به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رونالدو، ریبری و مسی 3 نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو، ریبری و مسی 3 نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا

یوفا 3 نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال 2013 اروپا را اعلام کرد؛ این جایزه به بازیکنی تعلق می گیرد که در طول فصل 13- 2012 بهترین عملکرد را داشته باشد.

3 نامزد نهایی، لئو مسی، فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو هستند. آندرس اینیستا که این جایزه را فصل گذشته از آن خود کرده بود، امسال شانس تکرار آن را نخواهد داشت.

3 نامزد نهایی توسط هیئتی از روزنامه نگاران انتخاب شده اند و رأی نهایی خود را در 29 آگوست و در مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان در موناکو صادر خواهند کرد.

کریستیانو فصل گذشته با 12 گل آقای گل چمپیونزلیگ شد، مسی هم با 46 گل زده در لیگ اسپانیا آقای گل شد، در حالی که ریبری نقشی اساسی در هدایت بایرن مونیخ به سمت قهرمانی چمپیونزلیگ ایفا کرد.

نفراتی که لیست 10 بازیکن برتر سابل را تکمیل می کنند، عبارتند از: روبرت لواندوفسکی، آرین روبن، توماس مولر، گرث بیل، باستین شواین اشتایگر، زلاتان ایبراهیموویچ و رابین ون پرسی.

سال گذشته، اینیستا، کریستیانو و مسی فینالیست ها بودند. آندرا پیرلو چهارم شد و به دنبال او ژاوی، کاسیاس، دروگبا، چک، فالکائو و اوزیل قرار گرفتند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
مصدومیتی بلند مدت، در انتظار هافبک با استعداد بایرن مونیخ
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
مصدومیتی بلند مدت، در انتظار هافبک با استعداد بایرن مونیخ

هافبک دانمارکی بایرن، هویبرگ از ناحیه رباط مچ پای راست خود دچار آسیب دیدگی شد و باید مدتی را از تمرینات به دور باشد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ هویبرگ هافبک با استعداد دانمارکی بایرن که از سوی گواردیولا در بازی های پیش فصل مورد استفاده قرار می گرفت از ناحیه رباط مچ پای راست خود دچار آسیب دیدگی شد و دوشنبه زیر تیغ عمل جراحی رفت و باید مدت 10 روز را استراحت کند.

او در بازی بایرن دو با گروتر فورث که با پیروزی بایرن دو به اتمام رسید دچار این مصدومیت شد. هویبرگ یکی از ارکان اصلی بایرن دو در این فصل است و مصدومیت او می تواند روند بردهای متوالی این تیم که تاکنون پنج برد متوالی است را برهم زند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
گوستاوو در آستانه جدایی از بایرن مونیخ
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گوستاوو در آستانه جدایی از بایرن مونیخ

باواریایی ها منتظر رسیدن پیشنهادات برای فروش گوستاوو از وولفسبورگ و تیم های لیگ جزیره می باشد.

رومینیگه فاش کرد، برای فروش او به وولفسبورگ مذاکراتی انجام داده اند، این در حالیست که گوستاووی ملی پوش، پیشنهادات زیادی دارد که در صدر آنها پیشنهاد وولفسبورگ قرار دارد.

رومینیگه در این مورد به کیکر می گوید: "تقریبا کار تمام شده است، فقط مانده توافقات شخصی وولفسبورگ با لوئیز؛ این را هم بگویم که با خروج گوستاوو ما خرید دیگری نخواهیم داشت."

این در حالیست که گوستاوو از تیم های چلسی، منچستر و آرسنال هم پیشنهاداتی دارد؛ گوستاوو از سال 2011 برای بایرن 100 بازی انجام داده و تا سال 2015 هم با این تیم قرارداد دارد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
هیتسفیلد: بایرن مونیخ به لواندوفسکی احتیاجی نخواهد داشت
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
هیتسفیلد: بایرن مونیخ به لواندوفسکی احتیاجی نخواهد داشت

مربی سابق مونیخی ها معتقد است در سبک بازی بایرنِ پپ، جایی برای لوا وجود نخواهد داشت.

سرمربی تیم ملی سوئیس در این مورد به تی زد می گوید: "بایرن سال گذشته بخوبی کیفیت بالای خود را در خط حمله نشان داد و با توجه به شیوه بازی تیم های پپ، در شرایط عادی به لواندوفسکی احتیاجی نخواهند داشت."

اوتمار هیتسفیلد اضافه می کند: "من عاشق بازی ماندزو هستم، بازیکنی دونده، که نیروی جنگندگی را به تیم القا می کند؛ مسلما او گزینه اول بازی در پست شماره 9 می باشد ولی از آنجایی که پپ از شماره 9 کاذب استقاده خواهد کرد، جایی برای او نخواهد بود چه برسد به لواندوفسکی! "

او در پایان می گوید: "لوا یک تمام کننده است، همانند مسی توانایی بازی در این پست را ندارد و این مرا متعجب می کند که بایرن برای خرید او جلو رفته است، چرا که او در سیستم پپ جایی نخواهد داشت و این سبب نیمکت نشینیش خواهد شد."

پیش از این لواندوفسکی 24 ساله در آستانه پیوستن به تیم بایرن مونیخ بود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
بایرن مونیخ دیگر خرید تابستانی نخواهد داشت
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
بایرن مونیخ دیگر خرید تابستانی نخواهد داشت

کارل هاینز رومینیگه اعتقاد دارد، تیمش دیگر احتیاجی به خرید تابستانی نداشته و از همین ترکیب راضی می باشند.

قهرمان اروپا، پیش از این با خرید آلکانتارا، کرشهف و گوتزه تیم خود را بخوبی تقویت کرده اند و بنظر نمی رسد احتیاجی به خرید تابستانی داشته باشند؛ در همین مورد مدیر باشگاه، رومینیگه به بیلد می گوید: "همانطور که پپ قبلا اشاره کرد، ما دیگر خریدی نخواهیم داشت؛ چرا که تیم اکنون در شرایطی قرار دارد که ما می خواستیم."

وی اضافه می کند: "ما کرشهف را خریده ایم؛ همینطور ماریو و تیاگو را؛ مسلما می دانیم که این دو خرید به نفع ما خواهد بود، چرا که هر دو با استعدادترین و باهوش ترین فوتبالیست های جوان حال حاضر اروپا هستند."

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
روین: ما نمی خواهیم زیر نظر پپ تمام دنیا را عوض کنیم!
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
روین: ما نمی خواهیم زیر نظر پپ تمام دنیا را عوض کنیم!

ستاره 29 ساله باواریاییها اعتقاد دارد پپ از زمان حضورش در اینجا تغییر خارق العاده ای ایجاد نکرده و تیم به همان روش موفق خود ادامه می دهد.

روبن به سایت رسمی بوندسلیگا می گوید: "خنده دار است، همه فکر می کنند ما تغییراتی عظیم داشته ایم، ولی تاکنون در تمرینات پیش فصل همه چیز روال عادی خود را داشته و هیچ چیز تغییری اساسی نداشته است."

وی ادامه می دهد: "چیزی که مشخص است این است که ما دنیا را عوض نکرده ایم، بلکه تغییراتی خیلی جزئی صورت گرفته، این یعنی همان اتفاقاتی که در زمان شروع کار یوپ و فن خال اتفاق افتاده بود. در نهایت ما فوتبال بازی کرده ایم و فقط کمی بازیمان را پیشرفت داده ایم، همین."

وی در پایان در مورد دیدار تیمش در جام حذفی و نحوه قرار گرفتنش در زمین می گوید: "من در نیمه اول بال چپ بودم، ولی خودم بال راست را دوست دارم، دقیقا همان جایی که پارسال بازی می کردم، ولی در هر زمانی ممکن است مربی از من بخواهد در جایی دیگر یازی کنم که این اجتناب ناپذیر خواهد بود."

۱۶ مرداد ۱۳۹۲
شالکه 04 علاقه مند به جذب الساندرو ماتری
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شالکه 04 علاقه مند به جذب الساندرو ماتری

با توجه به ترافیک بازیکن در خط حمله یوونتوس، حضور الساندرو ماتری در ترکیب این تیم دشوار به نظر می رسد و اکنون خبر از پیشنهاد باشگاه شالکه 04 به این مهاجم به گوش می رسد.

با توجه به انتقال فرناندو یورنته و کارلوس توز به یوونتوس، به نظر می رسد جایی برای الساندرو ماتری و فابیو کوالیارلا در خط حمله یوونتوس وجود نداشته باشد و یوونتوس آماده دریافت پیشنهادات مناسب برای این بازیکنان می باشد، اما باید دید که آیا ماتری از حضور در بوندسلیگا استقبال می کند.

به گزارش Tuttomercatoweb، باشگاه شالکه 04 قصد دارد یک مهاجم جدید برای حضور در کنار کلاس یان هونتلار جذب نماید و حاضر است با پیشنهادی 15 میلیون یورویی الساندرو ماتری مهاجم یوونتوس را به خدمت گیرد.

ماتری برای به دست آوردن جایگاهی در ترکیب تیم ملی ایتالیا برای حضور در جام جهانی 2014 باید به طور مرتب بازی کند و این امر در تیم یوونتوس برای او میسر نیست. با این حال ترک سری آ نیز به همان اندازه عامل مهمی برای این مهاجم می باشد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۲
کروس: نمی توانیم برابر تیم های بزرگ تا این حد اشتباه داشته باشیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کروس: نمی توانیم برابر تیم های بزرگ تا این حد اشتباه داشته باشیم

هافبک خلاق و جوان مونیخی ها از هم تیمی هایش می خواهد در آستانه بازی اول خود در لیگ آلمان برابر مونشن گلادباخ اشتباهات خود را به حداقل برسانند.

بایرن مونیخ در حالی دور اول جام حذفی آلمان را با پیروزی به نظر مقتدارنه پنج بر صفر برابر تیم نه چندان مطرح شوارز وایز ردن به پیروزی رسید که از نظر تونی کروس، هافبک خلاق این تیم، بازیکنان اشتباهات غیر ضروری و زیادی داشتند و این مسئله می تواند به تیم آن ها در برابر تیم های بزرگ تر ضربه بزند.

کروز در مصاحبه ای که با نشریه بیلد داشت گفت:" ما در خلال بازی اشتباهات زیادی داشتیم و اغلب بدون تمرکز بودیم. در برابر تیمی با قابلیت ها و قدرت بیشتر نمی توانیم چنین بازی ای ارائه دهیم، چون بدون شک آن ها از چنین اشتباهاتی نهایت بهره را خواهند برد."

بایرن مونیخ در هفته اول بوندس لیگا، جمعه شب به مصاف بوروسیا مونشن گلادباخ خواهد رفت.

۱۷ مرداد ۱۳۹۲
فن در فارت: شواین اشتایگر نباید بهترین بازیکن فصل می شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فن در فارت: شواین اشتایگر نباید بهترین بازیکن فصل می شد

ستاره هلندی هامبورگ آلمان معتقد است که هم تیمی شواین اشتایگر و هم وطن او در تیم دورتموند لایق تر از او برای کسب عنوان بهترین بازیکن آلمان بوده اند.

باستین شواین اشتایگر، ستاره 29 ساله بایرن مونیخ در حالی ماه گذشته جایزه بهترین بازیکن آلمان را به خود اختصاص داد که فرانک ریبری و مارکو رویس هم فصلی فوق العاده را سپری کردند و هافبک هامبورگ هم بر این باور است که آن دو شایسته تر از کاپیتان دوم تیم ملی فوتبال آلمان برای این عنوان بودند.

رافائل فن در فارت در مصاحبه با نشریه بیلد گفت:" مطمئنا شواین اشتایگر بازیکنی بزرگ است ولی اگر بنا بود من انتخاب کنم رویس یا ریبری را انتخاب می کردم، من از آن ها خیلی خوشم می آید."

او درباره فصل پیش روی بوندس لیگا و شانس های قهرمانی هم نظر جالبی داشت و گفت:" بایرن مونیخ ترکیب کهکشانی دارد. فکر می کنم حتی تیم دوم بایرن هم شانس زیادی برای فتح لیگ داشته باشد."

فن در فارت درباره واکنش احتمالی اش به اینکه روزی هامبورگ بتواند پس از 26 سال مجددا قهرمان بوندس لیگا شود هم گفت:" اگر قهرمان شویم می روم سراغ قفسه جام های هامبورگ در موزه باشگاه و آن جا را تمیز می کنم و بعد تمام جام های آن را با پولیش برق می اندازم. شاید ما بهترین تیم کشور نباشیم ولی چرا شانسی برای بردن جامی نداشته باشیم؟ اشتوتگارت فصل پیش به فینال جام حذفی رسید و ثابت کرد که امکان پذیر است."

فن در فارت 30 ساله پس از سال 2005، در سال 2012 برای دومین بار به هامبورگ پیوست.

۱۷ مرداد ۱۳۹۲
کلوپ: علاقه باشگاه های بزرگ واقعا جذاب است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کلوپ: علاقه باشگاه های بزرگ واقعا جذاب است

یورگن کلوپ، سرمربی جوان بوروسیا دورتموند، مورد علاقه باشگاه های بزرگ بودن را بسیار جذاب می داند، حتی اگر علاقه ای به ترک باشگاه فعلی اش نداشته باشد.

یورگن کلوپ سرمربی جوان بوروسیا دورتموند کلیدی ترین نقش را در احیای دوباره این تیم در آلمان و اروپا داشت و پس از قهرمانی های پی در پی در سای های 2011 و 2012 در آلمان و به خصوص رساندن تیم جوان دورتموند به فینال لیگ قهرمانان فصل قبل، تبدیل به یکی از محبوب ترین مربی های اروپا برای تیم های بزرگ این قاره شده است.

کلوپ در تعطیلات تابستانی خود مورد توجه بسیاری از این باشگاه ها قرار داشت، هر چند که همیشه به تمایلش برای ادامه همکاری با وستفالنی ها تاکید کرده است.

کلوپ در مصاحبه با نشریه محلی لوکال کومپاس گفت:" اینکه به دنبالت باشند خیلی بهتر از این است که هیچ کس اسم شما را نداند. ولی حتی اگر کسی هم با من تماسی نمی گرفت (برای به خدمت گیری من) تعطیلاتم خراب نمی شد."

مربی پر انرژی آلمانی ادامه داد:" اگر قصد ترک باشگاه را نداشته باشید فرقی نمی کند کسی در این رابطه با شما تماس بگیرد یا نه، ولی اگر خواهان تغییر باشید خوب قاعدتا بهتر است که کسی با شما تماس بگیرد. حقیقت این است که شایعات و گمانه زنی ها پیرامون من و آینده ام فقط نشانه ای از تحسین و تمجید دیگران از تیم مربیگری من و کار کل تیم ما است."

بوروسیا دورتموند در حالی آماده شروع بوندس لیگا می شود که در هفته اول در روز شنبه مهمان تیم آگسبورگ خواهند بود.

۱۷ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۳۵۶ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۷,۶۹۱ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۱۰ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۰۸۸ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۶,۱۰۴ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۴۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۲۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۶۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!