به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد مذهبی
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
❤Son of man❤ نوشته:

و مرگ چقدر به انسانه نزدیکه
گاهی اوقات اونقدر نزدیکه که بایک معجزه زنده می مونی
و شاید این حادثه میخاد بگه دیگه آخراته ،عمرت داره به پایان میرسه و تو هنوز ماموریتتو توی این دنیا تموم نکردی
وهزاران شاید و اگر که از دیروز تا الان تو ذهنم رژه میرن

یک ماه و خورده ای گذشت و باز هم مرگ نزدیکم شد

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
امام علي (ع):

عِفَّتُهُ (الرَّجُل) عَلى قدرِ غَيرَتِهِ؛

پاكدامنى مرد به اندازه غيرت اوست.

[نهج البلاغه(صبحی صالح) ص 477 ، حكمت‏47]

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
شوقی از جنس دیدار در دلم
باز آخر سال است:
اذنم می دهی ای #پسر_حضرت_مادر؟!
نگاه کن دلم را که کبوترانه سوی #صحن و سرایت پر می زند ...
دلم را گره می‌زنم به نگاه کریمانه ات, وارد می شوم
اینجا بهشتی دیگر ست!
رو به روی ضریح سبز تو
تمام دنیا فراموش می شود
اصلا تمام دنیا می شود #تو!
میان آن همه شلوغی و همهمه که به دریای آرامش تو می رسم,می شود زیباترین تضاد عالم!
با خود می اندیشم,
زمان کم است و باید بهره ها برد
چه بخواهم؟
#تمام_خیر را!
به یاد می آورم :#بقیه_الله_خیر_لکم ...
آرزوی آمدن فرزندنت یعنی هر آنچه که خیر است ...
دلم به یادش آرام تر می شود و #نگاهم خیس از ندیدنش
سلام خدا بر تو و خاندانت
سلام خدا بر تو و دوستدارانت
لحظه ی فراق نزدیک ست
حالا حتی آن گوشه #باب_الرضا هم نمی تواند قرار دلم باشد
وقتی قرار است از تو جدا شوم!
سلام آخر یعنی خداحافظ ای #آقای_مهربانی_ها
و سفر تمام می شود اما
شوق من برای #دیدار دوباره ی شما هرگز!

#كاف_ميم

سفر مشهد امسال هم مثل هر سال عالی بود خداروشکر.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۲ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
سه تا سوال هست هرکس به مقدار توانایی ذهنش جواب بده منم بعدا میام جواب کامل رو میذارم
1_چرا خداوند خالقه؟ چه ضرورتی به خلقت بوده؟ خداوند که بی نیازه چرا اینهمه موجودات رو آفریده؟هدف از افرینش رو نمیگم ضرورته افرینش؟ خداوند میتونست این جهان رو نیافرینه

2_خداوند ادیان روافریده تاانسان به کمال برسه حالا اگر ینفر بگه که نمیخواد به کمال برسه و میلی برای عمل به دین نداره چه جوابی بهش میدید؟

3_چرا خداوند مارو توی این زمان و مکان ، بااین شکل و بااین خصوصیات افریده اگر یکی بگه من از خدا گله دارم چرا ازین پدرمادر یا اینجا افریده شدم چه جوابی بهش میدید؟

عطر تو دارد این هوا...
۲۲ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
3_چرا خداوند مارو توی این زمان و مکان ، بااین شکل و بااین خصوصیات افریده اگر یکی بگه من از خدا گله دارم چرا ازین پدرمادر یا اینجا افریده شدم چه جوابی بهش میدید؟

من به شخصه بهش میگم که
این انتخاب خودت بوده که به این دنیا بیای میتونستی تو همون عالم ذر بمونی
هیچ اجباری هم نداشتی

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۳ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
....... نوشته:

سه تا سوال هست هرکس به مقدار توانایی ذهنش جواب بده منم بعدا میام جواب کامل رو میذارم
1_چرا خداوند خالقه؟ چه ضرورتی به خلقت بوده؟ خداوند که بی نیازه چرا اینهمه موجودات رو آفریده؟هدف از افرینش رو نمیگم ضرورته افرینش؟ خداوند میتونست این جهان رو نیافرینه

2_خداوند ادیان روافریده تاانسان به کمال برسه حالا اگر ینفر بگه که نمیخواد به کمال برسه و میلی برای عمل به دین نداره چه جوابی بهش میدید؟

1. ذات و حکمت خداوندی ایجاب می کنه به هر موجودی به اندازه استعداد و توانایی فرصت بده. خلقت هم از این جنسه.

2. لا اکراه فی الدین. برو گمشو مثل حیوون زندگی کن، گه.

3. ظاهرا سطحی که ما توی این دنیا درش قرار گرفتیم، حاصل عملکردمون تو دنیاهای قبلی بوده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اسفند ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
....... نوشته:

1- هممون میدونیم خدا آگاهه. پس همین الانشم سرنوشت هممون و میدونه حتی قبل اینکه ما وارد این دنیا بشیم یه کار درست یا نادرست انجام داده باشم. خدا ما رو آفرید که اولا به خومون ثابت بشه که چی هستیم و اگه خواستیم بریم اون دنیا مجازات یا تحسین بشیم خدا مدرک داشته باشه بعدم میگیم خدا قادره! خب وقتی کسی قادر باشه نمیتونه توانایی هاشو بروز نده شما کلی لوازم آشپزی و انواع و اقسام مواد اولیه رو بذار جلو یه آشپز ماهر. بعد بهش بگو یک ساعت اینجا باش، اینا رو ببین اما هیچ کاری باهاشون نکن، میتونه؟ قطعا نه. بالاخره این توانایی رو داره و باید بروز بده. خدا هم چون قادره نمیتونه توانایی هاشو واسه خودش نگه داره؛ کن فیکون! باش پس می باشد!

3- خدا اولا هیچ کاری رو بدون دلیل و حکمت نکرده. به هیچ کسم نیومده کلی خوبی و خوشی بده به یکی هم کلی بدی و بدبختی. قطعا تو تو زندگیت یه چیز داری که اون یکی نداره و بالعکس. تازه اگرم کسی تو زندگیش نقطه عطفی نبینه یا مشکل از نگرش خودشه یا خدا بابت تمام اون سختی هایی که اینجا کشیده اون دنیا واسش جبران میکنه. پس دلیلی برای ناراضی بودن نیست.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۳ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sunset نوشته:

3- خدا اولا هیچ کاری رو بدون دلیل و حکمت نکرده. به هیچ کسم نیومده کلی خوبی و خوشی بده به یکی هم کلی بدی و بدبختی. قطعا تو تو زندگیت یه چیز داری که اون یکی نداره و بالعکس. تازه اگرم کسی تو زندگیش نقطه عطفی نبینه یا مشکل از نگرش خودشه یا خدا بابت تمام اون سختی هایی که اینجا کشیده اون دنیا واسش جبران میکنه. پس دلیلی برای ناراضی بودن نیست.

دقیقا همینطوره. خدا به همه آدما فرصتهای رشد برابر میده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اسفند ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
خطبه فدكيه
اظهار عجز از بیان عظمت، کمترین کارى است که هر مدعى وقتى در مواجهه با این خطبه ماندگار، فراروى خود مى‏بیند. خطابه‏اى که از باب «تکلموا تعرفوا فان المرء مخبوء تحت لسانه» آیینه‏اى هرچند با ابعاد کوچک، براى نمایاندن بلنداى شخصیت حضرت زهرا(س) مى‏باشد.

از نظر موقعیت خطیب و خطابه نیز این خطبه بسیار قابل ملاحظه است. دختر رسول خدا(ص) در حال گذراندن روزهاى سخت تألم فقدان آن حضرت و روزهاى سخت‏تر مواجهه با انحراف عمیق جامعه اسلامى و به حسب ظاهر در زمانى که مى‏بیند به حق مسلم دینى و عرفى او - به عنوان آغازى براى زیر پا گذاشتن قوانین اسلام و پایمال نمودن حق اهل البیت(ع) - تعرض و تعدى آشکار صورت گرفته و... چنین خطابه‏اى را ایراد مى‏فرمایند.

جهت دیگر عظمت این سخنرانى، عمق معانى و گستردگى معارفى است که مورد توجه حضرت قرار گرفته که وقتى در کنار زیبایى ظاهرى و فصاحت و بلاغت آن قرار مى‏گیرد، مصداق «نور على نور» را تداعى مى‏نماید.

پاسخ به شبهه اى كه در انتها ممكنه پيش بياد.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۳ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
من به شخصه بهش میگم که
این انتخاب خودت بوده که به این دنیا بیای میتونستی تو همون عالم ذر بمونی
هیچ اجباری هم نداشتی

سندی برای این گفته دارید؟ اثباتی برای چگونگی عوالم ذر دردسترس نیس تاجایی که من میدونم

نقل قول
1. ذات و حکمت خداوندی ایجاب می کنه به هر موجودی به اندازه استعداد و توانایی فرصت بده. خلقت هم از این جنسه.

تقریبا اشاره کردید ولی نیاز به اثبات بیشتری داره.

نقل قول
2. لا اکراه فی الدین. برو گمشو مثل حیوون زندگی کن، گه.

نقل قول
3. ظاهرا سطحی که ما توی این دنیا درش قرار گرفتیم، حاصل عملکردمون تو دنیاهای قبلی بوده.

کدوم دنیا؟
نقل قول
خدا ما رو آفرید که اولا به خومون ثابت بشه که چی هستیم و اگه خواستیم بریم اون دنیا مجازات یا تحسین بشیم خدا مدرک داشته باشه

یعنی چی این؟ بحث سر افرینشه اگر افریده نشده بودی که دیگه دنیا و اخرتی درکار نبود که بخوای تحسین یا مجازات بشی
نقل قول
بعدم میگیم خدا قادره! خب وقتی کسی قادر باشه نمیتونه توانایی هاشو بروز نده

چرا نمیتونه؟ خداوند نیازی به بروز تواناییهاش نداشته
نقل قول
شما کلی لوازم آشپزی و انواع و اقسام مواد اولیه رو بذار جلو یه آشپز ماهر. بعد بهش بگو یک ساعت اینجا باش، اینا رو ببین اما هیچ کاری باهاشون نکن، میتونه؟

ذات خداوند بری از هرگونه نیازه. منظورت از لوازم اشپزی چیه
خداوند خودش مسبب اسبابه چیزی نبوده که بخواد از اون بیافرینه
مثالت اصلا قابل درک نیست
نقل قول
بالاخره این توانایی رو داره و باید بروز بده. خدا هم چون قادره نمیتونه توانایی هاشو واسه خودش نگه داره؛ کن فیکون! باش پس می باشد!

چرا نمیتونه؟
نقل قول
خدا اولا هیچ کاری رو بدون دلیل و حکمت نکرده. به هیچ کسم نیومده کلی خوبی و خوشی بده به یکی هم کلی بدی و بدبختی. قطعا تو تو زندگیت یه چیز داری که اون یکی نداره و بالعکس. تازه اگرم کسی تو زندگیش نقطه عطفی نبینه یا مشکل از نگرش خودشه یا خدا بابت تمام اون سختی هایی که اینجا کشیده اون دنیا واسش جبران میکنه. پس دلیلی برای ناراضی بودن نیست.

این حکمت بحث رو به حاشیه میبره یعنی بگیم ما جاهلیم و سراز کار خدا در نمیاریم پس جوابی برای این سوال نیست؟
بعدم بحث سربهتریابدتر بودن نیست مثلا من میخوام چشمام آبی باشه چرا نشده؟ خدامیتونست کاری کنه من چشام آبی باشه چرا نکرد؟؟؟؟؟

پ.ن: خوبه یکم به چالش کشیده شدید
بقیم بیان تفکراتشونو بگن جالبه پیش خودمون حداقل بررسی کنیم چقدر قدرت استدلال داریم تو مسائل این چنینی

عطر تو دارد این هوا...
۲۳ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۶,۳۱۲ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۲,۹۹۳ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۲۶۸ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۴۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۸۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۰۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۲۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۵۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۱۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۰ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!