به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار بازیهای جدید
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کلا یه توصیه میکنم بهتون اینکه هیچ وقت سراغ بازی ای که تریلرشو ندیدین نرید چون بیشتر بازی های جدید آشغالن

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۶ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کلا یه توصیه میکنم بهتون اینکه هیچ وقت سراغ بازی ای که تریلرشو ندیدین نرید چون بیشتر بازی های جدید آشغالن

البته خیلی وقت ها با همون تریلر مشتری ها رو گول میزنن...الان حضور ذهن ندارم تا واستون چند تا مثال بزنم...

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: سحر
پیام: ۶۷
عضویت از: ۱۲ آبان ۱۳۸۸
از: ایران
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
این رزیدنت اویل 5 پی سی رو کسی تا آخر رفته؟ اون غوله هست که کریس و شیوا تو ماشینن و باید بهش شلیک کنن!این لامصب نمیمیره!مطمئنم همه کار کردم ولی نمرد...به اون چیزه که از پشتش در میاد هم دو بار شلیک کردم...اعصاب واسه ما نذاشت مردیکه گنده بک!!!!!!!!

خیلی جالبه، آخه من شاید چهار یا پنج ساعت سر این مرحله وقت گذاشتم تا تونستم ردش کنم.
راستش روشش ساده‌س، اما بستگی به چند عامل تعیین‌کننده داره، مثل سختی بازی (difficulty) و کارهایی که غوله انجام می‌ده (مثلا اگر قبل از سنگه بره سراغ تیر برق، یا اگه دو بار بره سراغ سنگ شرایط فرق می‌کنه).
حالا فرض می‌کنیم که level بازی شما veteran باشه.
نکته اصلی اینه که باید صبور باشین و بحث دفاع رو فراموش نکنین. باید ٪۸۰ روی دفاع متمرکز باشین (این البته برای من رئالی خیلی مشکل بود!). باید همیشه مراقب بود که یک دفعه‌ای با کله‌اش به آدم حمله نکنه، و وقتی نزدیک شد هم باید درصد جاخالیهات ۱۰۰ باشه.
روش اصلی برای کشتن این غول اینه که وقتی اون چیز بزرگ از پشتش در می‌یاد فقط به اون بزنی و اون آدمای دور و بر رو فراموش کنی؛ فقط اون چیزی که از پشتش در می‌یاد. قبلش هم، هدف اصلی اینه که اون چیزایی که از دست و سینه‌اش در می‌یان رو بزنی، اما همونطور که گفتم، در این شرایط باید بیشتر روی دفاع کار کرد و فقط وقتی شرایطت کاملا امنه به اونا بزن. «امن» یعنی وقتی اونجا وایستاده و هیچ‌کار نمی‌کنه یا وقتی در حال حرکت به سمت یک چیزیه. حتی در این شرایط هم اول باید مطمئن باشی که زامبی‌های رو ساختمونارو کشته باشی. سعی کن دو ثانیه قبل از این‌که به مقصدش برسه یا با شاخ بهت حمله کنه دیگه تیراندازی نکنی و آماده‌ی دفاع بشی.

اما چند چیز دیگه؛
- وقتی غوله می‌خواد با شاخ بهت حمله کنه باید بزنی تو سرش.
- وقتی می‌خواد با تیر برق بهت حمله کنه - همین که خواست بزنه - بزن تو بشکه‌ی نفت (اگه بشکه‌ی نفت رو قبلا زدی، بزن تو سرش).
- وقتی جلوت وایستاده و می‌خواد با دو دست از بالا بهت بزنه، تیراندازی رو شروع کن و سعی کن به قسمت بالای سینه‌اش تیر بزنی، همین‌که سرش ظاهر شد فورا به سرش تیر بزن. یادگرفتن این کار خیلی سخته، اما اگر تمرین کنی استادش می‌شی.
- وقتی می‌خواد با پا بزنه، بزن تو سرش.

این غول احتمالا سخت‌ترین غول بازی‌یه.

۱۷ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خیلی جالبه، آخه من شاید چهار یا پنج ساعت سر این مرحله وقت گذاشتم تا تونستم ردش کنم. راستش روشش ساده‌س، اما بستگی به چند عامل تعیین‌کننده داره، مثل سختی بازی (difficulty) و کارهایی که غوله انجام می‌ده (مثلا اگر قبل از سنگه بره سراغ تیر برق، یا اگه دو بار بره سراغ سنگ شرایط فرق می‌کنه). حالا فرض می‌کنیم که level بازی شما veteran باشه. نکته اصلی اینه که باید صبور باشین و بحث دفاع رو فراموش نکنین. باید ٪۸۰ روی دفاع متمرکز باشین (این البته برای من رئالی خیلی مشکل بود!). باید همیشه مراقب بود که یک دفعه‌ای با کله‌اش به آدم حمله نکنه، و وقتی نزدیک شد هم باید درصد جاخالیهات ۱۰۰ باشه. روش اصلی برای کشتن این غول اینه که وقتی اون چیز بزرگ از پشتش در می‌یاد فقط به اون بزنی و اون آدمای دور و بر رو فراموش کنی؛ فقط اون چیزی که از پشتش در می‌یاد. قبلش هم، هدف اصلی اینه که اون چیزایی که از دست و سینه‌اش در می‌یان رو بزنی، اما همونطور که گفتم، در این شرایط باید بیشتر روی دفاع کار کرد و فقط وقتی شرایطت کاملا امنه به اونا بزن. «امن» یعنی وقتی اونجا وایستاده و هیچ‌کار نمی‌کنه یا وقتی در حال حرکت به سمت یک چیزیه. حتی در این شرایط هم اول باید مطمئن باشی که زامبی‌های رو ساختمونارو کشته باشی. سعی کن دو ثانیه قبل از این‌که به مقصدش برسه یا با شاخ بهت حمله کنه دیگه تیراندازی نکنی و آماده‌ی دفاع بشی. اما چند چیز دیگه؛ - وقتی غوله می‌خواد با شاخ بهت حمله کنه باید بزنی تو سرش. - وقتی می‌خواد با تیر برق بهت حمله کنه - همین که خواست بزنه - بزن تو بشکه‌ی نفت (اگه بشکه‌ی نفت رو قبلا زدی، بزن تو سرش). - وقتی جلوت وایستاده و می‌خواد با دو دست از بالا بهت بزنه، تیراندازی رو شروع کن و سعی کن به قسمت بالای سینه‌اش تیر بزنی، همین‌که سرش ظاهر شد فورا به سرش تیر بزن. یادگرفتن این کار خیلی سخته، اما اگر تمرین کنی استادش می‌شی. - وقتی می‌خواد با پا بزنه، بزن تو سرش. این غول احتمالا سخت‌ترین غول بازی‌یه.

قبل از شما هم یکی از دوستان همین هارو گفته بود...ولی من تا حلا نتونستم رد کنم...البته 5|6 بار بیشتر بازی نکردم...

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
چیزایی که گفتم همه اون چیزیه که برای رد کردن اون قسمت بهش احتیاج دارین. اگر دوستتون هم همینا رو گفته و شما هنوز نتونستین مرحله رو رد کنین، پیشنهاد می‌کنم بی‌خیال زردینت اویل ۵ بشین و شانستون رو در بازی‌های دیگه‌ای (مثل PES 2010 که به هیچ وجه غول نداره!) امتحان کنین!

!Los Galácticos...They are up in the sky
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بابا شما ها خیلی جدی گرفتید من همون بار اول ردش کردم

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۹ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
یکبار دیگر پس از گذشت یکسال از عرضه بازی بی نظیر و زیبای Call of Duty, نسخه جدید آن برای PC زیباتر از تمامی نسخه های پیشین عرضه شد ! این بار برخلاف نسخه پنجم که داستانش درباره جنگ جهانی بود، دوباره داستان دوست موفق و زیبای جنگ های مدرن را همانند نسخه چهارم و موفق تر از پیش دنبال کرد !
بازی با گرافیکی فوق العاده بالا، هوش مصنوعی بسیار پیشرفته دشمنان، داستان حماسی و بسیار مهیج و درگیرانه، جلوه های ویژه سینمایی و بسیار با کیفیت، ، تاکتیک های جنگی جدید، و بهره گیری از سلاح های قدرتمند و حقیقی که در این نسخه بسیار زیبا و توانا و همانند سلاح واقعی طراحی شده اند به بهترین نحو ممکن عمل می کنند که همگی این ویژگی های توانسته Call of Duty 6: Modern Warfare 2 را به زیباترین بازی اکشن اول شخص سال 2009 و یکی از بی نظیر ترین بازی های اکشن اول شخص تاریخ بازی های رایانه ای مبدل سازد !
سازنده : كمپاني Infinity Ward
ناشر : كمپاني Activision
تاريخ انتشار : Nov 10, 2009
وب سايت اختصاصي : مشاهده لینک
رده بندي ژانر : اکشن اول شخص جنگ جهانی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 17 سال و بالاتر .
ویژگی های بازی Call of Duty 6: Modern Warfare 2:
- بازی بسیار زیبای گرافیکی بر اساس فن آوری نوین و منحصر به فرد مدرن بازی Call of Duty از شرکت Infinity Award.
- جلوه های ویژه بسیار عالی، گرافیک بالای بازی و پرداختن عالی به جزئیات، محیط کاملا قابل تخریب و طبیعی .
- مبارزه گروهی بسیار عالی که همرزمانتان به بهترین وجه ممکت شما را در مبارزات سخت ارتشی یاری خواهند کرد .
- محیطی کاملا زیبا که بازیکن حس واقعی حضور در صحنه نبرد واقعی را با تمام وجود لمس خواهد کرد !
- داستان حماسی و جذاب در بازی انفرادی .
- بازی فوق العاده مهیج چند نفره .
و .......
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Call of Duty 6: Modern Warfare 2:
OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation
منبع: مشاهده لینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Call of Duty

وقتی GTA 4 عرضه شد و تو روز اول اون رکورد عجیب و غریب فروش رو به ثبت رسوند، هیچ‌کس فکر نمی‌کرد به همین زودی این رکورد توسط یک بازی دیگه شکسته بشه ...
باورم نمی‌شه این بازی رکورد فروش روز اول GTA 4 رو هم شکست ...

!Los Galácticos...They are up in the sky
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
باورم نمی‌شه این بازی رکورد فروش روز اول GTA 4 رو هم شکست ...

این بازی به 100 تا جی تی ای میرزه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
فيس بوک، توييتر و لست اف ام وارد دنياي کنسولهاي بازي شدند به طوري که از 17 نوامبر کاربران کنسول بازي "ايکس باکس 360" مايکروسافت مي توانند از طريق سرويس آنلاين اين کنسول به اين شبکه هاي اجتماعي دسترسي يابند.

به اين ترتيب شبکه هاي اجتماعي به سلاحهايي حاضر در جنگ بازيهاي ويديويي بين شرکتهاي نينتندو، مايکروسافت و سوني تبديل مي شوند.

معاون رئيس بخش چندرسانه اي مايکروسافت در اين خصوص اظهار داشت: "ما روي شبکه آنلاين ايکس باکس 360 يعني ايکس باکس لايو 20 ميليون کاربر داريم که 35 درصد از آنها را زنان تشکيل مي دهند و بيش از 64 درصد از اين کاربران سن بالاي 25 سال دارند. بنابراين کنسول امروزه تنها يک وسيله بازي ويژه نوجوانان نيست و به همين علت ما تصميم گرفتيم کنسول بازي خود را به يک مرکز تفريحي خانوادگي تبديل کنيم."

براساس گزارش واشنتگتن پست، بررسيهاي مايکروسافت نشان مي دهد که 60 درصد از 10 ميليون ايکس باکس 360 که در اروپا به فروش رفته اند داخل اتاق نشيمن گذاشته مي شوند و بنابراين تمام اعضاي خانواده و نه تنها نوجوانان از آن استفاده مي کنند. به همين منظور کنسولي که علاوه بر بازيهاي ويديويي و اتصال به اينترنت، امکان پخش دي. وي. دي و فيلمهاي پرتو آبي، وارد شبکه هاي اجتماعي به خصوص فيس بوک و توييتر نيز بشود مي تواند در جنگ بازيهاي ويديويي پيروز شود.

معاون رئيس چندرسانه اي مايکروسافت ادامه داد: "تعداد بارگذاري از شبکه ما به يک ميليارد رسيده است و به نظر مي رسد که اين استقبال مي تواند توضيحي درباره استراتژيهاي ما در جلب مشتري باشد."

مهر

منبع: مشاهده لینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آبان ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۶۲۹ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۲۶۵ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۸۲ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۱۰ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۸۴۷ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۰ کاربر آنلاین است. (۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!