به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
هر کی بوسی جون رو با سایر هافبک های دفاعی جهان مقایسه می کنه سخت در اشتباهه.به قول یکی از مریدانِ بوسی، بوسی هافبک دفاعی نیست.وظایف مهمتری بر دوششه ... !!!

من که گفتم بوسکتس رو نمیشه با دیگران مقایسه کرد چون بوسکتس یه هافبکه معمولیه ولی بقیه ی هافبک دفاعی ها جهان عملکردی چیزی در حده اسپایدر من و هری پاتر دارن چون واقعا کار های خارق عادت انجام میدن تمام پاس هایی که میدن باعث میشه موقعیت رو دروازه حریف ایجاد کنه و تقریبا بی نقص بازی میکنن
و راحته راحت هر بازی 6،5 تا پاس گل میدون شوخی که نیست؟؟
میدونی اسطلاح جالبه پاس دو متری که به کار بردی منو یاده چی میندازه؟؟
منو یاده اون کسایی میندازه که از حسادت نمیتونستن بازی بارسا رو ببینن میگفتن: مگه بارسا چی کار میکنه؟؟ بقل پاس میده میگیره یا به عبارتی با هم پاس دو متری ردو بدل میکنن
من جوابم به اون افراد این بود : اگه پاس دو متری دادن ایندر راحته پس چرا تیمی به غیره از بارسلونا نمیتونه همچین کاری رو انجام بده
بعضی از افراد هیچ منطقی ندارن و تمام کاسه کوسه های تیم رو سره بوسکتس میشکنن و حتی سوراخ شدن لایه ی اُزن رو هم گردنه بوسکتس میندازن
چون انعطاف پذیر نیستن و این جرات رو ندارن که اشتباهشون رو بپذیرن

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
جلوی ضدحملاتی که از مرکز زمین زده میشه رو کنترل کنه

افرين
بايد اين كارو كنه كه نميكنه تو اكثر موقعيت ها جاميمونه قدرت توپ ربايشم كه زير صفره تو پاس كاري هاهم كه فقط توپ رو ازژاوي ميگيره ميده اينيستاوبرعكس
خداييش چطور به يه همچين بازيكني ميتونيد بگيد بهترين هافبك دفاعي دنيا يا بگيد جزء ده هافبك دفاعي دنياست؟
يه كمي واقع گراباشيد

۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دوست من وظیفه ی یه هافبک دفاعی نیست که پاس گل بده ...
من نمی دونم چرا شما سطح توقعتون اینقدر بالاست. اول که بوسی جون رو با سایر هافبک های تدافعی مقایسه می کنید حال اینکه بوسکتس عزیزم وظایف مهمتری بر دوششونه ...

بعد انتظار پاس گل هم که دارید حتما در کامنت بعدتون تقاضای گل زنی رو هم مطرح می کنید ...

هممون قبول داریم بوسی جون یه پدیده ست. ما -ببخشید که از طرف جمع صحبت می کنم- خیلی خوشحالیم در زمانی زندگی می کنیم که بوسکتس بازی گری می کنه ... . خواهشا دست از سر این پسر بردارید ...

نقل قول
میدونی اسطلاح جالبه پاس دو متری که به کار بردی منو یاده چی میندازه؟؟
منو یاده اون کسایی میندازه که از حسادت نمیتونستن بازی بارسا رو ببینن میگفتن: مگه بارسا چی کار میکنه؟؟
بقل پاس میده میگیره یا به عبارتی با هم پاس دو متری ردو بدل میکنن من جوابم به اون افراد این بود : اگه پاس دو متری دادن ایندر راحته پس چرا تیمی به غیره از بارسلونا نمیتونه همچین کاری رو انجام بده

عزیزی هزار و پانصد تومان پسنداز در یکی از شعب بانکی داشت .روش نمی شد بره حسابشو ببنده ...
من بهش گفتم چه بسا پروژه ها یی که لَنگِ همین هزار تومان تو بودند(مثلا 999 میلیون و 999 هزارو و 500 تومانش جور شده بود).فکر کن اگه اون هزار و پانصد تومان تو اگه نبود اون پروژه عظیم کلید نمی خورد و ...
مریدان همی نعره ها کشیدندی و دوست من راه شعبه مربوطه پیش گرفتندی ...

ما هم که انعطاف نداشتندی ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوست من وظیفه ی یه هافبک دفاعی نیست که پاس گل بده ...

من نمی دونم چرا شما سطح توقعتون اینقدر بالاست. اول که بوسی جون رو با سایر هافبک های تدافعی مقایسه می کنید حال اینکه بوسکتس عزیزم وظایف مهمتری بر دوششونه ...

چه تعبیره کارشناسانه و مو شکافانه ای؟؟؟

بابا خیلی کارت درسته
نقل قول
هممون قبول داریم بوسی جون یه پدیده ست.

اصن مهم نیست که قبول داشته باشی یا نداشته باشی ،اصلا مهم نیست
مهم اینه که مربیاش قبولش دارن

۱۷ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوباره این استدلال مسخره چون گواردیولا و دل بوسکه میگن فلانی خوبه پس خوبه رو تو این تاپیک شنیدم! آقایون بزرگترین کشف پپ کبیر همین پدرو بود که دیگه الان همه به افتضاح بودنش معترفن! دل بوسکه هم که عشق عمیقی بهش داره و هر بازی فیکسه. پس باید نتیجه بگیریم بهترین بازیکن دنیاس!

اگر فکر می کنید هر کاری امثال پپ می کنن درسته، پس اصلا برای چی نظر میدید؟ بحث برای مطرح کردن دیدگاه ها و تفکرات شخصیه. اگر چیزی از خودتون ندارید و مرجع تقلیدتون پپ هست که دیگه اصلا محلی برای بحث باقی نمی مونه.

نقل قول
محمدعلي نوشته:

چه تعبیره کارشناسانه و مو شکافانه ای؟؟؟
یه لحظه فکر کردم حمیدرضا صَدر کامنت گذاشته
بابا خیلی کارت درسته

اصن مهم نیست که قبول داشته باشی یا نداشته باشی ،اصلا مهم نیست
مهم اینه که مربیاش قبولش دارن

والا شما عادت دارین که همیشه خودتون رو دانای کل بدونید و خودتونو با کسایی مثل افلاطون ،سقراط، بقراط، ارسطو،فیثاغورث، ابو نصر فارابی، ابوعلی سینا ،دکتر حسابی و ... مقایسه کنید به خاطره همین تفکراتتون همیشه به جای همه حرف میزنید و نظره شخصیه خودتون رو تعمیم میدین به همه دیگه عذر خواهی برا چیه؟

چه ربطی به ملی شدن صنعت نفت داشت؟؟
فکر کنم دیشب تو حسینیه زیاد برنج خوردی الان حالت خوب نیست

نیازی نبود بگی همه میدونن

خیلی جالبه که با این ادبیات زشت و منحط، آخر هر ارسالت هم ادعای مودب بودن و احترام به دیگران گذاشتن می کنی و دیگران رو به قرون وسطایی بودن و هزار چیز که از قضا خودت مبتلا بهشونی متهم می کنی!

واقعا شرم آوره این طرز حرف زدن و این سطح نازل ادب و رفتار اجتماعی...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من نظره شخصی خودم رو بیان میکنم درست مثل بقیه ولی مثل بعضیا بی ادبانه، بی فرهنگ منشانه و قرون وسطایی حرف نمیزنم

تاریخ ارسال پیام: امروز ۱۴:۳۷

وقتی چیزی رو نمی فهمی لازم نیست عصبانی بشی و پرت و پلا بگی.سوال پرسیدن خجالت نداره.

رابطه ی پاس های دو متری بوسکتس با پاسکاری تیم بارسا : شقیقه با گوزن
(منظورم اشاره ی استاد عالی پیام بود، نه ... . ببخشید که بیشتر نمی تونم توضیح بدم)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
چه کار می کنید! این چه طرز صحبت کردن با هم دیگه هست..؟ اینجا نظر می دید، نظرات همدیگر رو می بینیم و نقد می کنیم؛ حالا یک نفر می یاد تو بحث ها شرکت میکنه باید منطقی صحبت کنه نه احساسی!البته این راه درستش نیست و این که هر کی هر چی خواست بگه.

نگاه کنید؛ نظر تمام کاربران محترمه و جهت گیری و نحوه ی یک کاربر نسبت به نظرات کاربر دیگه رو هم زیر نظر داریم چه بسا افرادی هستند که بابت این برخورد بلاک شدند و هنوز هم به این رفتارشون ادامه میدن. گذشته از این که یک کاربر تو یک بحث با کاربر دیگه سر یک موضوع مثل کیفیت بوسکتس اختلاف نظر داره و با علاقش سازگار نباشه باید منطقی صحبت کنه، نه این که وصلش بدی به این اون، همدیگر رو متهم کرد و بزنی به جاده خاکی، و در آخر هم به هیچ نتیجه ای نرسه. دقت کنید چی می گید!

اینجا میایید بحث فنی کنید نه این که پافشاری کنید روی کاربران و نظر هاشون! بازم می گم نسبت به حرف های همدیگه اینقدر حساس نشید. این جمع دوستانه رو هم به هم نزنید.در مورد بوسکتس هم یکی دو نفر اومدن بحث رو خوب شروع کردند ولی به صورت خیلی افراطی بحث به بیراهه رفت و اصلا هم نتیجه نداشت.

پ.ن:دوستانی که هواسشون به این هست که چه کسی بلاک شده بهتره روی کامنت دادنشون دقت کنن!

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
آقایون؛ یه خورده یواشتر. با دوستان مروت، با دشمنان مدارا ....

۱۷ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوستان میشه این جوک بهترین هافبک دفاعی دنیا رو هی تکرار نکنین؟

نقل قول

دیلاق :

1 - قد بلند. 2 - مجازاً بی قابلیت .

تاریخ ارسال پیام: دیروز ۱۸:۱۲
نقل قول
فکر نکنم تو اون سطحی باشه که بخوایم بازی شو در برابر بایرن آنالیز کنیم.

نقل قول
نه عزیز همین که الان کمتر دایوینگ می کنه و آبروی تیم رو نمیبره کلی پیشرفت از خودش نشون داده ...

نقل قول
یه چیز هایی وجودیه و اکتسابی نیست مثلا به پدرو نگاه کن :
اگه یه الاغ کور روزی دو ساعت کنار مسی می نشست از وجنات لئو صاحب کمالاتی می شد ولی این کند ذهن صد سال دیگه هم که بگذره اگه در جمع بزرگانی هم سطح لئو هم که باشه بازم ...

نقل قول
قسم می خورم اگه روزی این بشر تو زمین باشه و کاری به بازی نداشته باشه (کلا یه جا ساکن وایسته) من هر روز 100 دفعه میام تو همین تاپیک و با فونت درشت می نویسم :
دوستت دارم بوسی

نقل قول
و در پایان یه پرسش همراه با جوایر نفیس :
الاغ کور در جمله ی زیر استعاره از کدام بازیکن بارساست :
«اگه یه الاغ کور روزی دو ساعت کنار مسی می نشست از وجنات لئو صاحب کمالاتی می شد ...»
َ.1 تیو
2. پدرو
3. هر دو گزینه
4. هیچکدام !

تاریخ ارسال پیام: امروز ۱۲:۰۵
نقل قول
دست من بود که این آقا توپ جمع کن ورزشگاه هم نبود ...

بازم ارسال های توهین امیز رو لیست کنم یا بسته؟
این حرفا چیزی جز بی احترامی محض به بازیکنایه بارسلوناست؟؟
من فقط ، فقط و فقط میخواستم با همون ادبیاتی که دوستان تو این چند مدت علیه بوسکتس صحبت کردن جوابشون رو بدم که بیبینم آستانه ی تحملشون تا چه حده وگرنه خودم اصلا دلم نمیخواستم این حرفا رو بزنم
فقط خواستم بیبینم وقتی خودتون با نیش و کنایه در مورد بوسکتس حرف میزنید و انتظار دارید همه تحمل کنن اگه کسی بیاد با همون ادبیات جوابتونو بده شما چقدر تحمل میکنید که مشخص شد
من رفتاری که کاملا سهوی و کنترل شده برای محک زدن بعضی چیزا انجام دادم رو اصلا قبول ندارم و خودم خودم رو محکوم میکنم و از همه عذرخواهی میکنم
واقعا عذرخواهی میکنم
پ.ن: ناظر محترم خواهشا عدالت رو رعایت کن و یه سری به صفحات قبل بزن و همه ی نظرات توهین آمیز رو ویرایش کن

۱۷ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
یه چیزی که برخلاف گذشتست همین آزادی بیانیه که تو این چند وقت تو این تاپیک داشتم.

قبلا با کنایه حرف می زدم چون معمولا کامنت هام حذف می شدند ...
ناظرینی که خودشون هم بلاک شدند و آخر سر من موندم و حرف های نگفته ی زیادی ...
از زمانی که مجید عزیز ناظر تاپیک شده سعی کردم خودمو تغییر بدم که نمی دونم موفق بودم یا نه.

چیزی که مشخصه نفرت من از بوسکتسه و من اصلا این آقا رو بازیکن بارسا نمی دونم.
ولی من شروع کننده ی این بحث نبودم.در ادمه ی کامنت سعید آقا من گفتم بهتره عملکردشو در بازی های جام حذفی ببینیم چون همین قدر بیشتر ازش توقع ندارم و اصلا حرف کنایه آمیزی نزدم ...

هر چند باز مجبور شدم به شیوه ی خودم رفتار کنم.درست مثل قسمت پایانی این کامنتم :

تعریف کنایه :
کنایه در لغت به معنای "پوشیده سخن گفتن" است و در اصطلاح ادبیات فارسی، ترکیب یا جمله­ای است که مراد گوینده معنای ظاهری آن نباشد، اما قرینه­ای هم که ما را از معنای ظاهری(مکنی­به) متوجه معنای باطنی (مکنی­عنه) می­کند، وجود نداشته باشد. بنابراین کنایه ذکر مطلبی و دریافت مطلبی دیگر است.
----------------------------------------------------
از امروز من هیچ کامنتی در مورد والدز،بوسکتس،تیو و پدرو نخواهم داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۱,۳۶۷ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۲۵۳ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۹,۸۷۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۷,۰۴۸ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۹۳ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۴ بازدید
۲۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۹۷۹ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۶۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۶۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۵,۰۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۲ کاربر آنلاین است. (۱۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!