به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حاج حسین: با صراحت اعلام میدارم تا پایان این فصل بر منصب مدیریت تکیه خواهم زد

ایشان در مصاحبه ای که چند روز پیش انجام داده بود اما به علت ایراد خبرگزاری دیر منتشر شده بود اعلام کرد سجاد جان فعلا کمک بنده هستند و به این علت به تیم مدیریت اضافه شدند که بنده به علت مشکلاتی که برایم پیش آمده احتمال دارد نتوانم به موقع به مشکلات تیم ( از قبیل ارسال پلن و حضور در زمان باری و ... ) رسیدگی کنم ایشون رو آوردیم تا هم تجربه ای براشون باشه و در صورتی که ببینیم توان مدیریت تیم رو داشته باشند در پایان فصل با استعفای بنده ایشون به عنوان مدیر مالاگا سرپرستی امور رو شخصا به عهده بگیرن

ولی به صراحت اعلام میدارم تا پایان این فصل هستم

با آرزوی موفقیت برای مالاگا چه با من چه بی من

...
۴ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بیانیه باشگاه پورتو: «کیروش قطعا سرمربی فصل بعد پورتو خواهد بود ».

پس از اطلاعیه قبلی باشگاه پورتو مبنی بر قطعی شدن قرارداد کیروش برای فصل بعدی، اخباری حاکی از قرارداد داشتن این مربی با تیم دورتموند منتشر شد که باشگاه پورتو در این رابطه در وبسایت خود نوشت: «کارلوس کیروش با دورتموند قرارداد داشت اما ما طی چند روز اخیر با دورتموند مذاکراتی داشتیم و کیروش رضایتنامه خود را از این تیم دریافت کرد و قطعا در فصل آینده هدایت پورتو را بر عهده خواهد داشت. از باشگاه دورتموند به خاطر همکاری اش با ما تشکر می کنیم».

۴ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «بازی با دورتموند، یک بازی تمرینی خوب برای ماست تا ترکیب جدید به هماهنگی برسد».

لوئیز انریکه مارتینز، سرمربی آبی و اناری ها که فصل گذشته موفق شد با این تیم به عنوان قهرمانی دست یابد، عصر دیروز در محل تمرین تیم با خبرنگاران به گفتگو پرداخت و پیرامون مسائل گوناگونی از قبیل نقل و انتقالات و بازیهای آینده این تیم صحبت کرد.

نقل و انتقالات بارسا

«اولویت اول ما، خرید یک مهاجم تراز اول بود. به همین منظور مذاکرات گسترده ای را با برخی از تیمهای لیگ فانتزی آغاز کردیم. پس از کارشکنی در مورد حضور فالکائو در بارسا، خوشحالم که توانستیم بهترین گزینه ممکن را به نیوکمپ بیاوریم. وین رونی یک استعداد ناب است و با وجود افتی که اخیرا داشته، اما قطعا در بارسلونا دوباره به اوج خواهد رسید. ما همچنین نگردو را برای پر کردن جای خالی بویان از مالاگا به خدمت گرفتیم و انکولو بازیکنی بود که تیم پورتو به ما پیشنهاد داد و برای پوشش جای خالی در خط دفاع، او را به تیم خود آوردیم. 4 بازیکن جوان و آینده دار نیز به ما پیوستند. البته حضور قرضی نیمار و گوتزه وشوئنشتایگر را نیز نباید از یاد برد».

خروجی های تیم

«تنها ویا به طور دائمی از ما جدا شده. من دوست نداشتم او برود، اما برای جلب رضایت مدیران منچستر حاضر به این انتقال شدیم. امیدوارم که او روزی به تیم بازگردد. غیبت همزمان ژاوی و اینیستا برای ما دشوار خواهد بود. امیدوارم بازیکنان جانشین به خوبی از عهده وظایف خود برآیند. بویان و الشراوی نیز آخر فصل به جمع ما باز خواهند گشت و در مورد سرنوشت اتوو و کاکا در انتهای فصل تصمیم خواهیم گرفت».

بازی برابر دورتموند

«آنها تیم خوب و جوانی هستند، گرچه اکنون به نظر می رسد رویکرد گذشته خود را کنار گذاشته و به خرید بازیکنان اسم دار روی آورده اند. به هر حال بازی در برابر آنها، یک بازی تمرینی خوب برای ما خواهد بود تا بتوانیم ترکیب جدیدمان را بهتر آزمایش کنیم».

سرنوشت قهرمانی

«ما در مسیر درستی قرار داریم و این خیلی ها را اذیت می کند، اما ما به کار خود ادامه می دهیم. در حال حاضر فاصله خوبی در صدر جدول با آرسنال داریم و با توجه به خط حمله آتشین مسی - نیمار - رونی به نظر نمی آید که تیمی یارای رویارویی با بارسا را داشته باشد. مصاف این خط حمله با خط دفاع قدرتمند میلان شاید نقطه عطف بازیهای نیم فصل دوم باشد».

وین رونی: «سوارز کفش من هم نیست. اولین گلم را به دورتموند خواهم زد».

وین رونی ستاره جدید بارسا که در تمرینات این تیم بسیار قبراق و سر حال به نظر می رسید، دقایق کوتاهی به جمع خبرنگاران آمد. او گفت: «انتقال من به بارسا خیلی ها را آزار داد (با خنده). نمی دانم شاید این به معنی خیلی خوب بودن من باشد. بعضی ها حتی حاضر شدند از روی دریا پیاده روی کنند (خنده خبرنگاران و تماشاگران). به هر حال، ما حرف خود را در زمین مسابقه خواهیم زد. آنها فکر می کنند خرید بزرگی کرده اند، اما در انگلیس روزنامه ها سوارز را با یکی از کفشهای من مقایسه می کردند! به هواداران قول می دهم که اولین گلم را با لباس بارسا در برابر دورتموند به ثمر برسانم».

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
_QUOTEC
انکولو بازیکنی بود که تیم پورتو به ما پیشنهاد داد

انکلو رو من به شما پیشنهاد دادم؟!!

عجب....!

۵ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آره دیگه. تو گفتی بیا بخرش.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پیشنهاد اصلیش رو شما دادی که من قبول نکردم و وقتی یه مدت گذشت و پول لازم بودم به شما گفتم که بیا بخرش، وگرنه اولش خودت میخواستیش

۵ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
_QUOTEC
سوگوار پدر نوشته:

سرنوشت قهرمانی

«ما در مسیر درستی قرار داریم و این خیلی ها را اذیت می کند، اما ما به کار خود ادامه می دهیم. در حال حاضر فاصله خوبی در صدر جدول با آرسنال داریم و با توجه به خط حمله آتشین مسی - نیمار - رونی به نظر نمی آید که تیمی یارای رویارویی با بارسا را داشته باشد. مصاف این خط حمله با خط دفاع قدرتمند میلان شاید نقطه عطف بازیهای نیم فصل دوم باشد».

من اعتراض دارم
دو تا دفاع میانی من ویدیچ با اسکیل 89 و کیلینی با اسکیل 84 هستند. دفاع های میانی میلان هاملز با اسکیل 85 و سیلوا با اسکیل 87 هستند.
چرا نقطه عطف بازیهای نیم فصل مقابله خط حمله بارسا با خط دفاعی تیم ما نیست؟

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۵ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
_QUOTEC
علی نوشته:

بیانیه باشگاه پورتو: «کیروش قطعا سرمربی فصل بعد پورتو خواهد بود ».

پس از اطلاعیه قبلی باشگاه پورتو مبنی بر قطعی شدن قرارداد کیروش برای فصل بعدی، اخباری حاکی از قرارداد داشتن این مربی با تیم دورتموند منتشر شد که باشگاه پورتو در این رابطه در وبسایت خود نوشت: «کارلوس کیروش با دورتموند قرارداد داشت اما ما طی چند روز اخیر با دورتموند مذاکراتی داشتیم و کیروش رضایتنامه خود را از این تیم دریافت کرد و قطعا در فصل آینده هدایت پورتو را بر عهده خواهد داشت. از باشگاه دورتموند به خاطر همکاری اش با ما تشکر می کنیم».

مدیر دورتموند در این ارسال بیانیه نقل قول شده باشگاه پورتو را تایید نمود.

۵ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:«خرید ها شاهکار بودند.تمام تلاشمان را برای قهرمانی میکنیم.اینیستا توانایی ماست»

فرانک دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی که در دفتر باشگاه آرسنال برگزار شده بود به سوالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد.مشروح این کنفرانس مطبوعاتی را در زیر میخوانیم

شروع نیم فصل
خیلی مهم است.ما تمرینات آمادگیمان را انجام دادیم و مطمئنا تمامی توانمان را برای قهرمانی به کار میگیریم.هرچند واقعا الان برای دومی هم باید بجنگیم.

خرید ها
شاهکار بودند.بازیکنان بسیار خوبی را خریدیم.لوییز آلبرتو،توماس اینس،خسه و ون گینگل بازیکنان با استعدادی بودند که به جنگ و جدال زیادی نیاز نداشت.استعداد این ها را فقط من میبینم و شما میبینید که این بازیکنان در فصل های آتی چه بازیکنان مهمی میشوند.اما برای خرید میچو،گرنیر و به خصوص مارکینیوش سختی زیادی کشیدیم.میچو یکی از بازیکنانی بود که جزو گلزنان برتر لیگ انگلستان بود و خریدنش سخت.مارکینیوش هم که تقریبا تمامی تیم ها قصد خریدش را داشتند ولی ما توانستیم او را با قیمت کاملا منطقی بخریم.تمامی تیم ها تلاش میکنند که انتقال وی به تیم ما را غیر قانونی جلوه دهند.ولی وی قراردادش را با ثبت کرده است و برای نیم فصل به تیم بلک پول میرود.البته ما ستاره هایی هم خریدیم.لاوزی و دیماریا بازیکنان ستاره ای بودند که خودشان را اثبات کرده بودند و ما آن ها را در قبال نیمار و ریبری خریدیم.امیدواریم مثل آن ها برای تیم ما جواب بدهند.اینیستا هم به صورت قرضی آوردیم.

خرید اینیستا
او توانایی تیم ماست.ما تیم را بر پایه ی حرکات او برنامه ریزی میکنیم.مطمئنا بهترین بازیکنی که میتوانستیم برای جای گوتزه پیدا کنیم او بود.

فروش ریبری
او دو روز قبل از فروشش حرف بسیار زشتی به من زد.من دیگر او را نمیخواستم و به مسئولان تیم گفتم او را نمیخواهم و لاوزی را برای من بخرید.آن ها هم با وجود این که ضرر بزرگی برایشان بود این کار را انجام دادند.لاوزی بازیکنی است که وقتی در سن لورنزو بازی میکرد از او خوشم آمد.وقتی سرمربی تیم جوانان آژاکس شدم از مسئولان خواستم لاوزی را برای تیم اصلی بخرند.او بازیکن فوق العاده ای است.

فروش ها
بازیکنان خیلی خوبی از جمع ما جدا شدند.نستا که واقعا به مانند یک دوست در کنار من بود و مطمئن باشید با اتمام دوران بازیش به اشبورتون گرو بر میگردد.سانگ،موریل و مونیاین به دلیل مسائل مالی فروخته شدند.سانیا و ویدنفلر هم که از جمع تیم ما جدا شدند.ریبری هم به سیتی رفت.نیمار و گوتزه هم برای نیم فصل به بارسلونا رفتند و برمیگردند.

وضعیت کلی تیم
وضعیت ما خوب است ما در نیم فصل دوم باسبک جدیدی بازی خواهیم کرد.

بازی مقابل آژاکس
آن ها برای گرفتن انتقام می آیند.باید حواسمان به آن ها باشد.تیم خیلی خوبی جمع کرده اند.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سجاد اسدی:« امیدوارم اولین پیروزی خودم را به عنوان مدیر تیم در برابر یوونتوس جشن بگیرم.»

جناب آقا سجاد اسدی امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت داشتند و در مورد موضوعات زیر اظهار نظر کردند...

بازی با یوونتوس
همانطور که میدانید تیم یوونتوس تیم خوبی است و تا اینجای کار هم در رده ی پایین ما قرار داد و البته در بازی رفت توانسته ما را شکست دهد و ما برای انتقام به زمین مسابقه پا می گذاریم و تیم حریف می تواند با کسب پیروزی در برابر ما، بالاتر از جایگاه فعلی تیم ما قرار بگیرد اما ما مصمم هستیم که با نمایش یک بازی خوب و با کیفیت حداکثر امتیاز را بگیریم و بتوانیم در جایگاه بهتری نسبت به جایگاه فعلی برسیم و انتقام بازی رفت را بگیریم...

سازمان لیگ
خوب بنده به شخصه وظیفه خودم میدانم که به عنوان یکی از اعضای لیگ در جهت بهبود امکانات و شرایط لیگ تلاش کنم و برای همین تصمیم گرفتم که به عنوان داوطلب برای عضویت در سازمان لیگ ثبت نام کنم و امیدوارم کسانی که می توانند بهترین کمک را به لیگ بکنند به این سمت منصوب شوند.

وضعیت کلی تیم
تیم فعلاً در شرایط خوبی به سر میبرد و من مطمئن هستم که ما می توانیم از تیمهای برتر لیگ شویم و امیدوارم که این امر تحقق پیدا کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۸,۱۴۶ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۷۲ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۷,۳۵۱ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۵۵۶ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۸ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۸۳۰ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۵۴۶ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۵۱۳ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۶۰۸ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۸۴ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۱۵۳

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!