به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حیدری لیاقتش همون تیمیه که طرفداراش بهش اونطور ناسزا گفتند...به قول معروف خلایق هر چه لایق!

طوری صحبت میکنی انگار خسرو مال سپاهان بوده خسرو حتی حاضره بگه کاش پارسال تو استقلال میموندم ولی با تیمی مثل سپاهان قهرمان نمیشدم خسرو تمام فوتبالش و زندگیش استقلاله

اولا خسرو همیشه آبی بوده میماند و خواهد ماند شما سپاهانی ها پارسال از آب گل آلود ماهی گرفتین استقلال اونطوری در شرایط سخت بود خسرو رو ازش گرفتین ولی ما امسال جبران میکنیم البته تمام بازیکنهاتون استقلالین از مربیتون گرفته (امیرخان) تا رضا عنایتی و فابیو جانواریو و خسرو و هاشم بیک زاده و همچنین سید مهدی رحمتی همه این بازیکنها مال ما بودند

بعدشم راجع به ناسزا گفتن اولا خسرو کار اشتباهی کرد و رفت تیم شما

خسرویی که از ریشه مال استقلال بود خسرو مال ماست بیخود زور نزنین اون دلش با استقلاله

پارسال با اون تیمی که واقعا تیمی بود که 4 روز بسته شد شما رو با اون همه ستاره ای که همش مال استقلاله بردیم امسال هم میخایم با بازیکنای محبوب خودمون شما رو رفت و برگشتی کنیم

نقل قول
اگه خسرونیاد راستمون ضعیفه ولی اگه بیاد تو اسیا هم مدعی میشیم

خسرو حتما میاد اون حتی حاضره هرکاری کنه که بیاد استقلال تا از سپاهانی که توش غریبه دربیاد

اینو مطمئن باش خسرو به استقلال میاد و اینو مطمئن باش استقلال امسال میخاد ستاره سوم رو پیراهنش هک کنه

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اینو مطمئن باش خسرو به استقلال میاد و اینو مطمئن باش استقلال امسال میخاد ستاره سوم رو پیراهنش هک ک

ایشالا

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۲۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
بچه ها این شایعات چیه میگن کاپیتان با استقلال به توافق نرسیده

کاپیتان هیچوقت استقلال رو ترک نمیکنه و به خاطر استقلال حتی قید پول های میلیاردی رو هم میزنه

۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
در مورد خسرو باید بگم که اگه بخوایم تعصبی نگا کنیم باید حتما بیاد
ولی اگه بخوایم منطقی نگا کنیم اصلا نباید فکر شم بکنیم.
چون حمودی اون ور هست
خب نباید که 2 تا سهمیه رو واسه یه پست پر کنیم
این کار حماقت محضه
من به شخصه امیدوارم نیاد
چون که هیچ غیرتی به استقلال نداره
الانم که میگه میخواد بیاد من فکر میکنم به خاطر اینه که راحت تر میتونه از استقلال فیکس تیم ملی شه.
هنوز معلوم نیست که فیکس تیم ملی باشه یا نه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: persianfan
پیام: ۳۱۰
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
از: Esfahan
طرفدار:
- cesc fabregas
- Spain
- Ali Karimi
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
استقلال سرور سپاهان

مگه قرار نیست به تیمای دیگه توهین نکنید
نقل قول
حیدری لیاقتش همون تیمیه که طرفداراش بهش اونطور ناسزا گفتند...به قول معروف خلایق هر چه لایق!

تازه قرار هم شد فقط طرفدارای استقلال بیان تو این تاپیک

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی
ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمیگردم
۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
yeganeh نوشته:

نقل قول
استقلال سرور سپاهان

مگه قرار نیست به تیمای دیگه توهین نکنید
نقل قول

تازه قرار هم شد فقط طرفدارای استقلال بیان تو این تاپیک

توي پست سامان كه من توهيني نمي بينم

توي پست دومي هم كي همچين قراري گذاشته كه من ناظر ازش بي خبرم

همه مي تونن بيان اينجا ولي نبايد به تيم تاپيك توهين بشه

مثلا من استقلالي نبايد برم تو تاپيك پرسپوليس به تيمشون توهين كنم

...
۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آقای حیدری ممنونیم اما شعار استقلالی ها گوارای وجودتان...

فصل گذشته زمانی که یکی دو بازیکن استقلال برای ادامه دوران فوتبال خود به اصفهان و تیم سپاهان نقل مکان کردند حواشی بسیاری محور تیم قهرمان لیگ قرار گرفت ولی بیشتر این حواشی معطوف کسی نبود جز خسرو حیدری.
خسرو حیدری که دلایل انتخاب سپاهان را مواردی چون عدم تمایل برای همکاری با پرویز مظلومی و علاقه به کار کردن با امیر قلعه نوئی و همچنین کسب تجربه ای جدید ابراز کرده بود از استقلال دل بست و به دیار زنده رود آمد هرچند که در همان موقع وعده برگشت به استقلال را به هواداران آن تیم داد و خون خود را آبی دانست!!! هرچند که وب سایت رسمی استقلال در اقدامی غیر فرهنگی با بیانیه ای تند به حیدری حملاتی اساسی را صورت داده بود که در همان مقطع نیز جامعه مجازی طرفداران سپاهان مقالات و بیانیه هائی در حمایت از خسرو روی خروجی خود فرستاد اما...

به هر حال همه چیز گذشت تا بازی رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی که هواداران استقلال در آن بازی در تمام نود دقیقه وی را بی غیرت و پولکی نامیدند و هر گاه توپ زیر پای خسرو آمد با سوت های ممتد و انواع فحش های رکیک به وی و خانواده اش از خجالت حیدری در آمدند تا جائی که خسرو یکی از صعیف ترین بازی هایش را انجام داد و بعد از اتمام بازی در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام نمود دوست داشتم روزی به این تیم برگردم ولی کاری کردند که در این تصمیم تجدید نظر کنم.

قضیه به همین جا ختم نشد تا بار دیگر و در ورزشگاه فولادشهر نیز اندک هواداران حاضر استقلالی در ورزشگاه باز هم با سر دادن شعار های رکیک و پس فرستادن گل خسرو حیدری به وی مراتب اعتراض خود را به او اعلام کردند تا جائی که باز هم خسرو نتوانست بازی درخشانی را از خود به نمایش بگذارد و حتی گل دقیقه نود و یک سید صالحی بر روی جایگیری غلط وی به ثمر رسید.

اما نکته جالب در خصوص خسرو حیدری در پایان فصل و زمانی رخ داد که با کنار رفتن امیرقلعه نوئی و مطرح شدن بحث سقف قرارداد او نیز مانند چند تن دیگر ساز جدائی کوک کرد با عنوان افسردگی همسرش برای ماندن در اصفهان!!! خسرو که بدترین فحش ها و بدترین شعار ها را علیه خودش و از تیم محبوبش خورده بود به این نکات توجی نداشت و شعار های آنان را به جان خرید و به تیم محبوبش! بازگشت، اما سوالی که باید از خسرو پرسید اینست که آیا واقعا این با اصول حرفه ای برابر است که پس از امضا قرارداد حرفه ای و گرفتن پول حرفه ای باشگاهی که با آن قهرمان ایران شده اید را تحت فشار برای صدور رضایت نامه بگذارید؟! آقای حیدری آیا باشگاه سپاهان و هواداران این تیم در مدت اقامتتان در نصف جهان برای شما سنگ تمام نگذاشتند که با بهانه های واهی به دنبال رضایت نامه هستید؟! آقای حیدری شما چطور بهانه های بچه گانه را برای تحت فشار قراردادن باشگاه به کار میبندید آن هم در شرایطی که قراردادی که خود شما شخصا آن را امضا نمودید و خانواده شما نیز در جریان آن بوده اند قراردادی به مدت دو سال بوده است؟! البته حالا میتوان به وی حق داد چرا که وقتی او با شنیدن آن همه فحاشی و بی احترامی حاضر به بازگشت میشود دیگر چه انتظاری در این موارد میتوان از او داشت؟! هر چند جواب خسرو قطعا یک جمله بیشتر نیست: " آن حرفها از طرف معدودی تماشاگر نما بود که خط میگرفتند نه استقلالی های واقعی!!! "

در این که خسرو امسال با وجود مربی به روزی چون لوکا بوناچیچ جائی در ترکیب و برنامه تاکتیکی سپاهان ندارد شکی نیست زیرا لوکا به هیچ عنوان به بازی بلند و سانتر از جناحین اعتقادی نداشته و برنامه تاکتیکی اش بر پایه ایجاد مثلث های نزدیک ، پاسکاری های کوتاه و بازی روی زمین ایجاد میشود ولی ایرادی که هواداران سپاهان از خسرو دارند این است که چرا مانند بعضی از بازیکنان دیگر مردانه اعلام نکرد که دنبال پول بیشتر است و افسردگی همسرش را بهانه کرد؟! آقای حیدری ما درک میکنیم که شما در ابتدای راه زندگی هستید و باید به فکر آینده خود باشید ولی آیا پول اینقدر ارزش دارد که تمام آن شعار ها را به جان بخرید؟!!!

البته نمیتوان تمام ایراد را به خسرو حیدری گرفت و اعتقاد داریم باشگاه نیز در ایجاد این شرایط مقصر است چرا که اگر باشگاه قرارداد وی را مطمئن و حرفه ای بسته بود امروز این بازیکن حق صحبت از جدائی و پیگیری راهی برای جدائی را نداشت و شاید این مورد درس عبرتی باشد برای حرفه ای ترین باشگاه ایران که در آینده تنها به حرف و قول بازیکنان اکتفا نکند و کاملا قانونی قرارداد های خود را نهائی نموده و از درج بند و شرایط خاص خودداری نماید.

به هر حال طرفداران سپاهان به هیچ عنوان حاضر به ماندن شما برای یکسال دیگر در تیم نبوده و خواهان جدائی هرچه سریعتر شما هستند ولی این هواداران آنقدرها هم بی معرفت نیستند که هر حرفی را نثار بازیکنی که برای تیمشان زحمت کشیده کنند و بابت یکسال زحمتی که در دیار نقش جهان کشیدید از شما کمال تشکر را داریم ولی گویا شعار دادن به سبک استقلالی ها برای شما خوشایند تر بوده است...

ماشاالله منطق همینطوری از سر و روی حرفاتون میباره...

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
توي پست سامان كه من توهيني نمي بينم

حسین جان اینجاشو نگاه کن، به نظرت این توهین نیست؟
نقل قول
استقلال سرور سپاهان

راجع به خسرو حیدری هم باید بگم که چون با سپاهان قرارداد داره حق با سپاهانه
ولی من اگه جای سپاهان بودم حتی 1 ثانیه هم این بازیکنو نگه نمی داشتم
اگر هم جای استقلالیا بودم از اومدنش خوشحال نمی شدم، این آقا دیده که سپاهان امسال بازیکناش رفتن و شانسش برای قهرمانی خیلی کم شده به همین دلیل می خواد بیاد استقلال، هیچ غیرتی به استقلال نداره، مگه سال پیش به خاطر پول استقلال رو نفروخت؟ یادتون رفته؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
ببخشیدا سپاهانی اومده تو تاپیک استقلال داره به این تیم توهین میکنه بعدش من نباید جوابش رو بدم

بعدشم اقا امیر شما پرسپولیسی هستین شما چرا دخالت میکنین؟؟؟

بعدشم شما نمیخاد راجع به بازیکن ما نظر بدی خسروی ما با تعصبه و همیشه هم استقلالی میمونه پارسال هم یه اشتباهی کرد ولی ما استقلالی ها بهترین هوادارهای دنیا هستیم و خسرو رو میبخشیم

اینجا تاپیک استقلاله و هیچکس حق نداره به تیم محبوب من توهین کنه ایشون اومده تو تاپیک خود استقلال به این تیم توهین کرده شما چیزی نمیگین آقا امیر حالا ما گفتیم استقلال سرور سپاهان که یه حرف حقیقته میگی توهین

بعدشم شما پرسپولیسی هستین هروفت احساس کردین به تیمت توهین شده ما رو محکوم کن

نقل قول

ببخشین آقا امیر این به نظرت توهین به تیم محبوب من نیست

۳۰ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
در مورد خسرو باید بگم که اگه بخوایم تعصبی نگا کنیم باید حتما بیاد ولی اگه بخوایم منطقی نگا کنیم اصلا نباید فکر شم بکنیم. چون حمودی اون ور هست خب نباید که 2 تا سهمیه رو واسه یه پست پر کنیم این کار حماقت محضه من به شخصه امیدوارم نیاد چون که هیچ غیرتی به استقلال نداره الانم که میگه میخواد بیاد من فکر میکنم به خاطر اینه که راحت تر میتونه از استقلال فیکس تیم ملی شه. هنوز معلوم نیست که فیکس تیم ملی باشه یا نه

آقا کیاووش حمودی بازیکن خوبیه ولی خسرو بازیکن خودمونه و درحال حاظر بهترین دفاع راست ایرانه ما حتما برای موفقیت باید خسرو رو جذب کنیم

بعدشم اگر خسرو فیکس نباشه کی رو میخان بزارن دفاع راست فیکس

خسرو حرف نداره چه از نظر اخلاقی چه از نظر فنی من که واقعا این بازیکن رو دوست دارم

هوادار های عزیز استقلال مطمئن باشن خسرو بیاد استقلال دیگه به هیچ تیمی نمیره

۳۰ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۰,۳۰۲ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۲,۷۶۷ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۷۰ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۳۴۹ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۱۱۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!