به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

نقل قول
مصطفی نوشته:

آره جدا داداشمون راست میگه
اوایل که تازه عضو شده بودم و سعی میکردم بزور خودم رو توی بحثها جا بدم خیلی فضا بهتر بود
نمی دونم شاید بخاطر حضور بیشتر بچه های باسابقه و ناظرین بود یا شایدم چیز دیگه ای بوده ، ولی مثلا کمیل خاک همینجا رو به توبره کشیده بود و بقیه دوستان هم بیشتر سر میزدن
الان دیگه خیلی هاشون نمیان و سرشون به ممالک خودشون گرم یکیش خود من
قبلا همه کارم شده بود بیام این تاپیک و خودم با بچه ها صمیمی تر کنم ولی این اواخر دیگه اصلا حوصلم نگرفته بیام اسپم بدم
البته ناگفته نماند که خود محمد رضا هم خیلی وقته که مثل قبل اینجا حضور نداره
بنظرم یکم هم باید آستانه تحملمون رو بالاتر ببریم تا کدورتی ناخواسته پیش نیاد

میدونید چیه؟به نظر من بعضی از ناظرا به جای اینکه بچه ها رو به هم نزدیک کنن یه رفتارایی میکنن که همه دلسرد میشن اون موقع حضور همه مفید تر و پر رنگ تر بود و البته دلم پره از دست یکی دونفر که واقعا همیشه از بالا به پایین نگاه میکنن و خیلی غرور مسخره ای دارن حرفشونو با شوخی میزنن اما از هزار تا فحش بدتره اون موقع همه با هم میخندیدن نه به هم! هیچ کس تیکه نمینداخت که البته هرکسی شخصیت خودشو از طرز حرف زدنش به خوبی نشون میده شاید سابقم اینجا زیاد نباشه اما معنی خیلی حرفا رو درک میکنم تا وقتی هیچ کس تلاشی نمیکنه وضع همینه خیلی از یخ زدنای آدما از روی سرما نیست لحن بعضیا زمستونه!
منظور منم دیگه؟خیلی خوب من با تماشا کردن بحثا هیچ مشکلی ندارم اگه کسی راضی نیست من باشم.

چی بگم؟!
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
از: اردبیل
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خب اونا میان بحث تبریز و ارومیه راه میندازن.

اردبیل هم هست!

شما که ادعای جلوگیری از ایجاد جبهه میکنی همین الان داری به ترک های اردبیلی سایت توهین میکنه که ماشالا کم هم نیستن

مراعات کن خب برادر من

۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
paolo maldini نوشته:

نقل قول
NILOOFAR نوشته:

نقل قول
مصطفی نوشته:

اوایل که تازه عضو شده بودم و سعی میکردم بزور خودم رو توی بحثها جا بدم خیلی فضا بهتر بود
نمی دونم شاید بخاطر حضور بیشتر بچه های باسابقه و ناظرین بود یا شایدم چیز دیگه ای بوده ، ولی مثلا کمیل خاک همینجا رو به توبره کشیده بود و بقیه دوستان هم بیشتر سر میزدن
قبلا همه کارم شده بود بیام این تاپیک و خودم با بچه ها صمیمی تر کنم ولی این اواخر دیگه اصلا حوصلم نگرفته بیام اسپم بدم

میدونید چیه؟به نظر من بعضی از ناظرا به جای اینکه بچه ها رو به هم نزدیک کنن یه رفتارایی میکنن که همه دلسرد میشن اون موقع حضور همه مفید تر و پر رنگ تر بود و البته دلم پره از دست یکی دونفر که واقعا همیشه از بالا به پایین نگاه میکنن و خیلی غرور مسخره ای دارن حرفشونو با شوخی میزنن اما از هزار تا فحش بدتره اون موقع همه با هم میخندیدن نه به هم! هیچ کس تیکه نمینداخت که البته هرکسی شخصیت خودشو از طرز حرف زدنش به خوبی نشون میده شاید سابقم اینجا زیاد نباشه اما معنی خیلی حرفا رو درک میکنم تا وقتی هیچ کس تلاشی نمیکنه وضع همینه خیلی از یخ زدنای آدما از روی سرما نیست لحن بعضیا زمستونه!
منظور منم دیگه؟خیلی خوب من با تماشا کردن بحثا هیچ مشکلی ندارم اگه کسی راضی نیست من باشم.

ای بابا نه برادر من شما چرا تهمت میزنی؟من حرفمو رک میزنم مطمئن باش اهل بچه بازی و تیکه انداختن نیستم از دست کسی ناراحت باشم بهش میگم نه پشت سرش حرف بزنم با عرض معذرت از آقا کمیل باید توی جمع جواب داده میشد جنجال به پا نکنید من منظورم شخص خاصی نبود

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
خب خب خب
انقدر حرف زدید اونم ارسالای طولانی که کلی خوندنش طول کشید

دقیقا اشکال اینه که تازه وارد ها نمیدونن چه بحثی راه بندازن و منتظرن قدیمی ها بحث راه بندازن. قدیمی ها هم که به دلایل مختلفی که اشاره شد منتظرن جدیدا بحث راه بندازن.
بعد همین میشه که یه بحث خوب و جالب راه نمیفته.
بعد مثلا قدیمیا میان یه بحث راه میندازن و این بحث کم کم خصوصی میشه چون همو میشناسن. برای همین دوباره تازه واردا میان یه بحث راه میندازن و چون نمیدونن بحث چه جوری راه بندازن یه بحث لوس و خنک و به قولی بی محتوا راه میفته.
بعد قدیمیا میان میگن بحث های تازه واردا این جوریه، تازه واردا میان میگن بحث های قدیمیا اون جوریه

خب باید یه جوری بحث هایی راه بیفته که مال هر دو گروه باشه و خب مگه چقدر از این بحثا هست؟
که تا یکیش راه میفته انقدر کش دار میشه و دو نسل با هم حرف میزنن که دیگه همه میان میگن این بحثو تموم کنین و دوباره تموم شدن بحث همانا و خنک شدن تاپیک همانا
پس باید همه قبول کنیم که منتظر نباشیم بقیه بحث راه بندازن و جبهه نگیریم. قدیمیا هم همین که میگن جدیدا، یا همین که جدیدا میگن قدیمیا خودش جبهه گیریه
اصن بیاین کلا قدیمی و جدید رو بذاریم کنار
هی نگیم قدیمیا و جدیدا. تا اینکه جدیدا هم کم کم میشن جزو همون قدیمیا و یه گروه بشیم.
همه با هم بحث کنیم و با توجه به حرف های ابتدایی آقا محمد رضا شوخی کنیم اما تیکه نندازیم و جبهه نگیریم و احترام هم جای خود.

پ.ن: اینم باید اضافه کنم که تالا تو زندگیم ارسال به این طولانی ای تایپ نکرده بودم
پ.ن2: با حرف آقا سجاد در رابطه با سن هم موافق نیستم الان 80 درصد دوستای صمیمی من بالای 17 سالن جنبه کلا به اخلاق بستگی داره

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

نقل قول
paolo maldini نوشته:

نقل قول
NILOOFAR نوشته:

نقل قول
مصطفی نوشته:

ای بابا نه برادر من شما چرا تهمت میزنی؟من حرفمو رک میزنم مطمئن باش اهل بچه بازی و تیکه انداختن نیستم از دست کسی ناراحت باشم بهش میگم نه پشت سرش حرف بزنم با عرض معذرت از آقا کمیل باید توی جمع جواب داده میشد جنجال به پا نکنید من منظورم شخص خاصی نبود
حرفتونو رک بزنید تا دچار این مساله نشیم.اینم تهمت نبود.چون معمولا اکثر این جور حرفا نسبت به منه(چون واقعا من کس دیگه اای رو نمیشناسم که از نظر شما آدمی باشه که گند بزنه تو بحثا )منم شک کردم که اون یکی دو نفر من باشم.همین.دوست ندام این حرفا رو ادامه بدم .چون میدونم بقیه چطور قضاوت میکنن.لطفا اگه خواستید چیزی بگید تو پیام خصوصی بهم بگید نه بصورت غیر مستقیم تو این تاپیک بذارید.

چی بگم؟!
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
چقدر دلمون خوشه درمورد چه چیزایی بحث میکنیم!

من تو زندگیم به ادیان توهین نکردم، به مذاهب توهین نکردم

ولی امروز میخوام فحشو بکشم به جونشون

فحش بدم به همه عقاید احماقنه و مزخرفی که دارن

ای مسلمونا
چقدر میخوابید
چقدر سکوت میکنید

اف برما که اینهمه مسلمون دارن قتل عام میشن ما امروز درمورد مسائل این چنینی حرف میزنیم

تو این دنیا روزانه صد ها مسلمون به وحشیانه ترین شکل دارن از طرف کسایی قتل عام میشن که امروز ما اونا رو حامی ، ناجی یا مصلح میدونیم

تف بر همه ادیان احمقانه ای که کشتار مردم به خصوص مسلمونا رو تو دستور کارشون قرار میدن

مشاهده لینک

منو شما امروز نشستیم مسلمون ها رو اونور دنیا دارن جمع میکنن تو جاها خاص و دسته جمعی اتیش میزنن فقط به یه جرم، به جرم داشتن دین اسلام

به خدا اسلام حتی درمورد کافرین که نفسشون هم نجسه چنین عقیده ای نداشته چرا از اول ظهور اسلام این رفتار شده

اون از مسیحیان ابهلی که با جنگ های صلیبی کشتار فجیحانه ای به بار اوردن

اون از یهودیا که لبنان و فلسطین رو به خاکو خون کشوندن

این از بودایان ابله و حیوان صفتی که اینجوری دارن مسلمون میکشن

اینم از وهابیت و مسلمون های بی خردی که دارن با این احمقایی که سردستشون صهیونیست حرومزادس هم صدایی میکنن

به قران دارم اتیش میگیرم

وقتی که چند سال ÷یش تو یه جایی بحثی بود گفتم اینا برنامه دارن از سال 2010 به بعد کشتار مردم علل خصوص مسلمونا رو بزارن رو کار یه مشت بی خرد برگشتند گفتند تو توهم توطئه داری و الکی به جهان گیر میدی و جهان به این گلو بلبلی و این انسانهای حامی بشر چطوری دلشون میاد کشتار کنن؟

ولی وقتی این صحنه ها رو تو کشورهای مسلمون نشین و همچنین افریقایی ها و کلا جهان سومی ها میبینم اتیش میگیرم.

اون روز به من خندیدن ولی امروز من بهشون فحش میدم که از بی خردی منو تو امروز جهان این شکلی شده

یه درگیری تو سوریه هست صبح تا شب حرفای مردم ایران همینه که مقصر کیه!

ولی وقتی تو عراق سربازان امریکایی پست فطرت دسته جمعی به زنای مسلمون تجاوز میکنن اصلا صدامون در نمیاد

وقتی تو افغانستان همین امریکایی های ایوانجلیست حیون صفت جسد های افغانی هایی که میکشن و جلوی سگ میندازن ما صدامون درنمیاد

وقتی وهابی های اشغال تو بحرین خون شیعه میریزن کسی حرفی نمیزنه
ولی همه منتظر سقوط بشار اسد هستند

اخه من چی بگم تو این شرایط؟

یه اشغالی که تفکر مسخرش رو بودا هستش دستور کشتار مسلمون میده و ما اینجا داریم درمورد چه چیزایی حرف میزنیم

حالم خیلی بده به خدا

تصاویرش وحشتناکه

خدایا تو رو به قران قسم امام زمانو برسون
دیگه کم اوردیم

۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

چقدر دلمون خوشه درمورد چه چیزایی بحث میکنیم!

من تو زندگیم به ادیان توهین نکردم، به مذاهب توهین نکردم

ولی امروز میخوام فحشو بکشم به جونشون

فحش بدم به همه عقاید احماقنه و مزخرفی که دارن

ای مسلمونا
چقدر میخوابید
چقدر سکوت میکنید

اف برما که اینهمه مسلمون دارن قتل عام میشن ما امروز درمورد مسائل این چنینی حرف میزنیم

تو این دنیا روزانه صد ها مسلمون به وحشیانه ترین شکل دارن از طرف کسایی قتل عام میشن که امروز ما اونا رو حامی ، ناجی یا مصلح میدونیم

تف بر همه ادیان احمقانه ای که کشتار مردم به خصوص مسلمونا رو تو دستور کارشون قرار میدن

مشاهده لینک

منو شما امروز نشستیم مسلمون ها رو اونور دنیا دارن جمع میکنن تو جاها خاص و دسته جمعی اتیش میزنن فقط به یه جرم، به جرم داشتن دین اسلام

به خدا اسلام حتی درمورد کافرین که نفسشون هم نجسه چنین عقیده ای نداشته چرا از اول ظهور اسلام این رفتار شده

اون از مسیحیان ابهلی که با جنگ های صلیبی کشتار فجیحانه ای به بار اوردن

اون از یهودیا که لبنان و فلسطین رو به خاکو خون کشوندن

این از بودایان ابله و حیوان صفتی که اینجوری دارن مسلمون میکشن

اینم از وهابیت و مسلمون های بی خردی که دارن با این احمقایی که سردستشون صهیونیست حرومزادس هم صدایی میکنن

به قران دارم اتیش میگیرم

وقتی که چند سال ÷یش تو یه جایی بحثی بود گفتم اینا برنامه دارن از سال 2010 به بعد کشتار مردم علل خصوص مسلمونا رو بزارن رو کار یه مشت بی خرد برگشتند گفتند تو توهم توطئه داری و الکی به جهان گیر میدی و جهان به این گلو بلبلی و این انسانهای حامی بشر چطوری دلشون میاد کشتار کنن؟

ولی وقتی این صحنه ها رو تو کشورهای مسلمون نشین و همچنین افریقایی ها و کلا جهان سومی ها میبینم اتیش میگیرم.

اون روز به من خندیدن ولی امروز من بهشون فحش میدم که از بی خردی منو تو امروز جهان این شکلی شده

یه درگیری تو سوریه هست صبح تا شب حرفای مردم ایران همینه که مقصر کیه!

ولی وقتی تو عراق سربازان امریکایی پست فطرت دسته جمعی به زنای مسلمون تجاوز میکنن اصلا صدامون در نمیاد

وقتی تو افغانستان همین امریکایی های ایوانجلیست حیون صفت جسد های افغانی هایی که میکشن و جلوی سگ میندازن ما صدامون درنمیاد

وقتی وهابی های اشغال تو بحرین خون شیعه میریزن کسی حرفی نمیزنه
ولی همه منتظر سقوط بشار اسد هستند

اخه من چی بگم تو این شرایط؟

یه اشغالی که تفکر مسخرش رو بودا هستش دستور کشتار مسلمون میده و ما اینجا داریم درمورد چه چیزایی حرف میزنیم

حالم خیلی بده به خدا

تصاویرش وحشتناکه

خدایا تو رو به قران قسم امام زمانو برسون
دیگه کم اوردیم

سوختم خدایا چقد دیگه مونده تا ولی برحقتو برسونی؟؟؟چرا تموم نمیشه دیگه تا کی همه کمرشون شکست

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
یا ابولفضل
اینا چی بودن
من حتی نتونستم عکسارو نگاه کنم
ان بچه هارو به کدوم گناه دارن آتیش میزنن
تو خونم نشستم فک میکنم بدبختم
خدا مگه اینا آدم نیستن
به خدا حیوونا هم اینکارو باهم نمی کنن
مگه تو چقد حیوونی که داری آدم زنده رو آتیش میزنی
این روزا که از سوریه از مسلمونا دفاع می کنی
بهت میخندن
بهت میگن امل
بهت میگن تو عین عربا جاهلی
خدا تا کی
تا کی بشینم همدینمو با یه بچه تو شکم به خاطر حجابش چاقو بزنن
تا کی بشینم ببینم دارن بهشون تجاوز میکنن
آتیششون میزنن
از تحصیل محرومشون می کنن
ینی اینهمه ظلم بس نیس بیای امان زمان
ینی بس نیس اسرائیل لبنان و فلسطین و به خاک و خون کشیده
ینی بس نیس وهابیا دارن سوریه رو زیر و رو میکنن
ینی بس نیس به جرم آزادی بیان تروریست معرفی شیم
بس نیس وقتی از آمریکا و جنایتاش انتقاد می کنی بهت بگن امل و ضد مردم
بس نیس تو کوچه خیابونای افغانستان دخترا رو بدزدن
بس نیس مسیحی به چشم حیوون نیگامون کنه

خداااااا
مهدی رو بفرس
که منم از گناهکاراتم
که چشمو بشم رو همه چی
که صدام در نمیاد
که حتی تاب نگاه کردن به جنایت سکوتمو ندارم
خدا بفرستش

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Alireza_Sleepless
پیام: ۳,۲۲۵
عضویت از: ۲۰ آبان ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- ||هیچ کدومش||
- just Argentina
- ...
- فقط و فقط گواردیولا
- ...
گروه:
- کاربران عضو
یعنی کی میای مهدی جان؟؟!!
به خدا دیگه صبرمون تموم شده دیگه این جنایت ها جای بحث نداره خوده امام زمان قربونش برم همه ی اینا رو میبینه !!
بیا مهدی جان!

فعلا هیچی
۲۹ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
خیلی دردناکه .... اصلا صرف نظر از دین و اعتقادات آدمها قتل عام کثیفترین کاریه که میشه تصورش رو کرد .....

عجب صبری خدا دارد .....

۲۹ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۳,۱۵۷ بازدید
۱۴ دقیقه قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۹,۱۳۰ بازدید
۱۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۲۲۱ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۱۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۸۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۰۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۱۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۲۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۹۶۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!