به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسن ونگر:اشنایدر هم اوردیم

امروز در حالی که بازار نقل و انتقالات بسیار گرم شده خبری داغ دیگر به گوش رسید و ان این بود که اشنایدر در لباس لیون بازی خواهد کرد

چی شد که به فکر هافبک افتادید

تیم ما پس از فروختن فالکائو به بازیکنای مناسبی دست یافت ولی چیزی که مشهود بود ضعف در خط میانه بود که با حضور اشنایدر برطرف خواهد شد

با چه تیمهایی رابطه ی خوبی دارید و معامله کردید

ما با تمام تیم های لیگ رابطه ی خوبی داریم حالا اگر بقیه با ما مشکل دارند ما با کسی مشکل نداریم ولی با اژاکس پورتو اینترمیلان خود میلان و دورتموند رابطه ی بسیار بسیار خوبی داریم

چند خرید داشته اید

10 خرید ما تکمیل شده است

ایا دروازه بان خاصی مد نظرتان است

بله وایدنفلر را به ژرلاند خواهیم اورد و همچنان تیم کرول از اث میلان

ممنون از اینکه وقتتون را برای ما گذاشتید ما دیگه سوالی نداریم

۹ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
فرانک دی بوئر:«تا آخرین لحظه خونمان می جنگیم،بی اخلاقی ها ما را اذیت می کند»

فرانک دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با میلان به صحبت هایی اشاره کرد که آن را در زیر می خوانیم
بازی مقابل میلان:خیلی خوب بودیم،بعد از دو بازی که بد بودیم این بازی خیلی خوب بازی کردیم و یکی از بهترین و باکلاس ترین تیم های این دوره را با بازی خوب شکست دادیم.از هافبک هایمان تشکر میکنیم که از هر لحاظ خوب بودند.
گل زدن گوتزه:او بعد از گل گریه کرد،من او را در آغوش گرفتم و صحنه ای احساسی خلق شده بود.من واقعا ناراحتم که ما وی را به مدت نیم فصل نداریم.او یکی از بهترین های ما در نیم فصل اول بود.گل های حساس زیادی زد ولی ما او را نیم فصل نداریم.برای او آرزوی موفقیت میکنم.

نیمار:او دوست داشت به بارسلونا برود و تنها کاری که ما می تواسنیتم انجام دهیم که هم وی را داشته باشیم و هم او را به آرزوی خود برسانیم.مسئله ای که هست این بود که خود او گفت :دوست دارم فقط لباس بارسلونا را به تن کنم و بعد دوباره برگردم به آرسنال.

اینیستا:هم من و هم مدیر باشگاه عاشق او هستیم.مطمئن باشید که اگر به جز اینیستا ،حتی مسی هم پیشنهاد میدادند ما قبول نمی کردیم.

جا ماندن از کورس قهرمانی:درست است.ما در حال رقابت با تیمی به مانند بارسلونا هستیم.تنها تیمی که میتواند یک فصل کامل را رد اوج باشد.بارسلونا فوق العاده است.ولی ما تا آخرین لحظه خونمان می جنگیم.

نقل و انتقالات:ما دی ماریا،لاوزی و اینیستا را گرفتیم و به جای آن ریبری،نیمار و گوتزه را دادیم.چند بازیکن آینده دار هم خریده ایم:ون گینکل،خسه،لوییز آلبرتو،توماس اینکه و سمیح کایا را خریده ایم.برای گرینیر هم پیشنهاد خود را می دهیم.

بی اخلاقی تیم ها:متاسفانه این مسئله بود و مرا بسیار ناراحت کرد.ما با دو بازیکن تمام کرده بودیم ولی متاسفانه آن ها به یکباره حرف خود را عوض کردند.ببینید به طور مثال میگویم بازیکنی مثل اوگبونا که حتی قراردادش در سایت رسمی باشگاه لیورپول هم ثبت شد و چندین بار تایید شد به یکباره گفتند که نمیفروشند.نکته ی اصلی اینجاست که مدیر بارسلونا که خود نقل و انتقالات لیورپول را زیر نظر دارد از بی اخلاقی ها حرف میزند و تیم های دیگر را تحریم میکند.ولی خود پای حرفش نمیماند.مهم نیست ولی واقعا خوب نیست این کار ها را انجام دادن.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
_QUOTEC
نکته ی اصلی اینجاست که مدیر بارسلونا که خود نقل و انتقالات لیورپول را زیر نظر دارد از بی اخلاقی ها حرف میزند و تیم های دیگر را تحریم میکند.ولی خود پای حرفش نمیماند.مهم نیست ولی واقعا خوب نیست این کار ها را انجام دادن.

این دی بوئر حرف حالیش نمیشه چرا

خوبه خودتم قبول کردی که تقصیر از من نبوده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات

اخیرا مجله فوتبالی شوت انگلستان در مورد باشگاه منچستریونایتد مطلبی را انتشار نموده است و در آن با تیتو ویلانووا مربی تازه وارد این باشگاه مصاحبه ای کوتاه ترتیب داده است:

باشگاه منچستریونایتد در نیم فصل اخیر لیگ فانتزی عملکردی شایسته خود نشان نداده است و در حال حاضر در رتبه سیزدهم جدول جای دارد. در حالی که این تیم در 20 بازی فقط 22 گل زده و 31 گل دریافت کرده که این آمار در این باشگاه بی سابقه است.
خط دفاعی این تیم عملکرد نسبتا بهتری داشته ولی در زمینه گلهای زده این تیم وضعیت اسف باری دارد.

در این راستا باشگاه در نیم فصل اقدام جذب سرمربی جدید خود یعنی تیتو ویلانووا نموده است. تیم های تیتو همیشه به تهاجمی بازی کردن شناخته شده اند.

اقدامات اخیر باشگاه در بازه نقل و انتقالات بیانگر تحولات اساسی در این تیم است. وین رونی بازیکن محبوب انگلستان به باشگاه بارسلونا پیوست در حالی که خودش عنوان کرد روزی بازخواهد گشت. به جای او داوید ویا به منچستریونایتد پیوست. باشگاه همچنین دو بازیکن کناری خود به نام های اشلی یانگ و والنسیا را فروخت تا فرصت را برای هرناندز و ولبک مهاجمین جوان خود فراهم کند.
تیتو در این باره گفت: من به چیچاریتو و ولبک اعتقاد قلبی دارم و مطمئن هستم که در نیم فصل دوم گلهای زیادی برای ما خواهند زد.

ژاوی هرناندز
ژاوی هرناندز هافبک بازیساز بارسلونا تا پایان نیم فصل جای خود را با شواینی عوض کرد تا با افکار تهاجمی خودش جانی تازه را در خط میانی تیم بدمد. بدون شک ژاوی مهره کلیدی تیم خواهد بود.
تیتو در مورد ژاوی گفت: ژاوی بهترین بازیساز دنیا است و بدون شک هافبک مورد علاقه من. مطمئن هستم که ما از حضور او سود خیلی زیادی خواهیم برد.

باشگاه همچنین موریل و مونیاین دو مهاجم جوان تیم آرسنال را به خدمت گرفت تا آینده تیم و همچنین نیمکت ذخیره ها را تقویت کند.

خرید مهم دیگر تیم، کیلینی مدافع موفق تیم یوونتوس است که جای خود را با میلنر عوض کرد تا در کنار ویدیچ یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را بسازند.
تیتو درباره این انتقال نظر خود را اینگونه بیان کرد: کیلینی یکی از بهترین مدافعان لیگ است و ما از حضور او در تیم خوشحال هستیم.

صحبت های پایانی تیتو ویلانووا:
من امیدوارم که در نیم فصل دوم نتایج خیلی بهتری بگیریم و هواداران را با بازی های بهتر خوشحال کنیم.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۲۷ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فاتح تریم: «در انتهای فصل پورتو را ترک خواهم کرد».

فاتح تریم، سرمربی محبوب تیم پورتو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و با اعلام خبر رفتن خود در انتهای فصل همه را متعجب کرد.

او گفت: «من در انتهای فصل پورتو را ترک میکنم و تا آخر عمرم از اینکه مدتی را در این باشگاه بزرگ سپری کردم افتخار خواهم کرد. از هواداران و سران این باشگاه به خاطر حمایتشان از من تشکر میکنم».

تریم درباره علت این تصمیمش گفت: «هیچ مشکلی بین من و مالک تیم وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت، این تصمیم یک توافق دو طرفه است و من میخواهم مدتی را به استراحت بپردازم. امیدوارم با خرید های خوبی که داشتیم در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشته باشیم تا با خاطره ای خوب از این تیم جدا شوم».

او همچنین درباره جانشین خود گفت: «سرمربی فصل بعد تقریبا مشخص است و باشگاه و او به توافقات نهایی رسیده اند، اما چون هنوز قطعی نشده از او نام نمی برم. طی چند روز آینده باشگاه سرمربی جدید را معرفی خواهد کرد».

در انتهای کنفرانس مطبوعاتی خبرنگاران ایستاده برای فاتح تریم دست زدند و تریم نیز از آن ها به خاطر محبتشان تشکر کرد.

۱ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سجاد اسدی: در مدیریت تعویق افتاد، ولی بزودی تیم از این حالت درمی آید؟!

دیشب در کنفرانس مطبوعاتی که انجام شد جناب آقای سجاد اسدی مدیرعامل جدید باشگاه مالاگا در حضور خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.

آقای اسدی دلیل رسیدن شما به اینجا چیست؟
خوب همانطور که میدانید برای مدتی تقریباً یک سال دستیار آقای عروجی بودم و از اینکه لحظاتی رو در کنار ایشون گذراندم و تجربه کسب کردم خوشحالم...
خیلی به دنبال این بودم که یک روزی مدیرعامل رسمی یک تیم باشم و خوشبختانه این امر تحقق پیدا کرد.

وضعیت تیم رو چطور ارزیابی میکنید؟
تیم خوشبختانه تیم خوبی است ولی به دلیل بعضی مشکلات نتوانسته بود جایگاه واقعی خودش را در لیگ پیدا کند اما ما میتوانیم به این امید داشته باشیم که حتی در همین فصل به جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی دست پیدا کنیم؟

از نقل و انتقالات نیم فصل بگید؟
خوب آقای محمدی خودشون یک فرد باتجربه هستن و میدونن که باید چیکار کنن و ما هم اعتراضی نداریم و هر انتقالی که در تیم شکل بگیره برای من فرقی نمی کنه چون میدونم که آقای محمدی خودشون فرد باتجربه ای هستن...

اگر میشه در مورد مدیریتتون یک مقدار توضیح بدید!؟
خوب من آدمی هستم که زیاد مصاحبه میکنم و فعلاً درگیر کارهای سند هستیم ولی به زودی نام من رو در لیست مالکان تیم مالاگا میبینید و فعلاً با صحبت هایی که با آقای محمدی شده شاید تا چند روز دیگه سندها درست بشه و بتونم به عنوان مدیرعامل کارهای لازم رو برای پیشبرد اهداف تیم انجام بدم...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پورتو اعلام کرد: «کارلوس کیروش سرمربی فصل آینده پورتو خواهد بود».

پس از اینکه فاتح تریم اعلام کرد که فصل بعدی در کنار پورتو نخواهد بود، باشگاه پورتو دقایقی قبل در بیانیه ای در سایت رسمی خود نوشت: «ما مایل به ادامه همکاری با فاتح تریم برای چندین فصل دیگر بودیم، اما او نظر دیگری داشت، از این رو کارلوس کیروش را برای هدایت تیم برگزیدیم و او از فصل آینده کار خود را آغاز خواهد کرد. شایان ذکر است که فاتح تریم تا انتهای این فصل سرمربی پورتو خواهد بود و برای او آرزوی موفقیت داریم.

۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
_QUOTEC
علی نوشته:

پورتو اعلام کرد: «کارلوس کیروش سرمربی فصل آینده پورتو خواهد بود».

پس از اینکه فاتح تریم اعلام کرد که فصل بعدی در کنار پورتو نخواهد بود، باشگاه پورتو دقایقی قبل در بیانیه ای در سایت رسمی خود نوشت: «ما مایل به ادامه همکاری با فاتح تریم برای چندین فصل دیگر بودیم، اما او نظر دیگری داشت، از این رو کارلوس کیروش را برای هدایت تیم برگزیدیم و او از فصل آینده کار خود را آغاز خواهد کرد. شایان ذکر است که فاتح تریم تا انتهای این فصل سرمربی پورتو خواهد بود و برای او آرزوی موفقیت داریم.

دستیار تیم دورتمونده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات

خبرگزاری ورزشی اسکای اخیرا اقدام به بررسی بازار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ فانتزی نموده است که در ادامه آمارهای جالبی را در این مورد مشاهده خواهید کرد:

تیم هایی که بیشترین سود نقدی (برآیند مثبت) را در بازه نقل و انتقالات داشته اند:
1. یوونتوس: 157.15 میلیون یورو
2. لیورپول: 153.1 میلیون یورو
3. رئال مادرید: 142.95 میلیون یورو
4. منچستریونایتد 111.05 میلیون یورو

تیم هایی که بیشترین ضرر نقدی (برآیند منفی) را در بازه نقل و انتقالات داشته اند:
1. پورتو: 237.99- میلیون یورو
2. بارسلونا: 234.75- میلیون یورو
3. پاریس سنت ژرمن: 201.9875- میلیون یورو
4. والنسیا: 163.9- میلیون یورو

گرانترین نقل و انتقالات:
1. وین رونی از منچستریونایتد به بارسلونا، مبلغ قرارداد: 150 میلیون یورو
2. مودریچ از رئال مادرید به یوونتوس، مبلغ قرارداد: 110 میلیون یورو
3. دی ماریا از رئال مادرید به آرسنال، مبلغ قرارداد: 100 میلیون یورو
3. تورس از لیورپول به منچسترسیتی، مبلغ قرارداد: 100 میلیون یورو

بدون شک خبرسازترین انتقال، انتقال وین رونی از منچستریونایتد به بارسلونا بود که با توجه به قوانین جدید لیگ فانتزی رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

.The key is within you

MCKS
۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
اصلاحیه خبر:
تیم هایی که بیشترین سود نقدی (برآیند مثبت) را در بازه نقل و انتقالات داشته اند:
1. یوونتوس: 168 میلیون یورو
2. لیورپول: 153.1 میلیون یورو
3. رئال مادرید: 120.95 میلیون یورو
4. منچستریونایتد 111.05 میلیون یورو

.The key is within you

MCKS
۲ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۷,۶۵۰ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۵۷ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۶,۸۷۶ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۴۶۴ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۸ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۸۰۹ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۵۲۱ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۴۹۱ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۵۵۸ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۷۹ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۲۰۸

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!