیگ اسکاتلند هم حضور خواهد داشت.

همچنین آرسنال یک دیدار دوستانه با تیم استیونج خواهد داشت که قرار است تیم جوانان باشگاه در این دیدار حضور پیدا کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پل لمبرت سرمربی استون ویلا شد

باشگاه استون ویلا بعد از اخراج الکس مک لیش به دنبال یک مربی جدید بود و از روبرتو دی متئو و روبرتو مارتینس به عنوان گزینه های این باشگاه نام برده می شد.

سایت گل- پل لمبرت، سرمربی سابق نوریچ سیتی، هدایت تیم استون ویلا را برعهده گرفت.

در بیانیه ای که در سایت اختصاصی باشگاه استون ویلا منتشر شده، آمده است:" هیئت مدیره باشگاه تایید می کند که پل لمبرت به سرمربی جدید تیم اول باشگاه انتخاب شده است."

لمبرت این هفته قراردادش را با نوریچ فسخ کرد تا شرایط حضورش در استون ویلا فراهم شد؛ باشگاه استون ویلا بعد از اخراج الکس مک لیش به دنبال یک مربی جدید بود و از روبرتو دی متئو و روبرتو مارتینس به عنوان گزینه های این باشگاه نام برده می شد.

مدیران نوریچ چندان از جدایی لمبرت راضی نبودند و قصد نداشتند با جدایی او موافقت کنند. اما به نظر می رسد دو طرف در نهایت به توافق رسیدند و شرایط انتقال لمبرت به ویلا پارک فراهم شد.

لمبرت نقش مهمی در صعود نوریچ به رقابت های لیگ برتر و قرار گرفتن این تیم در رتبه دوازدهم جدول در رقابت های این فصل داشت. این در حالی است که استون ویلا در این فصل در رتبه شانزدهم قرار گرفت و خطر سقوط را به طور جدی احساس می کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بکام: مربیگری فوتبال،کار مورد علاقه من نیست

ستاره سابق منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که فعلا به مربیگری فکر نمی کند

سایت گل- دیوید بکام کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرد که برنامه ای برای حضور در دنیای مربیگری، بعد از آویزان کردن کفشهایش ندارد

این ستاره 37 ساله در جام جهانی تیم ملی انگلیس و فابیو کاپلو را به عنوان یکی از اعضای ادر فنی همراهی کرده بود، الان در صحبتهایی اعلام کرده که مربیگری یکی از اهداف بلند مدت پیش روی او نیست.

بکام دراین باره به اسکای سپورتس نیوز گفت:« من فوتبال و مربیگری بچه ها را دوست دارم ولی مربیگری کاری نیست که بخواهم آن را انجام دهم.من ایده های کمی پیش رو دارم ولی تازمانی که یک بازیکن هستم برروی فوتبالم تمرکز می کنم و وقتی فوتبالم به اتمام رسید، راجع به چیزهای دیگر فکر می کنم.»

منظور بکام از «ایده های کم» احتمالا شامل شرکت در کارهای تبلیغاتی باشد. بکام درادامه درمورد شرایط تیم ملی انگلیس دررقابتهای یورو2012 هم صحبت کرد و به این نکته اشاره کردکه سه شیرها بازیکنان خوبی برای قدرتمنایی درعرصه بین المللی دارند

بکام گفت:« همیشه فشار زیاد و انتظارات فراوانی بردوش انگلیس است ولی من فکر می کنم که ما با خونسردی و آمادگی تمام برای بازی کردن به این رقابتها می رویم. با مهارتهایی که در انگلیس وجود دارد، ما همیشه شانس خوبی برای قهرمانی داریم. ما بازیکنان خوبی داریم و روحیه تیم هم خوب است؛ به همین سادگی.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
يادداشت ويژه: راز سوپرگل وين روني/ فوتبال در ذهن است نه بدن

به نظر‌ مي‌رسد فقط وقتي يک قهرمان بزرگ هستيد، ‌اجازه خودخواهي را داريد‌؛ شبيه همان کاري که مارادونا در جريان گل دوم بازي مرحله يک‌چهارم نهايي جام‌جهاني 1986 مقابل انگليس انجام‌ داد

سايت گل- به اندازه آدم‌هاي کره‌‌ زمين، راه براي موفقيت وجود دارد اما‌ فقط‌ انسان‌هاي موفق‌، قادر به کشف راه خاص خود هستند و‌ ‌وقتي در‌باره فوتبال صحبت مي‌شود، شيوه وين روني را يکي از مناسب‌ترين را‌ه‌ها‌ براي موفقيت مي‌يابيم. ستاره منچستر‌يونايتد و مرد اول خط حمله تيم ملي انگليس اخيرا در مصاحبه‌ با ديويد هانتر، روزنامه‌نگار ديلي‌ميل اعلام کرد قبل از هر بازي ‌به سراغ مسئول‌ تدارکا‌ت تيم‌ رفته و از او درباره رنگ پيراهن تيمش در بازي فردا سوال مي‌پرسد. دليل او براي اين کار‌، رفتن‌ به تختخواب و تجسم گلزني‌ در بازي فردا با آن پيراهن است، تصوير ذهني؛ آن‌چه از سوي بزرگ‌ترين متخصصان علم روانشناسي موفقيت محسوب مي‌شود.

راز آن گل زيبا

روني در‌باره آن گل زيبا به سيتي که در نهايت زيباترين گل تاريخ ‌20 ساله ليگ برتر نام گرفت، حرف‌هاي جالبي دارد‌: «وقتي‌ توپ به من رسيد‌، 5، ‌6 ايده متفاوت در سر داشتم. در اين‌گونه مواقع بايد درست‌ترين تصميم ممکن را بگيريد و طبق شرايط آن لحظه به توپ ضربه بزنيد. همه‌چيز به نوع استقرار مدافعان‌ حريف بستگي دارد. اگر‌‌‌ آن‌ها نزديک شما هستند، چاره‌اي‌ غير از دريبل زدن نداريد‌، اگر‌‌‌‌ جا ماند‌ه‌اند‌ نبايد فرصت بازگشت را برايشان فراهم کنيد و همان‌جا‌ ضربه نهايي را بزنيد.» به نظر‌ مي‌رسد فقط وقتي يک قهرمان بزرگ هستيد، ‌اجازه خودخواهي را داريد‌؛ شبيه همان کاري که مارادونا در جريان گل دوم بازي مرحله يک‌چهارم نهايي جام‌جهاني 1986 مقابل انگليس انجام‌ داد و در رختکن از والدانو بابت خودداري از ارسال پاس عذرخواهي کرد. 7 سال قبل‌تر تري بوچر دليلي براي عذرخواهي نداشت. مدافع تيم ملي انگليس اشتباه شيلتون بزرگ را پوشش داده بود و با حرکتي باورنکردني‌ و فداکارانه مانع ورود توپ به دروازه شد. آن خودخواهي و اين فداکاري دو روي يک سکه بود؛ بزرگان‌ با استفاده از يک حس برتر‌، ناخودآگاه مي‌دانند در چه زماني بايد از دو حس متضاد (‌خودخواهي‌‌ و فداکاري) به شکل مثبت استفاده کنند و تيم‌شان را به موفقيت برسانند.

ذهن برتر

فوتباليست‌ها تنها به خاطر قدرت بدني از ممتاز‌هاي ساير رشته‌ها متمايز نمي‌شوند. داشتن ‌ذهنيت پيروزمندانه و تجسم خلاق از آن‌ها‌ يک نمونه برتر مي‌سازد. بزر‌گ‌ترين ورزشکاران‌، صرفا به خاطر برخورداري از فيزيک مناسب متمايز نشده‌اند. تلفيق قدرت تصوير‌سازي صحنه دلخواه‌، به مغز اجازه مي‌دهد با سرعت بيشتري‌ به پردازش داده‌ها مشغول شود. به عبارت ساده‌تر وقتي شب خواب گلزني ببينيد يا مثل روني در‌ تختخواب به تجسم اتفاقات‌ دلخواه خود در‌‌ بازي فردا بپردازيد، روز بازي هنگام به دست‌ آوردن يک موقعيت مناسب‌، راحت‌تر از هميشه قدرت اتخاذ مناسب‌ترين تصميم براي گلزني را به دست مي‌آوريد.

حسابگري را فراموش کن‌

گاهي اوقات حس‌، فراتر از ذهن به ياري شما مي‌آيد. در يکي از دشوار‌ترين‌ صحنه‌هاي بازي، ناگهان تصميمي مي‌گيريد و اقدامي خارج از دستور مربي و حتي عرف انجام مي‌دهيد‌. در اين شرايط چون کاري فراتر از تصوير ذهني معمول انجام مي‌دهيد، رقيب در محاسباتش دچار اشتباه مي‌شود‌‌ و شما لبخند نهايي را خواهيد زد. اين روز‌ها بيش از دهه‌80 و‌90 سايه علم بر سر فوتبال گسترده شده است.‌‌ آزمايش‌هاي دقيق و وجود سنسور در تمرينا‌ت‌، به همان‌ ميزان‌‌ که در‌صد خطا در پيش‌بيني‌هاي اوليه را به پايين‌ترين ميزان رسانده‌، ميزان خلاقيت و حرکات‌ غريزي را کاهش داده اما قهرمانان بزرگ‌، هميشه در تاريخ از اتهام عملکرد خطي و برنامه‌ريزي شده، مبرا بوده‌اند.

وين روني‌ نمي‌تواند‌ از‌ زير بار دستورات‌ فرگوسن شانه خالي کند اما‌ براي موفقيت تيم، تقريبا هر شب‌ در روياي خودش تصوير ذهني اتفاقات مورد نظر خود را ترسيم مي‌کند و‌ فردا با يک چارچوب‌‌شکني نامحسوس به خواسته‌اش مي‌رسد. يکي از جديدترين اقدامات براي کنترل بازيکنان‌، اتصال‌ يک سنسور به بازيکنان براي اطلاع از فرآيند مغزي آ‌ن‌ها و کنترل حرکتشان است. مي‌بينيد... در دنياي محصورکننده‌اي‌ زندگي مي‌کنيم. ديگر مارادونايي‌‌ به دنيا نمي‌آيد تا جرات اقداماتي خارج از خواست‌هاي مربيان را داشته باشد‌. وقتي اول هستيد‌، مي‌ترسيد و نگران مي‌شويد. بازنده‌ها‌ چيزي براي از دست دادن ندارند. توجه کرده‌ايد وقتي از بار تعلق اول شدن‌، ماندن در يک رابطه، حفظ سمت و‌... خلاص مي‌شويد‌، چقدر احساس آزادي مي‌کنيد و چقدر چشمه خلاقيت‌هايتان فوران مي‌کند. تا آن‌جا که به فوتبال مربوط مي‌شود‌، هر‌گاه حس ترس از دست دادن جايگاه وجود نداشته، صحنه‌هايي ابدي مانند همه آن گل‌هاي خود‌جوش مارادونا به وجود آمده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
جان تری و گری کیهیل مصدوم شدند

البته مصدومیت کیهیل بسیار جدی‌تر است.

سایت گل – روی هاجسون فاش کرد که جان تری نیاز به معاینه دارد. او در جریان پیروزی یک بر صفر مقابل بلژیک با مصدومیت جزئی از ناحیه همسترینگ از میدان خارج شد.

گری کیهیل، دیگر مدافع چلسی در این دیدار نیز با جو هارت برخورد کرد و مصدوم شد و از زمین بیرون رفت. خود تری هم در دقیقه 70 آسیب دید و مجبور شد میدان را ترک کند.

هاجسون گفت: «جان اندکی آسیب در ناحیه همسترینگ حس کرد. البته در هنگام تعویض این موضوع مهمی نبود، اما او باید معاینه شود تا 100 درصد مطمئن شویم.

او حس کرد یک عضله‌اش سفت شده؛ این اتفاق در هنگام خستگی روی می‌دهد.»

کیهیل از ناحیه فک دچار آسیب جدی شده. هاجسون می‌گوید: «فک او شکسته و احتمالا او را برای سفر لهستان در اختیار نداشته باشیم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۴,۵۲۹ بازدید
۱۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۰۴۵ بازدید
۲۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۸,۶۳۷ بازدید
۲۲ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۶,۸۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۹۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۹۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۸۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۸۹۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۱ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!