به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده

هیات مدیره سرخآبی‌ها به دیدار وزیر ورزش می‌روند

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال فردا با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دومین نشست هیات مدیره باشگاه استقلال با ترکیب جدید اعضای هیات مدیره فردا ساعت 18 در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

در این نشست محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان نیز حضور خواهد داشت.

امروز (دوشنبه) نیز نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان از ساعت 17 آغاز شده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
باشگاه سپاهان: رسانه‌ها و هواداران به شایعات توجه نکنند

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه‌ای از انتشار برخی اخبار دور از واقعیت در مورد فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرد.

به نقل از سایت باشگاه سپاهان، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه‌ای از انتشار برخی اخبار دور از واقعیت در مورد فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: باز هم فصل نقل و انتقالات که تبدیل به بستر بیشترین شایعات و گمانه‌زنی‌های فوتبالی شده فرا رسیده و همچنان در این ایام خبرهای دور از واقعیت و بهت‌آور در مورد باشگاه سپاهان در تعدادی زیاد در حال انتشار است.

اخبار دروغ و بهت‌آوری مانند قرار گرفتن بازیکنان بزرگ و سرشناس تیم همچون کاپیتان نویدکیا، هادی عقیلی و رحمان احمدی در لیست مازاد کرانچار!!!، تسویه حساب هادی عقیلی با باشگاه سپاهان، عقد قرارداد امید ابراهیمی با سایر باشگاه‌ها، حضور میلان سوشاک در تیم فوتبال سپاهان و... خبرهای کذبی است که در روزهای اخیر منتشر شده و نشر این اخبار غیر واقعی هواداران‌مان را نگران کرده است.

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از تعداد معدودی از رسانه‌ها و سایت‌ها که بدون توجه به منبع و واقعیت‌های یک خبر، بی محابا اخبار کذب را منتشر می‌کنند درخواست می‌کند که از این روش تاریخ گذشته خود دست بردارند. چرا که ممکن است تا مدتی با این خبرهای جنجالی در کانون توجهات باشند. اما پس از مدتی به علت کثرت اخبار دور از واقعیت قطعا بی‌اعتمادی مخاطبان تنها ارمغان برای این دروغ نویسی‌ها خواهد بود.

از هواداران عزیز و پرشورمان هم می‌خواهیم تا مبنای قضاوت‌های خود را این اخبار قرار ندهند و بی‌جهت خود را نگران نکنند. قطعا با تدبیر همه تلاشگران و خانواده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، بهترین تصمیمات بر اساس سیاست‌های باشگاه برای تیم فوتبال بزرگسالان در فصل نقل و انتقالات اتخاذ می‌شود.

مقایسه عملکرد باشگاه در پایان فصل نقل و انتقالات با اخبار کذبی که این ایام منتشر می‌شود می‌تواند هم بیش از پیش کذب بودن خبرهای این ایام را هویدا کند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش سایت «Noticias24» از گروه F جام جهانی

سایت «Noticias24» در گزارشی اعلام کرد که ایران در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی مشکل زیادی برای سایر تیم‌ها ایجاد نمی‌کند و بوسنی می‌تواند در مسیر صعود نیجریه را پشت سر بگذارد.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس،سايت «Noticias24» در گزارشي به بررسي تيم‌هاي حاضر در گروه F رقابت‌هاي جام‌جهاني پرداخت و نوشت: آرژانتين ارباب و سلطان اين گروه است که تيم‌هاي ديگر تمام تلاششان را انجام خواهند داد تا در رده دوم قرار بگيرند. به نظر مي‌رسد بوسني و هرزگوين آماده است تا در رده دوم جاي بگيرد، به شرطي که عقاب‌هاي سبز نيجريه اين اجازه را به آنها بدهند. ايران نيز تقلا مي‌کند تا عملکرد خوبي به نمايش بگذارد.

به گزارش فارس، گروه F در اين دوره از رقابت‌هاي جام‌جهاني فرصتي طلايي به شاگردن الخاندرو سابلا در تيم ملي آرژانتين مي‌دهد که شروع خوبي در اين مسابقات داشته باشند. اين تيم که بازي گروهي خود را حول محور ستاره‌اش يعني ليونل مسي شکل داده، در ساده‌ترين گروه مسابقات قرار گرفته‌ است.

علاوه بر اين دوئل جالب بين‌المللي ميان مسي و جان اوبي ميکل از نيجريه وجود دارد که در فينال رقابت‌هاي جام‌جهاني زير 20 سال هلند در سال 2005، المپيک 2008 پکن و مرحله گروهي رقابت‌هاي جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي با يکديگر روبرو شده‌اند و در تمام اين ديدارها نماينده آمريکاي جنوبي به پيروزي رسيده است.

مبارزه و لذت واقعي اين گروه در نبرد براي قرار گرفتن در رده دوم است که ميان بوسني، نيجريه و ايران که مبارزه‌اي سه‌قطبي را برگزار مي‌‌کنند و مي‌دانند که سطحشان پايين‌تر از آرژانتين است، رخ مي‌دهد. نيجريه نمي‌تواند از تجربياتش در مقابل تازه وارد بودن بوسني و هرزگوين چشم‌پوشي کند اما آيا واقعا جرأتش را داريد که تيمي که بازيکن بزرگي مثل ادين ژکو را در اختيار دارد، به حساب نياوريد؟ بگذاريد ببينيم اين گروه چگونه بر خلاف آنچه بسياري فکر مي‌کنند، به جاي آنکه نتيجه تيم‌هاي صعود کننده‌اش از پيش تعيين شده باشد، مي‌تواند رقابتي بسيار حساس باشد.

*آرژانتين

آرژانتين شناخته شده‌ترين تيم است. من مي‌دانم، خلاصه، تحليل و تأييد مي‌کنم که مدعي نبودن آرژانتين در رقابت‌هاي جام‌جهاني به مدت‌ها قبل برمي‌گردد. مي‌توان گفت اين جام‌جهاني متعلق به آرژانتين است زيرا آنها بهترين‌ بازيکنان دنيا را در اختيار دارند و پيشرفت فراواني کرده‌اند. آنها در بهترين شرايط خود قرار دارند. اگر مسي عالي باشد، آرژانتين عالي خواهد بود و اين بزرگترين چالش پيش روي سابلا است؛ درک فوتبال پر از مهارت که پايان‌ناپذير است همان طور که ليونل مسي بي‌پايان است و به آزادي نياز دارد. آزادي براي خلق، ساختن و اجراي اوج فوتبال از طريق همان استعدادها و نشان‌دادنش از طريق رهبري تيم. به هر حال اين تنها اسلحه‌اي نيست که آرژانتين در اختيار دارد زيرا همان طور که در اصطلاح فوتبالي مي‌گوييم، آرژانتيني‌ها يک کاميون هافبک‌ هجومي دارند؛ بازيکنان درخشاني مثل آنخل دي‌ماريا، ازکيل لاوتزي، سرجيو آگوئرو و گونزالو هيگواين اما بايد تمايزي ميان خط مياني هجومي اين تيم و مشکلات آرژانتين در خط دفاع قايل شد. دفاعي سست که نمي‌تواند به اندازه کافي ايمن باشد و باعث مي‌شود که صاحب‌نظران و کارشناسان دنيا در اين باره بيشتر به فکر وا دارد.

ازکيل گري بدون شک از ترکيب تيم ملي آرژانتين جدانشدني است؛ در حالي که فدريکو فرناندز، مارتين ديمکليس و نيوکلاس اوتامندي هنوز در سطح انتظار ظاهر نشده‌اند. و حالا به دروازه مي‌‌رسيم که تقريبا مشکل هميشگي آلبي‌سلسته بوده است. سابلا، سرجيو رومروي تنبل را به ماريانو آندوجار از تيم کاتانياي ايتاليا ترجيح مي‌دهد و علاوه بر اين آگوستين اوريون، دروازه‌بان بوکاجونيورز را نيز در نظر دارد. سوال بزرگ اينجاست: دروازه‌بان بزرگ، ويلي کابايرو براي بازگشت و قرار گرفتن در ترکيب اين تيم چه کاري بايد انجام دهد؟

*بوسني و هرزگوين

تيم ملي بوسني و هرزگوين با کسب 8 پيروزي در 10 مسابقه مسيري رويايي در رقابت‌هاي مقدماتي جام‌جهاني طي کرد و با تعادلي ميان خط دفاعي و خط حمله قدرتمندش، ويژگي بازي فوق‌العاده را از خود نشان داد. اين تيم بالاتر از يونان قرار گرفت و مستقيما راهي برزيل شد. بوسني به اندازه کافي بازيکن دارد تا بتواند با توانايي‌هاي خودش نتيجه بازي را رقم بزند. حضور بازيکناني چون ژکو و پيانيچ در خط حمله که باعث شد اين تيم در رده دوم گروه H قرار بگيرد و اولين حضورش در رقابت‌هاي جام‌جهاني را تجربه کند.

*ايران

ايراني‌ها چهارمين حضورشان در رقابت‌هاي جام‌جهاني را زير نظر کارلوس‌ کي‌روش باتجربه که قدرت ذهني و بدني را به اين تيم بازگردانده تجربه خواهند کرد. ايران تيمي است که در بازي‌هاي اخير عملکردي متفاوت داشته است.

آنها به عنوان يکي از قدرتمندترين تيم‌هاي آسيا با پيروزي پنج بر صفر مقابل مالديو کار خود را براي رسيدن به جام‌جهان آغاز کردند. ايران با نسل بسيار خوبي از بازيکنان که اشکان دژاگه، مهاجم فولام در صدر آنها است و جذبه کاپيتان جواد نکونام که به همراه مسعود شجاعي، بازيکن سابق اوساسونا خلاقيت را براي ايران به ارمغان مي‌آورد، به دنبال اولين حضورش در مرحله يک‌هشتم نهايي رقابت‌هاي جام‌جهاني است. ايران پس از پيروزي افسانه‌اي‌اش مقابل آمريکا در رقابت‌هاي جام‌جهاني 1998 فرانسه، در جام‌جهاني 2006 آلمان تنها به يک تساوي مقابل آنگولا بسنده کرد.

*نيجريه

تيم ملي فوتبال عقاب‌هاي سبز در ميان 32 تيم حاضر در اين رقابت‌ها حضور دارد. اين تيم پس از عملکرد کم‌فروغ در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي، به نظر مي‌رسد که افتخارهاي قديمي‌اش را زنده کرده؛ افتخاراتي که توسط نسل باورنکردني با حضور بازيکناني چون امانوئل امنيکه و جي جي اوکوچا به دست آورده بود.

اين بار کنترل تيم به دستان اوبي ميکل رسيده است؛ بازيکن بزرگي که تلاش کرد تا خود را در چلسي تثبيت کند. نيجريه همچنين ويکتور اوبينا و ويکتور موزز را در اختيار دارد که مي‌توانند حمله تيم را آغاز کنند.

وينسنت انياما در آخرين دوره رقابت‌هاي جام‌جهاني، کليد تاکتيکي اصلي تيم ملي نيجريه بود؛ در حالي که تايه تايوو از آث ميلان در دفاع چپ اين تيم بسيار قدرتمند ظاهر شد. استفن کشي در نوامبر 2011 هدايت اين تيم را از سامسون سياسيا تحويل گرفت و اين تيم را به قهرماني آفريقا در سال 2013 رساند و به همراه نيجريه در جام کنفدراسيون‌هاي برزيل 2013 نيز حاضر شد.

*پيش‌بيني

جايگاه آرژانتين در صدر اين گروه جاي بحث ندارد و مسئله بر سر جايگاه دوم است که بوسني و نيجريه تا پايان مسابقات براي کسب آن با هم مبارزه خواهند کرد. در اين رويارويي تيم اروپايي را به جاي قهرمان بزرگ آفريقا برنده مي‌دانيم زيرا تعادل بيشتري ميان خطوط اين تيم وجود دارد و بازيکنان با استعدادي دارد که در خط حمله کنترل خوبي روي توپ دارند و در دفاع منسجم است که مي‌تواند بر تجربه نيجريه فايق آيد. ايران نبايد براي سه تيم ديگر مشکل زيادي ايجاد کند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اطلاعیه باشگاه سپاهان در خصوص جدایی عقیلی، نویدكیا، ابراهیمی و احمدی

روابط عمومی باشگاه سپاهان در اطلاعیه‌ای انتقادآمیز نوشت: «رسانه ها و هواداران به شایعات نقل و انتقالات توجه نکنند. برخی سایت های غیرمعتبر به انتشار اخبار کذب عادت کرده اند»

به گزارش سرويس ورزشی جام نیوز، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه ای از انتشار برخی اخبار دور از واقعیت در مورد فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: باز هم فصل نقل و انتقالات که تبدیل به بستر بیشترین شایعات و گمانه زنی های فوتبالی شده فرا رسیده و همچنان در این ایام خبرهای دور از واقعیت و بهت آور در مورد باشگاه سپاهان در تعدادی زیاد در حال انتشار است.

اخبار دروغ و بهت آوری مانند قرار گرفتن بازیکنان بزرگ و سرشناس تیم همچون کاپیتان نوید کیا، هادی عقیلی و رحمان احمدی در لیست مازاد کرانچار، (!!!) تسویه حساب هادی عقیلی با باشگاه سپاهان، عقد قرارداد امید ابراهیمی با سایر باشگاه ها، حضور میلان سوشاک در تیم فوتبال سپاهان و... خبرهای کذبی است که در روزهای اخیر منتشر شده و نشر این اخبار غیر واقعی هواداران مان را نگران کرده است.

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از تعداد معدودی از رسانه ها و سایت ها که بدون توجه به منبع و واقعیت های یک خبر، بی محابا اخبار کذب را منتشر می کنند درخواست می کند که از این روش تاریخ گذشته خود دست بردارند. چرا که ممکن است تا مدتی با این خبرهای جنجالی در کانون توجهات باشند. اما پس از مدتی به علت کثرت اخبار دور از واقعیت قطعا بی اعتمادی مخاطبان تنها ارمغان برای این دروغ نویسی ها خواهد بود.

از هواداران عزیز و پرشورمان هم می خواهیم تا مبنای قضاوت های خود را این اخبار قرار ندهند و بی جهت خود را نگران نکنند. قطعا با تدبیر همه تلاشگران و خانواده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، بهترین تصمیمات براساس سیاست های باشگاه برای تیم فوتبال بزرگسالان در فصل نقل و انتقالات اتخاذ می شود.

مقایسه عملکرد باشگاه در پایان فصل نقل و انتقالات با اخبار کذبی که این ایام منتشر می شود می تواند هم بیش از پیش کذب بودن خبرهای این ایام را هویدا کند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پنجعلی: پرسپولیس لیست مازاد ندارد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به انتشار فهرست بازیکنان مورد نیاز و مازاد این تیم در برخی رسانه‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمد پنجعلی در مورد انتشار لیست خرید و مازاد پرسپولیس برای فصل آینده در برخی از رسانه‌ها گفت: تمام این اسامی و فهرست‌ها گمانه‌زنی رسانه‌ای است و نظر شخصی خبرنگاران. متأسفانه هر کسی می‌تواند برای خودش حدس و گمان می‌زند.

وی ادامه داد: فهرست اصلی پرسپولیس برای فصل آینده در اختیار آقایان رحیمی و دایی قرار دارد و در زمانش آن را به صورت رسمی اعلام می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تصرح کرد: فعلاً اولویت ما حل شدن مشکلات مالی بازیکنان و باز شدن حساب‌های باشگاه است. اگر به امید خدا این مسائل حل شود آن وقت می‌توانیم فهرست فصل جدید را هم اعلام کنیم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
جباری در آستانه پیوستن به استقلال

جباری بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی است و حالا که فتح‌الله‌زاده هم رفته شاید فرصت مناسبی برای بازگشت او فراهم شده باشد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، این روزها زمزمه‌های زیادی در مورد بازگشت مجتبی جباری به استقلال مطرح است؛ به ویژه که خود او اخیرا طی پیامی در صفحه شخصی‌اش به حضور دوباره در جمع آبی‌ها علاقه نشان داده است.

جباری بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی است و حالا که فتح‌الله‌زاده هم رفته شاید فرصت مناسبی برای بازگشت او فراهم شده باشد. گذشته از ابعاد فنی ماجرا، بدون تردید این اشتیاق عمومی برای بازگشت بازیکنی که به صورت مدیرعامل باشگاه مشت زده و با افتخار هم این ماجرا را تعریف کرده، به خودی خود نشان‌دهنده وضعیت فرهنگی اسفبار فوتبال ایران است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده

کریمی: فقط با سایپا مذاکره کرده ام

علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ابتدا در خصوص برخی شایعات مبنی بر مذاکراتش با چند تیم اظهار داشت: در فصل نقل و انتقالات همیشه صحبت‌ها و شایعات مطرح بوده است. یک بازیکن به آن تیم می‌رود و بازیکنی دیگر به تیم دیگری خواهد رفت، نمی‌توان جلوی این موضوع را گرفت.

وی افزود: من دوست دارم درباره خودم اظهارنظر کنم و کاری به هیچکس ندارم، از مدیران باشگاه‌ها می‌خواهم وقتی که روزنامه‌ها و سایت‌ها از خودشان مطالبی را درباره من می‌زنند اول از صحت و سقم آن باخبر شوند و بعد به دنبال تکذیب آن بروند. مگر من حرفی زده بودم که از فلان تیم پیشنهاد دارم.

کریمی ادامه داد: قصد بی‌احترامی به هیچکس را ندارم اما انتظار دارم که این موضوع را مدیران عزیز رعایت کنند. من حتی در مصاحبه‌های قبلی‌ام نگفتم که از این تیم یا آن تیم پیشنهاد دارم اما برخی خودشان نوشته‌اند و از مدیران هم تکذیبیه می‌گیرند.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا تا امروز با باشگاهی صحبت کرده‌اید یا خیر، گفت: من فقط تا امروز با آقای جلالی که همیشه به من لطف دارند گفت‌وگویی در حد تلفنی داشته‌ام و هیچ اتفاقی بین من و باشگاه سایپا نیفتاده است و فقط از مجید جلالی خواستم که به من اجازه دهد تا بعدا بیشتر درباره‌اش صحبت کنیم. الان همه به فکر جام جهانی هستند و من هم در حال استراحت و پیگیر کارهای شخصی هستم.

وی افزود: البته باز هم می‌گویم تا به این لحظه هیچکس جز آقای جلالی با من مذاکره رسمی نداشته است. هر وقت نماینده رسمی یک باشگاه با من مذاکره کرد با کمال میل و با احترام پاسخ آنها را خواهم داد ولی تا به این لحظه اتفاق خاصی نیفتاده است. متأسفانه برخی‌ از خودشان مطلب زده‌اند و برخی مدیران هم که از آنها انتظار دارم بیشتر در مورد اخبار و صحت و سقم آن وسواس نشان دهند و بعد عکس‌العمل، آن را تکذیب کرده‌اند. من هیچ وقت دنبال بازارگرمی و این حرف‌ها نبوده و نیستم و در مورد آینده باز هم می‌گویم دست خداست و باید ببینم قسمتم چه می‌شود.

هافبک سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره خبری مبنی بر حضور نماینده‌اش در باشگاه پرسپولیس و گفت‌وگو با مسئولان این باشگاه نیز گفت: من وکیلم را جایی نفرستادم! هر کسی موضوع را نوشته از قول خودش است. اگر قرار به مذاکره‌ با من باشد قطعا با خود من حرف می‌زنند و من وکیل ندارم. حالا شاید بنده‌‌های خدا برای پیگیری کار خودشان به باشگاه رفتند که آقایان همه چیز را به من ربط دادند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آخرین اخبار از هیات مدیره استقلال؛ جباری: پیشکسوتان حامی افشارزاده اند

بهرام افشارزاده در خصوص اینکه گفته‌ می‌شود بدهی های باشگاه استقلال مربوط به علی فتح‌الله‌زاده است گفت: اینطور نیست، بدهی‌های باشگاه استقلال فقط مربوط به زمان مدیریت فتح‌الله‌زاده نیست و از زمان‌های قبل هم این باشگاه بدهی‌ دارد.

وی افزود: خوشحالم که جانشین یک مدیر خوب و توانمند شده‌ام و مطمئن باشید از تجربیات وی استفاده ‌می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص فعالیت‌‌های این باشگاه نیز گفت:ما در رشته‌های دیگر هم فعالیت و تیمداری می‌کنیم و این موضوع در دستور کار ما و هیات مدیره باشگاه قرار دارد.

بهرام افشارزاده همان طور که صبح امروز دستور ادامه روند آماده سازی کمپ باشگاه استقلال را داده بود تصمیم دارد خودش هم بازدیدی از کمپ باشگاه استقلال داشته باشد.

وی قرار است فردا ساعت 14 بازدیدی از کمپ مرحوم ناصر حجازی داشته باشد. این اولین اقدام مدیرعامل استقلال برای تکمیل کمپ آبی پوشان است.

علی جباری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور بهرام افشارزاده در استقلال گفت: ایشان مدیری با شخصیت است و در کمیته ملی المپیک هم مدیریت کرده‌اند. البته مدیریت در باشگاه استقلال سختی‌های خاص خودش را دارد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد جلسه‌ای که امروز با افشارزاده داشت، گفت: جلسه امروزم در مورد پیشکسوتان باشگاه بود و می‌خواستم بدانم او می‌خواهد برنامه‌های فتح‌الله‌زاده را در مورد پیشکسوتان ادامه بدهد و آن برنامه‌ها را دنبال کند یا نه که خوشبختانه افشارزاده هم مثل فتح‌الله‌زاده قصد حمایت از پیشکسوتان را دارد و از او خواستم تعداد پیشکسوتانی که باشگاه مزایایی برای آنها در نظر می‌گرفته را افزایش بدهد که ایشان هم قبول کردند و افشارزاده می‌خواهد حمایت از پیشکسوتان بیشتر و بهتر از گذشته هم انجام شود.

امیررضا خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که برخی نمایندگان گفته‌اند معرفی اعضای هیأت مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سوی وزارت ورزش نباید صورت گیرد و وزارت اقتصاد باید اعضاء را معرفی کند، گفت: این حرف درست و کاملا منطقی است.

وی اضافه کرد: این اتفاق (معرفی اعضاء هیات مدیره باشگاه‌ها توسط وزارت ورزش) در قالب شفاهی و تخصصی توسط وزارت ورزش انجام می‌شود اما در قالب قانونی و کتبی از سوی مجمع باشگاه‌ها صورت می‌گیرد.

خادم در توضیح بیشتر با بیان اینکه رئیس مجمع باشگاه‌ها، وزیر اقتصاد است، گفت: وزرای ورزش، دادگستری و معاونت برنامه‌ریزی هم اعضای مجمع محسوب می‌شوند که در نهایت صورتجلسه انتخاب هیأت مدیره توسط اعضا مجمع به امضا می‌‌رسد.

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: پس از امضای صورتجلسه، مصوبه انتخاب هیأت مدیره به سازمان ثبت رفته و سپس در روزنامه رسمی به چاپ می‌رسد.

خادم در پاسخ به این سوال که آیا روند بیان شده از سوی جنابعالی در معرفی هیات مدیره باشگاه‌ها انجام می‌شود، اظهار داشت: در دوره قبل غیر از زمان کوتاهی که آقای پروین (در باشگاه پرسپولیس) بود، این روند اتفاق افتاده و ما نیز همین قالب را انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی صورتجلسه به مجمع باشگاه‌ها داده خواهد شد، گفت: صورتجلسه آماده است تا برای امضاء برای وزرا ارسال شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوچبو: نیجریه می تواند شگفتی ساز جام جهانی شود

مهاجم بلندقامت تیم ملی نیجریه معتقد است هم تیمی هایش می توانند در برزیل هر تیمی را شگفت زده کنند.

به گزارش سرویس بین المللی گل دات کام، مایکل اوچبو به درخشش عقابها امید زیادی بسته است. وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:
"از دعوتم به تیم ملی بسیار خوشحالم. به دلیل حضور ستاره های نیجریه ای در داخل و خارج از کشور، فکر نمی کردم که در لیست اولیه تیم حضور داشته باشم. انتخاب من برای جام جهانی یک سورپرایز بزرگ بود و البته یک خواسته و عطشی بزرگتر. در حال حاضر در وضعیت بسیار خوبی قرار دارم."

"حالا شانسی را دارم که مدت ها بود دنبالش بودم. من برای بدست آوردن جایگاهی در لیست نهایی، مبارزه خواهم کرد. همان طور که می دانید، هر تیمی که به جام جهانی صعود می کند رویای قهرمانی در تورنمنت را در سر می پروراند. هیچ کس نمی تواند نیجریه را مدعی حساب نکند زیرا ما استعداد بازی و موفقیت در سطح بین المللی را داریم."

"هم تیمی هایم و من هیچ کشوری را دست کم نمی گیریم و به خاطر تجربه و تاکتیک تیمی می توانیم شگفتی ساز جام جهانی شویم. تمام آن کاری که باید انجام دهیم حفظ اتحاد و عمل کردن به دستورات سرمربی است."

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
واکنش باشگاه نفت به احتمال پرسپولیسی شدن رضا نوروزی

سرپرست تیم نفت تهران از معرفی سرمربی این تیم در پایان هفته آینده خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، رحیم ایرانیان در پاسخ به این سوال که آیا نوروزی در نفت می ماند یا به پرسپولیس می‌رود اظهار داشت: «نوروزی تا پایان نیم فصل آینده با ما قرارداد دارد و پرسپولیس نیز تاکنون هیچ گونه مکاتبه یا پیشنهادی در خصوص انتقال نوروزی به این تیم با ما نداشته است. این گونه صحبت ها که در مورد جدایی نوروزی مطرح می شود فقط در حد حرف است و واقعیت ندارد.»

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران تاكید كرد: «تاکنون خود نوروزی نیز هیچ صحبتی در خصوص رفتن از تیم نفت با ما انجام نداده است و همانطور که گفتم این مسائل واقعیت ندارد اما اگر باشگاه پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن رضا نوروزی است باید طبق قانون با ما مکاتبه و مذاکره کند.»

وی در مورد وضعیت سرمربیگری این تیم اظهار داشت: «با چند گزینه ایرانی در حال مذاکره هستیم و به هیچ عنوان سراغ مربیان خارجی نخواهیم رفت زیرا به توانمندی های مربیان ایرانی اعتقاد داریم. فکر می‌کنم تا اواخر هفته آینده سرمربی تیم ما مشخص شود اما فعلا نمی توانم از کسی اسم ببرم.»

ایرانیان ادامه داد: «بعد از مشخص شدن سرمربی تیم، سراغ جذب بازیکنان خواهیم رفت. هر چند هم اکنون نیز نیم نگاهی به برخی از بازیکنان جوان که در تیم های پایه نفت بازی می کنند، داریم.»

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۲۵۱ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۷۷۸ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۴۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۷۹ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۰۷ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۵۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!