به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

خبرگزاری باشگاه بروسیا دورتموند
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
رسانه ارتباطی باشگاه بروسیا دورتموند

مالک تیم: کاتالونیا

۳ مهر ۱۳۹۱
پاسخ به: خبرگزاری باشگاه بنفیکا
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

رونمایی از سه خرید قطعی بنفیکا

سایز اصلی

مدیر باشگاه بنفیکا (دورتموند) خریدهای جدید این باشگاه را رسماً اعلام کرد.
مستر سامی در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کرد که تا کنون جذب سه بازیکن برای تیم قطعی شده است و دو بازیکن نیز راهی باشگاهی دیگر خواهند شد. این سه بازیکن هر سه از باشگاه ویارئال خریداری شده است.

اولین بازیکنی که قراردادش را ثبت کرد لئوناردو دامیائو بوده است. این بازیکن جوان و جویای نام برزیلی از اولویت های اصلی ما برای خرید بود و خوشحال هستیم که توانستیم این بازیکن را بخدمت بگیریم. قطعاً فصل بعد مثلث خط حمله یورنته، دامیائو و رئوس بسیار دیدنی خواهد بود .

خرید دوم باشگاه نیز برزیلی است. رامیرس دیگر بازیکنی است که از ویارئال به عضویت باشگاه بنفیکا (دورتموند) در آمده است. تلاش های زیادی کردیم که بتوانیم در این فصل یک هافبک خوب رو به خدمت بگیریم. فصل گذشته بیشترین صدمه را از خط هافبک خود دیدیم، به این امید که فصل آینده یکی از بهترین خط هافبک های لیگ رو داشته باشیم.

خرید سوم باشگاه بازیکن جوان فرانسوی ویارئال هست. این بازیکن یان ام ویا هست که نیم فصل تلاش زیادی کردیم به خدمت بگیریم ولی موفق به این کار نشدیم. اما حالا خوشحالیم که تونستیم این بازیکن رو به تیم اضافه بکنیم تا خط هافبک تیم قوی تر شود.

مستر سامی اشاره ای به خروجی های این تیم داشت و گفت: فصل آینده ماسکرانو و بانگا در بنفیکا حضور ندارند و برای باشگاه ویارئال به میدان خواهند رفت. همچنین برای خریدهامون مبلغی پول به حساب باشگاه ویارئال واریز شده است.
همچنین قصد داریم سه بازیکن خود به نام های کاردوزو، پاتزینی و پالاسیو را به تیم های دیگر قرض دهیم.

۳ مهر ۱۳۹۱
پاسخ به: خبرگزاری باشگاه بنفیکا
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
خبر فوری: کاگاوا به دورتموند بازگشت.

خبرگزاری باشگاه دورتموند (بنفیکا)

کاگاوا به دورتموند بازگشت.

سر سامی لحظاتی پیش در بازگشت از کاتالونیا در بین خبرنگاران حاضر شد و گفت: هواداران خوشحال باشند، زیرا کاگاوا به وستفالن بازگشت.

سر سامی در ادامه صحبت های خود گفت، با مسئولین بارسلونا بارها ملاقات داشتیم و از مدت ها پیش رسماً اعلام کردیم که قصد به خدمت گرفتن شینجی کاگاوا را داریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد. خوشبختانه امشب تونستیم با مسئولین بارسا به توافق برسیم و این بازیکن رو به خانه ی اصلیش باز گردونیم.

سر سامی در جواب به سوال خبرنگاران درباره قیمت خرید این بازیکن نیز چنین گفت: هواداران نگران نباشند؛ زیرا هزینه ی زیادی برای شینجی نکردیم، هر چند که ارزش این بازیکن بسیار بالاست. باید از مسئولین باشگاه بارسلونا هم تشکر کنیم که وضعیت مارو هم در نظر گرفتند و کمک زیادی به ما کردند که کمال تشکر را از آنها داریم.

در زمان برگشتنم به انگلیس رفتم و ملاقات کوتاهی رو با شینجی داشتم و یک عکس به من داد و گفت که به هواداران دورتموند نشون بدم.

۱۲ مهر ۱۳۹۱
رونمایی از دو خرید دیگر باشگاه دورتموند (بنفیکا)
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری باشگاه دورتموند (بنفیکا)

رونمایی از دو خرید دیگر باشگاه دورتموند (بنفیکا)/سر سامی لحظاتی پیش در مصاحبه با سایت گل از خرید دو بازیکن دیگر در این فصل خبر داد.

سر سامی ساعتی پیش در گفتگو با خبرنگار سایت گل اعلام کرد که برای اینکه بتوانیم در فصل آینده با سایر تیم ها رقابت کنیم در این فصل تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن بازیکن کردیم که خوشبختانه موفق به این کار شدیم؛ امروز هم با دو بازیکن دیگر به توافق رسیدیم. یکی از این بازیکن ها "ایلکای گوندوگان" هافبک آلمانی جوانان دورتموند است که در فصل آینده به جمع ما خواهد پیوست تا رقابت برای قرار گرفتن در خط هافبک بیشتر شود. ایلکلی از بازیکنان جوان و خوش آتیه باشگاه هست که با تصمیم مربیان به تیم اصلی راه یافت. برای به خدمت گرفتن این بازیکن فقط مبلغ 4.5 میلیون یورو به مدیر برنامه های وی پرداخت کردیم تا با کمترین هزینه یکی از آینده دارترین هافبک های جهان را به خدمت بگیریم.
باز هم اعلام میکنم که تمام تلاش خود را در این فصل خواهیم کرد تا بازیکنان سابق دورتموند رو به خدمت بگیریم. مطمئنم که این بازیکنان از حضور در دورتموند راضی هستند، ولی بواسطه ی قرار دادشان با تیم های دیگر پروژه ی خریدشان بسیار سخت خواهد بود.
اما خرید دوم ما یک بازیکن مسن و ایتالیایی باشگاه آژاکس است. این بازیکن کسی نیست جزء "آنتونیو دی ناتاله". بازیکنی با کیفیت بسیار بالا که مطئناً کمک زیادی به تیم در فصل آینده خواهد کرد. امشب بعد از مذاکرات طولانی با مدیر آژاکس توانستیم رضایت مسئولان این باشگاه رو بگیریم تا آنتونیتو فصل بعد به آلمان سفر کند و برای ما توپ بزند.
مطمئناً تمام هواداران از خرید این دو بازیکن راضی هستند. احتمالاً خرید دیگری از باشگاه های دیگر نخواهیم داشت و از سهمیه ی باقیمانده برای بازیکنان آزاد استفاده خواهیم کرد.

۱۴ مهر ۱۳۹۱
خبرگزاری باشگاه دورتموند
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری باشگاه دورتموند

خروجی های باشگاه دورتموند اعلام شد.

طبق اعلام رسمی سایت باشگاه، سر سامی بعد از چندین ساعت صحبت با مربیان تیم و بازیکنان، لیست بازیکنانی که امسال دیگر برای دورتموند توپ نخواهند زد را اعلام کرد.

لیست بازیکنان به شرح ذیل می باشد.
بانگا
بک
کراوچ
جاگیلکا
ماسچرانو
مارکز
پاتزینی
زاکاردو

سر سامی از این بازیکنان بخاطر زحماتی که در مدتی که در باشگاه حضور داشتند تشکر کرده است و برای این بازیکنان آرزوی موفقیت کرد. وی همچنین به هوادارن قول داد تا جایی که در توانمان است سعی خود را خواهیم کرد تا بهترین بازیکنان را برای دورتموند استخدام کنیم تا در فصل بعد نتایج بهتر و درخور تیم رو کسب کنیم و در رتبه های بالاتر قرار بگیریم.

در پی اعلام خروجی های باشگاه به کمپ تمرینی باشگاه رفتیم و با بازیکنانی که در لیست حضور داشتند مصاحبه ی کوتاهی انجام دادم که در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

بانگا: جا داره از مدیر باشگاه تشکر بکنم که تو این دو فصل شانس حضور در تیم رو به من دادند تا بتونم خودی نشان دهم و در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرم. قطعاً بازی کردن در خط میانی و در کنار بازیکنانی همچون آیمار و اسکولز آروزی هر بازیکنی است، از این بابت بسیار خوشحالم.

بک: یک و نیم فصل در ترکیب اصلی تیم حضور داشتم و فکر میکنم بازی های خوبی به نمایش گذاشتم. با توجه به حضور بالزارتی فکر میکنم دیگر جایی در ترکیب تیم نخواهم داشت.

کراوچ: رقابت در بین این همه مهاجم کار بسیار سختی بود. در بازی هایی که حضور داشتم تمام تلاشم رو کردم که موثر باشم. برای باشگاه آرزوی موفقیت دارم.

جاگیلکا: با تشکر از کادری فنی و مدیریتی تیم. به امید موفقیت دروتموند در فصل بعد.

ماسچرانو: از اینکه نیم فصل در کنار بازیکنای چون رونالدینیهو و آیمار بازی کردم بسیار خو.شحالم. تجریه ی خوبی رو کسب کردم و با توجه به پیشنهادهایی که داشتم تصمیم گرفتم امسال تیم رو ترک کنم.

مارکز: از اینکه در چنین باشگاهی تونستم بازی کنم بسیار خوشحالم. فکر نمیکردم بتوانم در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا کنم، اما بعد از دو فصل حضور در ترکیب ثابت تیم و بالا رفتن سنم، لازم میبینم که فرصت رو به جوون تر ها بدم.

پاتزینی: فقط نیم فصل در تیم حضور داشتم و تمام سعیم رو کردم که به ترکیب اصلی حضور پیدا کنم. اما با توجه به سیستم تیم فرصت چندانی نصیبم نشد. اما خوشحالم که تونستم در کنار چنین بازیکن هایی بازی کنم. برای تیم در فصل بعد آرزوی موفقیت دارم.

زاکاردو: در این مدت نتونستم به ترکیب راه پیدا کنم. با این وضع بهتر بود که باشگاه رو ترک کنم.

۲۳ مهر ۱۳۹۱
ورودی های جدید باشگاه دورتموند اعلام شد.
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری باشگاه دورتموند

ورودی های جدید باشگاه دورتموند اعلام شد.
سر سامی لحظاتی پیش در گفتگو با واحد خبری صدا و سیما اون وریا، رسما خرید دو بازیکن را اعلام کرد.

ساخو

دخیا

سر سامی: ساعتی پیش با بازیکن و مدیر برنامه های دخیا و ساخو به توافق رسیدیم و تونستیم این دو بازیکن رو به دورتموند بیاریم. چند دقیقه پیش معاون باشگاه رو برای تموم کردن کارها عازم انگلیس کردم تا قرار داد ساخو رو رسمی کنه. نا گفته نماند این بازیکن یکسال بصورت قرضی از منچستر سیتی به تیم پیوسته و در صورت صلاحدید قرارداد وی رو رسمی خواهیم کرد.
برای دخیا هم پول بلیط ندادیم بریم کشورهای دیگه. همینجا تلفنی با مدیر بایرن صحبت هامون رو کردیم و امشب راهی مونیخ میشیم. البته چون با اتوبوس دارم میرم تا فردا ظهر نمیرسم اونجا. ولی خیال هوادارا راحت باشه که این دو بازیکن رو خریداری کردیم.

۱ آبان ۱۳۹۱
پاسخ به: خبرگزاری باشگاه دورتموند
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
لیست بازیکنای فروشی:

ام ویلا (82) = قرضی
گایتان (83) = قرضی
کاردوزو (82) = قرضی یا معاوضه
دیگو لوپز (82)

۲ آبان ۱۳۹۱
شاهین در وستفالن
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری باشگاه دورتموند

یک دورتموندی سابق دیگر به جمع بازیکنان دورتموند بازگشت/شاهین در وستفالن.
سر سامی: به وعده های خود عمل کردیم، بقیه بازیکنان به نوبت.

به گزارش کیکر و به نقل از سایت رسمی باشگاه دورتموند، لحظاتی پیش مدیر باشگاه دورتموند از انگلستان بازگشتند و بلافاصله پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند.

مدیر باشگاه دورتموند اعلام کرد که بعد از چندین ساعت مذاکره با سران باشگاه تاتنهام در نهایت موفق شدیم سران این باشگاه را راضی کنیم تا نوری شاهین به وستفالن بازگردانده شود. قطعاً هواداران از این خبر خوشحال خواهند شد.

سر سامی در ادامه گفت: همانطور که قبلاً قول داده بودیم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بازیکنانی که از باشگاه رفته بودند رو برگردونیم و حالا داریم به نوبت اینکار رو میکنیم. امروز نوبت نوری شاهین بود که بتونیم با وستفالن برش گردونیم تا سال بعد برای تیم زرد و مشکی پوش دورتموند بازی کنه. امیدوارم با این کار تونسته باشیم تا حدی دل هواداران دورتموندی رو شاد کرده باشیم.

مدیر باشگاه در ادامه در مورد قرار داد این بازیکن نیر گفت: با توجه به اینکه نتونستیم سران تاتنهام رو با پول راضی بکنیم، پیشنهاد معاوضه با یکی از بازیکنان جوان خود را ارائه کردیم که مورد استقبال سران تاتنهام قرار گرفت. باید اعلام کنم سال بعد هافبک آرژانتینی تیم، نیکولاس گایتان برای تیم تاتنهام توپ خواهد زد. با نیکو صحبت کرده بودیم، با توجه به سیستم تیم به نظر میرسید برای سال بعد جایی در ترکیب نخواهد داشت، به همین دلیل تصمیم گرفته شد با شاهین معاوضه شود. بعد از اینکار از نیکو سوال کردم و کاملاً از این انتقال راضی بود. برای ایشان در تیم جدیدشان آرزوی موفقیت دارم.

سر سامی مدیر باشگاه دورتموند گفت: تمام تلاش خود رو خواهیم کرد تا بتوانیم بازیکنانمان را برگردونیم. تا کنون موفق شدیم کاگاوا و نوری شاهین رو بر گردونیم، ولی قطعاً نمیتونیم تمام این بازیکنان را به سادگی برگردونیم و مشکلات زیادی رو در پیش خواهیم داشت. امیدوارم که بتونیم در نیم فصل حداقل دو بازیکن دیگر خود را برگردانیم.
از سهمیه های آزاد و باقی مانده ی خود هم تا کنون موفق به جذب گوندوگان و پیزچک شده ایم که با این دو بازیکن تعداد دورتموندی های تیم به 5 نفر خواهد رسید.

۸ آبان ۱۳۹۱
پاسخ به: شاهین در وستفالن
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
¤§~Borussia Dortmund~§¤ نوشته:
از سهمیه های آزاد و باقی مانده ی خود هم تا کنون موفق به جذب گوندوگان و پیزچک شده ایم که با این دو بازیکن تعداد دورتموندی های تیم به 5 نفر خواهد رسید.

یکی از هرتابرلین اومده و یکی از نورنبرگ.
پیزچک بازیکن خوبی به نظر میرسه.

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۹ آبان ۱۳۹۱
پاسخ به: خبرگزاری باشگاه دورتموند
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
همه که لاماسیا ندارن!
نتیجه گیریش میشه: زرشک!
اینا فصل بعد تو دورتموند هستند .

۹ آبان ۱۳۹۱
۱ ۲ ۳ ۴ ... ۶۳ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۹,۴۱۵ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۷۴۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۴۳ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۱۷ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۲۱۰ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۹۶۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۸۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!