به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

آرژانتین 1 اروگوئه 0 / واکنشی غریزی و 3 امتیازِ حیاتی
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

آرژانتین در شبی که تیمش تفاوتِ بسیاری با بازیِ اول کرده بود با تک گلِ آگوئرو اروگوئه را شکست داد تا با 4 امتیاز کنارِ پاراگوئه در صدرِ گروهِ دوم بایستد

آرش حقیقی

ترکیب و سیستمِ آرژانتین در این بازی واکنشِ غریزی و طبیعیِ جراردو مارتینو بود به تساویِ 2-2 مقابلِ پاراگوئه. مارتینو تیمش را از 3-3-4 به 1-3-2-4 تغییر داده بود و بانگا و رانکالیا را با بیلیا و زابالتا عوض کرده بود. نتیجه‌یِ رویکردِ محافظه‌کارانه‌یِ او، که برایِ تکرار نشدنِ از دست دادنِ 2 گل برتری بود، و دفاعِ عمیقِ اروگوئه، بازیِ سنگین و فشرده‌ای در نیمه‌یِ اول پدید آورد. آرژانتین با آگوئرو به عنوانِ تک مهاجم و مسی و پاستوره و دی ماریا به عنوانِ هافبک‌هایِ تهاجمی، موفق به خلقِ موقعیت‌هایِ چندانی نشد (بهترین‌شان ضربه‌یِ سرِ آگوئرو بود که موسلرا مهارش کرد). حضورِ لوکاس بیلیا به عنوانِ هافبکِ دفاعی، کنارِ ماسچرانو باعثِ شده بود تا خلاقیتِ آرژانتین در میانه‌یِ میدان کمتر شود.

تا اینکه در دقیقه‌یِ 56 نیمه‌یِ دوم، یک لحظه نبوغِ خاویر پاستوره، ارسالِ دقیقِ زابالتا و ضربه‌یِ سرِ محکمِ آگوئرو داستانِ بازی را تغییر داد. دریبل و پاسِ پاستوره در این صحنه، یادآوری از نظرِ اریک کانتونا بود که اعتقاد دارد: «پاستوره بهتر از مسی و رونالدو است، چون زوایایی را می‌بینید که بقیه نمی‌بینند.»

همکاریِ دو ستاره‌یِ من سیتی برایِ زدنِ تک گلِ بازی، گلی که نزدیک بود که بهایِ مصدومیتِ شانه‌یِ چپِ آگوئرو تمام شود، باعث شد تا بازی برایِ دقایقی باز شود و در همین بازه‌یِ کوتاه بود که آرژانتین چند موقعیتِ خوب در ضدحمله را از دست داد. اما وقتی تاتا مارتینو، که خودش به دلیلی نامعلوم در نیمه‌یِ اول از کنارِ زمین اخراج شده بود، در دقیقه‌یِ 76 بانگا را به جایِ پاستوره به زمین فرستاد، بازی یک بارِ دیگر فشرده شد و غیر از حملاتِ طبیعی اروگوئه در چند دقیقه‌یِ آخر، دیگر با اتفاقِ خاصی همراه نبود.

آرژانتین این بار دیگر برایِ حفظِ اختلافِ یک گل تنها راه را در گل زدن ندید، و 15 دقیقه‌یِ آخر را با 3 هافبکِ دفاعی بازی کرد. این تغییرِ رویکرد و روحیه‌یِ آلبیسلسته قدمِ رو به جلویی بود. باید گفت گلِ دومی که آرژانتین مقابلِ پاراگوئه خورد و 2 امتیازی که از دست داد، به سودش بود و باعث شد تا با دیدی منطقی‌تر و تمرکزی بالاتر برابرِ اروگوئه بازی کند. آرژانتین با این نوع فوتبال می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد.

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۷ خرداد ۱۳۹۴
مسی: اوروگوئه مقابل ما فوتبال بازی نکرد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

ستاره ملی پوش بارسا درباره بازی تیم ملی کشورش مقابل اوروگوئه اظهار نظر کرده است.

آرژانتین در دیداری که اوروگوئه شدیدا دفاعی بازی می کرد توانست با تک گل آگوئرو برنده بازی باشد. مسی اما بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:«اوروگوئه می خواست بازی را سخت کند و تماس های زیادی ایجاد کرد. ما بر بازی سلطه داشتیم و می دانستیم که مقابل این روش چطور باید بازی کنیم. البته که خودمان زیاد علاقه نداریم که مقابل این تیم ها بازی کنیم. به هر حال ما در تمام بازی سعی داشتیم که سطحی یکسان داشته باشیم، اما اوروگوئه خیلی بسته بازی می کرد و نمی خواست فوتبال بازی کند. ما سعی کردیم از هر دو جهت زمین به آن ها حمله کنیم. اما آن ها می خواستند فقط توپ را بگیرند و بازی مستقیم و توپ های ارسالی بلند را داشته باشند. خوشبختانه آگوئرو گل زد و ما توانستیم خوب بجنگیم.

این همان چیزی بود که در بازی می خواستیم». مسی همچنین درباره ادامه مسابقات گفت:«انگیزه مان دقیقا مانند روز اولی است که برای حضور در این تورنمنت آمدیم. البته مساوی با پاراگوئه اصلا خوب نبود و واقعا بدشانسی بود. 2 بر صفر پیش بودیم و نتوانستیم برنده باشیم. به هر حال حالا جایی هستیم که می خواستیم. در صدر هستیم و این که به عنوان صدرنشین صعود کنیم بستگی به خودمان دارد».

۲۷ خرداد ۱۳۹۴
کلمبیا 1-0 برزیل؛ پاره شدن نوار پیروزی ها، صدر نشینی را از سلسائو گرفت
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

برزیل در دومین دیدار خود در کوپا آمریکا، با نتیجه 1-0 در برابر کلمبیا شکست خورد.

تیم های برزیل و کلمبیا، از ساعت 04:00 امروز، پنج شنبه در حالی در ورزشگاه مانومنتال در سانتیاگو به مصاف یکدیگر رفتند که تا قبل از این دیدار، برزیل با برتری 2-1 در برابر پرو، صدر نشین رقابت ها بود و در طرف مقابل، کلمبیا که در دیدار اول در برابر ونزوئلا شکست خورده بود، با شکست در این دیدار نیز در آستانه حذف قرار می گرفت. قضاوت این دیدار نیز بر عهده آقای اوسس بود.

در نیمه اول بازی، کلمبیا با انگیزه بیشتری وارد میدان شد و حملاتی را روی دروازه برزیل تدارک دید. همچنین زرد پوشان کلمبیایی، با گرفتن خطا از بازیکنان برزیل در زمین این تیم، برای خود موقعیت سازی می کردند. سرانجام نیز روی یکی از ضربه های ایستگاهی که حاصل از خطای بازیکنان بزریل بود، مورییو موفق شد در شلوغی محوطه جریمه برزیل، دروازه این تیم را با یک ضربه از داخل محوطه جریمه باز کند تا حساب کار، در دقیقه 36، 1-0 به سود کلمبیا شود.

پس از این گل، کلمبیا یک حمله دیگر را نیز تدارک دید که اگر فالکائو، مهاجم این تیم چابکی لازم را به کار می برد، می توانست حتی گل دوم را نیز به ثمر برساند. در طرف مقابل اما برزیل هم دست به کار شد و در یک حمله خوب، ضربه سر نیمار توسط اسپینا دفع شد، روی برگشت این توپ، نیمار توپ را با دست به سمت دروازه کلمبیا زد که این حرکت از چشم داور دور نماند و نیمار با کارت زرد جریمه شد. این کارت زرد برای نیمار، به منزله از دست رفتن بازی بعدی برزیل در برابر ونزوئلا برای او است. به هر روی، با تمامی این اتفاقات نیمه اول با برتری 1-0 کلمبیا به اتمام رسید.

با آغاز نیمه دوم بازی، ابتدای نیمه، این باز هم شاگردان پکرمن بودند که حملات خود را آغاز کردند و در آغاز نیمه، یک ضربه از پشت محوطه جریمه برزیل توسط کوادرادو زده شد که با اختلاف کمی از کنار دروازه برزیل به بیرون رفت. در ادامه اما روی اشتباه مدافعان کلمبیا، فرصتی فوق العاده برای برزیل و فرمینو ایجاد شد که این مهاجم هافنهایم، در نهایت بی دقتی فرصت طلایی برزیل را از دست داد و درحالی که تنها دروازه خالی را پیش روی خود داشت، توپ را به آسمان فرستاد. در ادامه و پس از اینکه این خطر جدی از بیخ گوش کلمبیا گذشت، زردپوشان در پی کنترل بازی برآمدند تا با آرام کردن بازی تا زهر حملات برزیل را بگیرند و در این امر نیز موفق بودند و بازی برای چند دقیقه، بدون داشتن موقعیت خاصی دنبال شد.

اما با نزدیک شدن به پایان بازی، این برزیل بود که به فشار حملات خود افزود، اما این دفاع مستحکم کلمبیا بود که مانع نتیجه گیری برزیل شد و حتی در دقایق پایانی، شاگردان پکرمن شانس زدن گل را نیز داشتند. بدین ترتیب، کلمبیا موفق شد با حفظ نتیجه 1-0 در نهایت پیروز شود تا به نوعی شکست خود در برابر ونزوئلا را جبران کند. با این نتیجه برزیل و کلمبیا از هر نظر با یکدیگر برابر شدند. دیگر بازی این گروه نیز بامداد فردا میان ونزوئلا و پرو برگزار خواهد شد.

گفتنی است که در وقت های اضافه بازی، درگیری میان بازیکنان دو تیم بالا گرفت که در این بین باکا با دنی آلوز و نیمار با یکی از مدافعان کلمبیا درگیری لفظی پیدا کرد. این درگیری ها حتی تا پس از سوت پایان نیز ادامه داشتند و با بالا گرفتن نزاع میان بازیکنان دو تیم، نیمار و باکا از برزیل و کلمبیا با کارت قرمز جریمه شدند.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
با دو کارته شدن و اخراج؛ نیمار و باکا بازی های بعدی برزیل و کلمبیا را از دست دادند
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

نیمار و باکا نمی توانند در بازی بعدی، تیم خود را همراهی کنند.

امروز صبح شاگردان پکرمن در قالب تیم ملی کلمبیا به مصاف شاگردان دونگا در تیم ملی برزیل رفتند که در نهایت، با تک گل جیسون مورییو، کلمبیا موفق شد برزیل را شکست دهد. در این دیدار که نیمه دوم آن پر از حواشی بود، درگیری هایی رخ داد که به اخراج کارلوس باکا، مهاجم سویا و نیمار، مهاجم بارسلونا منجر شد. در درگیری این دو بازیکن که پس از سوت پایان رخ داد، هر دو بازیکن با کارت قرمز آقای اوسن جریمه شدند و بازی بعد تیم های ملی خود را از دست دادند.

البته نیمار پیشتر با دریافت کارت زرد در نیمه اول، دو کارته شده بود و بازی بعدی برزیل را از دست داده بود. بدین ترتیب نیمار نمی تواند در برابر ونزوئلا برزیل را همراهی کند و باکا نیز از همراهی کلمبیا در برابر پرو محروم است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
رد درخواست تجدید نظر مارتینو و غیبت وی در بازی آرژانتین - جامائیکا
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی تیم ملی آرژانتین دیدار بعدی شاگردانش را از روی سکوها دنبال خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رقابت های کوپا آمریکا درخواست تجدید نظر تاتا مارتینو سرمربی تیم ملی آرزانتین که در دیدار گذشته آلبی سلسته برابر اروگوئه از زمین مسابقه اخراج شده بود، مورد قبول کمیته برگزاری رقابت ها قرار نگرفته و وی در بازی آینده شاگردانش برابر جامائیکا نیز مسابقه را از روی سکوها تماشا خواهد کرد.

گفتنی است مارتینو روز گذشته پیرامون اخراج خود از کنار زمین مسابقه به خبرنگاران گفته بود:

داور مرا اخراج کرد زیرا که برای چند لحظه از محموطه مخصوص مربیان خارج و وارد زمین مسابقه شده بودم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
کاریکاتور روز: گیر افتادن نیمار در بین کلمبیایی ها
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

جدیدترین اثر عمر مومنی پیرامون اتفاقات امروز صبح بازی دو تیم ملی برزیل - کلمبیا.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
نیمار: داوران علیه من سوت می زنند؛ مسئولیت شکست را بر عهده می گیرم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

کاپیتان جوان تیم ملی برزیل به انتقاد از رفتار داوران با خود در رقابت های کوپا آمریکا پرداخت.

به گزارش وب سایت AS نیمار کاپیتان تیم ملی برزیل که در جریان شکست امروز صبح یارانش برابر کلمبیا ابتدا به علت دریافت یک کارت زرد بحث برانگیز بازی آینده تیمش برابر ونزوئلا را از دست داده و در ثانیه های پایانی بازی به علت درگیری با کارلوس باکا از زمین مسابقه اخراج شده بود در پایان بازی با انتقاد از رفتار داوران این تورنمنت نسبت به خود گفت:

متاسفانه داوران از قوانین به ضرر من استفاده می کنند. در آن صحنه بدون هیچ قصدی توپ به دست من برخورد کرد و باعث شد تا داور کارت زرد به من نشان بدهد و این در حالی بود که داور در جایی حضور داشت که زاویه دیدش برای تصمیم گیری اصلا مناسب نبود.
درگیری های آخر بازی؟ دو تیم برای لحظاتی درگیر شدند اما به نظر من نیاز نبود تا داور به تک تک بازیکنان کارت قرمز نشان دهد. یک بازیکن آن ها در آن صحنه من را به نحوی که تا به حال ندیده بودم، هل داد و این باعث شد لحظاتی از کوره در بروم و متاسفانه پس از آن کارت زرد، کارت قرمز را نیز دریافت کنم.
می خواهم اعتراف کنم که ما مسابقه قابل قبولی را پشت سر نگذاشتیم. من خوب بازی نکردم و مسئولیت آن را کاملا بر عهده می گیرم. پاره شدن نوار پیروزی ها؟ تمام تیم ها در نهایت روزی شکست می خورند، اما من به هم تیمی هایم اعتماد دارم و می دانم که می توانند در مسابقه آینده به پیروزی برسند.
گفتنی است این فوق ستاره برزیلی به علت دریافت کارت قرمز مستقیم دو بازی آینده سلسائو را از دست داده و در صورت رسیدن برزیل به مرحله نیمه نهایی می تواند بار دیگر با پیراهن این تیم به میدان برود.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آلوز: همه چیز بر علیه برزیل شده است
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

مدافع راست با تجربه تیم ملی برزیل از قضاوت داور مسابقه برابر کلمبیا ناراضی است.

به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل دنی آلوز مدافع راست تیم ملی برزیل پس از شکست امروز صبح یارانش برابر کلمبیا به انتقادات از تصمیمات داور مسابقه پرداخت.

نمی دانم که عصبانیت نیمار در پایان بازی برای چه بود، اما به نظرم مقصر حوادث پایان بازی داور مسابقه بود. او اخلاق و شخصیت نیمار را می شناخت و کارت زرد بی موردی در نیمه اول به او داد که باعث شد در بازی آینده محروم شود. متاسفانه امثال این اتفاقات در تمامی بازی های ما رخ می دهد و همگان علیه ما شده اند.
دشوار شدن کار صعود؟ تیم ما در عین جوانی بسیار با تجربه است. ما باید آرام باشیم تا بتوانیم بر این شرایط دشوار غلبه کنیم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
دونگا: باید بازی بدون نیمار را هم یاد بگیریم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی تیم ملی برزیل پیرامون شکست امروز صبح شاگردانش به صحبت پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری رقابت های کوپا آمریکا کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل که شاگردانش بامداد امروز پس از یازده مسابقه سرانجام برابر تیم ملی کلمبیا شکست خورده و به علت محرومین نیمار کاپیتان خود را در بازی حساس آینده برابر ونزوئلا در اختیار نخواهند داشت. با ابراز تاسف از ای نتیجه به خبرنگاران گفت:

باید مسابقه را دوباره ببینم، اما در حال حاضر گمان می کنم که داور به هیچ عنوان نتوانست کنترل بازی را در دست بگیرد. کلمبیا همچون بازی گذشته مان بسیار خشن بود و باعث شد تا جریان بازی از دستان ما خارج شود.
محرومیت نیمار؟ در جلسه تمرینی فردا شیوه بازی بدون حضور او را تمرین خواهیم کرد. ما یک تیم هستیم و قبلا نیز ( پیروزی 2-0 برابر مکزیک) بدون او بازی کرده ایم. البته که علاقه داشتم نیمار در دیدار برابر ونزوئلا حاضر باشد، اما چنین چیزی غیر ممکن بوده و ما باید تلاش کنیم تا بر این موقعیت غلبه کرده و راهی مرحله بعدی رقابت ها شویم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴
رونالدو در انتقاد از نیمار: وقتی پیراهن برزیل را می پوشید، نباید اینطور رفتار کنید
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

رونالدو، اسطوره فوتبال برزیل از رفتار ناخوشایند نیمار در جریان شکست 1-0 تیم ملی این کشور مقابل کلمبیا در رقابت های کوپا آمریکا انتقاد کرد.

مهاجم بارسلونا به خاطر درگیری با بازیکنان کلمبیا و زدن پابلو آرمرو با توپ پس از سوت پایان مسابقه، با دریافت کارت قرمز مستقیم یک بازی از همراهی تیم ملی برزیل محروم شد.

رونالدو در مصاحبه با Marca اظهار داشت:

او بسیار تهاجمی واکنش نشان می دهد و این تحت هیچ شرایطی قابل قبول نیست. چیز هایی مثل این [اشاره به درگیری و جدال] نمی تواند در یک مسابقه رخ دهد. شاید او دوره سختی را پشت سر می گذارد، اما هنگامی که پیراهن تیم ملی برزیل را به تن کرده اید، نمی توانید چنین واکنش هایی نشان دهید.

۲۹ خرداد ۱۳۹۴
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ... ۱۲ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۳,۳۰۰ بازدید
۱۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۹۹۵ بازدید
۲۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۷,۲۱۰ بازدید
۲۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۶,۵۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۱۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۹۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۸۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۸۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۸۶۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!