به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
&* Ali *& نوشته:

دوست عزیز ما لالیگای 2006 ، لیگ قهرمانان 2006 ، لالیگای 2009 ، لالیگای 2011 و سوپرکاپ 2011 رو با درخشش بی نظیر والدس به دست آوردیم.

و البته انصافا ما تو تمام این جام هایی که گفتی اگه والدز نبود هم میگرفتیمش

مثلا لالیگای 2011 و 2009 که از چند هفته پیشش معلوم بود قهرمانیم .سوپرکاپ 2011 هم که درخششش بی نظیر نبود یه توپ فک کنم کلا گرفت
لالیگای 2006 که امکان نداشت قهرمان نشیم بدون والدز.لیگ قهرمانان 2006 هم یادم نمیاد درخشش رو(هرچند واقعا یادم نمیاد شاید کاری کرده باشه)
یه جامو ما بهش مدیونیم که نگقتیش
چمپیونز لیگ 2009

تو بازی چلسی خیلی توپ گرفت هرچند بازی با لیون هم تو یک هشتم باز هنرنمایی کرد

پ.ن:همه این حرفا رو گفتم ولی خداوکیلی پیتر اشمایکل هم نمیتونه جای والدزو واسم پر کنه.لا مصب یجوریه که نمیشه کنار گذاشتش یه قیافه ی باحالی داره

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

DaVid VilLa نوشته:
........................
خداییش دو تا گل بازی دیرو مقصر بود.
یکیش پنالتی بود،یکشم گل به خودی.
انصافا والدز فصل هایی بوده که خیلی خوب بوده،ولی در مجموع گل های فوضض مضحکش خیلی بیشتر از سیو های فوق العادشه.
واسه الانم نیست.یه بار از زاویه ی منفی ،از لمپارد گل خورد.الانم اگه هنوز تو تیمه صرفا به خاطر تعداد بازیاشه. خداییش ما حداقل 4-5 تا جام رو به خاطر والدز از دست دادیم و یه جامو به خاطر والدس به دست آوردیم.

چرا گل زاویه بسته ی 2 فصل پیش فن پرسی رو نمیگی

چرا باید خودمون رو گول بزنیم انصافا والدز تو دروازه هست من خودم به نوبه ی خودم همیشه تنم میلرزه حالا اگه یه بازیه مهم باشه که دیگه واویلا .........
چندین بار سر بازی دیشب خون به مغزم نمی رسید به خصوص سر گل دوم روی اشتباه والدز و گل به خودی البا

ببینید دوستان اگه بخوایم چشمهامون رو بر حقیقت ببندیم و فقط تعریف کنیم میشه همینی که والدز الان هست

فقط هم والدز نیست بازیکنی که چندین بازی بد بازی میکنه باید ازش انتقاد بشه همین طور برعکس
چرا اکثر ما از مسی تعریف می کنیم ؟ ایا غیر از این بوده که با بازی های خارق العاده اش دهن منتقد ها رو بسته و حتی اگه 1-2 بازی
از فصل بد باشه باید در موردش بحث کرد حتی اگه اون فرد خدای فوتبال (مسی) باشه والدز که بزنم به تخته جای خود دارد

دقت کنید که انتقاد خیلی هم خوب و سازنده هست و با تخریب و توهین فرق میکنه من خودم مخالف توهین و استفاده از الفاظ نامناسب هستم ولی انتقاد هیچ اشکالی نداره

۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فرق اساسی کاسیاس با والدز اینه که والدز بعضی اوقات، فقط گاهی اوقات جهت توپها رو درست تشخیص میده و واکنشش نتیجه میده(تک به تکهایی که خیلی خوب میگیره)

ولی کاسیاس ویژگی بارزش عکس العمل سریعش ویا بقولی سرعت در واکنشش هست که این ویژگی خیلی برای یک دروازه بان مهم هست

واقعا در ثانیه سریعترین حرکت ممکن رو میکنه و خیره کننده واکنش نشون میده که هم تو رئال و هم تو اسپانیا واقعا عالی بوده

حالا اخیرا یک مقدار این درصد تشخیص نادرست جهت توپش مخصوصا روی تک به تک ها بیشتر از گذشته شده که نمونش بازی با سیتی بود

ولی متاسفانه والدس این اشتباهات عجیبش و کنترلهای بد با دست و پاش هنوز که هنوزه نمود داره و بعضی وقتها خیلی توی ذوق میزنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مثلا لالیگای 2011 و 2009 که از چند هفته پیشش معلوم بود قهرمانیم .سوپرکاپ 2011 هم که درخششش بی نظیر نبود یه توپ فک کنم کلا گرفت
لالیگای 2006 که امکان نداشت قهرمان نشیم بدون والدز.لیگ قهرمانان 2006 هم یادم نمیاد درخشش رو(هرچند واقعا یادم نمیاد شاید کاری کرده باشه)
یه جامو ما بهش مدیونیم که نگقتیش
چمپیونز لیگ 2009

منظورم از لالیگا ی 2009 و 2011 عملکردش در طول فصل بود که خیلی از بازی ها رو ستاره ی میدون بود. رفت و برگشت سوپرکاپ 2011 هم حداقل 10 تا سیو عالی داشت. خیلی عجیبه که سال 2006 طرفدار بارسا بودی اما فینال لیگ قهرمانان و توپ های فوق العاده ای که والدس از آنری گرفت و بارسا رو تو بازی نگه داشت بادت نیاد. چمپیونز سال 2009 هم بازی برگشت چندتا توپ خوب از چلسی گرفت.

شما اگه هیچدوم از واکنش های والدس به چشمت نمیاد ایرادی نداره. میتونی به این آدرس بری و کلیپ های والدس رو دانلود کنی تا بازی های عالیش یادت بیاد.

نقل قول
فرق اساسی کاسیاس با والدز اینه که والدز بعضی اوقات، فقط گاهی اوقات جهت توپها رو درست تشخیص میده و واکنشش نتیجه میده(تک به تکهایی که خیلی خوب میگیره)

ولی کاسیاس ویژگی بارزش عکس العمل سریعش ویا بقولی سرعت در واکنشش هست که این ویژگی خیلی برای یک دروازه بان مهم هست

واقعا در ثانیه سریعترین حرکت ممکن رو میکنه و خیره کننده واکنش نشون میده که هم تو رئال و هم تو اسپانیا واقعا عالی بوده

حالا اخیرا یک مقدار این درصد تشخیص نادرست جهت توپش مخصوصا روی تک به تک ها بیشتر از گذشته شده که نمونش بازی با سیتی بود

ولی متاسفانه والدس این اشتباهات عجیبش و کنترلهای بد با دست و پاش هنوز که هنوزه نمود داره و بعضی وقتها خیلی توی ذوق میزنه

ولی به نظر من والدس نسبت که کاسیاس تک به تک گیر بهتریه و سریعتر واکنش نشون میده. این کلیپ ها رو که دانلود کنی متوجه میشی که موقعیت هایی که روی دروازه ی بارسا میاد خیلی سخت تر از توپ هایی که روی دروازه ی بقیه میاد.

نقل قول
چرا گل زاویه بسته ی 2 فصل پیش فن پرسی رو نمیگی

چرا باید خودمون رو گول بزنیم انصافا والدز تو دروازه هست من خودم به نوبه ی خودم همیشه تنم میلرزه حالا اگه یه بازیه مهم باشه که دیگه واویلا .........
چندین بار سر بازی دیشب خون به مغزم نمی رسید به خصوص سر گل دوم روی اشتباه والدز و گل به خودی البا

ببینید دوستان اگه بخوایم چشمهامون رو بر حقیقت ببندیم و فقط تعریف کنیم میشه همینی که والدز الان هست

فقط هم والدز نیست بازیکنی که چندین بازی بد بازی میکنه باید ازش انتقاد بشه همین طور برعکس
چرا اکثر ما از مسی تعریف می کنیم ؟ ایا غیر از این بوده که با بازی های خارق العاده اش دهن منتقد ها رو بسته و حتی اگه 1-2 بازی
از فصل بد باشه باید در موردش بحث کرد حتی اگه اون فرد خدای فوتبال (مسی) باشه والدز که بزنم به تخته جای خود دارد

دقت کنید که انتقاد خیلی هم خوب و سازنده هست و با تخریب و توهین فرق میکنه من خودم مخالف توهین و استفاده از الفاظ نامناسب هستم ولی انتقاد هیچ اشکالی نداره

دوست عزیز همه ی دروازه بانا گل بد میخورن. این که دلیل نمیشه بیایم دروازه بان با تعصبمونو بکوبیم. چون شما بازی های لیگ برتر و بوندس لیگا و ... رو نمیبینی پس نویر و هارت و بقیه گل بد نمیخورن؟؟؟ خدایی موقعیت هایی که والدس میگیره رو مقایسه کن با گل هایی که میخوره. بعد ببین حرفت منطقیه یا نه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ما هیچ جامی رو به خاطر والدس از دست ندادیم، در حالی که خیلی جامها رو اگه دروازبان دیگه ای بود از دست می دادیم. تعداد واکنشهای خوبش هم خیلی بیشتر از اشتباهاتشه. به اشتباهات هم باید با دید فنی نگاه کرد. دیشب رو گل دوم اشتباه کرد، اما اشتباهش بزرگ نبود چون اصلا دید نداشت.

قطعا نسبت فوق واکنش هاش به سوتی هاش از کاسیاس بیشتره! منتها مسئله اینه که دوستان غالبا بازیای زیادی از کاسیاس ندیدن.

ولی جالبه کاسیاس هرچی سوتی میده، هواداری رئال در مورد قدمتش صحبت می کنن و بهش احترام می ذارم، اما هواداری بارسا انگار منتظرن والدس یه اشتباه بکنه که بیان یه چیزی بگن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هنوز تو شوک بازی دیشبم!
کمی هم بارسا به فکر ما هواداراش باشه،بدک نیست دیشب قلبم 500 تا میزد و شب بعد بازی خوابم نبرد!
واقعا دفاعمون افتضاحه.اینجوری تو بازیای حساس و حریفای قویتر گلارو میخوریم و سخت بشه جبرانش کرد.
باید فکری اساسی کرد،خوبه به خط حمله اتلتیکو و فالکائو نخوردیم!با این مدافعین ازین بیشترم گل میخوریم!

یاد بارسای اوایل 2000(زمان ریوالدو اینا)افتادم!خوب اون موقع هم زیبا بازی میکردیم و خط حمله مون عالی بود(با حضور ریوالدو-انریکه-کلویورت-اندرسون و...) ولی دفاع و دروازه بانای سوتی مون افتضاح بودن،در واقع سخت گل میزدیم و مثل آب خوردن گل میخوردیم!بعد نتیجه چی میشد: "یا مساوی-یا باخت-یا برد با حداقل اختلاف و با استرس و به سختی" و نتیجه فصلمون چی میشد:"از دست دادن امتیاز و جا موندن از کورس قهرمانی و اوت شدن از اروپا در برابر حریفان قوی!"
ولی خوشبختانه تفاوت این بارسا با اون بارسا در مسیه "که اونم نمیتونه تو همه بازیا مشکل گشا باشه.حالا خوشم میاد هر وقت موری چرند میگه لئو انرژی میگیره و گل میکاره(بعد از مصاحبه اولش با آرژانتین-بعداز این یکی چرندیاتش با بارسا گل کاشت)

اصلا تحمل اینو ندارم که ببینم بارسا 4 گل تو یه بازی میخوره!
زمان پپ 4 گل فقط تو 1 بازی(4-3به اتلتیکو) تو 4 سال خوردیم.امیدوارم اینم اولین و آخرین بار زمان تیتو باشه که اونجا به باخت ختم شد ولی اینجا خوشبختانه به برد!
تو اکثر بازیا حداقل 2 گل رو خوردیم که اصلا خوشم ازین موضوع نمیاد!انشاالله این وضعیت هرچی زودتر درست بشه.

دیگه کم کم دارم از دست تیتو عصبانی میشم،پس کی بارترا؟کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا آخر استعداده،من خیلی دوسش دارم.

تا یادم نرفته پاس گلای سسک یکی از یکی محشرتر.ایولا پسر.

۳۰ مهر ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوست عزیز همه ی دروازه بانا گل بد میخورن. این که دلیل نمیشه بیایم دروازه بان با تعصبمونو بکوبیم. چون شما بازی های لیگ برتر و بوندس لیگا و ... رو نمیبینی پس نویر و هارت و بقیه گل بد نمیخورن؟؟؟ خدایی موقعیت هایی که والدس میگیره رو مقایسه کن با گل هایی که میخوره. بعد ببین حرفت منطقیه یا نه.

علی جان من دشمن والدز که نیستم داداش گلم اتفاقا خودم تایید می کنم والدز در بعضی بازی ها فوق واکنش از خودش نشون میده مثله بازی برگشت سوپرکاپ و خیلی بازی های دیگه

ولی منصفانه بخوام نطر بدم والدز ثبات نداره درست ما تو این بازی مدافع تخصصی نداشتیم ولی خیلی از بازی هایی که پویول و پیکه هم در اون حضور داشتن والدز بد عمل کرده
در کل می بینی والدز تو این بازی افتضاح بود ولی به عنوان مثال بازی بعدی با رایو وایکانو میشه سوپر استار بعد بازی های بعدی باز هم گل های بچه گانه میخوره

ببین تو از رو اواتارت معلومه به بازی والدز علاقه داری ولی این علاقه نباید باعث بشه چشم هات رو روی اشتباه های والدز ببندی

اگه والدز همیشه خوب بازی کنه من غلط بکنم بیام ازش انتقاد بکنم اشتباه هم جزئی از کار یه بازیکنه چه دروازه بان چه مدافع و چه هافبک ها و مهاجم ها ولی پست والدز جوریه که اگه اشتباه کنه کسی نیست که اون رو پوشش بده پس یه پست حیاتی واسه تیم هست پس باید سعی کنه نسبت به بقیه بازیکن های تیم کمتر اشتباه کنه

البته یه چیز بگم من نقش دفاع متزلزل تیم رو در این قضیه دخیل می دونم ولی روی بعضی از سوتی های والدز نمیشه سرپوش گذاشت و تقصیر مدافعین انداخت
ولی من باز هم میگم از والدز مثل همیشه حمایت میکنم و امیدوارم در طول فصل بازی های بهتری از خودش به نمایش بزاره

به امید درخشش بارسا در تمام بازی ها

۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Assa.Mustang
پیام: ۲۰
عضویت از: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی
- پپ
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
گور بابای کاسیاس
کی والدس رو با کاسیاس مقایسه کرد
ولی این حرف کمی زور داره

نقل قول
قطعا نسبت فوق واکنش هاش به سوتی هاش از کاسیاس بیشتره! منتها مسئله اینه که دوستان غالبا بازیای زیادی از کاسیاس ندیدن.

آخرین فوق واکنش والدس کی بود؟
حتما ما ندیدیم شما دیدین؟
بازی با رئال هم دو تا تک به تک گرفت که از شانس هم هیگواین هم خدیرا زدن روش توپ رو، وگرنه همین گل هیگواین و گل رونالدو هم کار شاخی نمیخواست گرفتنش

جز اون بازی تو کل این فصل و فصل قبل فوق واکنشی از والدس سراغ نداریم جز سوتی هایی که 11 ساله تکرار میشه

۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Assa.Mustang
پیام: ۲۰
عضویت از: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی
- پپ
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
گل زاویه بسته از ون پرسی

سال بعد گل زاویه بسته از بواتنگ

امسال گل زاویه بسته از رونالدو

سوتی ها و جنگولک بازیهاش هم به کنار

والدس رو با جو هارت یا هیچکس دیگه نمیخوایم مقایسه کنیم

بحث، بحث اینه که دروازه بانی مثل جو هارت دو تا سوتی مضحک بده، عوضش یه چهار پنج تا سیو فوق العاده هم داره که آدم از دیدنش سیر نمیشه

ولی والدس چی؟

۳۰ مهر ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
عکس تمرین امروز21/10/12

' class='image-link' data-id='fancybox'>' class='wp-post-image' title='برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید' border='0' />

۳۰ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۶,۸۹۷ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۷۲ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۵,۹۵۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۰۶ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۶ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۷۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۸۸ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۹۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۲ کاربر آنلاین است. (۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!