به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

زابالتا: دوست دارم برزیلی ها از من متنفر باشند
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
زابالتا: دوست دارم برزیلی ها از من متنفر باشند

پابلو زابالتا، مدافع تیم ملی آرژانتین، اذعان می کند که هیچ چیز به اندازه ی فتح جام جهانی در خاک برزیل برای او خوشحال کننده نخواهد بود.

به نقل از Express، پس از قرعه کشی رقابت ها و مشخص شدن تیم های حاضر در هر گروه، مردم آمریکای جنوبی رویای حضور دو تیم اصلی این منطقه یعنی آرژانتین و برزیل را در فینال در سر داشتند. اما آرژانتین باید به جای برزیل امشب به مصاف آلمان برود.

زابالتا در این خصوص می گوید:" برای ما بازی کردن در برزیل یک اتفاق خاص است، چرا که طرفدارن برزیل در این جام بر علیه ما هستند. بعضی اوقات اگر همه ی انسان ها بر علیه شما باشند، احساس قدرت به شما دست می دهد."

" من فکر می کنم ما به خوبی توانستیم قدرتمان را در مرحله ی نیمه نهایی به رخ هلند بکشیم و از این که می توانیم در فینال حاضر شویم احساس غرور می کنیم."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
کارلس پویول: آلمان لیاقت قهرمانی را دارد، اما قلب من با آرژانتین است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کارلس پویول: آلمان لیاقت قهرمانی را دارد، اما قلب من با آرژانتین است

فوق ستاره سابق تیم ملی اسپانیا در صحبت هایی اذعان کرد که در مسابقه امشب طرفدار تیم ملی آرژانتین خواهد بود.

به گزارش AS، کارلس پویول فوق ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا که به عنوان نماینده این کشور به عنوان مدافع قهرمانی رقابت ها، در مراسم اهدای جام قهرمانی بیستمین دوره رقابت های جام جهانی در ماراکانا حضور خواهد داشت. در صحبت هایی با وب سایت FIFA اذعان کرد که در مسابقه امشب، قلبش با تیم ملی آرژانتین است.

"برای من واقعا دشوار است که نظرم را در مورد قهرمان رقابت ها بگویم. آلمان تیم فوق العاده ای است، که فوتبال بی نظیری را به نمایش ی گذارد و از هر نظر شایسته فتح عنوان قهرمانی است، اما در نهایت قلب من با تیم ملی آرژانتین خواهد بود، زیرا که دو تن از دوستان نزدیک من در آن جا حضور دارند."

"ماسکه (خاویر ماسکرانو) فوتبالیست فوق العاده ای است و من برایاثبات این حرفم نیازی به دیدن نمایش های عالی او در این تورنمنت نداشتم و لئو نیز همانطور که می دانید، بهترین بهترین ها است و شاید برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ تنها قهرمانی مسابقه امشب را در کارنامه اش نداشته باشد."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
میروسلاو کلوزه: حالا نوبت آلمان است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
میروسلاو کلوزه: حالا نوبت آلمان است

مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان، فینال ماراکانا را زمان خوبی برای انتظار 24 ساله ژرمن‌ها دانست و اذعان داشت که اکنون زمان قهرمانی آلمان است. کلوزه بر این باور است که کابوس 2002 امشب به دست فراموشی سپرده خواهد شد.

میروسلاو کلوزه، پیروزی رویایی آلمان با نتیجه 7 بر 1 را انتقامی شیرین نامید و با بیان ایکه پس از شکست برزیل، حالا در آستانه قهرمانی قرار داریم، گفت:" تورنمنت 2002 متفاوت بود. کسی از آلمان 2002 انتظار راهیابی به فینال را نداشت. اما ما انجامش دادیم. ولی در پایان شکست تلخی را متحمل شدیم. حالا باید خاطرات را به دست فراموشی سپرد. ما باید پیروز فینال 2014 باشیم."

وی ادامه داد:" شرایط تیم ما فوق‌العاده است. همه با هم یک دل هستیم و یک هدف را دنبال می‌کنیم. ترکیبی از جوانی و تجربه هستیم. اکثر بازیکنان 25 یا 26 ساله هستند. این را در بازی قبلی هم ثابت کردیم. برد برزیل برای ما 24 ساعت بعد از بازی تمام شد. متاسفانه آن بازی نیمه نهایی بود و هنوز یک قدم تا قهرمانی باقی مانده است. پس باید به آینده و بازی پیش رو فکر کرد."

وی افزود:"من فقط به بازی فینال فکر می‌کنم. تکرار شاهکار نیمه نهایی روی کاغذ و با حرف ممکن نمی‌شود بلکه باید تمام تلاشمان را برای بازی فینال بگذاریم و یک بار دیگر نشان دهیم که چه تیم کاملی هستیم."

بهترین گلزن تاریخ جام‌های جهانی، با بیان اینکه شکستن این رکورد، بدون قهرمانی در این رقابت‌ها برایش هیچ ارزشی نخواهد داشت، گفت:"شکستن رکورد رونالدو یک اتفاق مهم در زندگی من بود. ولی کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند که هم اکنون صد در صد تمرکزم را روی بازی با آرژانتین گذاشتم. اگر در این بازی شکست بخوریم، تمام خاطرات خوب حاصل از شکستن این رکورد را خیلی زود فراموش خواهم کرد. باید بازی را با برد به پایان برسانیم. در آن صورت است که احساس آرامش خواهم کرد."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
عکس روز: تصویر پرچم های تیم ملی آرژانتین و آلمان بر روی مجسمه مسیح شهر ریودوژانیرو
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عکس روز: تصویر پرچم های تیم ملی آرژانتین و آلمان بر روی مجسمه مسیح شهر ریودوژانیرو

در آستانه فینال امشب رقابت های جام جهانی 2014 مسئولان شهر ریودوژانیرو با نورپردازی زیبای خود تصویر پرچم های دو تیم فینالیست رقابت ها، آرژانتین و آلمان را بر روی مجسمه مشهور مسیح این شهر به نمایش گذاشتند.

۲۲ تیر ۱۳۹۳
گوستاوو: برزیل باید انتقادات را قبول کند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گوستاوو: برزیل باید انتقادات را قبول کند

عملکرد برزیل در 2 بازی پایانی جام جهانی در حد فاجعه بوده است.

تیم ملی برزیل در آخرین دیدار خود نیز در جام جهانی خانگی شکست سنگینی را پذیرفت و به کسب مقام چهارمی بسنده کرد.

لوئیس گوستاوو هافبک دفاعی این تیم معتقد است که بازیکنان و کادر فنی چاره ای جز قبول کردن انتقادات نخواهند داشت. گوستاوو در همین زمینه گفت: " این پایانی نبود که ما انتظارش را می کشیدیم اما در هر صورت فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد.

اکنون زمان آن رسیده که مانند یک مرد واقعی رفتار کنیم. انتقادات را بپذیریم و سعی کنیم که در آینده عملکرد بهتری از خود نشان دهیم.

در پایان می خواهم از مردم برزیل که در این تورنمنت مارا به خوبی حمایت کردند تشکر کنم. حتی از کسانی که انتقاد می کنند نیز متشکرم."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
رائول: آلمان از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رائول: آلمان از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است

اسطوره ی باشگاه رئال مادرید معتقد است که آلمان قهرمان جام جهانی خواهد شد.

کمتر از 5 ساعت دیگر به آغاز فینال جام جهانی باقی مانده است و اسطوره های زیادی همچنان در مورد این دیدار اظهار نظر می کنند.

رائول گونزالس اسطوره ی باشگاه رئال مادرید معتقد است که آلمان از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است. رائول در همین زمینه گفت: " در شرایط عادی فینال جام جهانی بازی کاملا نزدیکی محسوب می شود اما در حال حاضر شرایط عادی محسوب نمی شود.

آلمان با عملکرد خیره کننده اش مقابل میزبان رقابت ها، نشان داد که بهترین تیم جام محسوب می شود و از شانس زیادی نیز برای قهرمانی برخوردار است.

آلمان به توانایی های فردی بازیکن خاصی وابسته نیست بلکه در کارهای تیمی بسیار توانا است. در خط میانی هر 3 بازیکن این تیم توانایی گل زدن دارد و به همین علت آلمان در فاز تهاجمی بسیار خطرناکی خواهد بود."

رائول در ادامه تاکید کرد که وضعیت آرژانتین به مسی بستگی خواهد داشت: " حقیقت این است که آرژانتین در فاز تهاجمی کاملا به مسی وابسته است و وضعیت آن ها نیز به آمادگی مسی بستگی خواهد داشت."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
ویدئو: آمادگی مسی در آخرین تمرین تیم ملی آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ویدئو: آمادگی مسی در آخرین تمرین تیم ملی آرژانتین

گزارشات از اخرین تمرین تیم ملی آرژانتین برای رویارویی با آلمان در فینال جام جهانی، از آمادگی بازیکنان این تیم حکایت دارد. همانطور که در این گزارش می بینید، جو تمرین این تیم کاملا شاد و مثبت است.

این گزارش کوتاه را از اینجا ببینید!

۲۲ تیر ۱۳۹۳
پاسخ به: ویدئو: آمادگی مسی در آخرین تمرین تیم ملی آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بنیتس: هیچ تیمی در فینال از پیش برنده نخواهد بود

سرمربی باشگاه ناپولی بیشتر بودن شانس قهرمانی تیم ملی آلمان را رد می کند.

رافائل بنیتس سرمربی ناپولی ایتالیا معتقد است که در رقابتی همچون فینال جام جهانی شرایط و شانس قهرمانی برای هر دو تیم یکسان خواهد بود.

سرمربی اسبق باشگاه های لیورپول،والنسیا و اینتر میلان در همین زمینه گفت: " برای من کار دشواری است که تیمی را در فینال جام جهانی مدعی اصلی قهرمان عنوان کنم."

بنیتس که با کوریره دلا اسپورت ایتالیا گفت و گو می کرد، ادامه داد: " آلمان و آرژانتین هیچ کدام شانس بیشتری نسبت به یکدیگر نخواهند داشت. همه چیز برابر خواهد بود.

آلمان از روز نخست بازی ها تا انتها، ثبات فوق العاده خوبی را از خودش نشان داده است. اما در مصاف مقابل مهاجمانی همچون مسی، آگوئرو و ایگواین کار مطمئنا ساده نخواهد بود."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
نگاهی به آمار خاویر ماسچرانو؛ لطفا مسی شماره 2 باش
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نگاهی به آمار خاویر ماسچرانو؛ لطفا مسی شماره 2 باش

خاویر ماچسرانو پس از لیونل مسی مهم ترین بازیکن تیم ملی آرژانتین محسوب می شود.

- آرژانتین امشب علاوه بر لیونل مسی، یک مهره ی بسیار تاثیر گذار دیگر نیز در ترکیب خود می بیند. خاویر ماسچرانو در مصاف نیمه نهایی مقابل هلند به خوبی شایستگی ها خودش را به عنوان یک هافبک تدافعی به دنیا نشان داد.

در دیدار فینال نیز ماسچرانو در برابر نیروهای تهاجمی تیم ملی آلمان شب سرنوشت سازی را پیش رو خواهد داشت. بسیاری معتقدند که اگر ماسچرانو همچون بازی با هلند بدون اشتباه کار کند، شانس آرژانتین برای موفقیت به شکل قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

عکس زیر وضعیت آماری هافبک باشگاه بارسلونا را در جام جهانی 2014 برزیل به طور کامل نمایان می کند. هواداران آرژانتین امشب پس از مسی، چشم امیدشان به ماسچرانو خواهد بود.

۲۲ تیر ۱۳۹۳
بکن باوئر : نه مسی داشتیم نه رونالدو؛ اما یک تیم متحد بودیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بکن باوئر : نه مسی داشتیم نه رونالدو؛ اما یک تیم متحد بودیم

فرانتس بکن باوئر بازیکن افسانه ای فوتبال آلمان و رئیس افتخاری باشگاه بایرن امروز در مصاحبه ای با شبکه اسکای به تقدیر از عملکرد یواخیم لو پرداخت.

وی گفت : " یواخیم لو عملکرد فوق العاده ای داشت.آلمان از همه لحاظ شایسته قهرمانی بود و بهترین تیم جام بود. قهرمانی این تیم کامل و بی حرف و حدیث بود. "

قیصر ادامه داد : "بازیکنان آلمان سفیران شایسته ای برای این کشور بودند.ما نه مسی داشتیم و نه رونالدو . فوق ستاره ای هم در ترکیب ما حضور نداشت اما به معنای واقعی کلمه یک تیم بودیم "

بکن باوئر همچنین به تمجید از هوودز بازیکن تیم شالکه پرداخت. کسی که عملکردی خارج از تصور در این جام داشت : " او در پستی کاملا متفاوت و جدید بازی می کرد اما بازدهی او 100 بود. از عملکرد او شگفت زده شدم. او جام جهانی فوق العاده ای داشت . در انتها برای لو تیم ملی آلمان آینده درخشانی متصورم و امیدوارم این روند در جام ملتهای 2016 ادامه داشته باشد "

۲۴ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۸,۸۰۱ بازدید
۱۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۷۹۸ بازدید
۲۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۳,۵۱۴ بازدید
۲۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۵,۵۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۹۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۸۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۵۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۴۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۸۰۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!