به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

آخرین مقالات اختصاصی
آخرین مقالات تحلیل آماری
آخرین مقالات آنالیز فنی
آخرین اخبار نقل و انتقالات
شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

گل گودیانسن نتیجه‌ای عادلانه را به ارمغان آورد.گزارش بازی
فرستنده نیلوفر منصور در تاريخ سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۸۵ (۲۲:۱۰) (۱,۵۷۰ بار خوانده شده) خبر‌های فرستاده شده توسط این شخص
ترجمه از سایت رسمی باشگاه
مترجم: نیلوفر منصور / FCBarcelona.ir


بارسلونا بازیهای خود در لیگ را با پیروزی در زمین سلتاویگو آغاز کرد. این در حالی بود که بارسا نیمه اول عقب افتاده بود و در یک نیمه هیجان انگیز و فشرده بازی را سه بر دو به نفع خود بپایان رساند. ایدور گودیانسن با ضربه خود در سه دقیقه مانده مانده به پایان بازی میزبان را مغلوب کرد.

بعد از اینکه بیشتر نیمه اول اولین بازی بارسلونا در لالیگا تقریبا بدون حادثه گذشت، کمتر کسی فکر می‌کرد که این بازی در آخر یک بازی پنج گله هیجان انگیز شود. غیرمنتظره‌ترین غیبت این بازی غیبت ژاوی بود که رایکارد اینیستا را به او ترجیح داده بود. همان طور که انتظار می‌رفت ژولی جایگزین رونالدینیوی مصدوم شده بود و زامبروتا هم در اولین بازی رسمی خود با پیراهن بارسا به جای بلتی در ترکیب بود.


فوتبالی که باید آن را فراموش کرد

تیم مهمان در بیشتر چهل دقیقه اولیه بازی مالکیت توپ را در دست داشت، اما این طور که بنظر می‌رسید توانایی استفاده از این برتری را نداشت. خط میانی سخت کوش سلتا بارسلونا را در در نیمه خودی نگاه داشته بود و حملات بارسلونا زیاد خطرناک نبودند. مارکز ضربه آزاد از راه دور زیبایی زد که از کنار دروازه به بیرون رفت. و دکو نیز با ضربه خود پینتو سنگربان سلتا را وادار به انجام عکس العملی قدرتمند برای دفع توپ کرد. اما فرصت‌های بدست آمده بسیار کم بودند.

در این ضمن، سلتا نیز هیچ فرصت خطرناکی برای گلزنی نداشت. اما آنها نیز در اواخر نیمه اول جان گرفتند، و قبل از شکستن قفل دروازه‌ها در چهار دقیقه مانده به پایان نیمه اول صاحب دو موقعیت گلزنی شدند. نه نه بازیکن تازه وارد سلتا که از آلاوز به این تیم پیوسته است بعد از یک و دویی با کانوبیو از زاویه‌ای بسته ضربه‌ای بسوی دروازه زد، که ویکتور والدس نتوانست بعد از گرفتن توپ آن را در دستانش نگه دارد و توپ مستقیما در مسیر بایانوی برزیلی قرار گرفت و او نیز با فرصت طلبی بالای خود این توپ را به گل تبدیل کرد. اگرچه اگر بخواهیم عادل باشیم، سلتا لایق این برتری نبود. هنوز برای مسی وقت بود تا بار دیگر قبل از سوت پایان نیمه اول پینتو را امتحان کند، اما ضربه کم قدرت بازیکن آرژانتینی همان چیزی بود که سنگربان سلتا می‌خواست.


بهبود تیم

بارسلونا در نیمه دوم یک تیم کاملا متفاوت بود. آنها به لطف نمایش دور از انتظار لیونل مسی راه خود را از میان خط هافبک آبی آسمانی پوشان باز کردند. گل تساوی در دقیقه 56 بثمر رسید. وقتی که جوان آرژانتینی پاس بسیار دقیقی برای ساموئل اتوو بهترین گلزن فصل پیش لالیگا انداخت و بازیکن کامرونی هم در زدن ضربه هیچ اشتباهی مرتکب نشد.

این گل همان چیزی بود که بارسا برای بازیابی اعتماد بنفس خود به آن نیاز داشت. و همچنین این گل حالت بازی را تغییر داد. بطوری که تا آخر بازی هر دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند. فقط دو دقیقه بعد از گلزنی اتوو بارسلونا جلو افتاد. اینیستا، پس از یک حرکت پس از یک حرکت انفرادی پا به توپ بسیار خوب، که تقریباً از نیمه زمین شروع شد و تا پشت محوطه سلتا ادامه داشت، در حالی که از سوی دفاع تحت فشار زیادی بود،پاس خوبی به مسی داد و او نیز بطرز زیبایی چرخید و احتمالا بهترین گل خود را برای بارسا در آن لحظه بثمر رساند.

خوش شانسی سلتا

بنظر می‌آمد که این گل برای تضمین یک پیروزی خارج از خانه کافی باشد چون سلتا از خود اصرار زیادی برای گلزنی نشان نمی‌داد. اما فقط در چند ثانیه و برخلاف جریان بازی، دوباره بازی مساوی شد. کارلس پویول و بایانو در نبرد برای تصاحب ضربه آزاد آنخل بودند و ناگهان توپ بر پاهای گوستاوو لوپز فرود آمد. بازیکن سابق زاراگوزا خوش شانسی خود را باور نمی‌کرد. او با ضربه‌ای دروازه بارسا را گشود و این گل به بالایدوس خوشحالی وصف ناپذیری اعطا کرد.


از ایسلند، با عشق

با اینکه زمان رو به اتمام بود اما بارسا حمله می‌کرد تا بردی را که مستحق آن بود بدست آورد. گودیانسن بجای ژولی به بازی آمد. و بازیکن ایسلندی نیز بار دیگر توانایی فوق‌العاده خود را در جایگیری برای موقعیتهای گلزنی نشان داد. او چند دقیقه بعد از ورود به بازی صاحب دو موقعیت عالی برای گلزنی شد.
و بعد از آن، در دقیقه 87 ، بعد از اینکه سلتا بخاطر دو کارته شدن و اخراج ایرینی ده نفره شد، گودی پاس دکو را با سینه استپ کرد و به طرف دروازه چرخید تا توپ را به گل تبدبل کند.
اولین گل رسمی مهاجم سابق چلسی برای تیم جدیدش بارسلونا به یک برد شیرین در یکی از سخت‌ترین بازیهای خارج از خانه این مسابقات و یک شروع عالی در لیگ منجر شد.
ارزش: ۸.۰۰ (۵ رای) | ارزش‌گذاری این خبر
نظرات کاربران
behnoush1360
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
زنده باد بارسلونا و زنده باد مسی


چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲ (۱۷:۱۳)
 
raminpanahi
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
یاشاسین بارسلونا
شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ (۲۳:۵۸)
 
kingamir
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
زنده باد بارسلونا


پنج‌شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۱ (۱۸:۴۶)
 
David.Villa.sanchez
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
زنده باد بارسا


دوشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۰ (۲۰:۲۲)
 
heroes
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۰ (۴:۲۵)
 
fcbarca2010
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.


Visca Barca
سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ (۱۴:۵۳)
 
harry1
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
سرور هر چی رئالی بارسای آبی اناری.شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ (۱۹:۲۶)
 
farzadweisi
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.سه‌شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۸۹ (۱۳:۳۶)
 
farzadweisi
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
viva barca :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli:


دوشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۸۹ (۱۶:۴۰)
 
LOVE_MESSI
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
hjvhbjmghjghjghkjg


شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ (۱۰:۵۰)
 
AMiRh03EiN72N
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...دوشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۸۸ (۱۴:۱۷)
 
ali.abbasi
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه را به ارمغان آورد.
نقل قول
ارادتمند


چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۷ (۰:۵۵)
 
xavi2006
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
دمش گرم گوديانسن اين شروع يعني قهرماني


دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۸۵ (۱۵:۲۱)
 
No10
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
با احترام فراوان به شما ونظرتان . اما منظور من این نیست که در گل خوردن فقط والدز مقصر است . هرگز . با اشراف به بازیهای درخشان والدز و با علاقه فراوان به او و تیم اما اشتباهات گهگاه عجیب هم مثل بعضی از شروع مجدد های عجولانه ( بارسا - والنسیا) . و گهگاه کم دقتی والدز من را بران داشت تا اینگونه ابراز نظر کنم اما باز هم میگویم من یک هوادار سرسخت بارسلونا هستم و برای همین فقط تمجید و کف زدن را بدون انتقاد غیر مغرضانه نمی پسندم . اما همیشه همه وبا همه نظراتشان برایم فراوان درخور احترام هستند . بدرود


دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۸۵ (۰:۱۹)
 
amir_007b
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
اولا که صحبت از رفتن رونی به میلان بون نه مادرید که اونم منتفی شد ولی حتی اگه به گفته شما بره بزرگ هست ولی دیگه دوست داشتنی نیست بلکه منفوره لطفا به سرنوشت فیگوی پول پرست مراجعه کنید.در مورد کاسیاسم به نظر من و خیلی های دیگه هیچ چیزی از والدس بیشتر نداره تازه کم هم داره و در مورد اخرم خواستم عرض کنم خدمتتون بنده از هیچ چیزی احمقانه حمایت نمیکنم به نظر من این حقیقته که بارسا توی تمام خطوط بازیکنای بهتری نسبت به مادرید داره.


جمعه، ۱۰ شهریور ۱۳۸۵ (۱۷:۱۷)
 
PYA
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
yani age ye zaman ronaldinho bere madrid dige be nazaretoon bazikone bozorg o doos dashtanie ei nis? tarafdari ba taasobe ahmaghane fargh dare.


جمعه، ۱۰ شهریور ۱۳۸۵ (۱۵:۰۵)
 
amir_007b
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
اقا والدس دروازبان بزرگیه اینم بارها به همتون ثابت شده فقط در جواب مریم خانم عرض کنم اگه لا لیگای پارسال رو خوب دنبال کرده باشن اشتباهات وحشتناک کاسیاسم به یاد میارن اگه والدس تو کل فصل 3 اشتباه بزرگ کرد این جور اشتباهاتو من خودم بارها از کاسیاس تو فصل قبل دیدم پس لطف کنید بین این همه طرفدار دو اتیشه از یه مادریدی طرفداری نکنید


جمعه، ۱۰ شهریور ۱۳۸۵ (۰:۴۹)
 
PYA
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
من نگفتم توب از دست چک در نمیره..گفتم دفعات در رفتنش کمتره..در ضمن فک نمیکنم ترکیب ثابت بارسا جای بیشرفت کسی باشه..اول بیشرفت...بعد ترکیب ثابت.. من یکی نگفتم مقصر باختها این بازی رو هم اصلا ندیدم.داریم کلی صحبت میکنیم.


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۲۳:۰۸)
 
maryam_barca
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
به نظر من والدس عالیه . دروازه بانی که اگر چندتا اشتباه انگشت شمار داره ولی چندین و چند عکس العمل خارق العاده داره . در ضمن در مورد پشرفت هم می شه با دیدن چند بازی نظر داد نه بازیه اول فصل !. تو این بازی هم به نظرم رو گلای خورده تقصیری نداشت .

در مورد چک هم من فصل قبل تو بازی با بلکبرن بود فکر کنم که توپ از دستش در رفت و گل خورد .

اما در مورد کاسیاس بی انصافی نکنید لطفا .اونم گلر خیلی خوبیه . اگه اون نبود واقعا رئال باید عزا می گرفت .

از گزارش کاملتون هم ممنون


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۱۹:۳۳)
 
victor_valdes_ibas
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
jalebe vaghti team barande mishe kasi VALDESO ne mi bine ama to bakhta moghasere asli mishe VALDES kami ensaf dashte bashim finale sale pish yadeton nare VIVA VICTOR VALDES IRIBAS


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۱۴:۵۰)
 
amir_007b
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
به نظر من اینکه کاسه کوزه هارو سر والدس شکست کمال بی انصافیه درسته والدس بعضی وقتها اشتباه میکنه ولی خیلی وقتها هم تیم رو نجات میده مثل فینال پارسال این جور اشتباهات رو هر دروازه بانی میکنه میتونید کاسیاس رو ببینید بعد واسه داشتن والدس خدا رو شکر کنید.


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۱۲:۲۳)
 
PYA
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
منم موافقم که والدس چندان قابل اعتماد نیس..البته اینکه وقتی توب از دستش جدا میشه مدافعین کجان هم جای بحث داره..اما موضوع اینه که چرا توب اینهمه از دستش جدا میشه..چرا این اتفاق واسه بوفون و چک اینقد نمی افته؟


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۱۲:۰۱)
 
nilo_popo
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
ببینید،یه اشکالی هست
ما هر وقتی که می بازیم یا زیاد گل می خوریم تقصیرا رو گردن والدس میندازیم (البته من که اینطور نیستم)
آقای no10 شما از خروجای والدس ایراد می گیرید
اما آیا هیچ وقت با خودتون گفتید که موقعی که مثلا توپ از دستش رها میشه مدافعا کجان که توپو جمع کنن؟
همین گل دومی که تو این بازی خوردیم
پویول افتاده بود رو زمین
مگه نه اینکه فوتبال یه بازی گروهیه؟
پس توی گل خوردن هم همه نقش دارن
در مورد پیشرفتم یه ذره عادل باشید
والدس نسبت به فصل 2004-2005 کلی پیشرفت کرده
این فصلم که هنوز اون طور شروع نشده که ببینیم تیم چطوره
چه برسه به دروازه بان!


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۱:۲۱)
 
No10
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
با ابراز خوشحالی از برد بارسا . با احترام به همه عزیزان من نظرم اینست که والدز نسبت به فصل قبل پیشرفتی نداشته است . عدم وجود رقیب جدی او را در یک نقطه نگه داشته است . ایا هنوز هم در هنگام نواختن ضربات کرنر و آزاد وسانتر ها همه ما دچار دلهره و کمی ترس همراه با بی اعتمادی نیستیم ؟ آیا خروج های ویکی احساسی نیست ؟ آیا در گلهای به ثمر رسیده درصد خطای بالای 50 برای او متصور نیست ؟ نباید عقل را بر تعصب برتری داد که به ناکامی می انجامد در همه موارد .......


پنج‌شنبه، ۹ شهریور ۱۳۸۵ (۰:۰۳)
 
fcbaran_bm
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
برای شروع فصل خوب بود و بهتر هم خواهد شد .


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۲۲:۱۸)
 
shahin_Marquez
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
من بازی رو كامل نديدم اما تمام صحنه های مهم رو از طريق اخبار ديدم.چند تا نكته ی مهم تو اين بازی بود.اول اين كه ما ياد بگيريم چه طور بدون رونی بازی كنيم.دوم اين كه تكليف مون رو با تازه وارد ها معلوم كنيم.من گاهی احساس می كنم هنوز اين بازيكن ها با تيم هماهنگ نيستند.البته وضع گوديانسن بهتر از تورام و زامبروتا است.نه به خاطر اين كه گل زد به خاطر اين كه احساس می شه راحت تر تو كار گروهی تيم جا افتاده.ديگه اين كه ريكارد بايد اين فصل اقتدار خودش رو به عنوان يه مربی نشون بده و ثابت كنه كه زير سايه ی ستاره هاش نيست.زياد هم نبايد نگران شد.درسته كه بازی سويا هم ضعيفبوديم (اتفاقی كه برای بارسا زياد نمی افته) اما پارسال هم اول فصل خيلی خوب بازی نكرديم.بازی سوپركاپ جلوی بتيس رو در فصل قبل يادمون نره. و يادمون نره كه همون تيم شد قهرمان اروپا.دوستانی هم كه بازی رئال رو ديده ان می دونن كه رئال از نبود بازی ساز رنج می بره و نيستلروی هم هنوز هماهنگ و آماده نيست.اونا هنوز از ما عقب ترن و جا داره تا يه تيم بهتر بشن و ما بايد تو اين فرصت خودمون رو آماده كنيم.به اميد قهرمانی امسال بارسا


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۲۰:۵۰)
 
victor_valdes_ibas
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
VIVA GUDDY ba eshgh BARCA baz ham ghahreman mishavad


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۱۷:۵۴)
 
mehrdad_katalonia
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
agha inam vase kasaee ke migan gudjhonson bazikon nist agha hey ma migim in tu 4 ta baziye doostane 3 ta goal zade hey shoma begin hala in teamha bedard nemikhoran agha goodi neshun dade ke ye super herfeee va football 90 daghighast be omide bazihaye behtar az barca. bye


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۲:۲۱)
 
antimadrid
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
گودی نشون داد که بارسا تو خرید هاش همیشه موفقه!


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۲:۱۱)
 
amir_007b
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
این شروع طوفانی یعنی قهرمانی دوباره


چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۸۵ (۰:۳۳)
 
saraleo
پاسخ به: گل گودیانسن نتیجه ای عادلانه ...
be omid bord haii behtar ba goal haye bishtar
GO BARCA GO LEO
OMIDVARAM LEO BAZAM GOAL BEZANE


سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۸۵ (۲۲:۱۳)
 
بی‌شک دیدگاه هرکس نشانه تفکر اوست. ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم!
نوع نمایش نظرات:       
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۹ کاربر در حال مشاهده اخبار بارسا)

عضو: ۱
مهمان: ۱۵۰

ادامه...
برترین گلزنان لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
آخرین بازی
شنبه، 16 اسفند 1399
اوساسونا
0
2
بارسلونا
هفته ۲۶فصل 2020/21
۱اتلتیکو مادرید x ۵۹
۲بارسلونا ۵۶
۳رئال مادرید ۵۴
۴سویا x ۴۸
۵رئال سوسیداد ۴۵
۶رئال بتیس x ۳۹
۷ویارئال ۳۷
۸سلتا ویگو ۳۳
۹خرانادا x ۳۳
۱۰لوانته ۳۲
x : یک بازی کمتر
بازی بعدی
چهارشنبه، 20 اسفند 1399
PSG
VS
بارسلونا
ورزشگاه پارک دو پرینس
ساعت 23:30 (به وقت ایران)
برترین پاسور‌های لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
لیگ قهرمانان اروپا
بازی برگشت ۱/۸ نهایی
پاریس سنت ژرمن 
 بارسلونا

چهارشنبه، ۲۰ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
بازی بعدی
لیگ اسپانیا
هفته ۲۷
بارسلونا 
 هوئسکا

دوشنبه، ۲۵ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
۴۵
لیگ اسپانیا
هفته ۲۸
رئال سوسیداد 
 بارسلونا

یکشنبه، ۱ فروردین
ساعت ۲۳:۳۰
۴۶
لیگ اسپانیا
هفته ۲۹
بارسلونا 
 رئال وایادولید

یکشنبه، ۱۵ فروردین
ساعت نامعین
۴۷
لیگ اسپانیا
هفته ۳۰
رئال مادرید 
 بارسلونا

یکشنبه، ۲۲ فروردین
ساعت نامعین
۴۸
فعالترین کاربران نظرات اخبار در 7 روز اخیر
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!