به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از شكست رئال مادريد
هانري: گام محكمي براي قهرماني برداشتيم
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي بارسلونا پيروزي برابر رئال مادريد را گامي مهم در راه قهرماني لاليگا دانست.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، تيه ري هانري گفت: وضعيت بارسلونا به گونه اي است كه بايد هر لحظه از مغرور شدن در هراس باشيم.
وي افزود: هنوز نيمي از راه قهرماني باقي مانده است. قصد داريم صدرنشيني خود را قدم به قدم تحكيم بخشيم.
هانري در مورد بازي با رئال مادريد گفت: از قبل مي دانستيم رئال مادريد براي فرار از بحران مي آيد.چنين روحيه اي در حريف نگران كننده بود .بنابراين اولين وظيفه ما اين بود كه مراقب حملات ناگهاني آنها باشيم .وي ادامه داد: رئال مادريد خوب بازي كرد اما در حدي نبود كه ما را شكست دهد. با دو گلي كه در انتهاي بازي به ثمر رسانديم به آن چه كه مستحقش بوديم دست پيدا كرديم.
بارسلونا با دو گل برابر رئال مادريد به پيروزي رسيد و صدرنشيني خود را تثبيت كرد.

منبع:خبرگزاري فارس

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
میاتوویچ: اشتباهات بازیکنان رئال بچه گانه بود :

به نقل از رویترز، پدراگ میاتوویچ گفت: متاسفانه بازیکنان مرتکب اشتباهات بچه گانه می شوند و این یک مشکل بزرگ است. این اشتباهات باید با جریمه نقدی همراه باشد.
وی افزود: اگر درنته موقعیت مسلم گلزنی را از دست نمی داد اکنون نتیجه فرق می کرد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ آذر ۱۳۸۷
مهمان_
پویول و والدز بهترین بازیکنان در ال کلاسیکو
دروازه بان و کاپيتان تيم فوتبال بارسلونا به عنوان برترين بازيکنان ديدار ديشب مقابل رئال مادريد انتخاب شدند.
بارسلونا که در روزهاي اوج خود به سر مي برد و همه تيم ها را با پيروزي هاي پرگل از پيش رو برمي دارد،شب گذشته در دربي بزرگ اسپانيا با دو گل دقايق پاياني اتوئو و مسي، رئال مادريد را مغلوب کرد و با 38 امتياز صدرنشيني خود را تداوم بخشيد.
سايت ورزشي و معتبر "گل" نيز پس از اين بازي نمراتي را به بازيکنان داد و در آن "ويکتور والدز" و "کارلس پويول" دروازه بان و هافبک ميزبان را به عنوان برترين نفرات ميدان معرفي کرد.
والدز که معمولاً در ال کلاسيکو بازي هاي ضعيفي را به نمايش گذاشته،در بازي ديشب دو بار فرصت هاي تک به تک ميهمان را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه اش شد.پويول نيز به رغم مصدوميت از ناحيه پاي چپ روي گل نخست تاثير به سزايي داشت.
در سوي ديگر ميدان نيز "ايکر کاسياس" ضربه پنالتي اتوئو را مهار کرد و چندين بار نيز به زيبايي مانع از فروپاشي دروازه اش شد.
نمرات بازيکنان حاضر در بازي ديشب به شرح زير است:
بارسلونا:
والدز 9 - آلوز 7 - مارکز 7 - پويول 9 - آبيدال 7 - توره 8 - گوديانسن 5 - ژاوي 7 - مسي 7 - هانري 8 - اتوئو 6
بازيکنان تعويضي:بوسکتس 8 - هلب 6 - به کيتا نيز نمره اي تعلق نگرفت.
رئال مادريد:
کاسياس 8 - سالگادو 6 - متزلدر 7 - کاناوارو 7 - راموس 6 - گاگو 7 - گوتي 6 - اشنايدر 5 - درنته 7 - رائول 7 - هيگواين 7
بازيکنان تعويضي:پالانکا 7 - خاوي گارسيا 5 - فن در فارت
منبع:www.ghatreh.com

۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ال کلاسیکو ‌١٥٧ : کهکشانی‌ها کم آوردند :

یکصدوپنجاه وهفتمین دوئل بارسلونا - رئال مادرید معروف به ال کلاسیکو به نفع آبی - اناری‌ها به پایان رسید. ساموئل اتوئو و لیونل مسی پیام آوران شادی برای هواداران تیم کاتالانی بودند. این برد فاصله‌ی شاگردان گواردیولا با رئال مادرید قهرمان فصل پیش لالیگا را به عدد ‌١٢ رساند.

تعویض مربی و آمدن خوانده راموس به جای برند شوستر هیچ سودی برای "قوهای سپید" مادریدی نداشت.
پیکار ‌١٥٧ بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه پر از جمعیت نوکمپ در حالی آغاز شد که میزبان در همان دقیقه‌ی ششم بازی می‌توانست با هنرنمایی آرژانتینی توانایش از حریف پیش بیافتد. اما، مسی در نهایت برابر کاسیاس ناکام ماند. بارسلونا در ادامه‌ی بازی کنترل توپ و میدان را در دست داشت، هر چند فرصت گلزنی مسلمی را هم برای خود فراهم نکرد.

دفاع رئال مادرید در این بازی رسوخ‌ناپذیر به نظر می‌رسید. در حالی که توپ و میدان از آن شاگردان گواردیولا، سرمربی بارسلونا بود، اما این رئال و رویستون درنته، بازیکن هلندی‌اش بود که بزرگترین فرصت گلزنی نصیبش شد. این بازیکن سورینامی‌الاصل که در موقعیتی تک به تک قرار گرفته بود، نتوانست دروازه‌ی ویکتور والدس را باز کند و توپ را از این سنگربان عبور دهد.

بازی تا پایان نیمه‌ی نخست به نفع بارسلونا در جریان بود، هر چند دروازه کاسیاس با خطری جدید روبه‌رو نشد. رئال فضا را بر میزبانش بسته بود و به آبی - اناری‌ها تنها اجازه‌ی حرکت و بازی سازی تا پشت محوطه ی جریمه‌اش را می‌داد.

نیمه‌ی دوم با شانس موقعیت بسیار خوب گلزنی برای ساموئل اتوئوی کامرونی آغاز شد. هر چند کاسیاس شوت این بازیکن را که از ‌١٤ متری دروازه شلیک شده بود، مهار کرد. بارسلونا که برای گشودن دروازه حریف بی‌تابی می‌کرد، نمی‌توانست خود را به دروازه‌ی رئال نزدیک کند. دانیل آلوس در دقیقه ‌٧٠ بازی در محوطه ی جریمه‌ی کهکشانی‌ها متوقف شد تا مخوتو کانتالخو داور بازی خطای پنالتی میشل سالگادو روی مهاجم بارسلونا را اعلام کند. کاسیاس اما، روی پنالتی هم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و دروازه‌اش را روی ضربه ی اتوئو بسته نگه داشت.

دفع پنالتی این بازیکن، هم تیمی‌هایش را جری تر کرد، ولی باز هم درخشش کاسیاس مانع از باز شدن دروازه تیمش روی حرکات اتوئو و مسی شد.

سرانجام در دقیقه ‌٨٣ بارسلونا مزد صبر و پشتکارش را گرفت. کارلس پویول روی یک ضربه‌ی کرنر توپ را به اتوئو رساند و او هم از فاصله پنج متری توپ را از خط دروازه کهکشانی‌ها عبور داد. این پانزدهمین گل اتوئو برای آبی - اناری‌ها در فصل جاری بود. در ادامه بازی رئال به دروازه حریف حمله‌ور شد تا از باخت رهایی پیدا کند اما، اسیر ضد حمله‌های بارسلونا شد.

تیری آنری فرانسوی در یکی از روزهای خوب خود توپ را به مسی داد تا این آرژانتینی از فاصله هشت متری با ضربه‌ی "چیپ" توپ را از خط دروازه‌ی میهمان مادریدی عبور دهد.

یورو اسپورت در پایان مسابقه این آرژانتینی توقف‌ناپذیر را برترین بازیکن میدان معرفی کرد. گلزن بارسلونا در این دیدار تنها با خطاهای شدید مهار شدنی می‌نمود. این نخستین پیروزی بارسلونا بر رقیب سنتی پس از چهار سال بود.

بارسلونا : ‌٢

ساموئل اتوئو (‌٨٣)، لیونل مسی (‌٩١)

رئال مادرید : صفر

ورزشگاه: نوکمپ / تماشاگر : ‌٩٥ هزار نفر / داور: مدینا کاتنالخو

بارسلونا: ویکتور والدس، کارلس پویول، رافا مارکس، اریک آبیدال، دنی آلوس، تیری آنری، ایدور گودیانسن (بوسکت ‌٦٣)، یحیی توره، ژاوی هرناندس (کیتا ‌٨٩)، لیونل مسی، ساموئل اتوئو (گلب ‌٨٧)

رئال مادرید: ایکر کاسیاس، میشل سالگادو، کریستف متسلدر، فابیو کاناوارو، سرخیو راموس، وزلی اسنایدر (پالانکا ‌٣٦)، گاگو، گوتی (ژاوی گارسیا ‌٧٣)، درنته، هیگوآین (فان درفارت ‌٧٦)، رائول گونسالس

کارت زرد :

بارسلونا: رافائل مارکس، اتوئو، مسی

رئال مادرید: ایکر کاسیاس، میشل سالگادو، کریستف متسلدر، سرخیو راموس، وینستون درنته

کارت قرمز : --

آمارهای بازی :

* درصد تصاحب توپ : بارسلونا: ‌٥/٦٥ درصد / رئال ‌٥/٣٤ درصد

* شوت : بارسلونا: ‌١٩ / رئال ‌٦

* شوت به چهارچوب : بارسلونا: ‌٨ / رئال: ‌٣

* شوت‌های مهار شده: بارسلونا: ‌٢ / رئال: ‌٤

* کرنر : بارسلونا: ‌١١ / رئال: ‌٤

* خطا : بارسلونا: ‌١٩ / رئال: ‌١٣

* آفساید : بارسلونا: ‌٣ / رئال: ‌٢

* کارت زرد: بارسلونا: ‌٣ / رئال: ‌٥

* کارت قرمز: -

* پاس دقیق : بارسلونا: ‌٤٤٢ / رئال: ‌١٧١

* پاس اشتباه : بارسلونا: ‌٤٤ / رئال: ‌٣٣
:

این خبر تکراریه،فقط یه عکس بهش اضافه کردی!!!
به خاطر همون عکسه حیفم اومد که ارسالتو حذف کنم،
ولی این آخرین باری بود که تذکر میدم.از این به بعد بدون هیچ توضیحی ارسالهای تکراری و بدون لینک منبع خبر حذف میشن...

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خوش بيني سرمربي رئال با وجود شکست در نیوکمپ

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا با وجود شکست در اولين ديدار خود مقابل بارسلونا موسوم به "ال کلاسيکو"، همچنان به سرنوشت تيمش در اين فصل خوشبين است.

براي شروع کار "خوآنده راموس" در لاليگا، سخت تر از ديدار با رقيب ديرينه اين تيم يعني بارسلونا نمي شد.
هرچند رئال مادريد با شايستگي اين مسابقه را با نتيجه 2 بر صفر واگذار کرد اما آنها نتوانستند هيچ امتيازي بگيرند.
راموس که بعد از مسابقه زياد ناراحت به نظر نمي رسيد، در پاسخ به سوالي در مورد احتمال قهرماني رئال مادريد گفت:‌ هنوز مسابقات زيادي باقي مانده و البته بايد ديد تيم هاي ديگر چه کار مي کنند.
وي افزود: بارسلونا ثابت کرد که در اوج آمادگي به سر مي برد اما بگذاريد ببينيم در نيمه دوم فصل چه اتفاقاتي مي افتد. ما مسابقات جام قهرمانان باشگاههاي اروپا را هم در پيش داريم.
راموس در تحليل مسابقه گفت: از عملکرد تيمم راضي هستم. آنها کاري را که بايد با افتخار انجام مي دادند،‌ دادند. بارسلونا از فرصت هاي خود استفاده کرد اما ما نتوانستيم پس سه امتياز به آنها رسيد.
سرمربي رئال افزود: بارسلونا تيم برتر زمين بود اما ما فرصت هاي بهتري داشتيم. اگر ما گل اول را مي زديم بازي کاملا طور ديگري پيش مي رفت. مسابقه 90 دقيقه است و در هر لحظه مي توان گل زد.
راموس اين را که به بازيکنانش گفته بود "مسي را بزنند"، به شدت رد کرد و اظهار داشت: نه. مسي هميشه با پاهايش با توپ بازي مي کند و به همين دليل احتمال زيادي دارد مصدوم شود.
وي برخلاف مربيان قبلي رئال مادريد، از داور مسابقه تشکر ويژه کرد.
اين مربي گفت: داوران، کار مهم و سختي دارند و من فکر مي کنم او تا جايي که مي توانست کارش را خوب انجام داد.

منبع

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اسنايدر 3 ماه خانه نشين شد.

هافبك تهاجمي رئال مادريد بايد 3 ماه استراحت كند.

به نقل از ماركا، وسلي اسنايدر در بازي برابر بارسلونا از ناحيه زانوي راست آسيب ديد.

اسنايدر كه قرار بود مقابل بارسلونا استراحت كند به خاطر كمبود بازيكن وارد ميدان شد اما فشار زياد روي زانو، وي را در آستانه 3 ماه خانه نشيني قرار داد.

اسنايدر در تعطيلات زمستاني براي جراحي زانوي خود راهي هلند مي شود .

منبع

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: رئال حريف سرسختي بود.

خوان لاپورتا شادمان از پيروزي دو بر صفر بارسلونا برابر رئال مادريد، گفت: حريف دشواري پيش‌رو داشتيم!

مدير باشگاه بارسلونا پس از پيروزي اين تيم برابر رئال مادريد، گفت: «پيش از اين هشدار داده بودم كه رئال حريف سرسختي براي ما خواهد بود. آنها از شرايط دشواري كه داشتند، خودشان را آماده بيرون آوردند. آنها باعث اتلاف انرژي بازيكنان ما در طول بازي شدند و بارش باران هم روي كارمان تاثير گذاشته بود.»

او رئال مادريد را "رقيبي جدي" براي كسب عنوان قهرماني مي‌داند: «گرچه هم اكنون رئال مادريد 12 امتياز از ما كم دارد اما، اين به معناي حذف آنها از كورس قهرماني نيست. رئال با خوانده راموس شانس دارد كه همين حالا هم به جمع مدعيان اضافه شود. آنها تشنه قدرت هستند و ما اين را مي‌دانيم.»

منبع

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال مادرید به دنبال ستاره روسی تاتنهام

باشگاه رئال مادرید، به دنبال خرید " رومن پاولیوچنکو " مهاجم روسی باشگاه تاتنهام است

شایعات زیادی در مورد آینده " رومن پاولیوچنکو " مهاجم تاتنهام هاتسپر شنیده می شود و رئال مادرید اخیراً به جمع مشتریان این مهاجم روسی اضافه شده است.
" پاولیوچنکو " در ماه سپتامبر با مبلغ 13.8 میلیون پوند به " وایت هارت لین " آمد و شروع موفقیت آمیزی در این تیم لندنی نداشت.
" خوانده راموس " سرمربی جدید رئال مادرید علاقه زیادی به این بازیکن دارد و " پاولیوچنکو " نیز می خواهد برای مربی سابق خود در " سانتیاگوبرنابئو " بازی کند.
او گفت: « اگر آن ها پیشنهاد دهند، البته که خواهم رفت. رئال باشگاه مورد علاقه من در اروپا است و من بازی های لالیگا را دنبال می کنم و می دانم آن ها چگونه بازی می کنند. »

اگرچه " هری ردنپ " سرمربی تاتنهام شایعات مربوط به ترک " وایت هارت لین " توسط " پاولیوچنکو " را رد کرده ولی امکان دارد، برای تامین بودجه خرید بازیکن جدید، مجبور به فروش مهاجم روسی خود شود. ضمن اینکه، با توجه به غیبت طولانی مدت " رودفان نیستلروی "، سرمربی جدید رئال مادرید به دنبال افزایش گزینه های خط حمله خود است.
رئال مادرید فقط با " هانتلار " از آژاکس قرارداد بسته است اما احتمالاً برای خرید " پاولیوچنکو " دچار مشکل خواهد شد زیرا با توجه به ممانعت فیفا از بازی یک بازیکن در سه تیم در طول یک فصل و حضور این بازیکن روسی در تیم های تاتنهام و اسپارتاک مسکو، حضورش در " سانتیاگو برنابئو " با تردید مواجه است.

منبع

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آقای SinaBarca با تشکر از همکاری شما ولی مجبورم برای صدمین و آخرین بار بهتون تذکر بدم:
از این به بعد همه ی ارسالهای خبریتون در این انجمن ( و همه ی انجمن های خبری دیگه که ناظر های مربوطه بگن ) باید با لینک منبع خبر همراه باشه در غیر اینصورت بدون معطلی پاک میشن.
یعنی باید منبع خبرتون رو به صورت زیر در ارسالهاتون ذکر کنید :
منبع

اگه هرگونه سؤالی در این مورد داشتی میتونی از طریق پیام شخصی ازم بپرسی:
ارسال پیام شخصی

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اوساسونا باز هم باخت؛ نکونام و شجاعی بازی کردند.

هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا با شکستی دیگر برای اوساسونا پیگیری شد.

تیم فوتبال اوساسونا در حالی که " جواد نکونام " هافبک ایرانی را 90 دقیقه در ترکیب خود می دید، با نتیجه یک بر صفر مغلوب رکرتیوو اوئلوا شد تا هشتمین شکست فصل خود را تجربه کند. تک گل رکرتیوو در این دیدار توسط " آدریان کولونگا " در دقیقه 84 بثمر رسید، همچنین " مسعود شجاعی " دیگر بازیکن ایرانی اوساسونا چند دقیقه بیشتر فرصت بازی پیدا نکرد، " شجاعی " دقیقه 90 به جای " آزپیلیکوئتا " به میدان آمد. اوساسونا با این شکست با 9 امتیاز در رده آخر جدول رده بندی لالیگا باقی ماند.

نتایج سایر دیدارهای عصر امروز به شرح زیر می باشد:

آلمریا 1-1 ریسینگ سانتاندر
گل ها: آکاسیته(آلمریا) گارای(سانتاندر)

اتلتیک بیلبائو 3-0 گیخون
گل ها: لورینته{پنالتی}، ایرولا، لوپز(بیلبائو)

ختافه 4-1 مایورکا
گل ها: کونترا{پنالتی}، اوچه، مورال، گاویلان(ختافه) آدوریز(مایورکا)

وایادولید 3-0 لاکرونیا
گل ها: گونزالس، لوپز، لئون

مالاگا 2-0 نومانسیا
گل ها: آپونو{پنالتی}، باها

در سایر دیدارهای هفته پانزدهم لالیگا، از دقایقی دیگر سویا میزبان ویارئال است و اتلتیکومادرید در ورزشگاه " ویسنته کالدرون " از بتیس پذیرایی می کند.

منبع

۲۴ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۵,۳۱۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۷۶ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۲۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۲۴۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۷۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۹۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!