به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

حمایت کافو از اسکولاری: اگر جای فیلیپائو بودم، همین تصمیمات را می‌گرفتم
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حمایت کافو از اسکولاری: اگر جای فیلیپائو بودم، همین تصمیمات را می‌گرفتم

کاپیتان سابق برزیل به حمایت از سرمربی سلسائو پرداخت.

کافو، اسطوره فوتبال برزیل به حمایت از لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی سلسائو پرداخت.

پس از دو شکست پیاپی مقابل آلمان و هلند ، بسیاری از فوتبال دوستان برزیلی به انتقاد از سرمربی خود پرداخته اند و او را عامل این شکست‌ها می‌دانند.

آینده ی اسکولاری با برزیل پس از این شکست‌ها در هاله ای از ابهام قرار دارد و حالا کافو که به همراه فیلیپائو قهرمان جام جهانی شده، می‌گوید که اگر او هم جای اسکولاری بود، کار دیگری نمی‌توانست انجام دهد.

کافو در مصاحبه با FourFourTwo گفت: " شکست 7-1 مقابل آلمان یک اتفاق بود که در تاریخ فوتبال رخ نداده بود و فکر نمی‌کنم دیگر رخ دهد.

کاملا تصادفی بود. یک عصر ناراحت برای برزیل که یک آلمان بسیار آماده و قدرتمند. بسیار خوب در زمین سازمان یافته شدنه بودند و نتیجه ی خوبی هم گرفتند.

فایده ی این جام جهانی برای برزیل کسب تجربه برای ستاره‌های جوان تیم برای جام جهانی 2018 در روسیه بود.

قدرتمندتر و با تجربه تر و با انگیزه ی بیشری برای جام جهانی بعدی حاضر خواهیم شد."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
فن پرسی خطاب به فن هویدونک: به گلف بازی کردن ادامه بده !
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فن پرسی خطاب به فن هویدونک: به گلف بازی کردن ادامه بده !

فن هویدونک انتقاداتی نسبت به فن پرسی در مصاحبه با مطبوعات ابراز کرده و حالا کاپیتان لاله‌های نارنجی پاسخ آنها را پس از پیروزی مقابل برزیل داد.

رابین فن پرسی، کاپیتان تیم ملی هلند به مهاجم سابق تیم ملی هلند، پیرفن هویدونک گفت که به گلف بازی کردن ادامه دهد و به تیم ملی انتقادی نکند.

فن پرسی موفق شد چهل و هفتمین گل ملی اش را شب گذشته از روی نقطه ی پنالتی وارد دروازه ی برزیل کند ولی پیش تر توسط فو هویدونک مورد انتقاد قرار گرفته بود.

فن هویدونک در مصاحبه ای گفته بود که فن پرسی باید به خاطر عدم تعلق خاطرش به هلند، از تیم ملی کنار گذاشته شود و حالا فن پرسی فرصت مناسبی برای پاسخ دادن پیدا کرده است.

او در مصاحبه با//// گفت: " فون هویدونک باید متوقف شود.همه به تیم افتخار می‌کنند ولی او با انتقاد‌هایش تنش درست می‌کند. من همه ی تلاشم را انجام دادم و نمی‌فهمم چرا شخصی مثل او اینطور فکر می‌کند.

انتقادپذیر هستم ولی در صورتی که انتقاد عادلانه باشد. از یک قلب خوشایند بیاید. او از من ناراحت است و دلیلش مشخص نیست."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
پله: مدل موهای من بهتر از مسی بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پله: مدل موهای من بهتر از مسی بود

صحبت‌های زیادی بر سر اینکه از بین پله، دیگو مارادونا و لیونل مسی کدام یک بهترین بازیکن تاریخ هستند وجود دارد.

پله، اسطوره فوتبال برزیل تاکید کرده در دوران فوتبالش مدل موهای او بهتر از لیونل مسی بوده است.

صحبت‌های زیادی بر سر اینکه از بین پله، دیگو مارادونا و لیونل مسی کدام یک بهترین بازیکن تاریخ هستند وجود دارد.

بسیاری بر اینکه مسی تا یک قهرمانی در جام جهانی نداشته باشد قابل مقایسه با دو اسطوره دیگر نیست تاکید دارند. پله بر این باور است که کلاس بازی مسی همانند او، مارادونا و آلفردو دی استفانو است اما مدل موهای ستاره آرژانتین به اندازه او خوب نیست!

او به شوخی در این زمینه گفت:" مدل موهای من بهتر از مسی بود. او بازیکن فوق العاده‌ای است. او را ستایش می‌کنم، درست به همان اندازه که مارادونا و دی استفانو را تمجید می‌کنم."

پله در مورد شکست هفت بر یک برزیل مقابل آلمان نیز گفت:" هنوز هم نمی‌توانم در مورد آن حرف بزنم. پیش از آغاز جام جهانی گفته بودم آلمان یکی از تیم‌هایی است که توانایی حضور در فینال را دارد. البته اسپانیا را هم پیش بینی کرده بودم اما آنها حذف شدند."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
مارادونا: تیم‌هایی که شانس بیشتری برای قهرمانی دارند هیچگاه قهرمان نشدند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مارادونا: تیم‌هایی که شانس بیشتری برای قهرمانی دارند هیچگاه قهرمان نشدند

ماراودنا معتقد است که آرژانتین در شرایط خوبی برای قهرمانی است.

دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره ی فوتبال آرژانتین امروز در مصاحبه ای گفت که مطمئن است آرژانتین آلمان را شکست خواهد داد.

او در مصاحبه با De Zurda گفت: " تیم‌هایی که شانس زیادی برایشان قائل می‌شویم هیچگاه پیروز نمی‌شوند. ما عطش بیشتری نسب به آلمان داریم."

مارادونا سال 1986 موفق شد به همراه آرژانتین در فینال آلمان را شکست دهد و قهرمان جام جهانی شود. البته 4 سال بعد، آلمان توانست انتقام بگیرد و در سال 90، با شکست دادن آلبی سلسته برای سومین بار قهرمان جام جهانی شد.

با پیروزی 7-1 آلمان مقابل برزیل، بسیاری از کارشناسان تیم یواخیم لوو را پیروز از پیش تعیین شده می‌دانند و شانس زیادی برایشان قائل هستند.

مارادونا گفت: " من ایمان زیادی به این تیم دارم."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
گزارش کریستین ساینس مانیتور در مورد پخش مسابقات فوتبال در کافه های تهران / جام جه...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گزارش کریستین ساینس مانیتور در مورد پخش مسابقات فوتبال در کافه های تهران / جام جهانی با کیفیت HD

جام جهانی از طریق پروجکشن روی دیوار یک کافه در تهران پخش می شود و مرد و زن در کنار یکدیگر از دیدن آن لذت می برند و هر گلی که رد و بدل می شود، صدای جیغ و داد آنها گوش ها را نوازش می دهد.

علاقه ایرانی ها به تماشای مسابقات جام جهانی سوژه جالبی برای خبرنگاران خارجی محسوب می شود. بعد از آنکه خبرنگاران cnn و گلف نیوز به تهران آمدند تا درباره عشق به فوتبال در بین ایرانی ها گزارش تهیه کنند، حالا نوبت به اسکات پیترسون خبرنگار روزنامه کریستین ساینس مانیتور امریکا رسیده تا به کشورمان بیاید و در مورد محبوبیت جام جهانی در بین ایرانی ها گزارش بنویسد.

او نوشته: جام جهانی از طریق پروجکشن روی دیوار یک کافه در تهران پخش می شود و مرد و زن در کنار یکدیگر از دیدن آن لذت می برند و هر گلی که رد و بدل می شود، صدای جیغ و داد آنها گوش ها را نوازش می دهد.

کیفیت پخش تصاویر جام جهانی از تلویزیون ایران، HD است تا لذت دیدن آن چند برابر شود اما اگر قرار بود ایران میزبان جام جهانی شود، شرایط کاملا فرق می کرد چرا که بر اساس قوانین این کشور، زنان حق ندارند برای دیدن مسابقات فوتبال به استادیوم بیایند. شیوا به عنوان یک دختر علاقه مند به فوتبال می گوید:" ما از اینکه نمی توانیم به استادیوم برویم بسیار ناراحتیم. شاید این کار را برای محافظت از ما انجام داده اند چرا که ممکن است آقایان به خاطر هیجان زیاد فوتبال دست به کارهای عجیبی بزنند. این قانون کشورماست و هر کشوری قوانین خودش را دارد اما اگر به زنان اجازه ورود به استادیوم های فوتبال داده شود، قطعا از این قضیه استقبال زیادی خواهد شد"

۲۲ تیر ۱۳۹۳
الساندرو نستا: آلمان می تواند 2-0 پیروز شود؛ کلوزه و لاوتزی می توانند بازیکنان کلی...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
الساندرو نستا: آلمان می تواند 2-0 پیروز شود؛ کلوزه و لاوتزی می توانند بازیکنان کلیدی دو تیم باشند

الساندرو نستا، مدافع ایتالیایی سابق دنیای فوتبال در آستانه دیدار فینال جام جهانی میان آلمان و آرژانتین، گفتگویی با خبرنگاران Goal داشته است.

در دیدار امشب چه انتظاری از لیونل مسی دارید؟

"این بستگی دارد که آرژانتین چگونه بازی را مدیریت خواهد کرد. اگر آنها خوب دفاع کنند، یک بازیکن سرعتی می تواند فضای مناسبی پیدا کرده و مؤثر واقع شود. مسی با سرعت و چالاکی خود ممکن است که تعیین کننده نتیجه باشد.

در مورد مقایسه میان او و مارادونا، ما باید در نظر داشته باشیم که دوران بازی مارادونا تمام شده است، درحالیکه مسی هنوز بازی می کند. وقتی مسی بازنشسته شود، می توانیم آنها را مقایسه کنیم. در حال حاضر، مقایسه آنها عادلانه نخواهد بود چرا که ما هنوز معیار مناسب برای سنجش این کار را نداریم."

در هر دو تیم کدام بازیکنان در فینال کلیدی خواهند بود؟

"اگر او بازی کند، من لاوتزی را بازیکن کلیدی آرژانتین می دانم... در حالیکه برای آلمان، من واقعاً از نحوه بازی خدیرا مقابل برزیل خوشم آمد. او در هر دو فاز عالی بازی کرد و بسیار تحسین برانگیز بود. اما احتمالاً کلوزه فاکتور تعیین کننده خواهد بود.

من معتقدم که آلمان 2-0 پیروز خواهد شد، اما همچنین این را هم می دانم که یک فینال همیشه بازی به خصوصی است و ممکن است اتفاقات غیرمعمول رخ دهد، چرا که شما فشار زیادی احساس می کنید.

فینال ها دیدار های عجیبی هستند – شما می توانید تقریباً پیروز شوید، سپس اتفاقای غیرقابل باور و خارج از کنترل شما رخ می دهد. می دانید، درست مثل رئال مادرید که در دقیقه 92 گل تساوی را در آخرین فینال چمپیونزلیگ به ثمر رساند. گاهی اوقات این به سرنوشت شما بستگی دارد، و چیزی فراتر از فوتبال است: چیزهایی که باید در مسیر خود پیش بروند و کاری از دست شما بر نمی آید.

اما من همچنان فکر می کنم که آلمان مدعی است."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
مارک بارترا: سوارز قول داده است که دیگر کسی را گاز نگیرد؛ این یک خرید فوق العاده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مارک بارترا: سوارز قول داده است که دیگر کسی را گاز نگیرد؛ این یک خرید فوق العاده است

مارک بارترا، معتقد است که بارسلونا هیچ مشکلی با لوئیس سوارز نخواهد داشت، چرا که مهاجم اروگوئه ای قول داده است که دیگر کسی را گاز نگیرد!

سوارز هفته آینده به طور رسمی از لیورپول به بارسلونا منتقل خواهد شد اما بعد از اینکه در جریان دیدارهای جام جهانی جورجیو کیه لینی را گاز گرفت، به مدت 4 ماه از کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شد.

اکنون مدافع جوان آبی اناری ها در گفتگو با Mundo Deportivo اظهار داشت: "این یک خرید فوق العاده است، سوارز یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و سطح تیم را افزایش خواهد داد. مهم ترین مسئله این است که او معذرت خواهی کرده است، که به عنوان یک انسان باعث افتخار است، و امیدوارم که با گل های خوب خود ما را به اهدافمان برساند.

او دیگر کسی را گاز نخواهد گرفت. او قول داده که این کار را تکرار نکند."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
جیمی کاراگر: رئال مادرید انتخاب بهتری برای سوارز بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جیمی کاراگر: رئال مادرید انتخاب بهتری برای سوارز بود

مدافع پیشین باشگاه لیورپول انگلستان، در مورد انتقال لوییز سوارز به باشگاه بارسلونا ابهاماتی را مطرح کرد.

لوییز سوارز که توسط فیفا به 4 ماه محرومیت محکوم شده است، جمعه شب و در توافق دو طرفه بارسلونا و لیورپول، به نیوکمپ رفت تا به مدت 5 سال به عضویت باشگاه بارسلونا دربیاید. سوارز که فصل گذشته، در 33 بازی، موفق به ثبت 31 گل برای باشگاه سابقش شد، توانست علکرد فوق‌العاده ای داشته باشد. مدافع پیشین باشگاه لیورپول معتقد است که زمان مشخص خواهد کرد که او می‌تواند در بارسلونا نیز درخشان ظاهر شود یا خیر.

کاراگر معتقد است که او بهترین مهاجم تاریخ فوتبال اروگوئه است و برای لیورپول در نقش یک سوپراستار ظاهر شد. اما ممکن است نتواند عملکرد درخشانش در لیورپول را با لباس بارسلونا نیز تکرار کند. وی در این باره گفت:

"در طول 16 سال حضور من در باشگاه، فورواردهایی مثل اوون، تورس و سوارز به تیم ما آمدند. هر سه از ستارگان گلزن جهان بودند. اما هیچ‌کدام به اندازه سوارز مرا متحیر نکردند."

وی ادامه داد: "لوییز کارهایی را با توپ انجام می‌داد که در عین تعجب، شما را به خنده وا می‌داشت. او واقعا فوق‌العاده بود. اما سوال و نگرانی کارشناسان اینجاست که آیا او می‌تواند همان روند را ادامه دهد؟ یا به سرنوشت تورس و مایکل اوون دچار خواهد شد؟ آنها نیز پس از ترک آنفیلد، دیگر نتوانستند به شرایط آرمانی خود بازگردند. آیا او نیوکمپ را تسخیر خواهد کرد و خواهد توانست عشق و علاقه مرسی‌ساید را در کاتالونیا نیز جست‌وجو کند؟"

وی با بیان اینکه دلایل نابود شدن فوتبال اوون و تورس نیز، عدم حمایت عاشقانه هواداران در تیم‌های دیگر بود، گفت: "فکر می‌کنم رئال مادرید برای لوییز بهتر بود. درست است که سوپراستار این تیم رونالدوی پرتغالی است، اما لوییز از کریم بنزما خیلی بهتر است و می‌توانست در خط حمله رئال مادرید فوق‌العاده باشد. فکر می‌کنم رئال مادرید انتخاب بهتری برای سوارز بود."

وی با هشدار به سران لیورپول برای پر کردن جای خالی سوارز و عدم تکرار اشتباهات گذشته، گفت: "از اشتباهی که تاتنهام پس از انتقال بیل به رئال مادرید انجام داد، باید درس گرفت. لیورپول باید به بهترین نحو خلا سوارز را در تیم پر کند. وگرنه فصل آینده ناموفق خواهد بود. پول زیادی وارد باشگاه شده، پس می‌توان خریدهای بزرگی نیز انجام داد."

۲۲ تیر ۱۳۹۳
ویدیو؛ نیمار، اسکولاری را در آغوش کشید
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ویدیو؛ نیمار، اسکولاری را در آغوش کشید

در کنفرانس خبری اسکولاری پس از بازی با هلند، نیمار وارد شد و این مربی را در آغوش کشید تا به نوعی حمایت خودش را از این مربی اعلام کند.

۲۲ تیر ۱۳۹۳
دیگو میلیتو: صبرمان تمام شده؛ اینک نوبت قهرمانی آرژانتین است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دیگو میلیتو: صبرمان تمام شده؛ اینک نوبت قهرمانی آرژانتین است

ستاره اسبق فوتبال آرژانتین و باشگاه اینترمیلان، از شرایط تیمش قبل از فینال امشب می گوید.

مهاجم سی و پنج ساله فوتبال آرژانتین، در مورد بازی امشب، در بلاگ وب سایت گل بین الملل این گونه نوشت:

"از اینکه آلمان و آرژانتین به فینال تورنمنت رسیدند، متعجب نشدم. هر دو تیم، بهترین های جام جهانی بودند. شیلی، کلمبیا و هلند هم بسیار خوب بازی کردند اما هر دو فینالیست، شایسته حضور در این مرحله بوده اند. آرژانتین تیم بسیار متحد و در عین حال زیرکی دارد. آنها برای حمله کردن، چارچوب خاص خود را دارند و دقیقا می دانند در هر دیدار، چگونه بازی کنند. تیم به خوبی می دانست که هر بازی، داستان خود را دارد.

"ما آلمان را در برابر برزیل دیدیم. ژرمن ها تیم بزرگی دارند که به راحتی با توپ کار می کند. به همین دلیل، فکر می کنم دیداری نزدیک و البته بسیار تاکتیکی در پیش است. دیدار فینال، جدال مهمی برای امثال مسی و هیگواین خواهد بود. آنها حالا این شانس را خواهند داشت که هر آن چه در توان دارند، رو کنند. لئو در بازی حذفی در برابر سوئیس، بسیار مهم ظاهر شد، او به این جام جهانی نیاز دارد. این کاپ، تنها چیزی است که نبرده است. من مسی را به خوبی می شناسم و می دانم که وی در کنار هیگواین، نهایت توان خود را در فینال تورنمنت، بروز خواهند داد. پیپیتا هم در هر بازی، نقش موثری را ایفا کرده است. او از یک مصدومیت به تورنمنت آمد اما به خوبی توانست خود را با ریتم جام جهانی هماهنگ کند. فکر کنم بهترین بازی گونزالو در برابر بلژیک بود. نه فقط به خاطر به ثمر رساندن گل، او در این دیدار همه کار کرد."

"بهترین چیز در مورد آرژانتین 2014، جدا از خط حمله قدرتمند، دفاع مستحکم آن است. پس از مصدومیت آگوئرو و دی ماریا، سابه یا به خوبی با به کار گرفتن سیستم 3-3-4، از توانایی های ماسکرانو بهره برد. کاری که او انجام داده، فوق العاده است.، زیرا می دانم که چقدر در این سه سال، سختی کشید. برای دیدار فینال، با خانواده کنار هم جمع می شویم و بازی را تماشا می کنیم. درست عین کاری که در فینال های 86 و 90 می کردیم."

"یکشنبه شب، کمی ناراحت خواهم بود، زیرا سابه یا آخرین دیدارش را با تیم ملی آرژانتین سپری می کند. فکر می کنم وی چه در مرحله مقدماتی و چه در جام جهانی، عالی کار کرد و از این که او می خواهد تیم ملی را ترک کند، ناراحتم. در هر صورت امیدوارم آخرین بازی وی با قهرمانی در جهان، تمام شود. صبر آرژانتین تمام شده و حالا نوبت قهرمانی ماست."

۲۲ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۶,۷۸۸ بازدید
۱۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۷۱۹ بازدید
۱۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۲,۳۰۰ بازدید
۲۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۵,۰۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۹۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۷۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۴۱۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۲۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۷۷۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!