به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
متاسفانه یا خوشبختانه آقای دکتر قالیباف به نفع دکتر رئیسی کنار کشیدن
هنوز صحت و سقمش معلوم نیست ولی کانال شخصیشون این رو اعلام کرده
خدایا خودت کمک کن جرثومه های فساد بر این سرزمین حاکم نشن

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
از امیرکبیر پرسیدند: در این مدت زمان کم چطور مملکت را از دزدان پاک کردی؟
گفت: من خود دزدی نمی کردم و نمی گذاشتم زیردستم دزدی کند. اوهم که میدید من نمی گذارم دزدی کند، نمی گذاشت زیردستش دزدی کند و تا آخر همینطور...
اگر من دزدی میکردم تا آخر دزدی میکردند و کشور می شد دزدخانه، همه هم دنبال دزد میگشتیم و چون همه ما دزد بودیم هیچ دزدی را هم محکوم نمی کردیم...

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
سوال یک #طلبه از آقای #روحانی:
‌.
جناب روحانی سلام
بنده به عنوان یک طلبه درس خارج حوزه علمیه قم از شما چند سوال ساده دارم:
مدتی قبل با خبر شدم که دولتِ جنابعالی سندی امضا کرده به نام سند 2030 یونسکو...
من حرفهای زیادی در مورد بندهای زیان‌بارِ این سند شنیده ام که از آنها می گذرم...
حتی به این هم کار ندارم که رهبرِ معظم انقلاب به شدت با امضای این سند مخالفت کرده و فرمودند: «اجازه ی اجرای آن را نمی دهیم »
بحث من این است:
جناب روحانی!
یکی از مفاد سندِ2030 حذف موانع جنسی، و آموزش جامع مسائل جنسی به بچه‌هاست...
و متاسفانه کتابی در دولت شما به چاپ رسیده و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود، که حاوی تصاویر روابطِ جنسی و عکسهای لخت زن و مرد بوده ، و برای کودکانِ بالای #چهار سال ریز به ریز اندامِ جنسی زن و مرد را تشریح می کند
آقای روحانی!
مگر شما طلبه ی حوزه ی علمیه نیستید؟ تا به حال در کتب دینی و روایات ندیده‌اید که اهل بیت (ع) به شدت با نمایان کردن اندام جنسی جلوی کودکان مخالفت کرده‌اند؟ آیا قرآن نخوانده‌اید که می‌فرماید: بچه ها حتی زمانی که به سن بلوغ هم نرسیده اند ، باید سه جا برای ورود به خلوت والدین اجازه بگیرند ، که یکی از آن زمانها ، به تصریحِ آیه 58 سوره نور زمانی ست که زن و مرد لباس مناسبی تنشان نیست؟
آیا نشنیده‌اید که اسلام دستور می دهد: پدر و مادر وقتی فرزندشان ممیز است ( یعنی خوب و بد را تشخیص می دهد ) باید پوشش لازم را جلوی او رعایت کنند؟
اگر کمی وقت بگذارید و متون دینی را مرور کنید، متوجه خواهید شد که دین اسلام پر است از مباحثی که گوشزد میکند مسائل جنسی را برای کودکان باز نکنیم؟ چون روانشناسان می گویند:
«کودکان از زمان کودکی(قبل از بلوغ) غریزه ی جنسی دارند که به شکلهای گوناگونی بروز می‌نماید. کودک از بوسه‌ها و نوازش‌های افراد لذت می‌برد. در دو سه سالگی به اختلاف دختر و پسر پی می‌برد و با دقت و کنجکاوی به آلت تناسلی دیگران نگاه می کند. قدری که بزرگ تر می‌شود، مجذوب عکس های لخت و نیمه عریان شده و خیره خیره به آن نگاه می‌کند... تا دوران ده سالگی با همین حال زندگی می کند و غریزه جنسی او بطور کامل بیدار نشده و در حالت ابهام می‌باشد... لذا پدر و مادر باید متوجه باشند که کودکان قبل از بلوغ از لحاظ رشد بدنی و فکری برای تولید نسل و اعمال غریزه جنسی آمادگی ندارند، بدین جهت خداوند غریزه جنسی آنها را پیش از بلوغ به حالت خفته و ابهام نهاده است...»
آقای روحانی!
روانشناسان بعد از توضیح مباحث بالا به یک مساله کلیدی اشاره کرده و تاکید می کنند که:
«والدین بدانند صلاح فردی و اجتماعی کودکان در اینست که غریزه جنسی آنان قبل از بلوغ بیدار و تحریک نشود. و اگر غریزه جنسی کودک بطور زودرس و پیش از بلوغ بیدار گردد، مشکلاتی در زندگی او به وجود می‌آورد که ممکن است موجبِ بدبختی و انحراف او گردد. به همین علت در اسلام هر کاری که موجب تحریک غریزه ی جنسی کودک قبل از بلوغ می شود منع شده است ( مثل رابطه جنسی والدین جلوی کودک که امام صادق می فرماید اینکار موجب میل کودک به زنا می شود و ...)

آقای روحانی
شما که لباس طلبگی بر تن داری!
این همه روایت منع کننده و آیه ای که به وضوح آموزش جنسی را به کودکان منع می کند ، در کتب اسلامی ندیده‌اید ؟
با روانشناسان متخصص و متعهد مشورت نکردید تا به شما بگویند بیدار کردنِ میل جنسی کودکان قبل از بلوغ خطرناک است؟
چطور حاضر شدید چنین سند ضد دینی و غیر علمی را امضا کنید؟

اما سوالی دیگر:
آقای روحانی!
علاوه بر اینکه دولت شما سندی ضد دینی را امضا کرده ، امضای سند ملی آموزش 2030 و دادن تعهد به یونسکو با چند اصلِ قانون اساسی نیز مخالف است،که به یکی از آنها اشاره میکنم:
این سند با اصل 77 قانون اساسی معارض است. اصل 77 قانون اساسی می‌گوید: عهدنامه‏‌ها، قراردادها و موافقت‏‌نامه‏‏‌های بین‌‏المللی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد ، در حالیکه سند 2030 بدون تصویب مجلس امضا شده...
و این یعنی قانون شکنیِ واضحِ دولت شما ، که در واقع مجریِ قانون بوده اید...
حال من چطور می توانم در انتخاباتِ پیشِ رو به شما که اینگونه قانون شکنی کرده اید، اعتماد کرده و رای دهم و با چه امیدی سکان اجرای قانون را به شما بسپارم؟
آقای روحانی!
شما یا از قانون خبر نداشته‌اید که این نشان از عدم تخصص شماست و به فرمودهٔ شهید چمران: کسی که تخصص ندارد،اگر مسئولیت قبول کند، بی‌تقواست
یا با علم به قانون چنین سندی را امضا کرده‌اید که این هم قانون‌شکنی محض است و هیچ انسان عاقلی به قانون شکن ، برای اجرای قانون رأی نمی‌دهد...
امیدوارم مخالفین و موافقین دولت با منطق استدلال به سوالات من پاسخ دهند ، نه با توهین؛ چون سوالات مستند به دین و قانون می‌باشد ...
منتظر سوالات بعدی من از آقای روحانی باشید

🌸کانال گاه نوشته های یک طلبه:
Telegram.me/talabe_ravi

جالب اینه طرفدارهای روحانی متن ترجمه شده 2030 رو رد و بدل میکنن و میگن وااای اینکه خیلی خوبه
یکی نیست بهشون بگه، دوست عزیز، در برگردان هر زبانی به یه زبان دیگه اولا ممکنه بعضی چیزها اشتباه برداشت بشه.
ثانیا اگه اینقدر خوبه چرا یواشکی اینکار رو کردن؟؟؟؟

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
❓روحانی آلزایمر گرفته؟!!!

🔴به روحانی میگن: وعده یِ برنامه کوتاه مدتِ صد روزه برای حل مشکلاتِ صنایع دادی
میگه: من نگفتم مشکلات رو حل می کنم گفتم پایان صد روز گزارش میدم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده یِ چهار میلیون شغل دادی
میگه: هیچ وقت وعده چهار میلیون شغل به مردم ندادم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده یِ لغو همه تحریمها را دادی
از رییسی به کمیسیون انتخابات شکایت میکنن که ما نگفتیم همه تحریمها لغو میشه😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده دادی؛ مذاکره می کنیم تا هم چرخ سانتریفیوژها بچرخه هم چرخ کارخونه ها
میگه: مذاکره کردیم و با برجام سایه جنگ را برداشتیم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده دادی آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنیم تا مردم خودشون دیگه به یارانه نیاز نداشته باشن
میگه: مشکلات اقتصادی تا صد سال دیگه هم حل نمیشه😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت در گذشته در مجلس می گفتی؛ توطئه گرها را در نمازجمعه به دار بکشید تا تاثیر بیشتری داشته باشه
میگه: مردم به کسانی که اعدام و زندان بلد بودند؛ نه می گویند😳

بابا اسناد و روزنامه هاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت و مسئولان تیم مذاکره بارها گفتید؛ برجام و مذاکرات هیچ ربطی به توان نظامیِ ما و موشکها نداره
میگه: با نشون دادن موشکها برجام به هم میخوره😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وزارت صنعت دولت خودت اعلام کرده در این دولت ۵۱۰۰ واحد صنعتی تعطیل شده(و مهندسان و کارگراش خونه نشین)
میگه: اینها (رییسی یا قالیباف)میخوان زنها را خونه نشین کنن😳

بابا اطلاعیه وزارت صنعت دولت خودت که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت و اعضای دولت، پنجاه تا نسبت ناروا نظیرِ بیسواد، افراطی، بی شناسنامه، عصر حجری، بیشعور، برید به جهنم به منتقدین دولت دادید
میگه: ما اخلاق و آزادی و حقوق شهروندی را برای ملت آوردیم😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت از ناطق نوری که می گفتن اگر رای بیاره دیوار میکشه حمایت می کردی
میگه: اگر اینها (رییسی یا قالیباف) رای بیارن تو پیاده رو دیوار می کشن!!!😳

🔴به روحانی میگن: ...
میگه: ... 😳
بابا ... 🤔

پ.ن: آدم در می مونه که طرفداران روحانی چرا و با چه رویی و با چه منطقی ازش دفاع می کنن؟!!

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

حالا کار ندارم ولی اگه میخواین با صداسیما و اینترنت ملی تبلیغ کنین به نظرم دارین اشتباه میزنین

بله متاسفانه . کاملا حق با شماست. اما در مورد علوم قرآنی و فرهنگ اسلامی کاملا درست گفته شده در اون عکس .
حالا شما بفرمایین چرا صدا و سیما و اینترنت ملی به این حال و روز افتاده؟؟؟؟
نظر من کم سواد اینه
در ابتدا باید بگم که اینترنت و فضای مجازی مثل یه چاقو میمونه که میشه ازش استفاده بهینه کرد یا میشه باهاش قتل مرتکب شد و باید فرهنگ مردم بالا باشه تا برای اهداف ناصحیح ازش استفاده نشه
در ادامه این که صدا و سیما از رسانه ملی به رسانه میلی تبدیل شده و........
در مورد اینترنت ملی : چند وقت قبل یک موتور جست و جو گر ایرانی بنام پارسی جو توسط متخصصین برنامه نویسی ایرانی ایجاد شد که به چند دلیل مورد اقبال عموم مردم قرار نگرفت
1)چون ایرادات و نواقص زیادی داشت
2)جمعیت قابل توجهی از استفاده کنندگان از فضای مجازی بدنبال موارد غیراخلاقی و پیامها و پستهاو حتی فیلمهای غیر اخلاقی (پورن) هستند که این وضعیت به چند دلیل ایجاد شده اولا موضوع عدم وجود بموقع اشتغال برای جوانان در زمان مناسب خودش ، دوما بخاطر نبود اشتغال ؛ ازدواج جوونا به تاخیرمیفته و جوونای زیادی تحت فشار شدید جنسی قرار میگیرنو نمیتونن بر نفس شهوانیشون چیره بشن که حق هم دارن . چون این نفس رو خدا برای استفاده بجا و صحیح در انسان قرار داده سوما دوری از فرهنگ های بومی و تمایل به فرهنگ های غربی ،چهارما آخوندنماهای بسیار در حکومت که فقط بدنبال زر اندوزی ان( امام خمینی گفتن امان از معمم های لا مذهب که همینا موجبات سقوط حکومتهای اسلامی خواهند بود) پنجما سرمایه گذاری های بسیار بسیار و صدها میلیارد دلاری غرب برای نفوذ نرم و جنگ نرم که اکثر جوونای ایرانی بهش به عنوان توهمی بیش نگاه نمی کنن ولی واقعیت جامعه بخوبی نشون میده که دشمن دیگه بدنبال جنگ سخت و نظامی نیست و فقط روی جنگ نرم و نفوذ در نسلهای 4 و 5 و متولیدن دهه های 70 به بعد داره سرمایه گذاری میکنه تا کم کم اونها رو از فرهنگهای اسلامی و بومیشون دور کنه و بسمت مدلهای دلخواه خودش ببره و یه نمونه کاملا واضحش تصویب سند 2030 یونسکو برای تدریس به کودکان 7 ساله اس. کتابی حدودا 60 صفحه ای با نقاشی های مبتذل که چیزی از فیلمهای پورن کم نمیاره
3)جمعیت قابل توجهی در فضای مجازی ؛ در قالب دوست دختر دوست پسر هستندکه باهم گفتگو(چت) میکنن
و تمام موارد بالا سبب میشه تا از جاسوسی های صورت گرفته توسط نهادهای داخلی در فضای مجازی در اینترنت ملی یا شبکه های اجتماعی تولید داخل بترسن
و
ترجیح میدن از از شبکه اجتماعی ای استفاده کنن که سرورهاش در لندن واسرائیله
حتی یک شبکه اجتماعی پیام رسان به نام سروش(اگه اشتباه نکنم) هم توسط متخصصین داخلی ساخته شده ؛ خودم ازش استفاده نکردم ولی شنیدم تمام قابلیتهای تلگرام رو داره
ولی بدلایل بالا مردم ازش استاده نمیکنن و میترسن سمتش برن
و ترجیح میدن یه نسخه از تمام ارسالها و دریافتها و صحبتهاشون در تلگرام در سرورهای لندن ذخیره بشه ولی این اطلاعات بدست نهادهای داخلی نیفته
یه سوال ساده در انتها میپرسم
صنعت خودروسازی کشور از اول تا حالا و در این 25الی30 سال در دستان عده ای خاص بوده که فقط و فقط بدنبال پر کردن جیب خودشون بودن و جان مردم عادی پشیزی براشون نمی ارزه
دو سال قبل یه پویشی بوجود اومد و اکثر مردم متحد شدن تا بالاتر نرفتن کیفیت خوردوهای داخلی ؛ دیگه از اون دو کارخونه خودرو نخرن
هممون بخوبی میدونیم که تحریمها در قیمت خودروها اثر داشته ولی نه اونقدری که خود خودروسازها ابراز میکنن وقیمت تمام شده خودروهاشون شاید 2 سه برابر پایینتر از اینی باشه که الان در بازار ارائه میکنن (وجود گمرک و قیمت بالای خودروهای با کیفیت بالای خارجی که وارد میشن هم به کنار).
وزرای مربوطه و دست اندرکاران مربوط به صنعت خودروسازی که بیشترین سودها رو از فروش خودرو به جیب میزنن(بدلیل بالا بودن قیمت خودروهای خارجی و نبود رقیب خصوصی جدی ) و یه عده خاص هستن که از اول انقلاب بدنبال زراندوزی بودن و هستن و خواهندبود ؛ اومدن و تبلیغ کردن که خودروی داخلی بخرید برای بیکار نشدن کارگر ایرانی؛ هر چند کیفیت پایینتر و قیمت بالاتری داشته باشه
و زمانی که چند میلیون جوون تو صف وام ازدواج بودن و خودشون بارها و بارها قبل مذاکرات برجامچای به خالی بودن خزانه دولت اعتراف کرده بودن؛ 110000وام خرید خودروی داخلی با مبلغ 25 میلیون تومان به مردم پرداخت کردن تا یه شوکی به بازار وارد بشه و انبارهای خودشون رو خالی کنن
ولی زمانی که بحث اینترنت ملی با تمام معایبش مطرح شد ؛ همین گروه مدام شروع ببه تبلیغات علیه اینترنت ملی و شبکه های داخلی کردن و مدام به مردم القا کردن که اینها بدنبال جاسوسی شدید از حریم فضای مجازی شما هستن
این وسط کیه که ندونه تلگرام یه شبکه پیام رسانیه که تقریبا صهیونیستیه و سرورهاش تو لندنه و صهیونیستها دارن روی سلایق ایرانیها بوسیله تلگرام کار میکنن
تا در آینده بتونن به نحو احسسن در راستای اهداف خودشون ازش بهره ببرن
یعنی فکر میکنین این که اینترنت به دورافتاده ترین روستاها رفته و بعدش وایبر و وی چت و واتس آپ و حالا تلگرام شده نصف زندگی مردم ما، کاملا تصادفی و شانسی و برنامه ریزی نشده بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟
یا این که تمام اینها با یک برنامه مدون انجام شده؟؟؟
الان روستایی که نونوایی نداره و مردم برای تامین نون خودشون مجبورن به روستای کناردستی برن، دارای اینترنت پر سرعت شده

ضمنا مایی که در تولید سیم خاردار عاجز بودیم الان موشکهایی با برد 2500 کیلومتر با دقت چند ده متر ساختیم
ولی صنعت خودروی ما هنوز همونیه که 25 سال پیش بودیم
حالا شما بفرمایید چند درصد از صحبتهام غلط بود و اگر اطلاعات به روزتر و کاملتر و جامعتری دارید، بیان کنید تا ما هم مستفیض بشیم
پس به نظر من یکیش بخاطر کم کاری نهادهای مربوطس که نتونستن نیاز داخل به اینترنت ملی و شبکه های پیام رسان داخلی رو تامین کنن
یکیش مسائل جنسیتیه که جوونها میترسن بیان سمت اینترنت ملی ؛ بخاطر ترس از جاسوسی
یکیش نقشه کامل و جامع دشمن برای تغییر تفکر از اسلامی به غربی در نسلهای آینده
ببخشید که عرایضم خیلی طولانی شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
beautiful queen نوشته:

❓روحانی آلزایمر گرفته؟!!!

🔴به روحانی میگن: وعده یِ برنامه کوتاه مدتِ صد روزه برای حل مشکلاتِ صنایع دادی
میگه: من نگفتم مشکلات رو حل می کنم گفتم پایان صد روز گزارش میدم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده یِ چهار میلیون شغل دادی
میگه: هیچ وقت وعده چهار میلیون شغل به مردم ندادم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده یِ لغو همه تحریمها را دادی
از رییسی به کمیسیون انتخابات شکایت میکنن که ما نگفتیم همه تحریمها لغو میشه😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده دادی؛ مذاکره می کنیم تا هم چرخ سانتریفیوژها بچرخه هم چرخ کارخونه ها
میگه: مذاکره کردیم و با برجام سایه جنگ را برداشتیم😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وعده دادی آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنیم تا مردم خودشون دیگه به یارانه نیاز نداشته باشن
میگه: مشکلات اقتصادی تا صد سال دیگه هم حل نمیشه😳

بابا فیلمش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت در گذشته در مجلس می گفتی؛ توطئه گرها را در نمازجمعه به دار بکشید تا تاثیر بیشتری داشته باشه
میگه: مردم به کسانی که اعدام و زندان بلد بودند؛ نه می گویند😳

🔴به روحانی میگن: خودت و مسئولان تیم مذاکره بارها گفتید؛ برجام و مذاکرات هیچ ربطی به توان نظامیِ ما و موشکها نداره
میگه: با نشون دادن موشکها برجام به هم میخوره😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: وزارت صنعت دولت خودت اعلام کرده در این دولت ۵۱۰۰ واحد صنعتی تعطیل شده(و مهندسان و کارگراش خونه نشین)
میگه: اینها (رییسی یا قالیباف)میخوان زنها را خونه نشین کنن😳

بابا اطلاعیه وزارت صنعت دولت خودت که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت و اعضای دولت، پنجاه تا نسبت ناروا نظیرِ بیسواد، افراطی، بی شناسنامه، عصر حجری، بیشعور، برید به جهنم به منتقدین دولت دادید
میگه: ما اخلاق و آزادی و حقوق شهروندی را برای ملت آوردیم😳

بابا فیلمهاش که هست🤔

🔴به روحانی میگن: خودت از ناطق نوری که می گفتن اگر رای بیاره دیوار میکشه حمایت می کردی
میگه: اگر اینها (رییسی یا قالیباف) رای بیارن تو پیاده رو دیوار می کشن!!!😳

🔴به روحانی میگن: ...
میگه: ... 😳
بابا ... 🤔

پ.ن: آدم در می مونه که طرفداران روحانی چرا و با چه رویی و با چه منطقی ازش دفاع می کنن؟!!

نقل قول
beautiful queen نوشته:

سوال یک #طلبه از آقای #روحانی:
‌.
جناب روحانی سلام
بنده به عنوان یک طلبه درس خارج حوزه علمیه قم از شما چند سوال ساده دارم:
مدتی قبل با خبر شدم که دولتِ جنابعالی سندی امضا کرده به نام سند 2030 یونسکو...
من حرفهای زیادی در مورد بندهای زیان‌بارِ این سند شنیده ام که از آنها می گذرم...
حتی به این هم کار ندارم که رهبرِ معظم انقلاب به شدت با امضای این سند مخالفت کرده و فرمودند: «اجازه ی اجرای آن را نمی دهیم »
بحث من این است:
جناب روحانی!
یکی از مفاد سندِ2030 حذف موانع جنسی، و آموزش جامع مسائل جنسی به بچه‌هاست...
و متاسفانه کتابی در دولت شما به چاپ رسیده و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود، که حاوی تصاویر روابطِ جنسی و عکسهای لخت زن و مرد بوده ، و برای کودکانِ بالای #چهار سال ریز به ریز اندامِ جنسی زن و مرد را تشریح می کند
آقای روحانی!
مگر شما طلبه ی حوزه ی علمیه نیستید؟ تا به حال در کتب دینی و روایات ندیده‌اید که اهل بیت (ع) به شدت با نمایان کردن اندام جنسی جلوی کودکان مخالفت کرده‌اند؟ آیا قرآن نخوانده‌اید که می‌فرماید: بچه ها حتی زمانی که به سن بلوغ هم نرسیده اند ، باید سه جا برای ورود به خلوت والدین اجازه بگیرند ، که یکی از آن زمانها ، به تصریحِ آیه 58 سوره نور زمانی ست که زن و مرد لباس مناسبی تنشان نیست؟
آیا نشنیده‌اید که اسلام دستور می دهد: پدر و مادر وقتی فرزندشان ممیز است ( یعنی خوب و بد را تشخیص می دهد ) باید پوشش لازم را جلوی او رعایت کنند؟
اگر کمی وقت بگذارید و متون دینی را مرور کنید، متوجه خواهید شد که دین اسلام پر است از مباحثی که گوشزد میکند مسائل جنسی را برای کودکان باز نکنیم؟ چون روانشناسان می گویند:
«کودکان از زمان کودکی(قبل از بلوغ) غریزه ی جنسی دارند که به شکلهای گوناگونی بروز می‌نماید. کودک از بوسه‌ها و نوازش‌های افراد لذت می‌برد. در دو سه سالگی به اختلاف دختر و پسر پی می‌برد و با دقت و کنجکاوی به آلت تناسلی دیگران نگاه می کند. قدری که بزرگ تر می‌شود، مجذوب عکس های لخت و نیمه عریان شده و خیره خیره به آن نگاه می‌کند... تا دوران ده سالگی با همین حال زندگی می کند و غریزه جنسی او بطور کامل بیدار نشده و در حالت ابهام می‌باشد... لذا پدر و مادر باید متوجه باشند که کودکان قبل از بلوغ از لحاظ رشد بدنی و فکری برای تولید نسل و اعمال غریزه جنسی آمادگی ندارند، بدین جهت خداوند غریزه جنسی آنها را پیش از بلوغ به حالت خفته و ابهام نهاده است...»
آقای روحانی!
روانشناسان بعد از توضیح مباحث بالا به یک مساله کلیدی اشاره کرده و تاکید می کنند که:
«والدین بدانند صلاح فردی و اجتماعی کودکان در اینست که غریزه جنسی آنان قبل از بلوغ بیدار و تحریک نشود. و اگر غریزه جنسی کودک بطور زودرس و پیش از بلوغ بیدار گردد، مشکلاتی در زندگی او به وجود می‌آورد که ممکن است موجبِ بدبختی و انحراف او گردد. به همین علت در اسلام هر کاری که موجب تحریک غریزه ی جنسی کودک قبل از بلوغ می شود منع شده است ( مثل رابطه جنسی والدین جلوی کودک که امام صادق می فرماید اینکار موجب میل کودک به زنا می شود و ...)

آقای روحانی
شما که لباس طلبگی بر تن داری!
این همه روایت منع کننده و آیه ای که به وضوح آموزش جنسی را به کودکان منع می کند ، در کتب اسلامی ندیده‌اید ؟
با روانشناسان متخصص و متعهد مشورت نکردید تا به شما بگویند بیدار کردنِ میل جنسی کودکان قبل از بلوغ خطرناک است؟
چطور حاضر شدید چنین سند ضد دینی و غیر علمی را امضا کنید؟

اما سوالی دیگر:
آقای روحانی!
علاوه بر اینکه دولت شما سندی ضد دینی را امضا کرده ، امضای سند ملی آموزش 2030 و دادن تعهد به یونسکو با چند اصلِ قانون اساسی نیز مخالف است،که به یکی از آنها اشاره میکنم:
این سند با اصل 77 قانون اساسی معارض است. اصل 77 قانون اساسی می‌گوید: عهدنامه‏‌ها، قراردادها و موافقت‏‌نامه‏‏‌های بین‌‏المللی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد ، در حالیکه سند 2030 بدون تصویب مجلس امضا شده...
و این یعنی قانون شکنیِ واضحِ دولت شما ، که در واقع مجریِ قانون بوده اید...
حال من چطور می توانم در انتخاباتِ پیشِ رو به شما که اینگونه قانون شکنی کرده اید، اعتماد کرده و رای دهم و با چه امیدی سکان اجرای قانون را به شما بسپارم؟
آقای روحانی!
شما یا از قانون خبر نداشته‌اید که این نشان از عدم تخصص شماست و به فرمودهٔ شهید چمران: کسی که تخصص ندارد،اگر مسئولیت قبول کند، بی‌تقواست
یا با علم به قانون چنین سندی را امضا کرده‌اید که این هم قانون‌شکنی محض است و هیچ انسان عاقلی به قانون شکن ، برای اجرای قانون رأی نمی‌دهد...
امیدوارم مخالفین و موافقین دولت با منطق استدلال به سوالات من پاسخ دهند ، نه با توهین؛ چون سوالات مستند به دین و قانون می‌باشد ...
منتظر سوالات بعدی من از آقای روحانی باشید

🌸کانال گاه نوشته های یک طلبه:
Telegram.me/talabe_ravi

جالب اینه طرفدارهای روحانی متن ترجمه شده 2030 رو رد و بدل میکنن و میگن وااای اینکه خیلی خوبه
یکی نیست بهشون بگه، دوست عزیز، در برگردان هر زبانی به یه زبان دیگه اولا ممکنه بعضی چیزها اشتباه برداشت بشه.
ثانیا اگه اینقدر خوبه چرا یواشکی اینکار رو کردن؟؟؟؟

در جواب با اجازه استناد میکنم به صحبتهای آقای ایمنی که هم خلاصه بود هم جامع و کامل(البته با اندکی دخل و تصرف)
الان طرفدارای روحانی چند دسته ن:

1. یکی همون پولدارا و مال مردم خورا که نفعشون تو بودن روحانی ه تا چپاولشون رو ادامه بدن و فقط و فقط به فکر پر کردن جیب خودشون هستن و اصلا و ابدا جون مردم پشیزی براشون نمی ارزه .
2. یکی ولنگارهای و فاحشه های رنگارنگ خیابونی و جرثومه های فساد که تمام دغدغه و زندگیشون لختی و آزادی حیوانی بیشتره که اینها هم شکمشون سیره و تفریحشون خودفروشیه.
3. یه دسته هم آدمای ساده و جاهلی که واقعا چهره این آدم رو نمی شناسن و دروغهاشو باور می کنن.
این گروه سوم تاثیرگذارترین آرا در انتخاباتها هستن که همون آرای خاکستری بهشون(البته بخشی از آرای خاکستری هستن) گفته میشه و متاسفانه تعدادشونم کم نیست و با گفتن دلایلی چون همه روسای جمهور 8 ساله بودن وهستن و خواهند بود یا روحانی شیخه که؛ ازش بعیده دچار گناه بشه یا شاید 4 سال دوم بهتر کار کنه یا............ طرفدار این قشر لیبرال هستن ولی اگر ذره ای از ذات و باطن و نهان این لیبرالهای رفورمیست مطلع بشن؛ باور کنین 99 درصدشون رویگردان میشن . اما قشر آگاه و با دانش انقلابی با ارائه آمارها و دلایل منطقی در میحطی دوستانه و مسالمت آمیز باید این گروه رو بیدار کنه
هیچ آدم منصف خدا ترسی و حتی هیچ آدم بی خدایی که صرفا عقلشو به کار می گیره و نفع شخصی نداره، از این کذاب بزرگ حمایت نمی کنه.
ضمنا اگه دقت کرده باشین تمام هنرمندهایی که زندگی مشترک با همسرشون به 1 سال نمیرسه و در طول زندگی شخصی بارها و بارها اخبار اونجوری ازشون می شنویم و زندگی شخصیشون سراسر فساد و خودنمایی و فحشا(در سینما)هست دارن از این دولت حمایت میکنن که اینا هم جزو هممون قشر مرفه بی درد شکم سیر محسوب میشن
مطمئن باشین کسی که شکمش گشنه باشه هیچ وقت بدنبال آزادی های جنسیتی نمیره چون سیر کردن شکم مهمترین نیاز اولیه اس

در پایان جمله ای از امام خمینی عرض میکنم : امان از معمم های لامذهب که موجب سقوط و استحاله و اضمحلال هر حکومت اسلامی ای خواهند بود
آخوندهایی با لباس پیامبر اما با اعمالی متفاوت و 180 درجه مخالف کردار و سیره پیامبر
که همینا موجب بی اعتمادی مردم به دین و استفاده دشمن از برای ضربه زدن به اصل دین خواهند بود
شیخهایی که درس فقه اسلامی میخونن ولی در طول زندگیشون مدام دروغ میگن مدام به زراندوزی فکر میکنن مدام رشوه میگیرن مدام فساد و فحشا رو گسترش میدن مدام خلاف سیره نبوی عمل میکنن، فاتحه اسلام رو میخونن
که نمونه این معمم های لامذهب در جامعه امروز ما ایرانی ها بسیار بسیار زیاده که نمونش رو هممون میشناسیم و نیاز به ذکر نامش نیست ( تا پیامم توسط ناظرین بخش ویرایش نشه )

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
سرباز ولایت نوشته:
آقایون با رانت تونستن 400 میلیون درهم امارات معادل 3000 میلیارد تومن رو از یه بانکی با بهره 0 درصد بگیرن ؛ همین مبلغ رو دوباره گذاشتن تو یه بانکی و دارن 24 درصد سود میگیرن(شبدوست مالامیری من جمله سرشاخه های فساد بود)
بعد که نمایندگان مجلس و سخنگوی قوه قضاییه و دادستانی صداشون در میاد با شدیدترین فشارهای اشخاص رده بالای دولت مواجه میشن که این پروند های به نفع مصالح ملی نیست و مقاومتی جدی برای پیگیری این پرونده بوجود میاد و پرونده مسکوت می مونه
پرونده هایی که آقای رئیسی تو سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه از آقایان دولتی داشت، اگر ارائه میکرد ؛ جفت اون
افراد بساطشون رو جمع میکردن و از کشور می رفتن؛ منتهی آقای رئیسی نخواست از اخلاق خارج بشه و بدنبال ارائه آتوهای طرف مقابل باشه
وگرنه باور کنید هیچکی تاکید میکنم هیچکی باندازه آقای رئیسی از روحانی و جهانگیری پرونده(اسمشو بذارید آتو) نداره ولی ایشون میخواستن با گروهی که هیچ بویی از اخلاق نبردن؛ اخلاق مدارانه رفتار کنن(که ای کاش نمیکردن؛ولی بخاطر مصالح و منافع ملی قطعا این کارو کردن)
در مورد اون مقاله بی بی سی هم باید بگم که اونا عادت دارن 5 تا دروغ محض رو با 5 راست با هم قاطی کنن بدن دست مردم تا باندازه ای که زورشون میرسه تاثیرشون رو در انتخابات گذاشته باشن
اولا اونها از همین الان در صورت عدم پیروزی روحانی دارن مقدمات فتنه ای دیگه رو آماده میکنن که به گفته رهبر قطعا سیلی سختی از مردم خواهند خورد
دوما میخوان این موضوع رو در بین مردم القا کنن که رهبر در انتخابات ها تاثیرگذار بودن که مطمئن باشید اگه اینجوری بود رهبر هیچ وقت اجازه نمیداد 20 سال کشور در دست این اصلاحاتی باشه که اکثرشون میگن انتخابات بهانس، اصل نظام نشانس

شما این ها رو از کجا میدونید؟ اگه فقط یک سری ادعا های پوچ باشه چی؟ چیزی که دلیلی برای اثباتش نیست رو چطور میشه باور کرد؟

اینها و بیشتر از اینها از یه فرد نزدیک در س.ا.س
یه لیست بلند بالا از ابربدهکاران بانکی نزد اطلاعات همون نهادی که شخص شخیص شیخ با شنیدن نامش لرزه بر اندامش می افته؛ موجوده که اکثریت این افراد که وامهای چندصدمیلیاردی با بهره 0 درصد گرفتن از اقوام و آشنایان و نزدیکان شخص ح.ف و شخص ج هستن که یک شبکه بزرگ اقتصادی در راس تمام بانکهای ایران هستن
و نوسانات نرخ دلارو ارز در دولت 10 رو همینا بوجود می آوردن
بالاو پایین رفتنهای بی حد و حصر قیمت انواع اقلام و مواد خوراکی و شوینده و پوشاکها رو اینها موجبش میشدن
مثلا در دو سه هفته متوالی با جمع کردن تمام تایدهای شوینده در کل کشور ، قیمت این شوینده رو چند برابر میکردن
سری بعد نوبت تخم مرغ میشد
سری بعد نوبت چای خشک میشد
سری بعد نوبت به روغن خوراکی می رسید
سری بعد نوبت ارز و دلار بود
سری بعد سکه و نیم سکه
سری بعد..............
دوستانی که نوسانات انواع اقلام در دوران دولت قبل رو یادشونه؛ شاید یادشون باشه که هر ماه یکی از اقلام پرمصرف دچار نوسانات قیمتی سینوسی شدید میشد که همش در راستای ضربه زدن به اقتصاد کشور و عدم تعادل بازار و ایجاد تورمهای نقطه ای و فشار به اقشار ضعیف و بی اعتماد کردن اکثریت مردم به اصل نظام بوده و لاغیر(البته دولت قبل قطعا اشتباهاتی داشته ولی خیلی به مناطق محروم و دورافتاده رسید ولی یه عده سرمایه دار گردن کلفت زیر عبا و عمامه آقای ع.ا.ه.ر مدام براشون دردسر درست میکردن که یه نمونش درخواست همین گروه از کشورهای دیگه برای وضع شدیدترین تحریمها علیه جمهوری اسلامی و فشار بیش از پییش به رهبر و رئیس جمهور وقت و به تبع اون مردم مستضعف )
ضمنا مهمترین وزراتخونه امنیتی ما خودش درگیر برخی نفوذی ها و جاسوسها شده در این دولت که قوه قضاییه به صراحت در مورد شخص وزیر ااظهار نظر کردن که تو یه پرونده ای خودشون .......... هستن حالا میخوان بیان در موردش نظر بدن!!!!!!!!!
هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

شیمون پرز:
اصلاح‌طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند‼️
نتانیاهو:
اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با ایران می‌جنگند‼️

پ.ن:این بدترین فحش برای من به عنوان یه اصلاح طلبه

شاید سابق بر این اصلاحاتی ها دین مدار و ولایی و دلسوز نظام و مردم مستضعف بودن
ولی در این چند سال اخیر تنها چیزی که از خودشون بروز دادن دشمنی با دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی و مخالفت با اصل ولایت فقیه و بی اهمیتی نسبت به وضع وخیم اقتصادی اقشار مستضعف و دلالی و واردات و ثروت اندوزی و دروغهای مکرر بوده
و در حال حاضر تمام مخالفان دین (حتی کسانی که اصلا خدا رو قبول ندارن چه برسه به دین و نظام) و نظام و رهبر و دشمنان انقلاب از ابتدا تاکنون در زیر پرچم اصلاحات با هم متحد شدن , وجان هزارات نفر از مردم قشر پایین هم براشون پشیزی نمی ارزه
نمونش کشف حجاب بانوان(جرثومه های فساد) در همایش سالن آزادی تهران و بیان این جمله از رئیس دولت که تنها امید من به شما تهرانی هاس چون فقط شمایید که از روی عقل و شعور سیاسی بالا رای میدید، یعنی باقی مردم کشوور بی عقل ان؟؟ یا بی شعور؟؟؟ چون ممکنه دینمدار و مخالف ولنگاری در جامعه باشن.

🔴 دهها #سلبریتی میلیاردر 4 درصدی از روحانی حمایت کردند، آب از آب تکان نخورد.. یه #تتلو گفت #96درصدی ام.. دهانشو بستن..
این یعنی #آزادی دروغینی که دیکتاتوری #4درصدی ازش دم میزنه

✍️ تو خراسان شمالی زلزله اومده و چند تن از هموطنانمون تا حالا جونشون رو از دست دادن و کلی آدمم بی خانمان شدن و وضعیت اسفباری به وجود اومده ولی اگه کسی صدایی از دیوار شنید از روحانی و دارودستش و اصلاحطلبان کودتاگر هم میشنوه❗️

این #زلزله غم انگیز نشون داد که #دولت_چهاردرصدی و #زالوصفت یازدهم تنها دغدغش تو #خراسان برپایی #کنسرت هست و #جون مردم و رسیدگی به امورات #زلزله_زدگان پشیزی براشون ارزش نداره❗️

البته توقعی هم از رئیس جمهور #میلیاردر و #وزرای_چهاردرصدی روحانی نمیشه داشت که #کاخ های نجومی شون در شمال تهران رو ول کنن و برن به مناطق #زلزله_زده ❗️

خودمون سال ۹۲ اشتباه کردیم و به جریان #اشرافی_زالوصفت رای دادیم، حالا هم باید تحمل کنیم❗️

و مهم اینه که در انتخابات پیش رو دوباره بخوایم به همین جریان #چهاردرصدی_سرمایه_دار رای بدیم یا با #رای_انقلابی به کاندید انقلابی، برای همیشه بساط #ظلم و جور #عافیت_طلبان و #غارتگران_بیت_المال رو از صفحه روزگار پاک کنیم . .

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
درود بر مردم اصفهان با تودهنی بزرگی که به دولت تزویر زدن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
السّلامُ علیک یا ربیعَ الاَنام نوشته:

درود بر مردم اصفهان با تودهنی بزرگی که به دولت تزویر زدن!

واقعا حماسه آفریدن
حمایت دیروز مردم از دولت رو ببینید با تعطیلی مدارس و ادارات و...........و دیوار کشی میدان امام برای بیشتر نشون دادن جمعیت
و حمایت امروز از ائتلاف انقلابی رو . و مقایسه کنید اینها رو با هم . مشت نمونه خروار است
درود بر مردم شریف و شهیدپرور اصفهان که امروز سنگ تمام گذاشتن
انشاءالله فردا هم مصلی بزرگ تهران شاهد حماسه ای دیگر خواهیم بود
و پس فردا در باب الرضا ( خراسان شمالی ) و مشهد الرضا شاهد بزرگترین حماسه کشور خواهیم بود
پ.ن:همه هوشیار باشین که هواداران جناح مقابل با مشاهده خیل عظیم مخالفان و منتقدان خود کم کم باز دارن مقدمات یک توطئه و ادعای تقلب رو به مردم القا میکنن
باید هوشیار بود

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۷۲۳ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۴۶۷ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۸۳۵ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۰ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۲۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۸۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۷۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۱۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۴ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!