به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظر من امسال استقلال اگه تو حاشیه ها نمی رفت تو آسیا مسلما نتیجه می گرفت.البته تو آسیا هم خیلی بد شانسی آورد و توپ هاش گل نمی رفت.
امیر خان از این تیم رفت فقط به خاطر مدیرعامل بودن وبی عدالتی واعظ.ما هم سپاهانی شدیم.ولی مطمئنم استقلال در آینده نزدیک دوباره دنبال قلعه نویی میاد.قلعه نویی رو واسه استقلال ساختن.
استقلالی های سایت:پیش به سوی دسته دوم با مربی گری مرفاوی.

۱۵ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
دیگه این واعظ آشتیانی هم شورشو در آورده حالم ازش به هم میخوره گند کشیده به اسم هر چی مدیر عامل واقعا خاک بر سرش که این مرفاوی عمله رو کرده مربی!!ژنرال عزیزم کجایی که ببینی دارن استقلالو به خاک سیاه می شونن واقعا دیگه استقلال بدون کاپیتان پیروز هیچ معنایی نداره هنوزم باورم نمیشه که به خاطر یه احمق مثل فرهاد مجیدی، میثم و پیروزمجبورن تو مس بازی کنن اما با همین تیم زاقارتم مطمئنم هر چندم بشیم باز هماز پرسپولیس بالاتر یم

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۱۱ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: ERMAK
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از: ايران
طرفدار:
- تمام بارساييها
- کلایورت -رونالدینیو-دکو-ویتور بایا
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- گوارديولا - گاس هيدينگ-برانکو
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
شورش جباری علیه قلعه نویی:تمریناتش مسخره بود

اگراستقلال قهرمان شد هم به خاطر بازيكنان خوب و ضعف ساير مربيان بود!
مجتبی جباری ، بازیکن ساکت و کم حاشیه ایست اما چندسال پیش که تازه در فوتبال ایران چهره شده بود ، خبرنگاران یک روزنامه ورزشی از بی کلگی او در یک مصاحبه حضوری یکه خوردند.او در آن زمان حرفهایی درباره مربیان سابقش می زد که می توانست سرش را به باد بدهد. حالا و پس از سالها جباری یکبار دیگر دل به دریا زده و با شدت به امیرقلعه نویی مربی سابقش در استقلال حمله می کند، کسی که به زعم جباری به دلیل ضعف سایرین در فوتبال ایران چهره شده است. مجتبی به فارس می گوید:«من معترض بودم، من به نحوه تمرينات تيم معترض بودم چون از تمرين هاي تكراري مبتدي و مسخره خسته شده بودم. »وقتی خبرنگار به جباری یادآوری می کند که استقلال با قلعه نویی قهرمان شد ، او به تندی جواب می دهد:«بله ما قهرمان شديم آن هم به خاطر بازيكنان خوب و ضعف ساير مربيان. ما با سيستم 3-5-2 بازي مي‌كرديم كه هيچ جاي دنيا با اين شيوه بازي نمي‌كند. ما بايد ببينيم چه مربياني در مقابل تيم‌هايمان قرار مي گيرند و چه تفكراتي دارند. بالا بردن اين فرد با يك قهرماني ظلم است كه ما به فوتبال مي‌كنيم. بله ما نتيجه گرفتيم اما نتيجه گرفتن در آسيا مهم است نه اينكه در آسيا تحقير شويم. »او سپس مثل همیشه از فیروز کریمی دفاع می کند که سرمربی محبوبش است و حتی قهرمانی قلعه نویی در جام حذفی را به او نسبت می دهد:«من قاطعانه مي‌گويم فوتبالي كه در زمان فيروز كريمي بازي مي‌كرديم بسيار متفاوت بود. من مدعي هستم زماني كه فيروز كريمي در استقلال بود فوتبالم فرق كرد و حتي باعث شد ما قهرمان جام حذفي شويم.»

جباری در این مصاحبه حتی علت دوری اش از تیم ملی را نیز قلعه نویی می داند!بخوانید: « مصدوميت باعث مي‌شود يك بازيكن از روزهاي اوج خود فاصله بگيرد. من در شرايطي در استقلال مصدوم شدم كه توانسته بودم خود را در تيم ملي فيكس كنم و بعد هم كه بازگشتم با آن شرايطي كه برايم به وجود آوردند و يكسري افرادي كه بيرون از استقلال نشسته بودند و ويژگي‌هاي كه در شان و شخصيت خودشان بود و مي‌گفتند من براي اين تيم بازي نمي‌كنم؛ باعث شد از آن شرايط خوبم دور شوم...»

اما آینده . جباری بالاخره به کدام تیم می رود؟

- براي حضور در فوتبال فرانسه و تركيه و روسيه برنامه‌هايي دارم. البته اكنون كه تصميم گرفتيم روي گزينه هاي داخلي هم فكر كنيم. در حال بررسي روي پيشنهادهاي داخلي هستم و در درجه اول بدون هيچ پيش زمينه اي با استقلال حرف زدم. چون اين وظيفه را داشتم و هر تيمي كه از ايران تماس مي‌گرفت مي‌گفتم اولويت اولم استقلال است. بعد از استقلال پيشنهاد استيل آذين به دستم رسيد. اكنون دنبال اين هستم كه پيشنهاد خودم را به استقلال بدهم تا بتوانم در اين تيم بمانم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: barsa200786
پیام: ۱۶۹
عضویت از: ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از: شهرستان نیکشهر-دهستان ساربوک
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من نباید جباری این حرف ها رادر مورد قلعه نوعی میزد چون فلعه نوعی استادش بوده

:heli:
۱۵ مرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
توسعه فوتبال آسيا در گرو توسعه ليگ حرفه‌اي آسيا است
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، در نخستين روز از همايش توسعه فوتبال آسيا كه از امروز در مقر AFC در كوالالامپور آغاز شده است، واعظ آشتياني تصريح كرد: توسعه فوتبال آسيا از دو نگاه قابل بررسي است؛ يكي تجربه كشورها در رقابت هاي باشگاهي داخلي و دوم تجربه حضور در ليگ قهرمانان آسيا.
در روز نخست اين همايش كه به بيان ديدگاه ها و نظرات روساي فدراسيون ها، مديران باشگاه ها و نمايندگان ليگ هاي حرفه اي آسيا با مسئولان AFC اختصاص داشت، مديرعامل استقلال تاكيد كرد: برنامه، عوامل اجرايي و سازماندهي صرفا نمي تواند عامل موفقيت در كار مديريتي تلقي شود، بلكه نظم و انضباط است كه به تمامي موارد ماهيت صحيح اجرايي مي دهد.
وي افزود: آموزش كاربردي در فوتبال آسيا توسط كنفدراسيون آسيا، عامل توسعه به شمار مي رود از اين رو رعايت مقررات، قوانين و اخلاق حرفه اي راه توسعه و پيشرفت در فوتبال آسيا را رقم خواهد زد.
واعظ آشتياني گفت: اگر قرار است فوتبال در آسيا با برنامه توسعه پيدا كند، بايد نوآوري و خلاقيت را حمايت و تلاش كرد روزهايي را كه مي گذرانيم همراه با پيشرفت و نوآوري باشد.
مديرعامل استقلال افزود: هدف گذاري AFC مبني بر برگزاري ليگ حرفه اي مبتني بر فاكتورهاي فيفا بحث كاملا صحيحي است؛ اما اين هدف گذاري بايد همه جانبه و در جهت توسعه فوتبال در آسيا باشد، نه اينكه بخشي از كارهاي صرفا اداري و اجرايي را به خود اختصاص دهد.
وي در پايان گفت: رعايت مقررات، قوانين و اخلاق حرفه اي، راه توسعه و پيشرفت در فوتبال آسيا به شمار مي رود و كنفدراسيون آسيا بايد تلاش كند مقررات و قوانيني تعيين كند كه در كوتاه مدت با مميزي مواجه نشود.
محمد بن همام رئيس كنفدراسيون فوتبال آسيا نيز با تائيد صحبت‌هاي مديرعامل باشگاه استقلال، توجه به اين امور و به ويژه برنامه ريزي با هدف و تاكيد بر حفظ ماهيت ذاتي فوتبال را موضوعي ضروري براي كنفدراسيون فوتبال آسيا توصيف كرد.
در اين همايش 2 روزه كه تا فردا ادامه خواهد يافت، مديران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپوليس، علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال و عزيزاله محمدي رئيس سازمان ليگ حضور دارند.
منبع

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: ronaldiniho
پیام: ۳۵
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۸
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من که خیلی‌ تاپیک لازمی بود چون من خودم استقلالی هستم.

barca
faghat

۱۶ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
درود بر هر چی استقلالیه
درسته امیرخان از تیم رفت اما مطمئن باشید ما امسالم قهرمانیم حتی تو آسیا
البته اگر صمد لیستو گم نکنه

...
۱۶ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
استقلال شنبه به تبريز مي رود

استقلال براي پرتماشاگران ترين بازي ليگ برتر شنبه تهران را ترك مي كند.
سايت گل- طبق اعلام باشگاه استقلال اين تيم يكروز پس از بازي دشوارش برابر تراكتور سازي ، تبريز را ترك خواهد كرد.
اعضاي تيم استقلال روز شنبه تهران را به مقصد تبريز ترك مي كنند.اين تيم طبق برنامه ريزي كه انجام داده پس حضوري دوروزه در تبريز روزيكشنبه به مصاف تراكتور سازي تيم شگفت انگيز ليگ برتر تا اين لحظه از مسابقات مي رود . پيش بيني مي شود با توجه به استقبال فوق تصور علاقمندان فوتبال در تبريز ااين بازي در ورزشگاه مالامال از تماشاگر يادگار امام برگزار شود.
ورزشگاه يادگار امام در حدود هفتادو پنج هزار نفر گنجايش دارد . نكته قابل توجه اينجا است كه اصولا تبريز شهر سرخها است و كيست كه نداند در همه جاي دنيا قرمز و آبي رقيبان ويژه يكديگر به حساب مي آيند. با اين تفاسير اعضاي تيم استقلال روز دوشنبه و پس از استراحتي چند ساعته تبريز را به مقصد تهران ترك خواهند كرد.
سایت گل

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: saeed_chiko
پیام: ۱,۲۹۴
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
اومدم یه کل کلی بکنم و برم!!

تا 10 مهر چیزی نمونده 11 مهر همینجا حالتونو می پرسم

یه پرسپولیس یه ایران!!

بارسا برزیل پرسپولیس

۲۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: ziczic
پیام: ۱۵۱
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
یه ایران یه استقلال(تاج)

۲۷ شهریور ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۹,۹۳۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۶,۵۷۸ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۶۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۷۶ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۷۳۵ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۵۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۷۹۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۱ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۲۵۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!